چرا بعضی زنا سکس خشن دوس دارن

1396/01/05
**علاقه‌ی برخی زنان به سکس خشن** (برگرفته از[ marde-rooz.com](http://marde-rooz.com/63889/))

علاقه به سکس خشن، در ساده‌ترین تعبیر، بازی‌ها و اداهایی است که موجب تحریک جنسی بعضی زنان می‌شود. پذیرش ضربات کوچک بر روی باسن‌شان، چنگ‌زدن و کشیدنِ خفیفِ موی سرشان، علاقمند بودن به بستنِ دست‌شان یا پوشاندن چشم‌شان در حین عشقبازی، از جمله اداهایی است که بعضی‌ها را تحریک می‌کند.

اصلاً و ابداً منظور این نوع زنان، پذیرش خشونت یا احساس تسلیم یا هر نوع فکر منفی نیست. این نکته نیز لازم است عنوان شود که اکثریت زنان اگر متوجه رفتار خشونت‌آمیز یا تحقیرآمیز در مردان شوند به طور طبیعی تمایل جنسی‌شان بلافاصله فروکش می‌کند و رغبتی برای ادامه‌ی همبستری نشان نمی‌دهند.

به گفته متخصص امور جنسی و استاد روانشناسی دانشگاه نیویورک؛
دکتر “Zhana Vrangalova”: «این نوع میل جنسی، بیشتر از آن که فکر می‌کنیم در بین زنان عمومیت دارد. بر اساس تحقیقات یکی دیگر از دانشگاه‌های آمریکا، ۵۷% زنان با ایده “ادای خشونت در حین عشقبازی” تحریک می‌شوند.»

دنبال چرایی این مسئله و اینکه آیا این نوع زنان از نظر اخلاقی با دیگران فرق دارند نباید گشت. چون واقعا یک عمل خیلی خصوصی در حین هیجانات جنسی است. خیلی از زنان باید شرط های اصلی نظیر حس اعتماد و حس عاشقانه و میل شدید برای خواستن یک فرد را داشته باشند تا خود را بی‌مهابا در اختیار دیگری قرار دهند.

سکس به ظاهر خشن در حقیقت نوعی بازی جنسی است و ربطی به بی احترامی به زنان ندارد. زنان این دوره و زمانه که به سختی و با پشتکار توانستند به موقعیت و احترام و استقلالی کمابیش برابر با مردان در جامعه دست یابند به این دلیل در اتاق خواب به خشونت‌پذیری تمایل نشان می‌دهند چون فقط و فقط باعث تحریک‌شان می‌شود.

منبع: [“Why some women like Rough Sex”](http://www.cosmopolitan.com/sex-love/news/a31879/rough-sex-november-2014/)
4301 👀
5 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-03-25 16:18:13 +0430 +0430

زنا به طور طبیعی دوس دارن تحت سلطه و حمایت مرد باشن اما نه به طور استبدادی .متاسفانه بعضی آقایون متوجه این نکته نیستن و طوری با زن جماعت رفتار می کنن که انگار برده جنسی هستن

4 ❤️

2017-03-25 18:17:45 +0430 +0430

ممنونم خیلی جالب بود

0 ❤️

2017-03-25 18:18:32 +0430 +0430

مرسی مفید و کاربردی بود

0 ❤️

2017-03-25 18:44:26 +0430 +0430

البته اگر یکی‌ بخواهد دلیل این چیز رو بر اساس نظریه تکامل تدریجی‌ توضیح بده…احتمالا میگه خشونت یک مرد در سکس نشون دهنده قوی بودن مرد رو داره و زنها به طور غریزی دنبال این هستن که قویترین مردها بشه پدر بچشون!

اصلا دلیل اینکه زنها از نظر جنسی‌ جذب مردهای خاصی‌ میشن که ممکنه به نظر آدمهای‌ ناجور هم بیان، همینه که به صورت ناخود آگاه زن دنبال راستگویی و اینجور چیزا نیست بلکه می‌خواد کسی‌ پدر بچشون بشه که ژن‌های بهتری داره نه اینکه آدم خوب یا با آبرویی باشه!

حتا بعضی‌‌ها معتقد هستن که به همین دلیل خیلی‌ از زنها فانتزی این رو دارن که بهشون تجاوز بشه!

0 ❤️

2017-03-25 19:36:08 +0430 +0430

جالب بود
منم خشن دوس دارم در صورتی که بدونم طرف دوسم داره و کاراش از رو بی احترامی نیس اگه بفهمم یکی از عمد من و اینور اونور پرت میکنه به جا ایکه تحریک بشم اعصابم خورد میشه.عشقم میدونست چیا دوس دارم ولی الان با هر کی رفیق میشم بهم حال نمیده به خیلیا میگم اهل سکس نیستم فکر میکنن ادا تنگاس ولی واقعا با بعضیا حال نمیده همین دو هفته پیش با یه دوس پسرام رابطه داشتم بهش می گفتم باث برام بخوری می گف دوس ندارم بو میده و خیسه بعد فک کنید بهش می گفتم من وحشیم دوس دارم شوتم میکرد رو هوا :(

1 ❤️

2017-03-26 07:36:36 +0430 +0430
نقل از: مهرسانام جالب بود منم خشن دوس دارم در صورتی که بدونم طرف دوسم داره و کاراش از رو بی احترامی نیس اگه بفهمم یکی از عمد من و اینور اونور پرت میکنه به جا ایکه تحریک بشم اعصابم خورد میشه.عشقم میدونست چیا دوس دارم ولی الان با هر کی رفیق میشم بهم حال نمیده به خیلیا میگم اهل سکس نیستم فکر میکنن ادا تنگاس ولی واقعا با بعضیا حال نمیده همین دو هفته پیش با یه دوس پسرام رابطه داشتم بهش می گفتم باث برام بخوری می گف دوس ندارم بو میده و خیسه بعد فک کنید بهش می گفتم من وحشیم دوس دارم شوتم میکرد رو هوا :(

در اینکه بعضی عاقایون سکس خشنو با بی‌احترامی و تحقیر و وحشی‌بازی اشتبا میگیرن که البته شکی نیس. این موضو برا همین پیش کشیده شد که این مشکل رف شود بلکه همین خورده مطلب تأثیری هرچن اندک رو این تصور نادرست داشته باشد. منتهای مراتب شمام بد درخواس کردی از اون پسر بدبخ! «باث برام بخوری» دیگه ینی چی؟! مث اینه که من به معشوقه‌م بگم «باید برام ساک بزنی!» واضحه اینجوری بگم بهش برمیخوره طفره میره.
این چیزا رو با زبان مستقیمم نباید گف، دیگه چه رسد به لحن آمرانه و دستور و نهی! بهتره غیرمستقیم اینو بهش بفمونی یا با زبان بدن حین سکس (وختی داره سینه‌هاتو میخوره دس بذاری رو سرش آروم‌آروم هُل بدی پائین‌تر، خودش اگه شعور داشته باشه میفمه چیکا باید بکنه.)

1 ❤️

2017-03-26 14:07:14 +0430 +0430

ولی زنای ایرونی درصد خیلی کمیشون سکس خشن دوس دارن و بیشترشون میخوان وقت سکس زیاد دردشون نیاد(در زمینه سکس خیلی نازک نارنجی و نازنازین).داش اسکلت گفتی سکس خشن یه چیزی یادمان افتید ? فک کنم 12-13 سال پیش بود با یه بانوی مهربون(همون جنده) در حال بقبقو بودیم که مثه فیلمای سوپر جوگیر شده دسمون رو حلقه کردیم دور گردن زنه و مثه اینکه یوخده زیاد فشار دادیم(کلاً ما فشار کم وارد حالیمون نی،همیشه پرفشار کار میکنیم ?) آقا چشمتون روز بد نبینه طرف یک کولی بازی ای درآورد و چقد به ما فحشهای رکیک داد و گفت تو میخوای منو خفه کنی!خلاصه داشت فاکمون بهم میخورد که ما به خنده و شوخی(و یه ذره نازکشی خانوم) قضیه رو ختمیدیم ? این شد که دیگه کلاً دور کارای خشن تو سکس رو خط کشیدیم.زنای ایرونی جون سکس عادی رو زورکی دارن چه برسه سکس خشن.

2 ❤️

2017-03-26 14:25:01 +0430 +0430
نقل از: mofo56 ولی زنای ایرونی درصد خیلی کمیشون سکس خشن دوس دارن و بیشترشون میخوان وقت سکس زیاد دردشون نیاد(در زمینه سکس خیلی نازک نارنجی و نازنازین).داش اسکلت گفتی سکس خشن یه چیزی یادمان افتید ? فک کنم 12-13 سال پیش بود با یه بانوی مهربون(همون جنده) در حال بقبقو بودیم که مثه فیلمای سوپر جوگیر شده دسمون رو حلقه کردیم دور گردن زنه و مثه اینکه یوخده زیاد فشار دادیم(کلاً ما فشار کم وارد حالیمون نی،همیشه پرفشار کار میکنیم ?) آقا چشمتون روز بد نبینه طرف یک کولی بازی ای درآورد و چقد به ما فحشهای رکیک داد و گفت تو میخوای منو خفه کنی!خلاصه داشت فاکمون بهم میخورد که ما به خنده و شوخی(و یه ذره نازکشی خانوم) قضیه رو ختمیدیم ? این شد که دیگه کلاً دور کارای خشن تو سکس رو خط کشیدیم.زنای ایرونی جون سکس عادی رو زورکی دارن چه برسه سکس خشن.

البته الان به لطف تکنولوژی و دسرسی آسون‌تر به مطالب جنسی، زنای ایرونی هم کم‌کم دارن را میفتن داداژ.
اون قدیم ندیما که بدبخ زنا حتا خبر نداشتن خودشونم به ارگاسم میرسن. سکس واسشون فقط تپوندن تو واژنشون بود تا وختی عاقا آبش بیاد و بس.
1 ❤️

2017-03-26 20:06:40 +0430 +0430

بنظر من منظور از سکس خشن اینجا سکس سفت و محکمه حالا خشونت هم نبود نبود. واسه خودم خیلی مهمه پارتنرم شل و بیحال نباشه و محکم دستام رو بگیره حین سکس یا بوساش محکم باشه و یه ذره گاز بگیره و …

2 ❤️

2017-03-26 22:01:57 +0430 +0430
نقل از: arash-khashen
نقل از: navid0810 من با دوست دخترم دنبال يه پارتنر زن ٢٥-٣٥ ساله از تهران يا زوج هستيم تا فانتزي ٣نفره(دو خانم يه مرد) يا ٤نفره داشته باشيم اگه كسي بود پيام بده مرسي

ـــــــــــ

سلام از اونجایی که اینجا واقعا درهمو برهم هستش اگه واقعا دنبال یه رابطه‌ای هستی که دو‌طرف لذت ببرن‌پیام بده من الان اسم‌واقعیم رو‌نمیگم اما وزن ۹۶ کیلو قد ۱۹۲ سانت سی ساله کارشناسیه ارشد خوندم و دوست دارم طرفای مقابلمون باشخصیت و‌ ترجیحا تحصیل کرده باشند چهره‌ام هم خوبه اما باید خودت ببینی دوست دخترم خوشکله و هم‌پایه گروهی هست اگه پایه اید پیام بده

تو شهوانی زیاد پیش میومده که یه بیشعور بیاد وسط یه تاپیکِ موضوعی، آگهی دوسیابی بندازه و بره. ولی اینکه یکی بیشعورتر از اون بیاد همونجا به درخواسِ یارو جواب بده دیگه از موارد بسیار نادر بود که به لطف جنابالی مشاهده شد! (preved)

4 ❤️

2017-03-27 09:00:13 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: navid0810 من با دوست دخترم دنبال يه پارتنر زن ٢٥-٣٥ ساله از تهران يا زوج هستيم تا فانتزي ٣نفره(دو خانم يه مرد) يا ٤نفره داشته باشيم اگه كسي بود پيام بده مرسي

ـــــــــــ

سلام از اونجایی که اینجا واقعا درهمو برهم هستش اگه واقعا دنبال یه رابطه‌ای هستی که دو‌طرف لذت ببرن‌پیام بده من الان اسم‌واقعیم رو‌نمیگم اما وزن ۹۶ کیلو قد ۱۹۲ سانت سی ساله کارشناسیه ارشد خوندم و دوست دارم طرفای مقابلمون باشخصیت و‌ ترجیحا تحصیل کرده باشند چهره‌ام هم خوبه اما باید خودت ببینی دوست دخترم خوشکله و هم‌پایه گروهی هست اگه پایه اید پیام بده

تو شهوانی زیاد پیش میومده که یه بیشعور بیاد وسط یه تاپیکِ موضوعی، آگهی دوسیابی بندازه و بره. ولی اینکه یکی بیشعورتر از اون بیاد همونجا به درخواسِ یارو جواب بده دیگه از موارد بسیار نادر بود که به لطف جنابالی مشاهده شد! (preved)

ادب مرد به از دولت اوست حیف همین تایپ کردن که دارم برات وقت میذارم از کوزه همون برون تراود که در اوست از تو فحش در میاد از من تاسف برای تو

یه چیزی هم بدهکار شدیم مث اینکه!
جنابالی که چسی ادبی میای چطو اینو حالیت نی که «هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد»؟
اون طویله‌ای که بهت مدرک کارشناسی ارشد داده از احترام به قوانین چیزی یاد نداد بهت؟

ناگفته نماند اینکه شخص بیشعور اینجا برگرده بیاد با چسی ادبی از بیشعوری به خرج دادنش دفا کنه از موارد خیلی نادرتر بود! (preved)

و همچنین حیف این دو تا پستی که برا اثبات بیشعوریِ یه بیشعور پرمدعا هدر رف.

0 ❤️

2017-03-27 10:50:53 +0430 +0430

ـــــــــــ

ادب مرد به از دولت اوست حیف همین تایپ کردن که دارم برات وقت میذارم از کوزه همون برون تراود که در اوست از تو فحش در میاد از من تاسف برای تو

یه چیزی هم بدهکار شدیم مث اینکه!
جنابالی که چسی ادبی میای چطو اینو حالیت نی که «هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد»؟
اون طویله‌ای که بهت مدرک کارشناسی ارشد داده از احترام به قوانین چیزی یاد نداد بهت؟

ناگفته نماند اینکه شخص بیشعور اینجا برگرده بیاد با چسی ادبی از بیشعوری به خرج دادنش دفا کنه از موارد خیلی نادرتر بود! (preved)

و همچنین حیف این دو تا پستی که برا اثبات بیشعوریِ یه بیشعور پرمدعا هدر رف.

.
من اشتباه کردم که بحث کردم
هرگز با احمق ها بحث نکنید.
آنها اول شما را تا سطح خودشان پایین می کشند،
بعد با تجربه ی یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند!
مارک تواین

بیا برو کیونتو بده باو ریقو ?

0 ❤️

2018-04-19 23:38:34 +0430 +0430
نقل از: Rogina.96 بنظر من منظور از سکس خشن اینجا سکس سفت و محکمه حالا خشونت هم نبود نبود. واسه خودم خیلی مهمه پارتنرم شل و بیحال نباشه و محکم دستام رو بگیره حین سکس یا بوساش محکم باشه و یه ذره گاز بگیره و ...

عالی بود حست عزیزم

0 ❤️

2018-04-21 08:43:55 +0430 +0430
نقل از: unknown.boy95 زنا به طور طبیعی دوس دارن تحت سلطه و حمایت مرد باشن اما نه به طور استبدادی .متاسفانه بعضی آقایون متوجه این نکته نیستن و طوری با زن جماعت رفتار می کنن که انگار برده جنسی هستن

زنا به طور طبیعی دوس دارن تحت سلطه و حمایت مرد باشن اما نه به طور استبدادی .متاسفانه بعضی آقایون متوجه این نکته نیستن و طوری با** زن جماعت** رفتار می کنن که انگار برده جنسی هستن

چقدر این ادبیات اشنا هست!!

0 ❤️

تاپیک‌های داغ

تاپیک‌های تازه

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «