خوابیدن پیامبر با عایشه در حالت عادت ماهانه

1398/01/24

*** خوابیدن پیامبر با عایشه در حال حیض(عادت ماهانه) ***

بی شک کتاب صحیح بخاری از معتبرترین کتب حدیث مسلمانان است که در واقع به آن لقب خواهر قرآن داده اند.
در جلد اول و سوم این کتاب به احادیثی برمیخوریم که نشان میدهد محمد پیامبر اسلام علی رغم تمام ادعاهای مسلمانان و روحانیون کارهایی را انجام میداده که تمامی آن تمجیدات و بزرگنمایی های مسلمانان از شخصیت ایشان را باطل میکند.

ایشان از سویی زنان را در هنگام عادت ماهانه از گرفتن روزه و خواندن نماز منع میکند و علت اینکار را آلوده بودن آنها میداند و از سویی دیگر خودش با همسر خردسالش آن هم در زمانی که او پریود بوده نزدیکی میکرده. شرح کامل این احادیث را در زیر بخوانید.

متن عربی حدیث:
حدیث شماره ۲۰۳۰- حَدَّثَنَا مُحَمَّدُ بْنُ يُوسُفَ، حَدَّثَنَا سُفْيَانُ، عَنْ مَنْصُورٍ، عَنْ إِبْرَاهِيمَ، عَنِ الأَسْوَدِ، عَنْ عَائِشَةَ رَضِيَ اللَّهُ عَنْهَا، قَالَتْ: كَانَ النَّبِيُّ صَلَّى اللهُ عَلَيْهِ وَسَلَّمَ «يُبَاشِرُنِي وَأَنَا حَائِضٌ.(۱)

ترجمه: عایشه گفت : پیامبر با من نزدیکی(جماع) میکرد در حالیکه من حایض بودم!

حدیث دوم در جلد یکم این کتاب و با شماره ۳۰۰ مشخص شده است.
متن عربی :
۳۰۰ – وَكَانَ يَأْمُرُنِي، فَأَتَّزِرُ، فَيُبَاشِرُنِي وَأَنَا حَائِضٌ.(۲)>

ترجمه: عایشه می گوید: رسول الله به من فرمود که ازار (نوعی پوشش) بپوشم و با من نزدیکی(جماع) می کرد؛ در حالی که من حایض(پریود) بودم!

منابع:
۱- صحيح البخاري ،ج۳ص ۴۸ ،المؤلف: محمد بن إسماعيل أبو عبدالله البخاري الجعفي،المحقق: محمد زهير بن ناصر الناصر،الناشر: دار طوق النجاة،مصورة عن السلطانية بإضافة ترقيم ترقيم محمد فؤاد عبد الباقي،الطبعة: الأولى، ۱۴۲۲هـ
۲- صحيح البخاري ،ج۱ص ۶۷،المؤلف: محمد بن إسماعيل أبو عبدالله البخاري الجعفي،المحقق: محمد زهير بن ناصر الناصر،الناشر: دار طوق النجاة،مصورة عن السلطانية بإضافة ترقيم ترقيم محمد فؤاد عبد الباقي،الطبعة: الأولى، ۱۴۲۲هـ

شاید بازهم اسلامگرایان بگویند که در اینجا نامی از نزدیکی بکار نرفته و از کلمه -یباشرنی- استفاده شده, خوب ما نیز ترجمه این کلمه را از لغتنامه بسیار معتبر عربی خدمت شما آورده ایم که جای هیچ شک و شبهه ای باقی نماند.
“یباشرنی” از نظر لغوی “باشَرَ” به معنی جماع و نزدیکی است.
باشَرَ (المرأَةَ: جامَعَها) مُبَاشرةً وبِشَاراً، قَالَ اللهُ تعالَى: {وَلاَ تُبَاشِرُوهُنَّ وَأَنتُمْ عَاكِفُونَ فِي الْمَسَاجِدِ} . المُباشَرةُ: الجِمَاعُ، وَكَانَ الرجلُ يَخرُج من المسجدِ وَهُوَ مُعْتَكِف فيُجامِعُ، ثمَّ يعودُ إِلى الْمَسْجِد.

منبع : تاج العروس من جواهر القاموس ،ج۱۰ص ۱۹۲،باب بشر،المؤلف: محمّد بن محمّد بن عبد الرزّاق الحسيني، أبو الفيض، الملقّب بمرتضى، الزَّبيدي (المتوفى: ۱۲۰۵هـ،المحقق: مجموعة من المحققين،الناشر: دار الهداية)

خوب دیدید آن کسی که ادعا میکند فرستاده خداست با وجود داشتن حرمسرا با زنهای مختلف و رنگارنگ, تحمل صبر کردن برای اتمام دوران پریود همسر خردسالش را نداشته و در همان زمان نیز با وی نزدیکی یا همان سکس میکرده……….

لیست کامل زنان حضرت محمد«ص»:

1-خدیجه دختر خویلد
2-سوده دختر زمعه بن قیس
3-عایشه دختر ابوبکر
4-ام سلمه دختر امیه
5-حفصه دختر عمر بن الخطاب
6-زینب دختر جحش الاسدیه
7-جویریه دختر حارث
8-رمله دختر ابوسفیان بن الحرب
9-صفیه دختر حیی بن اخطب
10-میمونه دختر حارث الهلالیه
11-فاطمه دختر سریح
12-هند دختر یزید
13-عصما دختر سیاء
14-زینب دختر دیگر یزید
15-قتیله دختر قیس و خواهر اشعث
16-اسماء دختر نعمان بن شراحیل
17-فاطمه دختر صحاک
18-ماریه دختر شمعون قبطی
19-ریحانه دختر زید قرظی
20-غزیه از کنیزان محمد
21-صنعا یا سبا دختر سلیم
22-قضیه دختر جابر
23-زینب دختر خزیمه
24-هاجر دختر خلیفه الکلبی
25-عالیه دختر ظبیان
26-قوتیله بنت قیس
27-خوله بنت الهذیل
28-لیلی بنت الخطیم پیر زنی بود از قبیله بنی خزرج
29-ام هانی دختر ابوطالب
30-ضباعه دختر عامر بن قرط، که پیغمبر اورا از پسرش بخواست اما پسرش به پیامبر گفت مادرم پیر است و پیامبر دست او را صیغه کرد
31-صفیه دختر بشامه عنبری که از اسرای افتاده به دست مسلمانان بود
32-ام حبیبه دختر عباس بن عبدالمطلب، پیغمبر اورا به زنی خواست، عباس گفت یا رسول الله او با تو شیر خورده است و بعد آن پیامبر فقط صیغه اش کرد
33-جمره دختر حارث بن ابی حارثه
34-ثمر زنی که نامی از وی باقی نمانده است طلاق داد زیرا وی چشم چرانی میکرد و به مردانی که از مسجد خارج میشدند زیر چشمی نگاه میکرد
35-ملیکه اللیثیه دختر زید
36-ملیکه دختر کعب
37-شنباء دختر عمر الغفریه
38-ملائکه دختر داوود
39- عمیره دختر یزید
40-سناء بنت سفیان
41-جمیله دختر اشعث
42-محلن دختر الجهال
43-دوبه دختر امیر
44-عماره یا عمامه دختر حمزه
45-سنی دختر صلت
46-تکانه نام زنی دیگر است که مجلسی در مورد وی نوشته است دختر سیاهپوستی بود که «مقدوس» پادشاه مصر همچون ماریه تقدیم محمد کرد

کتاب اسلام وازدواج نوشته ایت الله مجلسی

برگرفت از گروه ایرانارشیسم >

13376 👀
8 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-04-13 10:06:28 +0430 +0430

از امام صادق در مورد نوشیدن ادرار گاو پرسیده شد، فرمودند: اگر به عنوان دارو به آن نیاز داشته باشد پس بنوشد و همچنین ادرار شتر و گوسفند.

(تهذیب الاحکام / شیخ طوسی / جلد 1 / صفحه 284 - وسائل الشیعه (آل بیت) / حر عاملی / جلد 3 / صفحه 410)(1)>

امام موسی کاظم علیه السلام فرمود:

(1)ادرار شتران از شیر آنها بهتر است با آنکه الله عزوجل درمان را در شیرشان (نیز) قرار داده است. (الکافی / جلد 6 / صفحه 338)>

(2)شیر شتر جوان برای هر دردی درمان است و درمان چاقی ادرارشان است. (الکافی / جلد 6 / صفحه 338)

اینکه امامان خوردن ادرار این حیوانات را در جهت درمان جایز می‌دانند، منظور چیست؟ به این احادیث توجه فرمائید:

حر عاملی در زمنیه فواید خوردن ادرار شتر، گاو و گوسفند و خوردن آب دهن آنان برای درمان و همچنین شیر آنان بابی مفصل دارد. (وسائل الشیعه (ال بیت) / حر عاملی / جلد 25 / صفحه 113) (4):>

حدیث شماره 31362: از امام صادق (ع) در مورد خوردن ادرار گاو پرسیده شد، فرمود: اگر برای درمان به آن نیاز باشد پس آن را بنوشد و همچنین ادرار شتر و گوسفند. (وسائل الشیعه (ال بیت) / حر عاملی / جلد 25 / صفحه 114)

حدیث شماره 31367: از امام صاددق روایت است که فرمود: خوردن ادرار گاو، گوسفند و شتر برای هر دردی درمان هستند و نگهدارنده‌ای هستند برای بدن که آن را پاک می‌کنند، کثافت‌ها را از بدن خارج و بدن را به بهترین حالت شستشو می‌دهند. (وسائل الشیعه (ال بیت) / حر عاملی / جلد 25 / صفحه 115- وسائل الشیعه (الاسلامیه) / حر عاملی / جلد 17 / صفحه 88)

در حدیث شماره 31368 هم به مجوز خوردن ادرار گاو و گوسفند و شتر اشاره کرده است. (وسائل الشیعه (ال بیت) / حر عاملی / جلد 25 / صفحه 115)

حدیث شماره 31369: مردی به نام مفضل بن عمر به امام صادق در مورد آسم که فردی به آن مبتلا بود پرسید؛ امام فرمود: از ادرار شتر جوان بالغ به او بخورانید، او خورد و الله دردش را از بین برد. (وسائل الشیعه (ال بیت) / حر عاملی / جلد 25 / صفحه 115)

و:

شیر شتر جوان داروی هر دردی است و کسی که مبتلا به آسم باشد خوردن ادرارش مفید است. (وسائل الشیعه (الاسلامیه) / حر عاملی / جلد 17 / صفحه 88)

از دید اسلام نه تنها ادرار و مدفوع حیوانات حلال گوشت پاک هستند، بلکه مدفوع حیوانات اهلی مانند الاغ، قاطر و اسب هم پاکند:

ادرار و مدفوع حیواناتی که گوشتشان حلال است پاک می‌باشد، حتی الاغ، قاطر و اسب. (کتاب الطهاره / ایت الله العظمی خوئی / جلد 1 / صفحه 455 - تعلیق علی عروه الوثقی / ایت الله العظمی سیستانی / جلد 1 / صفحه 51)>

ادرار و مدفوع هر حیوانی که گوشتش خورده می‌شود پاک هستند. (منتخب الاحکام / سید علی خامنه‌ای / صفحه 16)

رسول الله فرمود، خوردن ادرار چیزی که گوشتش حلال است ایرادی ندارد. (وسائل الشیعه (الاسلامیه) / حر عاملی / جلد 17 / صفحه 87 - بحار الانوار / مجلسی / جلد 77 / صفحه 107)

آیت الله منتظری معتقد بود که به اجماع علما فروش ادرار شتر جایز است. (دراسات فی المکاسب المحرمه / آیت الله حسین علی منتظری / جلد 1 / صفحه 238)

شتر مونس اعراب بیابانگرد بوده برای همین به نظر می‌رسد که شتر از مقدسات اسلام باشد؛ زیرا محمد با این حیوان بیشتر از بقیه سر و کار داشت.

جالب است بدانید از دید اسلام خوردن آبی که با آب دهن موش آمیخته باشد ایرادی ندارد.

برگرفته از گروه ایرانارشیسم >

4 ❤️

2019-04-13 10:08:32 +0430 +0430

دوستان هدف تایپک اینه با ذهنی باز و منطقی بدور از توهین به نقد دین اسلام و پیامبر بپردازیم

3 ❤️

2019-04-13 10:48:03 +0430 +0430
نقل از: یک_لاشی_ناشناخته البته دوست عزیز بیشتر حدیث ها سندیت و واقعیت ندارند و در دوران خلفا و پس از آنها توسط مردم باب شده اند. بنظرمن مهم ترین منبع برای شناخت پیامبر قرآن است (چون اولین کتاب بیوگرافی محمد 500 سال پس از مرگش نگاشته شد به نام سیره رسول الله)که قرآن هم کتاب بیوگرافی نیست و باید خیلی درونش کاوش کرد که بتوان چهره حقیقی محمد را از آن درآورد.

این احادیث از معتبر ترین کتب مسلمانان جمع آوری شده و البته اینو باید بدونید قرآن ! 200 سال بعد از پیامبر نوشته شده

2 ❤️

2019-04-13 15:15:06 +0430 +0430

عایشه غلط کرد تو هم روش اخه کس مغز کونی بیام کونتو جربدم تا کرم کونت اروم بشه و اینقد کس شر نذاری اینجا حروم زاده

2 ❤️

2019-04-13 15:22:27 +0430 +0430

پیامبررر؟ :/ شما به یه کونی که تو غار حرا سلمان فارسی خفتش کرده کونش گذاشته میگین پیامبر؟

0 ❤️

2019-04-13 15:40:18 +0430 +0430
نقل از: Feel__The_Nothing پیامبررر؟ :/ شما به یه کونی که تو غار حرا سلمان فارسی خفتش کرده کونش گذاشته میگین پیامبر؟

کونی پدر تویه که وقتی داشت تخم تورو مینداخت کیرمن تو کونش بود (wanking)

0 ❤️

2019-04-13 15:55:11 +0430 +0430
نقل از: 1Kirkoloftesf
نقل از: Feel__The_Nothing پیامبررر؟ :/ شما به یه کونی که تو غار حرا سلمان فارسی خفتش کرده کونش گذاشته میگین پیامبر؟

🙄 ببخش شب بود نه سیبیلای تورو دیدم نه محمد رسول الله رو وگرنه نمیکردمتون

0 ❤️

2019-04-13 16:18:32 +0430 +0430
نقل از: Feel__The_Nothing
نقل از: 1Kirkoloftesf

🙄 ببخش شب بود نه سیبیلای تورو دیدم نه محمد رسول الله رو وگرنه نمیکردمتون

سیبیلای من پشت گردنت بود حق داشتی نبینی اون پدر ابنه ایت بود ک میکردیش ?

0 ❤️

2019-04-13 16:44:09 +0430 +0430

اگه کونت میخاره بگو .این چرت و پرتا چیه مینویسی .دهن گاییده پفیوز

0 ❤️

2019-04-13 16:47:47 +0430 +0430
نقل از: پسر اهوازي اگه کونت میخاره بگو .این چرت و پرتا چیه مینویسی .دهن گاییده پفیوز

کون خودش ک میخواره هیچ کس خوارشم میخاره

0 ❤️

2019-04-13 16:58:27 +0430 +0430
نقل از: 1Kirkoloftesf عایشه غلط کرد تو هم روش اخه کس مغز کونی بیام کونتو جربدم تا کرم کونت اروم بشه و اینقد کس شر نذاری اینجا حروم زاده

*** دنبال سکس گروهی هستی و از اجنبی ها دفاع میکنی؟ دستمریزاد اعتقاداتو هنوز پابرجا نگه داشتی ***

2 ❤️

2019-04-13 16:59:43 +0430 +0430
نقل از: پسر اهوازي اگه کونت میخاره بگو .این چرت و پرتا چیه مینویسی .دهن گاییده پفیوز

*** نه سواد فهمیدن دارید نه تحصیلاته خوندن ، ***

3 ❤️

2019-04-13 17:04:58 +0430 +0430

خائن هایی مثل سلمانِ جاکش رو به ایرانی نسبت میدیم که زن و خار خودشم به عربا فروخته ، دیگه اسم سلمان فا.. رو جایی تکرار نکنید لحن فقط سلمانِ دیوث یا سلمانِ جاکش ، با مدرک و منطق ایرادات این فرد یا پیامبرشون رو میگیم اگر بفهمند

0 ❤️

2019-04-13 19:17:20 +0430 +0430
نقل از: Amiratm411 ببین من واقعا مشکلی با اینکه بیای حدیث بزاری و نقد کنی ندارم ولی خودت فکر کن چقدر احتمال میدی این جدیث ها درست باشه همون اولیش ور بخون نوشته فلانی گفت که فلانی گفت که فلانی گفت که عایشه اینجوری گفته دیگه واقعا خیلی عقلانی نیست بخواییم چشم بسته حرفشو قبول کنیم جدای این حرف الان میشه بگی تو به چی اعتقاد داری؟ البته اگه مشکلی نداری و شخصی نیست از نظرت

دوست عزیز مرسی وقت میذاری ، حقیقتش اینه خیلی دردناکه تصور ذهنی آدم از یه قهرمان دینیش خراب بشه درسته؟ مخصوصا وقتی از منابع معتبر خوده مسلمانان باشه مطمئنن اگه شما مسلمان باشید و خواسته باشید دین خودتون رو بشناسید به این منابع حتما رجوع پیدا کردید ،

1 ❤️

2019-04-13 19:26:39 +0430 +0430
نقل از: Amiratm411
نقل از: Korkak
نقل از: Amiratm411 ببین من واقعا مشکلی با اینکه بیای حدیث بزاری و نقد کنی ندارم ولی خودت فکر کن چقدر احتمال میدی این جدیث ها درست باشه همون اولیش ور بخون نوشته فلانی گفت که فلانی گفت که فلانی گفت که عایشه اینجوری گفته دیگه واقعا خیلی عقلانی نیست بخواییم چشم بسته حرفشو قبول کنیم جدای این حرف الان میشه بگی تو به چی اعتقاد داری؟ البته اگه مشکلی نداری و شخصی نیست از نظرت

*** دوست عزیز مرسی وقت میذاری ، حقیقتش اینه خیلی دردناکه تصور ذهنی آدم از یه قهرمان دینیش خراب بشه درسته؟ مخصوصا وقتی از منابع معتبر خوده مسلمانان باشه مطمئنن اگه شما مسلمان باشید و خواسته باشید دین خودتون رو بشناسید به این منابع حتما رجوع پیدا کردید ، من به خدا اعتقاد دارم ***

نه اتفاقا به هییییییچ وجه اگه عقلانی باشه اعتقاداتت هرچقدرم نقد بشه تازه لذت بخش تره وگرنه تحجر که میشه داعش ولی خب تو الان گفتی کتاب های مرجع دین اسلام دین اسلام یه کتاب مرجع داره اونم قرآنه که ۱۵ سال بعد از پیامبر گردآوریش کردن دقت کن نوشتن نه گردآوری شده این کتابی که گفتی پس کتاب مرجع نیست اگه توی قرآن همچین چیزی هست من میپذیرم ازت

*** دوست عزیز انگار من یه پوتک برداشتم وایسادم بالا سرت که تو باید این متنو قبول کنی ! من واقعیات رو از کتب معتبر مسلمانان جمع آوری کردم چه متن اول چه متن دوم ، حالا هر کسی با عقل و منطق خودش تصمیم میگیره من اصراری ندارم باور کنید چون در آینده ایرادات خیلی بیشتر از این ها رو تو تایپکام قرار میدم و اون موقع تفاوت ها معلوم میشه ***

3 ❤️

2019-04-13 20:20:09 +0430 +0430
نقل از: 1Kirkoloftesf عایشه غلط کرد تو هم روش اخه کس مغز کونی بیام کونتو جربدم تا کرم کونت اروم بشه و اینقد کس شر نذاری اینجا حروم زاده

آقای کیر کلفت اصفهانی (دامه برکاته )لطفا آروم باشید از نظر دین و پیغمبری که شما داری با فحاشی ازشون دفاع میکنی الان شما با توجه به دو جنسگرا بودنت و رابطه جنسی با همجنس ریختن خونت مباحه و جسارتا الان شما قاچاقی زنده ای

2019-04-13 20:25:38 +0430 +0430

اون وقت پیامبر مشکل اخلاقی و جنسی داشته اما عایشه دروغگو نبوده !؟؟
توام علامه و دانشمند و محقق که در حال جمع آوری اطلاعات و تحقیقی و اون وقت تو سایت شهوانی لابه لای یه مشت جقی داری می پلکی…!!
توی اوسکول پیش خودت چی فکر کردی !؟
فانتزی مغزی مغز آکبندت سکس پیامبر و عایشه در حال حیض بوده !؟
انقدر جق زدی جای اینکه سوی چشمات و ببره
نورونای مغزت و نابود کرده

1 ❤️

2019-04-13 20:29:10 +0430 +0430
نقل از: AtishXXX اون وقت پیامبر مشکل اخلاقی و جنسی داشته اما عایشه دروغگو نبوده !؟؟ توام علامه و دانشمند و محقق که در حال جمع آوری اطلاعات و تحقیقی و اون وقت تو سایت شهوانی لابه لای یه مشت جقی داری می پلکی...!! توی اوسکول پیش خودت چی فکر کردی !؟ فانتزی مغزی مغز آکبندت سکس پیامبر و عایشه در حال حیض بوده !؟ انقدر جق زدی جای اینکه سوی چشمات و ببره نورونای مغزت و نابود کرده

🙄

0 ❤️

2019-04-13 20:33:00 +0430 +0430

من کاری با این چیزا ندارم خودمم روزی 10 بار با خدایه خودم دعوام میشه ولی باز دوسش دارم پیامبر و امامارم دوس دارم چون خدام دوسشون داشته ولی نقد اسلام دینی با این عظمت ادمایه با عظمت و عاقلی میخواد میفهمی ک ;)

0 ❤️

2019-04-13 20:33:13 +0430 +0430

پاشو کاسه کوزه ت و جمع کن بابا دیوث جقی تو جامعه مدنیت آدم حسابت نمی کنن اومدی تو جامعه مجقیت بلکه با دونفر جقی مثل خودت بحث کنی یه ابراز وجودی بکنی ولی اینجام کسی آدم حسابت نمی کنه تخم حروم ....

1 ❤️

2019-04-13 20:42:42 +0430 +0430
نقل از: AtishXXX

پاشو کاسه کوزه ت و جمع کن بابا دیوث جقی تو جامعه مدنیت آدم حسابت نمی کنن اومدی تو جامعه مجقیت بلکه با دونفر جقی مثل خودت بحث کنی یه ابراز وجودی بکنی ولی اینجام کسی آدم حسابت نمی کنه تخم حروم ....

آفرین گل گفتی

0 ❤️

2019-04-13 20:44:07 +0430 +0430

حالا اگه از همین منابع در وصف و مدح محمد و اماماشون حدیث بیاری، همینایی که تنها منبع رو قران میدونن میان به به چه چه و احسنت احسنت میکنن!!!

7 ❤️

2019-04-13 21:24:30 +0430 +0430

بابا همین الانم پهن خشک شده خر ماده رو بعضی از جاها به عنوان دارو دارن میفروشن کجای کارید (dash)

2 ❤️

2019-04-13 21:50:02 +0430 +0430

ای بابا.برادره من خودتو خسته نکن.در این ک دین ساخته دسته انسان هاست شکی نیست اما متاسفانه هموطنا اینو نمیپذیرن و کورکورانه بدونه هیچ@تفکر و تحقیقی با موضوع دین تعصبی برخورد میکنن.دین ساخته ی دسته انسان و برای کنترل بشریت توسط اقلیت خاصی هست و در این زمینه برای اثبات مدارک فراوان.این مردم چوبه همین بی فکری تعصبشونو میخورن.

4 ❤️

2019-04-14 06:44:12 +0430 +0430
نقل از: AtishXXX

*** من نمیدونم جواب این کامنتای خالی از منطق و پر از کینه و نفرت رو چطور بدم ، ولی دلم برای دین ناحق اسلام میسوزه که شما مدافعش هستی ***

1 ❤️

2019-04-14 06:44:17 +0430 +0430

تکراری

1 ❤️

2019-04-14 06:47:32 +0430 +0430
نقل از: Mr.jani من کاری با این چیزا ندارم خودمم روزی 10 بار با خدایه خودم دعوام میشه ولی باز دوسش دارم پیامبر و امامارم دوس دارم چون خدام دوسشون داشته ولی نقد اسلام دینی با این عظمت ادمایه با عظمت و عاقلی میخواد میفهمی ک ;)

*** سخته قهرمان زندگیت یه متجاوزی باشه که به دختره بچه سال هم رحم نمیکنه ؟ ***

1 ❤️

2019-04-14 06:48:37 +0430 +0430
نقل از: Zhazha بحث خیلی هم خوبه به شرطی که هر دو طرف منطقی باشند. حالا این دوست کیر کلفت اصفهانی مون هم عکس آلت مبارک رو گذاشتن هم تو تاپیکاشون برای سکس کردن با زن و مرد و پیر و جوون و صغیر و کبیر اعلام آمادگی کردن دارن از دین اسلام دفاع میکنن. داداش شما با اون ادبیاتت دفاع نکنی سنگین تری.

*** همووون ***

1 ❤️

2019-04-14 06:50:20 +0430 +0430
نقل از: Mohammad.rez ای بابا.برادره من خودتو خسته نکن.در این ک دین ساخته دسته انسان هاست شکی نیست اما متاسفانه هموطنا اینو نمیپذیرن و کورکورانه بدونه هیچ@تفکر و تحقیقی با موضوع دین تعصبی برخورد میکنن.دین ساخته ی دسته انسان و برای کنترل بشریت توسط اقلیت خاصی هست و در این زمینه برای اثبات مدارک فراوان.این مردم چوبه همین بی فکری تعصبشونو میخورن.

*** دقیقا ***

0 ❤️

2019-04-14 09:52:24 +0430 +0430

من به این پی بردم که پرو تر از مسلمون جماعت توو دنیا نیست !!! نه فقط ایران کل مسلمونا

1 ❤️

2019-04-14 13:43:08 +0430 +0430

دین و مذهب ساخته دست بشره و وسیله و ابزار واسه نون خوردن مبلغان دینی حالا چرا ما ایرانی ها نمیخوایم به اصل قضیه نگاه کنیم و پی ببریم چرا وچگونه دین بوجود اومده و فواید و خاصیتش چی هست و ضررهایی که به جامعه بشریت وارد کرده رو بر میگرده به جهان سومی بودنمون و دینداری اجباری که داره بهمون تحمیل میشه نه تلقین و چرا نمیتونیم با زاویه مناسب بهش نگاه کنیم و سوالهایی که ما رو کنجکاو میکنه بر میگرده به ترسمون چون جوری ما رو ترسوندن از جهان اخرتی که هیچکس تا حالا نتونسته اون رو ببینه و همچین شواهدی توی کهکشانها وجود نداره بنظر من بحث در مورد یه همچین مواردی و تبادل نظرش بی فایده است چون تو جامعه ما بیشتر بااحساسات کار پیش میره نه مغزی که تا حالا ازش استفاده نکردیم یعنی نذاشتن که استفاده کنیم چون فکر کردن و استفاده از مغز واسشون مث بمب اتم میمونه و نابودشون میکنه

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «