لاوLAF

1391/09/05

ببخشیدمزاحم شحوتتون شدم من اصلان به سکس فکرنمی کنم می خام ازتون یه نظرسنجی کنم
من بعدازشکست عشقی خوردن ازفاطمه ویلون سرگردون می گشتم دوهنفته این توری ادامه داشت تاروزی که داشتم توخیابون مثل دیونه هامی گشتم که دیدم یه دختردوست بابام یه جوری نگام میکنه بااشاره گفتم چیه دیدم خندید …
عاشقش شده بودم بدجور به صورت فجیه که یه روزکه نمیددمش داشتم دیونه میشدم شمارمو دادم به دخترهمسایمو برد بحش داد بدزنگ زدولاو…
.
.
سه هفته بودخبری ازش نداشتم داشتم دیونه میشدم زدم بیرون تویه کوچه دیدم داره شوله زرد پخس می کنه رفتم پیشش تاگفتم چی شده دیدم باباش اومدچنان سیلی بهم زد که جاش هنوزمونده آره باباش ازجریان باخبرشده بود رابطمون قطع شده بودقراربودباهاش ازدواج کنم ولی حسین دوستم بهم گفت گه رضابعدازسربازی قراره پریساروعقد کنه داشتم می مردم خواستم خودکشی کنم منصرف شدم ولی یه فکری به ذهنم زد.
۱.به خواهرای رضا تجاوز کنم که ازخداشون باشه به من پابدن
2.خودکشی(بدون اون می میرم
۳.باپریسا فرارکنم
۴.باسمیراکه عاشقمه ازدواج کنم شماهم نظرتونو بگین خاهشان برام ارسال گنیدsamkh69@gmail.com

37337 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-12-09 13:11:46 +0330 +0330

برو بکنشون خبر ما هم بده کمکت کنیم …

0 ❤️

2017-03-18 00:40:55 +0330 +0330

گزینه یک رو اجرا کن بعد برو سراغ گزینه چهار
فقط انتقامی و وحشی بکن

0 ❤️

2017-03-18 01:06:50 +0330 +0330

من به عنوان یه دختر بهت میگم هیچ کدوم ازین کارارو نکن برو پاپیچ باباش شو و اصلا نذار ازدواج کنه و بهش بفهمون دخترشو واقعا دوس داری

1 ❤️

تاپیک‌های داغ

تاپیک‌های تازه

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «