بهترین رئیس جمهور ایران از نظر شما؟

1395/09/09

ب نظر شما چه کسی بهترین دوران ریاست جمهوری رو تو ایران داشت از هر نظری ک ب ذهنتون میرسه حالا هرکی با توجه ب موقعیت سنی زمانی و مکانی ک داشته ی چیزی تو ذهنش مونده و نظر خودشو داره من ک زمان رفسنجانی رو یادم نمیاد ب نظر خودم زمان خاتمی ایران ی کشور گوشه گیر و منفعل بوده ه یادمه وقتی از اروپاییها یا آمریکاییها راجع ب ایران میپرسیدن فکر میکردن ی کشور آفریقایی هست و هیچکس ایران رو نمیشناخت و از لحاظ علم و تکنولوژی و نظامی و عمران و آبادانی پیشرفت خاصی نداشت حالا شاید کسایی موارد خوبی از این دوران ب یاد داشته باشن ک بیان نظر خودشونو بدن در زمان احمدی نژاد پیشرفت زیادی تو خیلی از زمینه های علم و تکنولوژی و پیشرفت زندگی ایرانیها و از لحاظ نظامی و آبادانی و عمران و پزشکی و هسته ای ب اندازه 8سال تقریبا پیشرفت خوبی داشتیم و این خرجهایی ک تو این زمینه ها شد باعث ایجاد تورم شد ک ب نظر خودم وقتی ک تورم بالا بود اونقدام ب زندگی مردم لطمه نمیزد و پول زیاد بود و قدرت خریدم بالا ولی تو وزارت علوم با بالا بردن میزان دانشجوا ک هر آدمی بدون پشتوانه علمی وارد دانشگاها شد و همینم باعث شد همه با در دست داشتن مدرکای صد من ی غاز ادعا داشته باشن و بیکاری زیاد شد حالا باز هرکی نظر خودشو داره و تو ریاست جمهوری آقای روحانی هم ک همش صرف توافقات شد ک توافق هم باعث ضعیف نشان دادن ایران شد و آخرشم ک شکست خوردیم و گول خوردیم البته تورمو تا حدود زیادی کنترل کردن ک زیاد تو زندگی و رفاه مردم تاثیر چندانی نداشت دوس دارم دوستان بیان و نظرات خودشونو تو زمینه های مختلف بدن و لطفا و خواهشا ب همدیگه توهین نکنید و نظرات منطقی بدید

10564 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-11-29 16:29:40 +0330 +0330

از همون اول همشون ر ی د ن به ملت و مملکت…گند زدن به اسم ایران و ایرانی…شخصیت ایرانیارو تویه دنیا از صد به منفی صد رسوندن با انقلاب کوفتی و دولتهایه به حساب مردمی…مردم چه اسم خنده داری جامعه ای که توش زندگی میکنم عاری از درک و شعور فرهنگی و سیاسی اجتماعیه مردمی که فقط سعی میکنن زندگی کنن خیلی چیزارو ازمون گرفتن اونوقت تو تاپیک زدی کدوم رییس جمهور؟؟؟ برو داداش من خجالت داره

4 ❤️

2016-11-29 16:58:14 +0330 +0330
نقل از: lord.leoric از همون اول همشون ر ی د ن به ملت و مملکت...گند زدن به اسم ایران و ایرانی..شخصیت ایرانیارو تویه دنیا از صد به منفی صد رسوندن با انقلاب کوفتی و دولتهایه به حساب مردمی...مردم چه اسم خنده داری جامعه ای که توش زندگی میکنم عاری از درک و شعور فرهنگی و سیاسی اجتماعیه مردمی که فقط سعی میکنن زندگی کنن خیلی چیزارو ازمون گرفتن اونوقت تو تاپیک زدی کدوم رییس جمهور؟؟؟ برو داداش من خجالت داره

توضیحاتت ناکافی بود و دقیقا ذکر نکردی چیرو گرفتن و ما قبلا چه چیزای خوبی داشتیم ک از دست دادیم و چرا ب کل مردم کشور توهین میکنی و لطفا منطقی و با توضیحات کافی نظراتونو درج کنید و ن اینطور ک این دوست عزیزمون لطف کردن نظر گذاشتن فک کنم از ی جا عصبی بودن تو تاپیک تخلیش کردن امیدوارم هرچه زودتر مشکلشون حل بشه

0 ❤️

2016-11-29 17:01:12 +0330 +0330
نقل از: peyman4500 با نظر استارتر تایپک موافق نیستم.درکل خاتمی از همه بهتر بود اما در مقاطعی بنی صدر،رجایی و موسوی نخست وزیر هم خوب بودن.

بدون توضیح بود نظرتون دوست عزیزم گفتم اگه میشه حتی ی ذره توضیح بدید ک چ اقداماتی رو از ایشون پسندیدین هرکس نظری داره و نظرش محترم ولی لطفا ی کمی همراه با توضیحات باشه نظراتتون ک بهتر متوجه بشیم

0 ❤️

2016-11-29 17:14:38 +0330 +0330

نمیدونم مطالبی که نوشتی واقعا از کم اطلاعی هست یا دامنه تبلیغاتی احمدی نژادیون تا شهوانی هم گسترده شده ولی در هر حال برعکس فرمایش شما اتفاقا تو دوره خاتمی و بعد راه انداختن بحث گفتگوی تمدنها تو سازمان ملل بود که یه سرسوزنی ایران از انزوا در اومد ولی از همون اولش اصولگراها و دلواپسان نظام هر وقت دیدن درهای روابط خارجی داره به روی ایران باز میشه به طرق مختلف درها رو بستن (هر چند از نظر من حکایت اصلاح طلب و اصول گرا تو ایران حکایت سگ زرد و شغال هست)

میشه لطفا بگی در زمان احمدی نژاد کدوم پیشرفتها رو در زمینه های علم و تکنولوژی و پیشرفت زندگی ایرانیها و از لحاظ نظامی و آبادانی و عمران و پزشکی و هسته ای داشتیم؟ ییییییی

بین روسای جمهور بعد از انقلاب اصلا رییس جمهور خوب نداشتیم که بخوایم بینشون دنبال بهترینش بگردیم ولی از نظر من مفیدترینشون احمدی نژاد بود.

البته نه از جنبه ای که شما فکر میکنین، بلکه از این نظر که اگه کل کشورهای خارجی جمع میشدن و میلیاردها دلار هزینه میکردن نمیتونستن نصف احمدی نژاد آفتابه بردارن به قامت رعنای حکومت جیب بری اسلامی. 🙄

5 ❤️

2016-11-29 17:39:42 +0330 +0330
نقل از: peyman4500
نقل از: shab.zende.dar777
نقل از: peyman4500 با نظر استارتر تایپک موافق نیستم.درکل خاتمی از همه بهتر بود اما در مقاطعی بنی صدر،رجایی و موسوی نخست وزیر هم خوب بودن.

بدون توضیح بود نظرتون دوست عزیزم گفتم اگه میشه حتی ی ذره توضیح بدید ک چ اقداماتی رو از ایشون پسندیدین هرکس نظری داره و نظرش محترم ولی لطفا ی کمی همراه با توضیحات باشه نظراتتون ک بهتر متوجه بشیم

خاتمی پدر دار و با اصل و نصب بود.آرامترین دوران ایران با وجود کارشکنیهای تندروها در زمان دولت ایشون بود.احمدی‌نژاد اگر خوب بود ما الان گرفتار مشکلات حاد نبودیم.روحانی هرچی که باشه باز بهتر از احمدی‌نژاد هست چون بلده و این خیلی فرق داره با احمدی‌نژادی که نادون بود.

بله نظر شما هم محترم و ب نوع تفکر خودتون بستگی داره که آرام بودن کشور از نظر سیاسی و اجتماعی رو ب چیزای دیگه ترجیح میدید ولی من منظورم آدم با اصل و نصب نبود منظورم کارهایی بود ک باعث پیشرفت کشور بشه و خودم ب پیشرفت نسبت ب چیزای دیگه بیشتر واسم مهمه و ب نظرم کشوری ک از لحاظ علم و تکنولوژی پیشرفت داشته باشه کم کم خودشو ب ی قدرت جهانی تبدیل میکنه صرفا ما با گفتگو با کشورهای با تمدن نمیتونیم پیشرفت کنیم و تو اون سالها علی رغم گفتگوهای زیاد قرارداد مفیدی نتونستیم با هیچ کشوری ببندیم و با چین یا ژاپن یا حتی همین روسیه ک الان نسبت ب اون زمان روابط بهتری باهاشون داریم و حداقل از لحاظ موشکی هسته ای و ماهواره ای تونستیم ازشون استفاده کنیم هیچ استفاده ای نداشتیم

0 ❤️

2016-11-29 17:42:47 +0330 +0330

خاتمی پدر دار و با اصل و نصب بود.آرامترین دوران ایران با وجود کارشکنیهای تندروها در زمان دولت ایشون بود.احمدی‌نژاد اگر خوب بود ما الان گرفتار مشکلات حاد نبودیم.روحانی هرچی که باشه باز بهتر از احمدی‌نژاد هست چون بلده و این خیلی فرق داره با احمدی‌نژادی که نادون بود.

بله نظر شما هم محترم و ب نوع تفکر خودتون بستگی داره که آرام بودن کشور از نظر سیاسی و اجتماعی رو ب چیزای دیگه ترجیح میدید ولی من منظورم آدم با اصل و نصب نبود منظورم کارهایی بود ک باعث پیشرفت کشور بشه و خودم ب پیشرفت نسبت ب چیزای دیگه بیشتر واسم مهمه و ب نظرم کشوری ک از لحاظ علم و تکنولوژی پیشرفت داشته باشه کم کم خودشو ب ی قدرت جهانی تبدیل میکنه صرفا ما با گفتگو با کشورهای با تمدن نمیتونیم پیشرفت کنیم و تو اون سالها علی رغم گفتگوهای زیاد قرارداد مفیدی نتونستیم با هیچ کشوری ببندیم و با چین یا ژاپن یا حتی همین روسیه ک الان نسبت ب اون زمان روابط بهتری باهاشون داریم و حداقل از لحاظ موشکی هسته ای و ماهواره ای تونستیم ازشون استفاده کنیم هیچ استفاده ای نداشتیم و همینم باعث میشد هر روزه از طرف آمریکا تهدید ب حمله بشیم و قراردهای نفتی ننگ آور واسه باج دادن ب کشورای دیگه چون از لحاظ نظامی فوق العاده ضعیف بودیم و هیچ تلاشی برای بالا بردن قدرت نظامی و موشکی نداشتیم

0 ❤️

2016-11-29 18:32:28 +0330 +0330
نقل از: Arrow11 نمیدونم مطالبی که نوشتی واقعا از کم اطلاعی هست یا دامنه تبلیغاتی احمدی نژادیون تا شهوانی هم گسترده شده ولی در هر حال برعکس فرمایش شما اتفاقا تو دوره خاتمی و بعد راه انداختن بحث گفتگوی تمدنها تو سازمان ملل بود که یه سرسوزنی ایران از انزوا در اومد ولی از همون اولش اصولگراها و دلواپسان نظام هر وقت دیدن درهای روابط خارجی داره به روی ایران باز میشه به طرق مختلف درها رو بستن (هر چند از نظر من حکایت اصلاح طلب و اصول گرا تو ایران حکایت سگ زرد و شغال هست)

میشه لطفا بگی در زمان احمدی نژاد کدوم پیشرفتها رو در زمینه های علم و تکنولوژی و پیشرفت زندگی ایرانیها و از لحاظ نظامی و آبادانی و عمران و پزشکی و هسته ای داشتیم؟ ییییییی

بین روسای جمهور بعد از انقلاب اصلا رییس جمهور خوب نداشتیم که بخوایم بینشون دنبال بهترینش بگردیم ولی از نظر من مفیدترینشون احمدی نژاد بود.

البته نه از جنبه ای که شما فکر میکنین، بلکه از این نظر که اگه کل کشورهای خارجی جمع میشدن و میلیاردها دلار هزینه میکردن نمیتونستن نصف احمدی نژاد آفتابه بردارن به قامت رعنای حکومت جیب بری اسلامی. 🙄

قصدی واسه حمایت از کسی ندارم و واقعیتهای خوب و بد رو گفتم همه دیگه میدونن حتی خود شما ک در زمان احمدی نژاد بود ک برنامه هسته ای ایران از سر گرفته شد و نیروگاهای ایران قبل ایشون تقریبا بسته بودن و هیچ سودی واسه کشور نداشتن و بعد از انتخاب احمدی نژاد ب عنوان رئیس

0 ❤️

2016-11-29 18:40:58 +0330 +0330

از نظر تعطیلی=احمدی نژاد

از نظر رفاه و عمران=روحانی

(نمیگم الان در رفاه کامل هستیم {رفاه نسبی})

0 ❤️

2016-11-29 18:45:00 +0330 +0330

شاهزاده پهلوی بهترین رییس جمهور ایران خواهد بود

2 ❤️

2016-11-29 18:45:43 +0330 +0330
نقل از: Arrow11 نمیدونم مطالبی که نوشتی واقعا از کم اطلاعی هست یا دامنه تبلیغاتی احمدی نژادیون تا شهوانی هم گسترده شده ولی در هر حال برعکس فرمایش شما اتفاقا تو دوره خاتمی و بعد راه انداختن بحث گفتگوی تمدنها تو سازمان ملل بود که یه سرسوزنی ایران از انزوا در اومد ولی از همون اولش اصولگراها و دلواپسان نظام هر وقت دیدن درهای روابط خارجی داره به روی ایران باز میشه به طرق مختلف درها رو بستن (هر چند از نظر من حکایت اصلاح طلب و اصول گرا تو ایران حکایت سگ زرد و شغال هست)

قصدی واسه حمایت از کسی ندارم و واقعیتهای خوب و بد رو گفتم همه دیگه میدونن حتی خود شما ک در زمان احمدی نژاد بود ک برنامه هسته ای ایران از سر گرفته شد و نیروگاهای ایران قبل ایشون تقریبا بسته بودن و هیچ سودی واسه کشور نداشتن و بعد از انتخاب احمدی نژاد ب عنوان رئیس

سود این از سر گرفته شدن برنامه هسته ای برا مردم چی بود ؟

این هسته غیر از نکبت و بدبختی چی آورد برامون ؟

1 ❤️

2016-11-29 18:45:56 +0330 +0330

قصدی واسه حمایت از کسی ندارم و واقعیتهای خوب و بد رو گفتم همه دیگه میدونن حتی خود شما ک در زمان احمدی نژاد بود ک برنامه هسته ای ایران از سر گرفته شد و نیروگاهای ایران قبل ایشون تقریبا بسته بودن و هیچ سودی واسه کشور نداشتن و بعد از انتخاب احمدی نژاد ب عنوان رئیس جمهور پیشرفت انجام گرفت وا با جلوگیری از فرار مغزها و صرف هزینه های زیاد ب داروهای ضد سرطان و دانش بنیان رسیدیم از لحاظ موشکی و نظامی خیلی پیشرفت داشتیم طوری که آمریکا دیگه مثل قبلا هر روز مارو تهدید ب حمله نظامی نمیکرد و قبل از اتفاقات سال88که رخ داد و موجب ضعف ایران تو همه زمینه ها با فشارها و تحریمهای گسترده خارجی انجام شد رئیس جمهور آمریکا ب ایران تبریک عید نوروزو ابلاغ کردن و پیشنهاد مذاکرات رو دادن ک ایران با توجه ب عاقبت اندیشی قبول نکرد از لحاظ آبادانی و رفاه مردم ب مردم وامهایی رو برای ساخت مسکن ب خصوص تو مناطق محروم ب صورت بلاعوض دادن و موجب کاهش بافتهای فرسوده شدن و تو زمینه ماهواره ای خیلی پیشرفت داشتیم و چند ماهواره بر رو ب فضا پرتاب کردیم و خیلی چیزای دیگه والا گوشی همراه هم تا قبل احمدی نژاد نداشتیم حقوق چند ماهو میدادیم ب ی سیمکارت ک الان شد دونه ای 5تومن والا مردم رو نگاه میکردی موقع خاتمی از قیافه و مدل لباس پوشیدنشون حالت ب هم میخورد الان مردم خوبه ی قیافه ب خودشون گرفتن و سلفی میندازن و خیلی چیزای دیگه ک تو این مقوله نمیگنجه از لحاظ عمرانی هم پیشرفت قطارهای ایران تو دوره حضور ایشون راهسازیهای زیاد و ضروری داشتیم ک قبل ایشون اصلا صورت نگرفته بود و خیلی چیزای دیگه

0 ❤️

2016-11-29 19:08:38 +0330 +0330
نقل از: Arrow11

اگه ی کمی سعی کنید تحقیق و مطالعه کنید متوجه میشید ک پیشرفت در این زمینه باعث پیشرفت تو زمینه های علمی تکنولوژی و دارویی و نظامی و ترابری و صدها زمینه دیگه ک باعث پیشرفت کلی کشور میشه و ب نظرت ما تا کی میتونیم ب صورت فعلی و مانند کشورهای عقب افتاده تولید انرژی کنیم و زندگی کنیم متاسفانه سطح مطالعه پایین تو کشور ما باعث اظهار نظرهای بچه گانه میشه

0 ❤️

2016-11-29 19:52:25 +0330 +0330
نقل از: saeedffmm به نظر من اعلی حضرت محمدرضا پهلوی درسته رئیس جمهور نبود ولی اون و پدرش بهترین دوران سیاسی ایران را از هرلحاظ رقم زدند. صد سال پیش چه راه آهنی داشتیم که تا الانم سر پا هستش حالا بماند که حادثه چند روز پیش قطار واقعا بی کفایتی مسئولان رو میرسونه بعد از گذشت نزدیک چهل سال از انقلاب هنوز هم هواپیماهای شاهنشاهی توی ایران میپرن زمانی که قطریا با الاغ و شتر رفت آمد میکردند ما سومین نیروی هوایی دنیا رو داشتیم بعد از امریکا و شوروی البته من فکر کنم از شوروی هم بهتر بودیم اینا از لحاظ امکانات آغا محمد خان قاجار به فتحعلی شاه وصیّت کرد اگه میخوای بدون دردسر توی ایران حکومت کنی مردم رو بیسواد و گرسنه نگه دار. الان مردم دارن می‌دوند واسه نون شب هیشکی دیگه فکر سیاست و این چیزا نیست مثلا الان توی کشور همه باسوادن. ولی خودمونیم همه تحصیلکرده هامون به اندازه یه دونه یک ریالی هم ارزش ندارن پدر من ششم ابتدایی شاهنشاهی خونده بود ولی صدبرابر لیسانسهای الان سرش میشد اینم تحصیلات توخالیمون تفاوت ارزش اعتبار ریالی اونموقع و الان که دیگه نیازی به توضیح نداره اعتبار ملی مون هم که طبل توخالی شده قدیم اسلام هم حرمت داشت. اینا اسلام رو هم از ارزش انداختن و صدها مسائل دیگه که توی این مقال نمیگنجه امیدوارم رژیمی توی اینکشور روی کار بیاد که مثل اعلیحضرت و پدرش باشه روحشان شاد

نمیشه منکر اقدامات خوبی شد ک برای اولین بار رضا خان ک بعضیا اونو پدر ایران نوین میدونن شد ولی متاسفانه پسر کو ندارد نشان از پدر هرچند ک با کارهایی مث کاپیتولاسیون کنسرسیون و واگذاری قسمت هایی از ایران و زیر سوال بردن مردم ایران و واگذاری امتیازات زیاد ب بیگانگان و نابود شدن صنعت نفت ایران ب مدت 50تا 60سال با توجه ب اینکه ایران کشور نفت محوری هست رو همه کارای خوبشون خط زدن

0 ❤️

2016-11-29 19:53:42 +0330 +0330

قصدی واسه حمایت از کسی ندارم و واقعیتهای خوب و بد رو گفتم همه دیگه میدونن حتی خود شما ک در زمان احمدی نژاد بود ک برنامه هسته ای ایران از سر گرفته شد و نیروگاهای ایران قبل ایشون تقریبا بسته بودن و هیچ سودی واسه کشور نداشتن

**الان چه سودی برا کشور دارن؟ 800 میلیارد دلار پول بی زبون ملت رو به خاطر بمب هسته ای به فاک عظمی داد آخرش هسته خرما هم دستمون رو نگرفت. **

بعد از انتخاب احمدی نژاد ب عنوان رئیس جمهور پیشرفت انجام گرفت وا با جلوگیری از فرار مغزها و صرف هزینه های زیاد ب داروهای ضد سرطان و دانش بنیان رسیدیم

.در مورد فرار مغزها از اول عن قلاب تو دنیا رکوردار بودیم و به حول و قوه الهی هنوزم هستیم. البته از حق نگذریم یه جورایی هم حق با شماست، قبلا مغزها فرار میکردن ولی احمدی نژاد نمیذاشت فرار کنن و مثه امید کوکبی مینداختشون زندان.

از لحاظ موشکی و نظامی خیلی پیشرفت داشتیم طوری که آمریکا دیگه مثل قبلا هر روز مارو تهدید ب حمله نظامی نمیکرد

**.اشتباه نکنم از ترس اینا بود که آمریکا ماستشو کیسه کرد نه ؟ **

از لحاظ آبادانی و رفاه مردم ب مردم وامهایی رو برای ساخت مسکن ب خصوص تو مناطق محروم ب صورت بلاعوض دادن و موجب کاهش بافتهای فرسوده شدن

.غیر از اطرافیان خودش مثه صادق محصولی کور شه اونی که از این وامها دیده باشه.

**در ضمن گلواژه تلاوت نکن لطفا. خود دولت که هیچوقت آمار درست نمیده رسما اعلام کرده 70% مدم زیر خط فقر هستن اونوقت تو اومدی از رفاه مردم صحبت میکنی؟ اگه بسیج به شما حقوق کافی میده بحثش جداست. **

تو زمینه ماهواره ای خیلی پیشرفت داشتیم و چند ماهواره بر رو ب فضا پرتاب کردیم و خیلی چیزای دیگه

خخخ اون ماهواره هایی که الان تو فضا داریم رو میتونی اسم ببری؟ مشدی اینا تو پایتخت کشور یه مسابقه فوتبال رو یه وقت میبینی نمیتونن درست درمون پخش کنن اونوقت ماهواره میفرستن؟؟؟

والا گوشی همراه هم تا قبل احمدی نژاد نداشتیم حقوق چند ماهو میدادیم ب ی سیمکارت ک الان شد دونه ای 5تومن والا مردم رو نگاه میکردی موقع خاتمی از قیافه و مدل لباس پوشیدنشون حالت ب هم میخورد الان مردم خوبه ی قیافه ب خودشون گرفتن و سلفی میندازن و خیلی چیزای دیگه ک تو این مقوله نمیگنجه

ارزش جواب تایپ کردن نداشت.

از لحاظ عمرانی هم پیشرفت قطارهای ایران تو دوره حضور ایشون راهسازیهای زیاد و ضروری داشتیم ک قبل ایشون اصلا صورت نگرفته بود و خیلی چیزای دیگه

منظورت همین قطارهایی هست که هر روز یکیشون از رو ریل فرار میکنن یا خط آهن اصفهان شیراز که بعد دهها میلیارد هزینه تو 10 سال گذشته فقط همون قطار افتتاحیه تونسته از روش یه بار رد بشه؟ 🙄

3 ❤️

2016-11-29 19:56:40 +0330 +0330

بله و صد البته ک رفاه نسبی رو بعد از حضور آقای روحانی با پوست و گوشت و استخون و ب خصوص ستون فقراتمون ب شدت حس میکنیم

0 ❤️

2016-11-29 20:04:07 +0330 +0330

اگه ی کمی سعی کنید تحقیق و مطالعه کنید متوجه میشید ک پیشرفت در این زمینه باعث پیشرفت تو زمینه های علمی تکنولوژی و دارویی و نظامی و ترابری و صدها زمینه دیگه ک باعث پیشرفت کلی کشور میشه و ب نظرت ما تا کی میتونیم ب صورت فعلی و مانند کشورهای عقب افتاده تولید انرژی کنیم و زندگی کنیم متاسفانه سطح مطالعه پایین تو کشور ما باعث اظهار نظرهای بچه گانه میشه

چرا حالیت همرات نیست اخوی ؟؟؟

کسی منکر فواید دانش صلح آمیز هسته ای نیست.

عالم و آدم میدونن که حکایت هسته ای ما حکایت رسیدن به بمب اتم بود نه تولید برق و دارو و شنبلیله. من میگم این همه تاوان دادیم به بمب هسته ای برسیم که به هسته خرما هم نرسیدیم. حالا اصلا گیریم جلومونو نگرفتن و به بمب اتم هم رسیدیم، بعدش چه غلطی میخواستیم بکنیم؟؟؟ هرکی بهمون گفت بالا چشت ابروئه بزنیم با خاک یکسانش کنیم؟

راسی استاد میشه منابع مطالعه ات رو به ما هم معرفی کنی بلکه با ادامه اه شما از دست این اظهار نظرات بچه گانه خلاص شیم؟

4 ❤️

2016-11-29 20:12:26 +0330 +0330

دوستان خوبم

چرا هنوز مطمئن نشدید که تمامی روئسای جمهور ایران مترسکانی بودند و هستند که فقط دارن نمادی از انتخاب ما را نمایش میدن؟

1 ❤️

2016-11-29 20:17:48 +0330 +0330
نقل از: Arrow11 قصدی واسه حمایت از کسی ندارم و واقعیتهای خوب و بد رو گفتم همه دیگه میدونن حتی خود شما ک در زمان احمدی نژاد بود ک برنامه هسته ای ایران از سر گرفته شد و نیروگاهای ایران قبل ایشون تقریبا بسته بودن و هیچ سودی واسه کشور نداشتن

**الان چه سودی برا کشور دارن؟ 800 میلیارد دلار پول بی زبون ملت رو به خاطر بمب هسته ای به فاک عظمی داد آخرش هسته خرما هم دستمون رو نگرفت. **

بعد از انتخاب احمدی نژاد ب عنوان رئیس جمهور پیشرفت انجام گرفت وا با جلوگیری از فرار مغزها و صرف هزینه های زیاد ب داروهای ضد سرطان و دانش بنیان رسیدیم

.در مورد فرار مغزها از اول عن قلاب تو دنیا رکوردار بودیم و به حول و قوه الهی هنوزم هستیم. البته از حق نگذریم یه جورایی هم حق با شماست، قبلا مغزها فرار میکردن ولی احمدی نژاد نمیذاشت فرار کنن و مثه امید کوکبی مینداختشون زندان.

از لحاظ موشکی و نظامی خیلی پیشرفت داشتیم طوری که آمریکا دیگه مثل قبلا هر روز مارو تهدید ب حمله نظامی نمیکرد

از لحاظ آبادانی و رفاه مردم ب مردم وامهایی رو برای ساخت مسکن ب خصوص تو مناطق محروم ب صورت بلاعوض دادن و موجب کاهش بافتهای فرسوده شدن

**در ضمن گلواژه تلاوت نکن لطفا. خود دولت که هیچوقت آمار درست نمیده رسما اعلام کرده 70% مدم زیر خط فقر هستن اونوقت تو اومدی از رفاه مردم صحبت میکنی؟ اگه بسیج به شما حقوق کافی میده بحثش جداست. **

تو زمینه ماهواره ای خیلی پیشرفت داشتیم و چند ماهواره بر رو ب فضا پرتاب کردیم و خیلی چیزای دیگه

خخخ اون ماهواره هایی که الان تو فضا داریم رو میتونی اسم ببری؟ مشدی اینا تو پایتخت کشور یه مسابقه فوتبال رو یه وقت میبینی نمیتونن درست درمون پخش کنن اونوقت ماهواره میفرستن؟؟؟

والا گوشی همراه هم تا قبل احمدی نژاد نداشتیم حقوق چند ماهو میدادیم ب ی سیمکارت ک الان شد دونه ای 5تومن والا مردم رو نگاه میکردی موقع خاتمی از قیافه و مدل لباس پوشیدنشون حالت ب هم میخورد الان مردم خوبه ی قیافه ب خودشون گرفتن و سلفی میندازن و خیلی چیزای دیگه ک تو این مقوله نمیگنجه

از لحاظ عمرانی هم پیشرفت قطارهای ایران تو دوره حضور ایشون راهسازیهای زیاد و ضروری داشتیم ک قبل ایشون اصلا صورت نگرفته بود و خیلی چیزای دیگه

منظورت همین قطارهایی هست که هر روز یکیشون از رو ریل فرار میکنن یا خط آهن اصفهان شیراز که بعد دهها میلیارد هزینه تو 10 سال گذشته فقط همون قطار افتتاحیه تونسته از روش یه بار رد بشه؟ 🙄

بله جواباتون همه مضحک و خنده دار بود ولی من خودم ب شخصه این چیزارو ک گفتم از نزدیک دیدم و مرض ندارم زر مفت بزنم والا تو روستاهای کل مناطق محروم کلی وام بلاعوض دادن واسه ساخت و ساز و ب خیلیا مسکن مهر دادن و دقیقا بله ب همون دلیل آمریکا و اسرائیل ماستارو کیسه کردن و دست از سر ما ورداشتن و دیگه هر روز زر نمیزنن ک حمله نظامی میکنیم و درباره خطوط راه آهن وتوسعه ریلی کشورباز هم اقدامات زیادی انجام شده ولی در خصوص هدر رفتن کلی سرمایه در خصوص برنامه هسته ای باهاتون موافقم و دلیلش دقیقا مذاکرات مضحکی بود ک بعد اون مجبور شدیم همه دستاوردارو دور بریزیم و کلی ضرر کنیم و با ی تحقیر اساسی همرو تعطیل کردن رفت و در رابطه با ماهواره برها و ماهواره ها ما تا قبل همین ماهواره برهای خنده آور حتی نمیتونستیم ی موشک بالستیک هم هوا کنیم آره ی تفنگایی داشتیم ک دست بچه ها بود و موشک رو تا 20متر بالاتر از سطح زمین پرتاب میکرد اینو بدون تو هر زمینه ای شروع کار مهمتر از پیشرفت همون کاره و متاسفانه نظر طنز آلودتون راجع ب شبکه های تلویزیونی ک ربطی ب ماهواره برها نداشت و راجع ب فرار مغزها اگه باز هم اجازه خروج دانشمندا رو ب سختی نمیگرفتن همین پیشرفتایی ک داشتیم رو باید چند صد سال دیگه ب دست میاوردیم و درباره بسیج ک گفتین من نمیدونم بسیج چی هست والا ی حرفای خنده داری میزنید و هر وقت هرجای زندگی کم بیارید با لفظ بسیج روش سرپوش میذارید ک هیچ ربطی نداره حتما اگه فاضلابتونم بگیره میگید کار بسیج محلتون بوده من نگفتم مردم تو رفاهن ولی یادم نرفته زمان خاتمی مردم واسه نون لواش هر روز دعواشون بود و تو هر شهری ب زور چند تا سوپر مارکت پیدا میشد ولی الان تو هر کوچه صدتا هست واقعا خیلی چیزارو فراموش کردیم و یک حالت دیگه هم هست ک دو ایران در دو جای متفاوت جهان وجود دارن ک ما هرکدوم داریم راجع ب یکیشون حرف میزنیم و چیزایی رو ک من دیدم شما ندیدید

0 ❤️

2016-11-29 20:23:53 +0330 +0330
نقل از: saeedffmm
نقل از: saeedffmm به نظر من اعلی حضرت محمدرضا پهلوی درسته رئیس جمهور نبود ولی اون و پدرش بهترین دوران سیاسی ایران را از هرلحاظ رقم زدند. صد سال پیش چه راه آهنی داشتیم که تا الانم سر پا هستش حالا بماند که حادثه چند روز پیش قطار واقعا بی کفایتی مسئولان رو میرسونه بعد از گذشت نزدیک چهل سال از انقلاب هنوز هم هواپیماهای شاهنشاهی توی ایران میپرن زمانی که قطریا با الاغ و شتر رفت آمد میکردند ما سومین نیروی هوایی دنیا رو داشتیم بعد از امریکا و شوروی البته من فکر کنم از شوروی هم بهتر بودیم اینا از لحاظ امکانات آغا محمد خان قاجار به فتحعلی شاه وصیّت کرد اگه میخوای بدون دردسر توی ایران حکومت کنی مردم رو بیسواد و گرسنه نگه دار. الان مردم دارن می‌دوند واسه نون شب هیشکی دیگه فکر سیاست و این چیزا نیست مثلا الان توی کشور همه باسوادن. ولی خودمونیم همه تحصیلکرده هامون به اندازه یه دونه یک ریالی هم ارزش ندارن پدر من ششم ابتدایی شاهنشاهی خونده بود ولی صدبرابر لیسانسهای الان سرش میشد اینم تحصیلات توخالیمون تفاوت ارزش اعتبار ریالی اونموقع و الان که دیگه نیازی به توضیح نداره اعتبار ملی مون هم که طبل توخالی شده قدیم اسلام هم حرمت داشت. اینا اسلام رو هم از ارزش انداختن و صدها مسائل دیگه که توی این مقال نمیگنجه امیدوارم رژیمی توی اینکشور روی کار بیاد که مثل اعلیحضرت و پدرش باشه روحشان شاد

نمیشه منکر اقدامات خوبی شد ک برای اولین بار رضا خان ک بعضیا اونو پدر ایران نوین میدونن شد ولی متاسفانه پسر کو ندارد نشان از پدر هرچند ک با کارهایی مث کاپیتولاسیون کنسرسیون و واگذاری قسمت هایی از ایران و زیر سوال بردن مردم ایران و واگذاری امتیازات زیاد ب بیگانگان و نابود شدن صنعت نفت ایران ب مدت 50تا 60سال با توجه ب اینکه ایران کشور نفت محوری هست رو همه کارای خوبشون خط زدن

و من واقعا نمیدونم قصد تو از این حرفا و حمایت ها از این رژیم منحوس چیه ولی یا از مرفهین بی دردی یا وصل به بالابالاها هستی
شایدم مثل پسرخاله‌ی کسخول من داری واسشون هرکاری میکنی ولی آدم به حسابت نمیارن
داداش چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است
خدا بیامرز شاه و پدرش از سر این ملت هم زیادن چون ناآگاههایی مثل تو دارن بعد از گذشت پنجاه سال که حق و باطل مشخص شده و معلومه اونا چیکار کردن و اینا چه گوهی میخورن هنوز امثال تو داری مزخرف تحویل من من و رفقا میدی
خدا این تو رو واسه این حکومت و این حکومت رو واسه تو نگه داره
حیف شاه که رفت و الان یکی مثل تو داره کسشر میگه راجع بهش

بله دقیقا از لفظ حرف زدنتون مشخصه ک چه کسی داره واقعیتو میگه و من کاری ب نظر شخصی شما ندارم و شما صد البته طرفدار این هستید ک ی سگ آمریکایی جونش از تو ایرانی ارزشش بیشتره و واگذار کردن بحرین ک قسمتی از خاک ایران محسوب میشده رو خیلی میپسندین و دادن کل نفت ایران ب انگلیس و آمریکا خوشحالتون میکنه ولی من همچین آدمی نیستم و برای خودم و وجب ن وجب خاک کشورم ارزش قائلم و لاغیر

1 ❤️

2016-11-29 20:26:30 +0330 +0330

تصاویری از خط آهن اصفهان شیراز که با میلیاردها تومن پول بیت و المال ساخته شد و 10 پیش پس از افتتاح افتخار آمیز آقای احمدی نژاد با عبور اولین قطار به این روز افتاد و بعدش حضرات حساب کردن دیدن هزینه مرمت این خط بیشتر از احداث خط جدید میشه و همینجوری ولش کردن.

.

.

.

حالا اونو مقایسه کنین با پل ورسک که رضا شاه 90 سال پیش با امکانات و تجهیزات اون موقع زده تا بفهمین خادمین وطن کیا بودن و خائنین کیا هستن

.

3 ❤️

2016-11-29 20:31:30 +0330 +0330
نقل از: Arrow11 قصدی واسه حمایت از کسی ندارم و واقعیتهای خوب و بد رو گفتم همه دیگه میدونن حتی خود شما ک در زمان احمدی نژاد بود ک برنامه هسته ای ایران از سر گرفته شد و نیروگاهای ایران قبل ایشون تقریبا بسته بودن و هیچ سودی واسه کشور نداشتن

بله جواباتون همه مضحک و خنده دار بود ولی من خودم ب شخصه این چیزارو ک گفتم از نزدیک دیدم و مرض ندارم زر مفت بزنم والا تو روستاهای کل مناطق محروم کلی وام بلاعوض دادن واسه ساخت و ساز و ب خیلیا مسکن مهر دادن و دقیقا بله ب همون دلیل آمریکا و اسرائیل ماستارو کیسه کردن و دست از سر ما ورداشتن و دیگه هر روز زر نمیزنن ک حمله نظامی میکنیم و درباره خطوط راه آهن وتوسعه ریلی کشورباز هم اقدامات زیادی انجام شده ولی در خصوص هدر رفتن کلی سرمایه در خصوص برنامه هسته ای باهاتون موافقم و دلیلش دقیقا مذاکرات مضحکی بود ک بعد اون مجبور شدیم همه دستاوردارو دور بریزیم و کلی ضرر کنیم و با ی تحقیر اساسی همرو تعطیل کردن رفت و در رابطه با ماهواره برها و ماهواره ها ما تا قبل همین ماهواره برهای خنده آور حتی نمیتونستیم ی موشک بالستیک هم هوا کنیم آره ی تفنگایی داشتیم ک دست بچه ها بود و موشک رو تا 20متر بالاتر از سطح زمین پرتاب میکرد اینو بدون تو هر زمینه ای شروع کار مهمتر از پیشرفت همون کاره و متاسفانه نظر طنز آلودتون راجع ب شبکه های تلویزیونی ک ربطی ب ماهواره برها نداشت و راجع ب فرار مغزها اگه باز هم اجازه خروج دانشمندا رو ب سختی نمیگرفتن همین پیشرفتایی ک داشتیم رو باید چند صد سال دیگه ب دست میاوردیم و درباره بسیج ک گفتین من نمیدونم بسیج چی هست والا ی حرفای خنده داری میزنید و هر وقت هرجای زندگی کم بیارید با لفظ بسیج روش سرپوش میذارید ک هیچ ربطی نداره حتما اگه فاضلابتونم بگیره میگید کار بسیج محلتون بوده من نگفتم مردم تو رفاهن ولی یادم نرفته زمان خاتمی مردم واسه نون لواش هر روز دعواشون بود و تو هر شهری ب زور چند تا سوپر مارکت پیدا میشد ولی الان تو هر کوچه صدتا هست واقعا خیلی چیزارو فراموش کردیم و یک حالت دیگه هم هست ک دو ایران در دو جای متفاوت جهان وجود دارن ک ما هرکدوم داریم راجع ب یکیشون حرف میزنیم و چیزایی رو ک من دیدم شما ندیدید

فقط با جمله آخر متنت موافقم

1 ❤️

2016-11-29 20:33:21 +0330 +0330

عالم و آدم میدونن که حکایت هسته ای ما حکایت رسیدن به بمب اتم بود نه تولید برق و دارو و شنبلیله. من میگم این همه تاوان دادیم به بمب هسته ای برسیم که به هسته خرما هم نرسیدیم. حالا اصلا گیریم جلومونو نگرفتن و به بمب اتم هم رسیدیم، بعدش چه غلطی میخواستیم بکنیم؟؟؟ هرکی بهمون گفت بالا چشت ابروئه بزنیم با خاک یکسانش کنیم؟

راسی استاد میشه منابع مطالعه ات رو به ما هم معرفی کنی بلکه با ادامه اه شما از دست این اظهار نظرات بچه گانه خلاص شیم؟

همونطور ک قبلا گفتم شما ب مطالعه اساسی نیازمندید عزیز اولا ک کسی قصد ساخت بمب اتمی رو نداشت و لازم ب ذکر ک شما دوست عزیز حداقل بدونی ک واسه سوخت زیر دریایی ها ب پیشرفت بالاتری نیازه ک ما تازه بخشی از اون رسیده بودیم و در ضمن اینم بدون اگه خواستن بمب هسته ای هم بسازن نمیشه گفت ک کار بدی میخاستن انجام بدن چون کلی از کشورای جهان الان هزاران کلاهک و بمب هسته ای دارن و وقتی که تو از این لحاظ مشتت خالی باشه هر کشور عقب افتاده ای میتونه تهدیدت کنه حالا اینا میگن از لحاظ شرعی کار درستی نیست ولی دارن اشتباه میکنن و تا این ابر قدرتا ترسی نداشته باشن هر روز تهدیت میکنن

0 ❤️

2016-11-29 20:38:09 +0330 +0330

بله نظر شما هم محترم و ب نوع تفکر خودتون بستگی داره که آرام بودن کشور از نظر سیاسی و اجتماعی رو ب چیزای دیگه ترجیح میدید ولی من منظورم آدم با اصل و نصب نبود منظورم کارهایی بود ک باعث پیشرفت کشور بشه و خودم ب پیشرفت نسبت ب چیزای دیگه بیشتر واسم مهمه و ب نظرم کشوری ک از لحاظ علم و تکنولوژی پیشرفت داشته باشه کم کم خودشو ب ی قدرت جهانی تبدیل میکنه صرفا ما با گفتگو با کشورهای با تمدن نمیتونیم پیشرفت کنیم و تو اون سالها علی رغم گفتگوهای زیاد قرارداد مفیدی نتونستیم با هیچ کشوری ببندیم و با چین یا ژاپن یا حتی همین روسیه ک الان نسبت ب اون زمان روابط بهتری باهاشون داریم و حداقل از لحاظ موشکی هسته ای و ماهواره ای تونستیم ازشون استفاده کنیم هیچ استفاده ای نداشتیم و همینم باعث میشد هر روزه از طرف آمریکا تهدید ب حمله بشیم و قراردهای نفتی ننگ آور واسه باج دادن ب کشورای دیگه چون از لحاظ نظامی فوق العاده ضعیف بودیم و هیچ تلاشی برای بالا بردن قدرت نظامی و موشکی نداشتیم

خاتمی خزانه خالی تحویل گرفت و نه تنها پر تحویل داد بلکه صندوق ذخیره ارزی روهم با منابع مناصب برای ایران درست کرد.اما احمدی‌نژادی فقط افراط کرد و در همه چیز هم افراط کرد.اگر راه خاتمی ادامه پیدا میکرد بعد از ثبات سیاسی و اقتصادی نوبت به امور دیگه هم میرسید.در کل من احساس میکنم شما با تصمیم قبلی این تایپک رو گذاشتید و نظر شما به احمدی‌نژاد نزدیک‌تر است پس ادامه نمیدم.با تشکر

بله خزانه های خالی را پرکنید و منتظر چپاول شدن آنها در سالهای بعد بنشینید پر بودن خزانه تو ایران دردی رو از هیچکس و هیچ چیز دوا نمیکنه و مصداق واقعی این حرف است ک بنشین تا صبح دولتت بدمد

0 ❤️

2016-11-29 20:43:29 +0330 +0330

همونطور ک قبلا گفتم شما ب مطالعه اساسی نیازمندید عزیز اولا ک کسی قصد ساخت بمب اتمی رو نداشت و لازم ب ذکر ک شما دوست عزیز حداقل بدونی ک واسه سوخت زیر دریایی ها ب پیشرفت بالاتری نیازه ک ما تازه بخشی از اون رسیده بودیم و در ضمن اینم بدون اگه خواستن بمب هسته ای هم بسازن نمیشه گفت ک کار بدی میخاستن انجام بدن چون کلی از کشورای جهان الان هزاران کلاهک و بمب هسته ای دارن و وقتی که تو از این لحاظ مشتت خالی باشه هر کشور عقب افتاده ای میتونه تهدیدت کنه حالا اینا میگن از لحاظ شرعی کار درستی نیست ولی دارن اشتباه میکنن و تا این ابر قدرتا ترسی نداشته باشن هر روز تهدیت میکنن

الان چه فرقی بین طرز فکر خودت و رهبر کره شمالی میبینی که ملتش رسیدن به میت خوری؟

1 ❤️

2016-11-29 20:44:58 +0330 +0330

2 ❤️

2016-11-29 20:47:30 +0330 +0330

2 ❤️

2016-11-29 20:52:18 +0330 +0330

و من واقعا نمیدونم قصد تو از این حرفا و حمایت ها از این رژیم منحوس چیه ولی یا از مرفهین بی دردی یا وصل به بالابالاها هستی
شایدم مثل پسرخاله‌ی کسخول من داری واسشون هرکاری میکنی ولی آدم به حسابت نمیارن
داداش چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است
خدا بیامرز شاه و پدرش از سر این ملت هم زیادن چون ناآگاههایی مثل تو دارن بعد از گذشت پنجاه سال که حق و باطل مشخص شده و معلومه اونا چیکار کردن و اینا چه گوهی میخورن هنوز امثال تو داری مزخرف تحویل من من و رفقا میدی
خدا این تو رو واسه این حکومت و این حکومت رو واسه تو نگه داره
حیف شاه که رفت و الان یکی مثل تو داره کسشر میگه راجع بهش

بله دقیقا از لفظ حرف زدنتون مشخصه ک چه کسی داره واقعیتو میگه و من کاری ب نظر شخصی شما ندارم و شما صد البته طرفدار این هستید ک ی سگ آمریکایی جونش از تو ایرانی ارزشش بیشتره و واگذار کردن بحرین ک قسمتی از خاک ایران محسوب میشده رو خیلی میپسندین و دادن کل نفت ایران ب انگلیس و آمریکا خوشحالتون میکنه ولی من همچین آدمی نیستم و برای خودم و وجب ن وجب خاک کشورم ارزش قائلم و لاغیر

یه چیزی یادم رفت
گفتی سگ امریکایی اونموقع از ما بیشتر ارزش داشت
سگ امریکایی هرچی باشه از عربهایی که مثل گرگ دارن لاشه ی نجست رو تکه تکه میکنن شرفش بیشتره
الان مثلا خیلی عزت احترام داری
همون فلسطین که دارین سنگسو به سینه میزنین توی یه بازی ساده فوتبال با ایران بازی نکرد و گفت ما با نجسها بازی نمیکنیم
لیاقت تو همونه که عرب سوسمار خور تو رو نجس بدونه

بله شما سوزشتون زیاد بوده و چند بار این حرفو تکرار کردید و از همسطح بودن خودتون با سگ آمریکایی تو کونتون عروسی ب پا شده آخه بدبخت اعراب کین کدوم اعراب این کشور تنها تو منطقه ک اسمش ایران مجبور واسه نگه داشتن مرزها و جلوگیری از ورود سگ های آمریکایی و خود همین اعراب مارمولک خور کلی بودجه خرج کنه و دفاع از مرزارو از دورتر شروع کنه ک خدایی نکرده واسه مردم مرز نشین اتفاقی نیفته تو چی از سیاست میفهمی من سگم ک باشم سگ کشور خودمم و از خاک وطنم دفاع میکنم بهتره ک سگ آمریکا و اعراب باشم و سنگ اونارو ب سینه بزنم واقعا واسه طرز فکر آدمایی ک از وطن پرستی هیچی حالیشون نمیشه حالم ب هم میخوره و راجع ب فلسطین ک خودش ی کشور اشغال شدست ب دست همین اجنبی هایی ک میخان ایرانم مث فلسطین و سوریه بشه اولا این حرفا ی سری شایعه بود دوما واقعا شما لیاقتت همونه ک خودتو و کشور و شهرت و ناموست دست کسایی مثل همین داعشیا بیفته ک بفهمید ی من ماست چقد کره داره

0 ❤️

2016-11-29 20:54:33 +0330 +0330

3 ❤️

2016-11-29 20:56:06 +0330 +0330

ای بابا سوپر بذارا آبم در بیاد این کسشرا چیه؟

0 ❤️

2016-11-29 20:56:13 +0330 +0330
نقل از: Arrow11 تصاویری از خط آهن اصفهان شیراز که با میلیاردها تومن پول بیت و المال ساخته شد و 10 پیش پس از افتتاح افتخار آمیز آقای احمدی نژاد با عبور اولین قطار به این روز افتاد و بعدش حضرات حساب کردن دیدن هزینه مرمت این خط بیشتر از احداث خط جدید میشه و همینجوری ولش کردن.

.

.

.

حالا اونو مقایسه کنین با پل ورسک که رضا شاه 90 سال پیش با امکانات و تجهیزات اون موقع زده تا بفهمین خادمین وطن کیا بودن و خائنین کیا هستن

.

بله این کارها و خیلی کارهای دیگه مثل چند تا سد الکی ک ساختن و نتونستن ازشون استفاده کنن از اشتباهات دولت احمدی نژاد بود و من هم منکر این نیستم ک اشتباهات زیادی داشتن و خودم هم گفتم تو وزارت علومش صورت گرفت

0 ❤️

2016-11-29 20:57:34 +0330 +0330

. 🙄

2 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «