محمد ص در کتب ادیان معتبر جهان!!

1392/04/25

مِ اللَّهِ الرَّحْمٰنِ الرَّحِيمِ‌ (1)
به نام خداوند بخشنده بخشایشگر
﴿الفاتحة، 1﴾

قُلْ يَا أَهْلَ الْکِتَابِ تَعَالَوْا إِلَى کَلِمَةٍ سَوَاءٍ بَيْنَنَا وَ بَيْنَکُمْ أَلاَّ نَعْبُدَ إِلاَّ اللَّهَ وَ لاَ نُشْرِکَ بِهِ شَيْئاً وَ لاَ يَتَّخِذَ بَعْضُنَا بَعْضاً أَرْبَاباً مِنْ دُونِ اللَّهِ فَإِنْ تَوَلَّوْا فَقُولُوا اشْهَدُوا بِأَنَّا مُسْلِمُونَ‌ (64)
بگو: «ای اهل کتاب! بیایید به سوی سخنی که میان ما و شما یکسان است؛ که جز خداوند یگانه را نپرستیم و چیزی را همتای او قرار ندهیم؛ و بعضی از ما، بعضی دیگر را -غیر از خدای یگانه- به خدایی نپذیرد.» هرگاه (از این دعوت،) سرباز زنند، بگویید: «گواه باشید که ما مسلمانیم!»
﴿آل‏عمران‏، 64﴾
قصدم از این تاپیک اینه که به عنوان یه مسلمان ( سنی مذهب )‌ تلاش های را که مدت ها هست در کتب ادیان مختلف انجام داده ام و یا سایر محقیقان اسلامی انجام داده اند در این صفحه شریک بسازم چون در این اواخر بعضی از دوستان تلاش دارند از نبودن مدافعان اسلامی استفاده کافی نموده حقانیت اسلام را زیر سوال ببرد!!
از توهین کردن و ناسزا گفتن در باره کسی یا عقیده اونها جدا خوداری کنید تا بتونیم استفاده کافی ار مباحثه ها رو ببریم…
دوستان لطفا نظریات و انتقادات خودتون رو فقط در راستا مباحث همین تاپیک مطرح فرماید یعنی سوال و یا نظریات فقط در باره ( حضرت محمد ص در کتب دینی ادیان معتبر جهان) باشد در غیر این صورت بنده از پاسخ دادن به اون ها معذورم!!
از ان جای که الله ج خداوند رحیم و رحمان هست ، این رحمت و شفقت تقاضا میکند تا همه افراد بشر از سرنوشت مختم خودشون اطلاع حاصل کنند به عبارت دیگه باید در هر قومی و کشور باید یه پیامبر مبعوث شده باشه !! قران کریم در ایه 24 سوره فاطر میفرماید!
إِنَّا أَرْسَلْنَاکَ بِالْحَقِّ بَشِيراً وَ نَذِيراً وَ إِنْ مِنْ أُمَّةٍ إِلاَّ خَلاَ فِيهَا نَذِيرٌ (24)
ما تو را بحق برای بشارت و انذار فرستادیم؛ و هر امّتی در گذشته انذارکننده‌ای داشته است!
﴿فاطر، 24﴾
و همچنان در ایه 7 سوره رعد میفرماید!
وَ يَقُولُ الَّذِينَ کَفَرُوا لَوْ لاَ أُنْزِلَ عَلَيْهِ آيَةٌ مِنْ رَبِّهِ إِنَّمَا أَنْتَ مُنْذِرٌ وَ لِکُلِّ قَوْمٍ هَادٍ (7)
کسانی که کافر شدند می‌گویند: «چرا آیه (و معجزه‌ای) از پروردگارش بر او نازل نشده؟!» تو فقط بیم دهنده‌ای! و برای هر گروهی هدایت کننده‌ای است (؛ و اینها همه بهانه است، نه برای جستجوی حقیقت)!
﴿الرعد، 7﴾
بنا پیامبر انی زیادی برای هدایت بشر مبعوث شده که در قران فقط نام 25 نفر از انها امده هست و از سایرین یادی نشده هست !
ولی با توجه احادیث پیامبر ص ،‌بیش از 124000 پیامبر در طول تاریخ بشر برای هدایت انسانها مبعوث شده اند که سر گذشت همه انها در قران ذکر نشده هست چنانچه قران کریم در سوره نسا ایه 164 و سوره غافر ایه 78 بیان میفرماید!
وَ رُسُلاً قَدْ قَصَصْنَاهُمْ عَلَيْکَ مِنوَ لَقَدْ أَرْسَلْنَا رُسُلاً مِنْ قَبْلِکَ مِنْهُمْ مَنْ قَصَصْنَا عَلَيْکَ وَ مِنْهُمْ مَنْ لَمْ نَقْصُصْ عَلَيْکَ وَ مَا کَانَ لِرَسُولٍ أَنْ يَأْتِيَ بِآيَةٍ إِلاَّ بِإِذْنِ اللَّهِ فَإِذَا جَاءَ أَمْرُ اللَّهِ قُضِيَ بِالْحَقِّ وَ خَسِرَ هُنَالِکَ الْمُبْطِلُونَ‌ (78)
ما پیش از تو رسولانی فرستادیم؛ سرگذشت گروهی از آنان را برای تو بازگفته، و گروهی را برای تو بازگو نکرده‌ایم؛ و هیچ پیامبری حق نداشت معجزه‌ای جز بفرمان خدا بیاورد و هنگامی که فرمان خداوند (برای مجازات آنها) صادر شود، بحق داوری خواهد شد؛ و آنجا اهل باطل زیان خواهند کرد!
﴿غافر، 78﴾
ْ قَبْلُ وَ رُسُلاً لَمْ نَقْصُصْهُمْ عَلَيْکَ وَ کَلَّمَ اللَّهُ مُوسَى تَکْلِيماً (164)
و پیامبرانی که سرگذشت آنها را پیش از این، برای تو باز گفته‌ایم؛ و پیامبرانی که سرگذشت آنها را بیان نکرده‌ایم؛ و خداوند با موسی سخن گفت. (و این امتیاز، از آن او بود.)
﴿النساء، 164﴾

با توجه با گفته های بالا این طور ممکنه هست سوال شود که :
ایا در کتب پیامبران گذشته از محمد ص و رسالتش یاد شده هست ؟؟ ایا اون ها در کتب شون از امدن پیامبر اخر زمان یاد کرده اند !؟؟؟
در مقاله به این مبحث میپردازم!!
قابل ذکر هست که ،‌در تهیه این مقاله از منابع و کتب استفاده شده هست که حق انتشار انها مخصوص IRF ( Islamic research foundation) هست و از این بابت از این نهاد تشکر میکنم!

5072 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-07-16 03:42:30 +0430 +0430

من تا اونجایی که یادمه تو کتب دینی همیشه یاداور میشدن که قران کتاب مقدسی هستش و بدون وضو بهش دست نزنید و همیشه در بهترین جای خونه اون رو نگه دارین مثل یک چیز باارزش و نفیس.حالا تعجبم از شما به اصطلاح بچه مسلمونها هست که خوب دارین به این کتاب ارزش قایل میشین و تو سایت شهوانی به نگارشش رو اوردین.این کارتون اشتباهه و خودتون دارین بر عکس همون توصیه های دینی عمل میکنیین.هر موقع خودتون تو دین ثابت قدم شدین بیاین امر به معروف راه بندازین.

0 ❤️

2013-07-16 03:57:27 +0430 +0430

[quote=sevil n]من تا اونجایی که یادمه تو کتب دینی همیشه یاداور میشدن که قران کتاب مقدسی هستش و بدون وضو بهش دست نزنید و همیشه در بهترین جای خونه اون رو نگه دارین مثل یک چیز باارزش و نفیس.حالا تعجبم از شما به اصطلاح بچه مسلمونها هست که خوب دارین به این کتاب ارزش قایل میشین و تو سایت شهوانی به نگارشش رو اوردین.این کارتون اشتباهه و خودتون دارین بر عکس همون توصیه های دینی عمل میکنیین.هر موقع خودتون تو دین ثابت قدم شدین بیاین امر به معروف راه بندازین.[/quote]
باید بگم دوست عزیز!
قران کلام الله ج برای هدایت بشر هست … تقدس و گرامی داشتن یه متن و نوشته به اون معنی نیست که تکریم شده و در طاقچه خانه گذاشته شود. بلکه بهترین احترام انست که در راستا هدف قران که همان ارشاد هست عمل شود … از طرفی این سایت بزرگترین مجتمع از باور مندان و منکران قر ان هست و در همین سایت به قران تهمت های ناروا زده میشود… تا عده بیخبر را گمراه نمایند … به نظر من اشکالی ندارد که ایات قران در اینجا به منظور رفع تهمت و بیان حقیقت نشر شود…
به هر حال از نظرتون ممنونم

0 ❤️

2013-07-16 04:00:35 +0430 +0430

ابتدا از دین هندو شروع میکنیم!!
در بین کتب متعدد دین هندو ، معتبرترین انها کتاب ویدا ها ( VEDAS ) هست که اصولا به چهار قسمت تقسیم میشود!
1- ریگ ویدا ( RIGVEDA ) یا (RG VEDA ‌)
2- ایجورویدا ( YAJUR VEDA )
3- سام ویدا (SAMA VEDA)
4- اتارواوید (ATHARVA VEDA )

سه کتاب اول یعنی ریگ و یدا ، ایجورویدا و سام ویدا را به نام ویدا های سه گانه (‌( triple VEDAS یاد میکنند.
محققان میگویند این سه کتاب خیلی قدیمی تر از اتارواوید هستند.
تاریخ دقیق نزول ( چون هندو عقیده دارند که این کتب از جناب خدا نازل شده هست ) یا تاریخ تحریر این کتب معلوم نیست بلکه دانشمندان به این عقیده اند که بین سال های 2000 تا 3000 قبل از میلاد نوشته یا نازل شده هست…
بعد از ویدا ها کتاب های دیگر دین هندویزم عبارت است از ادا پورانا PURANA ، پورانا در مورد تاریخ کاینات صحبت میکند در مورد تاریخ اریایی ها و چگونگی مهاجرت و همچنان در مورد افسانه های خدایان و الهه ها صحبت میکند.
این کتاب ها (‌پورانا ها ) به 18 جلد قطور بالغ میگردد. که توسط (‌ Maharishi Vyasa )‌تقسیم و ترجمه شده هست ْ.
در بین این کتاب ها یکی را به بویشیا پورانا(Bhavishya Purana) یاد میکنند که به مبحث بویشیا(Bhavishya) یا اینده میپردازد.
در این کتاب در ایه های 5 الی 8 باب سوم ،‌فصل سوم ،‌ جلد سوم چنین امده هست :
A malecha (belonging to a foreign country and speaking a foreign language) spiritual teacher will appear with his companions. His name will be Mohammad. Raja (Bhoj) after giving this Maha Dev Arab (of angelic disposition) a bath in the Panchgavya and the Ganga water (i.e. purifying him of all sins) offered him the present of his sincere devotion and showing him all reverence said, “I make obeisance to thee. O ye! The pride of mankind, the dweller in Arabia, Ye have collected a great force to kill the Devil and you yourself have been protected from the malecha opponents.”
Bhavishya Purana in the Prati Sarag Parv III Khand 3 Adhay 3 Shloka 5 to 8.

یک اجنبی ( ملیچیا )‌ کسی که با زبان بیگانه حرف میزند و متعلق به کشور بیگانه هست … یک معلم روحانی همراه با یارانش ( اصحاب اش ) ظاهر خواهد شد ( ظهور خواهد کرد).
نامش محمد خواهد بود . راج ا( (‌بوج )‌مترادف واژه سرور در فارسی …) بعد از مبعوث کردنش ،‌فرستادن این (Maha DevArab ( بزرگ مرد عرب یا بزرگ خدیو عرب … در اب های (Panchgavya) و (Ganga ) او را تطهیر خواهد کرد و خودش را بر نماد مخلص و بی ریا او نشان خواهد داد و تمام کمال را به وی خواهد اموخت… خواهد گفت ، ای مایه فخر و مباهات بشری ، ای ساکن عربستان! نیروی بس عظیم برای تار و مار کردن شر، نابود کردن شیطان گرد آورده ایی. تو خودت از طرف دشمنانت ( که انها هم ملیچیا یعنی خارجی هستند ) حمایت خواهی شد.
حالا اگر به این متن که از سانسکریت به انگلیسی ترجمه شده هست دقت کنیم میابیم که :
این ایات در مورد یه خارجی صحبت میکند (‌ملیچیا ) این واژه در سانسکریت به کسی اطلاق میشه که به زبان خارجی صحبت کرده و یک خارجی باشد…
میدونیم که رسول الله عرب بوده که برای هندی ها خارجی محسوب میشود…
در ادامه میگوید ، این ملیچیا با یارانش ظهور میکند که اشاره به اصحاب رسول الله ص دارد.
و ادامه میگوید نامش محمد ص خواهد بود.
در ادامه بیان میکند که، راجا بوج ( یا همان سرور یا خدا درفارسی ) بعد از تطهیر کردن او در رود گنگا ( در واقع در فلسفه هندو به معنی شستن از گناهان و پاک کردن و معصومیت اشاره به ایه شریفه أَ لَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ‌ هست… همه به خوبی اگاهیم که همه پیامبران الهی معصوم و از گناهان پاک اند. در ادامه ان به بیان میکند که ، ای مایه مباهات و فخر بشری و ای اخلاق کامل ! این پیشگویی در مورد رسول مکرم اسلام صادق هست انجا که الله ج در ایه 4 سوره القلم میفرماید.
وَ إِنَّکَ لَعَلَى خُلُقٍ عَظِيمٍ‌ (4)
و تو اخلاق عظیم و برجسته‌ای داری!
﴿القلم‏، 4﴾
همچنان در سوره احزاب ایه 21 داریم که:
لَقَدْ کَانَ لَکُمْ فِي رَسُولِ اللَّهِ أُسْوَةٌ حَسَنَةٌ لِمَنْ کَانَ يَرْجُو اللَّهَ وَ الْيَوْمَ الْآخِرَ وَ ذَکَرَ اللَّهَ کَثِيراً (21)
مسلّماً برای شما در زندگی رسول خدا سرمشق نیکویی بود، برای آنها که امید به رحمت خدا و روز رستاخیز دارند و خدا را بسیار یاد می‌کنند.
﴿الأحزاب‏، 21﴾
همچنان دربویشیا پورانا(Bhavishya Purana ایاتی 10 الی 27 باب سوم ،‌فصل سوم ،‌ جلد سوم چنین امده هست:
"The Malecha have spoiled the land of the Arabs. Arya Dharma is not to be found in the country. Before also there appeared a misguided fiend whom I had killed; he has now again appeared being sent by a powerful enemy. To show these enemies the right path and to give them guidance, the well-known Muhammad (pbuh), is busy in bringing the Pishachas to the right path. O Raja, You need not go to the land of the foolish Pishachas, you will be purified through my kindness even where you are. “O Raja! Your Arya Dharma has been made to prevail over all religions, but according to the commandments of Ishwar Parmatma, I shall enforce the strong creed of the meat eaters. My followers will be men circumcised, without a tail (on his head), keeping beard, creating a revolution announcing the Aadhaan (the Muslim call for prayer) and will be eating all lawful things. He will eat all sorts of animals except swine. They will not seek purification from the holy shrubs, but will be purified through warfare. On account of their fighting the irreligious nations, they will be known as Musalmaans. I shall be the originator of this religion of the meat-eating nations.”
اجنبی ( ملیچیا ) سرزمین های عرب را متصرف خواهد شد… اریا دارما نباید در اون مناطق دیده بشود . قبلا هم یه اهریمن گمراه کننده در اون مناطق ظاهر شده بود که من ان را کشتم… ولی دوباره با قدرت بیشتری برگشته هست. برای هدایت این شیاطین و گمراهان و نشان دادن راه درست برای انها ، شخصی خواهد امد که فرهیخته هست نامش محمد ص هست . او عمرش را صرف هدایت گمراهان (‌ Pishacha) خواهد کرد … ای (‌راجا بوج ) نیازی نیست به سرزمین های ابله هان گمراه بروی ! تو به واسطه رحمت من تطهیر خواهی شد ، چناچه اکنون هم مطهری!
ای راجا بوج، اریا دارما تو به همه مذاهب غلبه خواهد کرد ، ولی به اساس فرمان ایشوار پرمتمتا ( خدای رحمان ) من ملزمم تا برای ترویج کیش گوشت خواران تلاش کنم.
پیروانم مردانی ختنه شده خواهد بود، کی دمی در سرهای شان ندارند ( شاید به بستن موی های یهودیان اشاره کند)
انها ریش خواهند گذاشت وبا اذان دادن شان انقلابی خواهد افرید!
و همه خوراک های شان پاک و حلال خواهد بود. او همه نوع از چهارپایان خواهد خورد به جز خوک!
انها به دنبال تطهیر توسط درخت مقدس نخواهند بود ،‌ولی با مبارزه هایشان ( در برابر شیطان ) تطهیر خواهند شد.
به دلیل مبارزه های انها به ملحدین و زنادیق ، به نام مسلمانان خوانده خواهند شد.
من پایه گذار این مذهب خواهم بود ، مذهب مردمان گوشت خوار (‌چون هندو ها گیاه خوار بودند به این اساس به نام ملت گوشت خوار در کتاب شان امده هست).
با توجه به ایه های بالا به روشنی میتوان دید که همه این پیشگویی های در مورد رسول اکرم ص و امت اش صادق اند و فکر نکنم نیازی به توضیح باشد.
همچنان در کتاب ویدا ، اتاروا ویدا ATHARVA VEDA ( بخشی خیلی قدیمی از این کتاب به نام کونتپ سوکتا Kuntap Sukta یاد میشود ، اگر واژه سانسکریت Kuntap را به فارسی ترجمه کنیم دو معنی میدهد یکی تسلیم و صلح و دیگری مرموز و پیچیده!
هندوان عقیده دارند که این بخش ها راز های اند که بعدا به مرور زمان فاش خواهند شد.
در این کتاب در منتره های اول الی 4 امده هست که.

He is Narashansah or the praised one (Muhammad). He is Kaurama: the prince of peace or the emigrant, who is safe, even amongstahostof60,090enemies.

He is a camel-riding Rishi, whose chariot touches the heaven…

He is Mamah Rishi who is given a hundred gold coins, ten chaplets (necklaces), three hundred good steeds and ten thousand cows.

Vachyesv rebh. ‘Oh! ye who glorifies’
او ناراشنترا (واژه سانسکریت هست که در فارسی " مورد حمد واقع شده "‌ترجمه میشود) کسی که مورد حمد واقع شده هست ( محمد ص ) … او شاهزاده صلح و مهاجر خواهد بود… انکه در بین 60090 دشمن ایمن خواهد بود. (‌در مواقع نفوس شهر مکه در همین حدود بوده هست )
او یک رشیی ( روحانی ) شتر سوار خواهد بود ، کسی که مرکبش اسمان را در خواهد نوردید! ( اشاره به معراج پیامبر اکرام ص ).
او مهما رشیی ( مهما واژه سانسکریت هست که در انگلیسی exalted ترجمه میشود و در بعضی از ترجمه های به محمد ترجمه شده هست)
خواهد بود. انکسی که به وی 100 سکه طلا داده شده هست ( اشاره اولین اصحاب پیامبر ص که در دو مهاجرت پی در پی به حبشه رفتند) و ده گردن آویز گل (‌اشاره به ده نفر از اصحاب کبار رض که به حشره مبشره معروف اند و به انها وعده بهشت داده شده هست …) و به او سه صد مرکب توانمند و رهوار ( اشاره به جنگ بدر ) داده شده هست و همچنان به او سه هزار گاو (واژه سانسکیرت کاوو ، که در این متن اصلی کتاب امده به شکل ترجمه میشود … 1 گاو … 2 پیروزی همراه با صلح ، پیروزی بدون جنگ) این ایه اشاره به فتح مکه دارد که در ان 10000 نفر از اصحاب پیامبر ص سهم گرفتند و بدون جنگ و خون ریزی مکه فتح شد.

ادامه دارد…

0 ❤️

2013-07-16 04:02:05 +0430 +0430

درود بر حق آفرین آفرین کور بشه چشم حسود

0 ❤️

2013-07-16 04:04:45 +0430 +0430

mamnoon babate tapik ericson

0 ❤️

2013-07-16 04:32:53 +0430 +0430

کی اینجا به حرف تو گوش میده آخه؟!؟؟اینجا شهوانیه. تو خودت که مثلا مسلمون درجه یکی و… اول خودتو اصلاح کن میای شهوانی.
البته من خودم به همه کتاب های آسمانی و پیامبرا و پیروانشون احترام قائلم سوتفاهم نشه

0 ❤️

2013-07-16 04:34:11 +0430 +0430

[quote=H_O_S_E_I_N]درود بر حق آفرین آفرین کور بشه چشم حسود[/quote]
تشکر حسین جون ، لطف کردی نظر دادی داداش!

0 ❤️

2013-07-16 04:35:38 +0430 +0430

[quote=hani.3star]mamnoon babate tapik ericson[/quote]
تشکر ابجی عزیز!
لطف کردی به تاپیک سر زدی!
مرسی

0 ❤️

2013-07-16 04:39:54 +0430 +0430

[quote=.یهود.]کی اینجا به حرف تو گوش میده آخه؟!؟؟اینجا شهوانیه. تو خودت که مثلا مسلمون درجه یکی و… اول خودتو اصلاح کن میای شهوانی.
البته من خودم به همه کتاب های آسمانی و پیامبرا و پیروانشون احترام قائلم سوتفاهم نشه[/quote]
یهود عزیز!
اولا بابت نظرتون خیلی ممنونم! ثانیا ، خودت بهتر میدونی که این جا یه انجمن دینی هم داره که خیلی از دوستان مشتاق و علاقمند اون هستند … منظور من و دیگر دوستان کسانی اند که دنبال محک زدن عقاید و تفکراتشون هستند و از این فضایی مجازی استفاده میکنند…
به هر حال مرسی بابت نظرتون…

0 ❤️

2013-07-16 04:40:08 +0430 +0430

من که تا حالا اسم این دین نشنیدم

اگه راست میگی لینکی که ازش کپی کردی بیار

0 ❤️

2013-07-16 04:45:39 +0430 +0430

[quote=ارش شیشه ای]من که تا حالا اسم این دین نشنیدم

اگه راست میگی لینکی که ازش کپی کردی بیار[/quote]
خوش امدی جناب شیشه ایی!!
این که در مورد این دین چیزی نشنیده ایی ، چیزی عجیبی نیست چون سایت های که شما از اون ها داری کاپی میکنی به این مسایل علاقه ندارند تا بیان و این مسایل رو توسایت های شون بزارند…
در ضمن چرا فکر میکنی همه مثل خودت داره کاپی میکنه؟؟؟
همه ادرس های به فارسی و انگلیسی تو تاپیک اومده ، میتونی به کتب مراجعه کنی و تحقیق کنی!!

0 ❤️

2013-07-16 05:46:24 +0430 +0430

در ادامه بخش اول ( محمد ص در کتب دینی ادیان معتبر جهان ، بخش دین هندویزم)‌

در کتاب ریگ ویدا REG VEDA ایه جلد اول ، فصل 53 ، ایه 9 امده هست که:
He is susharma , the praised one
واژه سوشارما در زبان سانسکریت به معنی احمد هست (‌توصیف شده )
همچنان

در کتاب سام ویدا SAMA VEDA جلد دوم ، فصل 6 ، ایه 8 چنین امده هست:

“Ahmed acquired from his Lord the knowledge of eternal law. I received light from him just as from the sun.”
احمد ( نام دیگر رسول الله ص ) قوانین ( شریعت ) ابدی و جاودانه را از طرف پروردگارش دریافت خواهد کرد.
نوری برای او درخشان بسان خورشید!!

همچنان در کتاب اتارواوید ATHARVA VEDA جلد 20 ، فصل 21 ایه 6 امده هست که:
Lord of the truthful! These liberators drink these feats of bravery and the inspiring songs gladdened thee in the field of battle. When thou renders vanquished without fight the ten thousand opponents of the praying one, the adoring one."
ای سرور صادق و راستگو ( امین ) ، انهای که رایحه نجاتبخش آزادی را دلیرانه سرمیکشند . آهنگ ( نوید) سرور و خوشحالی را در میدان جنگ می دمند…
وقتی تو ، لوایی پیروزی و ظفر را می افروزی بدون این که حتی نبردی رخ دهد 10000 هزار از دشمنانات را مغلوب میسازی !
ای توصیف شده ( احمد ) !
ای محبوب!
با دقت به این مطالب در میابیم که این پیشگوی در مورد رسول اکرم ص و جنگ احزاب هست که در ان مسلمانان با لشکر کفار که دقیقا 10000 نفر بودند رو به رو شدند و این رویا روی بدون کوچکترین تلفاتی به نفع مسلمانان به پایان رسید…
در بخش های اول و پایانی این ایه به صفت ( امین ) رو به رو میشویم که برای ان حضرت ص اطلاق میشده هست
وهمچنان اسم احمد که نام دیگر رسول الله ص هست!
در پایان این بخش خاطر نشان میکنم که ، هدف من از نشر این اسناد روشنگری هست و تقاضا دارم دوستان انرا با ضدیت و اغراض نبینند!!

0 ❤️

2013-07-16 08:20:39 +0430 +0430

ممنونم ازت
من که ازپس مخالفای اسلام برنمیام هرچی میگم اخرش با توهین میگن شما مسلمونا نمیفهمین و بدین ترتیب از زیره بحث رسما در میرن شاید شما تونستین قانعشون کنید
همیشه تاپیکهاتونو دنبال میکنم عالیه
ادامه بدین :)

0 ❤️

2013-07-16 08:27:49 +0430 +0430

[quote=Sadafiii]ممنونم ازت
من که ازپس مخالفای اسلام برنمیام هرچی میگم اخرش با توهین میگن شما مسلمونا نمیفهمین و بدین ترتیب از زیره بحث رسما در میرن شاید شما تونستین قانعشون کنید
همیشه تاپیکهاتونو دنبال میکنم عالیه
ادامه بدین :)[/quote]
شما لطف داری دوست عزیز!!
زیاد خودتو ناراحت نکن! بعضی از این دوستان مخالف برای نفهمیدن این جا هستند!!

0 ❤️

2013-07-16 08:33:52 +0430 +0430
Untitled.png
0 ❤️

2013-07-16 08:38:01 +0430 +0430
11.jpg
0 ❤️

2013-07-16 08:40:43 +0430 +0430

اگه مبعوث شدن محمدبن عبدالله از سه هزار سال پیش با جزییاتش پیش بینی شده بوده و محمد باید ظهور میکرده پس نه میشه محمد رو ستود نه دشمنانش رو نکوهش کرد چون اون اتفاقها از قبل برنامه ریزی شده بود و هیچکدوم اختیاری از خودشون نداشتن. محمد باهوشترین عربی بود که یه دین کاملا سرمایه داری و امپریالیستی بوجود اورد که اعراب رو به عرش برسونه. در مورد ثروتهای عشره مبشره و خود محمد تحقیق کنید.

0 ❤️

2013-07-16 08:46:03 +0430 +0430

؟؟؟؟؟ ؟؟

0 ❤️

2013-07-16 08:53:41 +0430 +0430

[quote=emill911]اگه مبعوث شدن محمدبن عبدالله از سه هزار سال پیش با جزییاتش پیش بینی شده بوده و محمد باید ظهور میکرده پس نه میشه محمد رو ستود نه دشمنانش رو نکوهش کرد چون اون اتفاقها از قبل برنامه ریزی شده بود و هیچکدوم اختیاری از خودشون نداشتن. محمد باهوشترین عربی بود که یه دین کاملا سرمایه داری و امپریالیستی بوجود اورد که اعراب رو به عرش برسونه. در مورد ثروتهای عشره مبشره و خود محمد تحقیق کنید.[/quote]
اولا که ممنونم بابت نظرتون دوست عزیز!
فکر کنم شما مسله تقدیر و قضا و قدر الهی را درست درک نکرده اید زیرا در این دنیا هیچ چیزی بر هیچ کسی تحمیل نمیشه و اجباری نیست … وجود این همه کسانی که خدا را قبول ندارند بیانگر ان هست که الله ج هیچ کسی رو وادار به پریرش اسلام نمیکنه!! تقدیر و قضا وقدر یه بحث پیچیده هست که این جا جاش نیست!
در مورد این که پیامبر ص برای ثروتمند شدن اعراب ادعا پیامبری کرده ، این سوال وشبعه را قبلا در تاپیک ( پاسخ به سوالات غیرمسلمانان منطقی و بدون توهین )‌در همین انجمن داده ام!
در ضمن ما تحقیقمان را انجام داده این جا امده ایم ، اگر برای اثابت حرف های تان دلیل بیاورید ممنونم میشم!

0 ❤️

2013-07-16 08:59:00 +0430 +0430

عزیز دل, بهتره به جای ترجمه و تحلیل های آدم های شناخته شده ای مثل ZAKIR NAIK که اندر احوالات نتیجه گیری هاشون از کتب هندو دسته دسته مدرک هست که آسمون و ریسمون رو بهم بافتن, تحلیل های دیگه ای هم بخونی.
لاکن یه پست زدم نمیدونم چرا ادمین قبولش نکرد ؟ صلاح دید میاد میزاره, یه چندین نمونه از تناقضات قرآن رو درش آوردم.

0 ❤️

2013-07-16 09:03:33 +0430 +0430

درمورد جبر و اختیار که جوابی بهم ندادی.حرف من واضح بود اگه از هزاران سال پیش طبق اسناد شما بعثت محمد و دشمنی اعراب با شماره پیشبینی شده پس این اتفاق باید میافتاده و خارج از اختیار محمدبن عبدالله و دشمنانش بوده. در مورد ثروت محمد و ده صحابی اولش هم اکثر تاریخ نویسان اسلامی ذکر کردن به عنوان نمونه تاریخ طبری.

0 ❤️

2013-07-16 09:07:12 +0430 +0430

[quote=Hotan_Z]عزیز دل, بهتره به جای ترجمه و تحلیل های آدم های شناخته شده ای مثل ZAKIR NAIK که اندر احوالات نتیجه گیری هاشون از کتب هندو دسته دسته مدرک هست که آسمون و ریسمون رو بهم بافتن, تحلیل های دیگه ای هم بخونی.
لاکن یه پست زدم نمیدونم چرا ادمین قبولش نکرد ؟ صلاح دید میاد میزاره, یه چندین نمونه از تناقضات قرآن رو درش آوردم.[/quote]
مرسی بابت نظرت عزیز!
عرض کنم ، هر محققی باید از منابع متعدد استفاده کنه ! بنده هم گفتم که این ماخذ و منابع ترجمه کسانی دیگری هست از زبان سانسکریت به انگلیسی ترجمه کرده اند … اسم شون هم تو هر متن ذکر شده ! ولی این منابع از طریق IRF در اختیار من قرار گرفته که همه میتونند از او نجا استفاده کنند!
بعید میدونم در اون حدی باشی که بتونی به حرف های ذاکر ناییک انتقاد کنی!
در مورد تاپیک ات هم ، جالبه که ادمین قبولش نکرده!!!
منتظریم

0 ❤️

2013-07-16 09:11:59 +0430 +0430

درود بر همگي لطفا اگر بعد از خواندن اين مطلب بازم هم پي ام داديد كه بيا اسلام را به تو ثابت كنم به اين نتيجه مي رسم كه يا عقل نداري و اينكه منفعتي ميبري.
من يه سوالي دارم و دوست دارم از روي حق جواب بدهيد 2500سال پيش يه شخصي بعنوان يه امپراتور بابل و ليديه را فتح ميكنه و اونجا يه منشوري به عنوان يه اعلاميه خطاب به همه مردم تنظيم ميكنه كه در آن آمده است كه هر كسي آزاده كه مرا به پادشاهي خود بپذيريد يا نه و هركسي آزاده هر ديني داشته باشد و هيچ كس حق نداره كسي را از كيش خود به هردليلي برگرداند و درست در 1000سال بعد از آن شخصي به اسم محمد ظهور ميكنه و ادعاي پيامبري ميكنه و از كوچكترين دهات در كشورش تا كشورهاي چون ايران و تا قلب اروپا و آفريقا را با زور شمشير، توسط خودش و جانشينانش به اسم پرستش الله مردانشان را گردن ميزنند و به زنان تجاورز ميكنند، چرا كه معتقدند برحق هستند وكيرشان آلات عدالت است و دختران و پسران را به كنيزي و غلامي به اسارت ميگيرند. و من تعجب ميكنم كه كشور ما هم از اين تهاجم در امان نماند و آدمهاي چون بابك و مازيار و ابومسلم ها كشته شده اندتا ثابت كنند اين كيش دروغ و بي پايه است و من در عجبم از ايرانيان نمي دانم مطالعه تاريخي ندارند و يا اينكه حافظه تاريخي ندارند و يا اينكه تعصب اسلام چشم آنها رابسته است و اينكه كساني كه سنگ اين كيش را به سينه مي زنند منفعتي ميبرند كه صددر صد همينطور است اصلا مگه در اسلام نگفته است لاكراه و في الدين پس چرا به ديگر ملتها تجاوز كردند و آئين خود را غالب كردند مگه شما نگفتيد الله به محمد گفته ما قبل از تو پيامبراني را براي ديگرملتها فرستاديم پس چرا به ديگر ملتها تجاوز كردند ومگر نه اين است كه گفتي تو تنها بيم دهنده پس چرا دست به شمشير برده ايدو اصلا من نمي دانم مگر ما ايراني نيستيم موسي به دين خويش عيسي به دين خويش مگر ما زرتشتي نبوديم؟

0 ❤️

2013-07-16 09:15:57 +0430 +0430

[quote=emill911]درمورد جبر و اختیار که جوابی بهم ندادی.حرف من واضح بود اگه از هزاران سال پیش طبق اسناد شما بعثت محمد و دشمنی اعراب با شماره پیشبینی شده پس این اتفاق باید میافتاده و خارج از اختیار محمدبن عبدالله و دشمنانش بوده. در مورد ثروت محمد و ده صحابی اولش هم اکثر تاریخ نویسان اسلامی ذکر کردن به عنوان نمونه تاریخ طبری.[/quote]
بزار کمی برات توضیح بدم دوست عزیز!
در مورد سوال مفهموم قضا و قدر الهی که ان را ندونسته و فکر کرده ای در همه اعمال ما الله ج دخیل هست و ما جز بر مسیر از قبل تعین شده نمیرویم!!!
عرض کنم که اشتباه درک کرده ، تقدیر با قضا و قدر تفاوت داره!!
قضاو قدر در واقع امکان بودن ویا عدم بودن یه فعله !! یعنی اسباب خیر و شر در این دنیا که دار امتحان هست مساعد شده و کسب این مقوله ها بدست خود بنده ها هست.و خدا ج هیچ اجباری در این زمینه مقرر نفرموده هست!
و اما تقدیر !
تقدیر در واقع یه خبره نه حکم!!!
اکثرا فکر میکنند تقدیر یه حکم هستش بلکه این طور نیست .تقدیر یه خبر هست که حتما اتفاق می افته یعنی امکان تغیر در ان نیست.
بزار مثالی بزنم!
شما دوستان تان قصد دارید یه فیلم تماشا کنید . در بین جمع شما هیچ کس این فیلم رو قبلا ندیده هست ولی شما دیدید. حالا شما در جریان فیلم و یا قبل از ان در مورد حوادث که قراره تو فیلم بیفته به دوستان تون معلومات میدهید. وقتی فیلم رو نگاه کردند و تموم شد دوستان شما میفهمند که همه حرف های که شما در مورد اون فیلم زدید صحت داشت و هیچ کدام دروغ نبود.
خب حالا ایا این منطقی هست که دوستان شما ، شما رو متهم به دخالت در سرگذشت یکی از قهرمانان اون فیلم بکنه؟؟؟ یا بگه شما چون گفتی فلان قهرمان فیلم در جریان فیلم کشته میشه ، پس شما در مردگ اون تو فیلم دست داشتی؟؟؟؟
در مورد تقدیر هم همین طوری!!! الله ج چون عالم الغیب هست فیلم زنده گی همه بنده گانش رو تمام و کمال دیده و به جزییات اون علم داره و این خبر رو در لوح محفوظ ثبت کرده و همگان رو در مورد اون خبر داده!!
البته این یه خبره ، نه جکم ! اما خبری هست که موثق هستش و امکان تغیر در اون نیست… مثل اون فیلم که امکان تغیر در سرنوشت قهرمان فیلم برای بیننده که قبلا اون دیده …

0 ❤️

2013-07-16 09:19:12 +0430 +0430

[quote=ariyo_13]درود بر همگي لطفا اگر بعد از خواندن اين مطلب بازم هم پي ام داديد كه بيا اسلام را به تو ثابت كنم به اين نتيجه مي رسم كه يا عقل نداري و اينكه منفعتي ميبري.
من يه سوالي دارم و دوست دارم از روي حق جواب بدهيد 2500سال پيش يه شخصي بعنوان يه امپراتور بابل و ليديه را فتح ميكنه و اونجا يه منشوري به عنوان يه اعلاميه خطاب به همه مردم تنظيم ميكنه كه در آن آمده است كه هر كسي آزاده كه مرا به پادشاهي خود بپذيريد يا نه و هركسي آزاده هر ديني داشته باشد و هيچ كس حق نداره كسي را از كيش خود به هردليلي برگرداند و درست در 1000سال بعد از آن شخصي به اسم محمد ظهور ميكنه و ادعاي پيامبري ميكنه و از كوچكترين دهات در كشورش تا كشورهاي چون ايران و تا قلب اروپا و آفريقا را با زور شمشير، توسط خودش و جانشينانش به اسم پرستش الله مردانشان را گردن ميزنند و به زنان تجاورز ميكنند، چرا كه معتقدند برحق هستند وكيرشان آلات عدالت است و دختران و پسران را به كنيزي و غلامي به اسارت ميگيرند. و من تعجب ميكنم كه كشور ما هم از اين تهاجم در امان نماند و آدمهاي چون بابك و مازيار و ابومسلم ها كشته شده اندتا ثابت كنند اين كيش دروغ و بي پايه است و من در عجبم از ايرانيان نمي دانم مطالعه تاريخي ندارند و يا اينكه حافظه تاريخي ندارند و يا اينكه تعصب اسلام چشم آنها رابسته است و اينكه كساني كه سنگ اين كيش را به سينه مي زنند منفعتي ميبرند كه صددر صد همينطور است اصلا مگه در اسلام نگفته است لاكراه و في الدين پس چرا به ديگر ملتها تجاوز كردند و آئين خود را غالب كردند مگه شما نگفتيد الله به محمد گفته ما قبل از تو پيامبراني را براي ديگرملتها فرستاديم پس چرا به ديگر ملتها تجاوز كردند ومگر نه اين است كه گفتي تو تنها بيم دهنده پس چرا دست به شمشير برده ايدو اصلا من نمي دانم مگر ما ايراني نيستيم موسي به دين خويش عيسي به دين خويش مگر ما زرتشتي نبوديم؟[/quote]
سلام بر شما!
دوست عزیزم فکر کنم در شروع این تاپیم خیلی واضح گفته ام که به سوالات در راستا همین تاپیک جواب میدم!!
سوال شما خارج از تاپیک هست و فقط به خاطر احترام به شما این کامنت رو نوشتم
مرسی از نظرتون!

0 ❤️

2013-07-16 09:26:51 +0430 +0430

[quote=ericsson][quote=ارش شیشه ای]من که تا حالا اسم این دین نشنیدم

اگه راست میگی لینکی که ازش کپی کردی بیار[/quote]
خوش امدی جناب شیشه ایی!!
این که در مورد این دین چیزی نشنیده ایی ، چیزی عجیبی نیست چون سایت های که شما از اون ها داری کاپی میکنی به این مسایل علاقه ندارند تا بیان و این مسایل رو توسایت های شون بزارند…
در ضمن چرا فکر میکنی همه مثل خودت داره کاپی میکنه؟؟؟
همه ادرس های به فارسی و انگلیسی تو تاپیک اومده ، میتونی به کتب مراجعه کنی و تحقیق کنی!![/quote]
منظورم ازینکه اسم دین نشنیدم این بود که این دین معتبر در جهان نیست و محدود به هند میشه ،اونهم بخشی از هند
ضمنا به جای بالا منبر رفتن لینک کتاب ترجمه انگلیسیشو بذار تا صفحه مورد نظر اسکرین شات بگیرم و تو انجمن بذارم
عکسی هم که گذاشتی خیلی بی کیفیته نه میشه خوندش نه نمونه های مشابهشو در گوگل پیدا کرد
چون خیلی بی کیفیته

0 ❤️

2013-07-16 10:50:08 +0430 +0430

طبق مختصر تحقیقی که کردم متوجه شدم ریشه ای همه عوعو islam101 و نوشته شخصی به اسم دکتر ذاکر ناییک هست
معمولا خودم وقتی بخوام موجودیت یک خارجی رو استعلام بگیرم اونهم دکتری به این جاه و جلال که اریکسون میفرمایند از ویکیپدیا انگلیسی کمک میگیرم
لطفا بفرمایید چرا اسمی از ایشون در ویکیپدیا نیست
http://www.wikipedia.org/

Dr. Zakir Naik

پس یا شخص مهمی نیست یا موجودیت نداره
همیشه تحقیقات علمی رو میپذیرم تحقیقات قرانی اونهم در چنین سایتی که در پایانش یکی از ایات قران که حالم ازش بهم میخوره هست به درد عمه اریکسون میخوره

و در پایان منتظر لینک نسخه انگلیسی این کتاب هستم

راستی اینم لینک سایت مذکور
http://www.islam101.com/religions/hinduism/Mhs.htm

0 ❤️

2013-07-16 13:19:09 +0430 +0430

[quote=ارش شیشه ای]طبق مختصر تحقیقی که کردم متوجه شدم ریشه ای همه عوعو islam101 و نوشته شخصی به اسم دکتر ذاکر ناییک هست
معمولا خودم وقتی بخوام موجودیت یک خارجی رو استعلام بگیرم اونهم دکتری به این جاه و جلال که اریکسون میفرمایند از ویکیپدیا انگلیسی کمک میگیرم

Dr. Zakir Naik

همیشه تحقیقات علمی رو میپذیرم تحقیقات قرانی اونهم در چنین سایتی که در پایانش یکی از ایات قران که حالم ازش بهم میخوره هست به درد عمه اریکسون میخوره

http://www.islam101.com/religions/hinduism/Mhs.htm[/quote]
اولا عوعو چیه؟؟؟ بعد میایی میگی مسلمون ها فحاشی میکنن!!!؟ بعدش تو در حدی نیستی که بتونی حرف های داکتر ذاکر رو نقد کنی جوجه!! تو بفرمای برو همون ویکیپیدایا اون هم فارسی اش چون شرط میبندم انگلیسی رو بلد نیستی !!خخخخخخخ
در ضمن دفعه دیگه شوخی بی ربط بکنی دیگه از به دنیا اومدن پشیومون میشی !! این یه توصیه هست!!
میگم پسر جون! من تو که بخوبی برای هم دیگر معلومیم!! درسته ؟؟ چند بار تو مسایل عملی فرار کردی؟؟؟؟
الان برای من ژست محقق نگیر!!
در ضمن نیاز ینیست که من واسته ترجمه انگلیسی کتب رو بزارم ، شما بفرما برو تحقیق کن بعد بیا این جا زر بزن!

0 ❤️

2013-07-16 13:32:32 +0430 +0430

[quote=ارش شیشه ای]طبق مختصر تحقیقی که کردم متوجه شدم ریشه ای همه عوعو islam101 و نوشته شخصی به اسم دکتر ذاکر ناییک هست

Dr. Zakir Naik

در ضمن این هم لینک ویکیپیدیا که شده الان خدایی تو ! خخخخخ
http://en.wikipedia.org/wiki/Zakir_Naik
معلومه که یه سرچ ساده را هم بلد نیستی بیسواد!!!

0 ❤️

2013-07-16 14:19:17 +0430 +0430

[quote=ericsson][quote=ارش شیشه ای]طبق مختصر تحقیقی که کردم متوجه شدم ریشه ای همه عوعو islam101 و نوشته شخصی به اسم دکتر ذاکر ناییک هست

Dr. Zakir Naik

در ضمن این هم لینک ویکیپیدیا که شده الان خدایی تو ! خخخخخ
http://en.wikipedia.org/wiki/Zakir_Naik
معلومه که یه سرچ ساده را هم بلد نیستی بیسواد!!![/quote]
اولا تابلویه طرف یه مسلمون اسکوله
حالا لینک دانلود کتاب بذار تا صفحه ش اسکرین شات بگیرم
تازه من سایت خود این بوزینه رو که ازش کپی کردی برات گذاشتم

0 ❤️

2013-07-17 08:24:48 +0430 +0430

خدمت شما عرض کنم که اولا تاپیک نبود و پست بود در همین تاپیک جنابعالی. بنده حوصله و وقت بحث بی نتیجه با افراطیون رو ندارم که بخوام تاپیک بزنم. ثانیا بنده انتقاد نکردم, ایشون دروغ گو تشریف دارند که ترجمه های تخیلی از خودشون خارج میکنند از سانسکریت به انگلیسی. این دوستتون که دکتر میگید بهش, خودش یه سخنرانی داره اندر احوالات اشتباهات وداس و انجیل, که حتما اشتباه هم هست داخلشون, همونطوری که توی قرآن هم هست, ولی از همون چیزی که خودش میگه اشتباه داره, پیشگویی در میاره برای پیامبر شما. شما که تا حدودی هم انگلیسی بلد هستی, کافیه تناقضات تحلیل این آقا با بقیه رو توی گوگل سرچ کنی, خودت روشن می شی اگه به دنبال واقعیت هستی. یه نفر و دو نفر هم ایراد نمیگیرن به این دکتر شما, زیادن. اگه هم میخوای سفسته به کار ببری که نظر خودت رو توجیه کنی, دیگه من حرفی ندارم, خوش باشی.
به دوستان دیگه هم توصیه میکنم قبل از رد یا قبول کردن چیزی و صحبت کسی, اول خودشون تحقیق کنن. دیگه همه به اینترنت و کتابخانه های مجازی دسترسی دارن در این زمانه.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «