چاق پسند

1389/06/30

سلام

حس عجیبی از نوجوانی در من بوده که باعث شده علاقه زیادی به دختر خانمهای سنگین وزن پیدا کنم ، حال چه تپل و گوشتی چه 200 به بالا… :love:

با اینکه الان 30 سال به بالا دارم ولی نه تا حالا دوست دختری داشتم و نه ازدواج کردم ، با این وجود این مطلب تو سالهای اخیر برام لذت ذهنی بیشتری پیدا کرده چون از طریق اینترنت با سایتها و آدمهایی برخورد داشتم که مثل من فکر میکنن و دیوونه خانماهای گوشتالو هستن ( البته اکثر این سایتها ، عکسها و فیلمها خارجی هستن و خیلی به ندرت ایرانی بوده ) :big(smile):

دوست دارم بدونم کسی بین شما دوستان هست که هم نظر من باشه یا مثل جاهای دیگه ( سایتهای ایرانی ) موج مخالفته که سرازیر میشه :?

فعلاً برای شروع بسه ، بعداً دوباره مزاحم میشم…

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2010-09-30 03:38:03 +0330 +0330
Embroidered & Pink Comp.jpg

2010-10-03 09:13:16 +0330 +0330

واقعا عالی با یک خانم چاق و گوشتالو بودن مثلا کاش میشد شکم ای خانوم را لیسید

3 ❤️

2010-10-04 03:38:35 +0330 +0330

خوشحالم یک نفر هم که شده هم نظر من پیدا شد…

وای که چه لذتی داره بازی با اون شکمای گنده و نرم…

از همه بهتر اینه که با اون هیکل بشینه رو صورتت و نذاره نفس بکشی و …

2 ❤️

2010-10-04 03:50:18 +0330 +0330
wendywett2.jpg
6 ❤️

2010-10-22 04:33:58 +0330 +0330
0 ❤️

2011-01-31 17:31:50 +0330 +0330

سلام دوست عزیز منم دقیقا شرایط تو رو دارم و کشته و مرده فقط زن ها و دختر های چاق و گوشتی هستم ولی منم نه دوست دختر چاقی داشتم ونه ازدواج کردم شاید هم منتظرم یه خانم چاق و توپولی واسه ازدواج پیدا کنم…من تمام سایت های خارجی که در مورد زنهای چاق و توپول هست رو دیدم و نشده یه فیلم یا عکس رو از اون ها از دست بدم این دسته رو به اسم BBWو chubby girl and woman بیشتر میشه پیدا کرد خوشبختانه سایت های زیادی هم در این مورد هست ولی فقط خارجی !!! هیف تو ایران پیدا نمیشه هر چی چیز خوبه تو خارجه!!!..کاشکی هر دو مون به مراد دلمون برسیم :X

3 ❤️

2011-02-01 09:16:36 +0330 +0330

با تشکر از شما دوست عزیز (shayan28)

البته به نظر من تو ایران هم BBW و SSBBW زیاد پیدا میشه ولی به هزار و یک دلیل مثل نسخه های خارجیش نمیشه!!!

لامصبها بد چیزایی هستن منو که دیوونه میکنن… 8}

فعلا که دلمون به همین اینترنت خوشه ، اگه فردا پس فردا جلوی اینو هم نگیرن یا یه بلایی دیگه سرمون نیارن…

درضمن سایتی هست به نام saff.cc از دستش نده تا دلت بخواد کلیپهای بلند ، dvd و hd تو ضمینه مورد علاقمون داره فقط باید حتماً رجیستر بشی :X

بازم خوبه شما قصد ازدواج داری و بالاخره میتونی زوج مناسبتو پیدا کنی =D>

بهر حال از آشنایی با شما خوشحال شدم ، خوش و سلامت باشی…

0 ❤️

2011-02-14 07:13:18 +0330 +0330

سلام دوستان منم عاشق زناي چاقم نميدونيد چه حالي ميده من هم مامانم چاقه هم يه دوس دختر چاق دارم واي هميشه بغلشون ميکنم دستمو بهشون ميمالم فشارشون ميدم …با دوس دخترمم سکس داشتم واااااااي که چه قدر حال ميده جاي همتون خال…
نميدونم چرا خيلي ها دوس ندارن با اينجور ادما سکس کنن از نظر من اينا بهترين گزينه واسه سکس هستند
کون و ممه تا بزرگ نباشن و گوشتي حال نميدن که… =P~

0 ❤️

2011-02-14 07:20:20 +0330 +0330

سلام دوستان نميدونستم واقعا کسايي باشن که به اينجور سکس و مفعول سکسي چاق علاقه مند باشن من که عاشقشونم ميميرم واسه اون هيکل چاق باسن بزرگ و سينه هاي گنده که نرم و داغ هستن… =P~
من هم مامانم چاقه و تپل هم يه دوس دختر دارم که چاقه باهاشم سکس داشتم خيلي خيلي حال ميده جاتون خالي واقعا ايشالا قسمتتون شه…

1 ❤️

2011-02-14 09:02:01 +0330 +0330

دوست عزیز مطمئنم که خیلی ها مثل من و شما چاق پسند هستن ولی به دلایل مختلف از ابراز این مورد خودداری می کنن… :$

بهر حال خوشحالم دوستی دیگر به جمع ما اضافه شده و نظرشو خیلی جسورانه و روشن نوشته ، البته این جسارت علت داره چون بر خلاف من شما تجربه عملی این نوع سکس را داشتی و از لذتش آگاهی کامل داری… :X

4_36.jpg
2 ❤️

2011-02-15 07:08:44 +0330 +0330

خيلي حال ميده
مخصوصا اگه سفيدهم باشه واهل حال
آخه خيلي هاشون طبع سرد دارن
من بادوتادوست بودم
يکي بيحال
يکب هم که شيره ي آدمو ميکشيد سفيدبرفي من
اما انتقالي من باعث شد ديگه نبينمشون
اينجا هم که هستم اينجوري پيدا نکردم

2 ❤️

2011-02-16 08:52:23 +0330 +0330

jimboo2011 امیدوارم دوباره انتقالی بگیری و برگردی پیش سفید برفی و … O:)

خلاصه پیشنهاد میکنم به این سادگی از دست ندیشون :-C

خوش باشی

0 ❤️

2011-02-19 04:00:12 +0330 +0330

من تو نت زياد ميگردم تو سايتهايي که به ايننجور سکس هم مربوطه همينطو بهترين کسي که خوشم اومد ازش bunny dela cruzeخيلي گوشته حتما بريد سرچ کنيد ببينيداره دوستمون راست ميگه سرد مزاجن اکثرا.

1 ❤️

2011-02-19 08:31:53 +0330 +0330

VERY NICE
taste-the-rainbow.jpg

3 ❤️

2011-02-19 14:46:34 +0330 +0330

BUNNY DELA CRUZ IS MY LOVE
b

0 ❤️

2011-02-22 17:18:15 +0330 +0330

chagh??
man ghablan mamooli boodam,ama bade 2sal chon daroo masraf mikardamo… chagh shodam…albate na kheyli chagh
va vasam ajibe harfaye shoma
midoonid chera
harkasi ke ghablan doosam dashto dige nadidam
betori ke az khodam motenafer shodam

alan manzoore man partnere sex nista… man daram rajebe rabeteham harf mizanam…hala sexam ye bakshi azash boode

2 ❤️

2011-02-22 17:41:56 +0330 +0330

…ajibe

1 ❤️

2011-02-23 11:01:29 +0330 +0330

سلام به دوست عزیز khoodka

به نظر من چاق پسندی فرق زیادی با دیگر تمایلات جنسی نداره ، اگر قرار بود همه از یک مدل لذت ببرن پس تکلیف بقیه انسانها چی میشد؟ به علاوه این فتیش در مقایسه با فتیش های عجیب و غریبی که وجود داره خیلی عادی جلوه می کنه ، بحر حال هر انسانی با توجه به فرهنگ ، تربیت ، خانواده ، اجتماع و مسایلی که در طول زندگی باهاش برخورد میکنه تمایلات و خواسته های متفاوتی با دیگران پیدا میکنه و به نظرم اگه بخواهیم از زندگی لذت ببریم باید برای نظرات ، تمایلات و عقاید همدیگه احترام قائل شویم تا هر کسی بتونه آزادانه به آرزوهای خودش برسه…
اگر کسانی که سابقاً دوست شما بودن و پس از چاق شدن شما ازتون دوری می کنن دوست واقعی شما بودن هرگز چنین عملی انجام نمی دادن چون دوستی به ظاهر آدما ربطی نداره و خیلی عمیقتر از این مسائل است ، پس خوشحال باشید که خیلی از دوستان “به ظاهر دوست” خود را از دست دادین…
پیشنهاد می کنم به خودتون اعتماد به نفس داشته باشین و اصلاً چاقی یا لاغری را در زندگی تاثیر ندین ، آدمهایی که دیگران را به خاطر انواع و اقسام موارد ظاهری مورد تمسخر قرار میدن در حقیقت دچار مشکلات روحی و فکری هستن و نباید اهمیتی به اینجور رفتارها داد…
در کل نمی خوام از چاقی دفاع کنم و قبول دارم که از نظر سلامتی این حالت مورد خوشایندی نیست ( همینطور که لاغری هم نیست ) اماواقعیتی است که خیلی از آقایون این حالت را می پسندن ، حلا چراشو نمی دونم ، مثل بقیه مسائل این دنیااینهم رازی است بی پاسخ…

1 ❤️

2011-02-23 13:33:01 +0330 +0330

salam dooste man
mamnoon az tavajohet
rastesh harfe ajib o gharib boodan nist
vase man ajib bood be khatere masaeli ke baraye khodam pish oomade bood
albate in axayike man inja didam mahiban vaghean… lol .dar kol be ghadri in masale roo zendegie shakhsi va hata gheyre shakhsie man tasir gozasht ke baram ghabele bavar nabood chagh ke hichi hata fk nemikardam kasi betoone adamayioke ezafe vazn daran tahamol kone! nemidunam …are
taze bahse zahere chehraro nakardam… be nazare man yani be khatere chizayi ke didam age yeki chehreye kheyliii zibayiam dashte bashe haminke vaznesh balaye 70 bashe baraye kasi ghabele tahamol nist
:)
man ke nadidam in model adamo ama khob yekam az ehsasate badam nesbat be khodam avaz shod

mamnoonam

1 ❤️

2011-02-23 13:36:03 +0330 +0330

rajebe doost naboodane oonam…
harfet doroste
kamaa inke man hamishe fek mikardam aslan momkene behtarin dooste man kasi bashe ke naabinaas…chon vaghean ahamiati nadare
ama rajebe ravabete nazdiktar mesle bf…

harf nazanam sangintare

0 ❤️

2011-02-24 07:44:23 +0330 +0330

من از طرفداران با تجربه چاق هستم ولی پستم نمی یاد
هم زنم چاقه
هم دوست دخترم با وزن 150 و کس پر آب
وقتی کسشو میزارهروصورتم بر می داره صورتم پر آب میشه
در ضمن آدمای چاق حشری تر هستندو داغ تر

0 ❤️

2011-02-25 01:24:30 +0330 +0330

harfe_3 عزیز خوش به حال شما…

اگه تونستی از تجربیاتت بیشتر بنویس

ولی خودمونیما هم همسر هم دوست دختر !!! بابا خیلی خوش اشتهایی…

مراقب خودت باش…

0 ❤️

2011-02-26 06:23:57 +0330 +0330

خدمت شما بگم که ما اینجا حق شما رو که هیچ کدوم رو ندارین خوردیم (خنده و چشمک)

من الاقه زیادی به چاق دارم و وقتی می بینم نمی تونم خودمو کنترل کنم واسه همینالان جفتشون
از اونجایی که به من ثابت شده آدمایچاق خیلی شهوتیترازآدمایمعمولی هستن
وقتی دست به کسشون می زنی سری خیس می شن

1 ❤️

2011-02-26 06:29:28 +0330 +0330

دوست دخترم چاق تر از زنم هست به به همونمیزان شهوانی تر
کسی داره که مگوو مپرس کون و سینه هایی داره که مگوو مپرس
توش گم میشم
زدن روی کسش و سینه هاش کلی حال میده یا شکمش وقتی پاهاشوبالا میدم
و در خدمت همه هستیم

0 ❤️

2011-02-26 11:16:07 +0330 +0330

harfe_3 عزیز ، به من رحم کن !!!

اینطوری که می نویسی بدجوری منو حالی به حالی میکنی…

امیدوارم همیشه غرق در این لذت باشی

0 ❤️

2011-02-28 14:03:25 +0330 +0330

خوب کجا بودی

0 ❤️

2011-03-04 02:07:18 +0330 +0330

یک خانم چاق آلمانی که من دیونشم…

http://1.bp.blogspot.com/5R_LMAmw5uI/TUHMvXmwT2I/AAAAAAAABWc/KevrgKD1snc/s1600/Fanatical_Massage%2526Squashing.divx_thumbs%255B2011.01.27_22.49.42%255D.jpg

0 ❤️

2011-03-31 22:43:32 +0430 +0430

سلام دوست عزیز
من هم مثل شما از وقتیکه یادم میاد عاشق خانمهایه فوق العاده سنگین وزن بودم. حس و حال شما رو کاملا درک میکنم. تقریبا هم سن هم هستیم. شاید باورتون نشه ولی وقتی برای اولین بار سال 1999 با ابتدایی ترین امکانات به کندترین اینترنت ایران (زیر یک کیلوبایت در ثانیه!) متصل شدم اولین آدرسی که در آدرس بار تایپ کردم www.fat.com بود!! البته چندتا اسکرین شات هم از اون زمان دارم که این حرفم رو اثبات میکنه!

دلیلش هم این بود که مطمئن بودم که من تنها کسی نیستم که به خانمهای چاق و خیلی چاق علاقمنده و حتما در اینترنت افراد دیگری این علاقه خودشون رو بروز دادن … که خوب حق با من هم بود. اما همونطور که شما هم اشاره کردید متاسفانه با وجود اینکه تعداد خانمهایه چاق و طرفدارانشون در ایران کم نیست اما متاسفانه اینجا به دلیل عدم اطلاع رسانی کافی، کسی این علاقه خودش رو بروز نمیده.

من چند سال پیش سعی کردم تا اولین گروه در اینترنت رو که مختص به چاق پسندان ایرانی بود رو تشکیل بدم که آدرسش هم این هست : http://groups.yahoo.com/group/Persian_BBW/

اون موقع سعی کردم مثلا سایت رو ترو تمیزو مرتب درست کنم و عکسها و فایلهای اون سایت رو طوری انتخاب کردم که هم باب سلیقه آقایون باشه و هم اینکه به خانمها هم نشون بده که این صرفا یک سایت که به ارضا کردن امیال جنسی می پردازه نیست و با هدف دیگری بوجود اومده …

البته به دلیل مشکلات خودم و کمبود وقت نتونستم ادامه بدم و الان سالهاست که داره خاک میخوره … ولی حداقل میتونم ادعاکنم که اولین نفری هستم که در اینترنت صفحه یا گروهی رو برای چاقپسندان ایرانی بوجود آوردم و الان هم از اینکه میبینم اینجا هم چنین صفحه ای تشکیل شده خوشحالم … اما هدف من خیلی بهتر و بزرگتر از ایجاد یک صفحه مختص مسائل جنسی بود. گسترش فرهنگ چاقپسند بودن و کمک به چاقها و چاقپسندها برای کنار اومدن با این قضیه میتونه کمک بیشتری به امثال من و شما بکنه تا فقط پرداختن به مسائل جنسی در این زمینه.

بی صبرانه منتظر پاسخ و همکاری دوستان هستم.

IranianFA (Fat Admirer) … xxx

2 ❤️

2011-04-01 03:30:07 +0430 +0430

سلام بر دوست قدیمی

از اینکه میبینم هنوز هم فعال هستی و به این زیبایی مطلب مینویسی خیلی خوشحالم…

عزیز مطمینم که اولین ایرانی هستی که درمورد BBW و SSBBW گروهی تشکیل داده و این قابل ستایشه ، البته منهم عضو کوچکی از آن گروه بودم که در سال 2004 ( 7 ساله پیش ، چقدر زمان سریع میگذره ) یه مطلب نوشتم که مورد استقبال شما دوست عزیز هم واقع شد ، یادش بخیر…

البته جالب اینه که بعد از این همه سال هنوز هم در دنیای واقعی موفق نبودم و با همین نت خودمو راضی میکنم ( البته اگر تنهام دلیلش اینه که خودم دنبالش نرفتم ، به خاطر مسایل عدیده شخصی )

شما چطوری ؟ امیدوارم تو این سالها تجربه های موفق و مختلفی کرده باشی و حداقل به تعدادی از دختر خانمها ثابت کرده باشی که هستن آقایانی که عاشق این مدل از خانمها هستن …

اگه برات امکان داره از این صفحه استفاده کن و مطلب بیشتر بنویس ، تا دوستان چاق پسند بیشتری اعلام وجود کنن…

تا بعد…

0 ❤️

2011-04-01 07:56:17 +0430 +0430

من هم چاق دوس دارم
معتقدم هر گل 1 بویی داره
mahvash_200@yahoo.com

0 ❤️

2011-04-01 09:59:13 +0430 +0430

سلام برادر WW6ZZ !!

ما مخلص تمام دوستان چاقو چاق پسند خودمون هم هستیم … شما خیلی لطف دارید نسبت به من … مثل اینکه این دنیایه مجازیه اینترنت هم با وجود اینکه از دنیایه واقعیه ما گسترده تره اما باز هم نتونسته بین چاقپسندان ایرانی جدایی بندازه! خیلی خوشحال شدم که به این زودی جواب دادین. واقعا بقول شما چقدر زود گذشت …

من از خود همون سایت یکی دو تا دوست خیلی خوب (البته آقا) پیدا کردم که انشاالله شما هم جزوشون بشید … البته شما خیلی زود کمرنگ شدید اونجا و دیگه نیومدید.

آقا این چاقهای اینترنی باعث افسردگی میشند … نگاه نکنید اینها رو !! مثلا همون خانم آلمانی Lailani که دل شما رو برده وزنی بالای 200 کیلو داره که برای امثال من و شما تو ایران تقریبا افسانه محسوب میشه! قابل توجه خانمهایی که 70 کیلو وزن دارند و فکر میکنن که مثلا به خیال خودشون “چاق” محسوب میشن! دیگه نمیدونن تو کتاب چاقپسندان 70 کیلو مگس وزن هم به حساب نمیاد و حتی تپل هم بزور میشه خطابشون کرد … چه برسه به چاق! راستش من در تلاش هستم چجوری خودمو راضی کنم با زیر 130 کیلو ارتباط برقرار کنم …!! و همیشه از این بابت سرزنش میشدم و با عدم درک کامل طرف مقابل مواجه بودم. ولی چه کنم دوست عزیز؟؟ من اصلا بنظرم دختری که شکم نداشته باشه ناقص الخلقه محسوب میشه چون یکی از مهمترین اعضایه بدنش رو نداره!

نمیدونم خدا مارو چجوری آفریده … بعضی وقتها میگم چرا تفاوت بین سلیقه ها از زمین تا آسمون هست؟ من نمیتونم تصور یک دختر لاغر رو داشته باشم و برخی دیگر هم همین نظر رو نسبت به چاقها دارند. ولی من فکر میکنم قشنگترین احساس رو دارم و از چاقپسند بودن خودم گله مند نیستم … از دنیایه لاغر پسند گله دارم. چون میدونم لاغر پسندی خیلی وقتها سلیقه ای تحمیلی هست و افراد نسبت به غریزشون لاغری رو انتخاب نمیکنند.

امیدوارم با خوندن این مطالب هم آقایون علاقمند فعالتر بشن هم خانومها متوجه بشن که درست همون نکاتی که از نظر اونها منفی هست در چشمان ما آقایون چاق پسند کاملا نکات قوت و هائز اهمیتی هستن که به جذابیتشون میافزایند، نه اینکه از اون بکاهند.

ای کاش خانمهای چاق میتونستند خودشون رو از دریچه نگاه ما آقایون چاقپسند نگاه کنن تا ببینند برای ما چاق بودن اونها فقط یک جذابیت جنسی نیست … بلکه زیبایی و چشم نوازی هم محسوب میشه.

موفق باشید
پیمان

0 ❤️

تاپیک‌های تازه

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «