باورم نمیشه، میخواین به پزشکیان رای بدین؟!؟!؟!

1403/04/11

سلام
من اهل تاپیک زدن نیستم، اکانت قبلیمم که پرید هیچ تاپیکی نداشتم
ولی امروز دیدم یکی جدی توییت زده که بریم به پزکشیان رای بدیم و داره از حرفش دفاع هم می‌کنه!
یعنی اگر سایبری نباشه، دیگه امیدی نمیشه به این مردم داشت
واسه همین میخوام یک بار اینجا با سند و مدرک اتمام حجب کنم با همه کسانی که هنوز فکر میکنن قراره با رای دادن به امثال این دلقک، چیزی عوض بشه
برحسب موارد شماره میزنم

۱- پزشکیان حامی آزادی حجاب یا عامل حجاب اجباری؟

دیدن این ویدئو حتی دو دقیقه هم وقتتون رو نمی‌گیره
ولی اگر حوصله ندارین براتون می نویسم چی میگه:
پزشکیان ۶ آذر ۹۳:
اول انقلاب پاکسازی کردم، هنوز بحث حجاب نشده بود که ‎حجاب را در بیمارستان‌ها و دانشگاه‌ها ‎اجباری کردم!!
به دادگاه انقلاب گفتم، بخشنامه کردم که همه باید روسری و مانتو و لباس آستین‌بلند بپوشید.
تازه بعد از ما بود که قانون حجاب آمد!! (قانون حجاب خمینی رو میگه ها، یعنی طرف یچیه از خود خمینی هم اونورتر!)
دانشگاه را ما بستیم. انقلاب فرهنگی و بستن دانشگاه‌ها را ما شروع کردیم

بعد همین دلقک اخیرا برگشته گفته زمانی که در اول انقلاب مسئول گزینش شدم، هیچ‌کس را اخراج نکردم و با هیچ استادی برخورد نکردم!
یعنی وقاحتو ببین!
جدای از این، پزشکیان جزء افرادی بود که سال ۸۹ پای قانون امر به معروف (شما بخون حجاب اجباری مضاعف) امضا زده

بعد دیدم این دوست کسمشنگ (و شایدم سایبری) نوشته بود نه این منظورش مبارزه با فساد مدیرانه! آخه کسخل! فکر نکردی که با یه سرچ ساده تو گوگل میشه دید حرفت کسشری بیش نیست!

ماده ۱۰ همون رو می بینید که مستقیما در اولین و دومین مورد به پوشش و حجاب اشاره می‌کنه

شاید فکر کنید دیگه تمومه، ولی نه! پزشکیان جزء کسانی بود که حتی احمدی نژاد رو بخاطر مخالفتش با گشت ارشاد کشید مجلس، دلیلشم اصلا از پهنا تو حلقم: گشت ارشاد میراث خاتمی هست و باید ادامه پیدا کنه!
کون لق تو و خاتمی با هم

تازه یادتون نره حامی اصلی این آقا (و شاید بشه گفت عروسک گردانش) کسی نیست جز دیوث اعظم حسن روحانی، اونم مگه با همین وعده ها ۸ سال سر ملتو شیره نمالید؟ تهشم هیچ گوهی نخورد و گفت نذاشتن! خب کسکش حداقل روحانی یه ذره عقل و کاریزما داشت، این خرفت که دیگه رسما خودشم میگه هیچی نمیفهمم

۲- پزشکیان مخالف فیلترینگ، از افسانه تا واقعیت!
شاید براتون سوال شده باشه چطور با اینهمه مدارکی که از خشک مغزی پزشکیان هست، چطور این حرفا و حقایق رو جایی نمی بینیم
بخاطر وجود یک مهره امنیتی و سایبری تو راس ستادشه، آدمی که اتفاقا همه ما خوب میشناسیمش و سالها به پدر و مادرش فحش میدادیم
آذری جهرمی!

هممون یادمونه چطور روحانی وعده سر خرمن میداد که دست این کسکش قرار نیست رو هیچ دکمه فیلتری بره، ولی ببینید خودش سال ۹۷ چی گفته:

یعنی در عجبم از این ملتی که در حد ساده ترین سرچ گوگل به خودشون زحمت نمیدن، بعد میگن چرا ۴۶ ساله آخوندا موندن!
نکته بعدی اینه که این آقا اصلا پایه گذار اصلی ریدن به فیلترشکنای رایگان و جا افتادن فیلترشکنهای پولی بود
یادم نمیره من ۵_۶ سال حداقل فقط هات اسپات شیلد رو گوشیم داشتم و همیشه هم وصل میشد، ولی از همون ۹۶ به بعد بود که کم کم ریده شد به فیلترشکنهای تا حدی که هفته ای باید عوضشون کنیم، چرا اینطور شد؟ چون همین جهرمی میدونست در صورت پولی شدن فیلترشکنا چه دراند سرسام آوری میره تو جیبشون، و پشت پرده همه اینا خود خودشه
شک دارین؟ پس اینو ببینید:
تبلیغ پزشکیان توی فیلترشکنا! اونم درست از وقتی که جهرمی شد مسئول رسانه ستادش!

یادمون نرفته تو آبان ۹۸ هم خیلی راحت اینترنت رو قطع کرد و اونهمه جوونامون رو پرپر کردن
قبلا از اینکه دوستان سایبری بیان و مث پزشکیان بخوان اینو بندازن گردن جلیلی، بگم قطع شدن اینترنت دستورش از شعام اومده بود، که رییسش حسن روحانی، دبیرش شمخانی و ۷ نفر از اعضای از دولت روحانی بودن که همشون این انتخابات از پزشکیان حمایت کردن

۳- پزشکیان و تشکیل دولت ملی، یا تقویت تجزیه طلبی؟
در واقع این مورد اگر نبود، من تخمم هم نبود که کسی بره به هر کسی رای بده، اصلا اینکه اینقدر اطلاعات کسب کردم راجع به این مردک بخاطر همین بود، چون شاید تو موارد دیگه همشون مث هم باشن ولی تمامیت جغرافیایی ایران باید خط قرمز تک تک ما باشه
اولی این بخش من بگم، من مخلص همه ترکای عزیز هستم، نصف فامیلا و دوستانم هم ترکن و این مطالب به هیچ وجه به هدف توهین به شما عزیزان نیست
یکی از ادعاهایی که میکنن برای خرید رای برا پزشکیان، اینه که تعصب رو اسلام نداره و میخواد دولت ایرانگرا تشکیل بده
تعصب نداشتنش رو که تو مورد یک به زیبایی دیدیم، حالا بریم ببینیم ادعای ایرانی بودنش چقدر صحت داره
یکی از حرف هایی که پزشکیان به کرات در ادبیات سیاسیش میگه، این در واقع همون اسم رمز فدرالیسمه که میشه زمینه ساز جدایی و تجزیه
جدای از اون، در ستادش و فعالیت هاش به وضوح رد پای پانتورکیسم دیده میشه
برای مثال
یاور سلطانی از اعضای اصلی ستاد پزشکیان رو ببینید

همین کثافت زاده، تو پیج اینستاگرامش سر بزنید میبینید چقدر تجزیه طلبه، و همین اخیرا از کسانی بود که مجسمه فردوسی کبیر رو در همین راستا انداختن و شکستند و میاد جلوی دوربین به اینکارش افتخار می کنه!

علی نظری، یکی دیکه از افراد ستاد پزشکیان، کافیه یه سر به اکانت توییترش بزنید، آشکارا به ایرانیت و فردوسی توهین میکنه

هوشنگ جعفری، شاعر معروف پانتورک، از مخلصین پزشکیان، که می بینید تصویر پشت سرش خاک ایران رو ضمیمه‌ی باکو کرده!

این اسکرین شات هم که دیگه اصلا کپشن نمیخواد

حمایت ابراهیم ساوالان، پانتورک مشکین شهری از پزشکیان

و گیلاس روی کیک این مبحث، زوزه کشیدن پانتورک ها در اجتماع ستادی پزشکیان!

و در آخر، پزشکیان با تمام کمپین دروغ سازیس ۱۰ میلیون رای بیشتر نیاورد، ولی این آمار رو از دور یک انتخابات دقت کنید، تو سه استان مرزی ما با باکو که اکثریت ترک زبان داره، پزشکیان با اختلاف فاحش بیش از ۷۵ درصد آرا رو گرفته! یعنی از همون ۱۰ میلیون هم یک درصد خیلی زیادیش رای قومی بوده

۴- پزشکیان، کلید رسیدن حسن روحانی به رهبری.
یه چیزی که خیلی باید بهش توجه کرد اینه که خامنه‌ای الان ۸۵ سالشه و انتخاب رهبر بعدی خیلی دور نیست، و تو سیستم جمهوری اسلامی، دولت با داشتن ۸۵ درصد بودجه و اختیارات، وزن سنگینی روی تمام تصمیم گیری ها داره
همه ما میدونیم که بقای ج.ا تا حد زیادی به شخص خامنه‌ای داره، ولی در تمام این سالها تمام مخالفینش به یک نحوی حذف شدن یا از صحنه کنار رفتن، بجز حسن روحانی!
روحانی تنها کسی بود که نه تنها علنا با خامنه ای مخالفت میکرد و حتی حرفاس رو به سخره میگرفت و هیچ کسم کاریش نداشت، چطور این ممکنه؟
روحانی همیشه دست راست رفسنجانی گور به گور بود، و اگر عرزشی ها تو کل عمرشون یه حرف درست زده باشن، اکبرشاه صدا زدن رفسنجانیه!
حقیقتا قدرتی که رفسنجانی در پشت پرده های حکومت داشت رو هیچکسی نداشت، ارتباط مستقیمش با تمام باند های قدرت و مافیا های اقتصادی الان دست روحانیه
و همینطور عقبه امینتی و کاریزما و هوش روحانی اون رو به رهبری ترسناک تر از هرچه تا الان دیدیم تبدیل می کنه
برخلاف خامنه ای هیچ ابایی هم از دادن امتیازهای مختلف به آمریکا نداره و میتونه حسابی جای پاشو سفت کنه، و با تکنیک هایی که همیشه باهاشون مردم رو فریب میدن، بقای ج.ا رو بیشتر کنه

میتونم بشینم ده ها دلیل دیگه اینجا بنویسم که چرا این آدم هیچ گوهی نیست و همه ژست های مردمی و حرف هایی که میزنه دروغی بیش نیست، از گذاشتن اون ظریف خونشور بگیر تا شیره مالیدن سر مردم که حس کنن رایشون تاثیر داره، و اینکه سال ۱۴۰۰ و اواخر دولت روحانی بهش پیشنهاد داده بود بنزین رو بکنه ۲۰ هزار تومن!
ولی فکر میکنم هر عقل سالمی که این مطالبی که نوشتم رو خونده باشه، همینا براش کفایت می کنه
ولی اگر کسی هنوز میخواد بره رای بده یا به واسطه خانواده یا شغلش مجبور به رای دادن هست (که متاسفانه خود من از جمله این افرادم)، به دلایلی اگر جلیلی انتخاب بشه فرصت خیلی بهتری برای ماست
۱- اسلامگرایی افراطی جلیلی بر کسی پوشیده نیست، برعکس پزشکیان که در باطن با اون هیچ فرقی نداره ولی ظاهرش رو اینطور بزک می‌کنه، در مواجهه با جلیلی همه ما، حتی اونایی که اونقدر باهشون نیستن هم میدونن با چه موجودی طرفن
۲- جلیلی و کلا اصولگراها برخلاف اصلاح طلبا، حرف شنوی و مخلص خامنه ای بودنشون بر کسی پوشیده نیست، مس هر گندی بزنه مسئولیتش مستقیما گردن خامنه ایهو نمیتونه مثل روحانی و ظریف ادعا کنه (من میخواستم، اینا نذاشتن!)
۳- ما برای براندازی نیاز به کمک خارجی داریم، هرکسی اینو رد کنه داره رویاپردازی می‌کنه
با اومدن ترامپ، خیال ما از حمایت اون راحته، و انعطاف ناپذیری جلیلی میتونه باعث بشه اجماع جهانی علیه ج‌.ا صورت بگیره
۴- و شاید مهم ترین مورد، ما هر وقت خواستیم تلاشی برای بهبود شرایط یا براندازی نظام بکنیم، یک مانع همیشگی جلومون بود، و اونم جماعت عرزشی بود
بازم باید واقع بین بود و دونست حداقل ۲۰ میلیون جمعیت ما هنوز هم مخلص خامنه ای و مدافع سرسخت نظامن، ولی چه چیزی میتونه اینارو متزلزل کنه و باعث کم شدن و فروپاشیشون بشه؟ وقتی یکی از خودشون گند بزنه
بذارید اینطوری بگم، با هر مشکلی که تو دولت روحانی میبود اینا یه قدم از عقایدشون عقب نمیرفتن، ولی وقتی سپاه هواپیمای اوکراینی رو زد، اینا یه شوک عظیمی بهشون وارد شد، یعنی اون بتی که تو ذهنشون بود شکست
دولت رییسی هم در همین راستا بود، دیدید که رای ۱۸ میلیونی رییسی تو ۱۴۰۰، فقط ۱۰ میلیونش ریخت تو سبد جلیلی
الان هم همین اتفاقه، اگر دولت پزشکیان بیاد، هر اتفاقی بیفته، حتی اگر به نون خشک خوردنم بیفتن بازم دست از عقایدشون بر نمیدارن، ولی وقتی دولت جلیلی بیاد، با هر گندی که بزنه یه درصدی از اینا میریزن
و مجموع همه اینا یعنی اگر دوگانه تهدید و فرصتی برای مردم ایران وجود داشته باشه، تهدید واقعی دولت پزشکیانه و فرصت دولت جلیلی، نه برعکس

9 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-07-01 19:11:02 +0330 +0330

متاسفانه ملت ساده ای داریم نه بخاطر اینکه به پزشکیان رای میدن بخاطر اینکه رای میدن
سگ برادر شغاله جلیلی روحانی پزشکیان قالیباف احمدی نژاد هیچ فرقی با هم ندارن فقط صورت هاشون متفاوته کسی که از فیلتر جمهوری اسلامی عبور کنه و تو اون فیلتر فعالیت کنه فاسده

5 ❤️

2024-07-01 19:12:55 +0330 +0330

↩ masoud4937
صد البته
در عجبم از ملتی که همینم نمیفهمن

1 ❤️

2024-07-01 19:13:54 +0330 +0330

اگه بفرض هم اینای که گفتی درست باشه اینبار اگه رای ندید کسانی به قدرت میرسن که اولا کاملا به دامن روسها خواهیم رفت و دیگه امکان برگشتش نیست مثل بلا روس کوبا و ونزوئلا و … دوم اینکه کشور را قطعا طالبانی میکنن و لگه بتونن ایت الله میر باقری رو به رهبری برسونن بدان که وضع بدتر هم خواهد شد این اقای میرباقری اعتقاد داره تحصیل دختران توطئه غرب هستش و اعتقاد مزخرف دیگه

1 ❤️

2024-07-01 19:16:19 +0330 +0330

↩ lijhfd
بیا داداش
@masoud4937
یه نمونه بارزش همین الان اومد وسط
باعث تاسفه

0 ❤️

2024-07-01 19:19:02 +0330 +0330

منم باورم نمیشه که شماها هنوز فکر میکنید رئیس جمهور با رای مردم انتخاب میشه!!

3 ❤️

2024-07-01 19:21:45 +0330 +0330

↩ lijhfd
نگران نباشید
قطعأ پزشکیان رئیس جمهور میشه ولی سگ زرد برادر شغاله
فعلا با این وضعیت افتضاح مشارکت مردمی مجبور شدن سیرک انتخابات را به دور دوم ببرن تا با این حرفها یه تعدادی از مردم را بکشن سر صندوق
اینا مطمئن هستند با اصول گرا های کثیف نمیشه با ترامپ مذاکره کرد پس با این خیمه شب بازی رسماً اصلاح طلبای بی شرف را میارن روی کار تا دوباره بازی موش و گربه را با ترامپ شروع کنن

0 ❤️

2024-07-01 19:32:29 +0330 +0330

↩ lijhfd
تحلیل نکن ایرانی

0 ❤️

2024-07-01 19:37:07 +0330 +0330

↩ GH∆tLe___
تحلیل نکنم یعنی فحش بدم بهتره هر کس یه نظری داره شما هم نظر خودت رو بکو

0 ❤️

2024-07-01 19:41:51 +0330 +0330

↩ lijhfd
نه فحش بده نه تحلیل کن
با چیزی که نوشتی دیگه جای بحثی نذاشتی

0 ❤️

2024-07-01 19:44:09 +0330 +0330

↩ GH∆tLe___
خدا رو شکر که مطلب رو متوجه شدید و نیازی به ارائه تحلیل و نظر خودت ندیدی

0 ❤️

2024-07-01 19:49:04 +0330 +0330

#رای_بی_رای

1 ❤️

2024-07-01 19:54:30 +0330 +0330

↩ lijhfd
من یکی از افتخارات زندگیم اینه که حتی با اقتضای شغل مهمی که دارم تا حالا رای ندادم جز سال ۸۸ که اون یبارم مادرم مجبورم کرد به موسوی حروم زاده رأی بدم. بخدا تو اون سنم میدونستم رئیس جمهور عملاً هیچ کارس هیچ فرقی نمیکنه من باشم یا جنابعالی یا جیلی یا پزشکیان چون یه سیستم فاسد مافیایی رو کاره هرچی که تیم رهبری تصمیم بگیره همون اجرا میشه رئیس جمهور فحش خوره رهبره به زبان خیلی ساده تر.
اینکه اینهمه نظام اصرار داره ما رأی بدیم یا وقتی که ظریف حروم زاده داره خودشو پاره میکنه واسه اینکار همین دو دلیل ساده یه ظن خیلی قوی هست واسه اینکه رأی ندیم. این سفره انقلابه یسری دزد میان با رأی شماها انتخاب میشن دوباره وضعیت بدتر میشه و دوباره اختلاس رانت فساد بیشتر درست میشه. دوباره همین چرخه ادامه داره همون‌طور که ۵۰ ساله همین وضعه

1 ❤️

2024-07-01 19:57:29 +0330 +0330

↩ GH∆tLe___
ممنون از اینکه نظر خودتون رو گفتید

0 ❤️

2024-07-01 21:39:36 +0330 +0330

واقعا دمت گرم که انقد وقت گذاشتی و مفصل بررسی کردی 🙏

0 ❤️

2024-07-02 08:15:12 +0330 +0330

↩ ScatDreamer
وظیفه هرکس همینه
بعضیا فکر میکنن راه مبارزه با رژیم اینه که کلا نسبت بهشون بی اعتنا باشی، مطالعه سیاسی نکنی و تحقیق نکنی
نه! اتفاقا اونا همینو میخوان!
نتیجه اطلاعات نداشتن همین میشه که ۴ سال میگن رای بی رای، ولی شب انتخابات با دو تا ژست و شعار و لولوسازی که اصلاح طلبا میکنن میرن دوباره گول میخورن که رای بریزن تو سبدشون

1 ❤️

2024-07-02 08:50:06 +0330 +0330

به دولت دوم روحانی رای بدید تا هشت سال دیگه مملکت را از اینی که هست ویرانتر کنند . یعنی باید رید تو مغز اون کسی که به این مرتیکه رای میده این حتی نمیتونه سه تا جمله را ردیف پشت سر هم بیان کنه بعد یه عده کسخل میخان برای آزادی های مدنی به این رای بدن واقعا متاسفم برای این حجم از کسخل بودنشون . یه مثال خیلی کثیف میخام بزنم امیدوارم حالتون بهم نخوره . شما فکر کنید تو یه زندان گیر افتادین و با اسلحه هفت هشت نفری هم بالا سرتون هستند و و دوتا ظرف رو میز گذاشتن تو یکیش پر از مدفوع و گوه ریختن و تو اون یکی هم پر از شاش ریختن و مجبورتون کردن یکی را انتخاب کنید ، خب کدوم را انتخاب میکنید ؟ همیشه انتخاب بین و بد و بدتر بوده و هست بین خوب و بد انتخابی وجود نداره چون همیشه هر کسی میره سمت خوبه الان هم یا نباید رای داد یا اگر میخواهید مملکت مثل دوره روحانی که به ریش هممون میخندید برید به پزشکیان رای بدید تا این دفعه دیگه کلا ایران را از ریشه و بن نابودش کنند .

1 ❤️

2024-07-02 09:24:19 +0330 +0330

مثل اینکه دیشب یچی گفته در مورد فیلترینگ و فیلتر شکن…
گفته وقتی فیلتر شکن استفاده کنن موقعیت هم نمیشه پیدا کرد کجاست(قابل ردیابی نیستن) 😂 😂 😂 😂 😂

1 ❤️

2024-07-03 11:47:40 +0330 +0330

↩ morichana
کاملا قبول دارم
متاسفانه عموم ما آدمهای نامتعهدی بار اومدیم
و یاد نگرفتیم که باید همین قدر جدی (مثل شما) به مسائل سیاسی ، فرهنگی ، اجتماعی و روانی دور و اطرافمون اهمیت بدیم.
یکی از دلایلی که با بی غیرتی تو این سایت مخالفم اینه که بی غیرتی جنسی می تونه منجر به بی غیرتی های دیگه و در مورد مسائل دیگه هم بشه.
غیرت به وطن ، به انسانها ، به محیط زیست و …

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «