معضل انجماد دخترونه (پاکدامنی یا پپگی؟) + راه حل

1395/02/04

{نخست عرض شود که این تاپیک براساس مفهومی کُلی‌ست، طبق تجربیات شخصیم و همچنین اظهارات و درددلای افراد آشنا و غریبه؛… مجازی و حقیقی.
به امید اینکه قدمی باشه هرچن کوچیک برا حل این مشکل بزرگ!}

طرز فکری شدیدن اشتبا که متسفانه واسه قشر دخترای این مرزو بومِ پرگوهر جاافتاده، بدین شرحه که «دختر هرچی دیرتر یخش وا بشه ینی باحیاتره!» حالا چه طرف مقابلش شوهرش باشه یا دوس‌پسر کاری نداریم، هرچن میشه گف ما مردام نسبت به این دیدگا؛ همچین بگی نگی آنچنان از عذر تخصیر مبرّا نیسیم، ولی این قضیه بیش از هرچی دودش تو چش خودمون داره میره. این موضو فقطم از منظر عملیاتِ توی رخت‌‌ِخواب گریبانگیرمون نیس، از هر نظر اون «آزادی» که دخترِ نجیبِ قصه‌ی ما، واسه ابراز و القای تمایلات دخترونه‌ش برا خودش پیش ما قائل نمیشه، تقریبن مث جنایته؛ هم در حق خودمون هم در حق خودش هم در حق طبیعیِ لذت بردن. من واقعن نمیدونم مگه کودوم خری گفته باید حشر رو برای پارتنرت توی زندانی به اسمِ نجابت، حبس کنی!!؟ چی باعث شده پیش خودت فک کنی اگه این چیزا رو انقد بیخود سخ نگیریو راحت درموردشون برا شریک مذکرت حرف بزنی و عمل کنی، ینی بی‌حیایی؟!
فرهنگ جامعه؟ محیط بسه‌ی اشتماعی؟ خونواده؟ بی‌تجربگیت؟ سیاست زنونه‌ت؟ مهین خانوم و شهین خانوم؟ چشم و هم‌چشمیا؟ یا این دین موروثی که از بدو تولدت بدون اراده خودت توو مخت فرو کردن؟… اسلام؟

اتفاقن پیامبر عظیمولشأن اسلام؛ “حرضت محمد” یه جمله نابی در همین باب دارن. از ایشون میپرسن: یا رسولولا، بهترین زن از نظرِ مبارک شما کیست؟… ایشان میفرمایند: «بهترین زن، باحیاترین و بی‌حیاترین زن است.» که اونام پشمشون فر میخوره میگن: حکمت این تناقض در چیست؟… که ایشان درجواب اینچنین میگن: «باحیاترین در حضور غریبه‌ها و بی‌حیاترین برای مَردِ خود». و سپس اصحاب ایشان که از این پاسخ درایتمندانه‌ی پیغمبر خویش، بمدت کمی مردد و گوزپیچ بگشته بودن، ناگهان عربده کشیدند و خشتک خود را با دندان چاک چاک کردندی و سر به دل بیابان نهادندی و درنهایت با شیرجه‌ای المپیک‌وار با سر در ته چاه خیبر فرو رفتندی! [اینو من از تمبونم درنیوردم، روایتش هس]

اطلا نداشتنو بی‌تجربگی درمورد سکس، امریه که با مطالعه و شناخ میتونه حل شه، ولی ترجیحِ بر ناآگاه موندن یا تظاهر به ناکاربلدی (بقول عام: ادا تنگارو دراوردن) و مث یه تیکه چوب خشک لم دادن رو تختو سپردن همه چی به مرد نگون‌بخ، نه تنها شما بانوی گرامیِ این سرزمینو یه فرشته‌ی نجیب جلوه نمیده، بلکه یه ببوگلابی‌ تمام عیار ازت میسازه نزد پارتنرت که چیزی جز دلسردی براش به ارمغان نمیاره. صدالبته ما منکر رفتار مناسب مرد و راعایت نکات مهم پیشنوازی و نظافت شخصی نیز نمیشیم که نقش اساسی داره.
لاکن نداشتن مهارت عشقبازی و دلبری زنونه برا شریک جنسی، به هیچ عنوان اسمش پاکدامنی نیس، بلکه یه نقص تربیتی بسیار جدّی‌ست حاصل جامعه‌ای بسه و مسموم که باید به فکر چاره براش بود. مگرنه مرد بدبخ همون جق خودشو بزنه واسش به صرفه‌تره تا اینکه انرژیشو واسه یه عروسک بی‌حس و حال هدر بده…

12 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-04-28 20:38:16 +0430 +0430
نقل از: khanom hana
نقل از: jack.sparr0w سلام به روی ماه همتون خانم حنا اسکلت و همه عزیزای زحمت کش خواستم یه حاظری بزنم بیشتر دارم استفاده میبرم و لذت میبرم از بحث سعی میکنم تو این تایپیک شنونده خوبی باشم پس اسی عزیز پست نزاشتنمو بحساب غیبتم نزاره ?

علکه سلام کاپیتان ? کم پیداییا، کشتیتون که طوریش نشده؟؟

اتفاقا برعکس من توواکثر تاپیکا شنوندم ولی اینجا شرکت کننده ام چون حرفه دلم بود اسکلتم که میدونه چجوری دست بزاره رو دل آدم ?

زیر سایه دوستان نفسی میکشیم .تو خوبی میزونی؟ در سلامتی کامل بسر میبری هوووو ?

0 ❤️

2016-04-28 20:53:14 +0430 +0430
نقل از: jack.sparr0w
نقل از: jack.sparr0w سلام به روی ماه همتون خانم حنا اسکلت و همه عزیزای زحمت کش خواستم یه حاظری بزنم بیشتر دارم استفاده میبرم و لذت میبرم از بحث سعی میکنم تو این تایپیک شنونده خوبی باشم پس اسی عزیز پست نزاشتنمو بحساب غیبتم نزاره ?

علکه سلام کاپیتان ? کم پیداییا، کشتیتون که طوریش نشده؟؟

اتفاقا برعکس من توواکثر تاپیکا شنوندم ولی اینجا شرکت کننده ام چون حرفه دلم بود اسکلتم که میدونه چجوری دست بزاره رو دل آدم ?

زیر سایه دوستان نفسی میکشیم .تو خوبی میزونی؟ در سلامتی کامل بسر میبری هوووو ?

از احوال پرسیای شما خوبیم ?
دلتنگه دوستانه قدیمی حیف که گذشت ایامه رفاقت…

0 ❤️

2016-04-28 21:01:18 +0430 +0430

درود بر کپتن و حنا و سارا، دوستان قدیمی و همیشگی

حنا پستتو نقل زدم کلی نوشتم ولی ارور500 همشو به گا داد S.gif

برعکس همیشه ایندفه قبل ارسال کنترل آل سی نزده بودم

0 ❤️

2016-04-28 21:09:49 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری

برعکس همیشه ایندفه قبل ارسال کنترل آل سی نزده بودم (dash)

🙄اشکال نداره عزیزم برامنم پیش میاد حالا گشادی نکن بشین دوباره بنویس ?

1 ❤️

2016-04-29 01:10:45 +0430 +0430

_

اون دختری که گفتی:

«فقط اندازه کتاب زیسته سوم دبیرستان راجب اندام تناسلی خودش اطلاعات داشته باشه و معقوله سکس ام براش فقط شنیده های پراکنده ای از دوستو همسایه به صورت تابو باشه معلومه تو هوس ناک ترین سالای زندگیش دچار خفتگی جنسی میشه»

هنوز واسه من سؤاله که چطور حشر یه انسان به دلایل محیط زندگیش حتی با رشد طبیعی بدنش هیچ جوری نمی‌تونه خودشو بروز بده. اون دخترایی که بنا به اصول عقیدتی خودشونو سرکوب میکنن بحثشون جداس، (دختری که سکسو گناه میدونه بلخره جلوی طبیعت خودشو که نمیتونه بگیره، عاخر به یه طریقی نیازشو پاسخ میده) ولی میشناسم دختراییو که تا سن بیسو چن سالگی، نه فقط سکس نداشتن بلکه حتی به بار خودارضایی هم نکرده بودن درصورتی که بعدن شاهد به عمل اومده که اصن سردمزاجم نبودن، خعلی هم شناگرای خوبی تشریف داشتن! ?

0 ❤️

2016-04-29 10:38:30 +0430 +0430

_

اون دختری که گفتی:

«فقط اندازه کتاب زیسته سوم دبیرستان راجب اندام تناسلی خودش اطلاعات داشته باشه و معقوله سکس ام براش فقط شنیده های پراکنده ای از دوستو همسایه به صورت تابو باشه معلومه تو هوس ناک ترین سالای زندگیش دچار خفتگی جنسی میشه»

هنوز واسه من سؤاله که چطور حشر یه انسان به دلایل محیط زندگیش حتی با رشد طبیعی بدنش هیچ جوری نمی‌تونه خودشو بروز بده. اون دخترایی که بنا به اصول عقیدتی خودشونو سرکوب میکنن بحثشون جداس، (دختری که سکسو گناه میدونه بلخره جلوی طبیعت خودشو که نمیتونه بگیره، عاخر به یه طریقی نیازشو پاسخ میده) ولی میشناسم دختراییو که تا سن بیسو چن سالگی، نه فقط سکس نداشتن بلکه حتی به بار خودارضایی هم نکرده بودن درصورتی که بعدن شاهد به عمل اومده که اصن سردمزاجم نبودن، خعلی هم شناگرای خوبی تشریف داشتن! ?

در مورد اون دخترا باید بگم که جزو خطرناک ترین دسته هستن چون تا یه زمانی که دیگه دست از سرکوب خودشونوبرمیدارن میخوان از زمینو زمان انتقام بگیرن و تبدیل به موجوداتی میشن که فک میکنم به آزادی رسیدن و دست به هرکاری میزنن و به تخت هرکس راه پیدا میکنن مثال میزنم دخترایی که زود ازدواج میکنن تو سن 19 20 عملا هیچ وقتی نداشتن واسه تجربه های تازه به مرور زمان، پس وقتی پا به دنیای متاهلی میزارن و دیگه از قیدو بنده اون محدودیاتای دوران مجردی خارج میشن از روی کنجکاوی یاهرچیزی تبدیل میشن به شناگرای ماهر که اخر سر یا زندگیشون تباه میشه یا بی آبرو میشن…

2 ❤️

2016-04-29 13:08:32 +0430 +0430

_

اون دختری که گفتی:

در مورد اون دخترا باید بگم که جزو خطرناک ترین دسته هستن چون تا یه زمانی که دیگه دست از سرکوب خودشونوبرمیدارن میخوان از زمینو زمان انتقام بگیرن و تبدیل به موجوداتی میشن که فک میکنم به آزادی رسیدن و دست به هرکاری میزنن و به تخت هرکس راه پیدا میکنن مثال میزنم دخترایی که زود ازدواج میکنن تو سن 19 20 عملا هیچ وقتی نداشتن واسه تجربه های تازه به مرور زمان، پس وقتی پا به دنیای متاهلی میزارن و دیگه از قیدو بنده اون محدودیاتای دوران مجردی خارج میشن از روی کنجکاوی یاهرچیزی تبدیل میشن به شناگرای ماهر که اخر سر یا زندگیشون تباه میشه یا بی آبرو میشن…

_

دس گذاشتی رو یکی از موضوهای اساسی و کلیدی ?

برا راه حلش چی پیشناهاد میکنی؟ اینطوری که وصف کردی بنظرم میاد تجربه سکسای قبل از زندگی مشترکِ طولانی مدت با یه نفر(ازدواج) میتونه یجورایی به خوابوندن این خطر کمک کنه، هرچن همینم خودش یه شمشیر دولبه‌س.

ولی بحثو به جای جالبی کشوندی، این بُعد قضیه رو بش فک نکرده بودم ?

0 ❤️

2016-04-30 20:03:20 +0430 +0430

_

اون دختری که گفتی:

_

دس گذاشتی رو یکی از موضوهای اساسی و کلیدی ?

برا راه حلش چی پیشناهاد میکنی؟ اینطوری که وصف کردی بنظرم میاد تجربه سکسای قبل از زندگی مشترکِ طولانی مدت با یه نفر(ازدواج) میتونه یجورایی به خوابوندن این خطر کمک کنه، هرچن همینم خودش یه شمشیر دولبه‌س.

ولی بحثو به جای جالبی کشوندی، این بُعد قضیه رو بش فک نکرده بودم ?

پیشنهادی ندارم چون خیلی پیچیدست این مبحث.
درضمن من هنوز خودمم به دید درست نرسیدم ولی نظر شخصیم اینه که حتی اگه رابطه جنسی ام قبله ازدواج داره باید درست و سالم باشه که پشیمون نشه ?

1 ❤️

2016-06-16 01:10:09 +0430 +0430

بی خوابی باعث شد بعد مدت ها یه سری به سایت بزنم...قبلا این تاپیکتو دیده بودم ولی وخ نشده بود نظرمو بگم(در واقع الانم نمیدونم حجم زیادی از حرف و گله و دردی که تو دلم هست رو میتونم با کلمات منتقل کنم یا نه! ولی به امتحانش می ارزه!!)

موضوع تاپیک چالش برانگیزه و خیلی مهم! خیلی تفاوت داره یه دختر ازین جامعه باشی و بخوای نظر بدی یا یه مرد! ازین نظر اینو گفتم بدونین حرف زدن آسونه! فک نکنم یه مرد کاملا بتونه شرایط یه دختر رو تو یه جامعه ی سنتی درک کنه(هرچقدم که ادعا داشته باشه!!)

حرفایی که گفتی رو کاملا قبول دارم...هنر سکس داشتن به هیچ وجه هرزگی نیس...که بیشتر از ظلم به پارتنر ظلم به خودِ طرفه... :( سکس یه دریچه ایه طرفِ ناشناخته های وجود...یه راه فوق العاده برا این که خالی بشی...از همه چی! این خالی شدن برای بیشتر افراد صرفا رفتن به اوج و ارضا شدن نیس! میخوام عمق اهمیت غیرقابل انکار سکس و رابطه ی عاطفی و جنسی رو تو زندگی برسونم! حالا شما(مخاطبم همه ی مرداس:() تصور کن یه دختر تو جامعه ی ما علاوه بر این که شانس تجربه ی این تخلیه رو به صورت آدمیزادی(همون نوع نادری که بتونه با یه آدم حسابی که توانایی اینو داشته فقط به شکل یک عدد آلت جنسی نبینتش دوست بشه و سکس داشته باشه) نداره...حتی از فکر کردن و ابراز کردن تمایلات خودش هم بیم و شرم داره! مخصوصا تو حساس ترین و بحرانی ترین سنین(19_20سالگی و...) که گرفتار اوج تمایلات جنسی بعد بلوغ هم میشه! مرد ایرونی(!) تو چه انتظاری از پارتنرت داری وقتی از بدو تولدش حیا و نجابتو به شکل قالبی تو مخش فرو کردن...این حیای کوفتی انقد ادامه پیدا میکنه تا وقتی طرف ازدواج میکنه! و جالبه که بازهم خونواده، دختر رو تشویق به داشتن رفتاری سنگین میکنن...سنگین بودن ینی چی؟!!؟!؟ ینی با کسی که قراره بقیه ی عمرتو باهاش بگذرونی مث فامیل درجه3 رفتار کنی؟؟!! اگه تو مسائلِ شخصی میون خودت و همسرت شرم داشته باشی دختر خوبی هستی؟! اگه نابلد باشی تو لذت دادن به همسرت ینی زن زندگی هستی؟!!؟ نه! اینو منم میدونم که نه! درواقع همه ی این چیزا خیلی مسخره به نظر میان! ولی مردای عزیزی که گله دارین! عزیزای دل خواهر!! این مسائل مگه دست خودِ دختره؟!؟!!!!!! مگه خودش خودشو تربیت کرده ؟!؟! مگه مریضه خودشو از بهترین لذتای عمرش و بودن با همسرش محروم کنه؟!؟! (-_-)

تربیت و فرو رفتن عمممممقی سنتای مزخرف و پر از تبعیض تو مخ دخترای این جامعه دست خودشون نیس! فکر این که اگه حشرمو بروز بردم طرف ممکنه فک کنه تجربه داشتم! که ریشه ی گله ای که تو داری هم از همینجا شروع میشه! وقتی تونستی اینو ادراک کنی که سکس آدمو کثیف نمیکنه! تنو یه ابزار نبینی که با لمس یه مرد دیگه استفاده شده تصورش کنی! زنو وقتی به اساسی ترین نیاز بدنش جواب داد هرزه خطاب نکنی! بیا این گله ها رو بکن!(که البته صرفا منظورم تو نیستی اسی!) گله کن که پارتنرم مث چوب خشکه تو تخت خواب....موقع سکس منفعله...بلد نیس دلبری کنه!!! انقد دلم پره و انقد حرف دارم که فک نکنم بشه همه رو گفت....یا بشه منظورو با کلمات رسوند! (ー_ー) علاوه بر تربیت نادرست اغلب دخترا(و همچنین پسرا) تو جوامع سنتی(از نظر جنسی و افکار پیش ساخته در مورد رفتارای جنسی) عامل دیگه ای هم وجود داره که ربطی به سنتی بودن یا نبودن جامعه نداره! و خیلیم جالبه دونستنش برا بعضی مردا!

جناب عاغای ایرونی(!) حتی اگه طرف قبل بودن با تو تجربه ی رابطه هم داشته باشه...حتی اگه استعدادی سکسی خیلی خفن(در حد استریپتیز و رقص میله و...) هم داشته باشه باز هم تو اولین تجربه ی رابطه با شما نمیتونه مث از بند در رفته ها همه رو پیاده کنه!!!!! منظورم اینه که این شرمی که اغلب دخترای دنیا گرفتارش میشن تو اوایل رابطه با یه نفر(علی رغم داشتن تجربه) خیلی طبیعیه! حتی دختری که با روشن ترین افکار و بدون تعرض به حقوقش بزرگ شده هم این شرم رو داره! بنابراین....تو رابطه یکم صبور باشین! ینی به نفعتونه که صبور باشین!(این یه تهدید نیسا ? )... انتظارای عجیب غریبم از پارتنرتون نداشته باشین....بعضی چیزا با گذر زمان انقد جالب حل میشن که آدم خودشم میمونه که عایا این من بودم که تونستم یه سری چیزای رو هضم کنم!

خلاصه این که...منم به عنوان یه دختر! و یه انسان که خواستار حقوق مساوی تو هممممممممممممه ی زمینه ها برا زن و مرد هستم ازین شرایط دل خوشی ندارم! ولی اینجا به صورت کاملا بی طرف باز هم حق رو به دخترا میدم! چون کسایی که باعث به وجود اومدن این تفکرات(یا بهتره بگم توهمات) تو مغزشون شدن خودِ مردا هستن! همون مردایی که خودشون دوس دارن احمق فرض بشن! با تظاهر به نجابت! یه دختر باید احساس امنیت کنه تو یه رابطه...این احساس رو از نیتروژن موجود تو هوا نمیگیره :| شما باید بهش بدی...(احساس منظورمه ? )

در حالت کلی این مشکلات عموما قابل حل هستن…با صحبت و توانایی تامین دوطرفه!** ولی قبلش باید دیدگاهمونو در مورد خیلی چیزا عوض کنیم! (=_=)**

2 ❤️

2016-06-16 01:13:35 +0430 +0430

چه طوماری نوشتما ولی (laugh)

چرا بازم احساس خفگی میکنم پس؟!؟! :(

نمیدونم چرا احساس میکنم کسی نمیفهمه چی میگم :| (البته بیشتر مردا) (-_-)

0 ❤️

2016-06-16 01:56:22 +0430 +0430
نقل از: Dar yek NeGaH
نقل از: Humanity defender shiva چه طوماری نوشتما ولی (laugh)

چرا بازم احساس خفگی میکنم پس؟!؟! :(

نمیدونم چرا احساس میکنم کسی نمیفهمه چی میگم :| (البته بیشتر مردا) (-_-)

سلام شیوا ، امیدوارم حالت خوب باشه. داشتم میرفتم فقط خواستم واست آرزوی موفقیت کنم. دلم واست تنگ شده بود می بوسمت

چطوری دختر؟!؟!؟!؟!؟!!! ♥

دلِ منم کللللللللللللللللللللللللللی تنگ شده بود...تا درجه ی مسدومیت در اثر مسدودیت ?

میسی عزیزمممم...امیدوارم یکم سرم خلوت بشه بیشتر بتونم سر بزنم سایت و کنار دوستای خوب و بامعرفتی مث تو باشم:)

منم میبوسمت...شونصدهزارو شونصد و شصت و شیش تا :-*

0 ❤️

2016-06-16 02:16:05 +0430 +0430

گفتی پاکدامنی یا پپگی؟!؟!؟!!:|

مشکل اساسی رو که تا حدی سعی کردم توضیحش بدم تو پست قبلیم...ولی یه مرد نمیتونه به یه دختر بگی پپه تا زمانی که مطئمن نشده خودش پپه نیست! مهارت سکس و به وجد آوردن و به دست آوردن رضایت کامل پارتنر...فقط برا زن نیس!

یه مرد هم باید سعی کنه سکسی باشه! جذاب باشه! خییییییییییییییییییلی از مردا هم هستن از سکس فقط فرو کردن آلتشونو بلدن :@ که اصلا هیچی از آناتومی بدن زن نمیدونن...روش درست معاشقه رو بلد نیستن(گاهی وختا اون معاشقه تبدیل به عذاب میشه حتی...انقد که حال بهم زنه!)...منظور این که اگه توقع دارین همسرتون مث یه پورن استار رفتار کنه باهاتون تو تخت خواب شمام سعی کنین در حد همون پورن استار تو ذهن اون باشین!!

با تچکر:)

2 ❤️

2016-06-21 21:17:39 +0430 +0430

اسکلت جان واقعا علت این قضیه “مورپ” مونده ?

0 ❤️

2016-06-23 09:59:33 +0430 +0430

شیوابابا راسشو بخوای خعلی وخ بود انتظارشو داشتم که یوهو بیای منو خِف کنی!

حرفات بیشترش درست و البته سوزناکه، طوری که اونقدی حقیقت تلخشون عصابمو به هم ریخ که قبل جواب دادن،‌ چندین دیقه تو بهت فرو رفته بودم. بعد که آرامش فکریم سر جاش اومد تصمیم گرفتم بیام بنویسم. هرچن به نظرم تو هم با وجود اظهار بی‌طرفی و جامع‌نگریستن و درنظر گرفتن تموم قضایا، بازم یه طرفه داری به قاضی میری. که البته اونم زیاد بت خرده نمیگیرمو میذارم به پای ضدمررررررررد(!) بودنت که تا حرف از ایرادِ کارِ زنا از زبون ما مردا میشه تو ناخودآگاه عصبی میشیو فاکینگ ماشین درون ذهنتو میزنی به برق! (هرچی بگی خودتی!)

درمورد حرفایی که حقیقت محض بود و البته تلخ و فک میکنی ما نمیفهمیمش چیزی ندارم بگم جز افسوس، میرم سر الباقی...نخست میشه خواهش شود این یه تیکه رو برا ما قشنگ بازش کنی عایا؟:↓

Humanity defender shiva: جناب عاغای ایرونی(!) حتی اگه طرف قبل بودن با تو تجربه ی رابطه هم داشته باشه...حتی اگه استعدادی سکسی خیلی خفن(در حد استریپتیز و رقص میله و...) هم داشته باشه باز هم تو اولین تجربه ی رابطه با شما نمیتونه مث از بند در رفته ها همه رو پیاده کنه!!!!! منظورم اینه که این شرمی که اغلب دخترای دنیا گرفتارش میشن تو اوایل رابطه با یه نفر(علی رغم داشتن تجربه) خیلی طبیعیه! حتی دختری که با روشن ترین افکار و بدون تعرض به حقوقش بزرگ شده هم این شرم رو داره! بنابراین....تو رابطه یکم صبور باشین! ینی به نفعتونه که صبور باشین!(این یه تهدید نیسا ? )... انتظارای عجیب غریبم از پارتنرتون نداشته باشین....بعضی چیزا با گذر زمان انقد جالب حل میشن که آدم خودشم میمونه که عایا این من بودم که تونستم یه سری چیزای رو هضم کنم!

منظورت پله پله طی شدنه؟ اینکه میگن «همیشه خودتو برا شریک زندگیت آروم‌آروم ورق بزن چون یهو تموم چیزی که هسیو عرضه کنی زود تکراری میشی و کتاب زود تموم شه طرف میره سراغ بعدی!» یا یه جور حفظ حجب و حیای درونی در عین اینکه این یخ قبلن وا شده؟!

و اما درمورد اون بخش حرفات که گفتم یه طرفه به قاضی میری...

من جدن برام جای سؤاله که چرا ممولن این "هرچن‌"ها و "صدالبته"ها که بین حرفام میگم از نظر دور میمونه و بخش دیگه قضیه بیشتر بولد میشه! دختر خوب، من که خودم اول کار به روشنی به اونور قضیه هم اعتراف کردم!

Humanity defender shiva: منم به عنوان یه دختر! و یه انسان که خواستار حقوق مساوی تو هممممممممممممه ی زمینه ها برا زن و مرد هستم ازین شرایط دل خوشی ندارم! ولی اینجا به صورت کاملا بی طرف باز هم حق رو به دخترا میدم! چون کسایی که باعث به وجود اومدن این تفکرات(یا بهتره بگم توهمات) تو مغزشون شدن خودِ مردا هستن!

Humanity defender shiva: یه مرد هم باید سعی کنه سکسی باشه! جذاب باشه! خییییییییییییییییییلی از مردا هم هستن از سکس فقط فرو کردن آلتشونو بلدن :@ که اصلا هیچی از آناتومی بدن زن نمیدونن...روش درست معاشقه رو بلد نیستن

و درضم با این حرفت به طرز وخشتناکی موافقم!!!!

Humanity defender shiva: سکس یه دریچه ایه طرفِ ناشناخته های وجود...یه راه فوق العاده برا این که خالی بشی...از همه چی! این خالی شدن برای بیشتر افراد صرفا رفتن به اوج و ارضا شدن نیس!

0 ❤️

2016-06-23 10:00:54 +0430 +0430
نقل از: InJustice اسکلت جان واقعا علت این قضیه "مورپ" مونده ?

_

درسته دوست عزیز، ولی با نظر و توضیحات شما شاید تا حدودی (حداقل برای ما) از مورپ بودن درآد! ;)

0 ❤️

2016-06-23 11:08:49 +0430 +0430
نقل از: رکسانا009 از نظر بنده بهترین و نظر برای گفته های شما همان چیزیه که بیان شد, یک دختر باید برای مرد خودش بی حیا باشه ولی برای غریبه با حیا, دخترا واقعا اینو میتونن درک کنن وقتی تو بیرون قدم میذاری نگاه های هیز و سنگین و کثیف مردای غریبه رو راحت میتونی احساس کنی نگاه هایی که اگر بی حیا ترین فردم باشی ناخوداگاه مجبوری تسلیم مقوله حیا بشی, وقتی یک عده گرگ با نام پسر ریختن تو جامعه بهترین کار برای این گرگها تسلیم در برابر حیاست

_

اینم حرفیه ?

0 ❤️

2016-06-23 11:09:00 +0430 +0430
نقل از: angry_boy

دقیقن منظور شما چیه ؛ ولی با اینکه دختر نباس میل جنسیش رو سرکوب کنه موافقم، ولی اینکه دیگه بره به هر کس و نا کسی که عشقش کشید بده هم دیگه نه!این قضیه در مورد پسرا هم صدق میکند(قابل توجه پسران هیز!) ?

حالا به نظر بنده ی حقیر و نادان یه راه اینه که دختر و پسر در روابط آزاد باشند ؛اونم به صورت gf-bf . اینجوری هم روسپیگری نی و هم اینکه یه رابطه ی سالم و با عشق و علاقه به وجود میاد و نیاز جنسیشون هم بر طرف میشه. یه راه دیگه شم اینه که برن و زودی مزدوج بشوند(که به نظرم ازدواج بهتره ولی بازم نظرات فرق میکنه) ?

_

منظور ما هرچیزی بود غیر از اینکه دختر بره به هرکس و ناکسی که عشخش کشید بده!!!

هرچن من باب اون مقوله نیز دختر آزاده؛ «تن خودش، اختیار خودش» مگه اینکه به کسی تعهد عاطفی/جنسی داشته باشه و توافقی دوطرفه درکار باشه. تقریبن همینی که خودت عاخر گفتی.

0 ❤️

2016-06-23 11:33:11 +0430 +0430

دقیقن منظور شما چیه ؛ ولی با اینکه دختر نباس میل جنسیش رو سرکوب کنه موافقم، ولی اینکه دیگه بره به هر کس و نا کسی که عشقش کشید بده هم دیگه نه!این قضیه در مورد پسرا هم صدق میکند(قابل توجه پسران هیز!) ?

حالا به نظر بنده ی حقیر و نادان یه راه اینه که دختر و پسر در روابط آزاد باشند ؛اونم به صورت gf-bf . اینجوری هم روسپیگری نی و هم اینکه یه رابطه ی سالم و با عشق و علاقه به وجود میاد و نیاز جنسیشون هم بر طرف میشه. یه راه دیگه شم اینه که برن و زودی مزدوج بشوند(که به نظرم ازدواج بهتره ولی بازم نظرات فرق میکنه) ?

_

هرچن من باب اون مقوله نیز دختر آزاده؛ «تن خودش، اختیار خودش» مگه اینکه به کسی تعهد عاطفی/جنسی داشته باشه و توافقی دوطرفه درکار باشه. تقریبن همینی که خودت عاخر گفتی.

اگه دقت کنی میبینی که من صرفن نظرم رو گفتم

در مورد این که دختر وقتی تعهد داره باس پاش بمونه رو قبول دارم: ولی اینکه دختر “تن خودش اختیار” خودش دیگه نه! انسان ها آزادند تا وقتی که آزدی دیگران رو به خظر نندازند . اون دختری که به هرکی دلش میخواد میده داره روسپیگری(که یه عمل غیر انسانیه) رو در جامعه رواج میده.دقیقن مثل کسی که داره تو جامعه مواد پخش میکنه!! پس باید جلوش گرفته بشه. کما اینکه تو خیلی از کشورای پیشرفته ی دنیا دارن سعی میکنن روسپیاشون رو جمع کنن.

_

اگه دقت کنی صرفاً جهت اطلارسانی درمورد منظورم بود.

و درضم اینکه یه دختر به هرکی عشخش کشید بده لزومن اسمش روسپیگری نیس و لزومنم آزادی دیگرانو به خطر ننداخته! اولن اگه خطری باشه پس اونایی که میکننشم از عذر تخصیر مبرا نیسن (یه دس مگه صدا داره؟). دومن این «تنِ خودش، اختیارِ خودش» درمورد پسرا نیز صدق میکنه. وختی دو طرف با رضایت و انتخاب خودشون با هم سکس میکنن، دیگه هدفشون چه عاطفی باشه چه صرفن تخلیه حشر، به من و تو کس دیگه هیچ ربطی نداره. حالا میخواد سکس دونفره باشه، میخواد سه نفره، میخواد چن نفره. بقول یه بابایی شاید اصن عشخشون بکشه تو کون خودشون دینامیت منفجر کنن!

1 ❤️

2016-06-23 12:26:15 +0430 +0430

_

اگه دقت کنی میبینی که من صرفن نظرم رو گفتم

در مورد این که دختر وقتی تعهد داره باس پاش بمونه رو قبول دارم: ولی اینکه دختر "تن خودش اختیار" خودش دیگه نه! انسان ها آزادند تا وقتی که آزدی دیگران رو به خظر نندازند . اون دختری که به هرکی دلش میخواد میده داره روسپیگری(که یه عمل غیر انسانیه) رو در جامعه رواج میده.دقیقن مثل کسی که داره تو جامعه مواد پخش میکنه!! پس باید جلوش گرفته بشه. کما اینکه تو خیلی از کشورای پیشرفته ی دنیا دارن سعی میکنن روسپیاشون رو جمع کنن.

_

اگه دقت کنی صرفاً جهت اطلارسانی درمورد منظورم بود.

و درضم اینکه یه دختر به هرکی عشخش کشید بده لزومن اسمش روسپیگری نیس و لزومنم آزادی دیگرانو به خطر ننداخته! اولن اگه خطری باشه پس اونایی که میکننشم از عذر تخصیر مبرا نیسن (یه دس مگه صدا داره؟). دومن این «تنِ خودش، اختیارِ خودش» درمورد پسرا نیز صدق میکنه. وختی دو طرف با رضایت و انتخاب خودشون با هم سکس میکنن، دیگه هدفشون چه عاطفی باشه چه صرفن تخلیه حشر، به من و تو کس دیگه هیچ ربطی نداره. حالا میخواد سکس دونفره باشه، میخواد سه نفره، میخواد چن نفره. بقول یه بابایی شاید اصن عشخشون بکشه تو کون خودشون دینامیت منفجر کنن!

ببین عزیزم مها موجوداتی هستیم به نام انسان. و انسانیت داریم. اگه قرار باشه از این حد تجاوز کنیم از یه اورانگوتان و بوزینه هم کمتریم. منم نگفتم که فقط مقصر دخترس! مردای هیز گناهشون از اون دختره بیشتره! اون دختری که میره به هر کسی که که دلش میخواد میده در واقع مثل پخش کننده ی مواده! که چه بسا اگه اون پخش کننده ی مواد نبود خیلیا معتاد نمیشدند و میبینی که تو کل دنیا دارن با اینا برخورد میکنن. در مورد دخترا هم همینه! حالا طرف تو یه پارتی جو گیر میشه میره به چند نفر هم میده(که کلیپاش رو میتونی تو نت ببینی) ولی اگه قرار باشه همین طوری ادامه پیدا کنه ، جامعه متمدن تبدیل میشه به جنگل! طرف حق داره تو کیونش دینامت هم منفجر بکنه ولی ، نه مرد و نه زن، حق روسپیگری و هیزی و بی بند و باری رو ندارن. آزادی هم حد و مرز داره و اگه خیلی مردم آزاد باشن ، این آزادی تبیدل به هرج و مرج میشه. این حرفایی هم که زدم مال یه جامعه ی خاص یا دین و مذهب خاصی نیست.چه بسا که تو دینی مثل اسلام باز یه محدودیت های غیر انسانی وجود داره که اونم باید جلوش گرفته بشه.

امیدورم منظورم رو درک کرده باشی

_

اولن که "روسپیگری" و "هرزگی" و "بی‌بندوباری" واژه‌های قراردادیَن و اول باید تعریف اینا مشخص بشه! شاید از دید من دختری که در ازای پول سکس میکنه روسپی و بی‌بندوبار و هرزه باشه و از نظر تو دختری که تو پارتی دوستانه با چارنفر سکس میکنه. یا دختری که بخاطر لذتش به هر پسری که خوشش اومد میده.

دومن این حرفت قشنگ منو یاد آخوندا انداخ:

نه مرد و نه زن، حق روسپیگری و هیزی و بی بند و باری رو ندارن.

پسر خوب، منو تو کی باشیم که بخوایم واسه مرد و زن حق تعیین کنیم؟ همون خشتک خودمونو بچسبیم باد نبره کافیه!

سومن صدالبته هیزی و چش‌چرونی بحثش جداس. بعله اون میشه تجاوز به حریم خصوصی افراد و قانون جنگل، ولاکن من عرض کردم رضایت و توافقِ دونفره یا اصن‌چن‌نفره... ینی اگه طرفین سکس خودشون راضی باشن دیگه گوهخوریش که به من و تو نیومده! جامعه متمدن جامعیه که هرکی آزاده و حق داره هرجور عشخش کشید زندگی کنه، با توافق خودش و بقیه. سکس هم یه امر اختیاریه، حالا من نخوام دوس دخترم جز خودم با کسی سکس کنه بهش میگم، اگه نپذیرف خعلی شیک رابطمو باهاش تموم میکنمو سعی میکنم تو رابطه بعدیم کسیو انتخاب کنم که به اصولی که من باور دارم پایبن باشه (چه بسا کسی که الان باهاش هسم مث خودم فک میکنه و الحمدولِلاه در این زمینه مشکلی نداریم) نه اینکه بخوام محدودش کنم بگم: تو حق نداری بری اونطوری که میخوای خودتو آزاد بذاری!

جوامع اروپایی و پیشرفته هم کلاب‌های سکس دارن و حتی زوجا هم میرن اونجا در کنار همسرشون سکس میکنن. اونایی هم که فقط میخوان با هم سکس کنن خب نمیرن همچین‌جاهایی. آزادی ینی همین!

ورگرنه یکی بیاد چماق بگیره دسش بخواد بگه «همه مردا و زنا اینجوری که من میخوام باس زندگی سکسیشونو پیش ببرن» هیچ فرقی با آخوندا نداره.

0 ❤️

2016-06-25 13:02:03 +0430 +0430
نقل از: Humanity defender shiva

بی خوابی باعث شد بعد مدت ها یه سری به سایت بزنم...قبلا این تاپیکتو دیده بودم ولی وخ نشده بود نظرمو بگم(در واقع الانم نمیدونم حجم زیادی از حرف و گله و دردی که تو دلم هست رو میتونم با کلمات منتقل کنم یا نه! ولی به امتحانش می ارزه!!)

موضوع تاپیک چالش برانگیزه و خیلی مهم! خیلی تفاوت داره یه دختر ازین جامعه باشی و بخوای نظر بدی یا یه مرد! ازین نظر اینو گفتم بدونین حرف زدن آسونه! فک نکنم یه مرد کاملا بتونه شرایط یه دختر رو تو یه جامعه ی سنتی درک کنه(هرچقدم که ادعا داشته باشه!!)

حرفایی که گفتی رو کاملا قبول دارم...هنر سکس داشتن به هیچ وجه هرزگی نیس...که بیشتر از ظلم به پارتنر ظلم به خودِ طرفه... :( سکس یه دریچه ایه طرفِ ناشناخته های وجود...یه راه فوق العاده برا این که خالی بشی...از همه چی! این خالی شدن برای بیشتر افراد صرفا رفتن به اوج و ارضا شدن نیس! میخوام عمق اهمیت غیرقابل انکار سکس و رابطه ی عاطفی و جنسی رو تو زندگی برسونم! حالا شما(مخاطبم همه ی مرداس:() تصور کن یه دختر تو جامعه ی ما علاوه بر این که شانس تجربه ی این تخلیه رو به صورت آدمیزادی(همون نوع نادری که بتونه با یه آدم حسابی که توانایی اینو داشته فقط به شکل یک عدد آلت جنسی نبینتش دوست بشه و سکس داشته باشه) نداره...حتی از فکر کردن و ابراز کردن تمایلات خودش هم بیم و شرم داره! مخصوصا تو حساس ترین و بحرانی ترین سنین(19_20سالگی و...) که گرفتار اوج تمایلات جنسی بعد بلوغ هم میشه! مرد ایرونی(!) تو چه انتظاری از پارتنرت داری وقتی از بدو تولدش حیا و نجابتو به شکل قالبی تو مخش فرو کردن...این حیای کوفتی انقد ادامه پیدا میکنه تا وقتی طرف ازدواج میکنه! و جالبه که بازهم خونواده، دختر رو تشویق به داشتن رفتاری سنگین میکنن...سنگین بودن ینی چی؟!!؟!؟ ینی با کسی که قراره بقیه ی عمرتو باهاش بگذرونی مث فامیل درجه3 رفتار کنی؟؟!! اگه تو مسائلِ شخصی میون خودت و همسرت شرم داشته باشی دختر خوبی هستی؟! اگه نابلد باشی تو لذت دادن به همسرت ینی زن زندگی هستی؟!!؟ نه! اینو منم میدونم که نه! درواقع همه ی این چیزا خیلی مسخره به نظر میان! ولی مردای عزیزی که گله دارین! عزیزای دل خواهر!! این مسائل مگه دست خودِ دختره؟!؟!!!!!! مگه خودش خودشو تربیت کرده ؟!؟! مگه مریضه خودشو از بهترین لذتای عمرش و بودن با همسرش محروم کنه؟!؟! (-_-)

تربیت و فرو رفتن عمممممقی سنتای مزخرف و پر از تبعیض تو مخ دخترای این جامعه دست خودشون نیس! فکر این که اگه حشرمو بروز بردم طرف ممکنه فک کنه تجربه داشتم! که ریشه ی گله ای که تو داری هم از همینجا شروع میشه! وقتی تونستی اینو ادراک کنی که سکس آدمو کثیف نمیکنه! تنو یه ابزار نبینی که با لمس یه مرد دیگه استفاده شده تصورش کنی! زنو وقتی به اساسی ترین نیاز بدنش جواب داد هرزه خطاب نکنی! بیا این گله ها رو بکن!(که البته صرفا منظورم تو نیستی اسی!) گله کن که پارتنرم مث چوب خشکه تو تخت خواب....موقع سکس منفعله...بلد نیس دلبری کنه!!! انقد دلم پره و انقد حرف دارم که فک نکنم بشه همه رو گفت....یا بشه منظورو با کلمات رسوند! (ー_ー) علاوه بر تربیت نادرست اغلب دخترا(و همچنین پسرا) تو جوامع سنتی(از نظر جنسی و افکار پیش ساخته در مورد رفتارای جنسی) عامل دیگه ای هم وجود داره که ربطی به سنتی بودن یا نبودن جامعه نداره! و خیلیم جالبه دونستنش برا بعضی مردا!

جناب عاغای ایرونی(!) حتی اگه طرف قبل بودن با تو تجربه ی رابطه هم داشته باشه...حتی اگه استعدادی سکسی خیلی خفن(در حد استریپتیز و رقص میله و...) هم داشته باشه باز هم تو اولین تجربه ی رابطه با شما نمیتونه مث از بند در رفته ها همه رو پیاده کنه!!!!! منظورم اینه که این شرمی که اغلب دخترای دنیا گرفتارش میشن تو اوایل رابطه با یه نفر(علی رغم داشتن تجربه) خیلی طبیعیه! حتی دختری که با روشن ترین افکار و بدون تعرض به حقوقش بزرگ شده هم این شرم رو داره! بنابراین....تو رابطه یکم صبور باشین! ینی به نفعتونه که صبور باشین!(این یه تهدید نیسا ? )... انتظارای عجیب غریبم از پارتنرتون نداشته باشین....بعضی چیزا با گذر زمان انقد جالب حل میشن که آدم خودشم میمونه که عایا این من بودم که تونستم یه سری چیزای رو هضم کنم!

خلاصه این که...منم به عنوان یه دختر! و یه انسان که خواستار حقوق مساوی تو هممممممممممممه ی زمینه ها برا زن و مرد هستم ازین شرایط دل خوشی ندارم! ولی اینجا به صورت کاملا بی طرف باز هم حق رو به دخترا میدم! چون کسایی که باعث به وجود اومدن این تفکرات(یا بهتره بگم توهمات) تو مغزشون شدن خودِ مردا هستن! همون مردایی که خودشون دوس دارن احمق فرض بشن! با تظاهر به نجابت! یه دختر باید احساس امنیت کنه تو یه رابطه...این احساس رو از نیتروژن موجود تو هوا نمیگیره :| شما باید بهش بدی...(احساس منظورمه ? )

در حالت کلی این مشکلات عموما قابل حل هستن…با صحبت و توانایی تامین دوطرفه!** ولی قبلش باید دیدگاهمونو در مورد خیلی چیزا عوض کنیم! (=_=)**

رو کلیت مطالبت جای بحثی نیست و من خودمم به عنوان یه مرد با حرفات موافقم ولی با اینکه تو این قضیه آقایون رو مقصر 100% بدونیم و خانوما رو 100% بی تقصیر هم فکر نکنم زیاد معقول منطقی باشه و به طبع اون اینکه انتظار داشته باشیم مشکل رو هم مرد به تنهایی حل کنه بازم معقول نیست. گاها دیده شده مرد برای حل این مشکل نهایت سعیش رو هم میکنه ولی از طرف زن خواسته و ناخواسته مقاومتهایی دیده میشه ، حتی از طرف اون خانومایی که فکر باز دارن و معضل رو میشناسن و اعتقاد به حلش هم دارن (که اینم بیشتر برمیگرده به آموزش غلط ولی دیگه از عهده مرد خارجه).

وقتی میگیم زندگی مشترک ینی خوشیها و سختیهای مشترک و برای حلش هم همت مشترک میخواد.

0 ❤️

2016-12-27 05:47:19 +0330 +0330

یه ویدئوی جالب با زیرنویس فارسی که با یه آزمایش ساده تا حدودی نشون داده یه رفتار اجتماعی چجوری به صورت ناخودآگاه فورو میره تو مخ ملت اجراش میکنن بدون این‌که خودشون از چند و چونش چیزی حالیشون باشه.

[https://up.shahvani.com/uploads/t8gcmjq2.rar](یه ویدئوی جالب با زیرنویس فارسی که با یه آزمایش ساده تا حدودی نشون داده یه رفتار اجتماعی چجوری به صورت ناخودآگاه فورو میره تو مخ ملت اجراش میکنن بدون این‌که خودشون از چند و چونش چیزی حالیشون باشه. https://up.shahvani.com/uploads/t8gcmjq2.rar)

0 ❤️

2017-11-17 11:01:41 +0330 +0330

عالی عالی عالی ?

تاپیک محشرت باعث شد احساس خوبی نسبت به خودم پیدا کنم…

مرسی اسکلت عزیز :) (inlove)

0 ❤️

2017-11-17 11:07:23 +0330 +0330
نقل از: Fancy.Girl عالی عالی عالی ?

مایه خرسندیه که همچین بازتابی داشته ?. ولی میشه بپرسم چطور؟
0 ❤️

2017-11-17 11:07:27 +0330 +0330

Kamelan movafegham

0 ❤️

2017-11-17 11:17:06 +0330 +0330

اسکلت عزیز

این کلمۀ **ببوگلابی‌** بدجوری بدلم نشس انگار یادم آورد که حقیقتا پسوند فامیلیِ اکثر دخترای ایرانه.

البته اگر پیشوندی هم برای این کلمۀ ببوگلابی میگذاشتید لایق تر جلوه میکرد

جسد ببوگلابی.

0 ❤️

2017-11-17 11:22:16 +0330 +0330
نقل از: فامیل.دور

اسکلت عزیز

این کلمۀ **ببوگلابی‌** بدجوری بدلم نشس انگار یادم آورد که حقیقتا پسوند فامیلیِ اکثر دخترای ایرانه.

البته اگر پیشوندی هم برای این کلمۀ ببوگلابی میگذاشتید لایق تر جلوه میکرد

جسد ببوگلابی.

حقیقتشو بخوای دیگه بیشتر از این دلم نیومد! ?
چون واقع‌بینانه بخوایم بنگریم این یه چیزیه هم خودمون(ما پسرا) توش تخصیر داریم هم خودشون(دخترا).

این حکایتو شنیدی که «یه دیوونه‌ای یه سنگیو میندازه تو چاه، ده تا آدم عاقلم نمیتونن درش بیارن.»؟
حکایت اکثر دخترای سرزمین ماس که ایدئولوژی اسلامی یه ترسیو از همون دوران بچگیشون انداخته تو مخشون که الان دیگه صد تا مشاور و سکسولوژیست و رواندرمان شاید نتونن تا آخر عمرشون این ترسه رو به طور کامل از تو ناخودآگاهشون بکشن بیرون...

0 ❤️

2017-11-17 11:23:39 +0330 +0330

معمولا رفتار راحتی با جنس مخالف دارم البته تا جایی که جنبه شخصیشون بهم اجازه بده…توی فامیل یا جمع های دوستانه

خوشبختانه تابحال حرکت اشتباهی انجام ندادم اما روز به روز به محدودیت هام اضافه میشه…حرف هایی زده میشه که روی خانوادم تاثیر منفی میذاره و برچسب سرکشی روی پیشونیم جا خوش میکنه…

مطالب تاپیکت از جنبه اجتماعی برام قابل درک بود…جنبه ابراز علاقه و قرار گرفتن توی یک رابطه عاطفی هنوز برام پیش نیومده

اما مطمئنم هیچوقت فراموش نمیکنم :)

0 ❤️

2017-11-17 11:29:24 +0330 +0330
نقل از: Fancy.Girl

معمولا رفتار راحتی با جنس مخالف دارم البته تا جایی که جنبه شخصیشون بهم اجازه بده…توی فامیل یا جمع های دوستانه

خوشبختانه تابحال حرکت اشتباهی انجام ندادم اما روز به روز به محدودیت هام اضافه میشه…حرف هایی زده میشه که روی خانوادم تاثیر منفی میذاره و برچسب سرکشی روی پیشونیم جا خوش میکنه…

مطالب تاپیکت از جنبه اجتماعی برام قابل درک بود…جنبه ابراز علاقه و قرار گرفتن توی یک رابطه عاطفی هنوز برام پیش نیومده

اما مطمئنم هیچوقت فراموش نمیکنم :)

امیدوارم از اون جمبه هم بعدها مفید واقع بشه. چون منظور ما بیشتر از همون جمبه بوده.
البته که اون جمبه‌ای هم که شما میفرمائی بحثش به‌جاس. خودمونم زیاد شاهد بودیم چجوری توی فرهنگ رایج کشور، اغلب وختی دخترا توی جعمای فامیلی و دوستانه، رفتارای راحتی از خودشون بروز میدن، ابهامات زیرشیکمی برا بعضیا به‌وجود میاد درحالی که همون رفتارا از سوی پسرا هیچ مشکلی نداره درنظرشون.
1 ❤️

2017-11-17 11:51:12 +0330 +0330
نقل از: Slytherin عرض شود که پرده بکارت دخترا هم معضلی شده واقعا ، یعنی دخترا از ترس اینکه مبادا شب ازدواجش تو حجله شوهرش بفهمه باکره نیست و آبروش بره قبل از ازدواج حاضره کون بده ولی پرده اش سالم بمونه و از اونجایی که پسران میهنمان یه مشت حیوون وحشین طوری کون دختر رو پاره میکنن که تا آخر عمرش از سکس بدش میاد .. من اصلا نمیفهمم این چه رسم مزخرفیه که داماد باید با دسمال خونی از حجله بیاد بیرون ؟؟؟ مثلا اگه عروس پرده نداشته باشه یعنی جندس؟؟؟ شاید حلقوی باشه ، شاید تو یه حادثه پردشو از دست داده باشه ، اصلا به کسی چه ربطی داره که عروس باکره هست یا نه ؟؟؟ زندگی خودش بوده ، دوست داشته به دوست پسرش کس بده ..

یا شایدم ازاله‌ی پرده‌ش بدون خونریزی بشه. اینم جزو موارد محتمله در این امر.
معضل پرده بکارت و قضایای ناشی از اونم به نوبه‌ی خودش بحث دیگری‌ست و بسیار مفصل.
0 ❤️

2018-06-11 08:42:07 +0430 +0430

چه جالب و خوب بود این تاپیک لذت بردم

1 ❤️

تاپیک‌های تازه

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «