پانتورک مایه ننگ آذریها

1395/09/26

به حول و قوه الهی و از صدقه سری دولت غاصب ضد ایرانی و بی عرضه جیب بری اسلامی انواع و اقسام پان مثل علف هرز تو کشور ظهور کردن.

کاری به پان کورد و پان عرب و … ندارم و طرف صحبتم با پان تورکهاست که ظاهرا آتیششون تندتره، چون خودم آذریم و به ملیتم متعصب تر از خیلی از اونایی هستم که اینروزا تو دنیای مجاری و گاها استادیومهای ورزشی خودشون رو پاره میکنن.

آقا یا خانوم نامحترمی که اسمتو گذاشتی پان تورک، میدونی با رفتارت شدی مایه ننگ و سرافکندگی همزبانهای دیگه ات که مثه من تو مناطق فارس نشین زندگی میکنن؟

تقریبا تا یه سال پیش هرجا از اصلیتم میپرسیدن سینه مو میدادم جلو و با افتخار میگفتم آذریم و بعضی جاها عمدا به حرف زدنم لهجه میدادم که خودشون متوجه بشن آذریم، چون همه جا آذری رو قومی صادق و زحمتکش و مهمتر از همه وطن دوست میشناختن ولی اخیرا با گندی که شماها زدین دیگه موقع صحبت کردن حواسمو جمع میکنم که مبادا متوجه اصلیتم بشن و به چشم یه وطن فروش و تجزیه طلب بهم نگاه کنن.

خودتون بهتر از هر کسی میدونین که این توهم فانتزیتون هیچوقت به واقعیت تبدیل نخواهد شد پس برا چی اینقدر اصرار دارین خودتون رو از ارزش و احترام بندازین؟

شاید اون هموطن شیرازی یا اهوازی یا … که شناختش از آذربایجان محدود به رسانه هست ندونه ولی منو تو که خوب میدونیم تو خوشبینانه ترین حالت تعداد افراد تجزیه طلب تو آذربایجان حداکثر میشه 2 - 3 درصد از جمعیت منطقه.

من و تو که میدونیم غیر از دنیای مجازی و مسابقات تراکتور جای دیگه جرات این شکر خوریها رو ندارین.

من و تو که میدونیم خارج از این دوجا اگه از این حرفهای یامفت بزنی خود مردم آذربایجان بالا پایینتو یکی میکنن.

من و تو که میدونیم 80 - 90 درصد اونایی که دنبال استقلال آذربایجان هستن بی سوادن و حتی نتونستن از دانشگاه پیام نور دونقوز آباد سفلی هم یه مدرک فوق دیپلم بگیرن، بنابراین نه خواسته شون پایه و مبنای علمی داره و نه تز مشخصی پشت شعارهاشون هست.

فقط من اینو نمیفهمم که من به عنوان یه آذری که هم اندازه تو (شایدم بیشتر از تو) توی اون آب و خاک سهم دارم کی و کجا نفهمی مثل تو رو وکیل و نماینده خودم کردم که بری برای من استقلال بگیری؟

اصلا بر فرض محال فردا گفتن بیا اینم حکم استقلالت، بعدش چی؟

میخوای بری زیر پرچم الهام علیف ؟ اون که خودش هنوز زیرخواب پوتین هست.

میخوای بری زیر پرچم اردوغان ؟ اگه اینجوریه که داری روی اسب بازنده شرط میبندی و بهت قول میدم (موثق) تجزیه خود ترکیه حداکثر از چند سال دیگه استارت میخوره.

میخوای تنها و مستقل باشی؟ اون موقع چی به دست میاری که الان نداری؟ تو به من بگو چی به دست میاری تا من بهت بگم چیا از دست میدی.

الان اگه فرضا ترکیه بهت حمله کنه لر و کورد و بلوچ و … میان کنارت و جلو گلوله دشمن وایمیستن که از کشورشون دفاع کنن، بعد استقلال گرفتن کیو داری کنارت وایسته؟

مگه غیر از اینه که هممون شهریار رو دوست داریم و با اشعارش احساساتی میشیم؟ پس چطور این قسمت از شعر شهریار به گوشت نخورده؟

چـــــو خـواهـد دشمني بنياد قومي را برانــدازد
نخست آن جمع را از هم پريشان و جدا سازد
چــــو تـــنـــها كـــرد هـريـك را بـه تنهايي بدو تازد
چـــنـان انــدازش از پــا كــه ديـــگر سـر نيفرازد

باجی، گارداش، باور کن گولت زدن، بدجور هم گولت زدن، حتی بدتر از نسل نادان 57 .

اونجایی که چشماتو بستن و دارن میبرن از کباب خبری نیست، اونجا دارن خر داغ میکنن.

نسل 57 باز میتونن توجیه کنن بگن کم اطلاع بودیم، رسانه و اینترنت و … نداشتیم، شما برای نسلهای بعدت این حماقتت رو چجوری توجیح خواهی کرد؟ هیچ فکرشو کردی؟

فکر نکن این هارت و پورتت یه حس ناسیونالیستی خودجوشه، عزیز من شدی سیاهی لشگر و خرمهره یه بازی بزرگ و خطرناک. (تو پستهای بعدی توضیح میدم)

اصلا تا حالا پبش خودت فکر کردی که تراکتور که سهامش متعلق به سپاه پاسداران هست و مدیر عاملش هم از طرف سپاه انتخاب شده رو چه حسابیه که طرفدارانش به راحتی تو استادیوم شعار ضد ایرانی میدن و پرچم ترکیه میچرخونن ولی کسی از گل نازکتر بهشون نمیگه؟

این حرفا رو کسی داره بهت میگه که وقتی تو با بچه های همسایه دکتر دکتر بازی میکردی هر سال 11 تیر قلعه بابک برای بابک مراسم تولد میگرفت.

کسی داره بهت میگه که سنگ نوشته مرمر دو متری یادبود قلعه بابک رو با هزینه شخصی خودش برد پای کوه بذ نصب کرد. (قبل از مانور فاطمیون که از قضا اونجا هم پانتورکهای آشغالی مثله چهره گانلو و … باعث ریده شدن به دلخوشی مردم شدن)

کسی داره بهت میگه که روز اول خدمت سربازی (بعد آموزش) به خاطر توهین ارشد دژبانی به آذریها با دسته تی زد سرش رو شکست و همون روز اول از تهران تبعید شد اندیمشک.

کسی داره بهت میگه …

ولی با این تفاصیل بازم برای من عزیزترین کلمه زندگیم

اول ایران هست
بعد آذربایجان
** بعد خانواده**.

حرف زیاده ولی میدونم که خیلی حوصله خوندن نیست و مخلص کلام اینکه عزیز من ، همزبان من ، همشهری من ، الان چون همه چی در حد حرف هست منم باهات با ملایمت حرف زدم ولی اگه روزی بخوای پاتو از گلیمت درارتر بکنی، به ایرانم قسم اگه لازم باشه اسلحه هم به سمت قلبت نشانه میگیرم ولی نمیذارم یه وجب از خاک کشورم رو ازش جدا کنی ، حتی اگه برادر تنی و خونی خودم باشی.

اگه کسی خواست تو این تاپیک پست بذاره (موافق یا مخالف) توصیه میکنم حتما ادب رو رعایت کنه تا بی احترامی نبینه. این موضوع (تمامیت ارضی ایران) تنها موضوعی در دنیا هست که من تو بحثش خیلی راحت میتونم ادب رو بیخیال شم. بنابراین خواهشا اگه حرفی برای گفتن دارین با رعایت ادب و احترام بزنین وگرنه هیچی نگین سنگین تر هستین.

پاینده و جاوید ایران

.

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-12-16 18:16:14 +0330 +0330
نقل از: onlyhanii حرفاتو دوس دارم قشنگ و کامل و منطقی و چیزی باقی نمیمونه ک اضافه کنم ? ? ?

اما ی چیزی…

گفتین اکثرا کسایی ک جدایی طلبن بی سوادن !

درسته ک شاید خعلیاشون بی سواد باشن ک این حرفارو زدن

اما…

خیییلی از پدرای ما بی سوادن اما همونایی هستن که هشت سال مث ی اسطوره جونشونو کف دستشون گذاشتن و ی وجب خاک ایران رو ب دشمن ندادن و از من و شما خعلیم وطن پرست تر هستن و ثابت کردن اینو

انسانیت و وطن پرستی ربطی ب سواد نداره و ب شعور آدما ربط داره

فکر کنم منظور منو درست متوجه نشدین

از نظر من سواد الزاما ادب، شخصیت، میهن پرستی، … نمیاره و آدمهایی میشناسم که سواد نوشتن اسمشون رو هم ندارن ولی از دکتر تحصیل کرده تو آمریکا با شخصیت تر هستن.

منظورم این بود که هیچ منطق علمی پشت قضیه شون نیست و فقط تبعیت کورکورانه از یه تعداد آدم خودفروخته هست و از خودشون هیچ تز مشخصی ندارن.

بازم ممنون از نظرتون و خوشحالم از فعالیت مجددتون

6 ❤️

2016-12-16 18:30:22 +0330 +0330

چوخ یاغچی دیدین گاراش سق اولاسن ایلهام علفی کیم دی ایشگ دوغان کیم دی من بو ایرانیم تورپاخین ایز جانیمدن آرتوخ...آمما بیر سیزیم وار او همشهریلار کی... ویلله گارداش یاشاسین ایران عزیزیم یاشاسین ایرانین آزربایجان عزیزیم

5 ❤️

2016-12-16 18:33:34 +0330 +0330

پست خوبی بود ?

1 ❤️

2016-12-16 18:40:09 +0330 +0330
نقل از: onlyhanii
نقل از: Arrow11
نقل از: onlyhanii حرفاتو دوس دارم قشنگ و کامل و منطقی و چیزی باقی نمیمونه ک اضافه کنم ? ? ?

اما ی چیزی…

گفتین اکثرا کسایی ک جدایی طلبن بی سوادن !

درسته ک شاید خعلیاشون بی سواد باشن ک این حرفارو زدن

اما…

خیییلی از پدرای ما بی سوادن اما همونایی هستن که هشت سال مث ی اسطوره جونشونو کف دستشون گذاشتن و ی وجب خاک ایران رو ب دشمن ندادن و از من و شما خعلیم وطن پرست تر هستن و ثابت کردن اینو

انسانیت و وطن پرستی ربطی ب سواد نداره و ب شعور آدما ربط داره

فکر کنم منظور منو درست متوجه نشدین

از نظر من سواد الزاما ادب، شخصیت، میهن پرستی، ... نمیاره و آدمهایی میشناسم که سواد نوشتن اسمشون رو هم ندارن ولی از دکتر تحصیل کرده تو آمریکا با شخصیت تر هستن.

منظورم این بود که هیچ منطق علمی پشت قضیه شون نیست و فقط تبعیت کورکورانه از یه تعداد آدم خودفروخته هست و از خودشون هیچ تز مشخصی ندارن.

بازم ممنون از نظرتون و خوشحالم از فعالیت مجددتون

بازم حرفاتون زیبا و منطقی? ? ?

خب منم همینو گفتم ک وطن فروشی ب سواد مربوط نیست ب شعور ربط داره

خب بهتر بود همین جمله ای ک گفتین رو(هیچ منطق علمی پشت قضیه شون نیست) به جای بی سواد بکار ببرین .چون یکی مث من شاید بد برداشت کنه

فداتشم عزیزم مرسی ? ? ?

ممنون از تذکرت

ویرایش شد ?

2 ❤️

2016-12-16 18:40:52 +0330 +0330
نقل از: 2oostesamimi چوخ دیدین گاراش سق اولاسن ایلهام علفی کیم دی ایشگ دوغان کیم دی من بو ایرانیم تورپاخین ایز جانیمدن آرتوخ...آمما بیر سیزیم وار او همشهریلار کی... ویلله گارداش یاشاسین ایران عزیزیم یاشاسین آزربایجان عزیزیم

کاش فارسیشم مینوشتی ?

0 ❤️

2016-12-16 18:41:25 +0330 +0330

کون خودتو پاره نکن عمو جر نده خودتو ظاهرا خودتم جایی را نداشتی واسه اینکه حرفاتو بزنی اومدی تو یه سایتی که مخاطباش مثل خودت کونین داری حرف میزنی. اولا این حرکت تجزیه طلبی نیست و استقلال طلبیه. شما و امثال شما هستین که اسم هویت طلبی رو پان گذاشتین. این شئونیزم و فاشیسم فارسه که باعث شده روز به روز این طور حرکت ها تو کشور گسترده تر شه نه جمهوریه به ظاهر اسلامی. ما تا آخرین نفس برای احیای حق و حقوق از دست رفتمون مبارزه میکنیم مثل مردم ایرلند. هیچ کس ایرلندی ها رو تجزیه طلب نمیخونه همه میگن مبارزات استقلال طلبی ایرلند. در مورد تجزیه هم بهت بگم کسی دنبال تجزیه ایران نیست به حول قوه الهی بعد از سوریه و عراق و در نهایت ترکیه برنامه واسه ایرانه و آمریکا کارش درسته میدونه داره چیکار میکنه شما نگران نباش منم به شما قول میدم با این اوضاع و احوال که پان فارسیسم به راه انداخته و آتش غضب سایر ملت هایی را که تو ایرانند شعله ور کرده 5 سال طول نمیکشه ایران عزیزت تیکه تیکه میشه

2016-12-16 18:54:35 +0330 +0330
نقل از: 64sik کون خودتو پاره نکن عمو جر نده خودتو ظاهرا خودتم جایی را نداشتی واسه اینکه حرفاتو بزنی اومدی تو یه سایتی که مخاطباش مثل خودت کونین داری حرف میزنی. اولا این حرکت تجزیه طلبی نیست و استقلال طلبیه. شما و امثال شما هستین که اسم هویت طلبی رو پان گذاشتین. این شئونیم و فاشیسم فارسه که باعثشده روز به روز این طور حرکت ها تو کشور گسترده میشه نه جمهوریه به ظاهر اسلامی. ما تا آخرین نفس برای احیای حق و حقوق از دست رفتمون مبارزه میکنیم مثل مردم ایرلند. هیچ کس ایرلندی ها رد تجزیه طلب نمیخونه همه میگن مبارزات استقلال طلبی ایرلند. در مورد تجزیه هم بهت بگم کسی دنبال تجزیه ایران نیست به حول قوه الهی بعد از سوریه و عراق و در نهایت ترکیه برنامه واسه ایرانه و آمریکا کارش درسته میدونه داره چیکار میکنه شما نگران نباش منم به شما قول میدم با این اوضاع و احوال که پان فارسیسم به راه انداخته و آتش شغضب ساییر ملت هایی را که تو ایرانند شعله ور کرده 5 سال طول نمیکشه ایران عزیزت تیکه تیکه میشه

اتفاقا برعکس، اومدم که کون امثال تو رو پاره کنم

اونایی که من کردم شورتشون برا تو شلوار میشه بچه کونی مزلف.

وقتی اول تاپیک گفتم مثه آدم حرف بزنین ولی باز اومدی در مستراح رو باز کردی ینی خارش از خودته.

وقتی انقد الاغی که نمیفهمی یه چیز بزرگتر باید تجزیه بشه تا کوچیکتر استقلال بگیره من چیو به تو توضیح بدم؟

وقتی انقد شوتی که بغل گوشت نمیفهمی تمام اینها زیر سر روسیه هست نه آمریکا حیف وقت نیست برا خوندن یاسین تو گوش خر صرف کنم؟

برو مبارزه تو بکن ولی آخرش سرش هم نصیبت نمیشه سق بزنی

2016-12-16 18:58:25 +0330 +0330

2016-12-16 18:59:01 +0330 +0330

اگه واقعا فکر میکنی چیزی نصیبمون نمیشه چرا داری خودتو جر میدی. شما تو خوابی عزیزم روز به روز درک و شعور مردم تو آذربایجان داره بیشتر میشه دیدی چطوری در برابر توهینای روز نامه ایران و برنامه فیتیله همه جا رو به آتش کشیدیم بخواب عزیزم به زودی وقتش که رسید میبینی

یه تورک هیچ وقت توهینو قبول نمیکنه مگر اینکه مثل تو کونی باشه ما در برابر توهینا و حق کشی های فارسای پان ایرانیسم نژاد پرست کوتاه نمیایم حالا تو و امثال تو میخاین اسم اینو جدایی طلبی یا هر چیز دیگه بزارین ما برای رهایی از این همه برادر کشی آخر سر مستقل میشیم در مورد این حرف مضحکت که گفتی باید یه چیز بزرگ تجزیه بشه تا کوچکتراستقلال بگیره پیشنهاد میکنم یه سری به اوضاع جهان تو کانادا و اسپانیا بزن و ببین چقدر با فرهنگ و مثل آدم اونجا دارن مردمان یه منطقه رای به استقلال خودشون میدن و کسی هم اسم اونا رو پان نگذاشته و نه تجزیه طلب کسیم نیست به زور بگه شما باید تو این خراب شده بمونین

6 ❤️

2016-12-16 19:06:13 +0330 +0330
نقل از: 64sik

اگه واقعا فکر میکنی چیزی نصیبمون نمیشه چرا داری خودتو جر میدی. شما تو خوابی عزیزم روز به روز درک و شعور مردم تو آذربایجان داره بیشتر میشه دیدی چطوری در برابر توهینای روز نامه ایران و برنامه فیتیله همه جا رو به آتش کشیدیم بخواب عزیزم به زودی وقتش که رسید میبینی

یه تورک هیچ وقت توهینو قبول نمیکنه مگر اینکه مثل تو کونی باشه ما در برابر توهینا و حق کشی های فارسای پان ایرانیسم نژاد پرست کوتاه نمیایم حالا تو و امثال تو میخاین اسم اینو جدایی طلبی یا هر چیز دیگه بزارین ما برای رهایی از این همه برادر کشی آخر سر مستقل میشیم در مورد این حرف مضحکت که گفتی باید یه چیز بزرگ تجزیه بشه تا کوچکتراستقلال بگیره پیشنهاد میکنم یه سری به اوضاع جهان تو کانادا و اسپانیا بزن و ببین چقدر با فرهنگ و مثل آدم اونجا دارن مردمان یه منطقه رای به استقلال خودشون میدن و کسی نهاسم اونا رو پان گذاشت و نه تجزیه طلب کسیم نیست بهزور بگه شما باید تو این خراب شده بمونین

خخخخ تو حتما خودتو به یه روانپزشک برسون

این آتیش زدنها هم حتما از علایم بالا رفتن شعورتون هست نه؟ 🙄

الان اومدی اینجا دم از فرهنگ و فهم و شعور میزنی اونوقت به وحشی بازیاتونم افتخار میکنی.

خدا شفاتون بده

2016-12-16 19:07:45 +0330 +0330

از کی تالا به آتیش کشیدن نشونه درک و شعور محسوب میشه و ما خبر نداریم؟

9 ❤️

2016-12-16 19:10:34 +0330 +0330

یه تورک هیچ وقت توهینو قبول نمیکنه مگر اینکه مثل تو کونی باشه ما در برابر توهینا و حق کشی های فارسای پان ایرانیسم نژاد پرست کوتاه نمیایم حالا تو و امثال تو میخاین اسم اینو جدایی طلبی یا هر چیز دیگه بزارین ما برای رهایی از این همه برادر کشی آخر سر مستقل میشیم در مورد این حرف مضحکت که گفتی باید یه چیز بزرگ تجزیه بشه تا کوچکتراستقلال بگیره پیشنهاد میکنم یه سری به اوضاع جهان تو کانادا و اسپانیا بزن و ببین چقدر با فرهنگ و مثل آدم اونجا دارن مردمان یه منطقه رای به استقلال خودشون میدن و کسی هم اسم اونا رو پان نگذاشته و نه تجزیه طلب کسیم نیست به زور بگه شما باید تو این خراب شده بمونین

برو عمو

برو مشقاتو بنویس که پس فردا باید بری مدرسه

معلومه خیلی بچه تر از اونی هستی که آدم بخواد باهات بحث کنه.

2016-12-16 19:14:50 +0330 +0330
نقل از: زیبا و مهربان پست خوبی بود ?

?

0 ❤️

2016-12-16 19:16:42 +0330 +0330

لایک لایک لایک

2 ❤️

2016-12-16 19:20:59 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری

راست میگین آتش زدن نشانه شعور نیس ولی ساکت نبودن در برابر توهین چرا

3 ❤️

2016-12-16 19:23:08 +0330 +0330

سلام دوستان من ترک نیستم ولی برای اینکه بدونید انسانیت ربطی به کرد و ترک و عرب و بلوچ و غیره نداره و ما حق نداریم همه هموطنان ترک را بد و جدایی طلب بدانیم.

3 ❤️

2016-12-16 19:23:24 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری

راست میگین آتش زدن نشانه شعور نیس ولی ساکت نبودن در برابر توهین چرا

پس از نظر جنابالی جواب توهین؛ به آتیش کشیدنه!

1 ❤️

2016-12-16 19:33:56 +0330 +0330
نقل از: fesher1978

سلام دوستان من ترک نیستم ولی برای اینکه بدونید انسانیت ربطی به کرد و ترک و عرب و بلوچ و غیره نداره و ما حق نداریم همه هموطنان ترک را بد و جدایی طلب بدانیم.

دوست عزیز کی گفت همه ترکها بدن؟

خوبه تو پست اول صراحتا گفتم من خودم آذریم و رو ملیت خودمم خیلی تعصب دارم.

2 ❤️

2016-12-16 19:35:58 +0330 +0330
نقل از: سکس.هات پانترکیسم ملغمه ای از بیشعوری و بیسوادی است . یک مشت احمق مزدور و بی وطن هستند بزرگترین افتخارشون پیشه وری مزدور روسها هستش که اخر عمری تو باکو به دریوزگی و بیچارگی افتاد و به غلط کردن افتاد اسم پسرشو گذاشت داریوش .حالا من موندم این یک مشت بیوطن که بیضه های الهام علیف و حکومت ترکیه رو دارند میلیسن چرا نمیرن به باکو کمک نمی کنن که یک چهارم خاکش دست ارمنستان فسقلی هستش ؟ چرا ترکیه ای نمیرن که سالی 2 میلیون ایرانی میرن که خودشونو ارضا کنن و دخترای ترکیه ای رو بگان ترکیه ای که امروز زیر خایه های کردها گیر کرده چرا اونجا نمیرن این مزدورها که اینقدر خایه مالی میکنن و دم از ملت ترک میزنن .

وقتی خواهر و مادر تو و عکس کوس و کون زنت تو شهوانی هست کجا بریم

1 ❤️

2016-12-16 19:37:24 +0330 +0330

شوروی همیشه چشم طمع به خاک و منابع ایران داشته و در طول تاریخ همیشه این رو ثابت کرده و به عنوان مثال میشه به قراردادهای ترکمنچای و … و مناطق جدا شده از ایران مثه باکو و قفقاز و … اشاره کرد.

یک بار هم در سال 1324 و پس از آنکه با فشار آمریکا بر خلاف میل باطنی مجبور شد خاک ایران رو ترک کنه با حرکات پشت پرده و با حمایت مادی، معنوی، تسلیحاتی، نظامی از حزب توده کمونیست کمک کرد که وطن فروشی به اسم پیشه وری استقلال جمهوری خودمختار آذربایجان رو اعلام کرد ولی محمد رضا شاه پهلوی با اینکه در ضعیفترین دوران پادشاهی خودش سر میکرد علیرغم فشار اطرافیانش زیر بار امضای استقلال آذربایجان نرفت و جمله معروف آذربایجان تاج سر ایران است و اگر دستم را قطع کنند هم جدایی آذربایجان را امضا نخواهم کرد رو گفت و رو حرفشم وایستاد و با یک حمله نظامی و شورش مردم میهن دوست تبریز علیه اشغالگران حزب توده باعث شد پیشه وری و دار و دسته اش به باکو فرار کنند و سالها حسرت آذربایجان به دل روسها بمونه.

2016-12-16 19:42:58 +0330 +0330
نقل از: سکس.هات
نقل از: سکس.هات پانترکیسم ملغمه ای از بیشعوری و بیسوادی است . یک مشت احمق مزدور و بی وطن هستند بزرگترین افتخارشون پیشه وری مزدور روسها هستش که اخر عمری تو باکو به دریوزگی و بیچارگی افتاد و به غلط کردن افتاد اسم پسرشو گذاشت داریوش .حالا من موندم این یک مشت بیوطن که بیضه های الهام علیف و حکومت ترکیه رو دارند میلیسن چرا نمیرن به باکو کمک نمی کنن که یک چهارم خاکش دست ارمنستان فسقلی هستش ؟ چرا ترکیه ای نمیرن که سالی 2 میلیون ایرانی میرن که خودشونو ارضا کنن و دخترای ترکیه ای رو بگان ترکیه ای که امروز زیر خایه های کردها گیر کرده چرا اونجا نمیرن این مزدورها که اینقدر خایه مالی میکنن و دم از ملت ترک میزنن .

فعلا که دور دوره باکو ترکیه هست ایرانی میره کس دختر ترکیه ای رو بکنه اگر دردت کس دادن مادر و خواهرته که شما بهش میگین ازادی . بیار تا بچه های شهوانی خودشون خواهر و مادرتو بگان . اینقدر عرعر نکن الاغ. ترکیه و باکو از اب کمر ما ایرانی ها اباد شد . یادش بخیر 6 سال پیش با یه قوطی کنسرو و ادمس خارجی تو باکو کس میکردیم

راستی برنامه ازدواجو تو ترکیه دیدی ناموساتون میرن اونجا ازدواج کنن اینجا مرد پیدا نمیشه

0 ❤️

2016-12-16 19:47:52 +0330 +0330

فعلا که دور دوره باکو ترکیه هست ایرانی میره کس دختر ترکیه ای رو بکنه اگر دردت کس دادن مادر و خواهرته که شما بهش میگین ازادی . بیار تا بچه های شهوانی خودشون خواهر و مادرتو بگان . اینقدر عرعر نکن الاغ. ترکیه و باکو از اب کمر ما ایرانی ها اباد شد . یادش بخیر 6 سال پیش با یه قوطی کنسرو و ادمس خارجی تو باکو کس میکردیم

راستی برنامه ازدواجو تو ترکیه دیدی ناموساتون میرن اونجا ازدواج کنن اینجا مرد پیدا نمیشه

بچه مگه نگفتم برو مشقاتو بنویس؟

باشه تو راست میگی. تو مبارزه کن وقتی استقلال گرفتی خبر بده ما هم برا رفتن به خونه خودمون ویزا بگیریم 🙄

برو گمشو دیگه ?

8 ❤️

2016-12-16 19:53:37 +0330 +0330

نگاه کن تو قسم خوردی که خر بمونی و نفهمی این مشکل ملت ایران نیست مشکل توی کونی هستش . من تو تبریز سال 83 خدمت بودم واقعا دخترهای خوبی داره و غریبه نواز هستن تا میدیدن یی فارسی صحبت میکرد سریع با طرف دوست میشدن اما اکثر پسرهاش مثل تو کسخل بودن و عقد های. میخوام اینو بگم که دخترهای تبریزم واستون تره خرد نمیکنن حالا این وسط یک مشت کسخل مثل شما عقده ای بودین حرص میخوردین اگر به ته حرفهای شماها ادم بره به این میرسه که شما از خود کم بینی رنج میبرید تو فکرتون فکر میکنید بقول خودتون فارسها ( حالا چه عرب باشه و کرد و لر و رشت همه رو میگین فارس چون خودم دیدم که میگم ) از شما سر تر هستن و هی خودتونو میخوردید واسه همینم هی الکی میگید فارس فلانه و بیسال… . وگرنه هر خری میدونه که تو ایران هیچ قومی به قوم دیگه ای حمله نکرده و اقوام ایرانی باهم مشکلی ندارن . اما پانترک ها مشکلشون با خودشومه که خودشونو کوچیکتر از بقیه اقوام میدونن

عاشق اینم که زنم کس بده. ولی متاسفانه بهش پیشنهاد دادم رد کرد . کسی هست بتونه راهنمایی کنه چطور راضیش کنم یا اینکه بره تو کارش باهاش دوست بشه. بکندش. یا زوجی که بتونن با هم در ارتباط باشیم. اینم همشهریای شما

0 ❤️

2016-12-16 20:21:43 +0330 +0330

8 سال حرص خوردیم و حسرت خوردیم و … که تراکتور به لیگ برتر بیاد ولی الان چند تا عقب مونده ذهنی کاری کردن که از ته دل آرزو میکنم تراکتور از بیخ منحل بشه. هر چیزی لیاقت میخواد که متاسفانه بعضیا ندارن

2016-12-16 20:23:59 +0330 +0330

من هم با اینکه کوردم و تعصب به قومیتم دارم اما همین دیدگاهو به پان کوردیسم دارم متاسفانه حکومت با تفرقه انداختن بین قومیتا و محروم نگه داشتنشون عاملی شده برای اینکه هر قومیتی البته نه همه بخان با جدا شدن به حقشون برسن اما همین پان ها اگه شعور داشتن و بجای تجزیه طلبی راه اتحاد و همبستگی در برابر حکومت رو دنبال میکردن الان دخل این حکومت اومده بود.یادمون نره کرد اذری فارس بلوچ گیلک و…همگی نقشها و رنگای یه فرشن و نمیشه تفکیکشون کرد .جانم فدای ایران

2016-12-16 20:31:18 +0330 +0330
7 ❤️

2016-12-16 20:32:03 +0330 +0330
نقل از: jack.sparr0w من هم با اینکه کوردم و تعصب به قومیتم دارم اما همین دیدگاهو به پان کوردیسم دارم متاسفانه حکومت با تفرقه انداختن بین قومیتا و محروم نگه داشتنشون عاملی شده برای اینکه هر قومیتی البته نه همه بخان با جدا شدن به حقشون برسن اما همین پان ها اگه شعور داشتن و بجای تجزیه طلبی راه اتحاد و همبستگی در برابر حکومت رو دنبال میکردن الان دخل این حکومت اومده بود.یادمون نره کرد اذری فارس بلوچ گیلک و...همگی نقشها و رنگای یه فرشن و نمیشه تفکیکشون کرد .جانم فدای ایران

? ? ?

0 ❤️

2016-12-16 20:55:01 +0330 +0330

دوست عزیز ممنون از تاپیک خوبت در حد من نیست که عرض انتقادی داشته باشم، اما فکر می کنم جهت تفهیم بهتر صحبتتان از کلماتی نظیر ( هارت و پورت ) استفاده نمی کردید بهتر و رساتر تاثیر گذار می شد.>

اما در خصوص دوستانی که مخاطب هم شدن بنظرم با توهین های شخصی و قومی که به همدیگه می کنن نه تنها در از بین بردن هر (پانی) تاثیر گذار نیست بلکه دعوتی است برای تاکید پان و حتی ضربه به قوم مقابل، و از این دوستان درخواست دارم کمی به این فکر کنن که اگر در خارج از ایران به یکی از این دوستان توهینی بشه آیا از او به عنوان ایرانی (فارس،ترک، کرد، لر،…) دفاع خواهد کرد یا نه؟
مهم نیست ایران ما الان ویروس اسلام یا عرب یا آخوند را گرفته تمامی خاک ایران مانند فرزندمان است همگی مراقبش خواهیم بود تا بهبودی کامل خاک و پشتوانۀ عزیزمان ایران.>
همگی پایدار باشید.

7 ❤️

2016-12-16 20:59:54 +0330 +0330
نقل از: Xeus جدا شدن یا نشدنش خیلی واسم مهم نیست ولی چیزی که خیلی آزادم میده اینه که ترک جماعت نمیتونه حرفشو درست بزنه قبلا چند بار توهین شد بهشون اینا شهر خودشونو بهم ریختن بودجه ندادن بهشون اینا گردن همدیگه انداختن ترک کار مشارکتی بلد نیست فقط تک نفری میرن جلو من خودم یه رگ مادری ترک دارم ولی هر موقع میرم شهرستان میگم اینا تا سی سال دیگه هم هیچی نمیشن همش بی حوصله .خشن .بخیل.خسیس.نچسب اکثر مردمش ظاهر مهربون و خوش اخلاق دارن ولی باطن شون ... ایران خودش از دنیا عقب،آذربایجان از ایران عقب تر از مردمی با این فرهنگ و سطح این قبیل کنش ها بعید نیست.

دوست عزیز نه رفتار اشتباه یه عده رو میشه به کل ملیت یا کل یه استان ربط داد نه رفتار خوبشون رو.

من نمیدونم شما کجا زندگی میکنی یا اون شهرستانی که میرین کجاست ولی به عنوان کسی که تو بیشتر استانهای کشور کار کرده و انواع و اقسام فرهنگها رو از نزدیک دیده با اطمینان میگم یکی از خوش برخورد ترین و مهمان نواز ترین اقوام ایران آذریها هستن.

8 ❤️

2016-12-16 21:05:35 +0330 +0330
نقل از: فامیل.دور دوست عزیز ممنون از تاپیک خوبت در حد من نیست که عرض انتقادی داشته باشم، اما فکر می کنم جهت تفهیم بهتر صحبتتان از کلماتی نظیر ( هارت و پورت ) استفاده نمی کردید بهتر و رساتر تاثیر گذار می شد.>

اما در خصوص دوستانی که مخاطب هم شدن بنظرم با توهین های شخصی و قومی که به همدیگه می کنن نه تنها در از بین بردن هر (پانی) تاثیر گذار نیست بلکه دعوتی است برای تاکید پان و حتی ضربه به قوم مقابل، و از این دوستان درخواست دارم کمی به این فکر کنن که اگر در خارج از ایران به یکی از این دوستان توهینی بشه آیا از او به عنوان ایرانی (فارس،ترک، کرد، لر،…) دفاع خواهد کرد یا نه؟
مهم نیست ایران ما الان ویروس اسلام یا عرب یا آخوند را گرفته تمامی خاک ایران مانند فرزندمان است همگی مراقبش خواهیم بود تا بهبودی کامل خاک و پشتوانۀ عزیزمان ایران.>
همگی پایدار باشید.

ممنون بابت تذکرتون

حرفتون رو کاملا قبول دارم و علاوه بر اون چندتا کلمه دیگه هم تو اون متن هستن که اگه تو حالت عادی مینوشتم هیچ وقت ازشون استفاده نمیکردم چون موقع نوشتن اون پست از حماقت یه عده متوهم خود برتر پندار واقعا عصبانی بودم ولی چشم بعدا ویرایشش میکنم.

4 ❤️

2016-12-16 21:15:45 +0330 +0330

من می‌خواهم هفت دولت زیر بیرق ایران باشد ، شما می خواهید زیر بیرق روس بروم؟!!! به نظرت این اسطوره کجایی بوده آقای استقلال!! طلب؟؟؟

4 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «