🎶 آهنگ: عقب نمیکشم – کیمیا | اگه سنگ بیاد از آسمون ببنده راه نورو من عقب نمیکشم! ☀️| #زن_زندگی_آزادی ✌️

1403/03/29

📆 سال انتشار: آذر 1401 | 2022 ⭐️💛⭐️💛⭐️💛⭐️️

💡 یکی از وایرال ترین آهنگ ها در اینستاگرام در انقلاب #زن_زندگی_آزادی نسخه 1401 ✊✊✊
👸🏻 مدعیان حقوق زنان پاسخگو باشن که چرا گذاشتن این نوع آهنگ ها فراموش بشن؟! 😐😐😐

💎 تاپیک های قبلترم از کیمیا رو در تاپیک دومی لینک کرده بودم (تا قبل از این تاپیک در مجموع 10 تا):
🎼🎥 آهنگ: بزن و بکوب - کیمیا | تو پایمی چه خوب! امشب تمومی نداره! | چرا دنس موزیک دخترونه انقدر کم داریم؟
🎶🎥 آهنگ: کیمیا – شکستم | توهم اینکه بخوای بری مال یکی دیگه شی، داره منو داغون میکنه پس کی تو دست میکشی؟😢

اگه سنگ بیاد از آسمون، ببنده راهمونو | ابرای تیره باز، بگیره راه نورو
بند شه به تار مو، زمین و آسمون | “من عقب نمیکِشم!”
فریاد میکِشم توو روت | نمیکنم سکوت
خورشید من دیگه، نمیکنه غروب | رنگ میگیره خیلی زود، دوباره آرزوم
چون “من عقب نمیکِشم!”

ایرانِ من، چی کشیدی این همه سال! | ایرانِ من، دوباره میگیری پر و بال!
هر سالِ من، گذشت با فکر این رهایی! | لبخند بزن، تو از حالا یه قهرمانی!

صدای من، نمیشه کم | تا وقتی تاریکی شه ریشه کن
برای من، برای زن | “من عقب نمیکِشم!”
بدون ترس میرم تا پس بگیرم | گُلای توویِ خونه نفس بگیرن
شکوه ایرانو به چشم ببینم | “من عقب نمیکِشم!”

💌🎨🌼 لایک و نظر و فالو یادتون نره حتما فرصت کردین به تاپیکای دیگه ام هم سر بزنین 🌼🎨💌
💟💟💟 خیلی دوستتون دارم عزیزای دلم 💟💟💟

💎 همچنین ببینید:
🎶 آهنگ: بال – دنیا و تامارا | اومدم پاک کنم ذهنتو از ترس | بالتو باز کن پربگیر با من آرزوهامونو بغل کنیم
🎶🎥𝓙𝓻 آهنگ: چیپس – دنیا | بریز بریز امشب بریز و بپاشه بریز و یه کار کن اکیپو که پاشه! |#زن_زندگی_آزادی✌️
🎶⭐️ آهنگ: کارت ملی – دنیا دادرسان | عطرش هر جاست باید ... | ترکیب همزمان #زن_زندگی_آزادی، ج.ا. و پهلوی

🎶 آهنگ: اشتباه – باران | پیدا کردم! من خود گمشدمو پیدا کردم! | بسه اشتباه پشت اشتباه! #زن_زندگی_آزادی ✌️
🎼🎥 آهنگ: از این به بعد – باران | خوب به یادم هست چه کارا با دلم کردی! | خواستی کات کنی بفرست براش! ⚔️🧨
🎶🎥𝓙𝓻 آهنگ: نگو! – آریان| خودت ببین لجبازیمون چطور بین منوتو رو به هم زده | خواستی کات کنی بفرست براش (2)

🎼🎥 آهنگ: حوری: سحر زکریا، صبا کمالی، دانیال مقدم | اولین موزیک ویدئوی خواننده های خانم در مرزهای ج.ا؟
🎼🎥 آهنگ: خوشگلا باید برقصن – اندی | نبینم که باز نشستی منتظر چی هستی؟!💃+ شبیهش از برنامه کودک رنگین کمان🌈

1170 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-06-18 18:30:33 +0330 +0330

👸🏻👸🏻👸🏻 UP 👸🏻👸🏻👸🏻

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «