✍️ پادکست شهوانی تایم✍️

1403/03/26

این یک پادکست متنیه!
پادکست شهوانی تایم

حرفای خودمونی! نقد؛ شایدم اخبار حول شهوانی! نمیدونم در کل خودم خوشم اومد

نباید بگیم

خیلی چیزا رو نباید بگیم! اگه گفتیم بعدش باید گردن گیرمون خوب باشه و گردن بگیریم! مثلا من اگه اینجا گفتم از خانم C خوشم میاد! طبیعتا باید به فکر این باشم دیگه نمیتونم عادی صحبت کنم! نمیتونم یه پست هورنی بذارم و بگم محبوبم و هی بگم اقا با خانم C نبودم! کسی که باورش نمیشه میگه فلانی بی شک با همونه روی صحبتش! پس اینجا کنترل زبان از کنترل کیر به نظرم سخت تره

**هورنی بودن اشکال نداره **

هورنی شدن اینجا هی اشکالی نداره! حتی یکم شیطونی ذهنی هم عیبی نداره! من اومدم اینجا چند نفر رو بشناسم که تمایلات سکسی فعالی دارن! یعنی دنبال سکس چت نیستم ولی توقع هم ندارم چپ و راست اینو سلام بانو صدا بزنم! نمیدونم اونو سلام داداش بزنم توی محیط کارم هر روز این جملات پر تکرار رو میگم! اومدم اینجا یکم تم سکسی بدیم! به قول معروف یکم همدیگه رو تحریک کنیم! حالا متاهلاش که یکی رو دارن و بقیه ماجرا میره اونور ماها که رسما ازدواج نکردیم(بیخیال پارتنر و دوست دختر و …) میریم جای دیگه

**لایک و کامنت مهم نیست؛ مهم خونده شدن مطلبه **

پست های غیر سکسی طبیعیه که اینجا ویو و دیگاه نگیره! طبیعتا 99 درصد کسای که اینجا هستن دنبال سکس هستن! عیبی درش نیست درستش هم همینه! متاسفانه فقط روش و نوع اراعه است که مشکل داره! به عنوان یه پسر 28 ساله توی کل زندگیم به گمونم 3 بار از کیرم عکس نگرفتم اگرم گرفتم دوبره بهش نگاه نکردم! خیلی بیخوده یه حرکت کونی طوره ( گی های عزیز ناراحت نشید) حالا خدا وکیلی چرا یه خانم حتی مجرد حتی هورنی باید چپ و راست عکس کیر مارو ببینه؟ یعنی خودت واقعا با این حرکت مشکلی نداری؟
من اگه بهم نود بدن هر روز ببینم خوشم میاد!به شرطی که صاحب نود رو بشناسم! ازش خواسته باشم خودش بهم بده!
مثلا توقع داریم واکنششون چی باشه؟

وای عجب کیری؟
اوففف این واقعیه؟
خب بعدش چی؟ ته ته تهش یه جقه! برو با پورن هاب بزنش دیگه چرا کیر میکنی تو اعصاب بقیه

**ادب مرد؛ به از کیر (دولت بود قبلا) اوست. **

همین تک جمله بالا به کل معنی یه جلد کتابو میده!
حرف زدن هر کس مث ویترین شعور اون فرده!
من تو رو ندیدم نمیشناسم
تو هم همینطور
بعد من میام میگم متاهلم, صرفا برای یاد گیری مطالبی یا ؛ اصلا اومدم ببینم چیکارا میکنید که به رابطه صدمه میزنید من اون کارارو توی زندگیم تکرار نکنم! یا نه شاید یکی یه مطلبی حرفی چیزی گذاشت به دردم خورد؛ یا نه ربطی به متاهل بودنم نداره من که خیانت نمیکنم لزوما؛ فقط یکم هورنی میشم یک سری مطالبو میخونم واسم لذت بخشه همین! بعضی وقتا میخوام افسار ذهنمو ازاد بذارم ببینم تا کجا ممکنه مغزم بره! ولی بهش بها نمیدم فقط میخوام ظرفیتم رو بسنجم.

با تموم اوصاف خودتون باشید! نیاز به کیر 24 متری و سیکس پک و سابقه ورزومه 500 سکس توی سال و تایم 3 ساعت سکس کردن بی تاخیری و در اخر مقام اول گایینده ترین فرد دنیا نیست. نیازم نیست مثلا یه دختر قد و نمیدونم فول اپشن و سکسی و فوق هورنی باشید که حتی خدا هم نمیتونه لمستون کنه و اینجا اگرم اومدید منت روی سر ما گذاشتید و باید براتون سر و دست بشکنیم.نه! خودتون باشد .

ادب؛ احترام؛ هورنی؛ این 3 تا شما رو به هر جا و هر کس که بخواید میرسونه

10 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-06-15 13:44:52 +0330 +0330

جالب نوشتی و ممنونم.
موردی که دوست دارم اضافه کنم اینه که لاس زدن و مودب بودن و هورنی بودن ،به صورت همزمان قطعا یه هنره. همه نمیتونن.

1 ❤️

2024-06-15 15:53:19 +0330 +0330

مو کاری نداروم ولی چرا چهره ای دخترو میخوره 26-30 ساله باشه؟

0 ❤️

2024-06-15 18:15:01 +0330 +0330

↩ ashi8515
حتما

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «