آماده ورود به دنیای فانتزی هستی؟

1403/01/05

سلام به همه دوستانی که کیرش 1 سانته تا اونی که 101 سانته و تمام کسایی که سایز ممه شون 0 هست تا 225. امروز میخوام راجب باهاتون راجب این حرف بزنم که آیا آماده ورود به دنیای فانتزی هستین یا نه؟ برای اینکه بفهمید آماده اید یا نه اولین و مهمترین چیزی که باید بدونید اینه که اگه سکس منظم و متنوع ندارید احتمالا بعد از ورود به دنیای فانتزی های به گای سگ میرید. خیلی از بچه های شهوانی کسایی هستن که تجربه سکس محدودی دارن و میرن دنبال فانتزی چرا؟ چون فکر میکنن اینطوری راحتتر میتونن سکس کنن راحت بگم دنبال کس مفت هستن(کیر مفت که ریخته!) یک توصیه دوستانه به شما میکنم شما اگر تو این دسته افراد هستین هیچوقت به فانتزی خاصی نمیرسید. به نظرم اول برید دنبال سکس با آدم های مختلف( بدون لاشی بازی) و بعد دنبال فانتزی هاتون برید. دوم افرادی هستن که لاشی هستن. سکس کلا پروسه ای هست که توش اعتماد حرف اول و اخر رو میزنه حالا فرض کنید شما میخواید گروپ سکس کنید شما باید هم اعتماد حداقل دو نفر دیگه رو به دست بیارید و اینکه بتونید به اون دونفر اعتماد کنید با لاشی بازی و دروغ هیچوقت نمیتونید سکس کنید. من خودم در تمام سکس هایی که داشتم صادقانه به طرف مقابلم گفتم دنبال سکس هستم و نکته عجیب اینه که خیلی هاشون اکی بودن اولش ممکنه گارد گرفته باشن ولی بعدش کاملا با این قضیه اکی بودن. نکته سوم تو رو خدا بفهمید سکس یک امر بیولوژیک هست نه کسشرهای پورن درسته و نه قراره بعدش عشق و عاشقی اتفاق بیفته لطفا احمق نباشین! و سعی نکنین مخ بزنین و … و نکته آخر: آیا دید درستی به جنس مخالف و موافق دارید؟ اگر مرد هستین و به نظرتون زن ها فقط یکسری موجود برای ارضای شما هستن فانتزی به درد شما نمیخورد یا اگر زن هستین و میخواید طرفتون براتون خرج کنه تا اجازه سکس رو بدین نباید ناراحت بشین اگر بهتون به چشم فاحشه نگاه کنن

1080 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-03-24 13:15:05 +0330 +0330

توی دنیایی فانتزی ذهنیت پذیریش یک رابطه از خود رابطه مهمتره .
هر دو طرف یا سه طرف ماجرا باید انقدر روی همدیگه شناخت داشته باشن که بتونن همدیگه رو بپذیرن.
به نظر من تا میتونید سکسهای روتینی که با پارتنرتون دارید رو جذاب کنید و کمتر سراغ نفرسوم توی رابطه باشید. معمولا خانمها دوسدارن نفر سوم رابطه یک اقا باشه . اقایون دوستدارن یه خانم توی رابطشون در کنار پارتنرشون اضاف کنن.
منکر لذتش نمیشم خیلی هم لذتبخشه . ولی همین رابطه به شدت لذتبخش میتونه به شدت زندگیتون تحت تاثیر قرار بده و خراب کنه .

اگر به هر دلیلی دوستداشتین یه فانتزی رو در زندگیتون تجربه کنید ،پیشنهاد من به شما سکس موازی هست .

1 ❤️

2024-03-28 12:51:01 +0330 +0330

نمیتونم بپذیرم که وقتی مستقیم به طرف بگیم دنبال سکسیم قبول میکنن، چون وقتی هر حرفی میزنیم مسگن شما میخواین فقط بکنین!

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «