🧣مردونگی به حرف نیس!

1403/04/04

سلام…
اینو دیدم باتون در اشتراک گذاشتم دگه…
دیدم باحاله
حکایت خیلیاس
اکثرا ما فک میکنیم رابطه ساختنه که سخته… در صورتی که اتفاقا رابطه ساختن آسون ترین قسمت داستان یه ارتباطه…
اصل مسئله نگه داشتنشه…
بدونیم کی باید باشیم
کی نباشیم
کی بخندیم
کی همدلی کنیم
کی امید بدیم
کی بشنویم
و خیلی چیزای دیگه…
ولی متاسفانه یه چیزی افتاده این وسط تو دهنمون به اسم وعده!
هی به هم میگیم
قربونتم، میمیرم برات، فلان میکنم، ال میکنم، فلان پیزو برات میخرم، آقا جان بسه!
پسر خوب، دختر خوب، آقا جان، خانم جان نگید!
وعده الکی که قرار نباشه عملی بشه جزء بدترین حس های دنیاس، خودتون رو بذارید چای کسی که شنوندست و میبینه که انجام نمیشه، چه حالی بهتون دست میده؟
حال رکب خوردن
حال نا امنی
حال بی‌ارزشی
و …
خلاصه که کار قشنگی نیست…
نمیتونید کاری رو بکنید وعده به دیگران ندید… توی هر مدل رابطه‌ای! بذارید رابطتون سالم و یلامت بمونه و پیش بره
اگر هم وعده دادید مردونه پاش وایستید!👌👌❤️

خانما نخونن…
آقا، داداش، عزیز، برادر من، تویی که میری روزی ۲ ساعت دمبل میزنی که دیده بشی، تویی که سر تا پاتو تتو میکنی و زرت و زرت لباس مارک میخری، تویی که دائما تلاش میکنی رابطه بسازی و هی میگی چرا نمیشه… من که براش بودم و اون نبود…
تو اول زورتو بزن سر خودت!
سر اینکه آدم بهتری بشی
سر اینکه قویتر بشی
پیشرفت کنی
به دیروزت که نگاه کنی عشق کنی از اینهمه جلو رفتن
مطمئن باش اگر اینکارو کنی خیلی بهتر و شیرین تر به عشقت میرسی
اگر هم قسمت نشد، ناله نمیکنی پشت سر دختر مردم فحش بدی… حداقل خوشحالی که دمت گرم بوده و خودت رو کلی از همسنات و هم محله‌ای‌هات جلوتر انداختی…
خلاصه که تو عمل سعی کنید مرد باشید
تو حرف هر نری میتونه مرد باشع!

پ.ن: این تاپیک بکم دلنوشته طوره بر اساس چیزایی که این چند وقته دیدم و تجربیات یکی دو ساله خودم…

پ.ن ۲: یکم شاید کیفیت و کمیت تاپیکام کمتر شده میدونم… به بزرگی خودتون ببخشید دیگه شرمنده😅❤️❤️‍🩹🌹

عکس های مرتبط پایانی:

پ.ن ۳: قطعا این تاپیک برای شهوانی یکم عجیب و غیر معموله ولی خب… جدیدا به دیدگاه آرمان‌گرایانه‌ای رسیدم که فکر میکنم ایجاد تاثیر مثبت در هر سطحی میتونه خوب مفید باشه… حتی اگر بر خلاف موج آب باشه!!

مخلص شوما
ژنرال نفله سابق😉 ❤️🧣🌹

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-06-24 17:38:06 +0330 +0330
1 ❤️

2024-06-24 18:09:58 +0330 +0330

↩ Mr.shadow8
هممم ، نمیدونم ، ولی میدونم گشادم ، سکس و افکار سکس گشادم کرده…

0 ❤️

2024-06-29 16:13:49 +0330 +0330

زوایه دید قشنگی داری ❤️

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «