وقتی یه زن شوهردارعاشق یه پسرمیشه

1395/08/25

دوستای عزیزم سلام…
به نظرتون وقتی یه زن شوهردار عاشق یه پسری میشه وکاری میکنه که بالاخره پسرسمتش کشیده میشه و اونم عاشقش میشه وبعدشم سکس و روزای طلایی باهم ساخته میشن.درضمن به گفته ی زنه دوساله که باشوهرش نخوابیده،به نظرتون شما جای پسره بودین چیکارمیکردین؟خواهشافارغ ازمسایل دینی واین کسشرا بگین،قلبتون وجدانتون حستون چی میگفت بهتون…؟دوستون دارم

9478 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-11-14 23:02:41 +0330 +0330

مرد بی بخار باشه زنش میره با یکی دیگه الانم ک مد شده زنای شوهر دار معشوقه دارن

3 ❤️

2016-11-14 23:07:47 +0330 +0330
نقل از: arash21ahwazi مرد بی بخار باشه زنش میره با یکی دیگه الانم ک مد شده زنای شوهر دار معشوقه دارن

شوهره مصرف کننده ی قدیمیه شیشه است وخودشم هیچ وقت تو هیچ قضیه ای جلو نمیاد فقط دوتا داداشای زنه رو که شرخرن فقط میندازه جلو…اوناهم دورازجون بچه های شهوانی نفهمن میرن اینوراونوردعوامیکنن واسه یارو پول دیه ایی که اونامیزننو شوهره میده…بااینکه شیشه میزنه ولی خیلی خیلی پولداره

0 ❤️

2016-11-14 23:12:49 +0330 +0330
نقل از: WeW

فک نمیکنی یکم دیره برای این سوالت رفتی خوابیدی باهاش حالا ک مزشو چشیدی تازه یاد وجدان و چاره افتادی ،، خوب میشد اگه بهش نه میگفتی میزاشتی بمونه سر خونه زندگیش. در ضمن اسم این خیانتکاریا و هوس بازیاتونو عشق نزارید لطفا. اون خانومم اگه از ب قول شما از عشق داره میمیره اول طلاق بگیره بعد بچپه تو بغل شما .

دوست عزیزم…من وجدان درد ندارم…اولاش یکم داشتم ولی وقتی فهمیدم مرده خودش رفته با یه زنه شوهردار خوابیده و اونم مجاب کرده که ازشوهرش طلاق بگیره و اکثرشبا پیش اون باشه انگار آروم شدم تاحدودی

1 ❤️

2016-11-14 23:15:52 +0330 +0330

من اولا باید عرض کنم که دوست شما نیستم . دوما کار شما عشق نیست بلکه خیانته و خیانت و خیانت .سوما من تا دلت بخواد آدمای مثل تو رو دیدم و سرنوشتشون رو هم دیدم .
پشت سر هم تو زندگیت بد میاری. شک نکن .
اینو از من داشته باش که :پشت سرهم بدبیاری میاری. اگه لحظه ای شک کردی به حرفام نتیجه ی اونو میبینی.

4 ❤️

2016-11-14 23:18:00 +0330 +0330
نقل از: rezatop69 نکبت داره داداشم، کاری به مسائل دینیش ندارم، به چشم دیدم کسایی که رفتن سمت این کار و به گا رفتن، یعنی رد خور نداره، شرشم بد می گیره، بددددددددددددددد، بکش بیرون از من میشنوی ;)

رضا جون قبول دارم حرفتو ولی دیگه افتادم تو این قضیه ازیه طرف اون زنو بااینکه اصلا نمیشناختمشو یهویی وارد زندگیم شد و همه چیمو بهم ریخت البته خودم خواستم که اینجوری شد ولی حالا که شناختمش دیگه روح و روانمو پاک کرده مال خودش…بخدا الان از درددوریش دارم روانی میشم…داداش

3 ❤️

2016-11-14 23:26:40 +0330 +0330
نقل از: RedKazhdom من اولا باید عرض کنم که دوست شما نیستم . دوما کار شما عشق نیست بلکه خیانته و خیانت و خیانت .سوما من تا دلت بخواد آدمای مثل تو رو دیدم و سرنوشتشون رو هم دیدم . پشت سر هم تو زندگیت بد میاری. شک نکن . اینو از من داشته باش که :پشت سرهم بدبیاری میاری. اگه لحظه ای شک کردی به حرفام نتیجه ی اونو میبینی.

من مجبورت نمیکنم دوست من باشی مهربون
(((من تا دلت بخواد آدمای مثل تو رو دیدم و سرنوشتشون رو هم دیدم)))
این جمله ای که گفتیو با همین حسی که تو کامنتات حس کردمو دقیقا من چهارساله پیش به یکی از دوستای خودم که فهمیدم با زنه شوهردار رابطه داره رو با عصبانیت بهش گفتمو گفتم بدبخت میشی و…کلی ام نصیحتش کردم ولی میدونی بهم چی گفت؟گفت اینجوری به من نگو خدای ناکرده اگه این بلاسرت بیاد اونوقت میفهمی من چی میگم الان که او حرفاشو یادم میفته میبینم که آدم بهتره تاوقتی که تو شرایط و روح و کالبد و موقعیته دقیقه طرفی که دارن قضاوتش میکنن قرارنگیره امکان نداره بفهمتش واینکه نمیتونه قضاوتش کنه

1 ❤️

2016-11-14 23:37:43 +0330 +0330
نقل از: rezatop69
نقل از: parsabaharrad
نقل از: rezatop69 نکبت داره داداشم، کاری به مسائل دینیش ندارم، به چشم دیدم کسایی که رفتن سمت این کار و به گا رفتن، یعنی رد خور نداره، شرشم بد می گیره، بددددددددددددددد، بکش بیرون از من میشنوی ;)

رضا جون قبول دارم حرفتو ولی دیگه افتادم تو این قضیه ازیه طرف اون زنو بااینکه اصلا نمیشناختمشو یهویی وارد زندگیم شد و همه چیمو بهم ریخت البته خودم خواستم که اینجوری شد ولی حالا که شناختمش دیگه روح و روانمو پاک کرده مال خودش…بخدا الان از درددوریش دارم روانی میشم…داداش

هرکی هرچی می گفت باورم نمیشد، می گفتم این به گا رفتن طرف به این قضیه ربطی نداره، اگه این کارم نمی کرد باز این اتفاق واسش می افتاد ولی یه رفیقام به چشم دیدم واسش چی اتفاق افتاد، اتفاقا از هرکی ام شنیدم میگن مزش بدجور به دهن می شینه، همشم تش زن ـــه میره
(طرف می مونه و تاوانی که داده و حسرتی که گیرش میاد)
در این حد بگم تاوانی که داده هر روز جلوی چشمشه و داره می بینتش و زجرشو می کشه
از من میشنوی هرطور شده بکش کنار (طوری ام بکش که نیاد سمتت حتی شده ازت بدش بیاد) ولی بکش کنار
شک نکن این کار تاوان داره، تاوانشم بد جور از دماغ کشیده میشه بیرون
امیدوارم بتونی قبل تاوان دادن بکشی کنار (هرکاری جز این کار)

رضاداداش…بلافاصله بعد از دوماه که باهاش بودم حس کردم دارم به گا میرم تویکی دوهفته هنوزباورم نمیشه که چیجوری به این سرعت بگارفتم بلایی سرم اومد که خشکم زد،مغازه ای که با جون و دل دوسال زحمتشوکشیده بودم خاکشو خورده بودمو تازه افتاده بودم رو غلطک همش رفت روهوا واقعا هرچی کارکرده بودم رفت که رفت…
دیدی میگن آدم وقتی بگا میره خودش دقیقا میدونه تاوانه کدوم کارشو میده و جلوچشاش میاد که چرا اینجوری شد؟؟دقیقا منم فهمیدم که سرش میخوره به اون…حالا اینجاش جالب بود که خودم حس میکردم تازه شروع شده بدبیاری…

0 ❤️

2016-11-14 23:42:21 +0330 +0330

حالا خودم حس درونیم بهم میگه که کلا بیخیالش شو البته اینم بگم که روزای آخری که باهم بودیم شوهرش باتوجه به اینکه منو میشناخت و مشتری مغازم بود منو دم خونش دید و چش تو چش شدیمو منم پا به فرارگذاشتمو بالاخره یجوری باکلی شکنجه و زدن و کشتن اون زنه روبه حرف آورد که باهم بودیم ولی دیگه من اون طرفی نرفتم

0 ❤️

2016-11-14 23:47:38 +0330 +0330

سکس یاعشق نمیدونم کجا معنی پیدامیکنه؟؟؟هردفعه ایی که سکس میکردیم بیشتر عاشقش میشدم واونم بیشتر بهم وابسته میشد

1 ❤️

2016-11-15 02:09:31 +0330 +0330

نمیدونم واقعا نمیدونم عشقه یا هوس

0 ❤️

2016-11-15 03:13:31 +0330 +0330
نقل از: arash21ahwazi مرد بی بخار باشه زنش میره با یکی دیگه الانم ک مد شده زنای شوهر دار معشوقه دارن

شوهره مصرف کننده ی قدیمیه شیشه است وخودشم هیچ وقت تو هیچ قضیه ای جلو نمیاد فقط دوتا داداشای زنه رو که شرخرن فقط میندازه جلو…اوناهم دورازجون بچه های شهوانی نفهمن میرن اینوراونوردعوامیکنن واسه یارو پول دیه ایی که اونامیزننو شوهره میده…بااینکه شیشه میزنه ولی خیلی خیلی پولداره

اون خانم بهت دروغ گفته داداش راجب اون مرد که بی بخار باشه چون محرک آمفتامین خودش شهوت آوره و قطعا سکسی و هات بودن شوهرش قطعیه تنها قضاوت کردن زیاد قشنگ نیست فقط بگم عشقت دنبال هوس بوده نه نیاز جنسی و کم بودش ••♥ واما مطلب : شما نگران خودت باش اون زن باتجربه است از پس این جریان بر میاد

2 ❤️

2016-11-15 03:35:48 +0330 +0330

به اعتقاد داشتن یا نداشتن نیست این قانون طبیعت چوبشو میخوری و همین قضیه سرت میاد. دیگه خودت میدونی آگر اینطوری دوس داری ادامه بده. البته شدتش خیلی بیشتر از اون که تو کردی. یعنی انتقام طبیعت چند برابر. برو از هر کس که مثلا الان پیر شد و خدا اینکار بوده چه مرد و چه زن که حتی دلیل هم برای کارشون داشتن بپرس مثلا شوهرش اعتیاد داشته و نمیتونست طرفو سیرش کن یا زنش سرد مجاز بود رفته با ی آدم متاهل سکس کرد ازشون بپرس خدا وکیلی ته دلشونو بهت بگن.
ببین جواب چی میدان!

2 ❤️

2016-11-15 03:54:43 +0330 +0330

نزن در کسی با انگشت که میکنن کونت میلگرد سرد میاد پسر

اینم عکس میلگرد بدونی چیه

2 ❤️

2016-11-15 08:04:43 +0330 +0330
نقل از: شرارت نزن در کسی با انگشت که میکنن کونت میلگرد سرد میاد پسر

…همینجوری یه چیزی بدتراز میلگرد سرم اومده

0 ❤️

2016-11-15 08:05:47 +0330 +0330
نقل از: ALI-H-M

اون خانم بهت دروغ گفته داداش راجب اون مرد که بی بخار باشه چون محرک آمفتامین خودش شهوت آوره و قطعا سکسی و هات بودن شوهرش قطعیه تنها قضاوت کردن زیاد قشنگ نیست فقط بگم عشقت دنبال هوس بوده نه نیاز جنسی و کم بودش ••♥ واما مطلب : شما نگران خودت باش اون زن باتجربه است از پس این جریان بر میاد

راست میکی حق با شماست…

0 ❤️

2017-01-22 00:37:55 +0330 +0330

پسرمجردی که با زن شوهردار سکس میکنه و اون زن عاشق پسرمیشه و شوهره میفهمه،بعدازینکه شوهره اون زنه طلاقش میده میتونه پسره بره با زنه ازدواج کنه دیگه؟؟؟پس چرا زنه قبول نمیکنه ازدواجو؟؟؟

1 ❤️

2017-01-22 01:01:32 +0330 +0330

میدونید چرا وقتی که یه مرد دنبال کثافتکاری میره اینجا کسی نمیاد خودشو جر بده و از تاوان و اینچیزا حرف بزنه.چقد شماها محصور افکار عقب افتاده هستید.ببینم قانون برای اقایون که با داشتن همسر سالم چهارتا همسر برای مرد و چهل صیغه را داشته اونم برای موجودی بنام مادر که خودشو فدا کنه.اما همین مادر اگه شوهرش مشکل داشته باشه یا باید بخاطر سکس اینده بچه هاشو نابود کنه و طلاق بگیره یا باید این حس طبیعی و غریزی رو نفی کنه و بسوزه.خداییش خودتون باشید قبول میکنید جای اون خانمه.حتما مشکلی داشته یا اکثر شوهردارا همش تنوع یا هوسبازی نیست اینقد هم تاوان تاوان نکنید اگه خدا عادله به مرد اجازه چهل صیغه نمیده.یکم از فکرتون استفاده کنید

4 ❤️

2017-01-22 01:05:46 +0330 +0330
نقل از: fa.rasoo میدونید چرا وقتی که یه مرد دنبال کثافتکاری میره اینجا کسی نمیاد خودشو جر بده و از تاوان و اینچیزا حرف بزنه.چقد شماها محصور افکار عقب افتاده هستید.ببینم قانون برای اقایون که با داشتن همسر سالم چهارتا همسر برای مرد و چهل صیغه را داشته اونم برای موجودی بنام مادر که خودشو فدا کنه.اما همین مادر اگه شوهرش مشکل داشته باشه یا باید بخاطر سکس اینده بچه هاشو نابود کنه و طلاق بگیره یا باید این حس طبیعی و غریزی رو نفی کنه و بسوزه.خداییش خودتون باشید قبول میکنید جای اون خانمه.حتما مشکلی داشته یا اکثر شوهردارا همش تنوع یا هوسبازی نیست اینقد هم تاوان تاوان نکنید اگه خدا عادله به مرد اجازه چهل صیغه نمیده.یکم از فکرتون استفاده کنید

منم با نظرشما موافقم دوست عزیز فقط نمیدونم حالا که همه ی شرایط جور شده واسه ازدواج اون زن یهویی میگه من ازهمه ی مردا متنفرم و فقط دوست دارم به بچم فکر کنم …بااینکه من همه ی شرایطی که گفته بودو فراهم کردم که باهاش ازدواج کنم ولی انگار خودش باور نمیشه که من به پاش وایسادم ودوسش دارم

1 ❤️

2017-01-22 01:08:05 +0330 +0330

مسائل شرعی به کنار
مسائل عرفی هم به کنار که البته مهمه ولی بیخیال

اگر عاشقته بگو جدا بشه …اگر نه تو بیخیال باش …وقتی تو با یه دختر رفیق باشی اون مزاحمت نمیشه
اگر شوهرش معتاده تو هم کاری کن بهت شک کنه که تو هم معتادی …بزار دلش زده بشه
مگر اینکه اینجا دنبال تبصره و تکماده باشی برای توجیه این رابطه

1 ❤️

2017-01-22 01:10:32 +0330 +0330
نقل از: fa.rasoo میدونید چرا وقتی که یه مرد دنبال کثافتکاری میره اینجا کسی نمیاد خودشو جر بده و از تاوان و اینچیزا حرف بزنه.چقد شماها محصور افکار عقب افتاده هستید.ببینم قانون برای اقایون که با داشتن همسر سالم چهارتا همسر برای مرد و چهل صیغه را داشته اونم برای موجودی بنام مادر که خودشو فدا کنه.اما همین مادر اگه شوهرش مشکل داشته باشه یا باید بخاطر سکس اینده بچه هاشو نابود کنه و طلاق بگیره یا باید این حس طبیعی و غریزی رو نفی کنه و بسوزه.خداییش خودتون باشید قبول میکنید جای اون خانمه.حتما مشکلی داشته یا اکثر شوهردارا همش تنوع یا هوسبازی نیست اینقد هم تاوان تاوان نکنید اگه خدا عادله به مرد اجازه چهل صیغه نمیده.یکم از فکرتون استفاده کنید

شما خودتون از این رفتارها انتقاد کردی اماا پروفایلت نوشتی جویای MFM هستی****

0 ❤️

2017-01-22 01:17:27 +0330 +0330

منم با نظرشما موافقم دوست عزیز فقط نمیدونم حالا که همه ی شرایط جور شده واسه ازدواج اون زن یهویی میگه من ازهمه ی مردا متنفرم و فقط دوست دارم به بچم فکر کنم …بااینکه من همه ی شرایطی که گفته بودو فراهم کردم که باهاش ازدواج کنم ولی انگار خودش باور نمیشه که من به پاش وایسادم ودوسش دارم

ازدواج شما فکر نکنم درست باشه.ضمنا اون در مرحله اول مادره.حق داره اینده بچه اش مهم باشه.الان هم شما یکم بخاطر تابو شکنی و لذت ان سرتون داغه.فکر نکنم برای ازدواج دو طرفتونم مناسب باشه.شما بنظر من جنتلمن هستید یه زن وقتی تو این وضعیت گیر میکنه تمام احساس و روح اش میمیره.شما یه جوری نجات دادین هر چند از نظر خیلیا بد باشه.بد زمانیه که مرد متهعد و با شعور که زن رو جز مایملکش ندونه و با احساس زن بازی نکنه و بزار زن واقعا احساس کنه یه فرشتس.اگه اینجور مواقع رو حساب تنوع و هوس اینکارو انجام داد بله طبق سینه چاکان سایت مستوجب تاوان میشید.اما میگه شوهر نه تنها معتاده بلکه زن باره هم هست این کجاش عقوبت داره.یکم فکراتونو روشن کنید

1 ❤️

2017-01-22 01:18:39 +0330 +0330
نقل از: giotin32 مسائل شرعی به کنار مسائل عرفی هم به کنار که البته مهمه ولی بیخیال

اگر عاشقته بگو جدا بشه …اگر نه تو بیخیال باش …وقتی تو با یه دختر رفیق باشی اون مزاحمت نمیشه

جداشده ولی بعدازیکی دوماه میگه باور نمیکنم تو هنوزم منو بخوای …یه روز یه چیز دیگه میگه و کلا همش میپیچونه ولی گیوتین جان احساس میکنم حرف شمارو گوش کنم بهتره

0 ❤️

2017-01-22 01:20:48 +0330 +0330
نقل از: giotin32

شما خودتون از این رفتارها انتقاد کردی اماا پروفایلت نوشتی جویای MFM هستی****

اون برای درخواست یه زوج بود یعنی از من خواسته بودند اینجا درخواست کنم.چون من خارج از کشورم یکم امنیتم بالاست.رو این حساب.بعدشم نخواستن پاک کردم اما صورتش مونده.امیدوارم حس کنجکاویتون برطرف بشه

1 ❤️

2017-01-22 01:23:38 +0330 +0330
نقل از: giotin32 مسائل شرعی به کنار مسائل عرفی هم به کنار که البته مهمه ولی بیخیال

جداشده ولی بعدازیکی دوماه میگه باور نمیکنم تو هنوزم منو بخوای …یه روز یه چیز دیگه میگه و کلا همش میپیچونه ولی گیوتین جان احساس میکنم حرف شمارو گوش کنم بهتره

اگر جدا شده واقعا بهتره 3 ماه تا 100 روز صبر کنی
بعدش هم تو که نمیخوای ازدواج کنی مسئله عشق مهم باشه
از مزایای سکس اینه محبت ایجاد میکنه …
اگر به مسائل شرعی حساسی و برات مهمه دو جمله صیغه کن .فقط توی دلت .
ازش مدرک بخواه برای طلاق بهانه گرفت غیرت به خرج بده محل نزار
چون من در اپارتمان خودم دیدم زنی که برای طلاق گرفتن با سرنوشت پسر دیگه بازی کرده و عمدا کاری کرده شوهر و خانوادش بفهمن دوست پسر داره
به خاطر احترام خانوادت ازش دوری کن …به مادرت بگو این زن مزاحمه .خدایی از گشت ارشاد هم بهتر عمل میکنه

0 ❤️

2017-01-22 01:44:22 +0330 +0330

چون من در اپارتمان خودم دیدم زنی که برای طلاق گرفتن با سرنوشت پسر دیگه بازی کرده و عمدا کاری کرده شوهر و خانوادش بفهمن دوست پسر داره
به خاطر احترام خانوادت ازش دوری کن …به مادرت بگو این زن مزاحمه .خدایی از گشت ارشاد هم بهتر عمل میکنه

همانطور که اسمت پیداشت عشق خشونت داری.اینجا طرف گفته عاشق و معشوق بودن سوئ استفاده نبوده بینشون.و جدا برای این حرفت: به خاطر احترام خانوادت ازش دوری کن …به مادرت بگو این زن مزاحمه .خدایی از گشت ارشاد هم بهتر عمل میکنه ;lمتاسفم.ایکاش تو جای اون خانمه بودی ببینم دوست داشتی چنین بی احترامی بهت بشه.

0 ❤️

2017-01-22 02:05:23 +0330 +0330

عزیزم فقط احتیاط میکردی و افراطم نمیکردی وگرنه هیچ اشکالی نداره بقیه کسشر میگن حسودی میکنن بهت پاش بیافته شوهر طرفم میکنن … اصن می خواین نصیحت کنین چرا اومدین اینجا ؟

0 ❤️

2017-01-22 02:11:49 +0330 +0330

داداش گلم داستانی شبیه داستان شما رو من چند سال قبل تجربه کردم، میدونم چه حالی داری، با مکافات و انتقام طبیعت و … هم کاری ندارم، فقط مطمئن باش بعد یکی دوسال که از باهم بودنتان گذشت، تازه به خودت میای که چه گندی به زندگی خودت زدی و با خودت چیکار کردی، ولی زمانی اینو میفهمی که خیلی دیر شده و همه پل های پشت سرت خراب شده، اونوقت میبینی که چقدر تنهایی … از من میشنوی سریع کاتش کن و خودت رو از مخمصه نجات بده، چیزی که زیاده دختر خوب و خوشگل، در ضمن این هم یادت باشه فقط عشق میتونه جایگزین عشق بشه یه دختر هم طراز خودت پیدا کن بعد یه مدت اگر به همین افکار امروزت نخندیدی بیا اینجا هرچی از دهنت دراومد بارم کن

0 ❤️

2017-01-22 02:13:04 +0330 +0330
نقل از: fa.rasoo

همانطور که اسمت پیداشت عشق خشونت داری.اینجا طرف گفته عاشق و معشوق بودن سوئ استفاده نبوده بینشون.و جدا برای این حرفت: به خاطر احترام خانوادت ازش دوری کن …به مادرت بگو این زن مزاحمه .خدایی از گشت ارشاد هم بهتر عمل میکنه ;lمتاسفم.ایکاش تو جای اون خانمه بودی ببینم دوست داشتی چنین بی احترامی بهت بشه.

خوب حالشو جا اوردی

1 ❤️

2017-01-22 02:19:06 +0330 +0330
نقل از: arasyar داداش گلم داستانی شبیه داستان شما رو من چند سال قبل تجربه کردم، میدونم چه حالی داری، با مکافات و انتقام طبیعت و .... هم کاری ندارم، فقط مطمئن باش بعد یکی دوسال که از باهم بودنتان گذشت، تازه به خودت میای که چه گندی به زندگی خودت زدی و با خودت چیکار کردی، ولی زمانی اینو میفهمی که خیلی دیر شده و همه پل های پشت سرت خراب شده، اونوقت میبینی که چقدر تنهایی .... از من میشنوی سریع کاتش کن و خودت رو از مخمصه نجات بده، چیزی که زیاده دختر خوب و خوشگل، در ضمن این هم یادت باشه فقط عشق میتونه جایگزین عشق بشه یه دختر هم طراز خودت پیدا کن بعد یه مدت اگر به همین افکار امروزت نخندیدی بیا اینجا هرچی از دهنت دراومد بارم کن

داداش عزیزم ممنونم ازت که وقت گذاشتیو مشکل منو خوندی همچنبن ازهمه بابت این کارشون تشکرمیکنم که وقت گرانبهاشو به این مساله اختصاص دادن و واقعا ازهمتون ممنونم…

1 ❤️

2017-08-29 08:58:05 +0430 +0430
نقل از: parsabaharrad پسرمجردی که با زن شوهردار سکس میکنه و اون زن عاشق پسرمیشه و شوهره میفهمه،بعدازینکه شوهره اون زنه طلاقش میده میتونه پسره بره با زنه ازدواج کنه دیگه؟؟؟پس چرا زنه قبول نمیکنه ازدواجو؟؟؟

اگه شما با این خانوم که در عقد یه مرد دیگه است رابطه جنسی داشته باشین بعد از طلاق این خانوم از شوهرش این خانوم تا ابد برای شما نامحرم میشه و نمیتونید باهم ازدواج کنید و عقدتون باطله و اگه از این رابطه بچه دار بشین چون عقد باطله و شما زن و شوهر نیستین بچه حرام زاده میشه

البته از بعد شرعی گفتم امیدوارم ناراحت نشده باشین

2 ❤️

2017-08-29 09:46:30 +0430 +0430
نقل از: mahabad_95 عزیزم فقط احتیاط میکردی و افراطم نمیکردی وگرنه هیچ اشکالی نداره بقیه کسشر میگن حسودی میکنن بهت پاش بیافته شوهر طرفم میکنن ... اصن می خواین نصیحت کنین چرا اومدین اینجا ؟

چون دلسوزش هستن به عنوان هموطن… و هر کس آزاده نظرش و بگه.شما که تشویق می کنی ملت برن ناموس هم دیگه رو بر بزنن کسی بهت گفت چرا حرف می زنی؟

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «