یعنی ما پست تر و بیشرف تر و فاشیست تر از جمهوری اسلامی نداریم

1403/04/12

اول بگم درود بر هم میهنان بلوچ که با حظور چهل درصدی مشت محکم بر دهان جمهوری اسلامی زدند و اینم بگم جمهوری اسلامی در سیستان و بلوچستان ظاهرا شهروندان رو تهدید کرده که در انتخابات شرکت نکنند هیچ گونه امکاناتی از قبیل آبو برق بهشون نمیده و این در حالیه که باوجود گرمای شدید در این منطقه در اکثر اوقات هم آبو برق قطعه و حکومتی که با وعده آبو برق مجانی اومده سرکار ملت رو تهدید به قطع آبو برق میکنه در ایران همه چیز برای سرنگونی محیا هستش گرانی هست بی عدالتی هست و اعتراض های بیشمار هم هست فقط تنها چیزی که کمه یک جرعه رقبت برای یک خیزش میلیونی و مصمم برا سرنگونی که خوب ملت هنوز پیدا نکردن یا تخم ندارن امیدواریم ملت این یک قلم رو هم پیدا کنند و مثل سال پنجاهو هفت میلیونی بیان جلو تا یک بار برای همیشه کار تموم بشه به امید اونروز من حقیقتش دیگه نا امید داشتم میشدم ولی وقتی به حظور کم ملت در انتخابات نگاه کردم و دیدم اکثر جامعه ناراضی هستن گفتم هنوز هم امید برای یک انقلاب هست میدونم سوسک های سایبری جمهوری اسلامی همه جا هستند که شهدای خیزش پارسال رو مسخره میکنند و هر موقع اعتراضی میشه معترضان بر انداز رو چند صد نفر میپندارن و خوب عده ای رو هم میفرستن تا به دروغ طبل جدایی طلبی بکوبن ولی خوب همین که ما بیش از شصت درصد آدم معترض و ناراضی در کشور داریم و یک میلیونشون هم واسه فتح تهران بسه در کل این باورم دارم جمهوری اسلامی یکروز به پایان میرسه و یکروز میدریم از هم این پرده تزویر رو

1580 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-07-02 13:06:46 +0330 +0330

کیر تو اول تا آخر تجزیه طلب ‌های تخم حروم. پس‌فطرتی تجزیه طلب ربطی به ج ا نداره. شاه هم خیلی قشنگ ننه تجزیه طلب رو گاییده بود.

5 ❤️

2024-07-02 13:21:26 +0330 +0330

تو چند سالت هست که " حضور " رو “حظور” می نویسی؟!.. من نه شیخم نه شیخ زاده م نه انقلابی ام ولی وطن فروشِ حرومزاده هم نیستم! یه عده کسخل مثل تو که از سیاست گوه بارش نیست رو می بینم جوش میارم. جمهوری اسلامی توی هیچ نقطه ای از تاریخ قول رایگان بودن آب و برق رو نداده، یه عده کسخل دیگه مثل خودت اینو بهت گفتن بدون هیچ مدرکی توهم باور کردی، کسخلی دیگه. برو یه مدرک بیار که همچین حرفی زده باشه. این یک. دو اینکه الکی فاز تجزیه طلبی ور ندار.مردم شریف سیستان و بلوچستان، اهواز و چند استان دیگه که معاش توشون سخته مشارکتش از همه شهر و استان های دیگه از جمله تهران بیشتر بوده. هم مجلس هم ریاست جمهوری. بعدشم آدم احمق، اون ۶۰ درصد دیگه ای که رای ندادن لزوما با تجزیه و براندازی موافق نیستن. حتی اگر هم باشن به قول خودت تخمشو ندارن، که در این صورت به نظرم حقشونه، درواقع دارن نتیجه طبیعی عمل خودشون رو می بینن. تو فکر می کنی این ۶۰ درصد بی خایه بازی در بیارن می تونن انقلاب کنن؟! اون هم حکومتی که پای افکارش ۱۷۰۰۰ تا فقط شهید ترور داشته! چند هزار نفر هم فقط توی قیام های پشت همش شهید داده!. بعد شما می بینی که یه عده معترض ز.ز.آ رو می گیری یه سیلی میزنی میگه گوه خوردم.
اصلا ممکن نیست
بیای رای بدید
با رای ندادن حکومت رو تغییر که هیچ، گوز هم نمیدن. تهش می تونید بین جلیلی و پزشکیان یکی رو انتخاب کنید.
شخصا به جلیلی رای میدم چون این بی ناموس پزشکیان هیچ آبروی برای ملت ایران نمی ذاره. حرومی همین الان هی میگه ایران نمی تونه، غیر ممکنه و از اینجور کسشرا. بی ناموس تو نمی تونی ایران می تونه. این پس فردا که بین المللی بشه مثل اون احمق روحانی باز همه صنعت هسته ای مون رو بگا میده بجاش آب کمر هم نمی گیره. من ملی گرام و میگم آمریکا بچه باباش نیست که میگه ما نمی تونیم انرژی هسته ای داشته باشیم‌

4 ❤️

2024-07-02 13:25:00 +0330 +0330

↩ Mmdzmmdzmmdz
اره شیخ زاده نیستی فقط یکم مادربه خطای زنا زادع هستی که ازهمونایی که میگن ما مخالف ج ا ولیییی…

3 ❤️

2024-07-02 13:32:21 +0330 +0330

↩ Leo.nicm
این مادر بخطا اینقدر وقیحه که حداقل نمیگه من خودم موافق اینا نیستم و از این چیزا … کصخل شمشیر رو از رو بسته

0 ❤️

2024-07-02 13:34:27 +0330 +0330

↩ Leo.nicm
آره دیگه، انقدر داره از کله پوکت شاش می چکه که بجای جواب درست فوحش میدی… میدونی چرا؟ چون چیزی برای گفتن نداری، توی احمقم مثل رفیقات فکر می کنین اگه جمهوری اسلامی بره، مردم مثل پورن هاب می ریزن تو خیابون. چون عقل که ندارید، دارید با کیرتون فکر می کنید. من ایران رو دوست دارم و خودم می فهمم چی براش خوبه. نیاز نیست از کیرخورای تجزیه طلب ها مثل تو بپرسم‌. ج.ا خوب باشه میگم خوبه. نباشه هم میگم نیست و اصلاحش می کنم. ولی دم از کسایی که میخوان ایران رو تیکه تیکه کنن نمی زنم. اگه خوشحال میشی بگم ج.ا فعلا درست داره عمل می کنه. چون اقتدار خودش رو حفظ کرده. آمریکا و اروپا و اسرائیل و هرچی دشمنه کون خودشو داره جر میده که بزنتش زمین. همون آمریکایی که کونشو میلیسی داره میگه ایران داره تبدیل به ابر قدرت میشه. ولی تو توی گوشات پر گوه شده. اگه پهلوی بود احتمالا خراسان رضوی، کردستان، اهواز، و بقیه استان های ایران رو هم عروس کرده بود بره به بهونه دوستی با انگلیس و آمریکا…

1 ❤️

2024-07-02 13:35:38 +0330 +0330

کصمغز فاشیست یعنی ملی گرا تو که معتقدی جمهوری اسلامی جزئی از ایران نیست که🤣🤣

0 ❤️

2024-07-02 13:37:10 +0330 +0330

↩ Mmdzmmdzmmdz
تو اگه اینا رو قبول داری به قبر پدر بیناموست میخندی که با فیلترشکن میای تو سایت پورن. حتما اومدی فیلم کون دادن مقام عظماتو ببینی که چند سال به سعید طوسی کون میداد.
مادر جندده تو رهبرت رو از حموم منصوری مشهد پیدا کردن بعد میای اینجا لاف دفاع از وطن میزنی؟ تو از کونتم نمیتونی دفاع کنی. برو تا مادرتو نگاییدم

2 ❤️

2024-07-02 13:41:41 +0330 +0330

↩ mamehdoost
عیب نداره هرچی بیشتر فوش بدید، بیشتر مطمئن میشم که زدم به هدف. من میرم بذار بقیه بخونن تا ته کونتون بسوزه. این ایران هیچ وقت تجزیه نمیشه حتی اگه بر آزادی آمریکا رو هم بکونتون پرچم کنین.

1 ❤️

2024-07-02 13:41:59 +0330 +0330

دیگه ۸ میلیون رای تو کشور ۸۰ میلیونی گوزه که بهش افتخار هم میکنن؟

1 ❤️

2024-07-02 13:44:45 +0330 +0330

↩ mamehdoost
خب تو اگه می توی برو اون ۷۰ میلیون نفر دیگه رو بیار تو خیابون
مگه نمیگی مخالفن؟ پس باید موافق براندازی باشن دیگه! برو بیارشون… اینکه رای ندی صرفا دلیلی بر مخالف بودن نیست
بعدشم اون ۸ میلیون رای مجموع همه آرا که نبوده حرومی

0 ❤️

2024-07-02 13:45:16 +0330 +0330

↩ Mmdzmmdzmmdz
کصخل کی میخواد ایرانو تجزیه کنه؟ توهم کیری زدی
مردم از گرونی و فقر و ناامنی به رنج اومدن بعد تو حرف از تجزیه میزنی؟ ریدم تو مغز اون رهبر کونیت. مردم همه کشورشونو دوست دارن فقط شما آشغالا رو نمیخوان. خودتون بهتر از هرکسی میدونید که دست نشانده انگلیس و روسیه هستید.

1 ❤️

2024-07-02 13:56:42 +0330 +0330

↩ Mmdzmmdzmmdz
میگم بیناموس نطفه خراب هستی نگو نه. کسی که تخم یه پدر باشه میدونه که این انتخاباتهای فرمایشی هیچ تاثیری تو زندگی مردم نداشته و نداره. یه سیرک حکومتی بیش نیست. مهره شون هم از قبل انتخاب شده. رای تو شل مغز هیچ تاثیری در نتیجه نداره. تو کونی گنده گوز دم از اصلاحات میزنی؟ موسوی و خاتمی و رفسنجانی و روحانی با اون همه طرفدار و امکانات نتوتستن همچین گوهی بخورن بعد تو بچه کونی میخوای این رژیم رو اصلاح کنی؟ اصلا این رژیم قابل اصلاحه کصمغز؟

1 ❤️

2024-07-02 14:00:43 +0330 +0330

↩ mamehdoost
داداش این خارکسده های جیر خور عرزشی نونشون تو نفهمیدنه تا خود صبح توضی بدی باز یه چیز دیگه میگن کیرتو در بیار بکن تو دهنش و بلاکش کن بره اینا اگه میخواستن قانع بشن که الان تو این وضعیت نبودن و خایه مالی و خایه خوری نمیکردن

1 ❤️

2024-07-02 14:24:11 +0330 +0330

↩ شهوتی‌ ترین‌ اوبی‌ شهوانی
دمت گرم. همینه که میگی

0 ❤️

2024-07-02 14:25:18 +0330 +0330

↩ moj7878
تو مناطق محرومیت کشیده سیستان و بلوچستان ۵ درصد هم شرکت نمیکنن.

2 ❤️

2024-07-02 14:31:32 +0330 +0330

باور کن مردم فقط نا امیدن
و باورشون نمیشه حضورشون در خیابان و تظاهرات باعث آزادی میشه
برای همین نمیاد
همون رقبتی که میگی دلیلشه
وگرنه دلیلش باور کن ترس نیست

0 ❤️

2024-07-02 14:35:58 +0330 +0330

↩ moj7878
۴۰ درصد ادعای رژیم هم نیست. طبق آمار جمهوری اسلامی در کل ایران ۳۹ درصد واجدین شرایط در انتخابات شرکت کردند که این متوسط کل کشوره. همیشه درصد شرکت در سیستان بلوچستان پایین ترین سطح بوده. خود رژیم ادعای شرکت بیست درصدی برای این مناطق داره که بی شک آمار واقعی خیلی خیلی کمتره.

2 ❤️

2024-07-02 14:50:37 +0330 +0330

نه فحش میدم نه بلاک میکنم.رای بی رای.فقط اعتصاب تا سرنگونی.سپس تشکیل جمهوری بی دین.شما کاسه لیس سلطنت قم حق داری با نظر من مخالف باشی و توهین کنی.باکی نیست چون حرف تو حبابه اما عمل من قطره ی طلاست.مثلا یه عملم این بود که حساب کاربری خودم در سایت های زیر فرمان حکومت،مثل آپارات و بلاگفا،رو حذف کردم.این کار ساده ضربه ی سنگینی به نفوذ رسانه ای حکومت میزنه و فرصت تبلیغ رو ازش میگیره.میخوام همه این کار رو کنن و سایت های داخلی رو تحریم کنن.اینم بخشی از اعتصابه.

0 ❤️

2024-07-02 15:09:33 +0330 +0330

تو انگار از رسوایی ضربدر سه خبر نداری.آمار واقعی مشارکت ۱۳ درصد بود نه ۳۹ درصد.نظام تمام اعداد رو در ۳ ضرب کرده.در ریاضی،احتمال اینکه ۵ عدد پشت سر هم بر ۳ بخش پذیر باشند نیم درصد ه.یعنی تقریبا ناممکنه.نظام ۵ تا عدد اعلام کرد که هر ۵ تا بر ۳ تقسیم پذیر اند.یعنی آمار رو دستکاری کرده و اعداد رو در ۳ ضرب کرده.تا مشارکت رو بالاتر نشون بده.در یوتوب کانال Koocheh رو جستجو کن اون کامل توضیح داده.

1 ❤️

2024-07-02 15:24:18 +0330 +0330

↩ pervert00
دقیقا مملکت را تکه تکه میکنن و بعد بر هر قسمتش یه دولت مسلط میشه و منابع کشور را بر میدارن برا اون دولت ما هم میشیم بومی ایران هدف هم همینه ربطی به ج ا یا چیز دیگه نداره میخوان ایران را متلاشی کنن والا حالا هم خیلی چیزا داریم من با خیلیا که خارج رفتن حرف زدم اونجا هم گهی نیست برا خیلیا فقط عده کمی موفق میشن

0 ❤️

2024-07-02 16:02:04 +0330 +0330

↩ koyaz
منم دنبال تجزیه و جدایی خاک نیستم.یکپارچگی میخوام.دوستان خامنه ای میخوان تجزیه کنن.دولت های سوریه،روس و چین همپیاله های خامنه ای ان اما با عرب ها توافق امضا کردند که سه تا جزیره از ایران جدا شه.چرا خامنه ای به بشار اسد اخطار نداد؟چرا جلوی روس و چین نایستاد؟پس خامنه ای هم با تجزیه موافقه.باج دادن فقط خاک دادن به بیگانه نیس،باج دادن یعنی پول بی پشتوانه چاپ کنی و ریال رو بی ارزش کنی.با اینکار پول رو از جیب ملت دزدید و به جیب رفقا وارد کرد.نظام مورد علاقه ات تموم شده و فعلا داره به رفقای خودش باج میده تا همین روس و چین بزرگواری کنن و بهش حمله ی نظامی نکنن و اجازه بدن خودش فرو بپاشه.چرا آواره های جنگ که از اسرائیل و سوریه و افغانستان فرار میکنن،به اروپا پناه میبرن؟چرا ایران نمیان؟مگه نگفتی اروپا خشنه اما نظام ایران مهربونه؟!اروپا هیچی نداره اما ایران پر از امکاناته!خخ.

0 ❤️

2024-07-02 19:20:25 +0330 +0330

↩ آصف دهاتی
سلام عزیزم من خودم فقط دنبال پسرم که بکنم که تو سایت نیست😂 لاغر دوس دارم قدش از خودم کمتر باشه یکم ولی خیلی کم گیر میاد
زیاد کاری به نظام و اینا ندارم هر که هر چی گفت هی گیر میدن ما که کاره ای نیسیم

من تاریخ که خونده بودم گفتم کلا عزیزم دورت بگردم جر و بحث و فهش و عصبانیت خوب نیست تحلیل منطقی خوبه
روسیه و چین خوب نیستن دنبال منافع هستن حالا دوطرفه باشه خوبه همین که میگی همیشه احتمالش هست حمله نظامی هم بکنن حرفت رو قبول دارم
ولی اروپا و آمریکا هم همینطورن و زیاد هم به کشورها مختلف حمله کردن همین الانم دارن میکشن یه شهر را کشتن تو همین چند ماه
من تحلیل منطقی را دوس دارم اینکه بگیم یکی همش بده یکی همش خوب غلطه
بمب اتم رو یادته در یک لحظه صدها هزار انسان را آمریکا پودر کرد ژاپنی بودن اصلا حکومت آخوند و اینا نبود . میلیون نفر آدم را تو عراق و افغانستان کشتن تو همین سالها منافع اقتصادی که پیش بیاد به کسی رحم نمیکنن این واقعیت هست.

بعد من کی گفتم نظام ایران مهربونه یا نیست من اصلا حرف نظام ایران نزدم

0 ❤️

2024-07-03 00:15:35 +0330 +0330

↩ Mmdzmmdzmmdz
ریدم توقبر پدرت البته شما حکومتیا هزارتاپدر دارین ریشو های بی صفت زنا زادع همه جاروفیلترکردین بعدبافیلترشکن میاین گه خوری میکنین

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «