*((رذالت مرد ايراني جان يک دختر بي گناه را گرفت!))*

1394/05/25

((رذالت مرد ايراني جان يک دختر بي گناه را گرفت!))

اواسطه اردیبهشت بود که خودسوزیه دانشجوی دختر شیرازی اتفاق افتاد
برا اونایی که ماجرارو نمیدونن بگم که این دختره متولده 74 که دانشجوئه حسابداریه دانشگاه شیراز بود بعد از پخش شدنه فیلمه خصوصیش توسطه دوست پسرش که به طوره مخفیانه وبدونه اطلاعه دختر درحینه انجامه رابطه با گوشیه جاسازی شده درگوشه ی اتاق گرفته شده ودر کمتر از یک هفته به طوره گسترده پخش میشه.

این دختر با رفتن به پارکینگ خصوصی که در مجاورت این دانشگاه بوده دست به خودسوزی زده و خودشو به آتیش کشیده که به متاسفانه با وجود تلاش های تیم پزشکی، به علته سوختگی ۱۰۰ درصدی،موجبه مرگه فوریش شده.

در واکنش به این خودکشیه غمناک که باعثه خشمه عمومی شده ومنجر به حمله کتک و دستگیریه پسر میشه.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

وحالا موضوعه تاپیک
اگه شما جای اون دختر بودین خودکشیه به این فجیعی میکردین؟اگه آره دلیلش اگه نه پس چیکار میکردین؟یا اصلا نظرتون راجبه عمله دختره چیه؟
فک نمیکنید اینم یه جور تجاوزه؟
به نظرتون عامله اصلیه این اتفاق کیه؟
دختره که با شخصه غیره قابله اعتمادی رابطه برقرار کرده/پسره که با فیلمبرداری و پخشو کلیپ باعثه ابروزیه دختره شده/یا…
درآخر ازهمتون مخصوصا آقایون میخوام بپرسم به نظرتون هدفه پسره از پخشه این فیلم چی بوده؟اصلا به عواقبه کارشم فکر کرده؟چه چیزی بالاتر از اعتماده دختر بوده که پسره میخواسته؟

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

*به هیچ عنوان پسته اسپم نزارید به محضه مشاهده به ادمین اطلاع داده میشه.
**لطفا با احترام صحبت کنید وتا اونجایی که میتونید از فحاشی دوری کنید.
***از همه ی دوستای گلم که منو حمایت میکنن و همکاریه گرمشون شامله حالمه تشکره ویژه دارم ومنتظره نظراتتونم.

12 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-08-18 16:38:30 +0430 +0430

[quote=tiag06][quote=دخــــتر بــסِ][quote=tiag06][quote=دخــــتر بــסِ]
به ریش نیس به ریشه است!
اصل بد نیکو نگردد چون که بنیادش بد است!! ROFL[/quote]

ریش و ریشه دو چیز جدا هستن.
من خوشم میاد ریش بذارم (البته پارتنرم خوشش نمیاد blum3 مهم نیست!)[/quote]

صیغه ای؟؟ ?[/quote]
زنمه!
البته هنوز ازدواج نکردیم و رابطه هم نداریم (blush)[/quote]

به سلامتی نومزدین!
خوشبخت شین! ? angel

0 ❤️

2015-08-18 16:54:04 +0430 +0430

[quote=tiag06][quote=rex2014][quote=tiag06][quote=بارون آلواین][/quote]
نگاهی به امار خودکشی در امریکا و اروپا بیندازید بد نیست
همچنین تجاوز زوری
قتل
و…
الان چنتا روشنفکر نیان بگن اونجا فلانه و بهمانه …[/quote]
اگه همون ازادی امریکا تو ایران بود ملت همدیگه رو جر میدادن ![/quote]
یعنی ما الان ازادی نداریم؟[/quote]

اگه آزادی بود توو هر زمینه الان انقدر زندانی سیاسی نداشتیم حتی آزادی بیان نداریم
بابا مرده مومن این سایتم با فیلتر شکن میای آزادی سیری چند!؟
جواب پست قبلیم توو خصوصی دادم چون میرفت واسه ارزیابی ?

0 ❤️

2015-08-18 16:57:34 +0430 +0430

[quote=tiag06][quote=دخــــتر بــסِ]
به سلامتی نومزدین!
خوشبخت شین! ? angel[/quote]
اگه میبینی سر این مسائل رگ غیرتم باد میکنه برا همینه aggressive[/quote]

اینو ندیدم ولی غیرت تعاریف زیادی داره!
مختص به یه چیزه خاص نمیشه! (silly)

0 ❤️

2015-08-19 01:59:02 +0430 +0430

[quote=tiag06]

اگه میبینی سر این مسائل رگ غیرتم باد میکنه برا همینه aggressive[/quote]

غیرت داشتن روی همسر خوبه اما به شرطی که به صورت بیش از حد درنیاد که در این صورت یه نوع بدبینی افراطی ایجاد می کنه. من از نزدیک با مردانی آشنا هستم که می بینم به اسم غیرت روزگار زن ودخترشون روسیاه کردند!طرف نمی گذاره زنشش بدون اجازش از خونه بره بیرون یا حتی اجاز نمی ده توخیابون زنش با یه مرد صحبت کنه واسم این کارش رو گذاشته غیرت!همچین غیرتی مفتش نمی ارزه. bad

0 ❤️

2015-08-19 03:45:09 +0430 +0430

حنا تاپیکو ول کرده به امون خدا

0 ❤️

2015-08-19 04:17:03 +0430 +0430

[quote=tiag06][quote=johnycage]
غیرت داشتن روی همسر خوبه اما به شرطی که به صورت بیش از حد درنیاد که در این صورت یه نوع بدبینی افراطی ایجاد می کنه. من از نزدیک با مردانی آشنا هستم که می بینم به اسم غیرت روزگار زن ودخترشون روسیاه کردند!طرف نمی گذاره زنشش بدون اجازش از خونه بره بیرون یا حتی اجاز نمی ده توخیابون زنش با یه مرد صحبت کنه واسم این کارش رو گذاشته غیرت!همچین غیرتی مفتش نمی ارزه. bad[/quote]
حالا شما چه گیری دادید به غیرت
در حدی که بتونی از چیز که صاحبشی حفاظت کنی میشه غیرت.
چه زن و بچه و وطن و ناموس و …[/quote]

زن و ناموس سگ نیسن که بخوای صاحبشون باشی! آدمن از خودشونم اختیار دارن
وظیفه تو فقط محافظت از اونا و حمایتشونه نه تصاحبشون.

0 ❤️

2015-08-22 13:04:46 +0430 +0430

[quote=johnycage][quote=tiag06]

از راه قانونی صیغه کنه.[/quote]
می دونی صیغه چیه!خوندن یه جمله به عربی و بعد پول پرداخت کردن به اون دختر و یه آخوند به نظرت چه چیزی رو حل می کنه؟!کلا چرا توی اکثریت احکام دینی باید یه جوری جیب روحانیون پر بشه!من همیشه این سوال واسم پیش اومده؟[/quote]

نکته همین جاس جانی…

0 ❤️

2015-08-22 13:34:19 +0430 +0430

[quote=pouyapoya2012]

نکته همین جاس جانی…[/quote]

درود پویا جان. منم اصل نکته رو اشاره کردم!این که در خیلی از احکام دین به نوعی منبع درآمد روحانیون ومفتی ها تامین می شه!درحالی که عدم وجود واسطه هم مشکل خاصی ایجاد نمی کنه. مثلا چرامن باید خمس مالم روبدم به فلان مرجع تقلید!؟اگه اصل بر کمک کردن هستش ،خودم مستقیم می تونم مثلا به بهزیستی کمک کنم !چرا برم پول رو بریزم تو حلق یه آخوند؟

0 ❤️

2015-08-22 14:57:57 +0430 +0430

[quote=johnycage][quote=pouyapoya2012]

نکته همین جاس جانی…[/quote]

درود پویا جان. منم اصل نکته رو اشاره کردم!این که در خیلی از احکام دین به نوعی منبع درآمد روحانیون ومفتی ها تامین می شه!درحالی که عدم وجود واسطه هم مشکل خاصی ایجاد نمی کنه. مثلا چرامن باید خمس مالم روبدم به فلان مرجع تقلید!؟اگه اصل بر کمک کردن هستشريا،خودم مستقیم می تونم مثلا به بهزیستی کمک کنم !چرا برم پول رو بریزم تو حلق یه آخوند؟[/quote]

درود…

کسی چه میدونه… شاید اگه بشه برگشت به زمان خلفای عرب، ( مثلن عباسیان یا …)،

ممکنه شاهد باشیم که خلفای ی وقت، همه ی امامانِ شیعه رو، بدلیل جمع آوریِ سهم امام و خمس و زکات و، رَدِّ مظالم و …، و توجه نکردن به تذکرات خلیفه در این باب، قانونن، به زندان انداخته باشه…

0 ❤️

2015-08-22 15:06:02 +0430 +0430

[quote=pouyapoya2012]

درود…

کسی چه میدونه… شاید اگه بشه برگشت به زمان خلفای عرب، ( مثلن عباسیان یا …)،

ممکنه شاهد باشیم که خلفای ی وقت، همه ی امامانِ شیعه رو، بدلیل جمع آوریِ سهم امام و خمس و زکات و، رَدِّ مظالم و …، و توجه نکردن به تذکرات خلیفه در این باب، قانونن، به زندان انداخته باشه… [/quote]

واقعا کسی نمی دونه حققت چیه!چون خلفای بنی عباس دیگه حداقل پسرعموهای امامان شیعه حساب می شن. و به هیچ وجه نمی شه بنی عباس رو سنی هم دونست! پس این وسط سوال بی جواب این هستش که درگیریهای ائمه با خلفای عباسی سر چی بوده؟ هرکسی با توجه به نگرش خودش یه دلیلی میاره ولی فهمیدن اصل حقیقت کار دشوار وچه بسا غیر ممکنی باشه!توجه کن همین الان درمورد حوادث 88 دو روایت داریم:یکی روایت حکومتی وطرفداران حکومت که اون روفتنه می دونه ودومی مربوط به بخش قابل توجهی از مردم که اون روقیام عدالت خواهانه(به خاطر تقلب در انتخابات) می دونند.حالا حساب کن داستان ائمه شیعه وبنی عباس در چند قرن پیش چه خواهد بود!!

0 ❤️

2015-08-22 15:08:44 +0430 +0430

[quote=tiag06]
خمس و زکات که شیعه و سنی نداره bad[/quote]
خب منم بارها توی پستهام گفتم مفتی و آخوند!یعنی هم شیعه و هم سنی.

0 ❤️

2015-08-22 15:11:47 +0430 +0430

[quote=m-mahan666]توی این اتفاقا دختر هم به اندازه پسر مقصره چونکه خیلی راحت میره خونه طرف و تموم. مگه میشه ادم به این راحتی گول بخوره؟[/quote]
دختر به اون پسر پست فطرت اعتماد کرده!مطمئن باش اون پسر به دختر وعده داده بوده که این کار مخفی می مونه وچه بسا حتی برای راضی کردنش به سکس به دروغ قول خواستگاری و ازدواج رو هم بهش داده باشه!

0 ❤️

2015-08-22 15:26:42 +0430 +0430

[quote=m-mahan666]توی این اتفاقا دختر هم به اندازه پسر مقصره چونکه خیلی راحت میره خونه طرف و تموم. مگه میشه ادم به این راحتی گول بخوره؟[/quote]

دوست گرامی…

فیلمبرداری از اشخاص، بدون اطلاع و رضایت اونا، قانونن ممنوع؛ و خلافِ ادب و اخلاقِ…

0 ❤️

2015-08-22 15:41:18 +0430 +0430

[quote=neda1975]واقعا این دختر خانم کم لطفی کرده و کفران نعمت گیریم فیلمشم از شبکه سراسری و رسانه ملی هم پخش میشد ایا کار غیر عادی کرده ایا قتل کرده ؟جز اینکه مشهور میشد؟ جز اینکه صد تا خواستگار سینه چاک پیدا میکرد واقعا دلیی برای خودکشی وجود نداشت بنظرم من علت و اونی که باعث ترس و وحشت این دختر شده مقصر اصلیه حالا چه خانواده چه دانشگاه یا چه فرهنگ عقب افتاده مردم[/quote]

در مورد خواستگار شک دارم!!
چون همون فرهنگی غلطی که باعث خودکشیش شد همون فرهنگ غلط باعث برچسب خوردن روش میشد!
البته واقعا کاره اشتباهی نکرده باید نیاز جنسی برطرف شه…به نظرم اول از همه عقاید دینی هست که سایه انداخته و باعث به وجود اومدن یه سری تعصبات غیر عادی شده!
به نظرم مشکل یا مقصر اصلی “دین” هست!

0 ❤️

2015-09-10 12:09:54 +0430 +0430

همه فقط یه مشت چرت و پرت نوشتن. گشتم ببینم پستی از ترومن هست که دیدم اونم فهمیده که نظرات یه مشت چرته و پرته و نظری نداده…

0 ❤️

2015-09-10 12:26:07 +0430 +0430

ای کاش تو عنوانت مینوشتی صحنه دلخراش داره ، من نارحت قلبی دارم حالم بد شد …

0 ❤️

2015-09-10 12:59:02 +0430 +0430

با نظر شما موافقم

0 ❤️

2015-11-13 12:26:44 +0330 +0330

مرسی از همه دوستان بابت نظراتشون give_rose

2 ❤️

2015-11-13 13:04:44 +0330 +0330

“… خدایا!
مرا از فقر ترجمه و زبونی تقلید، نجات بخش،
تا قالب های ارثی را بشکنم،
تا در برابر “قالب ریزی” غرب، بایستم،
تا، همچون این ها و آن ها، دیگران حرف نزنند و من فقط دهن‌ام را تکان دهم!..”

ای کاش میتونستیم فکر کنیم بعد میفهمیدیم که
سکس به هرقیمتی،واجب نیست
داشتن bf و gf ،با کلاس بودن نیست
دختری رو با حرف گول زدن،زرنگ بودن نیست
بی تفاوتی در برابر تجاوز به خود،با جنبه بودن نیست

0 ❤️

2015-11-13 13:07:52 +0330 +0330

حرف شما کاملاً قبول و این چیزی هست که زیاد اتفاق میفته ولی جهت اطلاع دوستان این خودکشی فقط ریشه خونوادگی داشته فقط همین و نه دلیل دیگه - منبع خبرم هم دوستای نزدیکش توی دانشگاه آزاد شیراز هست

0 ❤️

2015-11-13 13:17:48 +0330 +0330

دیوث سیر از دختره لذت برده بعد ابروش رو هم برده .این عوض تشکرش از دختره بوده.
باید پسره رو بدون تف هر یه ساعت 5دست گایید

0 ❤️

2015-11-13 13:20:29 +0330 +0330

خانم حنا مرسی از مطلبی که انتخاب کردی
جدا از اینکه اون پسر خواسته عیاشی کنه، بساط شوخی و خنده راه بندازه، تبلیغ کنه برا خودش، اخاذی کنه، عاشق بوده و دختره باهاش بهم زده خواسته انتقام بگیره،…
و جدا از اینکه دختره عاشق بوده، نیاز جنسی داشته، گول خورده، هرزه و هرجایی و … که بوده و بوده
و جدا از اینکه این اتفاق یا وقایع مشابهش برای هر پسر و دختر و هر زن و مردی ممکنه پیش بیاد، چند تا نکته رو بینیم توی این داستان بسیار غم انگیز:
افراد یک جامعه در هر سن و موقعیتی باید از حمایت قانون برخوردار باشن. اگر قانون مدنی ما دارای این ضعفه که دید نابرابر داره نسبت به انسانها و وقتی کسی مورد احجاف قرار میگیره با اطلاع از اینکه:

• در محضر قانون نه تنها حقوق انسانیش نادیده گرفته میشه بلکه مورد اتهام هم قرار میگیره ، طبیعیه که قید پناه بردن به مجریان قانون رو میزنه.
  • عکس العمل خانواده چه خواهد بود؟ مورد حمایت قرار میگیره آیا؟ یا اینکه هر روز و هر لحظه همون درد و سوزش سوختن روح و روانشو توی آتیش خشم خانواده تحمل کنه؟
  • جامعه چه خواهد کرد؟ آیا بعد از یک همچین بی آبرویی!!! هیچ خانواده ای این دخترو بعنوان عروس خواهد پذیرفت؟ گیریم بله، آیا با چماقی به اسم هرزه، بدکاره، … در هر موقعیتی به سرش کوبیده نخواهد شد؟
    پس وقتی خانواده حمایت نکنه، جامعه حمایت نکنه، قانون هم حمایت نکنه! درد و رنج یکبار سوختن توی شعله های آتیش به جان خریدنی نیست به نظر شما؟
1 ❤️

2015-11-13 18:59:19 +0330 +0330

نظرات برام خیلی جالب بود خوشحالم که طرز فکره خیلیا باهام موافق بود…

2 ❤️

2015-11-13 19:14:41 +0330 +0330

نمیشه راحت نشست درور از اتش و نظر داد. دلک با نظر دوستمون در خصوص ذهن بیمار بعضی ما ایرانیا و دوست دیگمون در مورد ساختار کلان جامعه موافقم. تو جامعه ای اگه فیلم یه دختر لو بره تا هفت نسلش بدبخت میشن و در جامعه ای که اکثر مردانش تو مجردی هزار جور گه میخورن ولی واسه ازدواج دختر باکره میخوان این اتفاقات دور از ذهن نیست. اینم بگم 99% این بدبختیها و بی فرهنگیها ناشی از دین غلط و همون اسلامه.
ضمنا از تایپیک خوبت ممنون. بدنیست گاهی هم یکم حرف حساب بگیم و بشنویم.
پیروز باشی

0 ❤️

2016-02-04 22:20:35 +0330 +0330

ای کاش عکسای سکسیش رو هم نمیزاشتی

0 ❤️

2016-02-04 23:37:26 +0330 +0330

امشب یه چیز خیلی جالب دیدم تو این سایت. روی حرف من با صاحب این پسته. ایا شما عکس دختری ک خودشو اتیش زده تا حالا دیدی؟ چطور میتونی بگی این همون دختره؟ چطور میتونی به یه مرده اتهام هرزگی بزنی. این دختره هیچ ربطی با اون دختره ک خودشو اتیش زده نداره. اینو منی بهتر میدونم ک میشناسمش. از نزدیکانشونم. لطفا تهمت نزنید و بیخودی ادعای همه چیز فهمی نکنین.

0 ❤️

2016-02-05 00:55:40 +0330 +0330

خیلی حس بدیِ که از روی علاقه به یه نفر اعتماد کنی و چشم بسته باارزش ترین دارایی زندگی دودستی در اختیارش بذاری به این امید که اونم همین احساسو نسبت بهت داره، اما بعد با خیانتش روبرو بشی، اون لحظه واقعاً میسوزی، با شعله و زبونه هایی از آتیش که بچشم هیچ کس دیده نمیشه… اما این موظوع که یه نامرد که باعث ننگ بشریت بیاد با حقه بازی از دختر معصوم فیلم بگیره و تو این محیط فاسد و پُر از تعصب و جهلی که ما داریم توش زندگی میکنیم به اشتراک بذازه حتی فکرشم تن آدمو کباب میکنه،،، ننگ به این آدم که روی هرچی بیشرمِ سفید کرده با این کار پلیدش… نامرد کاری کرده که دختر بیگناه خواسته با خودسوزی آتیش خشم و ناراحتی و نا امیدی خودشو خاموش کنه و دردشو برای همیشه ساکت کنه…

1 ❤️

2016-02-05 01:06:46 +0330 +0330

باید ‍‍‍پسر رو از از خایه هاش آویزون کنند تا بمیره
کس کش حیوون یه ذره عقل نداشته که دختری که به تو اعتماد کرده و بدنش و روحش رو در اختیارت گذاشته بعد این طوری باید بهش خیانت کنی.

0 ❤️

2016-02-05 14:16:58 +0330 +0330

درود بر همه ی دوستان عزیز .جا داره تشکر کنم از شما حنا خانوم که این تاپیک رو ایجاد کردین ,بحث خیلی خوبیه.

متاسفانه ما ایرانییا با انقلاب 57 باعث یک عقب گرد در حوزه ی فرهنگ اجتماعیمون شدیم ( توجه داشته باشین که منظور من این نیست دوره ی شاه خیلی گل و بلبل بود,فرهنگ کشور ما در دوره ی پهلوی به جورایی در حال دگر گونی و به نحوی در حال بروز رسانی بود هر چند این اعمال با نواقص زیادی درحال انجام شدن بود و همون طور که میدونید بعد ها گریبان رژیم شاه رو گرفت و بخش اعظمی از این انقلاب مربوط به فرهنگ مردم میشد. ) این بحث هم مربوط به فرهنگ فردی, و هم فرهنگ اجتماعیه مردم ماست که هر دو به طور کامل تحت تاثیر خانواده و نحوه ی تربیت بچه ها قرار دارن و باید ریشه ی مشکل رو در اونجا قطع کرد. بنده به شخصه اصلا از عنوان این تاپیک خوشم نیومد ((رذالت مرد ايراني.....!!!)) ینی چی؟!!؟ اینها فقط دو دختر وپسر نو جوون اند که تجربه ی خیلی اندکی دارن, کاری که این دو کردن ناشی از فرهنگ ضعیف جامعه است ((منظورم پخش فیلم توسط پسر و خودکشی دختر است)) پسر فیلم رو به دوستانش نشون میده چون فکر میکنه این کار یک نوع زرنگیه و اونو از هم نوعاش در مرتبه ی برتری قرار میده و فیلم توسط دوستاش پخش میشه حالا یا به علت حسادت دوستان ویا هر دلیل دیگه ای که بازم مربوط به فرهنگ میشه( این که میگم خودش پخش نکرده به این دلیله که تصویر چهره اش به طور کامل در فیلم و عکس ها معلومه ) دختر هم خودکشی میکنه به دلیل ترس از اجتماع واین که فکر میکنه آبروی خودش و خونوادش به طور کامل رفته و دیگه جایی در این اجتماع نداره. خودکشی دختر به خاطر دیگران هست که بعد از این ماجرا اونو به عنوان یک فاحشه تلقی میکننن . اکثر ما تحت تاثیر این فرهنگ غلط قرار گرفتیم . ولی خب این مرض فرهنگی توی شهر های کوچک و دهات ها ی ایران نمود بیشتری داره و تو شهر های بزرگ هنوز باقی مانده ای از اصلاحات فرهنگ دوره ی پهلوی به جا مونده و به نسل امروز منتقل شده و توی تربیت فرزندان تاثییر گذاشته, این ماجراهم در شهرستان داراب یکی از شهرستان های استان فارس اتفاق افتاده که شهرستان کوچکی محسوب میشه . و بنظر من اگر این اتفاق در شهر بزرگتری رخ میداد به احتمال زیاد شاید به خودکشی یک انسان منجر نمیشد.

1 ❤️

2016-02-05 14:25:36 +0330 +0330

به نظرم دختره مقصر نبوده و بالاخره احساس نیاز برای رابطه داشته و این پسر بوده که از اعتمادش سو استفاده کرده .
از واکنش دختره هم معلومه که دختر خرابی نبوده و مدت زیادی با این پسر دوست بوده تا این که پسر تونسته اعتمادشو جلب کنه.

1 ❤️

2016-02-05 15:21:35 +0330 +0330

فقط اعدام اون پسر
اون هم در وسط شهر
البته قبل از اون تجاوز بهش توسط حیوانات وحشی

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «