چرا بسیجی‌‌ها وقتی میخوان زر بزنن اول میگن که بسیجی‌ یا آخوند نیستن؟ واقعا چرا؟

1393/12/28

من موندم تو کار این کونیا، مشکلات روانی‌ شدیدی دارن مثل اختلال شخصیتی، دو قطبی ، چند قطبی، همشونم بر خلاف قوانین اسلام pleasantry اینجان دنبال کیر میگردن واسه کس ننشون. واقعا چرا؟

naakh.jpg
6400 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-03-19 05:39:17 +0330 +0330

چرا؟

0 ❤️

2015-03-22 18:14:43 +0430 +0430

کس خواهر و مادر هر چی بسیجی و اخوند.ولی هرکسی اگه چیزی بگه که تو به به مزاجت خوش نیاد.سریع یه برچسب بسیجی یا طرفدار ملاها تو بهش میچسبونی.والا ملت میترسن حرف بزنن.اول میان خود زنی میکنن که شاید جنابعالی بی خیالشون بشی ولی شما بی خیال بشو نیستی.حالا من یه سوال از شما دارم.شما چرا انقدر میگی زنده باد یهود,درود بر اسراعیل,امنیت اسراعیل تامین باید گردد,مگه شما ایرانی نیستی,پس چرا مال اونا رو میخوری.عوض خوردن مال اسراعیل می تونی بگی مرگ بر اخوندا,مرگ بر حکومت اخوندی,فکر کنم این طوری بیشتر به مزاج دیگران خوش بیاد.

0 ❤️

2015-03-25 06:44:35 +0430 +0430

[quote=farzad.93]کس خواهر و مادر هر چی بسیجی و اخوند.ولی هرکسی اگه چیزی بگه که تو به به مزاجت خوش نیاد.سریع یه برچسب بسیجی یا طرفدار ملاها تو بهش میچسبونی.والا ملت میترسن حرف بزنن.اول میان خود زنی میکنن که شاید جنابعالی بی خیالشون بشی ولی شما بی خیال بشو نیستی.حالا من یه سوال از شما دارم.شما چرا انقدر میگی زنده باد یهود,درود بر اسراعیل,امنیت اسراعیل تامین باید گردد,مگه شما ایرانی نیستی,پس چرا مال اونا رو میخوری.عوض خوردن مال اسراعیل می تونی بگی مرگ بر اخوندا,مرگ بر حکومت اخوندی,فکر کنم این طوری بیشتر به مزاج دیگران خوش بیاد.[/quote]
گوه نخور بسیجی‌ کثیف. حالا فکر می‌کنی بگی‌ مرگ بر اسلام دیگه هر دفاعی میتونی‌ از رژیم اسهالی بکنی؟ آی کیو در حد باقالی …

0 ❤️

2015-03-25 17:27:31 +0430 +0430

تو کلا شخصیتت در حد همون ریدن.اگه ادم می خواد توهینی هم به یکی بکنه مودبانه میکنه.طرز حرف زدن هر کس نشون دهنده شخصیتش هست که خوشبحتانه تو اصلا نداری.فکر میکنی با عرعر کردن و توهین به دیگران خیلی گنده وکی,نه خیر هیچ گهی نیستی.فقط یک اشغالی.

0 ❤️

2015-03-25 19:36:48 +0430 +0430

[quote=جیمبل][quote=پسر_تهرانی][quote=جیمبل]
خب…ما باید از ظرفیت دشمنی این دو… کمال استفاده رو بکنیم و این دو رو به جون هم بندازیم…
مطمئنا اسراییل پیروز میشه… چون تکنولوژیش قوی تره
و ما از شر مـ.ـلاها راحت خواهیم شد
امکان نداره بشه به طریق دیگری…این رژیم رو انداخت
مردم ایران حتی حاضر نیستند در مورد کمترین مشکلاتشون بحث کنن…مبادا انـ.ـگ سـ.ـیاسی بخورن[/quote]

اشتباه شما همینجاست که فکر میکنی اسراییل اگه پیروز بشه به نفع ما میشه.
الان داعش هم مخالف حکومت ماست، موافقی به اون هم میدون بدی؟![/quote]
اولا داعش رو بشاراسد و خامنه ای پدید آوردند و داعش…دشمن ایزدیها و غربیها و عربستان است
ما که دشمنی خاصی از داعش علیه ایران و شیعه ندیدیم…
در ثانی…کسیکه داعش رو با اسراییل مقایسه کنه…مشخصه هیچی نمیدونه
بدرود[/quote]

bsj2_1.jpg
0 ❤️

2015-03-26 06:48:26 +0430 +0430

این بچه کلا معلوماتش در حد اینه که به همه بگه بسیجی و ملا کلا چیز دیگه بارش نیست.بچه جان داعش از دشمنان اصلی تشیع چون کلا شیعه رو بدعت میدونه ویک فرقه انحرافی.واگر هم تا حالا بطور مستقیم با ایران وارد جنگ نشده بخاطر اینه که میدونه این ملا ها مادرشو میگان.و تشکیل دهنده اصلی این گروه کشور عربستان وچند کشور حاشیه خلیج هستن که بخاطر جلوگیری از نفوذ شیعه در منطقه اونو به وجود اوردن.واز همه مهمتر بخاطر ججلوگیری از نفوذ ایران در منطقه.که متاسفانه تیرشون به سنگ خورد واین گروه باعث نفوذ هر چه بیشتر ایران در عراق و سوریه شد.بطوری که مستشاران نظامی ایران در عراق و سوریه بطور کامل فرماندهی مبارزه با این گروه و دردست گرفتن و اگه ایران پاشو از عراق و سوریه کنار بکشه این دو کشور سقوط میکنن.در حالی که امریکا و اعتلاف جهانی هیچ کار خاصی نتونست انجام بده.

0 ❤️

2015-03-26 06:53:01 +0430 +0430

من کاری به رفتار نه چندان مناسب صاحب این تاپیک ندارم. ولی در این مورد کاملا حق داره. من به چشم خودم دیدم توی همین انجمن یه عده بسیجی با بدگویی از اسلام شروع می کنند و بعد مسیر رو منحرف می کنن تا به خواستشون برسن. دگراندیشان باید بیشتر احتیاط کنند تا تو اینجور دام ها نیوفتند.

0 ❤️

2015-03-26 06:58:21 +0430 +0430

[quote=farzad.93]این بچه کلا معلوماتش در حد اینه که به همه بگه بسیجی و ملا کلا چیز دیگه بارش نیست.بچه جان داعش از دشمنان اصلی تشیع چون کلا شیعه رو بدعت میدونه ویک فرقه انحرافی.واگر هم تا حالا بطور مستقیم با ایران وارد جنگ نشده بخاطر اینه که میدونه این ملا ها مادرشو میگان.و تشکیل دهنده اصلی این گروه کشور عربستان وچند کشور حاشیه خلیج هستن که بخاطر جلوگیری از نفوذ شیعه در منطقه اونو به وجود اوردن.واز همه مهمتر بخاطر ججلوگیری از نفوذ ایران در منطقه.که متاسفانه تیرشون به سنگ خورد واین گروه باعث نفوذ هر چه بیشتر ایران در عراق و سوریه شد.بطوری که مستشاران نظامی ایران در عراق و سوریه بطور کامل فرماندهی مبارزه با این گروه و دردست گرفتن و اگه ایران پاشو از عراق و سوریه کنار بکشه این دو کشور سقوط میکنن.در حالی که امریکا و اعتلاف جهانی هیچ کار خاصی نتونست انجام بده.[/quote]
یه سر به تاپیک قاسم شمبول طلا هم بزنی‌ بد نیست. بیشتر میخندن بهت

0 ❤️

2015-03-26 06:58:54 +0430 +0430

[quote=din.zade]من کاری به رفتار نه چندان مناسب صاحب این تاپیک ندارم. ولی در این مورد کاملا حق داره. من به چشم خودم دیدم توی همین انجمن یه عده بسیجی با بدگویی از اسلام شروع می کنند و بعد مسیر رو منحرف می کنن تا به خواستشون برسن. دگراندیشان باید بیشتر احتیاط کنند تا تو اینجور دام ها نیوفتند.[/quote]
سپاس از شما دوست دانا و گرامی

0 ❤️

2015-03-26 08:06:02 +0430 +0430

من عادت ندارم به کسی توهین کنم.ولی تو واجب توهینی تو انقدر بیشعوری که اصلا نمیدونی بسیجی به کی میگن.وتا کسی میاد یک کلمه حرف بزنه در گاله رو باز میکنی و بهش میگی بسیجی.بسیجی به کسی میگن که برای دغاع از خاک کشورش به طور داوطلب به جنگ میره.وسگش به تو وطن فروش خایه مال اسراعیل و یهود شرف داره.حالا هر چقدر دلت می خواد بیا زر ,بزن,و عر عر کن.

0 ❤️

2015-03-26 08:15:47 +0430 +0430

[quote=farzad.93]من عادت ندارم به کسی توهین کنم.ولی تو واجب توهینی تو انقدر بیشعوری که اصلا نمیدونی بسیجی به کی میگن.وتا کسی میاد یک کلمه حرف بزنه در گاله رو باز میکنی و بهش میگی بسیجی.بسیجی به کسی میگن که برای دغاع از خاک کشورش به طور داوطلب به جنگ میره.وسگش به تو وطن فروش خایه مال اسراعیل و یهود شرف داره.حالا هر چقدر دلت می خواد بیا زر ,بزن,و عر عر کن.[/quote]
برو گمشو کونی بسیجی! اگه می دونستم یک مادرر جنده بسیجی هستی عمرا محل سگتم نمی ذاشتم. جات تو کون خره

0 ❤️

2015-03-26 09:39:27 +0430 +0430

[quote=farzad.93]من عادت ندارم به کسی توهین کنم.ولی تو واجب توهینی تو انقدر بیشعوری که اصلا نمیدونی بسیجی به کی میگن.وتا کسی میاد یک کلمه حرف بزنه در گاله رو باز میکنی و بهش میگی بسیجی.بسیجی به کسی میگن که برای دغاع از خاک کشورش به طور داوطلب به جنگ میره.وسگش به تو وطن فروش خایه مال اسراعیل و یهود شرف داره.حالا هر چقدر دلت می خواد بیا زر ,بزن,و عر عر کن.[/quote]
دوستان هم که حسابی‌ قهوه ایت کردن. بسیجی‌ سایبری، شهوانی جای تو نیست. هیچ جا جای تو نیست به غیر از ته چاه فاضلاب جمکران و بزودی همون‌جا دفنتون می‌کنیم.

0 ❤️

2015-03-26 09:45:57 +0430 +0430

[quote=هیناتا ژاپنی]نه فرزاد اشتباه نکن بسیجی برای دفاع از وطنش نرفته و نمیره برای محکم شدن صندل خامنه ای میره فهمیدی؟
دومش اینکه بسیجی به کی میگن : به اسید پاش به گشت ارشادی ها متوجه شدی؟[/quote]
درود به تو هیناتای عزیز. اگه این بسیجی‌‌های گوساله می‌دونستن که هیناتا چه شخصیت والا و بزرگواریه… اگر هر دختری فقط هیناتا رو به عنوان الگوی خودش قرار میداد الان تمام پسر‌ها ناروتو شده بودن. بسیجی‌ در گوه خودش خواهد مرد و فوقش فکر می‌کنه فاطمه (یا همون فاجعه) الگوی زن باید باشه. روزی میرسه که به جای زندگی‌ کیری‌ عرب‌های پست فطرت داستان عشق هیناتا به ناروتو در ذهن دخترهای ایرانی جا بگیره. اون روز خیلی‌ نزدیکه، خیلی‌ نزدیک…

hinata.jpg
0 ❤️

2015-03-26 17:12:45 +0430 +0430

هیناتاجان من میخوام بدونم اگه فردا دشمن به کشورت حمله کنه تو میشینی ونگاه میکنی وبه این فکر میکنی که صندلی خامنه ای ممکن سفت بشه یا ثباتشبیشتر شه.خیلی ها بودن که با اینکه با حکومت مخالف بودن برای کشورشون رفتن و جنگیدن.بدون اینکه به صندلی خامنه ای فکر کنند.واگه تو نظرت اینه که فردا یک کشوری به ما حمله کرد ما چون با خامنه ای مخلف هستیم بشینیم و نگاه کنیم من باهات مخالفم.ما به خاطر کشور مون میجنگیم نه بخاطراب منی.

0 ❤️

2015-03-26 17:58:34 +0430 +0430

باسلام و عرض خسته نباشید خدمت دوست محترم
دوست من شما حق نداری به هر دینو ومذهبی توهین کنی و این سوال برام پیش اومده که چرا جنابعالی فقط به دین اسلام گیر دادی ؟ می خوام بدونم مشکلت با دین اسلام چیست؟ و چرا بادین های دیگه مشکل نداری ؟؟ و دوست من این دین اسلامی که تو کشور ایران جریان داره بیشترش درست نیست و شما باید اون کسایی که این کارو کردن توجیح بکنید نه دین اسلام را من به شما قول میدم که بیشتر مسلمانان محور اصلی دین اسلام را نمی فهمند و نخواهند فهمید
به هر حال من بنده ی حقیر خدمت شما هستم
موفق باشی

0 ❤️

2015-03-26 18:02:09 +0430 +0430

[quote=mmtr]باسلام و عرض خسته نباشید خدمت دوست محترم
دوست من شما حق نداری به هر دینو ومذهبی توهین کنی و این سوال برام پیش اومده که چرا جنابعالی فقط به دین اسلام گیر دادی ؟ می خوام بدونم مشکلت با دین اسلام چیست؟ و چرا بادین های دیگه مشکل نداری ؟؟ و دوست من این دین اسلامی که تو کشور ایران جریان داره بیشترش درست نیست و شما باید اون کسایی که این کارو کردن توجیح بکنید نه دین اسلام را من به شما قول میدم که بیشتر مسلمانان محور اصلی دین اسلام را نمی فهمند و نخواهند فهمید
موفق باشی[/quote]
دوست عزیز شمل تازه اول زاهی! منم خیلی وقت پیش مثل شما حرف می زدم تا اینکه همه حقایق برام روشن شد. تمام تاپیک های مربوط به اسلام رو با همه کامنتاش بخون تا بیای تو دور اونوقت من بهت یک سری منبع جدید معرفی می کنم

0 ❤️

2015-03-26 18:12:43 +0430 +0430

[quote=mmtr]باسلام و عرض خسته نباشید خدمت دوست محترم
موفق باشی[/quote]
حرف شما کاملا صحیحه این دینی که الان در ایران جریان داره به هیچ وجه اسلام واقعی نبیست بلکه تا چندین برابر توسط اخوندها تعدیل شده. دین اسلام واقعی دین داعش، طالبان و یا حتی بد تر از اونه. همون دینیه که بر اساس اون علی و عمر به ایران حمله می کنند و حمام خون راه می ندازند و به زنان و کودکان تجاوز می کنند. همون دینیه که هر کی کوچکترین انتقادی بر علیه اسلام بکنه باید در جا سنگسار و یا گردن زده بشه. این بسیجی ها رو نگاه نگن که ممکنه بشه باهاشون بحث مذهبی کرد. تغییرات عصر روشنفکرانه باعث شده دین اسلام و مسلمانان تغییرات زیادی بکنند. اسلام اصیل و مسلمانان اصیل (یعنی صدر اسلام) جواب انتقاد رو با شمشیر می دادند (بر اساس قرآن)
در ضمن مشکل اکثریت قریب به اتفاق ما (منظور اعضای فعال تاپیک های دینی) اصل دینه! دین اسلام شاید از بقیه دین ها وسیع تر باشه (با توجه به فاصله زمانی) ولی ماننده یک غده سرطانی بزرگتر بودنش نه تنها کمکی نمی کنه بلکه باعث نابودیه نسل بشریته

0 ❤️

2015-03-26 18:15:47 +0430 +0430

[quote=mmtr]سلامی دوباره
اول راه نیستم تازه به این سایت عضو شده ام
حالا میشه بهم بگید این کینه از کحا شروع شده ؟؟[/quote]
کامنت آخر منو بخونین! ببینید اسلام موجب شد که بزرگترین تمدن های زمان خودشان نظیر ایران، مصر، عراق و حتی افغانستان تبدیل به وحشی ترین و عقب مونده ترین ها بشن. حال این غده سرطانی یقه ما رو گرفته و اینبار به اسم حکومت اسلامی داریم به دره ای سقوط می کنیم که تنها و تنها دین علتشه

0 ❤️

2015-03-26 18:17:57 +0430 +0430

فرمایشات شما تا حدودی درست
ولی دوست من من می تونم بگم اون زمان پیامبر نگفته بود که باید با اجبار دین ترویج پیدا کند
حتی درباره ی این موضوع ایه قران نیز هست پس در ان زمان عمر و ابوکر خیانت کار هستند چون انها از ایران یک عقده داشتند

0 ❤️

2015-03-26 18:26:42 +0430 +0430

[quote=mmtr]فرمایشات شما تا حدودی درست
ولی دوست من من می تونم بگم اون زمان پیامبر نگفته بود که باید با اجبار دین ترویج پیدا کند
حتی درباره ی این موضوع ایه قران نیز هست پس در ان زمان عمر و ابوکر خیانت کار هستند چون انها از ایران یک عقده داشتند[/quote]
دوست عزیز علی هم در این جنگ ها نقش بارز داشت

0 ❤️

2015-03-26 18:35:27 +0430 +0430

البته
ولی نه به اون صورتی که عمر و ابوبکر و … چنین کارهای کثیفی به بار بیارند
اینها همان انسایی هستند که به دختر پیامبر رحم نکردند انتظار دارید به ملت ایران رح داشته باشند؟؟؟
حال اون زمان درست حال این زمان هست چون اون زمان انسایی کثیف با ظاهری درست کار دوره بر پیامبر بودند و قتی که بعد از پیامبر به قدرت رسیدند هرکاری کردند

0 ❤️

2015-03-26 18:42:37 +0430 +0430

[quote=mmtr]البته
ولی نه به اون صورتی که عمر و ابوبکر و … چنین کارهای کثیفی به بار بیارند
اینها همان انسایی هستند که به دختر پیامبر رحم نکردند انتظار دارید به ملت ایران رح داشته باشند؟؟؟
حال اون زمان درست حال این زمان هست چون اون زمان انسایی کثیف با ظاهری درست کار دوره بر پیامبر بودند و قتی که بعد از پیامبر به قدرت رسیدند هرکاری کردند[/quote]
ببنیند دوست عزیز دیگه یک چیز باید چقدر از خودش بوی گند ترشح کنه که شما به کثیف بودنش شک کنین. وقتی اسلام جز بدی برای بشریت چیزی بهمراه نداشته در حالی که اگر از طرف خدا بوده باشد - یعنی خدایی که به ضعف انسان ها اشنایی کامل دارد، باید جز خوبی برای بشریت چیزی بهمراه نداشته باشد. تا کی باید خودمون رو گول بزنیم و همش توجیهش کنیم. والاه در دنیای علم که با یکی از این شواهد می شه یک اصل رو زیر سوال برد ولی در دنیای قلب خیر. اسلام رو در قبل خودمون نگه داشته ایم و حاضر نیستیم حقایق رو بپذیریم

0 ❤️

2015-03-26 18:46:45 +0430 +0430

شما فکر میکنید که فقط این اسلام این خصوصیات رو داره؟

0 ❤️

2015-03-26 18:59:58 +0430 +0430

[quote=mmtr]شما فکر میکنید که فقط این اسلام این خصوصیات رو داره؟[/quote]
البته این نربوط به همه ادیانه. حتی در مورد سایر ادیان شاید بدتر هم باشه! ببیینید دین کلا یک مسئله منفیه در مورد اسلام چون قوانین بسیار گسترده ای رو تدوین کرده باعث شده جلوی دست و پای مردم رو تا اندازه بیشتری در مقایسه با سایر ادیان بگیره. از نظر من دین مثل غل و زنجیره که هر چقدر اون رو گسترده تر و بزرگترش کنی رهایی ازش سخت تر میشه و اینه قضیه اسلام!
در مورد سایر ادیان بعنوان مثال اوروپا بعد از گرویدن به مسیحیت و اجرای قوی قوانین دینی طی هزار سال فقط و فقط پسرفت کرد اما بعد از رنسانس و کمرنگ تر شدن دین، اوروپا از هر لحاظ پیشرفت چشمگیری کرد.

0 ❤️

2015-03-26 19:08:42 +0430 +0430

البته
دین شامل یکی دونفر نمی شه
اگه دین از بین بره بسیاری از مردمان خودکشی خواهند کرد
چون ازهیچ چیزی نخواهند ترسید ویک فاجعه به وجود خواهد امد
حتی در دین مثلا مسیحیت یک قیضه ای بود که هرکسی هر غلطی دلش می خواست انجام میداد و در اخر پولی به کلیساها میداد و در نظر خودشان فکر میکردند که پاک شده اند پس چرا به دین مسیحیت هیچی نمیگید؟

0 ❤️

2015-03-26 19:15:08 +0430 +0430

[quote=mmtr]البته
دین شامل یکی دونفر نمی شه
اگه دین از بین بره بسیاری از مردمان خودکشی خواهند کرد
چون ازهیچ چیزی نخواهند ترسید ویک فاجعه به وجود خواهد امد
حتی در دین مثلا مسیحیت یک قیضه ای بود که هرکسی هر غلطی دلش می خواست انجام میداد و در اخر پولی به کلیساها میداد و در نظر خودشان فکر میکردند که پاک شده اند پس چرا به دین مسیحیت هیچی نمیگید؟[/quote]
دوست عزیز من در در مورد مسحیت هم گفتم. کلا به اصل دین اشاره کردم. فکر کنم کامنت قبلیمو با دقت نخوندین. در مورد خودکشی مردم تا حدود زیادی مخالفم. شاید در دوران قدیم اینطور بود ولی امروزه مردم بسیار روشنفکر تر از اینند چه بسا اکثر مردم حتی همان به ظاهر دینداران در عمل دینی ندارند وقتی که اکثرا به روح و بهشت و جهنم که اصول اولیه دین هست معتقد نیستند. پس چرا با قوانین دست و پاگیری که مربوط به بشر هزار و چهارصد سال پیش بود خودمان رو به نابودی بکشیم

0 ❤️

2015-03-26 19:21:55 +0430 +0430

فرمایشات شما کاملا درست هستند ولی اگر دین از بین بره
باید ما چشمانمان را بر ناموسمان ببندیم
چونکه در خارج از ایران این طور میباشد

0 ❤️

2015-03-26 19:29:31 +0430 +0430

به هر حال هرچقدر وقت بزاریم واسه اینجور مطالب کمه
فقط اینو می تونم بگم که هرانسانی در این دینا فقط خودشو داره و هر کاری که انجام میده واسه خودش کرده به هرحال من سعی میکنم نه به کسی زور بگم نه حق کسی رو پای مال و خورم وعبادتم را نیز تالحظه مرگم انجام خواهم داد چه در دین اسلا م و چه در ادیان مختلف
شاد باشید ببخشید دیگه سرتون رو درد اوردم.

0 ❤️

2015-03-26 19:30:31 +0430 +0430

[quote=mmtr]فرمایشات شما کاملا درست هستند ولی اگر دین از بین بره
باید ما چشمانمان را بر ناموسمان ببندیم
چونکه در خارج از ایران این طور میباشد[/quote]
حرف شما صد درصد صحیح نیست چون مثلا هنوز در کشورهای شرقی با وجود فاصله داشتن از ذین به اینجور مسائل تعصب دارند. اما خوب چرا فکر می کنید این نوع تعصب یک مسئله مثبته! ایا تا بحال از خارج به این قضیه نگاه کرده ایند! قرار نیست که ناموس شما به شما خیانت کنه مثلا اگه لباسای لختی بپوشه و یا اینکه با دیگران بگو بخند بکنه! در کل فرهنگ مردم بالاتر می ره، اعتمادا بیشتر می شه و این عقده سکس هم از بین بره (متاسفانه در ایران همه نگاه ها فقط و فقط شهوانیه)
در هر حال در آن حالت که دینی نباشه بازهم شما می تونین سلیقه خودتون رو اعمال کنین و همونطور که می خواهین زندگی کنین! تعصب به ناموس یک مسئله شخصیه و چندان دینی نیست

0 ❤️

2015-03-26 19:31:40 +0430 +0430

[quote=mmtr]به هر حال هرچقدر وقت بزاریم واسه اینجور مطالب کمه
فقط اینو می تونم بگم که هرانسانی در این دینا فقط خودشو داره و هر کاری که انجام میده واسه خودش کرده به هرحال من سعی میکنم نه به کسی زور بگم نه حق کسی رو پای مال و خورم وعبادتم را نیز تالحظه مرگم انجام خواهم داد چه در دین اسلا م و چه در ادیان مختلف
شاد باشید ببخشید دیگه سرتون رو درد اوردم.[/quote]
من واقعا از مصاحبت با اندیشمند بزرگی مثل شما لذت بردم
شب خوش give_rose

0 ❤️

2015-03-26 19:32:25 +0430 +0430

درضمن دوست من من خیلی شرف یاب شدم از صحبت کردن باشما ولی یک لحظه فکر کنید که این دین اسلام قبل از انقلاب چه محبوبیتی داشت؟؟؟؟؟
به قول شما همه چیز هم فراهم بود

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «