سیاست ایران و امریکا

1395/05/09

ميخايم اینجا درمورد سیاست آمریکا و ایران در منطقه و مواضع اونها نسبت به کشورهای منطقه بدونيم و اوضاع فعلا به نفع کدوم کشوره ایران یا آمریکا ؟
اول هم خودم شروع میکنم سیاست آمریکا نسبت به کشورهای منطقه بر اساس بهره کشی و غارت تنظیم شده و قراره تا میتونند جنگ و خون ریزی راه بیندازند تا حصورشون در منطقه زیاد به چشم نیاد تا در خفا به غارت بپردازند و کشورهای منطقه هم درگیر جنگ باشند و آمریکا از يادشون بره .
سیاست ایران هم برای بیرون پرت کردن آمریکا و توله هاش از منطقس .

هرکسی هم بحثی در این مورد داره نظر بده در مورد ریگان و کارتر و… قرار نیست حرف بزنیم

3270 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-07-31 10:10:41 +0430 +0430
نقل از: Retuo نقشه براین بود که صدام ایران رو بگیره و حکومت ایران سقوط کنه واگر صدام حاضر به خروج از ایران نمی شد بلای کویت رو سرشون بیارند .ولی نشد

تو يه ادم خاله زنك منگولي كه مغزت توسط اخوند جماعت به طور كلي گاييده شده و هر چي اونا زر ميزنن تو هم دقيقا همونا رو نشخوار ميكني…يه مشت كسشرات كه اونا خودشونم قبولش ندارن…ببين گند پرونده ي مذاكرات جمهوري اسلامي با امريكا و اسرائيل تو صداي امريكا توسط شاهين دادخواه دراومد…ببينم تو اصلا شاهين داد خواه رو ميشناسي؟؟؟؟؟معلومه كه نه…چون يه ابلهي…تموم شد و رفت…يكن اون سلول هاي خاكستري از كار افتاده ي مغزت رو به كار بنداز شايد شفا پيدا كردي

0 ❤️

2016-07-31 10:14:04 +0430 +0430
نقل از: Julia
نقل از: Retuo آمریکا سعی داشت که صدام ایران رو اشغال کنه و حکومت سقوط کنه و حکومت مد نظر خودشون رو به قدرت بیارند . اسلحه مربوط به قضیه مک فارلين بود

چه ربطي به مك فارلين داره؟؟؟؟؟؟؟اصلا مك فارلين چي بود؟؟چرا كس ميگي؟؟؟؟؟اين همه مدرك واست رو كردم باز زر ميزني…ببين تو خودت مشكل داري با خودت.اين كسشراتت همه بهانست…تويه بسيجي با امريكا و غرب غرض داري ربطي نداره كه كسشر بگي…برو ز همون فلسطيناي ادمخوار كه به خونت تشنن و پولتو ميخورن حمايت كن گاو كس خان

آمریکا به غیر ار قضیه مک فارلين دیگه چه موقع به ایران اسلحه فروخت

0 ❤️

2016-07-31 10:16:45 +0430 +0430

ببین کس مشنگ صدام قرار بود ایران رو اشغال کنه و حکومت ایران سقوط کنه آمریکا هم به واسطه سازمان ملل عراق رو از ایران بیرون بندازه و دوباره حکومت مد نظر خودش رو به کار بیاره

0 ❤️

2016-07-31 10:23:10 +0430 +0430
نقل از: Retuo
نقل از: Retuo آمریکا سعی داشت که صدام ایران رو اشغال کنه و حکومت سقوط کنه و حکومت مد نظر خودشون رو به قدرت بیارند . اسلحه مربوط به قضیه مک فارلين بود

چه ربطي به مك فارلين داره؟؟؟؟؟؟؟اصلا مك فارلين چي بود؟؟چرا كس ميگي؟؟؟؟؟اين همه مدرك واست رو كردم باز زر ميزني…ببين تو خودت مشكل داري با خودت.اين كسشراتت همه بهانست…تويه بسيجي با امريكا و غرب غرض داري ربطي نداره كه كسشر بگي…برو ز همون فلسطيناي ادمخوار كه به خونت تشنن و پولتو ميخورن حمايت كن گاو كس خان

آمریکا به غیر ار قضیه مک فارلين دیگه چه موقع به ایران اسلحه فروخت

سال 65 يه هيئت اسرائيلي تحت يه هيئت امريكايي اومدن پاريس براي مذاكره كه همين روحاني مسئول مذاكره از طرف خميني بود و گزارش كار مستقيما به موسوي ميرسيد كه تا پارسال معلوم شد كه براي فروش اسلحه و تمديد قرارداد جمهوري اسهالي با اسرائيل بوده.

0 ❤️

2016-07-31 10:25:05 +0430 +0430
نقل از: فریدون-فرخزاد-2 ترامپ یک بیزینس من جاکشی بیش نیست

اول قیل و غال راه میندازه ولی تو پستو باهاشون کنار میاد

هرچي باشه سياستش از اوباما خيلي قويتره و ميتونه حيثيت بر باد رفته ي امريكا كه به لطف حسين اوباما انجام شد رو برگردونه

ببینم تو شهروند آمریکا هستی ؟ حیثیت آمریکا کم یا زیاد بشه برای تو چه کم وزيادي داره ؟

0 ❤️

2016-07-31 10:25:50 +0430 +0430
نقل از: Retuo ببین کس مشنگ صدام قرار بود ایران رو اشغال کنه و حکومت ایران سقوط کنه آمریکا هم به واسطه سازمان ملل عراق رو از ایران بیرون بندازه و دوباره حکومت مد نظر خودش رو به کار بیاره

وقتي جمهوري اسهالي رو روي كار اوردن ديدن به دردشون نميخوره خب معلومه به فكر تغييرن ولي اون جنگو خود خميني كفتار درست كرد.

0 ❤️

2016-07-31 10:30:38 +0430 +0430

هرچي باشه سياستش از اوباما خيلي قويتره و ميتونه حيثيت بر باد رفته ي امريكا كه به لطف حسين اوباما انجام شد رو برگردونه

ببینم تو شهروند آمریکا هستی ؟ حیثیت آمریکا کم یا زیاد بشه برای تو چه کم وزيادي داره ؟

قبلا هم بهت گفتم من و تو چه خوشمون بياد چه نياد امريكا ابرقدرت جهانه و تصميماتش در سطح جهاني تاثير گذاره و بسيار با اهميته و اگه امريكا تصميم نادرستي بگيره و يا اگه فقط و فقط منافع خودش رو در نظر بگيره (البته اولويتش منافع خودشه) جهان به نابودي خواه كشيده شد كه در اين 8 سال اوباما اين اتفاق افتاده و اوباما گند زده به ابهت و حيثيت ابرقدرتهاي جهان.........من شهروند امريكا نيستم ولي تو به من بگو كه تو كجايي هستي كه اينقدر خايه ي فلسطين و عربهاي شاش خور كون گنده رو تا ته ميكني تو كونت؟؟؟؟؟

0 ❤️

2016-07-31 10:30:39 +0430 +0430

اميدوارم تا الان جواباتو گرفته باشي اگه هنوز تو توهمي و جمهوري اسهالي رو حمايت ميكني پس نتيجه ميگيريم تو يه عقب مونده ي شاسكولي

0 ❤️

2016-07-31 10:41:22 +0430 +0430

بقیه چه نظری دارند موضع آمریکا نسبت به جنگ هشت ساله چه بود ؟ آیا منافع آمریکا در شکست خوردن حکومت بود یا عدم اون ؟

0 ❤️

2016-07-31 10:45:51 +0430 +0430
0 ❤️

2016-07-31 10:50:37 +0430 +0430
نقل از: Retuo ببین کس مشنگ صدام قرار بود ایران رو اشغال کنه و حکومت ایران سقوط کنه آمریکا هم به واسطه سازمان ملل عراق رو از ایران بیرون بندازه و دوباره حکومت مد نظر خودش رو به کار بیاره

وقتي جمهوري اسهالي رو روي كار اوردن ديدن به دردشون نميخوره خب معلومه به فكر تغييرن ولي اون جنگو خود خميني كفتار درست كرد.

مغزت پاره سنگ برداشته ؟ اگه آمریکا به فکر تغييره حکومته اونوقت چرا باید به ایران اسلحه بده؟

0 ❤️

2016-07-31 10:53:07 +0430 +0430

تو به من جواب بده موضع آمریکا نسبت به جنگ چی بود ؟

0 ❤️

2016-07-31 10:54:42 +0430 +0430

مغزت پاره سنگ برداشته ؟ اگه آمریکا به فکر تغييره حکومته اونوقت چرا باید به ایران اسلحه بده؟

تو چرا اينقدر احمقي؟؟؟؟؟؟من كه دارم همينجوري بهت ميفهمونم امريكا خواستار جمهوري اسهاليه چون داره ازش باج ميگيره و خود كارتر بود كه اينا رو اورد سر كار حالا باز كسشر تفت بده…اصلا اين ويدئو حرفاي منتظري چه ربطي به خريد و فروش اسلحه داره؟؟؟؟؟؟منتظري داره ميگه خود خميني ديوث اين جنگ رو شروع كرد خر فهم شدي؟؟؟؟؟؟بابا تو يه بيماري…خودتو به يه دكتر نشون بده

0 ❤️

2016-07-31 10:58:30 +0430 +0430

تو به من جواب بده موضع آمریکا نسبت به جنگ چی بود ؟

https://fa.wikipedia.org/wiki/جنگ_ایران_و_عراق#.D9.85.D9.88.D8.B6.D8.B9_.D8.B3.D8.A7.DB.8C.D8.B1_.DA.A9.D8.B4.D9.88.D8.B1.D9.87.D8.A7

0 ❤️

2016-07-31 11:00:14 +0430 +0430

واقعا ديگه حوصله ي بحث كردن با تو رو ندارم.تو يه احمقي.البته از كسي كه از نظام جنايتكار جمهوري اسهالي حمايت ميكنه بيشتر از اين هم انتظار نميره…با همين توهماتتت جق بزن.

0 ❤️

2016-07-31 11:05:34 +0430 +0430

تو همین الان گفتی معلومه که حکومتی که خودشون به وجود آوردند به دردشون نخورده دوست داشتند تغییر بدند ؟ خب سوال من همینه چرا به این حکومت که خواستار تغییر بودند اسلحه دادند ؟

0 ❤️

2016-07-31 11:16:16 +0430 +0430

ویکی پديا جوابی بر موضع آمریکا پیدا نکرده تو به من بگو موضع آمریکا در جنگ چه بود ؟ سقوط حکومت ایران یا عدم اون ؟ اگه سقوط پس چرا به ایران اسلحه داد؟اگه جوابی داشتی بده وگرنه فیلم و حاشیه سازی نکن

0 ❤️

2016-07-31 11:17:03 +0430 +0430
نقل از: Retuo تو همین الان گفتی معلومه که حکومتی که خودشون به وجود آوردند به دردشون نخورده دوست داشتند تغییر بدند ؟ خب سوال من همینه چرا به این حکومت که خواستار تغییر بودند اسلحه دادند ؟

اينو از خميني و موسوي بپرس كه چرا از اسرائيل اسلحه خريدن......اون زمان ريگان رييس جمهور بود و يه سياستمدار جمهوري خواه قدرتمند و متفكر بود كه ننه ي خميني رو گاييد و از طرفداران شاه بود و از كارتر بارها و بارها به خاطر روي كار اوردن جمهوري اسهالي انتقاد كرد.http://www.aparat.com/v/TXg3b

0 ❤️

2016-07-31 11:21:03 +0430 +0430

ویکی پديا جوابی بر موضع آمریکا پیدا نکرده تو به من بگو موضع آمریکا در جنگ چه بود ؟ سقوط حکومت ایران یا عدم اون ؟ اگه سقوط پس چرا به ایران اسلحه داد؟اگه جوابی داشتی بده وگرنه فیلم و حاشیه سازی نکن

حداقل من اين همه برات مدرك و سند رو كردم كه تو هم هيچكدومشو نميدونستي…تو چكار كردي؟؟؟فقط زر زدي و سوالات كسشر ميپرسيدي…بايد احمق باشي هنوز مثل دو روز پيشت فكر كني

0 ❤️

2016-07-31 11:50:32 +0430 +0430

حداقل من اين همه برات مدرك و سند رو كردم كه تو هم هيچكدومشو نميدونستي…تو چكار كردي؟؟؟فقط زر زدي و سوالات كسشر ميپرسيدي…بايد احمق باشي هنوز مثل دو روز پيشت فكر كني

گفتم اگه جواب داری بگو .الان این جواب سوالم بود ؟یا همینطور خواستی یه چیزی گفته باشی

0 ❤️

2016-07-31 11:53:50 +0430 +0430

جولیا جون خوب جواب این ادم احمق بیسواد رو داری میدی این ادمها انقدر شستشو مغزی شدن که منطق سرشون نمیشه یه مشت چرندیات و دروغ رو تو مغزشون تزریق کردن و به جای مغز پهن تو سرشونه.دمت گرم

0 ❤️

2016-07-31 12:58:36 +0430 +0430

قبلا هم بهت گفتم من و تو چه خوشمون بياد چه نياد امريكا ابرقدرت جهانه و تصميماتش در سطح جهاني تاثير گذاره و بسيار با اهميته و اگه امريكا تصميم نادرستي بگيره و يا اگه فقط و فقط منافع خودش رو در نظر بگيره (البته اولويتش منافع خودشه) جهان به نابودي خواه كشيده شد كه در اين 8 سال اوباما اين اتفاق افتاده و اوباما گند زده به ابهت و حيثيت ابرقدرتهاي جهان.........من شهروند امريكا نيستم ولي تو به من بگو كه تو كجايي هستي كه اينقدر خايه ي فلسطين و عربهاي شاش خور كون گنده رو تا ته ميكني تو كونت؟؟؟؟؟

شاسکول آمریکایی که فقط به فکر منافع خودشه چه فرقی داره ترامپ رئیس جمهور باشه یا اوباما

0 ❤️

2016-07-31 13:20:48 +0430 +0430

شاسکول آمریکایی که فقط به فکر منافع خودشه چه فرقی داره ترامپ رئیس جمهور باشه یا اوباما

تو چرا اين وسط داري سوزش ميگيري؟؟؟واسه امثال تو كه بين اوباما و ترامپ فرقي وجود نداره (البته اين از حماقتته كه اينجوري فكر ميكني) اينم بهت بگم نابودي تروريسم در منطقه تا بودنشون در منطقه براي امريكا بيشتر سود داره…سياست خارجي ترامپ بسيار متفاوت تر از اوباما خواهد بود چون ذات ترامپ جانورگونست مثل اوباما احمق نيست كه فكر ميكنه مذاكره جواب ميده گرچه تو باز هم اين چيزا رو نميفهمي

0 ❤️

2016-07-31 13:22:45 +0430 +0430

بيا…فلسطينم به شما بسيجيا گفت بيلاخ!!!

1 ❤️

2016-07-31 15:12:42 +0430 +0430

تو چرا اين وسط داري سوزش ميگيري؟؟؟واسه امثال تو كه بين اوباما و ترامپ فرقي وجود نداره (البته اين از حماقتته كه اينجوري فكر ميكني) اينم بهت بگم نابودي تروريسم در منطقه تا بودنشون در منطقه براي امريكا بيشتر سود داره…سياست خارجي ترامپ بسيار متفاوت تر از اوباما خواهد بود چون ذات ترامپ جانورگونست مثل اوباما احمق نيست كه فكر ميكنه مذاكره جواب ميده گرچه تو باز هم اين چيزا رو نميفهمي

بشین فکر کن ترامپ قراره تروریستها رو نابود کنه مثل این فیلم جنگید .
کم عقلی تو
مثل اون یکی کسخل که فیلم آمریکایی نگاه میکنه و میاد اینجا کس میگه تو هم زیادی از این کليپا نگاه میکنی
خب ترامپ دیگه قرار چیکار کنه بعد پاره کردن برجام

0 ❤️

2016-07-31 15:15:40 +0430 +0430

تو خیلی خری که فکر میکنی نابودی تروریستها برای آمریکا سود داره
بگو ببینم چه سودی داره ؟

0 ❤️

2016-07-31 15:21:55 +0430 +0430

بشین فکر کن ترامپ قراره تروریستها رو نابود کنه مثل این فیلم جنگید .
کم عقلی تو
مثل اون یکی کسخل که فیلم آمریکایی نگاه میکنه و میاد اینجا کس میگه تو هم زیادی از این کليپا نگاه میکنی
خب ترامپ دیگه قرار چیکار کنه بعد پاره کردن برجام

حرفت نشان دهنده ي سوزش كونته (erection) (erection) (erection) (erection) مثل موش كز كردي تو لونت ترسيدي نه؟؟؟بدبخت ترامپ نمياد بخورتت ولي كون شما بسيجيا رو تو سوريه و عراق و يمن ميگاد (البته اميدوارم) تو هم لازم نكرده شلوارتو خيس كني…من اون كليپ ها رو اوردم كه بهت بگم چقدر كسخلي كه اين چيزها رو نميدوني و گير دادي به پشم شيشه ي تلويزيون جمهوري اسلامي و به كسشرات اونا گوش ميكني…حالا بگو ببينم شاهكار محمود عباس فلسطيني رو ديدي كه چجوري با ابجي مريم ريخت رو هم ? ? ? فلسطين هم به طور كامل ريد به شماها اينو ديگه ميخواي چطوري ماله بكشي؟؟؟

0 ❤️

2016-07-31 15:24:10 +0430 +0430
نقل از: Retuo تو خیلی خری که فکر میکنی نابودی تروریستها برای آمریکا سود داره بگو ببینم چه سودی داره ؟

بدبخت نفله موشكاي داعش رسيده به قلب پاريس و شايدم برسه به امريكا اونوقت نابودي داعش براشون فايده اي نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چي ميكشي كون گلابي؟؟؟كيرم تو اون مغزت بياد كه از بس جق زدي تهي شده.........

0 ❤️

2016-07-31 16:00:14 +0430 +0430
نقل از: Julia بيا....فلسطينم به شما بسيجيا گفت بيلاخ!!!!!!

اینو برای چنتا از سینه چاکان فلسطین و ولایت فقیه دیروز فرستادم

خفه خون گرفتن جواب نمیدن 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

1 ❤️

2016-07-31 16:07:29 +0430 +0430
نقل از: فریدون-فرخزاد-2
نقل از: Julia بيا....فلسطينم به شما بسيجيا گفت بيلاخ!!!!!!

اینو برای چنتا از سینه چاکان فلسطین و ولایت فقیه دیروز فرستادم

خفه خون گرفتن جواب نمیدن 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

برو تو خبر گزاري ها و سايت ها رو ببين…همشون خفه خو گرفتن…اينو به هيچ وجه نميشه ماله كشي كرد ? ? ?

0 ❤️

2016-07-31 16:49:03 +0430 +0430
نقل از: Retuo تو خیلی خری که فکر میکنی نابودی تروریستها برای آمریکا سود داره بگو ببینم چه سودی داره ؟

بدبخت نفله موشكاي داعش رسيده به قلب پاريس و شايدم برسه به امريكا اونوقت نابودي داعش براشون فايده اي نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چي ميكشي كون گلابي؟؟؟كيرم تو اون مغزت بياد كه از بس جق زدي تهي شده.........

خیلی خری یعنی خيييييييلللللللليييي
کوني بیا بکنمت تا مغزت بیاد سر جاش .ديوث آمریکا داعش رو درحدی میزنه که خطری برای اروپا نباشه نه آنقدر ضعیفش کنه که دیگه برای بشار و ایران هم خطر نباشند

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «