🎶🎥 آهنگ: نگو نه – آریو آرمان | نگو نه! به من که آ... شوبه دلم + بازخوانی بانو سحر سهیلی زاده (2) 🥰👸

1403/03/21

📆 سال انتشار: 1400 | 2021

📌 تاپیک قبلیم از بانو سحر سهیلی زاده:
🎶🎥 آهنگ: میز دوتایی – سیریا | مُو تِینا به قربونِ تو و چیشات بگردُم + بازخوانی بانو سحر سهیلی زاده 🥰👸

🎶 آهنگ: لحظه ها – گروه آریان | مستیم از عشق هرجا هردم حتی وقتی دوریم از هم | تقدیم به بانو Ariana Marie 🌼
🎶🎥𝓙𝓻 آهنگ: نگو! – آریان| خودت ببین لجبازیمون چطور بین منوتو رو به هم زده| خواستی کات کنی بفرست براش (2)
🎶🎥 آهنگ: به کسی نگو – اندی | بچه های محله نگیرن سر راهتو به گوش تو نخونن حرفای دلخواهتو| #نوستالژی 💃💃💃

بعد تو عاشقی رو بلد نیستم انگار | تو دیدی شکستم انگار نه انگار
من از حالو روز بدون تو خستم “خستم”
شکستم شکستم شکستم شکستم | جای دستات عکسات تو دستم
هنوزم به یادت تو کافه نشستم نشستم
“نگو نه” به من که آشوبه دلم| که از تو دور دوره دلم | نگو که دوسم نداری
“نگو نه” به من که از تو دل بکنم | که دیوونه ی تو منم | نگو که دوسم نداری
🥰🎵🥰🎵🥰🎵🥰🎵🥰🎵🥰🎵🥰🎵🥰🎵🥰🎵🥰🎵🥰
اون کسی که هر چی داشتم دادم پاش | اون کسی که عاشقی رو یادم داد
اون کسی که یه روزی زندگیم بود | اون کسی که قلبمو برد به بادم داد

“نگو نه” به من که آشوبه دلم | که از تو دور دوره دلم | نگو که دوسم نداری
“نگو نه” به من که از تو دل بکنم | که دیوونه ی تو منم | نگو که دوسم نداری

نگو نه به من که آشوبه دلم | که از تو دور دوره دلم | نگو که دوسم نداری

🎬 تیزر آهنگ اصلی از آریو آرمان: 🎤

👑 بازخوانی بانو سحر سهیلی زاده: 🥰🥰🥰

🎼🎥 معرفی یکی از سکسی ترین ساز های موسیقی: موافق نوازدگی کاخن توسط خانم ها هستین؟ + نمونه کارهای بانوان
🎼⭐️ میدونستین بانو Gina Valentina علاوه بر پورن استار بودنش خواننده هم هست؟ + موزیک ویدئو

💌🎨🌼 لایک و نظر و فالو یادتون نره حتما فرصت کردین به تاپیکای دیگه ام هم سر بزنین 🌼🎨💌
💟💟💟 خیلی دوستتون دارم عزیزای دلم 💟💟💟

👸 همچنین ببینید:
🎶🎥 آهنگ: دریا – رضا طاهر| دریا دلتنگم براش واسه حال تو چشاش آخر یه روزی دستاشو میگیرم + اجرای گروهی🥰🥰🥰
🎼🎥 آهنگ: حوری: سحر زکریا، صبا کمالی، دانیال مقدم | اولین موزیک ویدئوی خواننده های خانم در مرزهای ج.ا؟
🎶 دو تا آهنگ: همرنگ دریا – مازیار فلاحی و چته – کیمیا | دقت کردین این دو تا آهنگ جواب همدیگن؟ 💞 💞 💞
🎶 آهنگ: از این شهر برو– دنیا | حالا که منو میسوزونی پس کاش اقلا یه بارون بیاد | شبیه آهنگ بمون محسن یگانه 💔
🎶🎥 آهنگ: بال – دنیا و تامارا | اومدم پاک کنم ذهنتو از ترس | بالتو باز کن پربگیر با من آرزوهامونو بغل کنیم
🎶⭐️ آهنگ: کارت ملی – دنیا دادرسان | عطرش هر جاست باید ... | ترکیب همزمان #زن_زندگی_آزادی، ج.ا. و پهلوی

640 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-06-10 22:42:54 +0330 +0330

💡💎 آیا جدیدا تولید موزیک ویدئو و آواز خوندن خواننده های خانوم در ایران دوباره آزاد شده؟ #نگو_نه! #زن_زندگی_آزادی 😋😋😋😋

🎶 آهنگ: یاد گرفتم زن باشم – لیلا فروهر | یادگرفتم که تو مردونه فلات زن کشی من شکوه زنو **فریاد** بکشم! 👸🏻

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «