چرا خیلیا از سکسشون لذت نمیبرن!؟(مخصوصا خانوما)+عکس

1396/08/28

کلا تعداد زیادی از ایرانیا فقط برای رفع مسئولیت سکس میکنن
درصورتی که باید از سکس لذت برد و به ارامش روحی و جسمی رسید

خیلی از خانوما که فقط غر میزنن بجای لذت بردن
حتی یه ساک معمولی رو هم بلد نیستن
حالا پوزیشنا بماند

اقایونم که برا دیر ارضا شدن یه تانکر اسپری خالی میکنن رو شومبولشون

دوستان نظری دارید برا اینکه بیشتر لذت ببریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟!؟!؟

کسایی که اینجا نمیتونن نظر بدن خصوصی بگن نظرشونو

14821 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-12-05 07:21:48 +0330 +0330

چون وقت نمیزارن برا سکس

0 ❤️

2017-12-05 12:08:33 +0330 +0330
نقل از: Snz.sltn
نقل از: teh.boy والا من که زنی ندیدم باهام سکس کنه لذت نبره . سمته دخترا هم نمیرم از بس ناز دارن . یکبارم با یک 20 ساله که خودش پایه سکس بود میخواست تست کنه سکس کردم که همش میگفت میسوزه و نمیتونم منم بیخیال شدم

کجاش کردی که می سوخته

حتی اگه واژنش زخم هم می بود باید درد داشته باشه نه سوزش

نظر من اینه که ادا در اورده

0 ❤️

2017-12-05 12:09:45 +0330 +0330
نقل از: سعیدماسور چون وقت نمیزارن برا سکس

اینم نیتونه باشه

0 ❤️

2017-12-05 13:10:49 +0330 +0330

بنظر من از بس خیانت زیاد شده هم در بین آقایون و هم در بین خانم ها که این باعث میشه از با هم بودن لذت نبرن وفقط برای رفع مسئولیت با هم سکس کنن من خودم شاهد این اتفاق بودم متاسفانه ضمنا عکسا عالی بودن مرسی

0 ❤️

2017-12-05 13:23:17 +0330 +0330

چ ربطی داره . خیلیا از سکس با همسرشون لذت نمیبرن با اینکه همدیگه رو هم دوست دارن و خیانتی در کار نیست .

0 ❤️

2017-12-05 13:57:26 +0330 +0330

دوست من من نگفتم که حتما خیانت باعث میشه منظورم این بود که خیانت هم میتونه عامل باشه من فقط تجربه شخصی خودمو گفتم چون دیدم

0 ❤️

2017-12-10 17:14:47 +0330 +0330

دلایل مختلفی داره،تقریبن هر مشکلی که بین یه زوج پیش میاد رو روابط جنسیشون اثر منفی میگذاره،من دیدگاهمو از نظر سکس میگم،موقع سکس زن و مرد اول باید حسابی با هم بازی کنن و همدیگه رو به اوج حشریت برسونن بعد سکس کنن،اینجوری هم زن واژنش کامل از داخل باز میشه و خیس میکنه و لیز میشه،مرد هم آلتش کاملن سفت میشه و مجرای جنسیش قلیایی میشه،اینجوری سکس خیلی لذت بخش تره،ولی به دلیل اینکه مردای معمولی بیشتر 20 دقیقه نمیتونن سکس کنن همه کارای سکسو تو 20 دقیق انجام میدن و اون مراحلی که در بالا گفتم انجام نمیشه و ممکنه زن مقداری اذیت شه و هیچوقتم به اورگاسم نرسه،این باعث میشه سکسشو در طول زمان به سردی متمایل بشه

0 ❤️

2017-12-13 13:43:22 +0330 +0330
نقل از: mahanM1992 دلایل مختلفی داره،تقریبن هر مشکلی که بین یه زوج پیش میاد رو روابط جنسیشون اثر منفی میگذاره،من دیدگاهمو از نظر سکس میگم،موقع سکس زن و مرد اول باید حسابی با هم بازی کنن و همدیگه رو به اوج حشریت برسونن بعد سکس کنن،اینجوری هم زن واژنش کامل از داخل باز میشه و خیس میکنه و لیز میشه،مرد هم آلتش کاملن سفت میشه و مجرای جنسیش قلیایی میشه،اینجوری سکس خیلی لذت بخش تره،ولی به دلیل اینکه مردای معمولی بیشتر 20 دقیقه نمیتونن سکس کنن همه کارای سکسو تو 20 دقیق انجام میدن و اون مراحلی که در بالا گفتم انجام نمیشه و ممکنه زن مقداری اذیت شه و هیچوقتم به اورگاسم نرسه،این باعث میشه سکسشو در طول زمان به سردی متمایل بشه

? ? ?

0 ❤️

2017-12-13 21:44:19 +0330 +0330
نقل از: saghi_c چون هیچوقت سکس رو یاد نگرفتن و اموزش ندیدن سکس هم مثل هر کار دیگه ای باید اموزش داده بشه

خب راه حلش که قطعا فیلم پورن نیست
چیکار باید کرد

0 ❤️

2017-12-14 08:22:34 +0330 +0330

خیلی عالیه معرکه س

0 ❤️

2017-12-18 07:00:42 +0330 +0330
نقل از: فریبا.دلاوری کسایی که وارد روابط تعهد دار میشن منظورم ازدواج . به عنوان یک وظیفه به سکس نگاه میکنن ..کسایی هم که فقط برای یک هفته دو هفته باهم هستن به چشم بانک نگاه میکنن...اینجوری که ایرانیها لذت نمیبرن ..البته لذت نبردن خودش قصه ای که سر دراز داره.. کلا باید یک تایپیک بزنن????

خیلیییی موافقم باهات

0 ❤️

2017-12-24 17:44:11 +0330 +0330

سلام ک ی رم 25 سانته پ ایه ب ودی پ ی ا م بده ش ه وان ی چک نمیک نم ت ل گ رام پیام بده
akas_bashi2

0 ❤️

2018-01-02 00:05:14 +0330 +0330
نقل از: Snz.sltn
نقل از: mr_deraz
نقل از: saghi_c چون هیچوقت سکس رو یاد نگرفتن و اموزش ندیدن سکس هم مثل هر کار دیگه ای باید اموزش داده بشه

خب راه حلش که قطعا فیلم پورن نیست
چیکار باید کرد

خیلی ها نمی خوان یاد بگیرن
هرچقدر هم که بهشون بگین

خیلیا نمیدونن از کجا یاد بگیرن

0 ❤️

2018-01-02 07:30:21 +0330 +0330
نقل از: روزبه عاشق پستون این طوری ها هم نیست که می گی، داری با فیلم خودت رو مقایسه می کنی مگه؟ سکس درست مثل غذا می مونه توی غذا خوردن مگه اتفاق عجیب غریبی می افته؟

آره داداش من تو غذا خوردنم اتفاق عجیب می افته اگه موادی که واسه درست کردن غذا ازش استفاده می کنی مواد خوب و در جه 1 و طبیعی باشه هم فکرت راحت تر هم کمتر مریض میشی و یه سری مریضیا رو اصلا نمی گیری بنیه بدنیت قوی میشه حالا بر عکسش اگه مواد بیخودی و شیمیایی استفاده کنی واسه غذا درست کردنت فقط سیرت میکنه و به جاشم کلی مریضی میگیری حتی اگه مواد خوب هم استفاده کنی واسه غذات و درست نخوری یعنی با آرامش نخوری فقط بخوای زود تموم شه بری تند تند بخوری بازم غلط سکسم همینه اگه بلد باشی زندگیت گرم تر و شاد تری داری اگه هم که نه زندگیت رو هوا بعدشم که مشکل پیش بیاد هیچی دیگه زن و مرد هر دو میندازن گردن هم قبلشم رابطه سرد بوده سریع طلاق و بجه طلاق و اعتیاد و …

0 ❤️

2018-01-02 12:11:15 +0330 +0330
نقل از: نوشین19

با اجازت این عکسو بر میدارم بذارم پروفایلم

اجازه لازم نیست دوست عزیز

0 ❤️

2018-01-02 12:30:00 +0330 +0330
نقل از: Hanieh_Lover علت اصلیش اینه بیشتر مردا عادت کردن آلت مبارکشون رو در بیارن و بزنن تا ابشون بیاد براشون مهم نیست زن بدبخت اون زیر چه حسی داره

اره ولی بعضی خانومام بلد نیستن
اگه یه خانوم بلد باشه میتونه اینجور مردارو هدایت کنه توی سکس
و برعکسشم همینطور

0 ❤️

2018-01-02 12:33:26 +0330 +0330

خیلیا سکس بلد نیستن. مگه هرکسی که شومبول داشت پس سکس بلده؟ یا هر دختری کوس داشت پس بلده لذت ببره؟

1 ❤️

2018-01-02 21:03:14 +0330 +0330
نقل از: فریبا.دلاوری
نقل از: فریبا.دلاوری کسایی که وارد روابط تعهد دار میشن منظورم ازدواج . به عنوان یک وظیفه به سکس نگاه میکنن ..کسایی هم که فقط برای یک هفته دو هفته باهم هستن به چشم بانک نگاه میکنن...اینجوری که ایرانیها لذت نمیبرن ..البته لذت نبردن خودش قصه ای که سر دراز داره.. کلا باید یک تایپیک بزنن????

خب توی روابط تعهد دار که بیشتر باید لذت ببرن
چرا وظیفه میشه؟
این تاپیکم احساس کردم جاش خالیه زدم
خوبه عایا؟

حالا چون شما گفتی تو ازدواج بیشتر باید لذت ببرن میگم برات…توجه کردین دو نفر که باهم ازدواج میکنن اوایلش چقدر هاتن و از هم راضی ولی ده سال بعد وقتی پای صحبتهای اقا میشینی از سردی خانومش حرف میزنه که بارها شنیدم میگن اگر وایستم به خانومم نگاه کنم هر دوماه رابطه داریم. و من که زنم پای صحبتهای خانومها میشینم هزار و یک دلیل میارن…بیزاری جنسی تو خانومها بیشتره نسبت به اقایون…چند نمونشو مثال میزنم…میگه من شوهرم خیلی بد دهنه یک زره عصبانی بشه منو خانوادمو فحش میده بعضی وقتها دست هم روم بلند میکنه چندسال تحمل میکنم هم از نظر جنسی هم از نظر زندگی سرد شدم…یا میگن…شوهرم اجازه میده خانوادش تو زندگیمون دخالت کنن و بین ما همیشه دعواست…یا میگن دائما خیانت میکنه …
حالا اینها چندتا از نمونهاشه… ولی اقایون از هر ۱۵تا خانومی که مشکلاتشون میگن یک نفر اقا میگه اونم فقط یک کلمه خانومم از نظر جنسی سرده چکار کنم؟ ولی نمیگه تو زندگی چجوریه که زنش سرده…خب اینها بحث روابط اخلاقی بود…حالا بحث نیاز عاطفی…اگر میخواین خانومتون نیاز جنسیتون جواب بدن فقط نیاز عاطفیشو جواب گو باشین…۶۰ درصد سردی خانونها به این مسئله مربوط میشه …مخصوصا زن افراد خشک اخلاق مثل نیروی انتظامی … ارتشی ها…یگان ویژه ها…زتهای ایتها خیلی خلا عاطفی دارن .البته شنیدم که میگم…
بحث دوم یکنواخت شدن روابط …و این فقط و فقط برمیگرده به خانوم…ذوق جنسی داشته باشه حیای جنسی نداشته باشه …برای سکسش برنامه ریزی کنه مردشو هر شب سوپرایز کنه .خالا با هرچیزی…وقتی فقط شبهای جمعه اونم تو اتاق خواب بسته تو یک ساعت…خود به خود دلزدگی میاره…و اخریش خوردن سردیجات…مخصوصا شیر و ماست و برنجی که تو سفره ایرانیها جمع نمیشه…

فکر کن چی همه علت لذت نبردن از سکس وجود داره حالا بگیر تا اخر

عالی بود
این توضیحات شاید بیش از ۸۰ یا ۹۰ درصد سردی روابط زن و مردهای ایرانی را پوشش میده. اما متاسفانه هیچ آموزشی به طرفین داده نمیشه که یا به اینجا نرسن یا اگه رسیدن حالا چطور از این مخمصه خارج بشن. به نظرم مطالعه کتابهای مرتبط، مشاور و کمی ذوق و خلاقیت میتونه مشکل را حل کنه

0 ❤️

2018-01-02 21:14:05 +0330 +0330
نقل از: xradicalz
نقل از: فریبا.دلاوری

خب توی روابط تعهد دار که بیشتر باید لذت ببرن
چرا وظیفه میشه؟
این تاپیکم احساس کردم جاش خالیه زدم
خوبه عایا؟

حالا چون شما گفتی تو ازدواج بیشتر باید لذت ببرن میگم برات…توجه کردین دو نفر که باهم ازدواج میکنن اوایلش چقدر هاتن و از هم راضی ولی ده سال بعد وقتی پای صحبتهای اقا میشینی از سردی خانومش حرف میزنه که بارها شنیدم میگن اگر وایستم به خانومم نگاه کنم هر دوماه رابطه داریم. و من که زنم پای صحبتهای خانومها میشینم هزار و یک دلیل میارن…بیزاری جنسی تو خانومها بیشتره نسبت به اقایون…چند نمونشو مثال میزنم…میگه من شوهرم خیلی بد دهنه یک زره عصبانی بشه منو خانوادمو فحش میده بعضی وقتها دست هم روم بلند میکنه چندسال تحمل میکنم هم از نظر جنسی هم از نظر زندگی سرد شدم…یا میگن…شوهرم اجازه میده خانوادش تو زندگیمون دخالت کنن و بین ما همیشه دعواست…یا میگن دائما خیانت میکنه …
حالا اینها چندتا از نمونهاشه… ولی اقایون از هر ۱۵تا خانومی که مشکلاتشون میگن یک نفر اقا میگه اونم فقط یک کلمه خانومم از نظر جنسی سرده چکار کنم؟ ولی نمیگه تو زندگی چجوریه که زنش سرده…خب اینها بحث روابط اخلاقی بود…حالا بحث نیاز عاطفی…اگر میخواین خانومتون نیاز جنسیتون جواب بدن فقط نیاز عاطفیشو جواب گو باشین…۶۰ درصد سردی خانونها به این مسئله مربوط میشه …مخصوصا زن افراد خشک اخلاق مثل نیروی انتظامی … ارتشی ها…یگان ویژه ها…زتهای ایتها خیلی خلا عاطفی دارن .البته شنیدم که میگم…
بحث دوم یکنواخت شدن روابط …و این فقط و فقط برمیگرده به خانوم…ذوق جنسی داشته باشه حیای جنسی نداشته باشه …برای سکسش برنامه ریزی کنه مردشو هر شب سوپرایز کنه .خالا با هرچیزی…وقتی فقط شبهای جمعه اونم تو اتاق خواب بسته تو یک ساعت…خود به خود دلزدگی میاره…و اخریش خوردن سردیجات…مخصوصا شیر و ماست و برنجی که تو سفره ایرانیها جمع نمیشه…

فکر کن چی همه علت لذت نبردن از سکس وجود داره حالا بگیر تا اخر

عالی بود
این توضیحات شاید بیش از ۸۰ یا ۹۰ درصد سردی روابط زن و مردهای ایرانی را پوشش میده. اما متاسفانه هیچ آموزشی به طرفین داده نمیشه که یا به اینجا نرسن یا اگه رسیدن حالا چطور از این مخمصه خارج بشن. به نظرم مطالعه کتابهای مرتبط، مشاور و کمی ذوق و خلاقیت میتونه مشکل را حل کنه

? ? ?

0 ❤️

2018-01-04 10:35:51 +0330 +0330

چون كيراتون كير نيست
زن كير درست ميخواد
كير درسته كه زنو راضي نگه ميداره …

1 ❤️

2018-01-04 19:12:08 +0330 +0330
نقل از: نوشین19 چرا نوتفیکشین این تاپیک واسه من نمیره هی باز میکنم می‌بندم باز میمونه

بعضی تاپیکا اینجوری میشن بعدا درست میشن
منم نفهمیدم چرا

0 ❤️

2018-01-04 19:13:22 +0330 +0330
نقل از: Sam.1975 چون كيراتون كير نيست زن كير درست ميخواد كير درسته كه زنو راضي نگه ميداره ...

? ? ? ?

0 ❤️

2018-01-08 15:15:56 +0330 +0330
نقل از: فرزاد تنها به نظر من برای لذت بیشتر بهتره هر دو طرف در مورد علایق و سلایق خود حتی ها فانتزی ها با هم صحبت کنند بعد طرفین اونها را بر آورده کنند ان وقت یک ارتباط جنسی عالی برقرار می شود

? ? ?

0 ❤️

2018-01-08 15:28:32 +0330 +0330

دقيقأ.
چرا ما ایرانیا نمیتونیم مثل آدم از رابطه های دوستیمون بهترین لذت ها رو ببریم؟چرا همش دنبال کلاه گذاشتن سر این و اونیم؟

0 ❤️

2018-01-08 15:33:53 +0330 +0330

به نظر من بعد از عمری زندگی مشترک و زناشویی و داشتن دوست دخترو …
چیزی که من به شخصه از سکس لذت میبرم وقتی هست که سکس خاطر تعهد نباشه
یعنی فرق نمی کنه دوست دختر آدم ، زن آدم یا حتی پارتنز موقت ، اگه سکس را بخاطر پول یا تعهدی بنام ازدواج که اونها رو متعهد کرده که روابط زناشویی داشته باشن انجام بدن اون سکس میشه یه عمل حیوانی تخلیه شهوت
اما اگر زن آدم ، دوست دخترش و یا هر کی سکس رو بخاطر لذت بردنش انجام بده
به اصطلاح سکس بطلبه
این سکس واقعا لذت داره
نه ربطی به سن و سال داره
نه ربطی به زن و شوهر بودن داره
نه ربطی به پول
نه ربطی حتی به تیپ دختر و پسر
نه پوزیشن
اگه زن و شوهر بعد از ده سال از هم سیر میشن و از سکسشون لذت نمی برن چون احساس میکنن بخاطر تعهد دارن انجام میدن
همون زن که از نظر همسرش چاقه و سینه هاش افتاده است ممکنه اگه یه دوست پسر پیدا کنه و باهاش سکس داشته باشه از اون مرد بپرسی که چطور بود میگه فوق العاده است چرا
چون این زن شوهر دار بخاطر سکس رفته سمت اون مرد نه به خاطر تعهد ازدواج
شوهرش هم همینجوریه مثلا یه مرد میانسال 50 ساله حتی
شاید با همسرش مثلا ابش زود بیاد یا اصلا یه ماه یه بار هم تمایل به سکس نداشته باشه
اما وقتی یه زنی رو پید اکنه که باهاش رابطه عاطفی برقرار کنه و سکس بکشه
یه سکسی انجام میده که انگار پسر 28 ساله است

1 ❤️

2018-05-07 07:55:59 +0430 +0430
نقل از: amk007 خیلی عالیه معرکه س

کسی از این زوج که اسمشون علی و پرینازه خبر نداره

0 ❤️

2018-05-07 08:15:15 +0430 +0430

1مطالعه2تمرین3تمرین 4تمرین
ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست ک بگم همه چیز سکس خالی نیست. گاهی اوقات معاشقه بهتر و لذت بخشتر از دخول و سکس کامله.
پیروز باشید.

0 ❤️

2018-05-07 09:39:12 +0430 +0430

خیلی لایک

0 ❤️

2018-05-07 10:12:27 +0430 +0430

در ادامه بحث منم نظرم اینه که بر خلاف اینکه همه فکر می کنن یه آلت تناسلی با سایز بزرگ رابطه رو به حد اعلا میرسونه باید بگم از سکس هیچی جز جنبه حیوانی سکس نمیدونن . سکسولوژی یه علم به روز هستش .و آلت تناسلی با ابعاد و سایز خوب میتونه ابزار کمکی خوبی برای سکس باشه. شاید براتون جالب باشه بدونین که چند تا از معروفترین پورن استارها هم سکس واقعی رو یه سکس با 100% حضور عاطفی دونستن . خیلی طولانیش نمی کنم در نهایت منم با فریبا خانم موافقم که عوامل بسیار مهمی در سکس دخیل هستند که شاید آلت تناسلی اولویت هفتم و هشتم هم نباشه.

1 ❤️

2018-05-07 10:18:20 +0430 +0430

ابزارهای سکسی نظیر دیلدو که به toys یا اسباب بازی معروفن میتونن کمبود های فیزیکی در سکس رو جبران کنن ولی جنبه عاطفی سکس رو با هیچ چیز نمیشه جبران کرد
به جز خانمهایی که به دلایل گوناگون سکس خارج از رابطه عاطفی دارن
من سوالم از خانمها اینه آیا با فردی که حتی یه کوچولو هم دوستش ندارن حاضرن سکس کنن?

0 ❤️

2018-05-07 10:26:29 +0430 +0430
نقل از: bull 1مطالعه2تمرین3تمرین 4تمرین ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست ک بگم همه چیز سکس خالی نیست. گاهی اوقات معاشقه بهتر و لذت بخشتر از دخول و سکس کامله. پیروز باشید.

دقیقا منم همین رو عرضکردم
چند درصد از آقایون قبل از رابطه جنسی به خودشون کامل رسیدن و بوی خوبی میدن لباسهای خوبی پوشیدن و … و حداقل یکساعت با پارتنرشون معاشقه می کنن و بالعکس خانمها هم همینطور?
ضعف ما در سکس عدم آگاهی درزمینه های مختلف سکس هستش
اگر همسری نقطه Gرو در رحم خانومش بشناسه با یک انگشت کوچک هم میتونه ایشون رو به اوج لذت جنسی برسونه
در کل مطالعه و مشاوره
و البته احترام به پارتنر در روزها و اوقات عادی و روتین زندگی عوامل مهمی هستند
نمیشه برای مثال پارتنر خودتون رو همه جا تحقیر کنین و همیشه بی احترامی بهش بکنین بعد انتظار یه رابطه سکسی بی نظیر ورویایی رو داشته باشین
موفق باشین و پر سکس

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «