*((رذالت مرد ايراني جان يک دختر بي گناه را گرفت!))*

1394/05/25

((رذالت مرد ايراني جان يک دختر بي گناه را گرفت!))

اواسطه اردیبهشت بود که خودسوزیه دانشجوی دختر شیرازی اتفاق افتاد
برا اونایی که ماجرارو نمیدونن بگم که این دختره متولده 74 که دانشجوئه حسابداریه دانشگاه شیراز بود بعد از پخش شدنه فیلمه خصوصیش توسطه دوست پسرش که به طوره مخفیانه وبدونه اطلاعه دختر درحینه انجامه رابطه با گوشیه جاسازی شده درگوشه ی اتاق گرفته شده ودر کمتر از یک هفته به طوره گسترده پخش میشه.

این دختر با رفتن به پارکینگ خصوصی که در مجاورت این دانشگاه بوده دست به خودسوزی زده و خودشو به آتیش کشیده که به متاسفانه با وجود تلاش های تیم پزشکی، به علته سوختگی ۱۰۰ درصدی،موجبه مرگه فوریش شده.

در واکنش به این خودکشیه غمناک که باعثه خشمه عمومی شده ومنجر به حمله کتک و دستگیریه پسر میشه.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

وحالا موضوعه تاپیک
اگه شما جای اون دختر بودین خودکشیه به این فجیعی میکردین؟اگه آره دلیلش اگه نه پس چیکار میکردین؟یا اصلا نظرتون راجبه عمله دختره چیه؟
فک نمیکنید اینم یه جور تجاوزه؟
به نظرتون عامله اصلیه این اتفاق کیه؟
دختره که با شخصه غیره قابله اعتمادی رابطه برقرار کرده/پسره که با فیلمبرداری و پخشو کلیپ باعثه ابروزیه دختره شده/یا…
درآخر ازهمتون مخصوصا آقایون میخوام بپرسم به نظرتون هدفه پسره از پخشه این فیلم چی بوده؟اصلا به عواقبه کارشم فکر کرده؟چه چیزی بالاتر از اعتماده دختر بوده که پسره میخواسته؟

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

*به هیچ عنوان پسته اسپم نزارید به محضه مشاهده به ادمین اطلاع داده میشه.
**لطفا با احترام صحبت کنید وتا اونجایی که میتونید از فحاشی دوری کنید.
***از همه ی دوستای گلم که منو حمایت میکنن و همکاریه گرمشون شامله حالمه تشکره ویژه دارم ومنتظره نظراتتونم.

12 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-02-05 15:21:35 +0330 +0330

فقط اعدام اون پسر
اون هم در وسط شهر
البته قبل از اون تجاوز بهش توسط حیوانات وحشی

0 ❤️

2016-02-05 16:30:08 +0330 +0330

کاش عنوان تاپیک رو میذاشتین رذالت یک نامرد ایرانی …

**چون واقعا حیفه کلمه مرد رو برا همچین موجوداتی استفاده کنی. **

**اون دوستانی هم که افاضه فضل میکنن و چون دختره دوس پسر داشته میگن جنده بوده اینم در نظر داشته باشن که اگه ملاک جنده بودن داشتن دوس پسر باشه خودشون تو خونواده و فک و فامیل چقد جنده دارن. **

به هر حال ممنون بابت اطلاع رسانی

3 ❤️

2016-03-02 17:58:29 +0330 +0330

مقصر اصلی جامعه ای هست که داشتن سکس توش پز دادن داره. خاک بر سر اینجور آدمها !

مقصر اصلی جامعه ای هست که تو فرهنگش سکس مایه ی ننگ و آبروریزی !

مقصر اصلی تک تک آدمایی هستند که فیلم رو پخش کردند !

اون پسره، بگم چی .هر چی بگم هر فحشی بدم بازم از پسره تعریف کردم. فقط بهتره اعداامش ترسناک باشه جوری که حیونایی مثل اون بترسند از این غلطا نکنند.

اونایی هم که بنظرشون دختره هم تقصیر داره جزء همون جامعه هستند که گفتم. دختره فقط ساده بوده

0 ❤️

2016-03-02 19:32:59 +0330 +0330

انقدر از این کار ادمهای عوضی نارحت هستم که نمدونم چی بگم هر جور فکرشو میکنم بازم کاره پسره غلژه

0 ❤️

2016-06-25 02:42:26 +0430 +0430

این رذالت و پستی طرفو میرسونه.کسی با عشقش این کارو نمیکنه.با دشمنش نمیکنه چه برسه به عشقش.خاک بر سرش

0 ❤️

2016-06-25 06:52:24 +0430 +0430

یه سوال عجیبی واسم پیش اومده؟
به نظر شما درسته عکس خصوصی دیگران رو تو سایت شهوانی پخش کنید؟ ولو اون طرف مرده باشه؟
در مورد این قضیه (در صورت صحت داشتن) علاوه بر اون پسره بیشتر جامعس که به جای حل این طور مشکلات با نگاه سختگیرانه و غضبناک خودش باعث مرگ دلخراش این خانم شده…

0 ❤️

2016-06-27 08:42:29 +0430 +0430

این جور دخترارو که ابروی پدر مادرشونو میبرن باید ببندی به دوتا ماشین واز وسط جرشون بدی ?

0 ❤️

2016-07-09 08:05:57 +0430 +0430

اوه مای گاد چه وحشتناک.

0 ❤️

2016-07-09 08:43:42 +0430 +0430

نه اون پسر.هر پسری که اجازه تعرض رو از طرف دختر به اسم معاشقه و لاس زنی بگیره قطعا بعد عملیات اون دختر براش یه مهره ی سوخته س…اینا همه تو ناخوداگاه طرف ساخته میشه…پ دختر باس خر باشه که با وعده ی ازدواج و وفاداری بدون سند رسمی بخواد اعتماد کنه و جلوشو وا کنه و هر غلطی از این قبیل…و باعث و بانی این گونه اتفاقات تو جامعه کسایی هستن که پروژه ی فانتزی پروری رو کلید زدن و هدف سیاسی دارن…و دارن ذهن هارو وحشی بار میارن…یه زمانی ایرانی جماعت تو عشق بازی اسطوره بودن…

0 ❤️

2016-07-09 08:47:34 +0430 +0430

رفته کس داده باید فکر عواقبشم میکرده . برای یه فاحشه دیگه آبرو نباید آنچنان اهمیتی داشته باشه . رذالت مرد ایرانی در قبال فاحشه‌گری زن ایرانی ! این تیترو برای تاپیکت بزنی بهتره . تازه همین کسی هم که الان این عکسا رو اینجا زده دست کمی از اون حیوون اولی که پخششون کرده نداره

0 ❤️

2016-07-09 08:54:36 +0430 +0430

این فاحشه‌ای هم که اومده این تیترو زده ، احتمالا با توجه به رفتارایی که دورو وریای خودش باهاش داشتن و همه جامعه رو از نگاه حقیر خودش میبینه . لاشی خانم ! دهن نجستو آب بکش و وقتی میخوای یه گهی بخوری و یه نسبتی رو به کسی بدی دقیقا موضوع صحبت بی‌ارزشتو مشخص کن . وقتی میگی رذالت مرد ایرانی ، به خیال خودت و براساس تجربه‌های زندگی بی‌ارزشت میخوای یه نسبتو به همه بدی . جوابشم اینه : فاحشه‌گری زن ایرانی کار دستش داد ! جواب های هویه

0 ❤️

2016-07-09 09:18:08 +0430 +0430

رذالت مرد و زن و ایرانی و غیر ایرانی نمیشناسه.
این عمل پسره به نظر من جدای از اینکه به رذالت اخلاقی خودش برمیگرده،دلیل مهم دیگش از بین رفتن به مرور اخلاقیات و جنون سکسه که داره کم کم و به طور برنامه ریزی شده توی کشور عزیز و نجیب و با فرهنگمون همه گیر میشه.
وقتی یه زن و شوهر میان بدون ترس و با وقاحت تمام فیلمای سکس خودشونو توی اینترنت میذارن و فاحشگی و بی غیرتی رو تبلیغ میکنن،بایدم یه پسر بیاد بی خیال از عواقب وحشتناکش برای خودش و بیشتر از اون دختره این کارو بکنه.
حالا هییی یه عده بیان از کسافت کاریای مختلفشون تعریف کنن و سکس رو به سطح جامعه بکشونن.
این کثافتی که بعضی ها دارن همش میزنن یه روز توی حلق خودشون هم میره.

از ماست که بر ماست

0 ❤️

2016-07-09 09:20:42 +0430 +0430

در اینکه صاحب این پست یه ادمه مریضه شکی نیست…اما نمیشه رذالت و فاحشگی تو ایران رو هم منکر شد…هر چند چه پسر و چ دختر رو مقصر اصلی نمیشه دونست…اما اتفاقیه که هر روز داره تو جامعمون میوفته…یه سری به دادگاه های قضایی بزنید ملتفت میشین… اینجور روابط که فکر میکنم شروعش از ی کار به نظر کوچیکه قطعا به حدی قانع نمیشه…و با محتواهای این جور سایت ها که تجربه ی هر جور رابطه ی پستی رو نشون از روشنفکری میدونه و اون رو تو ذهن مخاطب که اکثرا هم زیر 18 سال هستن سمبل میکنه…و مخاطب به فکر عملیاتی کردن اون محتوا میوفته و اسیب میزنه هم به خودش هم به طرفش…پسر بچه هایی رو میشناسم که دنبال صید خواهرشونن…فکرشو بکنید وقتی کسی حاضر بشه به مامن حریم خودش تعرض کنه حتما رحمی نداره نسبت به غیر…این جور پستا هم یه جور سرپوش گذاشتنه رو گند کاری خودشون…این جور سایت ها دنبال یه چیزن…مسموم کردن ذهن … وجالبه همینا هم به خون خواهی از دو جنس در میان…اون یکی فلان کارو کرد فلان شد این فلان کارو کرد ایرانی بود…

0 ❤️

2016-07-09 09:30:35 +0430 +0430
نقل از: galiver20 در اینکه صاحب این پست یه ادمه مریضه شکی نیست...اما نمیشه رذالت و فاحشگی تو ایران رو هم منکر شد...هر چند چه پسر و چ دختر رو مقصر اصلی نمیشه دونست...اما اتفاقیه که هر روز داره تو جامعمون میوفته...یه سری به دادگاه های قضایی بزنید ملتفت میشین... اینجور روابط که فکر میکنم شروعش از ی کار به نظر کوچیکه قطعا به حدی قانع نمیشه...و با محتواهای این جور سایت ها که تجربه ی هر جور رابطه ی پستی رو نشون از روشنفکری میدونه و اون رو تو ذهن مخاطب که اکثرا هم زیر 18 سال هستن سمبل میکنه..و مخاطب به فکر عملیاتی کردن اون محتوا میوفته و اسیب میزنه هم به خودش هم به طرفش..پسر بچه هایی رو میشناسم که دنبال صید خواهرشونن...فکرشو بکنید وقتی کسی حاضر بشه به مامن حریم خودش تعرض کنه حتما رحمی نداره نسبت به غیر...این جور پستا هم یه جور سرپوش گذاشتنه رو گند کاری خودشون...این جور سایت ها دنبال یه چیزن..مسموم کردن ذهن ... وجالبه همینا هم به خون خواهی از دو جنس در میان...اون یکی فلان کارو کرد فلان شد این فلان کارو کرد ایرانی بود...

واقعا داره به گند و کثافت کشیده میشه مملکتمون.
ازدواج که شده شق القمر،روابط آزاد هم شده هنجار.تربیت درست هم که توی بیشتر خونواده ها صفر (dash) ?

0 ❤️

2016-07-09 09:55:45 +0430 +0430

faghat mitunam begam moteasefam vase khodam k too ye ham chin jaei zendegi mikonam kojast oon irane ariyayi…!!!

0 ❤️

2016-07-09 11:24:40 +0430 +0430

لعنت به این سادگی و غیرت کور کورانه
اون دختر ادم بود احساس داشت و نیاز به سکس مثل هر نیاز دیگه انسان نیاز به غذا اب …
خدایا این رسم و غیرت بی خودی و کج فهمی رو از این کشور پاک کن
جگرم اتیش گرفت مظلومیت رو تو چهره دختر میشه ببینی
بی گناه کشته شد

0 ❤️

2016-07-09 11:38:42 +0430 +0430

شاید خاسته بعدا بافیلمه جق بزنه افتاده دس یکی دیگه

این قسمت:زود قضاوت نکنیم خخ

0 ❤️

2016-07-11 14:52:53 +0430 +0430

اون دختره حتی بر خلاف دوستان من میگم نیاز جنسی هم دلیل کارش نبوده چون همه ما خوب میدونیم یه دختر ایرانی همچین کاری نمیکنه برا تامین نیازش و مطمئنن پسره با عشق و وعده ازدواج دختر بیگناهرو اغفال کرده و اون بیچاره فقط ازینکه خودشو در اختیار عشقش میزاره خوشحال بوده و قول میدم اخرین چیزی ک بهش فکر کرده لذت خودش بوده.
فیلم برداریه اون پسره هم حتی اگه فقط برای خودش بوده باشه و از سر بی احتیاطی فیلم پخش شده بازم تجاوز ب حریم خصوصیه.
از ادمایی ک برای رسیدن ب تن و بدن احساس و شخصیت ی ادمو له میمنن منتفرم.
این حرفی ک میزنم بخاطر اینه داستان خیلی از اونایی ک طرفشون ترکشون کرده یا خیانت کرده و پسره فقط دنبال زدن مخ دختره بوده را شنیدم و به درددلشون گوش دادم.اوج فاجعه و تاسف جاییه ک دختره با دونستن اینکه پسر ذره ای دوستش نداره و فقط یه سرگرمیه بازم عاشقانه اونو دوس داره هرچند انکار کنه و حتی جون خودشم حاضره بده و وقتی میبینم ب خاطر همچین ادمی حتی دس به خودکشی میزنن… (dash)

0 ❤️

2016-07-26 08:58:48 +0430 +0430

لاشی بازیه پسره بوده,در این شکی نیس
اما گناه دختره اعتماد بدون تفکرش بوده
من خودم وقتی دختری بهم اعتماد میکنه با من سکس میکنه هیچ وقت حتی در موردش با دیگران حرف هم نمیزنم چه برسه به فیلم,متاسفانه پسرای امروزی فقط به فکر نشون دادن خودشون به بقیه بهوسیله ی دخترای دورشون هستن

0 ❤️

2016-07-26 09:22:44 +0430 +0430

خانم ها متاسفانه بشدت گول میخورن.و اشتباه این دختر خانم هم همین بود که گول خورده.
اما در خصوص اون بی شرف که فیلم میگیره باید بگم این افراد پست ترین های روی زمین هستن و هر بلا و تقاصی که ازشون گرفته بشه حقشون هست.
اما خانم ها لطفا لطفا لطفا بفهمید اگه پسری از شما درخواست سکس کرد تحت هیچ شرایطی هیچ چیزی جز سوء استفاده نیست.حتی اگه قرار باشه یک هفته بعد بیاد خواستگاریتون.شک نکنید کارش تموم شد خواستگاری در کار نیست.
اگر هم مثل این بی شرف فیلم بگیره منتظر تبعاتش باشید تبعاتی مثل اخاذی مالی و سوء استفاده های جنسی شدید تر و چه بسا باید به دوستانش هم سرویس بدید.
خواهش میکنم گول نخورید. هر مرد رو یک شیاد بدونید

0 ❤️

2016-07-26 09:49:16 +0430 +0430

این پسره را باید میکشتند
من تا حالا خیلی خانم کردام ولی اگر هم عکس گرفتن از از صورت شان هیچوقت نبوده از صحنه ای که کیرام توی کون یا کوس اشون بوده نشون خودشون هم دادام اگر اجازه نمیدادند حذف میکردام

0 ❤️

2016-07-26 10:28:19 +0430 +0430

الان شما این عکس رو اینجا گذاشتید که نبش قبر کنید این عکس رو بردارید یا سانسور شده بذارید تن اون دخترو توی گور نه لرزونید

0 ❤️

2016-10-09 05:56:34 +0330 +0330

درود.
ممنون از شما دوست عزیز بابت این اطلاع رسانیتون.
ایرانیان(نه خیلی از ما مردمان حال خاک ایران زمین)مردمانی با فرهنگ و بزرگی بودند.
متاسفانه خیلی از ما مردمان حال این خاک مقدس نمیدانیم کجایی هستیم.
اگر ایرانی هستیم باید حداقلی از تاریخ و فرهنگ خود بدانیم و مشاهیر این فرهنگ را بشناسیم.
اکثریت ما نمیدانیم آریوبرزن،یعقوب لیث صفاری،نادر شاه افشار،امیرکبیر،رضاشاه کبیر…و هزارن دیگر که بودند و چه کردند.باعث تاسفه.ولی مثلا دنبال اسم فلان عرب…افتادیم و کورکورانه پیرو و دنباله رو فرهنگ عربیم.در حالی که نمیدونیم همون عرب در حمله اعراب(نابودی و خار شدن ایران زمین)جز فرماندهان سپاه بوده(تاریخ طبری که عرب خودش نوشته)و پدران ما را به خاک و خون کشیده.
بیایید به خودمان بیایم خیلی از این رفتارها و اتفاقات عجیبی که در جامعه ما می افتد بدلیل این است که جوان ما نمیداند کیست و نیاکانش چه مردمان بزرگ و رئوفی بوده اند.
من خیلی از این ناهنجاریها را بدلیل مطالعه نکردن مردمان و خصوصا جوانهامون(منظور از مطالعه دقیقا سواد دانشگاهی نیست اون بیشتر تخصصه)و تاثیرات فرهنگ اسلامی که مردسالاری(خودم مردم)رو به رسمیت میشناسه میدونم.
بیایید به خودمان بیاییم ما ایرانی هستیم نه عرب.

0 ❤️

2016-10-09 07:50:12 +0330 +0330

جملاتی از نظر افرادی که پست گذاشتن دیدم اینه که... عده ای گفتن حقشه چون جندگی کرده . مخصوصا پسرا گفتن اما حاجی وقتی میری با یه دختر دوست میشی پس مثه ادم باشا دنبال سکس باهاش نرو . چون دوستت داره خودشو در اختیارت میزاره پس این حرفو نزن. این دختره هم مثه خیلی از دخترای دیگه سادگی توی دوست داشتنو کرده . اگه دقت کرده باشید توی سکساتون خیلی کم پیش میاد اونا ارضا بشن چون انقدر دوستت دارن که که دوست دارن تو ارضا بشی ، خودشونو وقف تو میکنند . جالبش اینه که اگه یه دختر بره با یه پسر باشه میگن جندس هرزس لاشیه اما پسری که باهر دختری باشه فقط میگن اره یکم سروگوشش میجنبه ... زندگی اینطور نیست حاجی... دختره میخاره تو چرا میخارونی؟

عده ی دیگه گفتن مقصرش پسره هست و دختره نیست اما حاج خانم اونی که بله سکس رو میده تویی. اونی که میگه باشه تویی . اونی که میگه عزیز دلمی تویی . اونی که میگه زندگیمی تویی . اونی که میخواد امل نباشه تویی . نه توی اسلام بلکه توی تمام فرهنگهای دنیا یه ازدواجی وجود داره . یا برو ازدواج کن خودتو خلاص کن با یکی برای تمام زندگیت باش یا وقتی ازدواج نمیکنی دنبال پسر نرو که عاقبتش بد باشه. از نظر روانشناسی اگه دخترو پسر قبل از ازدواج دنبال دوستیهای متفاوت باشند بعد از ازدواج باعث دلسرد شدن از هم میشه و دنبال یکی بهتراز اون میشن خسته میشن . سعی کنید توی این دوروزمونه وحشی با پدرومادرتون باشید چون اونی که موقع عقدت اشک میریزه باباته . جونشم برات میده . پدر نمیشی که بدونی . دلشون از بیرون سنگه ولی از دورن داره کباب میشه.

مشکل ما اینه که مثه ادم زندگی نمیکنیم . دوست داریم اونجوری که دیگران زندگی میکنند زندگی کنیم . دوست داریم ببینیم دیگران چی میگن ماهم همونو انجام بدیم . یخورده به خودمون بیایم ببینیم بهترین های دنیا چجوری زندگی کردن از اونا یاد بگیریم نه از اطرافیانمون که هنوز تو گل موندن و ما بخوایم از گل دربیایم.

زود قضاوت نکنیم برا هم . هممون ادم هستیم . سکس یکی از نیازهای ماست . درست باید برطرفش کرد.

0 ❤️

2016-10-09 08:15:14 +0330 +0330

اینکه دختره کار اشتباه کرده که به پسره اعتماد کرده هیچ شکی توش نیست و خودکشی کردنش نشون دهنده همینه که چقدر پشیمونه از اشتباهی که مرتکب شده ، هرچند خودکشی به هیچ عنوان مورد تایید نیست ، اما پسره ، یه پست فطرت که نه. یه بی فطرته ، همین!

0 ❤️

2016-10-09 09:44:44 +0330 +0330

دین اسلام میگه دختر از 9سالگی وپسر از 15 سالگی میتونند ازدواج کنند اگر اینطور ی میشد این اتفاقها که نمیوفتاد هیچ در ثانی چقدر هم لذت بخش بود

0 ❤️

2016-10-09 10:01:57 +0330 +0330

کسی فیلمشو داره یا همخ عکساشو دیدن فقط؟

0 ❤️

2016-10-09 10:04:29 +0330 +0330
نقل از: navid73hmd کسی فیلمشو داره یا همخ عکساشو دیدن فقط؟

خره مرده دیگه رفته زیر خاک چیش تپله

به میت هم رحم نمیکنن

0 ❤️

2016-10-09 10:34:12 +0330 +0330

اين تاپيک چه حس بدي بهم ميده … چقدر متاسفم براي خودم که آشغالي مثل اين پسر با اين کارش باعث سرافکندگيه همه پسرها ميشه و باعث ميشه ي بي اعتماديه عمومي بوجود بياد …
خيلي از ماها من جمله خود من همچين عکس هاي يادگاري داريم… نهايت پستيه که بخوايم پخشش کنيم …

0 ❤️

2016-10-09 11:31:55 +0330 +0330

پسر عقده های روانی داشته میخواسته به دوستاش ثابت کنه من این کارو کردم تو ایران از این پسرا خیلی زیاده
من جای دختره بودم این کارو نمی کردم البته خوب نیست آدم خوشدو جای کسی بزاره چون من فک می کنم شرایط سختی داشته دختره از طرف اطرافیانش انقد اذیت شده بود مجبور شد این کارو بکنه یه جورایی اطرافیانش فک می کنم مجبورش کردن دست به این کار بزنه
باید حمایت میشد تو جامعه ما حمایتی وجود نداره اشتاه کنی باید بمیری اشتابه هم نکنی باید بمیری در هر صورت ما ایرانیا مرده متحرکیم از نظر روحی

0 ❤️

2016-10-09 14:57:32 +0330 +0330

کسی فیلمشو نداره ؟

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «