الا یا ایها الشهوانیون ما هم رفتیم!

1398/06/26

الا یا ایها الشهوان ادر کسا و ناولها // که صد تاپیک نمود آسان ولی افتاد مشکلها! 😁

البته در نسخه سمرقندی دیده شده که شاعر میفرماید:

الا یا ایها الشهوان ادر کسا و ناولها // که کس کردن نمود آسان ولی افتاد مشکلها! 😁🙄

خلاصه بابام جان! من در میان شما دو چیز باقی می‌گذارم که اگر آنها را دستاویز قرار دهید، هرگز گمراه نخواهید شد.** پروفایلم و تواپیکم**! باشد که با خواندن و تمسک به آنها رستگار شوید! از گمراهی نجات پیدا کنید! ایمان بیاورید! سیمان بیاورید! اصلا هر غلطی دوست دارین بکنین! 😁 🙄

انی تارک فیکم الثقلین پروفایلی و تواپیکی! ما ان تمسکتم بهما لن تضلوا ابدا…

آقایی که شما باشین! خلاصه, بعد از 4 ماه و 19 روز تلاش بی وقفه و نگارش 132 تواپیک طوفانی و اعلا و گوگولی که موضوعات اونها بازه وسیعی از:

تحلیل قیمت دلار! تا لنگ و پاچه کایلی و کندال جنر! تا حرفهای نیچه! تا جنگ ایران و آمریکا! تا عبدالله موحد! تا اشعار مثنوی! تا بهبود عملکرد جنسی! تا 220 کتابی که قبل از مرگ باید خواند! تا سایز آلت مردانه! تا میلان کوندرا! تا آموزش رقص ایرانی! تا قیام عاشورا! تا افسانه هوش ایرانی! تا “استاد” رائفی پور! تا روسپیگری در ایران و آمریکا! تا ایرج میرزا! تا حماسه آریو برزن! تا درآمد سوپر مارکت! تا رباعیات خیام! تا رضا شاه و آتاتورک! تا خاطرات پورن استارها! تا نبرد سپهبد سورنا! تا خرافات مذهبی! تا کازانوا! تا چخوف! تا توهمات ایرانیان! تا صادق هدایت! تا ازدواج با دختر باکره! تا “دکتر” حسن عباسی! تا آموزش سکس! تا نادر شاه! تا تنگ کردن واژن! تا فروید! تا کانال صیغه یابی! تا سهراب سپهری! تا قطر گردن سید حسن خرس الله! تا برتراند راسل! تا زدن پهپاد با سنگ! تا برنارد شاو! تا جیگری به نام استرلا نوری! تا ولتر! تا ماتحت گنده جیلین اوچوا! تا پائولو کوئیلو! تا اندام مگان بارتون! تا آلبر کامو! تا مشکلات جنسی و طلاق! تا جیگر کاخ سفید خانم مورگارن اورتگاس!..

را در بر میگرفته است!!!

از خدمت شما برادران و خواهران شهوانی مرخص میشوم! و در این میان اگر آبرویی داشتم! با خدای خود معامله کردم! ;)

فراموش نکنید که: فاِنّهُن التواپیکُ العُلی و اِنّ شفاعتَهُنّ لَتُرتَجی!

رحم الله من قرا الفاتحه مع الصلوات! مرحوم axm432 !!! مغفور axm432 !!! خواهرا بزنین به سینه! 😁🙄

از دوستی و همراهی همه شما دوستان خوبم سپاسگزارم!

اما جدی: راستش نوشتن مطلب توی این سایت برای من یک جورایی جنبه فان و تراپی داشت. من آدم گرفتاری هستم اما دوست داشتم بین کارهام اگه مطلب جدیدی به ذهنم میرسه اون رو بنویسم و با بقیه راجع بهش صحبت کنم. برای همین هم موضوعات تاپیک ها خیلی متنوع هستند. انتخاب موضوع تاپیک به این بستگی داشته که اون روز خاص چه مطلبی برام “جالب” بوده! خلاصه نه عامل استکبار جهانی هستم! نه عامل صهیونیزم بین المللی! نه وهابی! نه یزیدی! نه مجاهد! نه سلطنت طلب! نه اصولگرا! نه اصلاح طلب!.. فقط یه آدم مستقلی که میخواسته در فضای آزاد مطالبی که “دوست داره” رو بنویسه و با افراد علاقمند دیگه, خیلی “دوستانه”, “منطقی” و “مودبانه” راجع بهشون صحبت کنه!

ولکن!

**ما آزموده‌ایم در این شهر بخت خویش // بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش **

ایام بکام!

پ.ن. من آدم صبوری هستم و به هر پروسه ای معمولا وقت کافی برای حصول نتیجه میدم; اما این چیزایی که این چند وقت توی ایران و بخصوص توی این سایت دیدم باعث شد جدا برای آینده این مملکت نگران بشم. ضریب هوشی اکثریت واقعا خیلی پایینه. هر مطلب ساده ای رو باید چند بار توضیح بدی. طرف یک خط کتاب حاضر نیست بخونه و چند دقیقه هم حاضر نیست فکر کنه اما ساعتها وراجی میکنه و فرضیه های 8 ریشتری صادر میکنه! اگه حرف مخالفی بزنی هم فوری یه اتهامی, فحش ناموسی, چیزی…! من جای آمریکاییها باشم اصلا به ایران حمله نمیکنم! این جامعه به خودی خود داره از درون دچار فروپاشی میشه!

پ.ن. دوستی داشتم که میگفت ترکیب دو خصوصیت در یک فرد بدترینه! یبوست فکری و اسهال کلامی!

پ.ن. I learned long ago, never to wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it

George Bernard Shaw

3603 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-09-17 04:12:53 +0430 +0430
نقل از: hotstar1980 خیلی خوشحال شدم که با یک فرد متشخص تحصیلکرده اشنا شدم و جزو معدود کسایی بودین که تاپیک هاتون ارزش وقت گذاشتن و خوندن رو داشت

و متاسفم که گویا قراره کمتر ببینمتون، بهر حال براتون ارزوی سلامتی و موفقیت روزافزون دارم دوست خوبم

ممنون دکتر جان من هم از آشنایی با شما و گپ هایی که زدیم خیلی خوشحال شدم. منم برای شما بهترین آرزوها رو دارم. امیدوارم گهگاهی سری بزنم.

1 ❤️

2019-09-17 04:51:18 +0430 +0430
نقل از: hotstar1980 خیلی خوشحال شدم که با یک فرد متشخص تحصیلکرده اشنا شدم و جزو معدود کسایی بودین که تاپیک هاتون ارزش وقت گذاشتن و خوندن رو داشت

و متاسفم که گویا قراره کمتر ببینمتون، بهر حال براتون ارزوی سلامتی و موفقیت روزافزون دارم دوست خوبم

از لطفتون ممنون دکتر جان. من هم از گپ زدن با شما خیلی لذت بردم و براتون بهترین آرزوها رو دارم. 🌹

1 ❤️

2019-09-17 07:41:22 +0430 +0430
نقل از: Zarathustra تو از این دشت خشک تشنه روزی کوچ خواهی کرد/و اشک من تورا بدرود خواهد گفت/ بعد از چند سال که تازه دست به قلم شدیم هنوز نیومده بار سفر بستی رفیق، امیدوارم هرکجا هستی دلت شاد باشه و لبت خندون

ممنون دوست من. گهگاهی سر میزنم و حالت رو میپرسم. علوم اسلامی رو هم ادامه بده شاید یه دایره المعارف اسلامی ازش دراومد! 😁

سفرت به خیر اما تو و دوستی، خدا را
چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی
به شکوفه‌ها، به باران برسان سلام ما را

شفیعی کدکنی

0 ❤️

2019-09-17 07:43:31 +0430 +0430
نقل از: Zarathustra اِنّی تارک فیکم الثقلین : پروفایلی و تواپیکی.ما ان تمسکتم بهما لن تضلوا ابدا

الا یا ایها الشهوان! ادر کسا و ناولها که تاپیک مینمود آسان ولی افتاد مشکلها! 😁 🙄

0 ❤️

2019-09-17 07:56:46 +0430 +0430
نقل از: xorxor آقا بمون. فعالیت شما اینجا برای خیلی ها از جمله خود من آموزنده است. درسته که اینجا ضریب هوشی پایینه و اگه بخوای با احمقان سروکله بزنی حسابی اعصابت خورد میشه ولی در عوض به مخاطبان زیادی آگاهی میدی که شاید هیچ جای دیگه شانس دیدن ای حرفا رو ندارند.

مجبور نیستی به هر مزخرفی جواب بدی. هر کس اذیتت می کنه رو بلاک کن نتونه تاپیک هات رو به گند بکشه.
ما رو از دانش و قلم خوبت محروم نکن.

از اظهار لطفت ممنون دوست عزیز. خلاصه داستان اینه:

کسی که خوابیده رو میشه بیدار کرد اما کسی که خودش رو بخواب زده هرگز!

اما میام هر چند وقت یکبار بهتون سر میزنم. ;)

1 ❤️

2019-09-17 08:12:53 +0430 +0430
نقل از: مشتاقشما واسه همینه که میگن مشکل مملکت ما فرار مغزها نیست موندن کص مغز هاست

چی بگم رفیق! علاوه بر فحش های ناموسی و نسبتهای بی شرفی و بی غیرتی و وهابیت و یزیدی بودن…از دیروز چند تا از نوابغ بزرگ و برتر این سایت کشف کردن که من “مجاهدم”!!! و همین بالا یکیشون میگه چون اکانتت سوخته داری میری! تو واقعا میخوای به یه همچین نابغه ای چی بگی! 😁 🙄

بذار انقدر مثل کرم توی نجاست خودشون بلولند تا خفه بشن! یه همچین آدمایی که مغزی ندارن که بخوان فکر کنن!

0 ❤️

2019-09-17 08:31:04 +0430 +0430
نقل از: وب.گرد چرا عاقل کند کاری؟.......که باز آید به کنعان غم مخور شما میری ولی پشیمان خواهی شد.و باز خواهی گشت.!

خارج از شوخی امیدوارم هر جا هستی شاد و پیروز باشی.

ممنون رفیق! میام سر میزنم گاهی! ;)

1 ❤️

2019-09-17 08:32:14 +0430 +0430
نقل از: Zarathustra
نقل از: axm432
نقل از: Zarathustra اِنّی تارک فیکم الثقلین : پروفایلی و تواپیکی.ما ان تمسکتم بهما لن تضلوا ابدا

الا یا ایها الشهوان! ادر کسا و ناولها که تاپیک مینمود آسان ولی افتاد مشکلها! 😁 🙄

به بوی ممه ای کآخر، صبا زان بند بگشاید/ز نوک قهوه ای رنگش چه خون افتاده در دلها

صبا کی هست حالا؟ این “قهوه ایه نوک ممه ای” که میگن از اینجا اومده؟ 😁 🙄

0 ❤️

2019-09-17 08:34:50 +0430 +0430
نقل از: مشتاقشما واسه همینه که میگن مشکل مملکت ما فرار مغزها نیست موندن کص مغز هاست

چی بگم رفیق! علاوه بر فحش های ناموسی و نسبتهای بی شرفی و بی غیرتی و وهابیت و یزیدی بودن…از دیروز چند تا از نوابغ بزرگ و برتر این سایت کشف کردن که من “مجاهدم”!!! و همین بالا یکیشون میگه چون اکانتت سوخته داری میری! تو واقعا میخوای به یه همچین نابغه ای چی بگی! 😁 🙄

بذار انقدر مثل کرم توی نجاست خودشون بلولند تا خفه بشن! یه همچین آدمایی که مغزی ندارن که بخوان فکر کنن!

داداش اینا شغلشون اینه کامنتی دستمزد میگیرند و خبر دارم تا ۱۰ یا ۱۵میلیون هم درآمد ماهیانه دارند

حیف پول! آخه بلد باشه اتهام درست و چسبناک بزنه! به یه آدم ضد مذهب که تاپیک زده ضد عاشورا!!! تو بگی مجاهد! معلومه مغزت شدیدا گوزیده! 😁 🙄

0 ❤️

2019-09-17 08:35:33 +0430 +0430
نقل از: Sobranie ای بابا ما دلمون برای تاپیک های شما تنگ میشه

از اظهار لطفتون ممنون دوست عزیز!

0 ❤️

2019-09-17 08:36:57 +0430 +0430
نقل از: فکرتوکوص-کیرتوکار اعمال بعد از جق عبارتند از:

حذف تمامی فیلم های پورن از گوشی و لبتاب

دیلت اکانت تلگرام و اینستا

دو رکعت نماز ایات

بازگشتن به اغوش گرم خانواده

شروع ورزش سخت و جدی

تصمیمات جدی برای اینده و تفکر عمیق

و همانا که کمر پر شود…اغازی نو. 😁

داداش چند بار امتحان کردم جواب نداد! 😁 🙄

0 ❤️

2019-09-17 08:59:53 +0430 +0430
نقل از: فکرتوکوص-کیرتوکار تجربه ثابت کرده اونایی که تاپیک خدافظی میزنن اصلا رفتنی نیستن،فقط واسه چند روز جو میگیرتشون نمیان.اونی که میخاد نیاد یهوویی بدون خدافظی غیب میشه.

دوست عزیز, علت تاپیک خداحافظی این بود که همه دوستان بدونن که نیستم که کامنت ها رو جواب بدم. وگرنه باید میرفتم توی تک تک تاپیک ها و دونه دونه مینوشتم…من تاپیک زیاد دارم و عملی نیست.

توضیح دادم علت رفتنم رو. من یه علایقی دارم که دوست دارم راجع بهشون بنویسم و با آدمهای اهل فکر بحث منطقی کنم. اینجا اکثریت (البته نه همه) نمیخوان چیزی بخونن یا فکر کنن. صرفا میخوان حرف بزنن و اینجوری هیچ بحث منطقی نمیشه کرد. چون این موضوع به این زودیها تغییری نخواهد کرد من هم قصد ندارم فعال باشم.

میام گهگاهی سر میزنم اما چیزی نمینویسم. ;)

1 ❤️

2019-09-17 09:18:12 +0430 +0430
نقل از: eyval123412341234
نقل از: فکرتوکوص-کیرتوکار تجربه ثابت کرده اونایی که تاپیک خدافظی میزنن اصلا رفتنی نیستن،فقط واسه چند روز جو میگیرتشون نمیان.اونی که میخاد نیاد یهوویی بدون خدافظی غیب میشه.

دوست عزیز, علت تاپیک خداحافظی این بود که همه دوستان بدونن که نیستم که کامنت ها رو جواب بدم. وگرنه باید میرفتم توی تک تک تاپیک ها و دونه دونه مینوشتم…من تاپیک زیاد دارم و عملی نیست.

توضیح دادم علت رفتنم رو. من یه علایقی دارم که دوست دارم راجع بهشون بنویسم و با آدمهای اهل فکر بحث منطقی کنم. اینجا اکثریت (البته نه همه) نمیخوان چیزی بخونن یا فکر کنن. صرفا میخوان حرف بزنن و اینجوری هیچ بحث منطقی نمیشه کرد. چون این موضوع به این زودیها تغییری نخواهد کرد من هم قصد ندارم فعال باشم.

۱۳۲ تا تاپیک شد؟! برام جالب شد من چند تا زدم ! برم بشمرم! 🙄

خواهر شادی! شما سوئدی. اونجا هوا سرده, شبها طولانیه! اصلا نصف سال شبه اونجا! این فاکتورها رو اگه در نظر بگیریم, شما مثل همیشه برنده ای! 😁 🙄

نون و پنیر و پونه // شادی برنده مونه!

1 ❤️

2019-09-17 10:01:02 +0430 +0430
نقل از: aminkinghentai من یه مدت توبه کردم شهوانی رو پاک کردم سر سه روز نشده بر گشتم و توبه شکستم

سه روز؟ پس من سعی میکنم رکورد شما رو بزنم! 😁

0 ❤️

2019-09-17 10:17:04 +0430 +0430
نقل از: Navid.master تو ديگه نرو جان من چرا من هركيو دنبال ميكنم ميره

نوید جان من فکر کنم 110 تا فالور دارم. دوست هم نداشتم برم! اما دیگه چاره ای دوستان باقی نذاشتن…یک کلمه حرف حساب با این جماعت نمیشه زد!

1 ❤️

2019-09-17 10:28:37 +0430 +0430
نقل از: Navid.master
نقل از: Navid.master تو ديگه نرو جان من چرا من هركيو دنبال ميكنم ميره

نوید جان من فکر کنم 110 تا فالور دارم. دوست هم نداشتم برم! اما دیگه چاره ای دوستان باقی نذاشتن…یک کلمه حرف حساب با این جماعت نمیشه زد!

بله حرفتون متينه ولى ما دل تنگ ميشيم

ممنون لطف داری.

1 ❤️

2019-09-17 10:42:09 +0430 +0430
نقل از: Doroti اخیییی شما یکی از آقاهای خوبی بودی ک اینجا دیدم : )

باشد ک موفق باشید 🌹

ممنون دوروتی جان. منم برای شما آرزوی موفقیت میکنم. 🌹

0 ❤️

2019-09-17 11:09:21 +0430 +0430
نقل از: فکرتوکوص-کیرتوکار

پنج سال!!!چجوری حساب کردی؟ 😁

پنج ساله ملتو خفت کردم اینجا 🙄 شایدم بیشتر!

ببین نکنه تو یکی از بنیانگذاران این سایت هستی؟ چه خبره آخه؟

1 ❤️

2019-09-17 11:30:13 +0430 +0430

مال من ۲۰۱ عدد شد! با اینحساب فقط با عضویت پنج ماهه و ۱۳۲ تا تاپیک شما برنده ای! من تو پنج سال فقط ۲۰۱ ی زدم!

راستی الان داشتم فکر میکردم که اگه منم 5 سال میموندم و با همین فرمون حرکت میکردم, میرسیدم به 1584 تاپیک! اونوقت فقط چند تا کارمند لازم داشتم که کامنتهای تاپیک ها رو جواب بدن! 😁 🙄 کار درستیه آقا من رفتم! 😁

0 ❤️

2019-09-17 12:34:27 +0430 +0430
نقل از: Zarathustra قال الحضرت الآرش:

اِنّی تارک فیکم الثقلین : پروفایلی و تواپیکی.ما ان تمسکتم بهما لن تضلوا ابدا

صحیفه الشهوانیه

شاید هم “تضلوا ابدا”!!! 😁 🙄

0 ❤️

2019-09-17 12:41:28 +0430 +0430
نقل از: مشتاقشما

رفیق با اون سبیل من یکی تسلیمم! 😁

0 ❤️

2019-09-17 13:01:43 +0430 +0430
نقل از: mofo56 فقط گیتار رو با خودت نبر 😁 از اینکه چند ماه در شهوانی بسر برده و با شخصیت ممتازی چون بنده(که یکی از جانوران منحصر بفرد کره زمین میباشم) آشنا گشتید بسی خوشوقت شدم 😁 نری عین یویو دوباره برگردی 😁

موفو جان من هم از آشنایی با جانوری مثل تو بسی مشعوف شدم! 😁 نگران نباش! چراغها رو خاموش میکنم در رو هم پشت سرم میبندم! 😁

0 ❤️

2019-09-17 13:05:32 +0430 +0430
نقل از: Dorsa.80 آدم خوب و عجیبی هستی!

هر جا میری شاد و موفق باشی🌹

ممنون درسا جان! من آخر سر داستان این “عجیب” رو نفهمیدم ها! 😁

2 ❤️

2019-09-17 13:12:37 +0430 +0430
نقل از: xorxor

آقا بلاک شون کن. اینا برای بحث منطقی اینجا نیستن. برای لجن مال کردن و بیرون کردن هر کاربر مستقلی اینجا هستن که حرفی برای گفتن داره.

این حرومزاده های سایبری میخوان فضای زرد و گه گیجه و فرومایگی و تسلیم به ارباباشون همه جا حاکم باشه حتی توی سایت سکسی. برای این کار نیرو دارن و پول خرج می کنند. شک نکن نصف بیشتر کسانی که اینجا دارن بهت انگ می زنند از همین دسته هستن. جنگه برادر جنگ! در جنگ باید صبور و گاهی بی رحم باشی. دیدی یارو سایبری می زنه بلاک کن فقط بلاک

والا من نمیدونستم حکومت به یه همچین فلاکتی افتاده که این حرفهای ساده ما, اونم تو اینجا, رو نمیتونه تحمل کنه و این مُنگل شُنگل ها رو میفرسته که مثلا جلوگیری کنن! واقعا پِرت پول! اونم آخه با این اساتیدی که حرف یومیشون رو نمیتونن بزنن! طرف یه پاراگراف مینویسه 6 تا غلط واضح املایی توش درمیاد! 😁 🙄

0 ❤️

2019-09-17 13:35:23 +0430 +0430
نقل از: Dorsa.80
نقل از: Dorsa.80 آدم خوب و عجیبی هستی!

هر جا میری شاد و موفق باشی🌹

ممنون درسا جان! من آخر سر داستان این “عجیب” رو نفهمیدم ها! 😁

بعضی چیزارو آدم نفهمه بهتره چون زرتی موهاش سفید میشه و بعدشم میریزه:/

تو خصوصی یواشکی بهم بگو! رنگ مو دم دست نگه میدارم! 😁

0 ❤️

2019-09-17 14:24:16 +0430 +0430

صحیفه الشهوانیه

رفیق نظرت راجع به این چیه؟

تلک التواپیک العلی و ان شفاعتهن لترتجی!

;)

0 ❤️

2019-09-17 15:51:08 +0430 +0430
نقل از: Zarathustra تو از این دشت خشک تشنه روزی کوچ خواهی کرد/و اشک من تورا بدرود خواهد گفت/ بعد از چند سال که تازه دست به قلم شدیم هنوز نیومده بار سفر بستی رفیق، امیدوارم هرکجا هستی دلت شاد باشه و لبت خندون

راستی تاپیک ریاضیات و هندسه اسلامی رو کی میخوای راه اندازی کنی که در اون دو خط متنافر هیچوقت یکدیگر را قطع نمیکنن مگر به اذن ولایت!

معادلات یوهانس برنولی چون طرف جهود بوده باید تغییر نام پیدا کنه به معادلات یونس برادعی! 😁

0 ❤️

2019-09-17 16:12:35 +0430 +0430
نقل از: مشتاقشما خداحافظی کردن شمام مثل خداحافظی کردن خانم های قدیم دم درب منزل میمونه که صحبت های دم درشون از حرفای خود مهمونیشون بیشتر وقت میبرد 😁

داداش روز آخرم هست! فردا نیستم دیگه! البته از این تمثیل کمال امتنان را دارم! 😁

0 ❤️

2019-09-17 16:16:35 +0430 +0430
نقل از: مشتاقشما خداحافظی کردن شمام مثل خداحافظی کردن خانم های قدیم دم درب منزل میمونه که صحبت های دم درشون از حرفای خود مهمونیشون بیشتر وقت میبرد 😁

از ساعت 24 امشب کلیه فعالیتهای درمانی در سایت شهوانی به حالت تعلیق در میاد غیر از کشیک های احتمالی! دیگه هیچ نوع عملی روی مریض های سایت انجام نمیشه چون بیمه پولش رو نمیده! 😁

0 ❤️

2019-09-17 16:22:29 +0430 +0430

صحیفه الشهوانیه

رفیق نظرت راجع به این چیه؟

تلک التواپیک العلی و ان شفاعتهن لترتجی!

;)

احسنت برادر ولی در زبان عربی باید بگیم تلک التواپیک الاعلی یه الف کم داره

العُلی هست نه الاعلی – غرانیق… ;)

0 ❤️

2019-09-17 16:34:37 +0430 +0430

راستی تاپیک ریاضیات و هندسه اسلامی رو کی میخوای راه اندازی کنی که در اون دو خط متنافر هیچوقت یکدیگر را قطع نمیکنن مگر به اذن ولایت!

معادلات یوهانس برنولی چون طرف جهود بوده باید تغییر نام پیدا کنه به معادلات یونس برادعی! 😁

به زودی انشا الله فعلا فرهنگستان زبان و علوم اسلامی بدون بودجه مشغول معادل سازی کلمات مستحجن(نمیدونم چرا سایت این کلمه را غیر مجاز حساب میکنه) غربیه مثلا توزیع عبدولی به جای توزیع برنولی در آمار اسلامی که یه بخش مهم به نام آمار انتخابات اسلامی هم داره یا سیالات ولایی و سیالات غیر ولایی به جای نیوتنی و غیر نیوتنی واسه قانون برنولی هم فکرهایی در سر داریم

اون سیالات غیر ولایی خیلی مهم هستند بخصوص در ویسکوزیته بالا! باید خیلی مراقبشون بود! 😁

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «