یادآوری امام نقی(علیه السلام) به شیعیان

1394/11/25

در پی درخواست های مکرر مسلمانان سایت شهوانی درباره معرفی بیشتر امام نقی(علیه السلام) که مورد بی لطفی پیروانش قرار گرفته،اینجا می خواهیم هرچه بیشتر ایشان را معرفی کنیم.

آدرس کمپین اصلی

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-04-20 19:20:32 +0430 +0430
نقل از: sukhoi
نقل از: payam9 ببخشید استاد غائط چیه؟

غائط همون چیزیه که بسیجیا ازش ساخته شدن!(مدفوع )
از نظر مذهب دروغین شیعه غائط امامان و معصومین بوی مشک داره!!!

در این باره روایت معتبری است که گفته شده:

روزی نقی(ع) تصمیم به بازسازی افسانه آفرینش گرفت.پس مقداری از غائط خود برداشت و با بولش قاطی کرد و گِلی متبرک بدست آمد. سپس از آن گِل انسانی ساخت و در آن کالبد گلی حدثی زد(گوزید) و آن انسان جان گرفت و نخستین بسیجی بر زمین به راه افتاد.

2 ❤️

2016-04-20 19:33:41 +0430 +0430

ابوکون گلابی نقل می کند که دو زن با طفلی شش ماهه بر نقی(ع) وارد شدند که هر کدامشان ادعای مادری آن طفل را می کردند. ناگهان حسنین(حسن و حسین) وارد شده و به نقی گفتند بگذار تا ما مادر آن طفل را مشخص کنیم و تو بین ما قضاوت کن.
پس حسین طفل را روی دست بالا برده که ناگهان تیر سه شعبه ای به گلوی طفل شش ماهه اصابت کرد!حسن نیز از این فرصت استفاده کرده هر دو زن را به عقد خود در آورد و آنها را جهت جماع به منزل برد.متاسفانه امام نقی در این حدیث فقط نقش حدث را داشت :|

تداخل ائمه-جلد دوم-وسط کتاب

1 ❤️

2016-04-21 20:33:12 +0430 +0430
نقل از: دهقان@خلافکار ابوکون گلابی نقل می کند که دو زن با طفلی شش ماهه بر نقی(ع) وارد شدند که هر کدامشان ادعای مادری آن طفل را می کردند. ناگهان حسنین(حسن و حسین) وارد شده و به نقی گفتند بگذار تا ما مادر آن طفل را مشخص کنیم و تو بین ما قضاوت کن. پس حسین طفل را روی دست بالا برده که ناگهان تیر سه شعبه ای به گلوی طفل شش ماهه اصابت کرد!حسن نیز از این فرصت استفاده کرده هر دو زن را به عقد خود در آورد و آنها را جهت جماع به منزل برد.متاسفانه امام نقی در این حدیث فقط نقش حدث را داشت :|

با درود بر شیخ خلافکار. آیا امام توضیح المسائلی در باب چگونه با هزار نفر جماع کنیم نوشته اند؟

1 ❤️

2016-04-21 20:42:11 +0430 +0430
نقل از: دهقان@خلافکار ابوکون گلابی نقل می کند که دو زن با طفلی شش ماهه بر نقی(ع) وارد شدند که هر کدامشان ادعای مادری آن طفل را می کردند. ناگهان حسنین(حسن و حسین) وارد شده و به نقی گفتند بگذار تا ما مادر آن طفل را مشخص کنیم و تو بین ما قضاوت کن. پس حسین طفل را روی دست بالا برده که ناگهان تیر سه شعبه ای به گلوی طفل شش ماهه اصابت کرد!حسن نیز از این فرصت استفاده کرده هر دو زن را به عقد خود در آورد و آنها را جهت جماع به منزل برد.متاسفانه امام نقی در این حدیث فقط نقش حدث را داشت :|

با درود بر شیخ خلافکار.
آیا امام توضیح المسائلی در باب چگونه باز هزار نفر جماع کنیم نوشته اند؟

بدلیل اینکه امام(ع) رقیبی پیدا نکنند،هیچ وقت در این باره حرفی نزد و چیزی نگفت.هرکس هم که این سوال را می پرسید،بعد از مدتی ناپدید می شد تا این تکنیک فقط در اختیار ائمه باشد!

1 ❤️

2016-04-21 20:46:41 +0430 +0430
نقل از: دهقان@خلافکار

با درود بر شیخ خلافکار.

بدلیل اینکه امام(ع) رقیبی پیدا نکنند،هیچ وقت در این باره حرفی نزد و چیزی نگفت.هرکس هم که این سوال را می پرسید،بعد از مدتی ناپدید می شد تا این تکنیک فقط در اختیار ائمه باشد!

امروز تولد جد بزرگوار امام نقی کون کن قهار میباشد. ما آرزو داشتیم در این روز نحس امام کمی از تکنیک های کس کردن خود را به ما یاد دهند.

2 ❤️

2016-04-21 20:57:38 +0430 +0430

با درود بر شیخ خلافکار.

امروز تولد جد بزرگوار امام نقی کون کن قهار میباشد. ما آرزو داشتیم در این روز نحس امام کمی از تکنیک های کس کردن خود را به ما یاد دهند.

اگر حتی تمام حوریان بهشتی را هم بهش بدهند،این مهارت را رو نمیکند!چون اگر بگوید رقیب برای خودش ساخته است.این مهارت قسمتی از علم لدنی امام است ?

1 ❤️

2016-04-21 21:18:23 +0430 +0430

نمیدونم هدفت از این کارا چیه ؟ :/
خندوندن مردم یا ریدن ب اعتقاداتشون
هر قصدی داری اینجا جاش نیس ب نظرم
میای اینجا این کسشرا رو میگی خب مسلما یکی حال میکنه یکیم برمیخوره بهش
و فشت میده. ی سری افرادم امثال خودت میان مث آدمای با شخصیت و جنتلمن میگن ک
همین شما شیعه هایید ک فش میدید و میخاید آدمو جر بدی انگار ک خودشون تو عمرشون ب احدی
فش ناموس ندادن. شما ک خیلی خوبی با شخصیتی انسانی جنتلمنی اعتقادادتو واسه خودت نگه دار
شما ک فک میکنی خیلی با نمکی یاد بگیر ب اعتقادات و حقوق دیگران توهین نکنی
مگه گی ی کاره زشت و زننده نیس؟ ولی تو آمریکا و کشورای دیگه واسه گی ها احترام قاعلن یا
لااقل مسخرشون نمیکنن . شما خیلی چیزا از صدقه سری همین اسلام داری ولی حالیت نیس
این حکومته ک ریده ب اسلام . دین نداری عقل ک داری فک کن یکم یا فک نکن اصن ب تخمم
هر کاری دلت میخاد بکن تا آخر عمر بخور بخاب کسکلک بازی دربیار کسشر بگو جق بزن کس بکن ی روزیم بمیر تموم شد رفت اسمشم بزار زندگی
چقد کس گفتم کیرم دهنت و دیگر هیچ…

1 ❤️

2016-04-21 21:28:40 +0430 +0430
نقل از: Mamad_885 نمیدونم هدفت از این کارا چیه ؟ :/ خندوندن مردم یا ریدن ب اعتقاداتشون هر قصدی داری اینجا جاش نیس ب نظرم میای اینجا این کسشرا رو میگی خب مسلما یکی حال میکنه یکیم برمیخوره بهش و فشت میده. ی سری افرادم امثال خودت میان مث آدمای با شخصیت و جنتلمن میگن ک همین شما شیعه هایید ک فش میدید و میخاید آدمو جر بدی انگار ک خودشون تو عمرشون ب احدی فش ناموس ندادن. شما ک خیلی خوبی با شخصیتی انسانی جنتلمنی اعتقادادتو واسه خودت نگه دار شما ک فک میکنی خیلی با نمکی یاد بگیر ب اعتقادات و حقوق دیگران توهین نکنی مگه گی ی کاره زشت و زننده نیس؟ ولی تو آمریکا و کشورای دیگه واسه گی ها احترام قاعلن یا لااقل مسخرشون نمیکنن . شما خیلی چیزا از صدقه سری همین اسلام داری ولی حالیت نیس این حکومته ک ریده ب اسلام . دین نداری عقل ک داری فک کن یکم یا فک نکن اصن ب تخمم هر کاری دلت میخاد بکن تا آخر عمر بخور بخاب کسکلک بازی دربیار کسشر بگو جق بزن کس بکن ی روزیم بمیر تموم شد رفت اسمشم بزار زندگی چقد کس گفتم کیرم دهنت و دیگر هیچ...

بابت اراجیفی که نوشتی،این بیلاخ رو از طرف امام داشته باش ?

1 ❤️

2016-04-21 21:39:45 +0430 +0430

خودت به ناپاکیه نطفت اعتراف کردی فقط من دوس دارم مامانت یاآبجیتو ببینم ویه ملاقات چن ساعته باهاشون داشته باشم (wanking) خاک برسر بی شرفت

0 ❤️

2016-04-21 21:44:17 +0430 +0430
نقل از: sexyjon خودت به ناپاکیه نطفت اعتراف کردی فقط من دوس دارم مامانت یاآبجیتو ببینم ویه ملاقات چن ساعته باهاشون داشته باشم (wanking) خاک برسر بی شرفت

کاربری نو مبارک باشه ;) فعلن که امام نقی تخم انداخته و تو بدنیا آمدی تا پاچه ما رو بگیره ?

2 ❤️

2016-04-21 23:03:42 +0430 +0430
نقل از: Mamad_885 نمیدونم هدفت از این کارا چیه ؟ :/ خندوندن مردم یا ریدن ب اعتقاداتشون هر قصدی داری اینجا جاش نیس ب نظرم میای اینجا این کسشرا رو میگی خب مسلما یکی حال میکنه یکیم برمیخوره بهش و فشت میده. ی سری افرادم امثال خودت میان مث آدمای با شخصیت و جنتلمن میگن ک همین شما شیعه هایید ک فش میدید و میخاید آدمو جر بدی انگار ک خودشون تو عمرشون ب احدی فش ناموس ندادن. شما ک خیلی خوبی با شخصیتی انسانی جنتلمنی اعتقادادتو واسه خودت نگه دار شما ک فک میکنی خیلی با نمکی یاد بگیر ب اعتقادات و حقوق دیگران توهین نکنی مگه گی ی کاره زشت و زننده نیس؟ ولی تو آمریکا و کشورای دیگه واسه گی ها احترام قاعلن یا لااقل مسخرشون نمیکنن . شما خیلی چیزا از صدقه سری همین اسلام داری ولی حالیت نیس این حکومته ک ریده ب اسلام . دین نداری عقل ک داری فک کن یکم یا فک نکن اصن ب تخمم هر کاری دلت میخاد بکن تا آخر عمر بخور بخاب کسکلک بازی دربیار کسشر بگو جق بزن کس بکن ی روزیم بمیر تموم شد رفت اسمشم بزار زندگی چقد کس گفتم کیرم دهنت و دیگر هیچ...

نه شعور دوستان خیلی والا تر از این حرفاست!! شعور اینام یعنی بزار من به خودت و دینت توهین کنم! اما تو به من توهین کردی یعنی وحشی هستی!! بعد حق را به جانب خودشون میگیرن و با خنده های شیطانیشان میفرمایند… دیدی من گفتم چقدر اسلام و مسلمین بد هستن دیدید درست میگفتم!!! به دوست ما فرمودید ((دین نداری عقل ک داری…)) مطمعنی عقلم داره؟ ?

0 ❤️

2016-04-22 14:14:41 +0430 +0430
نقل از: Son_from_dust

نه شعور دوستان خیلی والا تر از این حرفاست!! شعور اینام یعنی بزار من به خودت و دینت توهین کنم! اما تو به من توهین کردی یعنی وحشی هستی!! بعد حق را به جانب خودشون میگیرن و با خنده های شیطانیشان میفرمایند… دیدی من گفتم چقدر اسلام و مسلمین بد هستن دیدید درست میگفتم!!! به دوست ما فرمودید ((دین نداری عقل ک داری…)) مطمعنی عقلم داره؟ ?

اگر خودت عقل داشتی،در یک سایت حرام نبودی.امام نقی پاسخ بی مغزی مانند تو را قبل از مرگ خودش داده است :)

1 ❤️

2016-04-22 15:57:06 +0430 +0430

خا ای مادرسگ چرا به امام نقی توحین میکنی

0 ❤️

2016-04-23 10:45:20 +0430 +0430

خدایا به امت مسلمان آرامشی عطا فرما تا هرچی که میمالم درشون عصبانی نگردند و دهن ما را سرویس نکنند.

از مجموعه مناجات صحیفةالنقویة

3 ❤️

2016-04-23 21:12:37 +0430 +0430

قال نقی(ع):

بزرگترین معلم کسی است که به برخی از مردم بلاد پارس بفهماند خدا بالاتر از ابوالفضل است!

امام نقی(ع) و مقابله با انحرافات

2 ❤️

2016-04-23 22:44:59 +0430 +0430

امام نقی در کشتارگاه صنعتی شروع به گریه کرد. ابولاشی از حضرت پرسید: دیدن صحنه ذبح گوسفندان آزارتان داد؟ حضرت فرمود: یاد جد مظلومم علی افتادم. آن موقع که این دستگاهها ی پیشرفته نبود، ایشان با همان دست خالی هفتصد نفر را گردن زد.

5 ❤️

2016-04-24 20:26:18 +0430 +0430

قال نقی(ع) :

اگر هزاران سال دانشمندان بر روی ماشین زمان تحقیق کنند نخواهند توانست بشر را به اندازه اسلام به عقب برانند!!!

2 ❤️

2016-04-24 20:38:18 +0430 +0430
نقل از: sukhoi امام نقی در کشتارگاه صنعتی شروع به گریه کرد. ابولاشی از حضرت پرسید: دیدن صحنه ذبح گوسفندان آزارتان داد؟ حضرت فرمود: یاد جد مظلومم علی افتادم. آن موقع که این دستگاهها ی پیشرفته نبود، ایشان با همان دست خالی هفتصد نفر را گردن زد.

علی گراز(معروف به علی سگ کش) با اجرای دستورات محمد،همه حیوانات درنده و وحشی را شرمنده کردند!

2 ❤️

2016-04-24 21:45:16 +0430 +0430
نقل از: sukhoi امام نقی در کشتارگاه صنعتی شروع به گریه کرد. ابولاشی از حضرت پرسید: دیدن صحنه ذبح گوسفندان آزارتان داد؟ حضرت فرمود: یاد جد مظلومم علی افتادم. آن موقع که این دستگاهها ی پیشرفته نبود، ایشان با همان دست خالی هفتصد نفر را گردن زد.

علی گراز(معروف به علی سگ کش) با اجرای دستورات محمد،همه حیوانات درنده و وحشی را شرمنده کردند!

ایشان به علت داشتن خلق و خویی هجومی و موی زیاد بر روی کیون مبارکشان به کون پشم کرار معروف بودند

4 ❤️

2016-04-24 22:33:01 +0430 +0430

کی ر هر چی عربه تو ننت نگاه تو تخم حرومی ٽبت نام کردم بهت فقط بگم مادر ڄنده

0 ❤️

2016-04-25 08:52:16 +0430 +0430

ایشان به علت داشتن خلق و خویی هجومی و موی زیاد بر روی کیون مبارکشان به کون پشم کرار معروف بودند

علی بن آب طالبی،معروف به «کون پشم کرار»

4 ❤️

2016-04-25 09:20:10 +0430 +0430

3 ❤️

2016-05-01 12:30:31 +0430 +0430

امام نقی (ع) فرمودند:

این طور نباشد که کفار همش میگویند ما می اندیشیم پس هستیم!

شما هایی هم که ایمان دارید شما ها هم هستید!

0 ❤️

2016-05-03 13:34:26 +0430 +0430

امام نقی(ع) بسیار غیرتی و تعصبی بودند. او حتی سوسن را وادار می کرد هنگام خوردن میرزا قاسمی، چادر سرکند و می فرمود: درست است که بادمجان ایمان آورده ولی به تو محرم که نیست!

0 ❤️

2016-05-03 13:55:28 +0430 +0430

قال نقی(ع) :

شیعه با چهار چیز جاودان شد: اسهال سجاد، کمر علی ابن آب طالبی ، مهبل پی پی زهرا و از همه مهمتر جهل مردم.

1 ❤️

2016-05-03 14:11:52 +0430 +0430

ما ایرانیها چرا انقد بدبختیم؟؟؟
از شدت حشر داستان الکی مینویسیم و جلق میزنیم وبقیه هم با داستان چرت ما میزنن
و جالبه همه میدونیم خودارضایی پسرارو نابود میکنه
واقعا چرا؟؟
ایناش به درک چرا اسم ناموستونو میارین؟؟ ها؟؟
یک روز پشیمون میشین شک نکنی
در جواب این تایپیک هم باید بگم عکسای خانوادت رو نذار
بای

0 ❤️

2016-05-03 14:41:54 +0430 +0430

ببین آقا یاخانومی که این تاپیک روگذاشتی اینجا سایت سکسی نه سیاسی.من اعتقادم براینه که تعصب واسه خره ولی ماها درست نیس به اعتقادات هیچ دینی توهین کنیم.دین یه مسله درونی وشخصیه وکارهرشخصی به خودش و خداش برمیگرده…بی حرمتی یه هرفردو دینی یا بی دینی کاملا غلطه.

0 ❤️

2016-05-04 09:03:13 +0430 +0430
نقل از: محی4 ما ایرانیها چرا انقد بدبختیم؟؟؟ از شدت حشر داستان الکی مینویسیم و جلق میزنیم وبقیه هم با داستان چرت ما میزنن و جالبه همه میدونیم خودارضایی پسرارو نابود میکنه واقعا چرا؟؟ ایناش به درک چرا اسم ناموستونو میارین؟؟ ها؟؟ یک روز پشیمون میشین شک نکنی در جواب این تایپیک هم باید بگم عکسای خانوادت رو نذار بای

پاسخ قاطع امام نقی(ع) به اراجیف هر نصفه مسلمون ساکن شهوانی

4 ❤️

2016-05-11 09:22:07 +0430 +0430

امام از تحصیل به زبان انگلیسی پرهیز می داد و میفرمود :

اگر راست میگید اینو به انگیلیسی ترجمه کنید,“دخول تا ختنه گاه سبب بطلان روزه میشود.” و سپس غش غش میخندید.

1 ❤️

2016-05-11 09:24:25 +0430 +0430

“مردم به من احترام میزارن , نه به خاطر نظریه نسبیت, به خاطر اینکه میدونند خادم امام حسینم.”

تواضع انیشتین در محضر امام نقی

1 ❤️

2016-05-11 10:07:54 +0430 +0430

نقی بکشتت به حق عباس ?

2 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «