کلاهبرداری 4 میلیارد ریالی با 18 شماره حساب و 20 سیم کارت

1398/03/09

شهروندی با شکایت به دادسرای رسیدگی به جرائم رایانه ای اعلام کرد: «از چندی پیش افرادی غریبه به منزلمان مراجعه می کنند و تقاضاهای عجیبی دارند. آن ها با اعلام اینکه آدرس را از طریق اینستاگرام دریافت کرده اند به دنبال چند خانم با اسم های میترا و هستی و… هستند، اما وقتی به آن ها می‌گوییم که چنین افرادی در این منزل ساکن نیستند، با کوبیدن به در شروع به سر و صدا و فحاشی می کنند و خواستار دریافت پولی که واریز کرده اند می شوند. آن ها آبروی ما را پیش در و همسایه برده اند، نمی دانیم چه کنیم.
با شناسایی متهمان با یک قرار ساختگی و از روی پیگیری شماره های تماس برقرار شده و کارت های بانکی که جهت واریز پول به قربانیان داده میشد آنها به خانه ای محقر در یکی از شهرستانها رسیدند ** که اعتراف کردند با برداشتن تصاویر از شبکه های اجتماعی این تصاویر را در صفحات اینستاگرام منتشر کرده و خواهان ارتباط با مردان می شده اند. تاکنون تعداد زیادی صفحه با عناوینی همچون ** میترا خانم و هستی جون شناسایی شده است.
یکی از متهمان که زنی میان سال است با اشاره به اینکه اصلا سواد ندارد، اعتراف کرد همسرانمان برای من و خواهرم گوشی تلفن همراه خریدند و هر کاری که می گفتند ما انجام می دادیم. ما به تلفن های افراد غریبه جواب داده و به آن ها اطمینان می دادیم که پس از واریز وجه آدرس را به آن ها می دهیم. بعد هم آدرس های دروغی در شهرهای مختلف می دادیم و دیگر نمی دانم چه می شد.
این افراد تاکنون** از بیش از ١٨٠٠نفر در سراسر کشور** کلاهبرداری کرده اند و از این افراد بین ١٠٠تا ۴٠٠هزار تومان دریافت می کرده اند. تا جایی که در حسابشان ۴٠٠میلیون تومان موجودی داشته اند. وی درباره شگرد متهمان با اشاره به اینکه این افراد تحت عنوان صیغه اقدام به کلاهبرداری می کرده اند اعلام کرد، همسران این خانم ها با ایجاد صفحات عمومی در اینستاگرام و بارگذاری تصاویر نا مناسب اقدام به جذب کاربران می کردند و در ادامه به بهانه دوستی از طعمه هایشان درخواست های مالی داشته اند. برای اینکه قربانیان شک نکنند شماره تماسی به آن ها داده می شد که زن های میان سال جواب این تماس ها را می دادند و افراد را سرکیسه می کردند.** گاهی نیز یکی از این مردان با نازک کردن صدا خود را جای زن جا می زده است.**

2228 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-05-30 09:06:40 +0430 +0430

اینایی که تو مجازی میگن ما صیغه میکنیم همش کصشعره.یبار با یکی از اینا داشتم معامله میکردم که عکس یه خانومیو نشونم داد که گفت این مورد داخل تهرانه. نزدیک بود سر منم کلاه بره که از شانسم وقتی میخاستم پولو اینترنتی واریز کنم صفحه درگاه ارور میداد.بعدش با یه آیدی دیگه به اون شخص پیام دادم گفتم من اصفهان زندگی میکنم میتونم عکس موردو ببینم که دیدم همون عکسی که قبلا بهم نشون داده بودو نشون داد.خلاصه ما هم یکم کصکش جاکشش کردیم و گوش خودمو پیچوندم که هیچ پول پیش واریز نکنم.

1 ❤️

2019-05-30 10:06:42 +0430 +0430

واقعا ما ایرانیا این سیاست ها رو توی اقتصاد کلان و بین الملل پیاده می کردیم الان ابرقدرت بودیم یارو بی سواده اونوقت 400 میلیون پول تو حسابش بوده پشمام …

0 ❤️

2019-05-30 16:08:02 +0430 +0430

قابل توجه کلاهبرداران عزیز سایت، حواستون جمع باشه! هر سوراخ سمبه ای قایم شین بالاخره میان سراغتون-- احتراما گورتونو گم کنید.-

0 ❤️

2019-05-30 19:47:10 +0430 +0430

اخه کدوم کسخولی الان دیگه پول پیش میده

0 ❤️

2019-05-30 20:10:18 +0430 +0430

تو هر شهری که بگی میگه دارم بیا فلان خیابون که صد در صد یه خودپرداز نزدیک آدرسی که میده هست

0 ❤️

2019-05-31 18:21:40 +0430 +0430

خاله های قدیمی خیلی بهتر بودن خودشون میرفتن میگشتن و کیس های مناسب رو با خودشون اینور اونور میبردن و تو خونه تحویل میدادن . واقعا پولشون حلالشون . الان همه الکی میگن جاکشن ولی هیچ پوخی نیستن

0 ❤️

2019-05-31 23:46:44 +0430 +0430

چقد باحالن اونایی ک اعتماد میکنن
پول میریزن ب شماره حساب و کارت طرفی ک هیچ تضمینی نداره حرفاش حقیقته یا دروغ، دمشون گرم، حتما وضعشون خوبه ک ریسک میکنن، شایدم عقل ندارن و فکر نمیکنن، کسی چمیدونه، قضاوت هم ک نمیشه کرد

0 ❤️

2019-06-01 00:10:51 +0430 +0430

پشماممم

0 ❤️

2019-06-01 15:58:47 +0430 +0430
نقل از: مشتاقشما خاله های قدیمی خیلی بهتر بودن خودشون میرفتن میگشتن و کیس های مناسب رو با خودشون اینور اونور میبردن و تو خونه تحویل میدادن . واقعا پولشون حلالشون . الان همه الکی میگن جاکشن ولی هیچ پوخی نیستن

تو میری حروم میکنی بعد پولشون حلالللل

0 ❤️

2019-06-01 16:02:27 +0430 +0430

این سری مشکلات از اول بوده الانم هست توی آینده هم ادامه خواهد داشت
تازمانی که مردا و زنای ما یادنگرفتن که باهم چه جور ارتباط سالم برقرار کنن و از هم نترسن
یاد نگرفتن که هر ارتباط و دوستی نباید به سکس ختم بشه
یاد نگرفتن که هر کس که آزاد گشت دلیلش این نیست که جنده هست
و خیلی چیزای دیگه این مشکلات هست
و تنها راهکارش آموزش بچه ها از دوران دبستان هستش

1 ❤️

2019-06-01 16:44:39 +0430 +0430

این کلاهبرداری ها ظاهرا تمومی نداره

(dash)
0 ❤️

تاپیک‌های داغ

تاپیک‌های تازه

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «