زن مورد علاقه من برای ازدواج

1403/03/03

آرزوم اینه یه فرشته اینجوری پیدا کنم که مثل خودم خوشگل باشه ، توی رابطه بزاره که من آزاد باشم و دوس دختر و دوس پسر بگیرم ، منم اونو آزاد میزارم که هم دوس پسر بگیره هم اگه دلش دختر و لز خواست انجامش بده
توی ماه عسلمون هم میبرمش خارج ازکشور و دوس دارم روزای اول زندگیمون یه سیاه پوست کیر کلفت اینجوری کونشو برام آب بندی کنه
هرچی هم دارم رو نصف اموالم به نام کوص و کونش میزنم و تا آخر عمرم عاشق خودش و جنده بازیاش میمونم

570 👀
6 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-05-23 15:05:11 +0330 +0330

به ارزوت برسی

1 ❤️

2024-05-23 15:09:51 +0330 +0330

ب نظرم شما زیادی تخیلی هستی دوست عزیز،
کمی به خود بیایید
انسان گفتن خیلی معنا دارد

2 ❤️

2024-05-24 21:02:23 +0330 +0330

↩ Special fetish
عزیزدلم این یه فتیشه، میدونم توی واقعیت دو نفر اینجوری سخت پیدا میشه که انقد توی زناشویی آزاد باشن و بی قید
من فقط علاقه و آرزومو گفتم ، ولی دوست من خیلی از خانوما هستن که با یه نفر موندن و سکس داشتن یکم براشون سخته و عاشق تنوع و سوارکاری روی دیک مردای دیگه‌م هستن
من اونجور زنی رو میخام که ملکه زندگیم باشه ، دوس دارم علاقه و عشق و قلبش مال من باشه ولی توی سکس خوشحال میشم انقدر شهوتی باشه که بجز من بخواد با مردای دیگه باشه
نه هر مردی ، نه هر جایی ، نه جوری که آبرومون بره توی دوست و آشنا
این ین راز و عهد بین منو خانوممه که تحت شرایط خیلی مطمئن میتونه هرزگی کنه و منم آزاد باشم

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «