چرا خیلیا از سکسشون لذت نمیبرن!؟(مخصوصا خانوما)+عکس

1396/08/28

کلا تعداد زیادی از ایرانیا فقط برای رفع مسئولیت سکس میکنن
درصورتی که باید از سکس لذت برد و به ارامش روحی و جسمی رسید

خیلی از خانوما که فقط غر میزنن بجای لذت بردن
حتی یه ساک معمولی رو هم بلد نیستن
حالا پوزیشنا بماند

اقایونم که برا دیر ارضا شدن یه تانکر اسپری خالی میکنن رو شومبولشون

دوستان نظری دارید برا اینکه بیشتر لذت ببریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟!؟!؟

کسایی که اینجا نمیتونن نظر بدن خصوصی بگن نظرشونو

14721 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-11-19 10:01:29 +0330 +0330

2 ❤️

2017-11-19 10:02:33 +0330 +0330

1 ❤️

2017-11-19 10:03:49 +0330 +0330

4 ❤️

2017-11-19 10:05:31 +0330 +0330

2 ❤️

2017-11-19 10:07:00 +0330 +0330

2 ❤️

2017-11-19 10:08:09 +0330 +0330

3 ❤️

2017-11-19 10:09:49 +0330 +0330

3 ❤️

2017-11-19 10:10:55 +0330 +0330

2 ❤️

2017-11-19 10:12:51 +0330 +0330
3 ❤️

2017-11-19 12:00:18 +0330 +0330

کسایی که وارد روابط تعهد دار میشن منظورم ازدواج . به عنوان یک وظیفه به سکس نگاه میکنن …کسایی هم که فقط برای یک هفته دو هفته باهم هستن به چشم بانک نگاه میکنن…اینجوری که ایرانیها لذت نمیبرن …البته لذت نبردن خودش قصه ای که سر دراز داره… کلا باید یک تایپیک بزنن???

3 ❤️

2017-11-19 12:05:20 +0330 +0330
نقل از: فریبا.دلاوری کسایی که وارد روابط تعهد دار میشن منظورم ازدواج . به عنوان یک وظیفه به سکس نگاه میکنن ..کسایی هم که فقط برای یک هفته دو هفته باهم هستن به چشم بانک نگاه میکنن...اینجوری که ایرانیها لذت نمیبرن ..البته لذت نبردن خودش قصه ای که سر دراز داره.. کلا باید یک تایپیک بزنن????

خب توی روابط تعهد دار که بیشتر باید لذت ببرن
چرا وظیفه میشه؟
این تاپیکم احساس کردم جاش خالیه زدم
خوبه عایا؟

0 ❤️

2017-11-19 12:11:31 +0330 +0330

من خودم چون دیر ارضا میشم خیلی لذت میبرم مخصوصا طرفم بلد باشه

0 ❤️

2017-11-19 12:34:49 +0330 +0330
نقل از: mr_deraz
نقل از: فریبا.دلاوری کسایی که وارد روابط تعهد دار میشن منظورم ازدواج . به عنوان یک وظیفه به سکس نگاه میکنن ..کسایی هم که فقط برای یک هفته دو هفته باهم هستن به چشم بانک نگاه میکنن...اینجوری که ایرانیها لذت نمیبرن ..البته لذت نبردن خودش قصه ای که سر دراز داره.. کلا باید یک تایپیک بزنن????

چرا وظیفه میشه؟
خوبه عایا؟

حالا چون شما گفتی تو ازدواج بیشتر باید لذت ببرن میگم برات…توجه کردین دو نفر که باهم ازدواج میکنن اوایلش چقدر هاتن و از هم راضی ولی ده سال بعد وقتی پای صحبتهای اقا میشینی از سردی خانومش حرف میزنه که بارها شنیدم میگن اگر وایستم به خانومم نگاه کنم هر دوماه رابطه داریم. و من که زنم پای صحبتهای خانومها میشینم هزار و یک دلیل میارن…بیزاری جنسی تو خانومها بیشتره نسبت به اقایون…چند نمونشو مثال میزنم…میگه من شوهرم خیلی بد دهنه یک زره عصبانی بشه منو خانوادمو فحش میده بعضی وقتها دست هم روم بلند میکنه چندسال تحمل میکنم هم از نظر جنسی هم از نظر زندگی سرد شدم…یا میگن…شوهرم اجازه میده خانوادش تو زندگیمون دخالت کنن و بین ما همیشه دعواست…یا میگن دائما خیانت میکنه …
حالا اینها چندتا از نمونهاشه… ولی اقایون از هر ۱۵تا خانومی که مشکلاتشون میگن یک نفر اقا میگه اونم فقط یک کلمه خانومم از نظر جنسی سرده چکار کنم؟ ولی نمیگه تو زندگی چجوریه که زنش سرده…خب اینها بحث روابط اخلاقی بود…حالا بحث نیاز عاطفی…اگر میخواین خانومتون نیاز جنسیتون جواب بدن فقط نیاز عاطفیشو جواب گو باشین…۶۰ درصد سردی خانونها به این مسئله مربوط میشه …مخصوصا زن افراد خشک اخلاق مثل نیروی انتظامی … ارتشی ها…یگان ویژه ها…زتهای ایتها خیلی خلا عاطفی دارن .البته شنیدم که میگم…
بحث دوم یکنواخت شدن روابط …و این فقط و فقط برمیگرده به خانوم…ذوق جنسی داشته باشه حیای جنسی نداشته باشه …برای سکسش برنامه ریزی کنه مردشو هر شب سوپرایز کنه .خالا با هرچیزی…وقتی فقط شبهای جمعه اونم تو اتاق خواب بسته تو یک ساعت…خود به خود دلزدگی میاره…و اخریش خوردن سردیجات…مخصوصا شیر و ماست و برنجی که تو سفره ایرانیها جمع نمیشه…

فکر کن چی همه علت لذت نبردن از سکس وجود داره حالا بگیر تا اخر

2017-11-19 12:40:34 +0330 +0330
نقل از: فریبا.دلاوری

چرا وظیفه میشه؟
خوبه عایا؟

حالا چون شما گفتی تو ازدواج بیشتر باید لذت ببرن میگم برات…توجه کردین دو نفر که باهم ازدواج میکنن اوایلش چقدر هاتن و از هم راضی ولی ده سال بعد وقتی پای صحبتهای اقا میشینی از سردی خانومش حرف میزنه که بارها شنیدم میگن اگر وایستم به خانومم نگاه کنم هر دوماه رابطه داریم. و من که زنم پای صحبتهای خانومها میشینم هزار و یک دلیل میارن…بیزاری جنسی تو خانومها بیشتره نسبت به اقایون…چند نمونشو مثال میزنم…میگه من شوهرم خیلی بد دهنه یک زره عصبانی بشه منو خانوادمو فحش میده بعضی وقتها دست هم روم بلند میکنه چندسال تحمل میکنم هم از نظر جنسی هم از نظر زندگی سرد شدم…یا میگن…شوهرم اجازه میده خانوادش تو زندگیمون دخالت کنن و بین ما همیشه دعواست…یا میگن دائما خیانت میکنه …
حالا اینها چندتا از نمونهاشه… ولی اقایون از هر ۱۵تا خانومی که مشکلاتشون میگن یک نفر اقا میگه اونم فقط یک کلمه خانومم از نظر جنسی سرده چکار کنم؟ ولی نمیگه تو زندگی چجوریه که زنش سرده…خب اینها بحث روابط اخلاقی بود…حالا بحث نیاز عاطفی…اگر میخواین خانومتون نیاز جنسیتون جواب بدن فقط نیاز عاطفیشو جواب گو باشین…۶۰ درصد سردی خانونها به این مسئله مربوط میشه …مخصوصا زن افراد خشک اخلاق مثل نیروی انتظامی … ارتشی ها…یگان ویژه ها…زتهای ایتها خیلی خلا عاطفی دارن .البته شنیدم که میگم…
بحث دوم یکنواخت شدن روابط …و این فقط و فقط برمیگرده به خانوم…ذوق جنسی داشته باشه حیای جنسی نداشته باشه …برای سکسش برنامه ریزی کنه مردشو هر شب سوپرایز کنه .خالا با هرچیزی…وقتی فقط شبهای جمعه اونم تو اتاق خواب بسته تو یک ساعت…خود به خود دلزدگی میاره…و اخریش خوردن سردیجات…مخصوصا شیر و ماست و برنجی که تو سفره ایرانیها جمع نمیشه…

ممنون دوست عزیز عالی بود حرفات
امیدوارم به خیلیا کمک کنه این تاپیک

0 ❤️

2017-11-19 13:27:56 +0330 +0330

یه جور میگی انگار تک تک زنای جهان رو کردی و بعد به این نتیجه رسیدی که زنای ایرانی یخن ? زندگی واقعی رو با پورن خارجی مقایسه نکن. تصویر ما از خارجیا همون فیلمای پورن هست ولی شاید تو زندگی عادی چنین نباشن

3 ❤️

2017-11-19 13:31:27 +0330 +0330
نقل از: گوزوجان یه جور میگی انگار تک تک زنای جهان رو کردی و بعد به این نتیجه رسیدی که زنای ایرانی یخن ? زندگی واقعی رو با پورن خارجی مقایسه نکن. تصویر ما از خارجیا همون فیلمای پورن هست ولی شاید تو زندگی عادی چنین نباشن

منظور من سردی یا گرمی کسی نیست اصلا

هم مردا و هم زنا رو گفتم لذت نمیبرن از سکس و فقط میخوان تموم شه و رفع مسئولیت بشه تاپیکو یبار دیگه بهتر و درست بخون گوزو جان

0 ❤️

2017-11-19 13:45:15 +0330 +0330

انقد خانما بد میپوشن بیرون طرف میره زنشو میبینه هیکلش مثلا خوب نیس و یا انتخابش از اول درست نیس مثلا پسره چاق یا لاغر یا صورت گزد داره باید همونه انتخاب کنه که همیشه لذت از زنش ببره
و باید تنوع سکس و پوزیشنو مخالف کنه نه تکراری
باید اقایون و خانما هرروز دوش بگیرن یارو یه من پشم داره عرق کرده توقع داره یکی بساکه یا کسشو بلیسه

1 ❤️

2017-11-19 13:51:07 +0330 +0330
نقل از: saman.32 انقد خانما بد میپوشن بیرون طرف میره زنشو میبینه هیکلش مثلا خوب نیس و یا انتخابش از اول درست نیس مثلا پسره چاق یا لاغر یا صورت گزد داره باید همونه انتخاب کنه که همیشه لذت از زنش ببره و باید تنوع سکس و پوزیشنو مخالف کنه نه تکراری باید اقایون و خانما هرروز دوش بگیرن یارو یه من پشم داره عرق کرده توقع داره یکی بساکه یا کسشو بلیسه

? ?

0 ❤️

2017-11-19 14:59:18 +0330 +0330
نقل از: Hotgun1 منم خیلی قبول ندارم که فقط ایرانیها اینجوری هستن، این مشکل همه جا هست. فریبا درست گفت، روابط جنسی اول زندگی با سالهای بعد متفاوت میشه، یه سکس خوب یه زندگی جذاب و خوب هم میخواد که معمولا وقتی مشکلات زندگی، قبض آب و برق و...، کرایه خونه، چشم هم چشمی، دخالت‌ بیجای اطرافیان، درآمد کم یا انتظارات بیخودی از طرف مقابل، و هزارتا دلیل دیگه بوجود میاد کم کم اون زندگی جذاب تبدیل میشه به یه زندگی سرد و تکراری. بعد زن و شوهر همدیگرو محکوم به چیزای مختلف از جمله سردی میکنن. در زمان دوستی همه چیز زیباست و سکس هم زیبا میشه ولی این دوران با دوره زناشویی و زندگی زیر یک سقف خیلی فرق داره. اما چون اینجا حرف از سکس و روابط زناشویی زدن خیلی بیشرمی و بی حیایی بحساب میاد و هیچ آموزشی وجود نداره به همین دلیل زندگی با اطلاعات کم و اشتباه شروع میشه. وقتی سکس بین زن و شوهر با ایراد و اشکال باشه یعنی زندگی اونا هم حتما مشکل داره.

حرفای شما کاملا درسته ولی منظور من این نیست
منظورم اینه که چرا مثلا اقایون از اسپری تاخیری استفاده میکنن یا خانوما چرا توی سکس سعی نمیکنن لذت ببرن
مثلا طرف وقتی از اسپری استفاده میکنه لذت نمیبره اصلا
فقط رفع مسئولیت میشه
سوال من اینه که چرا لذت نمیبرن از سکس
یکی از اهداف اصلی از سکس ارامش و لذته دیگه
غیر از اینه؟؟

0 ❤️

2017-11-19 16:03:35 +0330 +0330
نقل از: Hotgun1
نقل از: Hotgun1 منم خیلی قبول ندارم که فقط ایرانیها اینجوری هستن، این مشکل همه جا هست. فریبا درست گفت، روابط جنسی اول زندگی با سالهای بعد متفاوت میشه، یه سکس خوب یه زندگی جذاب و خوب هم میخواد که معمولا وقتی مشکلات زندگی، قبض آب و برق و...، کرایه خونه، چشم هم چشمی، دخالت‌ بیجای اطرافیان، درآمد کم یا انتظارات بیخودی از طرف مقابل، و هزارتا دلیل دیگه بوجود میاد کم کم اون زندگی جذاب تبدیل میشه به یه زندگی سرد و تکراری. بعد زن و شوهر همدیگرو محکوم به چیزای مختلف از جمله سردی میکنن. در زمان دوستی همه چیز زیباست و سکس هم زیبا میشه ولی این دوران با دوره زناشویی و زندگی زیر یک سقف خیلی فرق داره. اما چون اینجا حرف از سکس و روابط زناشویی زدن خیلی بیشرمی و بی حیایی بحساب میاد و هیچ آموزشی وجود نداره به همین دلیل زندگی با اطلاعات کم و اشتباه شروع میشه. وقتی سکس بین زن و شوهر با ایراد و اشکال باشه یعنی زندگی اونا هم حتما مشکل داره.

منظورم اینه که چرا مثلا اقایون از اسپری تاخیری استفاده میکنن یا خانوما چرا توی سکس سعی نمیکنن لذت ببرن
فقط رفع مسئولیت میشه
غیر از اینه؟؟

میدونم منظورت چیه دوست عزیز، زن و شوهر وقتی توی سکس به مشکل میخورن گاهی فقط سعی میکنن مشکل زودانزالی یا سرد مزاجی رو حل کنن، اما اگه مشکل زندگی رو با کمک هم حل کنن خیلی بهتره و توی سکسشون تاثیر زیادی داره، اینقدر دردسر دارن یا واسه خودشون مشکلات درست میکنن که تمام ذهن و فکرشون میشه اون دردسرها، دیگه جایی برای لذت بردن از باهم بودن باقی نمیمونه.

منظورت اینه که لازمه ی سکس خوب ذهن ارومه!

0 ❤️

2017-11-19 16:13:50 +0330 +0330

فقط رفع مسئولیت میشه
غیر از اینه؟؟

میدونم منظورت چیه دوست عزیز، زن و شوهر وقتی توی سکس به مشکل میخورن گاهی فقط سعی میکنن مشکل زودانزالی یا سرد مزاجی رو حل کنن، اما اگه مشکل زندگی رو با کمک هم حل کنن خیلی بهتره و توی سکسشون تاثیر زیادی داره، اینقدر دردسر دارن یا واسه خودشون مشکلات درست میکنن که تمام ذهن و فکرشون میشه اون دردسرها، دیگه جایی برای لذت بردن از باهم بودن باقی نمیمونه.

منظورت اینه که لازمه ی سکس خوب ذهن ارومه!

اما همون آموزش میتونه در رسیدن به ذهن آروم کمک کنه. بیشتر سعی میکنن که آرامش رو با زور و پول و چشم هم چشمی و صدتا مشکل دیگه بدست بیارن. اینجوری دیگه آرامش بطور کامل از بین میره. فقط میمونه اسپری و تَل و ترامادول و قطره سوسک و طلسم و جادو و…، در نهایت دادگاه خانواده و طلاق.

پس اوضاع خیلی پیچیدست برا بعضیا
من که متاهل نیستم و تاپیکام برا دونستن نظراست
ولی بعضیا الکی سختش میکنن

0 ❤️

2017-11-19 16:35:15 +0330 +0330
نقل از: banooooooo

کس کش تا خایه جا کرده

ta khaye bayad ja koni dg

0 ❤️

2017-11-19 17:38:38 +0330 +0330

داداش كار و زندگي نداري هر روز يه تاپيك جنجالي ميزني؟!
ول كن بابا! حوصله داريا!
يا عكس كيرتو بزار دنبال كس باش يا عكس كونتو بزار دنبال كير باش.???

0 ❤️

2017-11-19 17:57:48 +0330 +0330

ملتي هستيم ك تو همه زمينه ها ميرينيم و ابم قطه

0 ❤️

2017-11-19 18:06:50 +0330 +0330
نقل از: hesyfuck1997 داداش كار و زندگي نداري هر روز يه تاپيك جنجالي ميزني؟! ول كن بابا! حوصله داريا! يا عكس كيرتو بزار دنبال كس باش يا عكس كونتو بزار دنبال كير باش.????????????????

🙄 🙄 🙄
اینجا کص پیدا نمیشه که
اونایی که میان اینجا دنبال کص کصخلن
اینجا بدرد تبادل نظر و سرگرمی میخوره

1 ❤️

2017-11-19 18:12:59 +0330 +0330

من میبرم (erection)

0 ❤️

2017-11-19 18:27:29 +0330 +0330
نقل از: arash21ahwazi ملتي هستيم ك تو همه زمينه ها ميرينيم و ابم قطه

vasl mishe belakhare

0 ❤️

2017-11-19 18:31:12 +0330 +0330
نقل از: arashbigcocked من میبرم (erection)

خیلیا نمیبرن
نوش جونت…همیشه ببر

0 ❤️

2017-11-19 18:37:21 +0330 +0330
نقل از: فریبا.دلاوری

چرا وظیفه میشه؟
خوبه عایا؟

بالاخره تو این سایت یکی حرف کارشناسانه و حسابی زد
مرسی خیلی عالی بود

0 ❤️

2017-11-19 22:11:25 +0330 +0330
نقل از: قلاغ نظرات همه رو خوندم و واقعا همه عالی گفته بودید ، وقتی زنهای ایرانی ورزش نمیکنن ، نظافت رو رعایت نمیکنن ، همیشه بوی عرق و قورمه سبزی میدن ، استفاده از ادکلن و لوسیون های خوشبو.کننده رو یک کار تجملاتی میدونن و حتی شبها هم با یک لباس گل و.گشاد و پیژامه آقایون میان پیش شوهر میخوابن و یا شوهر بدون.مسواک زدن و دوش گرفتن و نظافت بدنش با بوی سیگار و عرق و ... میاد پیش زنش میخوابه که حتی بعضی ها تنبلی میاد پاهای بوگندوش رو بشوره، وقتی هر دو.نفر حتی در موقع خواب هم مشغول غر زدن و بهانه گرفتن هستن ، وقتی بچه ها با سن و سال زیاد هنوز هم پیش پدر و مادر میخوابن و یادتون ندادن که باید جدا از والدین بخوابن، وقتی مرد یه ذره به زنش فشار میاره یا پاهاش رو کنی بیشتر باز میکنه زنش از شونصد جا می شکنه و دادش در میاد و همش میگه زود باش تمومش کن و مرد هم فقط یک مدل سکس رو بیشتر بلد نیست و هیچوقت یاد نگرفته که باید زمان ارضا شدن رو با همدیگه هماهنگ کنن و هر کس فقط به فکر خودش نباشه ، وقتی مرد بعد از سکس بلافاصله میگیره مثل خرس میخوابه و زن رو در اوج شهوت و نیاز بدون نوازش و در آغوش گرفتن ولش میکنه و یا زن هم بعد از سکس فورا پا میشه میره که از دست شوهرش فرار کنه ووووو...اون وقت ه جوری میخوابن که زوجها از سکسشون لذت ببرن، ای وای بر این مردم همیشه در اضطراب ایران ببخشید که خیلی طولانی شد

عالی بود دمت گرم

0 ❤️

2017-11-19 22:15:07 +0330 +0330

چرا ما از کاری لذت نمی بریم ؟ چون یاد نگرفتیم که لذت بردن اصلا یعنی چی . وقتی خانم و آقای ایرانی سالها در کف سکس زندگی کردن و باورهای جامعه بهشون این رو انتقال داده که برای داشتن سکس باید از هفت خان رستم رد بشن ، به نظرت می شه ازش لذت برد ؟ امروز یا باید خلاف همه قواعد جامعه فعلی و بدون حمایت هیچ قانونی بری سکس بکنی (خارج از ازدواج ) که دختر ها کلی ازش وحشت دارن و پسر ها هم ایقدر بد بعد از سکس با خانم ها رفتار کردن که معمولا من خانمی رو سراغ ندارم که دل خوشی از دست کسی که پردش رو قبل از ازدواج زده داشته باشه. جامعه ای با ارزش های متضاد با واقعیت های زندگی انسان نتیجه بهتری از این نمی شه توش گرفت . بخش دیگه فاجعه عدم لذت از سکس به خاطر محدودیت هایی هست که ایرانی ها رو به شدت به تماشای پورن و فانتزی ها بدون هیچ عقل و شعوری هدایت می کنه . نه مرد و نه زن ایرانی هیچکدوم پورن استار نیستن در نتیجه حتی بعد از ازدواج هم اون داغی کافی که با دیدن بدن همدیگه باید داشته باشن رو نخواهند داشت . یک نگاهی به همون تاپیکی که برای سایز آلت زدی بکن ، ببین چقدر از هم وطنان ما که حتی معلومه هنوز توی عمرشون به داخل آلت تناسلی یک خانم دست هم نزدن دارن از خیر و برکت کلفتی می گن ولی طرف نمی دونه مگه رحم یک زن چقدر هست که قراره 20 سانت آلت بره توش ؟ این یعنی به گند کشیده شدن مغز ایرانی در رابطه با سکس . آموزش درست داده نشده و مردم دارن با دیدن پورن چیزی از سکس یاد می گیرن . از اینا همه بدتر کلی سنت زشت و ضد انسانی توی این کشور داریم که باعث شده سکس چهره زشتی پیدا بکنه (ازدواج های اجباری ، ازدواج توی سنین کم ، ازدواج فقط به خاطر سکس ) و در نتیجه ما معنی لذت رو نمی فهمیم . اصلا سوالت رو می تونی کلی تر بپرسی ، چرا ما ایرانی ها بلد نیستیم لذت ببریم ؟ فکر می کنم می شه خیلی خوب فهمید چرا.

3 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «