اعتراض یک گی به گی نماها

1396/08/02

لطفا متن رو تا اخر کامل و با دقت بخونید،وقت برای فحاشی و مغلطه زیاد دارین…ضمنا،این یه دل نوشته است،پس دنبال منبع و این چیزا نباشین…

نود درصد پروفایل های این سایتو که میبینم تو بخش گرایش جنسی به کلمه (همجنسگرا) میرسم،ولی یه سوال،چرا وقتی گی ها پنج درصد جامعه رو هم تشکیل نمیدن،اکثریت این سایت به دنبال کثافت کاری های خودشون به اسم گی بودن هستن؟چرا یه مشت سگ حشری بی همه چیز،که از فرط بی عرضگی تو رابطه داشتن با دخترا باید اسم امثال من که به خاطر همین کونی ها زندگیم به فاک رفت و الانم به لطفشون هر لحظه ممکنه بلایی سر خودم بیارم رو روی خودشون بزارن؟

در بقیه این تاپیک،این دسته افراد رو به احترام یکی از ادمایی که حرفا و چرندیاتش همیشه شکنجم میکنه (کونی) یا به احترام امثال خودم (همجنسباز) صدا میکنم،مهم هم نیست که اسم (فاعل) روشون باشه یا (مفعول)،چون از دید من هم اون حیوونی که واسه کیر تو ماتحتش له له میزنه کونیه،هم اون بی همه چیزی که حاضره به همجنسش تجاوز جنسی بکنه،همجنسگراهارو هم (همجنسگرا) یا (گی) صدا میکنم…برای شروع از فرق های بین (همجنسگرا) و (همجنسباز) میگم…

همجنسگرایی یه احساس خاصه،یه احساس مقدس،یه عشق خالص به همجنست،یعنی تو پیش یکی از همجنسات اروم میگیری و پیش یه همجنس احساس ارامش میکنی،یعنی تو اینقدر وابسته (یک نفر) از بین همجنسهات میشی که میتونی به خاطرش قید داشتن رابطه جنسی رو هم بزنی،تقریبا مثل عشق بین زن و مرد،ولی همجنسبازی چیه؟معنیش اینه که مثلا شما که همجنسبازی،گرایش احساسی به همجنست نداری،ولی برای ارضای جنسی حاضری با همجنست باشی،معمولا پی افراد کم سن برای تجاوز جنسی میگردی و در کل انگل و موجودی اضافه هستی که مایه ننگ همجنسهات محسوب میشی…

مقایسه بین کونی ها و گی ها زیاد سخت نیست،پس بررسیش میکنیم؛

1_گرایش عاطفی:همجنسگرا نمیتونه گرایش عاطفی و روانی به جنس مخالف داشته باشه،پس گرایش عاطفیش معطوف به همجنسشه…همجنسباز میتونه گرایش کمی به همجنس هم داشته باشه ولی گرایش عاطفیش به جنس مخالف خیلی خیلی بیشتره…

2_گرایش جنسی:همجنسگرا کمترین گرایش جنسی به جنس مخالف نداره،مثلا اگه یکی از جنس مخالف جلوی یه گی باشه اون ابدا تحریک نمیشه و حتی ممکنه با دیدن اندام های جنسی جنس مخالف حالش بد بشه…برای یه همجنسباز فرق نمیکنه،سوراخ باشه گولاخ باشه،چه خر باشه،چه سگ باشه چه زن باشه چه مرد باشه،برای اونا فرقی نداره،اونا به هر سوراخی به عنوان ارضا کننده شهوت نکبتشون توجه میکنن،حتی اگه اون سوراخ،سوراخ قفل در باشه…

3_تشکیل زندگی و ازدواج:گاهی یه گی تو یه کشور با مردم عقب مونده مثل ایران مجبور میشه با یه زن ازدواج کنه تا از تیغ نگاه و چرندیات و فضولی مردم در امان باشه و در خفا با معشوقش روابط خودش رو داشته باشه…ولی در کشورهایی که همجنسگراها حق ازدواج دارن،قطعا اون فرد با کسی که دوستش داره ازدواج میکنه،یعنی با یک مرد…یه کونی هیچوقت با همجنسش ازدواج نمیکنه،فقط کونی بازیشو میکنه و میره سراغ قربانی بعدی…

4_تجاوز جنسی:یه گی نمیتونه متجاوز باشه،چون فردی هستش به شدت احساساتی،برعکس یه کونی که کلا کارش تجاوز کردن به همجنسشه (از نظر من هر دو قشر فاعل و مفعول کونی متجاوز هستن،در ادامه میفهمید چرا)…

5_داشتن فرزند خوانده با همجنس:گی ها میتونن یه بچه رو ازپرورشگاه نجات بدن و با محبت بزرگش کنن،ولی یه کونی که اصلا با همجنسش ازدواج نمیکنه!

6_تنوع طلبی:یه گی به معشوقش وفاداره و ازش دل نمیکنه،برعکس همجنسبازا که دم به دقیقه پی سوراخ یکی دیگن و براشون جنسیت و سن فرد مورد تجاوز فرق نمیکنه،بچه،نوجوون،میانسال یا شایدم پیر:/

7_بیماری دونستن همجنسگرایی:یه گی میدونه که بیمار نیست و یه ادم عادی با کمی تفاوته،مگر این که اونقدر زیر گوشش بگن تو مریضی که اونم در اثر تلقین باور کنه،در حالی که اکثریت همجنسبازا میدونن مشکل روانی دارن ولی دوست ندارن بهش اعتراف کنن،مخصوصا تو ایران با این اوضاع کیری جامعه تخمیش،فک میکنن عادین اما نه!همه،حتی خودشون میدونن که این عادی نیست!

8_نیاز به درمان:گی ها هیچ نیازی به درمان ندارن،چون اصلا بیمار نیستن،برعکس همجنسبازا که باید درمان بشن…

9_پدوفیلی:به لطف کونی ها،گی بودن مترادف با پدوفیلی و تجاوز به موجودات معصومی مثل بچه ها هستش،حداقل در بیشتر جاهای این خراب شده،در حالی که گی ها ادم های اروم و پراحساسی هستن که برعکس کونی ها،محاله بتونن به یه بچه صدمه بزنن…

این تفاوت هارو بیشتر میشه بررسی کرد،ولی حوصله ندارم!

گفتم از نظر من اکثر مفعول ها و فاعل های سایت متجاوز جنسی هستن،اما چرا؟فاعل های کونی حاضرن به خاطر یه سوراخ به هم جنسشون تجاوز جنسی بکنن،مفعول های کونی هم با بگا دادن خودشون،باعث میشن که بقیه هم الوده بشن و مورد تجاوز قرار بگیرن،چون فاعل کونی فکر میکنه همه کونین جز خودش و اقاش،پس هر لحظه ممکنه به لطف مفعول کونی،فاعل کونی به یه بچه تجاوز کنه پس مفعول ها شریک جرم محسوب میشن…

بحث دیگه سر پسرهای خوشگل زیر هجده سال هستش،کونی های نه چندان عزیز،زیبایی برای احترام گذاشتن و پرستشه نه سو استفاده،پس لطفا تو این به اصطلاح کشور،کارخونه کونی سازی راه نندازین،ایران به حد کافی کونی داره،از مسىولین عزیز گرفته تا کونی های بین مردم…واقعا چطور میتونین به یه پسر زیبا،به خاطر زیباییش تجاوز کنید؟واقعا چقدر بیشرفید؟خب فردا زد و زن گرفتین و بچه دار شدین،تو این گه دونی ساخته خودتون جرىت میکنین بچتون رو بیرون بفرستین؟یا نکنه دلتون میخواد هشتاد،نود میلیون کونی دور هم به خوبی و خوشی زندگی کنید؟کونی های نه چندان عزیز،پسر زیبا برای دوست داشتن و نوازش کردن و محبت کردنه،نه برای این که کونش بزارین،پس لطفا برای یکبار هم که شده شرف به خرج بدین و تاپیک های تخمی (بیبی فیس میخوام،خوشگل میخوام،فلان میخوام) رو حذف کنید…

بحث یکی مونده به اخرم هم اینه حالا گیریم که شما کونیا نتونین ادم بشین و به کونی بازیاتون ادامه بدین،چرا انال سکس؟واقعا چرا؟ارزش گرفتن بیماری های مقاربتی رو داره؟چرا مثلا به جاش لاپایی نمیکنین؟برای دو طرف لذت بخشه،عوارض نداره،بهداشتی و تمیزه،خب چه مرگتونه که طوری رفتار میکنین که تو سایت سر سانت به سانت و خوشگلی کیراتون دعواىه؟چرا این حجم مسخره از حماقت و بیشعوری شمارو باید تحمل کنم،اونم در حالی که اکثر هم کونی های فاعل و هم کونی های مفعول هر دو فیکن!اینجا چیزی پیدا نمیکنین،فقط باعث میشین اون احمقی که تو خونش نشسته و کسشعرای شمارو میخونه بره سراغ رفیقش،ادم باشید!لطفا!

و بحث اخر سر داستان های گی هستش،نظرسنجی اسکلت حشری عزیز نشون داد که از هر سه نفر،به یکی تجاوز جنسی شده که این امار فاجعس!اما همش نیست!اکثر داستان های گی این سایت توسط بچه های زیر سن قانونی که احتمالا هنوز شاششونم کف نکرده نوشته میشه و بر اساس تخیلات و فانتزی های کیریشونه،اما بیشترش دروغه!اما همین دروغ ها هم باعث میشه چند تا احمق فکر کنن که این چیزا واقعیه و بی اشکال…نه،نیست!سه روز پیش وقتی داستان (کردن پسر چشم سبز) رو خوندم اونقدر ناراحت شدم که اگه نویسنده کونیشو پیدا میکردم اونقدر با چاقو میزدمش تا وقتی که دیگه دستمو نتونم تکون بدم،تورو جون هرکی،این کسشعرا رو ننویسید!ننویسید کونیا!بعضی از مردم ما اونقدر الاغ هستن که باور کنن این چیزا واقعیه!ننویسید!ضمنا،تو کل دنیا زیر شونزده سال بچه حساب میشه،داستان های بچه بازیتون رو ننویسین اگه سنتون کمه،بازم ننویسین،به حد کافی مشکل تو این خراب شده هست،شما قوز بالای قوز نشین!

و حرف اخر…نمیخواد کتاب بخونید تا بفهمید که چقدر عقب مونده اید،نمیخواد شروع به فکر در مورد مساىل مختلف کنید،نمیخواد کشورتونو اباد کنید،ولی حداقل از این کونی بازیا دست بردارید!میدونین این افکار نجستون چقدر اخوندا و حکومت رو خوشحال میکنه؟کونی بیشتر،دردسر کمتر!اونا از خداشونه که شما تو اعتیاد و حشر و… غرق بشین تا حکومت کنن!ملت بی خایه،حداقل کونی نباشین!اینقدر همجنسبازی رو ترویج نکنین!ادم باشین!

(در مورد مبحث دوجنسگرایی لطفا برای رفع سو تفاهم ها پست های هفتم و هشتم صفحه اول رو بخونید)

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-10-23 21:59:28 +0330 +0330

عالی بود !

1 ❤️

2017-10-23 22:14:58 +0330 +0330

چه متن زیبایی.

1 ❤️

2017-10-23 22:15:26 +0330 +0330

در یک کلام…پرمغز و عالی…

1 ❤️

2017-10-23 22:25:01 +0330 +0330
نقل از: kirkoloftkoni کون میدم

بابا خجالت بکش این آقا این همه توضیح داده که چکار کنی . اونوقت اینجا درخواست بی شرمانه میدی؟

1 ❤️

2017-10-24 02:09:36 +0330 +0330

من به قول شما نه همجنس بازم نه همجنس گرا ولی همیشه درمورد احساس گی ها کنجکاو هستم و تو دنیای واقعی تمام کسایی که به همجنس خودشون تمایل دارن و من میشناسمشون کلا از اون دسته تشریف داشتن که شما ازشون بیزاری یعنی با توجه به تعریفت همشون همجنسباز بودن و هیچ کدوم همجنسگرا نیستن که میتونه دلیلش این باشه که همجنسگرا ها گرایش خودشونو بنمایش نمیزارن ولی به نظر من یه دسته سومی هم وجود داره که شما اون دسته رو هم جز همجنسباز ها تفکیک کردی
همجنسباز میتونه فاعل باشه یا مفعول ویا دوطرفه باشه یعنی بدون داشتن احساس فقط برای نیاز جنسی به همجنس خودش گرایش داشته باشه که میشه بهشون گفت هرزه همجنس باز اما کسی که هم به همجنس گرایش داره هم جنس مخالف حسابش یکم از این افراد جداست و یه دوجنس گراست چه با داشتن احساس و چه بدون داشتن احساس حالا اونی که احساسی نداره همون هرزه دوجنس گرا میتونه باشه که احتمالا هم برای همجنس فقط تمایل به فاعل بودن داره ولی دوجنس گرا هم میتونه احساس داشته باشه یعنی کسی باشه که پیدا کردن وابستگی احساسیش مشروط به جنسیت نداره شیفته یک انسان دیگه بدون توجه به جنسیتش و در پی اون تمایل به برقراری ارتباط جنسی پیدا کنه و به نظر من همونطور که یه عده تمایل به هم جنس رو درک نمیکنند فرق همجنس بازی و همجنس گرایی رو تشخیص نمیدن و به قول شما هر دو رو کونی خطاب میکنند خود شما هم دوجنس گرایی رو درک نکردی و جز دسته همجنسباز منفور قرارشون دادی یعنی همونطور که یه عده که خودشون تمایل طبیعی (گرایش به جنس مخالف) دارن و همجنس گرایی رو درک نمیکنند شما هم دوجنس گرایی رو درک نمیکنی و فکر میکنی اونها فقط دنبال سکس هستن و هیچ فرقیم براشون نداره طرف کی با شه البته شاید اکثرشون هم همینطوری باشن و اون دسته که منظور من هستش خیلی خیلی انگشت شمار باشن درست مثل این همه گی هایی که دنبال فاعل و مفعولن و شما با این توضیحات میخواستی بگی که اکثرا گی نما هستند و تعداد کمی بینشون همجنسگرای یا گی واقعی هست درسته ممکنه خیلی از دوجنس گرا ها تمایلشون به جنس مخالف بیشتر باشه و چون شرایطش برااشون فراهم نیست به همجنس رو میارن ولی به هرحال تمایل به همجنس دارن اما یک دگر جنس گرا برای همجنس خودش تحریک نمیشه و حتی ممکنه از فکرشم بیزار باشن و …
متاسفانه همه ماها موضوعی رو که شامل زندگی خودمون نمیشه و درکش نمیکنیم رو و به چشم یه ناهنجاری میبینیم و به خودمون اجازه توهین و تحقیر بهشون رو میدیم دگرجنس گرا همجنس گرا رو درک نمیکنه و بهش میگه کونی همجنسگرا دو جنس گرا رو درک نمیکنه و بهش میگه کونی این موضوع فقط شامل گرایش جنسی نیست تو گرایش های مذهبی و هر نوع گرایش دیگه هم همین موضوع وجود داره و براحتی همدیگرو بدون درک کردن قضاوت میکنند مسلمان غیر مسلمانو قبول نداره و برعکس شیعه سنی رو قبول نداره و برعکس و خلاصه همه فکر میکنن که فقط کار خودشون درسته و بقیه در اشتباهن درحالی که همه عقل و منطق دارن و هر کسی تو شرایط خودش حق داره
کاش یاد بگیریم به اعتفادات و گرایش های بقیه احترام بزاریم و کاری ب کار کسی نداریم
یکی مثلا با گرایش به همجنسش دنبال احساس نیست فقط میخواد نیاز جنسیش رفع بشه و فقط سکس میخواد خب میگرده جفت خودشو پیدا میکنه این چرا باید کسیوبا تمایل به همجنس که دنبال نیاز عاطفی هست رو آزار بده یا این دو گرایش چرا باید به چشم دگر جنس گراها منفور (کونی) بیان
تو دگر جنس گرایی هم یه عده فقط دنبال یکی هستن یاهاش سکس کنن و یه عده هم دنبال یکی هستن بهش عشق بورزن
هرکی تا وقتی روی جامعه تاثیر منفی نزاره میتون هر جوردلش میخواد فکر کنه هرجور گرایشی داشته باشه و هراعتقادی که داره به خودش مربوطه ولی متاسفانه همه فکر میکنن باید بقیه رو با خودشون همفکر و هم گرایش و هم اعتقاد کنند و هرکی غیره این باشه تا جایی که میتونن بهش توهین و تحقیر میکنن و ازشون بر بیاد بهشون زور میگن و ظلم میکنن

6 ❤️

2017-10-24 02:41:35 +0330 +0330
نقل از: ♥setare♥ من به قول شما نه همجنس بازم نه همجنس گرا ولی همیشه درمورد احساس گی ها کنجکاو هستم و تو دنیای واقعی تمام کسایی که به همجنس خودشون تمایل دارن و من میشناسمشون کلا از اون دسته تشریف داشتن که شما ازشون بیزاری یعنی با توجه به تعریفت همشون همجنسباز بودن و هیچ کدوم همجنسگرا نیستن که میتونه دلیلش این باشه که همجنسگرا ها گرایش خودشونو بنمایش نمیزارن ولی به نظر من یه دسته سومی هم وجود داره که شما اون دسته رو هم جز همجنسباز ها تفکیک کردی همجنسباز میتونه فاعل باشه یا مفعول ویا دوطرفه باشه یعنی بدون داشتن احساس فقط برای نیاز جنسی به همجنس خودش گرایش داشته باشه که میشه بهشون گفت هرزه همجنس باز اما کسی که هم به همجنس گرایش داره هم جنس مخالف حسابش یکم از این افراد جداست و یه دوجنس گراست چه با داشتن احساس و چه بدون داشتن احساس حالا اونی که احساسی نداره همون هرزه دوجنس گرا میتونه باشه که احتمالا هم برای همجنس فقط تمایل به فاعل بودن داره ولی دوجنس گرا هم میتونه احساس داشته باشه یعنی کسی باشه که پیدا کردن وابستگی احساسیش مشروط به جنسیت نداره شیفته یک انسان دیگه بدون توجه به جنسیتش و در پی اون تمایل به برقراری ارتباط جنسی پیدا کنه و به نظر من همونطور که یه عده تمایل به هم جنس رو درک نمیکنند فرق همجنس بازی و همجنس گرایی رو تشخیص نمیدن و به قول شما هر دو رو کونی خطاب میکنند خود شما هم دوجنس گرایی رو درک نکردی و جز دسته همجنسباز منفور قرارشون دادی یعنی همونطور که یه عده که خودشون تمایل طبیعی (گرایش به جنس مخالف) دارن و همجنس گرایی رو درک نمیکنند شما هم دوجنس گرایی رو درک نمیکنی و فکر میکنی اونها فقط دنبال سکس هستن و هیچ فرقیم براشون نداره طرف کی با شه البته شاید اکثرشون هم همینطوری باشن و اون دسته که منظور من هستش خیلی خیلی انگشت شمار باشن درست مثل این همه گی هایی که دنبال فاعل و مفعولن و شما با این توضیحات میخواستی بگی که اکثرا گی نما هستند و تعداد کمی بینشون همجنسگرای یا گی واقعی هست درسته ممکنه خیلی از دوجنس گرا ها تمایلشون به جنس مخالف بیشتر باشه و چون شرایطش برااشون فراهم نیست به همجنس رو میارن ولی به هرحال تمایل به همجنس دارن اما یک دگر جنس گرا برای همجنس خودش تحریک نمیشه و حتی ممکنه از فکرشم بیزار باشن و .... متاسفانه همه ماها موضوعی رو که شامل زندگی خودمون نمیشه و درکش نمیکنیم رو و به چشم یه ناهنجاری میبینیم و به خودمون اجازه توهین و تحقیر بهشون رو میدیم دگرجنس گرا همجنس گرا رو درک نمیکنه و بهش میگه کونی همجنسگرا دو جنس گرا رو درک نمیکنه و بهش میگه کونی این موضوع فقط شامل گرایش جنسی نیست تو گرایش های مذهبی و هر نوع گرایش دیگه هم همین موضوع وجود داره و براحتی همدیگرو بدون درک کردن قضاوت میکنند مسلمان غیر مسلمانو قبول نداره و برعکس شیعه سنی رو قبول نداره و برعکس و خلاصه همه فکر میکنن که فقط کار خودشون درسته و بقیه در اشتباهن درحالی که همه عقل و منطق دارن و هر کسی تو شرایط خودش حق داره کاش یاد بگیریم به اعتفادات و گرایش های بقیه احترام بزاریم و کاری ب کار کسی نداریم یکی مثلا با گرایش به همجنسش دنبال احساس نیست فقط میخواد نیاز جنسیش رفع بشه و فقط سکس میخواد خب میگرده جفت خودشو پیدا میکنه این چرا باید کسیوبا تمایل به همجنس که دنبال نیاز عاطفی هست رو آزار بده یا این دو گرایش چرا باید به چشم دگر جنس گراها منفور (کونی) بیان تو دگر جنس گرایی هم یه عده فقط دنبال یکی هستن یاهاش سکس کنن و یه عده هم دنبال یکی هستن بهش عشق بورزن هرکی تا وقتی روی جامعه تاثیر منفی نزاره میتون هر جوردلش میخواد فکر کنه هرجور گرایشی داشته باشه و هراعتقادی که داره به خودش مربوطه ولی متاسفانه همه فکر میکنن باید بقیه رو با خودشون همفکر و هم گرایش و هم اعتقاد کنند و هرکی غیره این باشه تا جایی که میتونن بهش توهین و تحقیر میکنن و ازشون بر بیاد بهشون زور میگن و ظلم میکنن

حرفاتون صحیح و متین هستش،به خصوص اون بخشی که گفتین من دو جنسگرایی رو درک نمیکنم!چون واقعا درک نمیکنم!چون از نظر من دو جنس گرایی وجود نداره و افراد در نهایت فقط به یکی از دو گروه همجنس و جنس مخالف گرایش های عاطفی و جنسی دارن...من فکر میکنم دوجنسگرایی بلا تکلیفی افراد و گیج شدنشون در مورد گرایشاتشون هستش،برای همین اصلا به این مبحث اشاره ای نکردم،ولی به این دسته از افراد نمیتونم توهین کنم،مخصوصا با توجه به این که چند نفر از محترم ترین افراد این سایت برای من دوجنسگرا هستن،شاید من نتونستم منظورم رو درست برسونم،کل حرف های من محکوم کردن افرادی هستش که صرفا با داشتن علاقه به جنس مخالف،با همجنسشون به خاطر ارضای صرفا (شهوت) خودشون وارد رابطه (جنسی) میشن...همونطور که گفتم،من نمیتونم دوجنسگرایی رو درک کنم و برای من دو حالت بیشتر معنی نمیده؛

1_سردرگمی در مورد گرایش جنسی

2_سرپوش گذاشتن روی رفتار حیوانی بعضی ها

به دسته اول (اقلیت مطلق) به هیچ عنوان نمیشه بی احترامی کرد،اما دسته دوم از نظر من محکوم هستن و گفتم چرا،اکثریت دو جنس گراها این اسم رو برای سرپوش گذاشتن روی اشتباهشون روی خودشون گذاشتن،در حالی که اون اقلیت،واقعا سردرگم هستن...امیدوارم منظورم رو فهمیده باشین.

6 ❤️

2017-10-24 02:44:23 +0330 +0330
نقل از: B_O
نقل از: kirkoloftkoni کون میدم

یعنی با همین دو تا کلمه کون دادنت، ریدی توی کل فلسفه بافی های این بدبخت! 🙄

با همین دو کلمه،سه ساعت وقت گذاشتنم رو به چیز داد!:(:(

4 ❤️

2017-10-24 06:28:41 +0330 +0330
نقل از: irani2929 حرفای درستی زدی دوست من اما شما هم نباید تو این تایپیک کلمه کونی استفاده می کردی واقعا امیدوارم تف به اونایی باشه که این کلمه زشتو راحت در مورد یک انسان بکار میبرن اما شما نباید این کلمات رو می گفتی حرفات درسته 5 در صد هم نیستن همجنسگراهای واقعی تو ایارن همجنسبازن دنبال ارضا شدنن همجنسگرایی اونایی که دارین خودتونو جا می زنید حتما سکس از باسن نیست خیلی همجنسگراها هستن اصلا سکس ندارن یه حساسه تعدادشونم خیلی کمه اما شما پست فطرت های متجاوز لجنی که میان این حرفا می زنید و کلمات زشت استفاده میکنید اشغال ترین هستین حیوونید هیچی نیستین

ببخشید الان روی صحبت هاتون با منه؟در مورد بخش دوم حرفاتون؟یکم متنتون گنگ هستش…

اما در مورد فحاشی،متاسفانه چه بخوایم یا نه،تو این کشور تاثیر اینطور حرف زدن خیلی بیشتره،هرچند که حرفهای من واقعیته و واقعیت هم تلخه…

0 ❤️

2017-10-24 06:48:40 +0330 +0330
نقل از: alexomid12 بروبچ بی ریا هستن دختر پسر فرقی نداره همه اماده و کیر بدست شمام خودتو ناراحت نکن خب تعداد کثیری ازجماعت گی ها محترم ذنبال گیر میگردن

گی جماعت دنبال کیر نمیگرده،اگه عشق داشته باشه که هیچی،اگر هم نه دنبال کسی برای اشنایی میگرده....این کونی هان که برای کیر و کون له له میزنن....

1 ❤️

2017-10-24 08:54:11 +0330 +0330
نقل از: alexomid12 عجب که اینطور

فک نکنم جای بحثی وجود داشته باشه…

1 ❤️

2017-10-24 11:45:45 +0330 +0330
نقل از: alexomid12 ریدی بابا جون مادرت قیافه حق به جانب نگیرهمتون یه پوخید

قضاوت با بقیه خواننده ها،ولی پخ عمته...

1 ❤️

2017-10-24 11:56:14 +0330 +0330
نقل از: alexomid12
نقل از: Deadlover4

قضاوت با بقیه خواننده ها،ولی پخ عمته…

باشه پوخ عمه من اصلا کیر همه بروبچ شهوانی تو کس عمه فوت شده منه ای تشنه کیرو میشناسن قضاوت با بقیه همتون تشنه کیر کلفتید اما همه شما گی

اون پست اول رو یبار بخون!یعنی چی که همتون تشنه کیر کلفتید؟اون همه تایپ کردم که امثال تو فرق همجنسگرا و همجنسبازو بفهمین و نیاین اینارو با هم جمع ببندین!

1 ❤️

2017-10-24 12:04:19 +0330 +0330

قضاوت با بقیه خواننده ها،ولی پخ عمته…

باشه پوخ عمه من اصلا کیر همه بروبچ شهوانی تو کس عمه فوت شده منه ای تشنه کیرو میشناسن قضاوت با بقیه همتون تشنه کیر کلفتید اما همه شما گی

اون پست اول رو یبار بخون!یعنی چی که همتون تشنه کیر کلفتید؟اون همه تایپ کردم که امثال تو فرق همجنسگرا و همجنسبازو بفهمین و نیاین اینارو با هم جمع ببندین!

بیا عزیزم با هم باشیم

یه پیشنهاد دیگه،یه نگاه به پروفایلم بنداز،اگرم وقت کردی یه سر داستان هامو بخون…

1 ❤️

2017-10-24 12:10:19 +0330 +0330

در اینکه گی ها فقط با همجنس حال میکنن بحثی نیست
و براشونم مهم نیست قیافه طرف چه شکلی باشه و سنش چقدر باشه و تیپش چی باشه.کسایی که اینجوری هستن خب واقعا گی هستن.
با این حرفت که بعضیا فقط دنبال سن پایین هستن و کم مو و…
و بعد ادعا میکنن که ما گی هستیم هم موافقم که میگی چون عرضه ندارن برن دختر مخ بزنن بکنن اومدن سمت پسر و گو زیادی میخورن که میگن ما گی هستیم.ولی اونا گی حساب نمیشن و تاپ حساب میشن.
کسانی هم که مثل من کونن و فقط کون میدن و نمیکنن هم که میگن بات but.
منم گی نیستم چون نمیکنم فقط میدم ولی بات هستم.
کیر دوست دارم
از اینکه کیر مردا برام راست میشه لذت میبرم
از اینکه ازم استفاده جنسی میشه لذت میبرم.
تمایلم به مردا زیاده ولی فقط برای دادن.پس اول برو تفکیک کن بعد بیا نظر بده.تازه سافت و چی و چی و چی… هم داریم تو همجنسبازا که ربطی به گی نداره

1 ❤️

2017-10-24 12:22:55 +0330 +0330
نقل از: iman 84 در اینکه گی ها فقط با همجنس حال میکنن بحثی نیست و براشونم مهم نیست قیافه طرف چه شکلی باشه و سنش چقدر باشه و تیپش چی باشه.کسایی که اینجوری هستن خب واقعا گی هستن. با این حرفت که بعضیا فقط دنبال سن پایین هستن و کم مو و... و بعد ادعا میکنن که ما گی هستیم هم موافقم که میگی چون عرضه ندارن برن دختر مخ بزنن بکنن اومدن سمت پسر و گو زیادی میخورن که میگن ما گی هستیم.ولی اونا گی حساب نمیشن و تاپ حساب میشن. کسانی هم که مثل من کونن و فقط کون میدن و نمیکنن هم که میگن بات but. منم گی نیستم چون نمیکنم فقط میدم ولی بات هستم. کیر دوست دارم از اینکه کیر مردا برام راست میشه لذت میبرم از اینکه ازم استفاده جنسی میشه لذت میبرم. تمایلم به مردا زیاده ولی فقط برای دادن.پس اول برو تفکیک کن بعد بیا نظر بده.تازه سافت و چی و چی و چی... هم داریم تو همجنسبازا که ربطی به گی نداره

اول تاپیک هم گفتم،این مطالب درد و دل یه ادم عصبانیه،ولی محض اطلاعتون،اون چیزایی که شما میگین مثل تاپ،بات یا سافت بودن مربوط به گی هاست نه همجنسبازا،همونطور که گفتین،برای یه گی وجود و شخصیت طرفش مهمه،برعکس بعضیا…

بله شما گی نیستید،ولی افرادی مثل شما اسم گی میذارن روی خودشون و باعث میشن همه امثال منو به چشم متجاوز و یا ابنه ای ببینن،تازه حتی اگه شما این اسم رو روی خودتون نذارید بازم بیشعورهایی هستن که این اسم رو روی شماها بزارن…اگه میخواین بفهمین که تاثیر این رفتار چیه،بدونین که امثال من به خاطر امثال شما همیشه محکوم هستن،برای این که بهتر منظورمو بفهمید لطفا از تو پروفایلم (داستان یک عشق ممنوعه۱و۲) رو بخونین…

2 ❤️

2017-10-24 14:13:51 +0330 +0330
نقل از: deep_mind_open_mind

میخوای دیگرانو بد نشون بدی تا خودت خوب دیده بشی؟ رو خرابه ی دیگران کاخ بسازی؟... مهم نیست تو وقتی میدی احساس داری یا نداری.... وقتی که کون میدی یعنی تو کونی هستی اما ایراد کونی بودن کجاس؟ چه ایرادی داره یه نفر علارغم بیشتر بودن احساساتش نسبت به جنس مخالف...نسبت به همجنس هم احساس داشته باشه چرا احساس میکنی عامل ناراحتی های تو کسایین کون میدنن ؟ آیا روش زندگی اونا آسیبی به دیگران وارد میکنه؟ تو که خودت زخم خورده ی جهل مردمی چرا جهل رو رواج میدی؟ احترامی که تو میخوای کسب کنی از این راه نمیگذره راهش اینه که به دیگران احترام بزاری تویی که به کونیا توهین میکنی راه رو واسه توهین شدن به خودت باز میکنی... تو با توهین به کونیا همون روشی رو پیش میگیری که دیگران با توهین به گیا پیش میگیرن (توهین به روش متفاوت زندگی) چرا به خودت اجازه دادی این احساس رو القا کنی که کونیا حاضر به انجام هر کارین؟

اول این که من نه دنبال جلب توجه ام،نه بابت این حرفا پول میگیرم...

دوم،من دارم به افرادی توهین میکنم که تنها به خاطر ارضای شهوت با همجنسشون دارن،قبل احساساتی شدن یکم بیشتر دقت کنید...اما عیب کونی بودن کجاست؟سوال مهم و به جایی هستش...

من کونی هارو صرفا مفعول ها در نظر نگرفتم و نمیگیرم،همونطور که گفتم فاعل ها رو هم از جمله این گروه در نظر میگیرم...جواب سوالاتون...

1_کونی بودن مشکلش اینه که ادم به خاطر توجیه رفتارش دلیل میاره و این دلیل ها هر چند احمقانه،باعث میشن که بقیه هم به خاطر ارضای شهوتشون هر غلطی میخوان بکنن و حس بدی به کارشون نداشته باشن و از توجیه های اون ها استفاده کنن،پس تعداد کونی ها میره بالا و فساد اخلاقی تو جامعه بیشتر میشه...کونی ها که دنبال کیر و کون هستن به مساىل مهمتر اهمیتی نمیدن و فقط به دنبال ارضای شهوتشون هستن،برای اون ها فرقی نمیکنه که کی چقدر از مردم دزدیده،چرا جوونارو میفرستن تا تو عراق و سوریه بمیرن،چرا کار نیست،چرا و چرا و چراهای بیشتر...ادمی که صرفا به دنبال ارضای جنسیه به سوراخ بیشتر از کتاب علاقه داره برای همین احمق باقی میمونه و ادم احمق برای همه مضره،از خودش گرفته تا هر کسی که دور و برشه...این از جواب سوال اولتون،البته ببخشید که حوصله توضیح بیشتر ندارم...

2_چرا حس میکنم مشکل من کونی ها هستن؟چون من بعد از دو سال هنوزم نمیدونم که دلیل این که عشقمو از دست دادم چیه،استریت بودنش،دین،یا کونی ها...کونی ها باعث میشن که بیشتر مردم به خصوص در جاهای عقب مونده تر وقتی که کلمه گی به گوششون میخوره یاد تجاوز و بچه بازی بیفتن...

3_بله،همونطور که گفتم فساد اخلاقی و امار تجاوز جنسی رو بالا میبره و به مردم صدمه میزنه...

4_ این جهل نیست،حقیقت تلخیه که شما به اسم تفکر عمیق وروشنفکری نمیخواین قبولش کنید...

5_چرا فکر میکنم کونی ها حاضر به انجام هرکاری ان؟به خاطر داستان های سایت و خاطرات مختلفی که تو پست های انجمن های مختلف میبینم،این مهم نیست که این داستان ها و خاطرات واقعی ان یا نه،به هر حال این مساىل پتانسیل افراد برای گه بودن رو نشون میدن،این مهم نیست که واقعا داستان های مثلا بین بچه مدرسه ای ها راسته یا نه،احمقایی هستن که الگو بگیرن و به خودشون و بقیه صدمه بزنن...

امیدوارم توضیحاتم براتون کافی بوده باشه،اگه مشکلی دیدین لطفا بگین تا اصلاحش کنم و لطفا اگه پست اول رو کامل نخوندین از اول بخونیدش...

2 ❤️

2017-10-24 16:31:15 +0330 +0330
نقل از: arash26t باشه تمام حرفات درست،حالا میای برای آشنایی؟؟

از همه خوانندگان محترم و نامحترم تقاضا دارم از من ای دی تل یا چیز مشابهی نخوان،من یه تعهد شخصی دارم که طبق اون نمیتونم با هیچکدوم از اعضای سایت،بیرون از این سایت هیچ نوع ارتباطی داشته باشم،برای همین حتی صمیمی ترین دوستان من در این سایت هم هیچ وسیله ارتباطی جز این سایت با من ندارن…

بحث بعدی هم اینه که لطفا قبل از دادن هر نوع پیشنهادی به بنده،بخش (درباره من) پروفایلم رو بخونید،من با جواب دادن به سوالات غیر شخصی شما یا بحث کردن در مورد مساىل مختلف مشکلی ندارم،ولی دنبال داشتن رابطه جنسی و این حرف ها نیستم…

1 ❤️

2017-10-25 03:17:12 +0330 +0330

...Up!

0 ❤️

2017-10-25 05:25:40 +0330 +0330

یعنی ریدم تو دهن هرچی کونیه

0 ❤️

2017-10-25 07:14:38 +0330 +0330

واقعا همه حرفهايي زدي درستن و من كاملا قبولشون دارم.
اين كوني هاي بيشرف باعث شدن كه من هم خاطره هاي تلخي از زمون بچگي داشته باشم.
واقعا حرف دلمو زدي.

0 ❤️

2017-10-25 09:08:14 +0330 +0330
نقل از: Bihalam توجه کنيد: بحث من فقط در مورد همجنسگرايان پسر هست. - آقا مهدي من موافق حرفاتم. يعني حرفات حرفاي خودم بود بجز اونجا که از پوشش قرار دادن ازدواج براي روابط عاطفي با همجنس ياد کردي ولي مخالفتي باهاش نکردي. اين خيلي غلطه. در ضمن ممکنه فردي همجنسگرا باشه ولي دست به هرزه بازي بزنه و همجنسبازي کنه. بنظر من هرزه هاي گرايش گي به تناسب بيشتر از هرزه هاي استريته. چون اين همجنسباز ها با کار هاي غلطشون آموزه هاي غلط رو به بقيه همجنسگرايان بينوا ترويج ميدن و ذهنيت غلط ميسازن. چون پسرن و داراي شهوت، از طرفي خسته از تنهايي و از طرفي فشار هاي رواني و فکري دارن که ميزنن سيم آخر و فکرشون کار نميکنه، چون هر کاري ميکنن اونچه ميخوان پيدا نميکنن و ديگه قيد همچيو ميزنن و اونها و غم هستن که براي هم ميمونن...

-من هم دوجنسگرايان رو درک نکردم، دس خودم نيست نميتونم درکشون کنم.

از نظر من چيزي بعنوان گرايش جنسي مطلق وجود نداره اصلا، ما يا هرزه بازي در مياريم يا نه. از طرفي هم امکان داره عاشق يک آدمي بشيم که ممکنه جنسيتش مذکر باشه يا مونث. عشقه که گرايش اصلي آدمه. شايد مني که هميشه ادعاي همجنسگرايي دارم عاشق دختري بشم. چون اونها هم انسان اند، ما هم. حالا تفاووت هايي در ظاهر وجود داره ولي اصل اشتراک در انسان بودن و عقل داشتنه، اصل خلقياته.

کاملا با حرفاتون موافقم عزیزجان،راستش دلیل اشاره نکردن به بحث ازدواج با غیر همجنس دو تا بود،اول جلوگیری از طولانی شدن متن و دوم هم این که حس میکردم این بحث زیاد به موضوع اصلی تاپیک مربوط نیست...

نظر شخصی من در مورد این ازدواج ها هم مثل شما اشتباه بودنشونه،زن قطعا نیازهای جنسی خودش رو داره و اگه شوهرش این نیاز هارو برطرف نکنه میره سراغ مردی دیگه و فساد اخلاقی جامعه بیشتر میشه،به نظر من بهترین کار ممکن برای خلاصی از حرف مردم ازدواج یک گی با یک لزبین هستش،اینطوری هر دو میتونن پیش معشوقشون باشن بدون این که برچسبی بهشون بخوره...

متاسفانه موضوع دوم اشارات شما هم درسته،رفتار کونی ها باعث میشه که همجنسگراهای واقعی هم دچار هرزگی اخلاقی بشن،از نظر من یک گی نباید همزمان دو یا چند رابطه داشته باشه و اگه داشته باشه از نظر من هرزه هستش...

راستش فکر نمیکنم یک گی بتونه به هیچ وجه عاشق جنس مخالف بشه،این نتیجه گیری من با دیدن رفتار دوستان و بررسی دقیق خودم هستش...

ممنونم بابت اشارات به جاتون،موفق باشید...

1 ❤️

2017-10-25 10:23:53 +0330 +0330
نقل از: اژدهای_سیاه حرف دلمو زدی باشد بعضیا پند گیرند :|

کم پیدایی عزیزجان!خوبی؟

0 ❤️

2017-10-25 10:44:05 +0330 +0330

کس نگو بابا جاکش … تو کسخل کس مغز کس مشنگ اصلا میدونی چی داری ضرررر میزنی ؟

0 ❤️

2017-10-25 10:46:20 +0330 +0330
نقل از: iman 84 در اینکه گی ها فقط با همجنس حال میکنن بحثی نیست و براشونم مهم نیست قیافه طرف چه شکلی باشه و سنش چقدر باشه و تیپش چی باشه.کسایی که اینجوری هستن خب واقعا گی هستن. با این حرفت که بعضیا فقط دنبال سن پایین هستن و کم مو و... و بعد ادعا میکنن که ما گی هستیم هم موافقم که میگی چون عرضه ندارن برن دختر مخ بزنن بکنن اومدن سمت پسر و گو زیادی میخورن که میگن ما گی هستیم.ولی اونا گی حساب نمیشن و تاپ حساب میشن. کسانی هم که مثل من کونن و فقط کون میدن و نمیکنن هم که میگن بات but. منم گی نیستم چون نمیکنم فقط میدم ولی بات هستم. کیر دوست دارم از اینکه کیر مردا برام راست میشه لذت میبرم از اینکه ازم استفاده جنسی میشه لذت میبرم. تمایلم به مردا زیاده ولی فقط برای دادن.پس اول برو تفکیک کن بعد بیا نظر بده.تازه سافت و چی و چی و چی... هم داریم تو همجنسبازا که ربطی به گی نداره

تو برو کونتو بده کوووونی … صاحب محترم تاپیک اینهمه نوشته که امثال کووونی مثل تو نیان اینجا ضررررر بزنن بازم تو میای از شاهنامه کوووون دادنت میگی

0 ❤️

2017-10-25 10:49:59 +0330 +0330

با بیشتر متن کاملا موافقم

0 ❤️

2017-10-25 10:50:58 +0330 +0330

خیلی عالی نوشتی … من باهات موافقم … من آرزومه که همه پسرای کشورم مثل تو یه همجنسگرای واقعی یه گی واقعی بشن … ولی خب چه کنیم که همشون به سونامی قحطی سوراخ مبتلا هستن و فقط به دنبال کردنن … خیلی دلم میخواد خیلی دلم میخواد کنار پسری مثل تو آروم بگیرم … کنارش باشم

0 ❤️

2017-10-25 10:56:24 +0330 +0330

یه سوال. گی ها چه طوری ارضا میشن پس؟ یکی قبلا گفت خود به خود آبشون میاد در اثر بوسه عادی ولی اخه تا وقتی اندام جنسی تحریک نشه چه جوری ارضا میشن؟

0 ❤️

2017-10-25 11:10:47 +0330 +0330
نقل از: گوزوجان یه سوال. گی ها چه طوری ارضا میشن پس؟ یکی قبلا گفت خود به خود آبشون میاد در اثر بوسه عادی ولی اخه تا وقتی اندام جنسی تحریک نشه چه جوری ارضا میشن؟

دیگه اونقدرا هم نیست!روابط عاشقانس ولی میتونه با سکس و یا بی سکس باشه!قطعا هم فرد وقتی ارضای جسمی میشه که بخش های جنسی بدنش تحریک بشن،البته برای گی ها ارضای روانی مهم تره…

3 ❤️

2017-10-25 11:23:01 +0330 +0330
نقل از: khodam2079 با بیشتر متن کاملا موافقم

اگه به نظرتون بحثی مشکل داره خوشحال میشم اصلاحش کنم…

0 ❤️

2017-10-25 12:00:05 +0330 +0330
نقل از: Bihalam
نقل از: Bihalam توجه کنيد: بحث من فقط در مورد همجنسگرايان پسر هست. - آقا مهدي من موافق حرفاتم. يعني حرفات حرفاي خودم بود بجز اونجا که از پوشش قرار دادن ازدواج براي روابط عاطفي با همجنس ياد کردي ولي مخالفتي باهاش نکردي. اين خيلي غلطه. در ضمن ممکنه فردي همجنسگرا باشه ولي دست به هرزه بازي بزنه و همجنسبازي کنه. بنظر من هرزه هاي گرايش گي به تناسب بيشتر از هرزه هاي استريته. چون اين همجنسباز ها با کار هاي غلطشون آموزه هاي غلط رو به بقيه همجنسگرايان بينوا ترويج ميدن و ذهنيت غلط ميسازن. چون پسرن و داراي شهوت، از طرفي خسته از تنهايي و از طرفي فشار هاي رواني و فکري دارن که ميزنن سيم آخر و فکرشون کار نميکنه، چون هر کاري ميکنن اونچه ميخوان پيدا نميکنن و ديگه قيد همچيو ميزنن و اونها و غم هستن که براي هم ميمونن...

از نظر من چيزي بعنوان گرايش جنسي مطلق وجود نداره اصلا، ما يا هرزه بازي در مياريم يا نه. از طرفي هم امکان داره عاشق يک آدمي بشيم که ممکنه جنسيتش مذکر باشه يا مونث. عشقه که گرايش اصلي آدمه. شايد مني که هميشه ادعاي همجنسگرايي دارم عاشق دختري بشم. چون اونها هم انسان اند، ما هم. حالا تفاووت هايي در ظاهر وجود داره ولي اصل اشتراک در انسان بودن و عقل داشتنه، اصل خلقياته.

کاملا با حرفاتون موافقم عزیزجان،راستش دلیل اشاره نکردن به بحث ازدواج با غیر همجنس دو تا بود،اول جلوگیری از طولانی شدن متن و دوم هم این که حس میکردم این بحث زیاد به موضوع اصلی تاپیک مربوط نیست...

نظر شخصی من در مورد این ازدواج ها هم مثل شما اشتباه بودنشونه،زن قطعا نیازهای جنسی خودش رو داره و اگه شوهرش این نیاز هارو برطرف نکنه میره سراغ مردی دیگه و فساد اخلاقی جامعه بیشتر میشه،به نظر من بهترین کار ممکن برای خلاصی از حرف مردم ازدواج یک گی با یک لزبین هستش،اینطوری هر دو میتونن پیش معشوقشون باشن بدون این که برچسبی بهشون بخوره...

متاسفانه موضوع دوم اشارات شما هم درسته،رفتار کونی ها باعث میشه که همجنسگراهای واقعی هم دچار هرزگی اخلاقی بشن،از نظر من یک گی نباید همزمان دو یا چند رابطه داشته باشه و اگه داشته باشه از نظر من هرزه هستش...

راستش فکر نمیکنم یک گی بتونه به هیچ وجه عاشق جنس مخالف بشه،این نتیجه گیری من با دیدن رفتار دوستان و بررسی دقیق خودم هستش...

قربان شما، منکه کلا موافق نيستم با ازدواج بين دوجنس مخالف زماني که يکي يا هردوشون گرايش عاطفي به همجنس دارن. ما نبايد بخاطر حرف مردم بترسيم. مخصوصا الآن که ديگه هيچکس ازدواج نميکنه و همه کار بدي که فکرشو بکني ميکنه ديگه ازدواج نکردن عادي شده. اين قضيه مشکل نيست مشکل تنها بودن يک همجنسگراس وگرنه اگر واقعا بخواي ميتوني در کنار همسر همجنست برنامه بريزين و به يکي از کشور هاي پناه جوي همجنسگرايان سفر کنيد. شنيدم حتي شغل، بيمه، خونه و بچه هم ميدن به همجنسگرايان پناهجو.

• من معتقدم هر کسي يجور گرايشات جنسي خاص خودشو داره. مثلا يکي ترنسه، يکي هم عاشق دخترا ميشه و هم عاشق مرداي سن بالا، يکي از زناي 35 ساله خوشش مياد، يکي دوست داره با بچه 14 ساله باشه، يکي اصلا دوست داره تنها باشه و... که بسته به چگونگيه تمايلات و تم فکري سلامت ذهني فرد رو هم مشخص کرد. اينجا ما اگر بخوايم همجنسگرايان مطلق رو از جامعه بکشيم بيرون همش 2 درصد هم نميشه. شايدم کمتر... ولي من اينو ميخوام بگم که آقاي مهدي که خودتون رو همجنسگرا معرفي کرديد، آيا بغير از فرد مورد نظر کسي رو ديديد از همجنسانتون که توي دلتون بخوايد رابطه عاطفي داشته باشيد باهاش؟ فعلا جواب اين سوالو به من بده در ضمن امضاي مشتي داري، هر دفه چشم بش ميخوره حال ميکونم!

نمیدونم راستش،فک کنم تو خیلی جاها هنوز هم بحث تابوهای اجتماعی مطرح باشه!ولی در مورد شهرای بزرگ مطمىن نیستم...

ایده ال من هم قطعا ازدواج همجنسگرایان با معشوقشونه،چیزی که فعلا تو ایران ممکن نیست!خیلی ها هم به دلایل مختلفی نمیتونن یا نمیخوان که از کشور برن،در حالی که اصلا ابراز وجود هم نمیتونن بکنن!

بله به هر حال،شرایط روحی روانی و اجتماعی گاها باعث تغییر در اصول میشه و راستش از نظر من این انحرافه...هم جنسی،هم عقیدتی...بحث پدوفیلی هم که کلا ممنوعه و انسانی نیست...

و جواب سوال اخر،بله،اعتراف میکنم که دلم خواسته با چند نفر نفر از دوستان دیگه هم روابط عاطفی و گاها حتی عشقبازی هم داشته باشم که بعدا سریع پشیمون شدم و سر عشق و عاشقی خودم برگشتم،به خاطر منطق و عذاب وجدان...فک کنم این سوال رو میپرسین که از گرایش من اطمینان پیدا کنید،من با پسرهای خاص و زیبای زیادی دوست بودم ولی احساس وابستگی خاصی بهشون نداشتم و الان هم عاشق یه پسر فوق العاده ام و ضمنا هیچوقت هم اندام جنسی زنانه و خود شخصیت دخترها طوری جذبم نکرده که بخوام حس خاصی بهشون داشته باشم...

2 ❤️

2017-10-25 13:36:14 +0330 +0330

قربان شما، منکه کلا موافق نيستم با ازدواج بين دوجنس مخالف زماني که يکي يا هردوشون گرايش عاطفي به همجنس دارن. ما نبايد بخاطر حرف مردم بترسيم. مخصوصا الآن که ديگه هيچکس ازدواج نميکنه و همه کار بدي که فکرشو بکني ميکنه ديگه ازدواج نکردن عادي شده. اين قضيه مشکل نيست مشکل تنها بودن يک همجنسگراس وگرنه اگر واقعا بخواي ميتوني در کنار همسر همجنست برنامه بريزين و به يکي از کشور هاي پناه جوي همجنسگرايان سفر کنيد. شنيدم حتي شغل، بيمه، خونه و بچه هم ميدن به همجنسگرايان پناهجو.

• من معتقدم هر کسي يجور گرايشات جنسي خاص خودشو داره. مثلا يکي ترنسه، يکي هم عاشق دخترا ميشه و هم عاشق مرداي سن بالا، يکي از زناي 35 ساله خوشش مياد، يکي دوست داره با بچه 14 ساله باشه، يکي اصلا دوست داره تنها باشه و... که بسته به چگونگيه تمايلات و تم فکري سلامت ذهني فرد رو هم مشخص کرد. اينجا ما اگر بخوايم همجنسگرايان مطلق رو از جامعه بکشيم بيرون همش 2 درصد هم نميشه. شايدم کمتر... ولي من اينو ميخوام بگم که آقاي مهدي که خودتون رو همجنسگرا معرفي کرديد، آيا بغير از فرد مورد نظر کسي رو ديديد از همجنسانتون که توي دلتون بخوايد رابطه عاطفي داشته باشيد باهاش؟ فعلا جواب اين سوالو به من بده در ضمن امضاي مشتي داري، هر دفه چشم بش ميخوره حال ميکونم!

نمیدونم راستش،فک کنم تو خیلی جاها هنوز هم بحث تابوهای اجتماعی مطرح باشه!ولی در مورد شهرای بزرگ مطمىن نیستم...

ایده ال من هم قطعا ازدواج همجنسگرایان با معشوقشونه،چیزی که فعلا تو ایران ممکن نیست!خیلی ها هم به دلایل مختلفی نمیتونن یا نمیخوان که از کشور برن،در حالی که اصلا ابراز وجود هم نمیتونن بکنن!

بله به هر حال،شرایط روحی روانی و اجتماعی گاها باعث تغییر در اصول میشه و راستش از نظر من این انحرافه...هم جنسی،هم عقیدتی...بحث پدوفیلی هم که کلا ممنوعه و انسانی نیست...

و جواب سوال اخر،بله،اعتراف میکنم که دلم خواسته با چند نفر نفر از دوستان دیگه هم روابط عاطفی و گاها حتی عشقبازی هم داشته باشم که بعدا سریع پشیمون شدم و سر عشق و عاشقی خودم برگشتم،به خاطر منطق و عذاب وجدان...فک کنم این سوال رو میپرسین که از گرایش من اطمینان پیدا کنید،من با پسرهای خاص و زیبای زیادی دوست بودم ولی احساس وابستگی خاصی بهشون نداشتم و الان هم عاشق یه پسر فوق العاده ام و ضمنا هیچوقت هم اندام جنسی زنانه و خود شخصیت دخترها طوری جذبم نکرده که بخوام حس خاصی بهشون داشته باشم...

آره توي شهراي کوچيکي مثل شهر ما که هر دفعه ميزني بيرون حد اقل با دوتا آشنا اتفاقي روبرو ميشي واقعا سخته. تا بخواي يک نفرو هم کيش خودت بيابي و يک مکان امني براي خودت فراهم بسازي ميبيني که پير شدي... بله واقعا آدم سخته که مملکتو خانواده وو خاطراتشو ول کنه بره خارج.. اي خدااا -من به وجود خدا اعتقاد دارم ها نگي چرا الکي صداش ميکني- خلاصه بعله

آها پس تو جزو دسته بسيار معدودي از اين جمعيت هستي، خب آقا با اين جوابت کلا برنامه رو بهم ريختي، يحني ميخواستم بگي نه من بقيه مطلب رو بگم. اصل مطلبم اين بود که گرايش ما اون تک نفري هست که عاشقشيم. اون يک نفر باعث ميشه ما فکر کنيم همجنسگرا هستيم يا استريت. الآن من خودم خيلي به خودم تلقين کردم گي ام ولي دختر هايي بودن که مثل ديفار نتونستم بهشون نگاه کنم. دختر ها از نعمت فيزيولوژي زيبا شدن بهره مندن هر چند من زياد از فرم چهره دخترا خوشم نمياد چه برسه بي آرايش واويلا. اصلا بيخيال منم گي مطلقم، منم اونقدري که اون دخترا استروژن دارن داشتم هلو بودم هلوووو... حاجي رشته کلامم رفت لوسانجلس اصلا نفهميدم چي گفتم

الان یعنی من گی نیستم؟من به اون ها که سه نفر بودن (در دوره های مختلف) گرایش عاطفی داشتم ولی اون فقط علاقه سطحی بود نه چیز بیشتر،تنها عشق من تو زندگیم فقط یه نفر بوده و هست...یکم حرفاتون گیج کنندس...

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «