عجب چیزی گیر آوردم🤤

1403/04/09

این قسمت کیر خانم کفتار رو با هم بررسی کنیم🐕
ایموجی کفتار نداشتم بجاش سگ گذاشتم😬😂
یکی از ویژگی‌های جسمی استثنائی کفتار خال‌دار شکل اندام تناسلی خارجی جنس ماده آن است که شباهت زیادی به اندام تناسلی جنس نر دارد. لبه‌های فرج بزرگ ماده‌ها به کیسهٔ خایه جنس نر شباهت دارد و چوچولهٔ بزرگ ۱۵ سانتی‌متری آن‌ها هم شبیه به نرینگی است و قابلیت نعوظ هم دارد.
کفتار خالدار مونث، موجود بی نظیری در طبیعت است چون نه تنها ریاست گله بر عهده شان است بلکه حتی عضو جنسی شان نیز شبیه آلت مذکراست.
کفتار ماده، هم جثه بزرگتری دارد و هم به شدت خشن و تهاجمی است. برای همین کفتار نر برای دسترسی به غذا و سکس، مطیع کامل کفتار ماده است.
کفتار نر جوان باید گله را ترک کنند و به گله ایی دیگر بپیوندد. وی باید در سلسله مراتب قدرت در بین نرهای قبیله جدید، راه سختِ کسب اعتماد را طی کند تا شانس انتخاب توسط ماده های قبیله جدید نصیبش شود.
کفتارهای نر برای رسیدن به مقام قوی ترین، با هم نمی جنگند و باید آنقدر صبر کنند تا نر برتر بمیرد. در خیلی از حیوانات، نرها حتی تجاوز هم می کنند تا شانس تکرار نسل خویش را ایجاد کنند. اما این توانایی در کفتار نر وجود ندارد.
کفتار نر مدام دور و بر مونث می چرخد و می دوند و جلب توجه می کند و در همان حین ادرار وی را بو می کند تا متوجه شروع تخمک گذاری اش بشود.
کفتار مذکر باید آلت خودش را مثل یک شلنگ کوچک وارد شلنگی که کمی بزرگتر است قرار دهد. این اتفاق نمی تواند صورت بگیرد اگر کفتار مونث نخواهد. او چون قوی تر است باید نشان دهد که قصد حمله ندارد. برای آمیزش، سرش را کاملا خم می کند و به کفتار مرد اجازه می دهد که سعی کند شلنگ خود را به درون شلنگ کمی بزرگتر کفتار ماده قرار دهد.
کفتار ماده و حدود بیست درصد نوزادان در حین زایمان می میرند چون نوزاد باید از درون عضوی که شبیه آلت است بیرون بیاید. می گویند دلیل اصلی این شیوه تکامل بدن به خاطرجلوگیری از تجاوز بوده است
حیف شد واقعا اگه زنان کیر داشتند کلی بنفعشون بود و از دست این مردان گور به گور نشده که به بزمجه و خر و گاو و سولاخ مجسمه حافظ و غیره تجاوز نمودند در امان کامل میموندند🤕😂
البته امیدوارم در طول تکامل زنان هم اینشکلی بشند در آینده نه چندان دور…
چه کیر تو کیری میشد اگه زنان آنتن دار بودند😂
حالا خانما بگید دوست داشتید کیر داشته باشید!؟🤔

2600 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-06-30 00:11:35 +0330 +0330
البته امیدوارم در طول تکامل زنان هم اینشکلی بشند در آینده نه چندان دور…
به جای اینکه زن رو از لحاظ جنسی شبیه مرد کنین، به عنوان مرد یاد بگیرین که تفاوت جنسی قائل نشین.

همین که یه عده فکر میکنن زن‌ها با مثل مردها رفتار کردن(مثلا خشونت داشتن، صدای بلند و کلفت داشتن، هیکل مردانه داشتن و…) میتونن جایگاه خودشون رو کسب کنن، تخریب و تحقیر جنسی زنانه.
چرا من زن باید تغییر کنم تا پذیرفته شم؟ من با تمام ویژگی‌های جسمی و روانیم باید واسه جامعه پذیرفته شده باشم. نه که نیازهام و ظاهرم رو تغییر بدم تا جامعه با من رفتار خوبی داشته باشه.
اونی که باید تغییر کنه دیدگاه جهان سومی و زن‌ستیز جامعه‌ست، نه روحیات و احساسات و ظاهر من.

مثالی که زدین برای حیات وحش بوده که شعور و انسانیت توش تعریف نشده‌ست. حقیقتا مناسبتی نداره با جامعه‌ی انسانی با قوانین مدنی و ادعای مدرنیته‌ای که تمومی نداره و روز به روز داره بیشتر میشه.

3 ❤️

2024-06-30 00:17:28 +0330 +0330

↩ little sweetie
بله موافقم باهاتون✅👏

1 ❤️

2024-06-30 02:06:11 +0330 +0330

من همش فکر میکردم ناموس کفتار که میگن یه چیزی مثل کوسه! 😂
ممنون که آگاهی میدین! 🌹

فقط یه چیزی ! چرا در قسمت تاپیک سیاسی ؟! 😂
1 ❤️

2024-06-30 10:55:46 +0330 +0330

تو این یه مورد موافقم زنا کیر داشته باشن

1 ❤️

2024-06-30 20:22:49 +0330 +0330

↩ Cleverman
اون ناموس کفتار یا فرج‌ کصش نیست در واقع کونش هست یا همون قسمت مقعدش
همیشه تو این انجمن میزنم قفلی زدم😂

1 ❤️

2024-06-30 20:29:21 +0330 +0330

یه زن هم‌ نگفت که دوست داره کیر دار بشد یا نه…😐😂

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «