چرا گوشت خوک حرام است؟

1395/02/31

امروزه در کثیف بودن گوشت خوک کمترین شکی نیست. اما بهتر است بدانیم که اسلام که دین علم و ایمان است چرا گوشت خوک را حرام فرموده است. معمولاً چیزی را حرام می کنند که قبلاً در جامعه استفاده می شده. در غیر این صورت چه نیازی به حرام کردن آن است؟
پیش از بحث علمی در مورد حرمت گوشت خوک می خواهم شما را با چند روایت فقهی آشنا کنم. روایت اول از امام سجاد (ع):

نقل است که روزی حضرت سجاد در طویله خود که چند الاغ و گاو و خوک نگهداری می کردند، ناگهان به یاد سجده افتادند. یکی از خوک ها که با دیدن کون سفید امام سجاد بسیار حشری شده بود بر ایشان افتاد و دخول نمود. حضرت را حالی خوش آمد و تحریک جنسی شدند. پس ایشان هم پس از این که آب منی از آلت مقدس خوک بر کون مبارکشان پاشیده شد به سمت ماده خوکی رفتند و با دهان مبارک کس و کون آن خوک را بوسیدند و لیسیدند. آن خوک اختیار از کف بداد و در دهان مبارک حضرت سجاد (ع) شاشیدند. شاش خوکان ماده بر خلاف خوک نر از پشتش می پاشد. حضرت سجاد سخت مشعوف شدند. بهترین شرابی بود که ایشان به عمر خود خورده بودند. همیشه تصور می کردند که شاش شتر از همه شاش ها بهتر است. اما تصمیم گرفتند که از این به بعد شاش خوک میل بفرمایند. و چون خودشان شاش و مدفوع خوک را بسیار دوست می داشتند، تصور می کردند که همه مردم هم دوست دارند! پس خوک را نجس اعلام فرمودند که مبادا کسی به جز ایشان به نزد خوکان بروند و به آن مدفوع و ادرار خوش طعم (از نظر ایشان) دست بیابند.
و الله اعلم

روایت دوم از خود رسول الله (ک) نقل شده است:
روزی رسولولا مردم مدینه را در بیست فرسخی این شهر جمع کرد تا موضوع مهمی را برایشان بگوید. حضرت فرمود:
ما خوکان را چون زنان خود دوست می داریم. پس همان طور که خوردن گوشت زنان حرام، و جماع کردن با آنها حلال است، با خوکان خود نیز جماع می کنیم، اما گوشتشان را نمی خوریم. شخصی از اصحاب که کیر درشتی داشت سبب را جویا شد که یا رسولولا! چرا؟! حضرت اول فرمودند “محض ارا”! اما چون کسی به کسشعر مبارکشان نخندید احساس کیر شدگی فرمودند. پس دستی به خایه های مبارک کشیدند و آیه ای از آن خایه ها نازل شد. سپس حضرت رو به امت کردند و فرمودند: الله تبارک و تعالی زنان را صورتی انسانی بخشیده تا مردان از آنها لذت ببرند. مثلاً آمنه و خدیجه هر دو گوسفندانی بودند که الله صورت انسانی به آنها بخشید تا مردان به جماع با آنها رغبت کنند و خشنود شوند. زن عمر و ابوبکر هم ماده خرانی بودند که الله به آنها صورتی انسانی عطا فرمود. کسی چه می داند شاید این خوکان کون صورتی روزی زن یکی از ما بشوند. آیا شما کنیز کون صورتی دوست ندارید؟ حتماً باید رنگ کونشان سیاه و کیری باشد؟ پس دست از کشتن خوکان بردارید. باشد که روزی زنی به دست آورید که قبلاً خوک بوده و کونی صورتی و زیبا دارد. شخصی از میان جمع فریاد زد: یــــَــ رسولوللا! والله که راست می گویید. اما چرا دیگر آنها را نجس خوانده اید و گفته اید که به خوک ها دست هم نزنیم؟ حضرت باز بر خایه های مبارک دستی کشیدند و آیه ای دیگر نازل شد:
«محمد! امت خود را از دست زدن به نوامیست بر حذر بدار! زنهار که دست امت تو به اهل بیت تو بمالد!»
پس محمد (ک) فرمود: ای امت من! خوک ها ناموس من و شاید اهل بیت من هستند! پس به آنها دست نزنید!
والله اعلم

روایت سوم از امام جعفر صادق است:
روزی امام صادق داشت با یکی از زن های احتمالی پیغمبر (یعنی یکی از همان خوک ها) جماع می فرمود. ناگهان جفت آن خوک که نره خوکی باغیرت بود در صدد تلافی برآمد و یکباره بر پشت امام جهید و تا دسته فرو برد. امام جعفر صادق (عن الله بالکله اش) که کونی بودند را حالی خوش آمد. پس فرمودند چند خوک دیگر نیز آماده کنند که وقتی آب این یکی بر کون مبارک حضرت سرازیر شد خوکان دیگر را نوبت رسد و بر ایشان دخول کنند. اما خبر آوردند که یا امام صادق! خوکان نر دیگر دارند با زنان و کنیزان شما در خفا جماع می کنند. حضرت صادق (ع) که اعصابش کیری شده بود و کیرش حسابی راست شده بود، فرمان داد تا کنیزان و خوکان را با هم بیاورند. اما آنها مشغول جماع و عشق بازی با یکدیگر بودند و از هم دل نمی کندند. پس امام (ع) با یک استمناء به کار خود پایان دادند، اما قسم خوردند که بار دیگر با یک کلک دیگر خوک را نجس و گوشتش را حرام اعلام کنند. پس فردای آن روز اما در پشت منبر فرمودند: ایها المؤمنین! آیا خوکی که کیرش بر امام شما رواست، بر کون یا کوس دیگری هم رواست؟ پاسخ آمد لااااا!!! امام فرمودند پس از امروز خوک چه نر و چه ماده اش برای امت من نجس اعلام می شود. و کسی حق ندارد با خوک بازی کند یا به کیر ایشان دست بمالد یا ادرار و مدفوعشان را بخورد جز اهل بیت من آن هم با اجازۀ من!

بلال حبشی نقل می کند که بانویم خدیجه (س) همواره از این که خوکان را رقیب خود در جماع می دید رنجیده خاطر بود. از این رو همواره به رسولوللا از خوکان بد می گفت. اما خودش در خفا با کیر خوکان عشق بازی می نمود و روزی نبود که چند خوک حشری بر کس ایشان دخول نکنند. روزی پیغمبر اسلام ایشان را در حالی که پستان های مبارکشان را در دهان چند خوک حشری قرار داده بودند دیدند. پیغمبر که خودش یک خوک بی غیرت بود از دیدن این صحنه خوشش آمد و به عمر و علی دستور داد که آنها هم به صورت دبل در کس خدیجه بگذارند. چنین کردند و باز هم جا داشت تا چیز گنده تری بگذارند. پس یکی از بچه خوکان شیرخواره را درسته در کس حضرت خدیجه فرو کردند. بچه خوک تا ته در کس حضرت فرو رفت و گیر کرد. پس از جماع آن روز تا چند ماه بچه خوک در کس حضرت بود. تا این که یک روز که خدیجه نخود خورده بود و گوزهای رعدآسایی ول می نمود، آن بچه خوک از کس حضرت پرتاب شد بغل یکی از کنیزان حضرت محمد. کنیز گفت یا رسولولا! چه فرزند زیبایی دارید. از شما هم زیباتر است. نامش را چه بگذاریم؟ حضرت فرمود امتحان کنید فرزندم نر است یا ماده. کنیز جوان دستی به زیر بچه خوک کشید و عرض کرد: فرزندتان نر است! گفت اسمش را قاسم بگذارید. من هم از این به بعد “ابوالقاسم” صدا کنید. کنیزان چنین کردند اما حضرت خدیجه همواره ایشان را ابولی صدا می زدند.
والله اعلم

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-07-08 11:43:55 +0430 +0430

وجدانا دمت گرم اینقدر خندیدم که نگو واقعا روحم رو شاد کردی خدا دلت رو شاد کنه.خیلی مطالبت عالی و خنده دار بود.

0 ❤️

2016-07-08 21:04:21 +0430 +0430

جق خوک تو کس حضرت خدیجه

2 ❤️

2016-07-08 21:21:07 +0430 +0430

کیر شتر حضرت رسودولا به کس حضرت خلیجه کبری و کیر حضرت بلال حبشی به نشیمنگاه حضرت آیت ولاح عظمی مکار شیرازی {ق ش}.🙄

0 ❤️

2017-01-05 20:33:58 +0330 +0330

خوک تو قبر کثیف محمد بن خوک دولا ریده

2 ❤️

2017-01-05 21:41:10 +0330 +0330

به هر قصدی این کسشر رو نوشتی خوک بودن خودتو رسوندی! کسی که اینطوری به اعتقاداته مردم -درست یا غلط- توهین می کنه زنازادگیشو اثبات کرده! اگه قرار باشه هرکی از اعتقاداته یکی خوشش نمیاد بهش توهین کنه دنیا مثل رابطه ی مادر و پدر تو هرکی به هرکی می شد که! پس خاک هرچی کم عقل و بی شعوره توی سر تو و مادر پدرت که همچین تخم حرومی رو کاشتن!

0 ❤️

2017-03-11 20:07:41 +0330 +0330

ببخشید عزیزان
قصد من فقط ریدن تو روح محمد بن عبدلله بود. منظور بدی نداشتم.

3 ❤️

2017-03-11 22:17:10 +0330 +0330

اخه قرمساق كيرم تو كص خوار مادره جقيت تو اومدي توي اين سايت جق بزني يا كسشر تفت بدي؟؟؟
برو كيرم تو كص زنت جقتو بزن كاري به خوك نداشته باش خودش مادرتو ميگاد

0 ❤️

2017-03-12 00:13:27 +0330 +0330

چون که ازلام گفته است .

1 ❤️

2017-03-12 01:02:56 +0330 +0330
نقل از: شاش باز کیرم تو خواهر مادر هر کی فحش بده. مادرقحبه ها من به خودتون که فحش ندادم.

مادر و خواهر زنازاده تو رو …
البته من بخودت فحش ندادم عزیزم

0 ❤️

2017-03-12 01:08:44 +0330 +0330
نقل از: Julia الان مسلمونا دوباره شروع ميكنن به فحاشي و زر زدن و حمايت از بيضه ي اسلام ? ? ? ?

تو لطفا در گاله رو ببند
شعور داشتین میفهمیدین پزشکان آلمانی گوشت خوک رو حرام کردن بخاطر مضرات و …
اما در عجبم یک مشت بی عنصر یابو صفت چرا این مسایل رچ به دین و پیامبر و امامان مرتبط میکنن
متاسفم برای شما بقول خودتون روشنفکران و آزاد اندیشان

0 ❤️

2017-03-13 14:23:05 +0330 +0330

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

0 ❤️

2017-03-13 17:22:45 +0330 +0330

ابتدا کیر هرچی خوکه تو کون خودت و کوس مادرت
دوم خوک تنها موجودیه که مدفوع خودش رو میخوره یعنی عمده تغذیه اش گهه خودشه مثله تویه گوه

0 ❤️

2017-03-14 01:33:56 +0330 +0330
نقل از: شاش باز ببخشید عزیزان قصد من فقط ریدن تو روح محمد بن عبدلله بود. منظور بدی نداشتم.

ژوما دژمن مردم هستی .مرگ بر دژمنان ازلام.

1 ❤️

2017-03-18 22:14:39 +0330 +0330

ممد بن عبدلا کون خوکان را می لیسید و کیف می کرد. در حدی که کون خوکان ماده زخم می شد و کون خوکان نر خراش بر می داشت.

2 ❤️

2017-03-18 23:17:26 +0330 +0330

ببین کاریت ندارم خب ادم شل مغز همه چی میگه. توهین به خدا و پیغمبر بد دردسری داره. شانس بیار مادرت به عذات نشینه. تا زنده هستی بلایی سرت میاد که هروز دعات مرگ باشه. "إِنَّ الَّذينَ يُؤْذُونَ اللَّهَ وَ رَسُولَهُ لَعَنَهُمُ اللَّهُ فِي الدُّنْيا وَ الْآخِرَةِ وَ أَعَدَّ لَهُمْ عَذاباً مُهيناً "(4) ؛ بي‏گمان، كساني كه خدا و پيامبر او را آزار مي‏رسانند، خدا آنان را در دنيا و آخرت لعنت كرده و برايشان عذابي خفّت‏آور آماده ساخته است

0 ❤️

2017-03-18 23:33:40 +0330 +0330
نقل از: aarsham071 ببین کاریت ندارم خب ادم شل مغز همه چی میگه. توهین به خدا و پیغمبر بد دردسری داره. شانس بیار مادرت به عذات نشینه. تا زنده هستی بلایی سرت میاد که هروز دعات مرگ باشه. "إِنَّ الَّذينَ يُؤْذُونَ اللَّهَ وَ رَسُولَهُ لَعَنَهُمُ اللَّهُ فِي الدُّنْيا وَ الْآخِرَةِ وَ أَعَدَّ لَهُمْ عَذاباً مُهيناً "(4) ؛ بي‏گمان، كساني كه خدا و پيامبر او را آزار مي‏رسانند، خدا آنان را در دنيا و آخرت لعنت كرده و برايشان عذابي خفّت‏آور آماده ساخته است

حرفهای شما یه مقدار تندرویه. نه حرف شما قابل تاییده و نه ایشان. بهتره مردم خودشون راهشان را انتخاب کنند برادر. به زور کسی را به بهشت نبریم .

1 ❤️

2017-03-18 23:38:24 +0330 +0330
نقل از: امام.خامنه
نقل از: aarsham071 ببین کاریت ندارم خب ادم شل مغز همه چی میگه. توهین به خدا و پیغمبر بد دردسری داره. شانس بیار مادرت به عذات نشینه. تا زنده هستی بلایی سرت میاد که هروز دعات مرگ باشه. "إِنَّ الَّذينَ يُؤْذُونَ اللَّهَ وَ رَسُولَهُ لَعَنَهُمُ اللَّهُ فِي الدُّنْيا وَ الْآخِرَةِ وَ أَعَدَّ لَهُمْ عَذاباً مُهيناً "(4) ؛ بي‏گمان، كساني كه خدا و پيامبر او را آزار مي‏رسانند، خدا آنان را در دنيا و آخرت لعنت كرده و برايشان عذابي خفّت‏آور آماده ساخته است

حرفهای شما یه مقدار تندرویه. نه حرف شما قابل تاییده و نه ایشان. بهتره مردم خودشون راهشان را انتخاب کنند برادر. به زور کسی را به بهشت نبریم .

من زور نگفتم داداش. ایه قرانه منم خوشم نمیاد به دین و پیامبرم توهین بشه. نه فحشش دادم نه چیزی. اگه گوشت خوک حرومه به خاطر اینه که از زباله تغذیه میکنه. اصن تصور اینکه با یه بلانسبت ادمی حرف بزنم کفریم میکنه.

0 ❤️

2017-03-18 23:45:17 +0330 +0330
نقل از: aarsham071

من زور نگفتم داداش. ایه قرانه منم خوشم نمیاد به دین و پیامبرم توهین بشه. نه فحشش دادم نه چیزی. اگه گوشت خوک حرومه به خاطر اینه که از زباله تغذیه میکنه. اصن تصور اینکه با یه بلانسبت ادمی حرف بزنم کفریم میکنه.

منظور بنده اینه که شما نباید عصبانی بشی برادر .چون خدا جای حق نشسته و اگر خطایی از ما انسان های ضعیف ببینه. خودش جبران میکنه و فرصت میده .صبر باید کرد در مقابل مردم .چون بعضی ها واقعا از سر گرفتاری و ناچاری به مقابله با ادیان و خدا بر میخیزند و من نمونه های زیادی دیدم در عمرم که انسانهای واقعا خوبی بودن و از سر فقر و فلاکت به این چیزها رو آوردن. ما نباید قضاوت کنیم مردم رو. چون از زندگی اونا خبر نداریم برادر .

1 ❤️

2017-03-18 23:48:21 +0330 +0330

منظور بنده اینه که شما نباید عصبانی بشی برادر .چون خدا جای حق نشسته و اگر خطایی از ما انسان های ضعیف ببینه. خودش جبران میکنه و فرصت میده .صبر باید کرد در مقابل مردم .چون بعضی ها واقعا از سر گرفتاری و ناچاری به مقابله با ادیان و خدا بر میخیزند و من نمونه های زیادی دیدم در عمرم که انسانهای واقعا خوبی بودن و از سر فقر و فلاکت به این چیزها رو آوردن. ما نباید قضاوت کنیم مردم رو. چون از زندگی اونا خبر نداریم برادر .

حرفت حقه. بسم الله الرحمن الرحیم

1 ❤️

2017-03-18 23:58:22 +0330 +0330

حرفت حقه. بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند متعال شما رو حفظ کنه برادر.

1 ❤️

2017-03-19 17:35:55 +0330 +0330

خخخخخ کس نگو مومن من 5 ساله دارم میگم سگ برینه رو قرآن هنوزم سالمم.مردم جهان از بس از اسلام گوه نفرت دارن هر روز دارن از خودشون فیلم شاشیدن رو قرآن رو منتشر میکنن یا هر روز دارن مساجد رو ویران میکنن چرا این مردم توسط اون الله زرزروتون مورد عذاب واقع نمیگرند؟ این کلیپ پایین هم رسما میرینه تو اون آیه ای که اشاره کردی و همچنین اسلام. کلیپ آتش زدن قرآن توسط یک ایرانی

2 ❤️

2017-03-19 18:00:05 +0330 +0330
نقل از: Atomic Biohazard

خخخخخ کس نگو مومن من 5 ساله دارم میگم سگ برینه رو قرآن هنوزم سالمم.مردم جهان از بس از اسلام گوه نفرت دارن هر روز دارن از خودشون فیلم شاشیدن رو قرآن رو منتشر میکنن یا هر روز دارن مساجد رو ویران میکنن چرا این مردم توسط اون الله زرزروتون مورد عذاب واقع نمیگرند؟ این کلیپ پایین هم رسما میرینه تو اون آیه ای که اشاره کردی و همچنین اسلام. کلیپ آتش زدن قرآن توسط یک ایرانی

جناب اتمیک BIG Like

موارد مشابه زیادی دیدم اما واقعا از دیدن این کلیپ از اندازۀ نفرت آن شخص شاد شدم

بخصوص با قسمتی که آتش را با نام اولش شروع کرد.

آفرین به مردم فهیم و بت شکن.

1 ❤️

2017-03-19 18:56:39 +0330 +0330

بهره‌وری ولی قایم است ازمایش تا قیامت دایم است یعنی ازاول خلقت تا همین الان یک پیامبر اون دوره بوده که چارچوب ها و قوانین اون دوره رو مشخص می‌کرده یعنی الانم پیامبری است !!!ولی بجای اینکه ملت گاو اونو پیدا کنم و ازش تبعیت کنند چسبیدن به پیامبر اون دوره و دارن احکام اون دوره رو غرقره میکنن گاووووووووو

0 ❤️

2017-03-19 23:31:21 +0330 +0330
نقل از: امیرارسلان.منفرد.زاده بهره‌وری ولی قایم است ازمایش تا قیامت دایم است یعنی ازاول خلقت تا همین الان یک پیامبر اون دوره بوده که چارچوب ها و قوانین اون دوره رو مشخص می‌کرده یعنی الانم پیامبری است !!!ولی بجای اینکه ملت گاو اونو پیدا کنم و ازش تبعیت کنند چسبیدن به پیامبر اون دوره و دارن احکام اون دوره رو غرقره میکنن گاووووووووو

پیامبر این دوره منم.

1 ❤️

2017-03-20 00:37:57 +0330 +0330

دوست عزیز من تعصبی روی هیچ دین و عقیده ای ندارم ولی خب اینقدرو میدونم که زیاد جالب نیست ادم به عقاید دیگران توهین کنه . الان جمعیت زیادی از مردم جهان مسلمون هستن و فکر میکنم زیاد کار درستی نباشه که به اعتقاداتون توهین کنیم . عقاید دیگران باید محترم شمرده بشه :)

0 ❤️

2017-07-02 21:54:45 +0430 +0430

خوک تو دهن محمد کونی ریده بود. ولی کم ریده بود محمد بن عبدلاه سیر نشده بود. واسه همین کونش سخت گفت خوک نجسه. در حالی که الاه به محمد گفته بود تو از همه نجس تری جاکش

2 ❤️

2017-07-02 22:44:34 +0430 +0430
نقل از: شاش باز خوک تو دهن محمد کونی ریده بود. ولی کم ریده بود محمد بن عبدلاه سیر نشده بود. واسه همین کونش سخت گفت خوک نجسه. در حالی که الاه به محمد گفته بود تو از همه نجس تری جاکش

عزیزم شما که آگاهانه کاری میکنی که فحش بخوری از بیماری روحی روانی رنج میبری.به روانپزشک احتیاج داری.خیلی واجبه که معالجه کنی و هم خودت و هم بقیه رو اذیت نکنی

0 ❤️

2017-10-03 22:07:23 +0330 +0330
[]()
1 ❤️

2023-08-23 15:54:43 +0330 +0330

من فحش نمیدم یک دلیل عقلی میارم

اولین بار اسلام 11 چیز رو نجس اعلام کرد
از جمله
سگ
خوک
خون
منی
ادرار
مدفوع
شراب و…
شمایی که میگی گوشت خوک حرام نیست ضر میزنن و میری گوشت خوک و شراب میخوری
اسلام ادرار و مدفوعم نجس اعلام کرده محض اطلاعات گفتم
چرا اینهارو نمیخوری؟ 😂 😂

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «