صندلی داغ با حضور MOFO56

1397/10/28

سلام بر شهوانیون عزیز.
خب تاپیک قبلی(صندلی داغ با حضور سفید برفی)موفقیت آمیز نبود.به همین دلیل امدیم سراغ یه تاپیک جدید صندلی داغ با حضور موفو.
کاربر عزیز،3روز بیشتر رو صندلی نمیشینه پس هر چه سریع تر سوالاتتون رو بپرسین.
از اونجایی که موفو آدم هاتی به نظر میرسه میخوام کانش را بدرید…
تاپیک جنبه فان داره.زیاد جدی نگیرید

7851 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-01-21 10:59:46 +0330 +0330

یه سوال
قلیون میکشی اگر میکشی چه طعمیو بیشتر میپسندی

0 ❤️

2019-01-21 13:48:09 +0330 +0330
نقل از: GoldFuck
نقل از: mofo56
نقل از: We_Are_All_Victims

تا الان چقد مایه تیله از ارز دیجیتال به جیب زدی؟ اون 7 ترابایت فیلم سوپری که آپ کرده بودی توی سایت خارجی و یه روز رفتی دیدی فقط 1 ترا ازش مونده، تکلیفش چی شد؟ برات ریکاوری کردن یا کیرت کردن؟؟ اون موقعا که مغازه داشتی و فیلم سوپر میفروختی چطور؟ سودش چقد بود؟

مأمور اداره مالیاتی؟
ارز دیجیتال هم تو یه سال و خورده ای که دستگاه ماینینگ داریم تقریباً 3 برابر پولی که واسش به لیون کامپیوتر داده بودم درآورده،البته الان دو-سه ماهه که اوضاع ارزهای دیجیتال نامیزونه.نخیر،ریکاوری هم نکردن فایلا هم به گا رفت 51 دلار هم طلب دارم ازشون هنو نئدن بهم.اون موقع که مغازه داشتیم لابد سودش خوب بوده که تونستیم سال 78 سربازی مون رو بخریم و خونه اجاره کنیم سال 80 واسه خودمون

منظورت فروشگاه lioncomputer هست؟

با انت ماینر داری ماین می کنی ؟ کارت گرافیک های رده بالا یا اسیک؟

من خودم ریگ کارت 1080 ti ( حدود 40 تا دارم)

احتمالا به علت ارزون شدن بیت کوین و نداشت صرفش بفروشم ریگ رو

انت ماینر که آشغاله هرکی بخره شدید میره تو پاچه ش،8 تا 470 هستش که با خرج و مخارج اضافه ش حدود 12 و خورده ای شد.کارتا اون موقع یه کمی بیشتر از یه تومن بود دونه ای فک کنم ? الان همین بدون مانیتور و خرج شاسی و اسمبل درمیاد 22 تومن.من اصن از روز اول هم بیت کوین استخراج نکردم،فقط اتریوم و مونرو.اتریوم خوب جواب میداد تا زمانی که سقوط آزاد کرد.من تابستون مونرو فروختم 1200 الان 500 تومنم نمخرن،اتریوم فروختم 3300،الان 1300-1400 زورکی میخرن.دستگاه هم فعلاً خاموشه هر چند که پولشو خوب درآورد

0 ❤️

2019-01-21 13:55:49 +0330 +0330
نقل از: Nimnima1990 یه سوال قلیون میکشی اگر میکشی چه طعمیو بیشتر میپسندی

اصن اهل قلیون و سیگار نیستم.گاهی اوقات سیگار برگ کاپتان بلک اوریجینال میکشیم

اینم طعمدار داره مثه قلیون.منتها ما فقط کلاسیکشو میکشیم.یه خوبی داره که مال بزرگسالانه ?

0 ❤️

2019-01-21 13:58:16 +0330 +0330
نقل از: Milad.babi
نقل از: سفیدبرفی74
نقل از: سفیدبرفی74 تا حالا عاشق شدین ؟اگرشدین چند بار؟

بعله.مثلاً دفعه اولی که واقعاً عاشق شدم 17 سالگی بود که عاشق فاحشه ای شدم که اولین بار از جلو باهاش سکس داشتم(فک کن چقد خنده داره یه پسر 17 ساله عاشق یه زن 33-4 ساله بشه ? ).دفعه دوم که واقعاً عاشق شدم سال 87 و مدتی بعد طلاق از زنم بود که با یه زنی رفیق شدم که خیلی خوشگل بود و چشمای آبی داشت که متأسفانه تصادف کرد و مرد.دفعه سوم هم دوس دختر فعلیم که تو زمستون 94 که سکس داشتیم با هم من عشق رو تو چشاش دیدم و فهمیدم این زنیه که ارزش داره عاشقش بشم

اخی،چه گوناهی،اصلافکرشو نمیکردم ?

300میدم برا یک ساعت سکس چت بهمراه یه عکس از فیست

اهه سیفید جون این بچه مایه داره میخواد پول خرج کنه،بیا با هم خفتش کنیم ?

0 ❤️

2019-01-21 14:05:45 +0330 +0330

اهه!چی شد فستون خوابید ?
ما امرو ساعت 4 و نیم تشریف فرما شدیم خونه،ساعت 4 پست برق کوچه مون گوزید برق رفت مام گفتیم:جماعت همکاران،مدرسه تعطیل شد.برید خونه ?
اونوخ امرو که زود اومدیم خونه هیشکی نی تو این تاپیک.حالا خوبه این دفعه از صندلی داغ اون دفعه خعلی موبتر شدیم ?
اینایی که این دفعه بما میگن بی ادب اون دفعه رو میدیدن زهره ترک میشدن ?

0 ❤️

2019-01-21 14:07:13 +0330 +0330
نقل از: الهه.همیشه.سبز

اینم طعمدار داره مثه قلیون.منتها ما فقط کلاسیکشو میکشیم.یه خوبی داره که مال بزرگسالانه ?

خواستی به ما هم تعارف کن بکشیم

بهه!آبجیمونو باش.تعارف مال زمان دایناسورا بود منقرض شد ?

ولی حاضرم سیگار رو با نازت طعم دار کنم(تمیز و خوشبوئه دیگه ایشالا؟) ?
0 ❤️

2019-01-21 14:09:26 +0330 +0330

نظرت راجبه داستان روح بیمار چیه؟ از اینکه جای خیار شیار اومده چ حسی داری؟

نظرت راجب سایت؟

ماشین داری؟ کارت چیه؟ تو اداره چی کار میکنی؟

0 ❤️

2019-01-21 14:26:35 +0330 +0330
نقل از: Different man نظرت راجبه داستان روح بیمار چیه؟ از اینکه جای خیار شیار اومده چ حسی داری؟

نظرت راجب سایت؟

ماشین داری؟ کارت چیه؟ تو اداره چی کار میکنی؟

ها اون داستان تخمی تخیلی را میگویی.روح جان یه کم پیازداغشو زیاد کرده بود ?
نظرم اگه راجع به شهوانی مثبت نبود که اینجا موندگار نمیشدیم و انقد کار نمیکردیم واسه شهوانی.بعله ماشین هم داریم دو فروند.یه 206 تیپ 5 که مال خودمه و زیر دس عقشمونه باهاش میره سرکار،یه فروند ماکسیما اتومات هم هست که مال خانوم میباشد که ما رو از خرید ماشین نجات داد هرچند که من زیاد اهل ماشین نیستم و بیشتر اهل خرید خونه بودم و هستم چون خوب پول درمیاد ازش.کار بنده هم مدیریت امور مالیه ولی در واقع تو شرکت به کار دلالی مشغولیم برای سرداران چاپندگی(سپاه) ?

1 ❤️

2019-01-21 14:31:54 +0330 +0330

عشقت میدونه تو رابطتون بصورت موازی با چنتا دخیه دیگه هم هستی؟ اگه میدونه چی میگه؟

0 ❤️

2019-01-21 14:33:28 +0330 +0330

چقدر خسیس یه باکس اگه می دی می ذارم بدجور هوس کردم

در ضمن خودت که ناز داری

والا درسته عضو ضخیم ما سفیده و پشماشم بوره،ولی فک نکنم جزو دسته نازان باشه ?

0 ❤️

2019-01-21 14:35:02 +0330 +0330

١ـ فیلم سینمایی توی ژانر خشونت و وحشت چیا دیدی پسندیدی؟ چن تاشو که دیدی حال کردی معرفی کن مام ببینیم. (ترجیحاً اسلشر ـ حاوی شکنجه‌جات و…)

٢ـ از سارینا کص‌طلا خبر داری؟ یادته این زنده‌یاد به خون ما تشنه بود سر قضایای اسلام؟

٣ـ نظرت درمورد دیالوگای خودت توی قسمت دوم داستان پرنسسای شهوانی چیست؟

۴ـ نظرت نسبت به فانتزی بی‌غیرتی چیست؟

۵ـ اگه بعدهاً ازدواج کنی دختردار بشی چجوری بهش آزادی میدی نیاز جنسیشو برطرف کنه؟

۶ـ چرا اصرار داری الکی ادای آدمای عوضی رو دربیاری درحالی که نیسی؟!

٧ـ کشتی‌کج (WWE) را چگونه یافتی؟ به نظرت قضیه‌ی خین و خیریزی در این هنر نمایشی چگونه‌س؟ یا پونز و سیم‌خاردار و این کصشرا…

٨ـ چن نمونه فانتزیا و فتیش‌های مورد علاقت رو نام ببر.

1 ❤️

2019-01-21 14:42:06 +0330 +0330
نقل از: mofo56 اهه!چی شد فستون خوابید ? ما امرو ساعت 4 و نیم تشریف فرما شدیم خونه،ساعت 4 پست برق کوچه مون گوزید برق رفت مام گفتیم:جماعت همکاران،مدرسه تعطیل شد.برید خونه ? اونوخ امرو که زود اومدیم خونه هیشکی نی تو این تاپیک.حالا خوبه این دفعه از صندلی داغ اون دفعه خعلی موبتر شدیم ? اینایی که این دفعه بما میگن بی ادب اون دفعه رو میدیدن زهره ترک میشدن ?

خو عادی بحرف چرا مثل این فیلم زمان شاه می حرفی

در ضمن یه سوال بپرسم از بچه خوشت نمی یاد داشته باشی

حالم بهم میخوره از بچه ?
عادی حرف زدنمم همینه،ناسلامتی ما نوه یکی از کلاه مخملیای معروف تهرونیما.روحت شاد بابا بزرگ.خعلی مرد بود.یاد آخرین بار که حدود 19-20 سال پیش دیدمش رو تخت بیمارستان افتادم.درد داشت ولی بازم شیطون بود و با پرستارا شوخی میکرد.بمن میگفت تو نوه هام یکی تو مثه منی یکی علی(پسر عموم) و جالبه که هرجفتمون فاجعه بودیم ?

1 ❤️

2019-01-21 14:48:14 +0330 +0330

در ضمن خودت که ناز داری

حشری خان منظورم عضو ضخیم تون نبود ناز به برجستگی خانم ها می گن منظورم ناز حاج خانم بود که داره باهات زندگی می کنه بود

حشرت خیلی بالاست ها مطمئنی با یکی اوکی می شی

خو من دلم نمیاد که سیگار رو فرو کنم تو نازش که.دردش میگیره خو.در ثانی مگه من بیل کلینتونم که سیگار برگ فرو میکرد تو کس مونیکا لوینسکی ?
واقعاً one kos is not enough ولی چون عقشم خعلی خوبه دلم نمیاد بهش خیانت کنم.عشقولانه دوبار در هفته واسمون کافیه(فقط اون چند روز که ورود ممنوعه بهمون بد میگذره) ?

0 ❤️

2019-01-21 14:51:47 +0330 +0330
نقل از: Different man عشقت میدونه تو رابطتون بصورت موازی با چنتا دخیه دیگه هم هستی؟ اگه میدونه چی میگه؟

والا من از شهریور 93 با همین یه دختر هستم تا حالا و تو هیچ سولاخی بغیر از سولاخین ایشون فرو نکردم عضو ضخیم رو.تقریباً 95 درصد چیزی که من از یه زن میخوام رو این داره پس دلیل نداره برم دنبال زنای دیگه

0 ❤️

2019-01-21 15:02:09 +0330 +0330
نقل از: Lady_Ronaak خب موفو بچه سال بودی کیون دادی اگه دادی چند بار دادی وقتی دادی حال داد بهت فرم کیونتو بگو بعد یکمیم از قیافه تخماتیکت بگو ?

.

0 ❤️

2019-01-21 15:04:56 +0330 +0330

یه زن خوشگل چاق یا زن زشت خوش هیکل کدوش2-پنت هوس یاخونه ویلایی حیاط دار

0 ❤️

2019-01-21 15:20:08 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری ١ـ فیلم سینمایی توی ژانر خشونت و وحشت چیا دیدی پسندیدی؟ چن تاشو که دیدی حال کردی معرفی کن مام ببینیم. (ترجیحاً اسلشر ـ حاوی شکنجه‌جات و...)

٢ـ از سارینا کص‌طلا خبر داری؟ یادته این زنده‌یاد به خون ما تشنه بود سر قضایای اسلام؟

٣ـ نظرت درمورد دیالوگای خودت توی قسمت دوم داستان پرنسسای شهوانی چیست؟

۴ـ نظرت نسبت به فانتزی بی‌غیرتی چیست؟

۵ـ اگه بعدهاً ازدواج کنی دختردار بشی چجوری بهش آزادی میدی نیاز جنسیشو برطرف کنه؟

۶ـ چرا اصرار داری الکی ادای آدمای عوضی رو دربیاری درحالی که نیسی؟!

٧ـ کشتی‌کج (WWE) را چگونه یافتی؟ به نظرت قضیه‌ی خین و خیریزی در این هنر نمایشی چگونه‌س؟ یا پونز و سیم‌خاردار و این کصشرا…

٨ـ چن نمونه فانتزیا و فتیش‌های مورد علاقت رو نام ببر.

به به.سام علیک داش اسی
1-والا الان حضور ذهن ندارم ولی سری Hellraiser و سری saw و سری کابوس الم استریت و کانجورینگ و جمعه سیزدهم …2-دوباره میاد تو سایت با یه اسم دیگه منتهی گفته سوتی ندیم ما ? 3-دوستان یوخده زیادی به ما لطف دارن،دیگه انقدم فاجعه نیستیم ? 4 والا ما غیرت رو این میدونیم که به زن تاجایی که میتونیم برسیم و زندگی خوب واسش فراهم کنیم،فانتزی بی غیرتی هم نئریم چون اینها مال مردان submissive هستش نه alpha male ها 5-والا ما که بچه نئریم و برنامه ای هم نئریم چون مستلزم اینه که بریم رسمی با خانوم مزدوج شیم که اونم جفتمون اهلش نیستیم و جفتمون هم چندان علاقه ای به بچه نئریم،ولی اگه داشتیم حسابی آموزشش میدادیم و میزاشتیم خودش انتخاب کنه 6-والا من نه عوضیم نه ادای عوضیا رو درمیارم،این چیزی که هستم خودمم که ژناش از بابابزرگمون بهمون رسیده 7-wwe رو اولین بار سال 72 تو ماهواره آسیا دیدم که اون موقع اسمش wwf بود.خونریریزی هم با تیغ انجام میشه.در ضمن مسابقه با سیم خاردار هم برگزار شده در دهه هفتاد و هشتاد و نود که مرحوم اد فَرحَت (معروف به شیخ) استادش بود

8-والا فانتزی مورد علاقه م سربریدنه!!!(به یاد جد اعلام که میرغضب بوده).زرد کردینا ? لازم بشه خوب میتونیم آدم بکشیم بدون هیچ ترحم و احساسی!!! همونجور که پدرم تو خرمشهر برا زنده موندن مجبور شد با اینکه آدم عادی بود دست به اسلحه ببره و عراقیا رو بکشه

1 ❤️

2019-01-21 15:29:38 +0330 +0330

در ضمن خودت که ناز داری

حشری خان منظورم عضو ضخیم تون نبود ناز به برجستگی خانم ها می گن منظورم ناز حاج خانم بود که داره باهات زندگی می کنه بود

حشرت خیلی بالاست ها مطمئنی با یکی اوکی می شی

خو من دلم نمیاد که سیگار رو فرو کنم تو نازش که.دردش میگیره خو.در ثانی مگه من بیل کلینتونم که سیگار برگ فرو میکرد تو کس مونیکا لوینسکی ?
واقعاً one kos is not enough ولی چون عقشم خعلی خوبه دلم نمیاد بهش خیانت کنم.عشقولانه دوبار در هفته واسمون کافیه(فقط اون چند روز که ورود ممنوعه بهمون بد میگذره) ?

می گم موفو خان سفر خارجی فکر کنم حتما رفتی ایرانی ها بهترن یا خارجکی ها خودت می دونی منظورم چیه

سوال بعدی دوس نداشتی الان آمریکایی وگاسی کنار ساحلی بودی

آخه شرایط مهاجرت رو فکر کنم داشتی بری بیرون از این خراب شده

سفر خارجکی هم اندازه انگشتان دو دست رفتیم.مقایسه زن ایرانی و خارجی درست نیست چون که اونا تو شرایط آزاد زندگی میکنن و نژاد و تغذیه شون بهتره.خارج که معلومه دوس داشتم باشم ولی همینجا هم یه کمی مثه خارج زندگی کردیم ?
اگه الان هنو دلار 1200 تومن بود میتونستم با سرمایه گذاری برم آمریکا ولی الان دیگه نمیشه و اون موقع که هم که باس میشد پولشو نئشتیم

0 ❤️

2019-01-21 20:09:35 +0330 +0330
نقل از: Farhad_Michael
نقل از: Nimnima1990
نقل از: Lady_Ronaak خب موفو بچه سال بودی کیون دادی اگه دادی چند بار دادی وقتی دادی حال داد بهت فرم کیونتو بگو بعد یکمیم از قیافه تخماتیکت بگو ?

.

نیما تو دیروز کلی وساطت کردی دعوا تموم بشه، حالا نقل این پُستِ جنجالی رو میزنی داداش؟! ? ?

داشتم به عضو خبیثه موفوخان فک میکردم هل شدم اشتباه نقل خورد

1 ❤️

2019-01-22 03:35:02 +0330 +0330

1-والا هر دو مدلشو تا حالا امتحان نمودیم که اولی بیشتر حال داد.اصولن لا گوشت گذاشتن را دوست دارم و گوشتخوار میباشم ?
2-پنت هاوس بیشتر حال میده بخصوص اگه تو الهیه یا زعفرانیه باشه ?

1 ❤️

2019-01-22 08:54:51 +0330 +0330

1-والا هر دو مدلشو تا حالا امتحان نمودیم که اولی بیشتر حال داد.اصولن لا گوشت گذاشتن را دوست دارم و گوشتخوار میباشم ?

پس دخترتم بخودت رفته که تپله عه ببخشید چیزه اشتباه شد من فک کردم خودتو میگی ?

0 ❤️

2019-01-22 13:58:45 +0330 +0330

دخترم؟!سفید برفی را میگویی؟هانی؟مربا؟ ?

1 ❤️

2019-01-22 16:58:30 +0330 +0330

ای بابا موفو خان ،چقد کم حافظه شدی نزار بگم پیری داره کم کم روت اثر میزاره ? چندپست بالاتر خودت گفتی سفیدبرفی دخمل باباس (wanking) (dash)

1 ❤️

2019-01-23 03:36:50 +0330 +0330

ای بابا موفو خان ،چقد کم حافظه شدی نزار بگم پیری داره کم کم روت اثر میزاره ? چندپست بالاتر خودت گفتی سفیدبرفی دخمل باباس (wanking) (dash)

یه دونه دخمل کمه خب ?
آخه هانی و مربا را قراره لخت به نون سنگک بمالیشون برا همین اونام محرم شدن به ما دخمل بابا حساب میشن ?

1 ❤️

2019-01-23 13:48:51 +0330 +0330

مثه اینکه کسی خایه نمکنه بیاد اینجا سؤال بپرسه ?
نترسین بابا،دیجیتالی تجاوز نمکنیم ما ولی اگه حضوری میپرسیدین احتمال rape بود ?

1 ❤️

2019-01-23 15:53:13 +0330 +0330

سلام داش نیما چطوری؟!

سلام،چاکریم بد نیستیم ،خودت چطوری؟میگم یه چند وقته تاپیک جنجالی نداشتیم یکاری کن موضوعشم که من تو تاپیک مفیدترینا بهت پیشنهاد دادم ? نه نه اصلا فکرشو نکن که من بزنم، (wanking)

2 ❤️

2019-01-23 15:58:08 +0330 +0330

یه دونه دخمل کمه خب ?
آخه هانی و مربا را قراره لخت به نون سنگک بمالیشون برا همین اونام محرم شدن به ما دخمل بابا حساب میشن ?

مربا که خودش یه باباغیرتی داره اینجا فک نمیکنم 1مین هم بزاره پیشت بمونه ? ولی هانی بانو رو دلت میاد بزنی رو نون بخوریش ;)

1 ❤️

2019-01-23 17:09:26 +0330 +0330

سلام.
دوستان من چند روزی به دلیل یه سری مشکلات نتونستم آنلاین بشم.شرمنده.
اول تاپیک نوشتم صندلی داغ 3روزه ولی موفو دیر امد کردمش6روز،و اون 6روز امشب تموم میشه.امشب هم یه صندلی داغ جدید میزنم.سعی کنید امشب آنلاین باشید.
باسپاس فراوان

1 ❤️

2019-01-24 03:29:07 +0330 +0330
نقل از: mofo56 مثه اینکه کسی خایه نمکنه بیاد اینجا سؤال بپرسه ? نترسین بابا،دیجیتالی تجاوز نمکنیم ما ولی اگه حضوری میپرسیدین احتمال rape بود ?

اگه یه روز بفهمی حاج خانومت بهت

خیانت

کرده، عکس العملت چه خواهد بود؟

میرم تیمارستان ثبت نامش میکنم ?
انقد که من از نظر مالی و عاطفی و سکسی به خانوم میرسم،خیانت کنه دیوونه س ?

1 ❤️

2019-01-24 04:34:57 +0330 +0330

یه دونه دخمل کمه خب ?

مربا که خودش یه باباغیرتی داره اینجا فک نمیکنم 1مین هم بزاره پیشت بمونه ? ولی هانی بانو رو دلت میاد بزنی رو نون بخوریش ;)

مربا بزرگ شده دیگه به اجازه بابا نیاز نئره ?
هانی رو میخایم لخت کنیم بمالیمش به نون سنگک بعد نون سنگک رو بخوریم ?
البته قحطی بیاد شاید خود هانی رو هم بخوریم ?

0 ❤️

2019-01-24 09:31:55 +0330 +0330

استیوجان کجایی ،ما منتظریما (dash)

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «