ازدواج دو (حيوان) هم جنس در شبكه پويا تلوزيون ايران!!

1397/05/29

/تاپيك اعتراضي است/

در قسمت 55 کارتون «اردوگاه حیوانات»، ازدواج دو حیوان هم‌جنس به نمایش درمی‌آید؛ مسئولان دوبله این کارتون سعی کردند فقط با تغییر محتوای دیالوگ این ازدواج، کودکان ایرانی را از دیدن این تصاویر محروم نکنند!

ایالات متحده آمریکا مدت‌ها است که به وسیله هالیوود توان زیادی را برای تبلیغ هم‌جنس‌بازی در فیلم‌های خود به کار گرفته است تا بتواند این عمل شنیع را عادی‌سازی و گسترش دهد؛ زیرا سینما و تلویزیون به عنوان یکی از پرنفوذترین رسانه‌های جهانی، با ترفندهای غیرمستقیم بهتر از هر رسانه دیگر می‌تواند بر روی عقاید و افکار مخاطب تاثیر بگذارد. حالا اگر مخاطب این نوع از رسانه‌ها (سینما و تلویزیون) کودکان باشند، به طور قطع به دلیل حساسیت و آمادگی بالای ذهنی آنها برای پذیرایی دریافت اطلاعات، تاثیر دوچندان بر کودکان می‌گذارد و به پی‌ریزی شالوده اعتقادی و فکری آنها به شدت کمک می‌کند.

به غیر سیستم آموزشی آمریکا که بحث معرفی هم‌جنس‌بازی را از دبستان برای کودکان آن کشور آغاز کرده است، اما دستگاه فیلم‌سازی این کشور تحت عنوان «سرگرمی»، در بسیاری از تولیدات مربوط به مخاطب سنی کودکان، این موضوع هم‌جنس‌بازی را به صورت‌های گوناگون در مدیوم‌های مختلف به ویژه انیمیشن‌ها مانند «یخ زده»، « تینکربل 2» و… تکرار می‌کنند تا بتوانند این طرز فکر را به کودکان القاء کنند و به تبع آن این طرز فکر (عادی سازی مسئله هم‌جنس‌بازی) به نسل بعد منتقل شود و در نهایت این مطلب مورد قبول طیف عظیمی از جامعه قرار گیرد.

در ثانی، القای غیرمستقیم در ذات هنر وجود دارد و به طور قطع این روابط هرچند با تغییر دیالوگ اما به دلیل «داشتن تصویر» در ناخودآگاه ذهن کودک جای می‌گیرد.
تمدن لیبرال غربی به سردمداری ایالات متحده به دنبال گستره تسلط خود در دنیا می‌باشند. لازمه این تسلط به انقیاد کشیدن انسان و رام کردن او در تمامی جوانب وجودی‌اش در برابر خواسته‌های شیطانی نظام سلطه جهانی می‌باشد. این نظام برای رسیدن به این هدف از تمامی ظرفیت‌های خود استفاده کرده و برنامه‌ریزی‌های دقیق و بلندمدتی برای آن انجام داده است. تغییر طبیعت انسان و گرایش‌های او برای ساختن یک موجود مسخ شده تهی از روح پرسش‌گر و معترض و طغیان‌کننده که در برابر هرگونه خواسته سیستم سیاسی و فرهنگی رام است،. بدون از هم گسستن خانواده ممکن نخواهد بود. از همین رو تبلیغات فحشا به خصوص هم‌جنس‌بازی برای سنین مختلف از کودکی تا بزرگ‌سالی را جزو محورهای عملیات فرهنگی خود قرار داده است.

#مسئولان کشور به طور قطع می‌دانند که تربیت صحیح کودک «امروز» یعنی سرمایه اجتماعی «فردا» تا با تکیه بر آن بتوانند زمینه‌سازی برای تحقق تمدن بزرگ اسلامی را فراهم کنند؛ بنابراین از متولیان نظام آموزش رسمی کشور مانند آموزش و پرورش و متولیان نظام آموزش غیررسمی مانند تلویزیون این انتظار می‌رود که با توجه به اهمیت این موضوع، شرایط آسیب‌پذیری کودکان و نوجوانان در مقابل این تهاجم نرم فرهنگی را به حداقل برسانند تا نسلی شاداب و پرانرژی برای ساختن آینده ایران معرفی کنند.

اي واي بابام…
اي واي بابام…
پدرم سوختتتتتتتتتتت…
هشتك بدون شرح
هشتك خاك تو سر من
هشتك عقلم خوب چيزيه
هشتك خدايا بزنم رگمو يا زوده؟
وقت وقت وقت وقت وقت وقت نتيجه گيريش (پاراگراف اخر)

7 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-08-20 12:03:43 +0430 +0430

بيايد مشت مشت خاك بريزيد توي سر من
اخه جيغ بزنم؟
تشنج كنم؟
بميرم راحت شم؟
من ديگه عقلم جايي قد نميده
كمكككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككككك

1 ❤️

2018-08-20 12:08:18 +0430 +0430

مطلب جالبی بود ولی فک کنم قبلا هم یکی همین موضوع رو تاپیک کرده بود :) به هرحال ممنون از زحمتت ?

درضمن تورو خدا بافونت بزرگ ننویسین.به خدا نه تنها اینجوری مطلب رو دقیق تر نمیخونیم بلکه با چشم دردی عصبی مطالب رو رد میکنیم :(

3 ❤️

2018-08-20 12:11:39 +0430 +0430
نقل از: Holy_man مطلب جالبی بود ولی فک کنم قبلا هم یکی همین موضوع رو تاپیک کرده بود :) به هرحال ممنون از زحمتت ?

درضمن تورو خدا بافونت بزرگ ننویسین.به خدا نه تنها اینجوری مطلب رو دقیق تر نمیخونیم بلکه با چشم دردی عصبی مطالب رو رد میکنیم :(

اصلاح شد.. اينو هركي گزاشته دسشو ميبوسم وقت يه سوال داره منو ديونه ميكنه كه شادي ونشاط نوجوانان اينده و حال چه ربطي به همجنسگرا بودن داره اخه؟؟؟؟؟؟

(dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash)

(dash)

(dash)

(dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash)
1 ❤️

2018-08-20 15:30:32 +0430 +0430

عنوان تاپیک رو دیدم گفتم به سلامتی، یکی دیگه از بسیجیان ولایتمدار اومده شهوانی گفته حالا یه ثوابی هم ببرم؛ دیگه کل تاپیک رو که خوندم فهمیدم که اوکیه خبری نیست.

والا اینایی که طرفدار نظامن و فکر میکنن عده ای از مسئولین به عمد قصد ترکوندن نظام رو دارن سنتی و صنعتی رو باهم زدن. توهم تئوری توطئه در حد الکس جونز! یعنی تصور کن طرف جدی جدی فکر میکنه یکی تو صداوسیما نشسته و عمدا میخواد محتوای همجنسگرایانه تو مخ ملت کنه…

2 ❤️

2018-08-20 15:48:30 +0430 +0430
نقل از: 77Sasan77 نزدیک بود فحشت بدم خوب شد آخرشو خوندم

خخخخخ
الان درستش ميكنم

2 ❤️

2018-08-20 17:07:10 +0430 +0430

هیچ کس با تبلیغات همجنسگرا نمیشه، همونجوری که همجنسگراها با این حجم 99.9% تبلیغاتی که روی دگرجنسگراها هست تغییر گرایش نمیدن… این تبلیغات اسمش فرهنگ سازیه… تلاش برای مبارزه با “همجنسگراستیزی” است… تلاش برای نهادینه کردنه درک تفاوت رفتاری بین کودکانه تا زمانی که تبدیل به بزرگان جامعه شدن، درک این رو داشته باشن که بعضیا متفاوتن ، اما محترم!!

4 ❤️

2018-08-20 18:08:10 +0430 +0430

اول فکر کردم خودت نوشتی اما با دو یا سه بار خوندن فهمیدم از یه ساندیس خور نقل کردی و به باد مسخره گرفتی
تمام اقشار جامعه و بخصوص ما همجنسگرا ها به دموکراسی نیاز دارن.و سوالی که پیش میاد اینه که دموکراسی چیه؟
دموکراسی به معنی آزادی افکاره به شرطی که کسی از اون افکار آزار نبینه و البته فساد رو رواج نده

3 ❤️

2018-08-20 18:33:45 +0430 +0430
نقل از: sasy__78 فهمیدم که تو اینو ننوشتی میشه بگی کی نوشته تا خواهر و مادرشو یکی کنم!

هالیوود تو خیلی از فیلم ها و سریال هاش هم همجنسگرایی رو جا داده مثلا سریال نسبتا معروف arrow

واقعا نمیدونم چجوری تهاجم میبینن اینارو اخه پلشتا اونا زور نمیکنن که شما ببینید اونا تو تی وی خودشون واسه خودشون پخش میکنن شماها اسکی میرید و با دوبله ها و سانسور های مرگبار میرینید تو فیلما

این کاراشون خوب هم هست باعث میشه پس فردا که بچه بزرگ شد و دید به عنوان مثال دوتا مرد دست همو گرفتن راحت ازش بگذره نه اینکه زل بزنه و در گوشی به رفیقش بگه کونیارو نگاه کن اه

سرچ كنيد تو گوگل مياره نميدونم يه خبر بود فكر كنم براي ايسنا بود

2 ❤️

2018-08-20 18:35:10 +0430 +0430

کشور ما فقدان فرهنگی بالایی داره و اینجور فرهنگ سازی های مدرن(یا بقول ساندیس خورها “جنگ نرم”)برای جاری شدن فرهنگ تو کشورمون خیلی مفیده که اغلب با سانسور مواجه میشن اما با تمام این سانسور ها ما بازهم راه های راحتی برای دستیابی بهشون داریم
مثلا اثری مثل فیلم “call me by your name” به جرعت میشه گفت که جزو کارهای غیرقابل پخش حساب میشه اما بازهم میشه از طریق سایت های فیلم و سینما اون ها رو دانلود کرد
بنظرم ما افراد متفاوت باید یکم ترس رو کنار بزاریم و عقایدمون رو داد بزنیم که مردم عادی با دیدن تعداد زیاد ما،بتونن با حضور آزادانه ما در جامعه موافقت کنن و یه فرهنگ سازی خودجوش به وجود بیاد

1 ❤️

2018-08-20 18:35:21 +0430 +0430
نقل از: jim_jefferies هیچ کس با تبلیغات همجنسگرا نمیشه، همونجوری که همجنسگراها با این حجم 99.9% تبلیغاتی که روی دگرجنسگراها هست تغییر گرایش نمیدن.. این تبلیغات اسمش فرهنگ سازیه.. تلاش برای مبارزه با "همجنسگراستیزی" است.. تلاش برای نهادینه کردنه درک تفاوت رفتاری بین کودکانه تا زمانی که تبدیل به بزرگان جامعه شدن، درک این رو داشته باشن که بعضیا متفاوتن ، اما محترم!!

حرفات كاملا منطقيه
ولي نه براي ايران

2 ❤️

2018-08-20 18:40:59 +0430 +0430
نقل از: M.R rainbow
نقل از: jim_jefferies هیچ کس با تبلیغات همجنسگرا نمیشه، همونجوری که همجنسگراها با این حجم 99.9% تبلیغاتی که روی دگرجنسگراها هست تغییر گرایش نمیدن.. این تبلیغات اسمش فرهنگ سازیه.. تلاش برای مبارزه با "همجنسگراستیزی" است.. تلاش برای نهادینه کردنه درک تفاوت رفتاری بین کودکانه تا زمانی که تبدیل به بزرگان جامعه شدن، درک این رو داشته باشن که بعضیا متفاوتن ، اما محترم!!

حرفات كاملا منطقيه
ولي نه براي ايران

اتفاقا تو ایران هم جواب میده
مثلا فیلم “call me by your name” جوایز خوبی در مراسمات سینمایی گرفته و طرف اگه حتی گی هم نباشه باز ترغیب میشه که نگاش کنه و بفهمه براچی جایزه های مهمی گرفته

1 ❤️

2018-08-20 19:13:35 +0430 +0430
نقل از: Mr.Binam

حرفات كاملا منطقيه
ولي نه براي ايران

مثلا فیلم “call me by your name” جوایز خوبی در مراسمات سینمایی گرفته و طرف اگه حتی گی هم نباشه باز ترغیب میشه که نگاش کنه و بفهمه براچی جایزه های مهمی گرفته

مرا با نام خودت صدا كن كه معجزست
مخصوصا اون جايي كه اليور زنگ ميزنه و اليو بر ميداره…
وبعد گريه جلوي شومينه

3 ❤️

2018-08-20 20:54:07 +0430 +0430

حرفات كاملا منطقيه
ولي نه براي ايران

وبعد گريه جلوي شومينه

با اون قسمتش گریه کردم و ناله که چرا اینجوری شد و مث خیلی از همجنسگرا های ایران کیر رفت تو حال این پسر مظلوم

2 ❤️

2018-08-21 06:26:52 +0430 +0430

حرفات كاملا منطقيه
ولي نه براي ايران

وبعد گريه جلوي شومينه

با اون قسمتش گریه کردم و ناله که چرا اینجوری شد و مث خیلی از همجنسگرا های ایران کیر رفت تو حال این پسر مظلوم

من دوروز حالم اوكي نبود اصن

1 ❤️

2018-08-21 06:37:08 +0430 +0430

نویسنده این مطلب چقد گوسالس که نمیدونه هر چیزی اگه همجنس بازی باشه این که طرف بیاد ازدواج کنه با هم جنسش دیگه حداقل همجنس بازی نیست!

2 ❤️

2018-08-21 07:05:01 +0430 +0430
نقل از: shadow69 نویسنده این مطلب چقد گوسالس که نمیدونه هر چیزی اگه همجنس بازی باشه این که طرف بیاد ازدواج کنه با هم جنسش دیگه حداقل همجنس بازی نیست!

عقل نباشد جان شخص نه
جان اطرافيان در عذاب است…

1 ❤️

2018-08-21 07:55:01 +0430 +0430

بنظر من، در جامعه دیکتاتوری، همواره هرمی وجود داره که در اون رهبر تو سره زیر دستیاش و اونها تو سره زیردستیاشون میزنن و این روند ادامه داره تا به پائین ترین طبقات و اقشار میرسه و در اون قشر مثلا پدر خانواده از رئیسش توی اداره توسری میخوره و میاد توی خونه و توسره خانوادش میزنه… توی این سیستم همه برای پرهیز از توسری خوردن ، خودشون رو با شرایط و خواسته های بالاسریشون وقف میدن تا توسریه کمتری بخورن… وقتی مجبور میشن خودشون رو اصلاح کنن و تغییر بدن ،اونهم صرفا بخاطرنظر یکی دیگه، یه عقده درونی پیدا میکنن که زمان مواجه شدن با شخصی متفاوت یا چهارچوب شکن خودش رو نشون میده! با خودشون میگن"من بخاطر دیگران خودم رو عوض کردم، من بچه خوبی شدم!چرا این آزاد باشه و کاری که میخواد رو بکنه؟ چراکسی اینو کتک نمیزنه؟! این کار درست نیست!!" این تفکر بصورت یه اعتراض به سبک زندگی یا پوشش یا هرچیزه دیگه خودش رو نشون خواهد داد که معمولا هیچ تاثیرخاصی بر زندگی شخص معترض نداشته و نخواهد داشت… البته من اینجور فکر میکنم… چراکه بیشتر انتقادات این سبکی واقعا هیچ تاثیری بر زندگی ساندیس خور نویسندش نداشته… بیشترین حجم همجنسگرایی رو توی پایگاههای بسیج و حوزه های علمیه میبینیم، قائدتا اونا خودشون باید درک کنن… اما به قول شاعر" آنانکه این جلوه در مهراب و منبر میکنند… چون به خلوت میروند آن کاره دیگر میکنند"… در تائید صحبت شدو عزیز هم میگم، خدایی چی از ازدواج دوهمجنسگرا بیشتر میتونه تائیدکننده پایبندی و عمق عاطفی گرایش اونها باشه، اگر اونجوری که بیشتر دوستان سنتی قضاوت میکنن میبود و همجنسگراها فقط در راستای شهوت بودن که دیگه ازدواج و عشق و عاطفه ای وجود نداشت… وقتی حاضر میشی به یکی دیگه متعهد بشی یعنی خیییییلی فراتر از شهوتی… خیییییییییییلی

1 ❤️

2018-08-21 08:00:21 +0430 +0430

شبکه پویا دیگه چه کوفتیه؟!
تقصیر نئرما،از سال 82 تلویزیون ایرانو نیگا نکردم ?

1 ❤️

2018-08-21 08:07:11 +0430 +0430
نقل از: mofo56 شبکه پویا دیگه چه کوفتیه؟! تقصیر نئرما،از سال 82 تلویزیون ایرانو نیگا نکردم ?

خخخخ
خسته نباشي عزيز

0 ❤️

2018-08-21 08:14:03 +0430 +0430
نقل از: jim_jefferies بنظر من، در جامعه دیکتاتوری، همواره هرمی وجود داره که در اون رهبر تو سره زیر دستیاش و اونها تو سره زیردستیاشون میزنن و این روند ادامه داره تا به پائین ترین طبقات و اقشار میرسه و در اون قشر مثلا پدر خانواده از رئیسش توی اداره توسری میخوره و میاد توی خونه و توسره خانوادش میزنه.. توی این سیستم همه برای پرهیز از توسری خوردن ، خودشون رو با شرایط و خواسته های بالاسریشون وقف میدن تا توسریه کمتری بخورن... وقتی مجبور میشن خودشون رو اصلاح کنن و تغییر بدن ،اونهم صرفا بخاطرنظر یکی دیگه، یه عقده درونی پیدا میکنن که زمان مواجه شدن با شخصی متفاوت یا چهارچوب شکن خودش رو نشون میده! با خودشون میگن"من بخاطر دیگران خودم رو عوض کردم، من بچه خوبی شدم!چرا این آزاد باشه و کاری که میخواد رو بکنه؟ چراکسی اینو کتک نمیزنه؟! این کار درست نیست!!" این تفکر بصورت یه اعتراض به سبک زندگی یا پوشش یا هرچیزه دیگه خودش رو نشون خواهد داد که معمولا هیچ تاثیرخاصی بر زندگی شخص معترض نداشته و نخواهد داشت..... البته من اینجور فکر میکنم.. چراکه بیشتر انتقادات این سبکی واقعا هیچ تاثیری بر زندگی ساندیس خور نویسندش نداشته.. بیشترین حجم همجنسگرایی رو توی پایگاههای بسیج و حوزه های علمیه میبینیم، قائدتا اونا خودشون باید درک کنن... اما به قول شاعر" آنانکه این جلوه در مهراب و منبر میکنند... چون به خلوت میروند آن کاره دیگر میکنند".... در تائید صحبت شدو عزیز هم میگم، خدایی چی از ازدواج دوهمجنسگرا بیشتر میتونه تائیدکننده پایبندی و عمق عاطفی گرایش اونها باشه، اگر اونجوری که بیشتر دوستان سنتی قضاوت میکنن میبود و همجنسگراها فقط در راستای شهوت بودن که دیگه ازدواج و عشق و عاطفه ای وجود نداشت... وقتی حاضر میشی به یکی دیگه متعهد بشی یعنی خیییییلی فراتر از شهوتی... خیییییییییییلی

فتبارك الله أحسن الخالقين.
چي نوشتي عزيزم…
متاسفانه توي اينجا داستاناهايي رو ميخونم كه در حالت انفجار قرار ميگيرم
هميشه گفتم گرايش گي قرار نيست همش سكس باشه اگرهم ميخاد باشه سكس افكار باشه سكس روحيه باشه نه وقت شهوت و خوي حيواني يه انسان
توي همين سايت ادمين جان يه نظر سنجي گزاشته كه گزينه هاش واقعا تحقير اميزه
از الان اعلام ميكنم به هركي كه اينو ميخونه و نظر سنجي رو ديده
ما گي ها اصلا موجودات فقير وحقير وذليلي نيستيم كه نياز به ترحم داشته باشيم اخه
هشتك افشا احشا
هشتك رنگين كمونيا

2 ❤️

2018-08-21 08:16:05 +0430 +0430

در عکس یادگاری همسران سران ناتو در بروکسل بلژیک اتفاق نادری افتاد و آن هنگامی بود که " گوتیه دستونه"همسر نخست وزیر همجنسگرای لوکزامبورگ در بین همسران سران عضو ناتو عکس یادگاری انداخت.

دستونه از معدود مردانی بود که در قاب عکس بین همسران زن سران عضو ناتو دیده می شد.

گفتنی است “اگزاویه بِتِل” نخست وزیر لوکزامبورگ از سال 2015 با شریک زندگی خود دستونه ازدواج کرده است.

بتل از سال 2013 نخست وزیر لوکزامبورگ است. او سومین نخست وزیر همجنسگرا در اتحادیه اروپا می شود.

دستونه (نفر سمت راست تصویر) در کنار همسران سران ناتو

همسر نخست وزیر همجنسگرای لوکزامبورگ در میان همسران سران ناتو (+عکس)

دستونه (نفر سمت چپ) در کنار همسر نخست وزیرش

همسر نخست وزیر همجنسگرای لوکزامبورگ در میان همسران سران ناتو (+عکس)

2 ❤️

2018-08-21 08:27:32 +0430 +0430
نقل از: jim_jefferies بنظر من، در جامعه دیکتاتوری، همواره هرمی وجود داره که در اون رهبر تو سره زیر دستیاش و اونها تو سره زیردستیاشون میزنن و این روند ادامه داره تا به پائین ترین طبقات و اقشار میرسه و در اون قشر مثلا پدر خانواده از رئیسش توی اداره توسری میخوره و میاد توی خونه و توسره خانوادش میزنه.. توی این سیستم همه برای پرهیز از توسری خوردن ، خودشون رو با شرایط و خواسته های بالاسریشون وقف میدن تا توسریه کمتری بخورن... وقتی مجبور میشن خودشون رو اصلاح کنن و تغییر بدن ،اونهم صرفا بخاطرنظر یکی دیگه، یه عقده درونی پیدا میکنن که زمان مواجه شدن با شخصی متفاوت یا چهارچوب شکن خودش رو نشون میده! با خودشون میگن"من بخاطر دیگران خودم رو عوض کردم، من بچه خوبی شدم!چرا این آزاد باشه و کاری که میخواد رو بکنه؟ چراکسی اینو کتک نمیزنه؟! این کار درست نیست!!" این تفکر بصورت یه اعتراض به سبک زندگی یا پوشش یا هرچیزه دیگه خودش رو نشون خواهد داد که معمولا هیچ تاثیرخاصی بر زندگی شخص معترض نداشته و نخواهد داشت..... البته من اینجور فکر میکنم.. چراکه بیشتر انتقادات این سبکی واقعا هیچ تاثیری بر زندگی ساندیس خور نویسندش نداشته.. بیشترین حجم همجنسگرایی رو توی پایگاههای بسیج و حوزه های علمیه میبینیم، قائدتا اونا خودشون باید درک کنن... اما به قول شاعر" آنانکه این جلوه در مهراب و منبر میکنند... چون به خلوت میروند آن کاره دیگر میکنند".... در تائید صحبت شدو عزیز هم میگم، خدایی چی از ازدواج دوهمجنسگرا بیشتر میتونه تائیدکننده پایبندی و عمق عاطفی گرایش اونها باشه، اگر اونجوری که بیشتر دوستان سنتی قضاوت میکنن میبود و همجنسگراها فقط در راستای شهوت بودن که دیگه ازدواج و عشق و عاطفه ای وجود نداشت... وقتی حاضر میشی به یکی دیگه متعهد بشی یعنی خیییییلی فراتر از شهوتی... خیییییییییییلی

ولی تو پایگاه های بسیج و مساجد همجنسبازی رواج داره همجنسگرایی ممکنه خیلی محدود و کم توش دیده بشه

2 ❤️

2018-08-21 08:28:49 +0430 +0430
نقل از: DayiN تا جایی که من شنیدم تو کشور المان تو کتاب های دانش آموزاش سکس رو توضیح داده و اینکه نحوه ی بچه دار شدن به چه حالته ... بنظرم ایران انقدر تو مقاطع تحصیلیش از سکس و همین طور روان پزشکی های جنسی چشم پوشی میکنه که تو کارتون هاشون اسبه نر میبینن میرن خود ارضایی میکنن ... ?

دعای بچه دار شدن
اگر میخواهید بچه دار شوید توصیه می کنیم به دستور عمل های زیر عمل کنید و دعای بچه دار شدن برخی معصومین را بخوانید تا ان شاء الله حاجت شما برآورده می شود.
1-دعایی جهت بچه دار شدن از امام محمد باقر مرحوم مجلسی از امام باقر (ع) که فرمود:سه روز بعد از نماز صبح و بعد از نماز عشا هفتاد مرتبه « سبحان الله» و هفتاد مرتبه « استغفرالله» و یک مرتبه این دعا را بخواند

« استَغِرُوا رَبِّکُم اِنَّهُ کانَ غفّارا یُرسَلُ السّماءُ عَلَیکُم مِدرارا وَ یُمِدُّکُم بِاَموالٍ وَ بَنینَ وَ یَجعَلُ لَکُم جَنّاتٍ وَ یَجعَلُ لَکُم اَنهارا»
اونا به بچه ياد ميدن عملي
ما ياد ميگيريم تئوري
تازشم گفتن 100 % فيلم هاي ايراني اين داعاهارو ميخونن بعد گرده افشاني ميكنن

0 ❤️

2018-08-21 08:31:24 +0430 +0430

(dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash)

0 ❤️

2018-08-21 08:49:37 +0430 +0430

ولی تو پایگاه های بسیج و مساجد همجنسبازی رواج داره همجنسگرایی ممکنه خیلی محدود و کم توش دیده بشه

در حقیقت همجنسگرا نیستن، صرفا بخاطر نبود امکانات “کون کونک بازی” میکنن… اونها همجنسگرا نیستن… منظورم مثل پدوفیلیا توی کلیساهای کاتولیک بود… خودشون اعتراف به داشتن روابط بین اعضا یا طلبه ها ندارن… اما تقریبا همه میدونن که این بیچاره ها وقتی توی سنین بلوغ توی محیطی بدور از جنس مخالف قرار دارن به رابطه با همجنس رو میارن… … من خودم توی یه گاوداری شاهد این صحنه بودم که ، گاوهای نر و ماده رو ازهم جدا نگه داری میکنن و حتی وقتی میخوان گاو ماده رو حامله کنن از روشهای لقاح مصنوعی استفاده میکنن، وقتی قسمت نگه داری گاوهای نر رو میبینی، دائم شاهد این هستی که گاوها میپرن روهم و کون هم میذارن!.. خیلی بیشتر از همجنسگرایی بحث گرسنگی جنسیه… بصورت کلی توی عالم حیوانات تقریبا 21% از هر دسته حیوانی همجنسگرا میشن ولی 100%شون اگر بصورت جدا نگه داری بشن به اعمال همجنسگرایانه رو میارن… این گرسنگی جنسیه… ما انسانها هم متفاوت نیستیم

2 ❤️

2018-08-21 09:10:27 +0430 +0430

الان یاده صحبتهای معلم دینی کلاس 2راهنماییم افتادم که میگفت : حیوانات غریزه دارن که براساس خواست خدا تنظیم شده و اونها دقیقا براساس برنامه ای که خدا بهشون داده عمل میکنن، انسانها چون غریزه ندارن باید از دین که دستورالعملشونه استفاده کنن.............. یهو یاد حرفاش افتادم و به موضوع همجنسگرایی بین حیوانات... جالبه.. .. این دیدگاه دینیه که حیوانات دقیقا براساس خواست خدا عمل میکنند.. اگر فرض کنیم درست گفته باشن، پس خدا خودش مایل به وجود همجنسگرایان هست و این طرفدارانش بهتره لال بشن.... ?

2 ❤️

2018-08-21 10:42:53 +0430 +0430
نقل از: jim_jefferies

الان یاده صحبتهای معلم دینی کلاس 2راهنماییم افتادم که میگفت : حیوانات غریزه دارن که براساس خواست خدا تنظیم شده و اونها دقیقا براساس برنامه ای که خدا بهشون داده عمل میکنن، انسانها چون غریزه ندارن باید از دین که دستورالعملشونه استفاده کنن.............. یهو یاد حرفاش افتادم و به موضوع همجنسگرایی بین حیوانات... جالبه.. .. این دیدگاه دینیه که حیوانات دقیقا براساس خواست خدا عمل میکنند.. اگر فرض کنیم درست گفته باشن، پس خدا خودش مایل به وجود همجنسگرایان هست و این طرفدارانش بهتره لال بشن.... ?

با آموزش هایی که به ما دادن ما در حاله ای از حباب گیر افتادیم

2 ❤️

2018-08-22 21:41:31 +0430 +0430

راستش من اول اینو خوندم ترسیدم. ولی آخرشو که خوندم فهمیدم تو خودت از این متن خیلی ناراحتی. ببین اینایی که حزب الهی ها و کلا حکومت ایران میگه چرنده. همجنسگرایی یک چیز ذاتیه و دلیل نداره شخصی با تماشای فیلم یا کارتونی گرایش به همجنس پیدا کنه. اینایی که این چیزارو میگن اصلا نمی فهمن حقیقت چیه. البته میدونن چیه ولی برای عقب مونده نگه داشتن فرهنگ مردم و توسری خور بار آوردن این مردم این چیزارو میگن. می خوان حس نیاز به آزادی از هر طریقی در مردم سرکوب بشه. اونم چه بهانه ای به بهتر از دین و خدا و این چیزا؟ نخون و اهمیت نده. اگرم میخونی بدون که بی معنی و بی ارزشه و فقط بهشون بخند و باز هم اهمیت نده. کلا مغز اینارو با با کاه پرکردند.

2 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «