🦋 وِنُوم 🫧 ۲

1402/03/09

قبلی
وِنوم،قلم داره بهم میخنده و کاغذ همینطور؛
همه چیز حول و محورِ ما طنزآمیز و کمدی شده،نه؟ خوبیه رابطه هایی که دوطرف س اینهِ که هیچکس توی این رابطه ها نمیتونه و نخواهد تونست به همون میزانِ طرفِ مقابل،عشق ورزی کنه.دلیل اصلی فروپاشی هم همینه.
آیا رابطهِ من و تو از هم پاشیده میشه و تو دوباره داخل پارادوکس میری!.
خُب نمیتونم جوابشو بگم.
وقتی فهمیدم اسم حقیقی تو ساب هست و نیک نیمِ وِنوم رو انتخاب کردی،یه اِسمایل مُدل کیوت،از اون جذابهاش روی لبام نشست.
توهم از خدا خواسته با اون لب هایی که پشتشون مو داره و سعی کردی با کرم پودر کاورشون کنی،خواستی بگی منم بازی.عادتتهِ که بپری بالا و پائین تا بازیت بدند.کودکی سختی داشتی شاید درکت کنم.
حواسم پرت نشه چی میخواستم بارت کنم.آممم…اکستنشن مُژه هات داغونن وِنوم م.
اَخم نکن ن ن ن،آدم میترسه توی اون چشمای چَپت نگاه میکنه.
قرارمون این بود منم لذّت ببرم از رابطه مون،درسته آگلی من؟.
اگه خوب سرحالم کنی،میفرستمت سالن زیبایی لیا لیا،البته خودت تنها میری وقتی کارشون تموم شد میام دنبالت.غیراین باشه میگن این هَپلی رو از کجا آوردی!.تو که دِلت نمیخاد به کسی که میگی گادِس،جلوی دیگران ناراحت بشه!هوممم!.ممنون از درک متقابل.
Oops
نِگا،نِگا…چقدر خوشش میاد یکم بهش زُل زدم،دهنتو ببند چون لبای رنگ و رو رفتهِ بیحالت،وقتی روی هم هستن زیباترن.
امّا من و تو،یه راه فرعی انتخاب کردیم که انتخاب من بود.میدونی که تو حق انتخاب نداری.
دیشب که پابرهنه با اون قد دراز و پاهای بابا لنگ درازت،اومدی پیشم و زانو زدی،یادته بهت چی گفتم؟.
البتّه میدونم که وقتی زانو زده بودی و پامو روی شونت گذاشتم و روی صندلی نشستم فقط چشای هرزَت روی رونام و اون پاستیل بین پاهام بود.
متنفرم از این مُدل اسلیوها که فقط شبیه برخی قبایل آفریقایی،سوءتغذیه دارن.
هرچند کسی که به خودش ساب بگه،مثل این می مونه که یکی اسمش توی شناسنامه جنده باشه.‘هه’ حالا جنده ی کجا!.از خودت باید بپرسی.‘هه’
به همین میزان احمقی وِنوم…حتّی انتخابهاتم احمقانه س.
قرامون این بود امروز وارد اتّفاقای دارک و خطرناک شیم،ولی متاسفانه اموشنال بلوئنگ م،به فنا رفت.قبل به فنا رفتن حِسم،فقط به خاطرِ اون تصویری که تایپیک کرده بودی یه کوچولو نانازم لرزید.
چون هرکسی دنبال تصویری شبیه به خودش میگرده،یه کیوت جذاب با لباسِ زرد گذاشته بودی که موهاش حسابی ژولیده بود،اگه جنبه شو داری،آره یه خرده تونستی پاستیلمو تحریک کنی.
آمممم…تازه داشتم لذّت میبردم که یه فضای خاکستری و داغون از خودت رو کردی متاسفانه.تا یه مقدار بتونم از لحاظ عاطفی بهت نزدیک بشم و ارتباط برقرار کنیم،شاید یه خُرده زمان ببره.کِلون خوبی باش.
تقصیر من ننداز،خودت نتونستی جلوی هَوستو بگیری و دستات لرزید و طبق معمول خودتو لو دادی.چون احمقی وِنوم م.
همینم باعث شد که یکم برم توی شوک.راستی اونقدرا هم مهّم نیستی که توی توهّم بگی اِوا بالخره یکی از من خوشش اومد،نه گُلم.
نَ وِنوم. نَ عزیزم…
قبل نوشتن رُمان می طلبه که چند پارگراف صرفاً جهت گرم شدن ذهن نوشت و از اقبال بلندِ تو،این پارگراف ها تقدیمت میشن.
یکم کَندی کراش بازی کنم و بعد کارهای اصلی زندگیمو ادامه میدم.
امروز هم با تو استارت زدم،یادت نره حتماً شیرین کاری انجام بدی که خبراش به گوشم برسه و اِلی مجبور میشم فراموشت کنم.
وِنومممم…
وِنومممممم…
برخلاف خودت،اسمت واقعاً زیباست.تا پاستیلم هیجان توش شکل نگرفته،خداحافظی کنم.

بعدی

2390 👀
5 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2023-05-30 17:05:29 +0330 +0330

عکسو گذاشتم زمینه گوشیم🗿

2 ❤️

2023-05-30 20:35:22 +0330 +0330

↩ Real_strong_man
خعلی!از ظهر هی صفحه گوشیمو میبینم ذوق میکنم 😂

1 ❤️

2023-05-30 22:52:07 +0330 +0330

😶حرفی نمیمونه وقتی تو مینویسی.کاش دست من بود که فقط میزاشتم تو بنویسی.خیلی با حس مینویسی یه جوری هم لطیفه هم ترسناکه.کاش منم میتونستم بنویسم‌.ولی میترسم ایرادهام خیلی زیاد باشه و به قول تو این کلونها😁😁ازم ایراد بگیرن.زیاد نمیتونم تحمل کنم کسی ازم ایراد بگیره.دیونه میشم.😂😂
تقدیم به تو با اینکه تازه آشنا شدیم ولی وقتی فکر میکنم میبینم چقدر صمیمی شدیم.
💋آی لاو یو باران💋
────┤ ♩♪♫♪♩ ├────

1 ❤️

2023-05-31 17:04:39 +0330 +0330

↩ The_like_2266
💕غُصه نخور

0 ❤️

2023-05-31 17:10:02 +0330 +0330

↩ Sara Sweetie
💕زیاد نباید اهمیت بدی که نظر دیگران چی هست یا نیست.اگر علاقه داری حتما شروع کن به نوشتن.نیاز نیست یه متن بزرگ یا داستان باشه،میتونه از نوشتن یه خاطره ساده باشه و با تمرین و خوندن کتابهای رمان بهتر و بهتر بشی.نقد داستان هم جزئی از داستان نویسی هست😸😹ولی این دیگه به خودت برمیگرده که آیا قبول کنی یا رد کنی.
😉میتونی از تخم مرغهای آقایی بنویسی و کلی ازشون تعریف کنی،بعد از آقایون دیگه با کلی لاس زدن توی پیام خصوصی درخواست لایک و نظر مثبت کنی😹😹😹خیلی کار سختیه در توان منو تو نیست سارا جان😹😹😹
💕حتمن بنویس و اولین خوانندت خودمم💕

1 ❤️

2023-06-01 00:07:12 +0330 +0330

↩ Real Baran

😉میتونی از تخم مرغهای آقایی بنویسی و کلی ازشون تعریف کنی،بعد از آقایون دیگه با کلی لاس زدن توی پیام خصوصی درخواست لایک و نظر مثبت کنی😹😹😹خیلی کار سختیه در توان منو تو نیست سارا جان😹😹😹

بارانننننننن 🤣🤣🤣وایییییییییی.ترکیدم.اتفاقا داره سعی میکنه ازین نویسنده های درجه ۱۰ شهوانی زیر پستاش کمک بگیره.🤣🤣🤣🤣
😁😁چشممممممم پس‌ منم به زودی میخام بنویسم🥰

0 ❤️

2023-06-01 23:06:58 +0330 +0330

💊=اسمش چیه؟
😁😁قرص فشار.چطوری مصرف کنید.🤔
خانمایی که حرصی شدن روزی ۲عدد/آقایونی که حرصی شدن روزی ۴عدد
ساب ونوم روزی ۱۰عدد/علی دزده روزی ۲۰عدد
دکتر سارا هستم،متخصص فشار🙃💊

0 ❤️

2023-06-04 02:10:09 +0330 +0330

ونوم-ساب؟علی دزده؟فاکسی؟
فشار میخوری ی ی ی ی ی ی ی ی؟🧨بکنید توی باسنتون
😁😁😁😁😁😁

0 ❤️

2023-06-19 13:54:25 +0330 +0330

آپ❤️

0 ❤️

تاپیک‌های تازه

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «