یک سوال مهم از بی دین ها

1395/11/24

چرا اینجا هر وقـت صحبـت از عقـاید دینـی و احتـرام بـه اعتقـادات به میان میـاد زود شــروع میـکنید نطــق روشنـفکـــــری و مثالــهای عقیـــده آنچنـانی مثـل داعــش یا هیتــلر و… و آخرش هم نتیــجه گیری که نـبــاید به عقــاید احتــرام گــذاشت…!

اما به محـض اینکه ترویــج تمــایلات عجیــب جنســی ای مثل بی غیــرتی و حرف سکسی درمورد مادر!!! و به اشتراک گذاشتــن عکـس نامــوس همدیگر و سکـس گــروهی و ضــربدری و ادرار خــواری و مـــدفوع خـواری و هــزار جور گـندکـاری به میـان میــاد و ما اعتــراض میکنیم در جواب میگیــد بــاید بـه تمــایلات افــراد احتــرام گــذاشت و نبــاید به تمایـل جنســی کسـی حمــله کــرد؟!! اینجــا یهـو یــادتون میــاد که هرکـس ازاده هـر تمــایلی داشتـه باشـه و اون رو بیاد اینجا ترویـجـش هـم بده هرچقـدر هم عجیـب و خطــرناک باشه؟!!

هـرگونـه صحـبت از دیـن برا شــما ضــرر داره ولـی تشــویق به بی غیــرتی ، مــدفوع خــواری و… بــی ضــرره از نظــر شــما؟

2900 👀
6 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-02-16 20:20:49 +0330 +0330

0 ❤️

2017-02-16 20:21:57 +0330 +0330

0 ❤️

2017-02-16 20:22:44 +0330 +0330

0 ❤️

2017-02-18 19:32:33 +0330 +0330
نقل از: Borhan.7090
نقل از: aydinkhan

این پست هم به خاطر کلمه‌ی مجا/زات باعث خطای اسپم شده…

سپاس دوست عزیز
چندین بار امتحان کردم نشد دیگه عکسش رو گذاشتم

0 ❤️

2017-02-18 19:50:09 +0330 +0330

_چون مسلمانا ن اعتقاداتشون را به زور فرو می کنن حلقوم بقیه که الزاما بقیه باید به آن شکل باشند.>

_تمایلات جنسی و شخصی هیچ کسی تو حلقوم کسی دیگر فرو نمیره و آن را شخصی برای خودش نگه می داره.

0 ❤️

2017-02-18 20:06:23 +0330 +0330
نقل از: Black-BEAR دو بحث کاملا بی ربطه بنظر ، مثه نوک ممه های پیرزن که هرکدوم ی طرفو نگاه میکنه ...

خخخخخخخ. مرسی کلی خندیدم. البته با احترام به تاپیک نویسنده قصدی نداشتم

0 ❤️

2017-02-18 22:45:49 +0330 +0330
نقل از: ho3ein_d
نقل از: so_gol

میخوام بگم که اصلا معلوم نیست که قصد و قرض شما از جلوگیری از اولی و آزاد گذاشتن دومی چیه!!!! :) :) :) :)

احسنت ایول داری ببین اینا کلا تو زندگیشون غیر از سکس چیز دیگه ای ندیدن فکر و ذکرشون شده سکس برا همینم همه چیزو سکسی میبینن

وژدانن اگه سكس هم ديده باشن

يه سري خود ارضاي جقي جمع شدن و اداي روشنفكري در ميارن

0 ❤️

2017-02-18 22:48:17 +0330 +0330

اینا اصلا مهم نیس. این حرفا جلو من و تو رو نمیگیره. ما کار خودمونو میکنیم. هدف از اینجا اومدن چیز دیگه ایه. من هر وقت میام اینجا میخوام کس بکنم ولی نمیشه. مهم اینه ?
چرا؟ منم میخوام (dash)

0 ❤️

2017-02-18 22:56:52 +0330 +0330
نقل از: MatinTitaN
نقل از: deadpool7777777
نقل از: MatinTitaN ما حرفایی رو که میزنیم واسه ی «**شخصش**» میذاریم که **بفهمه**. این مشکل تو یا بقیه نیست که نمی فهمید، این مشکل ماست که توقع داریم شما بفهمید. فکر کردی اینایی که دین و دینداری رو نقض میکنن، از اول خلقت بی دین بودن؟

نوچ، اینا کسایی بودن که یه زمانی تمام ذکر و فکرشون(یا فکر و ذکر?)این بوده که بچه پاک و مؤمنی باشن.

یه چیز هم بگم اینو خووب تو کونتون فرو کنید. کسایی که به دینشون مینازن** گوه **میخورن میان اینجا! طرف میاد میگه ما خدا +این قسمت دین رو قبول داریم! یکی نیست بگه ژاکش(یا جاکش) خان، اولا تو با این حرفت بقیه رو می خندونی **یعنی کسخلی(یا کوس خل)**! ثانیا کدوم یکی از خدا ها؟ اسلام، یهود، مسیحیت یا ...؟

تمایلات جنسی یک فرد، نه ضرری برای من داره نه برای دیگران، خودشه و خودش. ولی یه چیزی مثه دین از بچگی مثه چوب کردن تو کونمون، که اگر این چوب رو در نیاری نمیتونی راهتو درست بری و هر کاری رو نمیتونی انجام بدی، ولی اگه چوب رو در بیاری... فک کنم منظورمو رسونده باشم ?

من کاری ب طرز فکرت یا عقایدت ندارم کاری ب حرفای کسی هم ک تاپیک رو زده ندارم چون دو چیز نامربوطو ب هم ربط داده و دقیقا تمایلات و عقاید مذهبی ربطی ب هم ندارن و چه بسا دین دارا تمایلات و فانتزیهای کثیفی هم داشته باشن و برعکس ولی نوع ادبیات و حرف زدن و تفتیش عقاید شما و هم کسایی ک اینجا تاپیک ضد دین میزنن و ب عقاید دیگران بی احترامی میکنن اصلا کار درستی نیست و اگه شما و دوستان هم عقیدتون دین رو یه چوب یا دسته بیل میدونید یا شایدم دسته تبر که تو ماتحتتون فرو کردن و موجب گشادی شخص شخیصتون شده نمیشه دلیلی بدونید ک دین اونا هم چوب تو ماتحتشونه و شاید اونا دینشونو جور دیگری بهشون تفهیم کرده باشن و از جانب دینشون بهشون فشاری نیومده باشه و ب نوعی ما تحت این مطالبی نمیتپونن ک شماها میگید ک بیان دینشونو نقض کنن و عقایدشون واسه خودشون محترم و دلیل نمیشه ک شما همرو ب ی چوب بزنید و ب همه بی احترامی کنید و دوم اینکه دلیل نمیشه چوبی ک تو ماتحت خودتون بوده وقتی ک درش میارین بخاین اون چوبو ب ماتحت دیگران عرضه کنید و بهتره چوبو واسه یادگاری واسه خودتون نگه دارید و ب قول شاعر برو برو ولی ب رسم یادگار اون چوب قشنگرو واس خودت نگه دار

اول دور دهنتو پاک کن بعد…
یه جوری میگی نوع ادبیات و احترام انگار میخوام یه مطلبی رو بگم فردا تو روزنامه بنویسن یا مخاطب حرفام استاد دانشگاه و دکتر و مهندسن که با خوندنش لذت جانانه ببرن.

تو این سایتی که 90درصدشون آندِر ایجَن و دیپلم به زور دارن، انتظار نداشته باش تو این تاپیک مسخره، گل واژه بگم.

خیلیا اصلا نمیدونن دینشون چی گفته بعد با تعصبشون میان جُک میگن.همه ی دوستانی هم که در بخش دین و دینداری فعالیت دارن. سعی در این دارن که واقعیت دین رو بذارن همین و بس. حالا دیگه این مشکل تو و بقیه گله است که نمیفهمید، مشکل از چوپان نیست.

ناموسن همه ی حرفات تو یه کلمه خلاصه می شد!! شاعر ماعر هم نگائیدم و همچنین هدف دراوردن چوبه نه فرو کردنش.

اولا دور دهنتو یادت رفته پاک کنی بعدشم جوری که تو میگی افراد این سایت همه ی سری بیسواد و احمق هستن که جمع شدن دور هم ولی اینجوریام نیس ک شما فکر میکنی و تصمیم گیری در مورد عقل و منطق شمارو ب همین افرادی ک بیسواد و احمقشون میدونی واگذار میکنم

0 ❤️

2017-02-18 23:07:34 +0330 +0330
نقل از: بشرا_خامنه_ای
نقل از: deadpool7777777 با کسایی ک اینجا دین رو مورد نقد قرار میدن کلا بحث نکنی ب نفعته چرا؟زیرا هرچقدم منطقی باهاشون بحث میکنی نمیتونن جوابتو بدن و درباره موضوعاتی میحرفن ک اصلا ربطی ب دین نداره و کلا ربطی ب هیچکس نداره و من قبلا هم تاپیک زدم و باهاشون بحث کردم ولی نمیتونن ب صورت منطقی جوابتو بدن و فقط سوسطه و مغلطه میکنن ب خاطر همینم کسی دیگه کار ب کارشون نداره تنها چیزی ک از بحث کردن با اینا عایدت میشه خرابی اعصاب و بن شدن اکانت ب صورت سریع و در صورت ساختن اکانت بعدی باز هم بن اکانت صورت میگیرد پس بذار واس خودشون خوش باشن و فک کنن ک مغز دارن در صورتی ک تنها کاری ک بلدن توهین ب عقاید بقیس بدون هیچ دلیل و منطقی ولی دوس ندارن کوچکترین توهینی ب عقاید خودشون بشه و وقتی هم کم میارن بهت میگن بسیجی و از این حرفا و بهت فحش میدن ولی اگه تو فحش بدی یا توهین کنی میگن چون مسلمونی ایجور میکنی قبلا هم گفتم نرود میخ آهنین در سنگ و کسی ک خودشو ب خواب زدرو نمیشه بیدار کرد و همچنین اسلام و دین و عقاید مذهبی تو مردم این کشور وجود نداره و انگشت شمار شدن دیندارا و نام اسلامی فقط ی تزئینه و دکوره

یعنی عمو در حد تیم ملی راگبی آفریقای جنوبی جوک گفتی. از دست شما دینداران پر مدعا

خنده دار نیست مشکل از جای دیگس که واقعا دیگه جای بحث نداره چون پاسخها و تکرار مکررات دیگه واسم خسته کننده شده و کلا ب قول خودتون دینتون یا بی دینیتون رو واسه خودتون نگه دارید و ب قول خودتون ما با دینا نمیخایم بیایم ب بهشتی ک شما واس خودتون ساختید و بهشتتون واس خودتون فقط با این دینتون باز هم ب قول خودتون سعی نکنید ب کسی اهانت کنید یا ضربه بزنید اینا همش حرفای خودتونه و چیزی رو که واسه خودتون دوس دارید واسه دیگرانم دوس داشته باشید حالا گور بابای اکثریت و اقلیت

0 ❤️

2017-02-18 23:25:33 +0330 +0330
نقل از: D.Gilmour

_چون مسلمانا ن اعتقاداتشون را به زور فرو می کنن حلقوم بقیه که الزاما بقیه باید به آن شکل باشند.>

_تمایلات جنسی و شخصی هیچ کسی تو حلقوم کسی دیگر فرو نمیره و آن را شخصی برای خودش نگه می داره.

کلا حرفای بیشتر کسایی ک مثل تو پیام گذاشتن خنده داره دین هیچ چیز اجباری نداره ک بره تو حلقتون نماز اجباری یا روزه یا حضور در مساجد یا کمک ب فقرا یا زکات و خمس یا نخوردن ربا یا هزار چیز و یا هر عملی ک ربطی ب دین داره؟ کجای دین اجباره فقط اون آقا زورش داره ک اذان پخش میشه ک میتونه موقع پخش اذان ک چند دقیقه در روز اصلا بهش گوش نده انگار بلندگو مسجدو کردن تو بصل النخاعش والا انقد حرف الکی میزنید و حرفاتون بچگانس ک دیگه خندشون میاد ک جوابتونو بدن و درباره تمایلات جنسی ک میگید هرکی هر تمایلی داره ب خودش ربط داره و ب کسی کاری نداره اگه کسایی در نزدیکی شما تمایلات جنسی دگر آزاری یا سکس خشن و سکس زوری داشته باشن و بعد شما و خانواده یا دوستان یا همشهریان شما رو ب زور بگیرن و مورد تجاوز قرار بدن چی این هم یک نوع تمایله دیگه بعد قانون بیاد بگه چته بگه ب تو چه اولا دین شمارو قبول ندارم ک این کارا بده بعدشم تمایلم ب خودم مربوطه و این کار لذتی داره ک تو هیچ چیزی نیست و کلا این تمایلات و امثال اینها ب دلیل لذتی ک اون افراد دربارش گفتن فراگیر و ب صورت اپیدمی بشه باز شما میاین از این حرفا میزنید جمع کنید بابا بساط مضحکتونو بسه دیگه شر و ور بافتن همه دیگه خسته شدن

0 ❤️

2017-02-18 23:33:22 +0330 +0330

ببین من تخصصی توی این قضیه ندارم ولی میدونم آزادی دادن به خیلی چیزا کارها و فکرها فقط به خود طرف مربوط نمیشه، و اثر روی کل جامعه میزاره. عقاید خرافی بیشتر از خوردن ادرار توسط یک نفر، جامعه رو تحت تاثیر قرار میده و تخریب میکنه. کسی که ادرار میخوره فقط خودشو نابود میکنه ولی کسی که داعشی میشه کل جامعه رو تهدید میکنه. پس حساسیت ها روش بیشتر خواهد بود قطعا.

0 ❤️

2017-02-19 14:51:01 +0330 +0330
نقل از: deadpool13

کلا حرفای بیشتر کسایی ک مثل تو پیام گذاشتن خنده داره دین هیچ چیز اجباری نداره ک بره تو حلقتون نماز اجباری یا روزه یا حضور در مساجد یا کمک ب فقرا یا زکات و خمس یا نخوردن ربا یا هزار چیز و یا هر عملی ک ربطی ب دین داره؟ کجای دین اجباره فقط اون آقا زورش داره ک اذان پخش میشه ک میتونه موقع پخش اذان ک چند دقیقه در روز اصلا بهش گوش نده انگار بلندگو مسجدو کردن تو بصل النخاعش والا انقد حرف الکی میزنید و حرفاتون بچگانس ک دیگه خندشون میاد ک جوابتونو بدن و درباره تمایلات جنسی ک میگید هرکی هر تمایلی داره ب خودش ربط داره و ب کسی کاری نداره اگه کسایی در نزدیکی شما تمایلات جنسی دگر آزاری یا سکس خشن و سکس زوری داشته باشن و بعد شما و خانواده یا دوستان یا همشهریان شما رو ب زور بگیرن و مورد تجاوز قرار بدن چی این هم یک نوع تمایله دیگه بعد قانون بیاد بگه چته بگه ب تو چه اولا دین شمارو قبول ندارم ک این کارا بده بعدشم تمایلم ب خودم مربوطه و این کار لذتی داره ک تو هیچ چیزی نیست و کلا این تمایلات و امثال اینها ب دلیل لذتی ک اون افراد دربارش گفتن فراگیر و ب صورت اپیدمی بشه باز شما میاین از این حرفا میزنید جمع کنید بابا بساط مضحکتونو بسه دیگه شر و ور بافتن همه دیگه خسته شدن

واقعا در حد یک جوک بی نهایت به مزه و یخ مزخرف گفتی. دست خودت نیست. یک مسلمونی و از عقل تهی هستی. خوش باش در این نادانی که بهش از صدقه سری ایمان به اسلام ناب محمدی دچاری.

0 ❤️

2017-02-19 15:04:57 +0330 +0330

واقعا در حد یک جوک بی نهایت به مزه و یخ مزخرف گفتی. دست خودت نیست. یک مسلمونی و از عقل تهی هستی. خوش باش در این نادانی که بهش از صدقه سری ایمان به اسلام ناب محمدی دچاری.

حالا بعضی از بچه های سایت هستن ک بلدن حرف بزنن شما دیگه حرف زدنم بلد نیستی و هرکی فک میکنه این آقا اصلا میتونه ی جمله با مفهوم بگه بیاد همینجا اعلام موجودیت کنه

0 ❤️

2017-02-19 15:11:46 +0330 +0330

شما بین ببر و گرگ گیر کردی
اگه خودت تن به خواسته یکی ندی و بلا تکلیف بمونی اون ببر بهت حمله میکنه ولی گرگ اگه خیلی گرسنه باشه بهت حمله میکنه،

چه نتیجه ای گرفتی از حرفام؟؟

دین و اسلام مث ببر میمونه چه جوانب در نظر بگیری یا نگیری 100 درصد شکارت میکنه
گرگ هم مث علایق جنسی
اگه جوانب در نظر گرفته نشه ممکن عوارض جبران ناپذیری داشته باشه

امیدوارم گرفته باشی

هرکسی ازاده تو هر موضوعی خودش انتخاب کنه و به هیچکس ربطی نداره

0 ❤️

2017-02-20 02:37:17 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری

با چسبوندن لفظ "احترام" مثلن سعی کردی این دوتا مقوله (عقاید/تمایلات) رو به هم وصل کنی ولی اینا از هم جداس.
مقوله‌ی دوم (تمایلات جنسی) یه امر شخصیه واسه تو رختخواب، ولی اولی (عقاید دینی) در بطن جامعه وارد میشه و گند میزنه به زندگی بشر.
صد البته که عقاید هم اگه شخصی میموند، هیچ مشکلی باهاش نداشتیم.
به عبارتی ینی دین هرکس مث کیرش میمونه که تو شورت خودش باید بمونه، من یکی دارم شمام یکی دارید الباقی هم دارن. ولی هی درنمیاریم به همدیگه نشونش بدیم یا مال همو دسمالی کنیم! به خورد بچاهامونم نمیدیمش! تو مدرسه هم به زور تو کله‌ی بچاها نمیکننش!

توی تاپیک «احترام به عقاید» این مسله‌ی عوامانه رو به تفصیل مورد بررسی قرار دادم که دریابید چرا عقاید لایق احترام نیس.
و اما درمورد تمایلات غیر معمول نیز عرض شود که خودم بعنوان یه بیخدا، بشخصه حالم از برخی تمایلات بهم میخوره ولی هیچ اصراری ندارم اونایی که بهش علاقه دارنو مجبور کنم مث من باشن. (این فرق ما با شما دینداراس راجب این موضو)
بلخره هرکی یه جور عشخش میکشه و حال میکنه، به ما چه؟ خب به تخم چپم که یارو دلش میخواد چسب آکواریوم بکنه تو کونش، یا به تخم راستم که اون یکی دوس داره یکی دیگه رو بیاره بجا خودش ترتیب زنشو بده. تا وختی به زور متوصل نشده یا نیومده منو هم مجبور به پیروی از خودش بکنه چرا باید تمایلش واسم مهم باشه که حمله کنم بهش؟
بعله، امیال جنسی افراد تا وختی منحصر به حریم شخصیشون باشه و آسیبی در کار نباشه، محترمه. (همونطو که عقایدم اگه چنین شرایطی داش محترم میبود) واضحه در زمینه تمایلات هم اگه شخصی با هر تمایل جنسی بیاد کیرشو مث چماغ بگیره دسش احساس پیامبری کنه بگه فقط اون چیزی که خشتک من میپسنده تنها منش زیرشیکمی درست محسوب میشه و همه باس فقط پیرو سلیقه کیرِ من باشن، اون وخ مقابله با این دیوانه جزو واجباته! حال تمایلش هرچی هم میخواد باشه، چه معمول چه غیرمعمول.
ولی یادم نمیاد کسی از جماعت طرفدار بی‌غیرتی و محارم و... همچین گوهخوری‌ای کرده باشن، تا الان هرچی شعار و زور تحمیل خشتکی بوده همیشه از جانب سینه‌چاکان غیرت بوده:
جهت اطلاع بیشتر ← «مسله‌ی غیرت و بی‌غیرتی در شهوانی»

تمایل جنسی خودم مثلن خعلی بخواد اشتماعی بشه فوقش میام اینجا چار تا تاپیک سکسی میزنم راجب ساک‌زدن حرفه‌ای زنا ولی دیگه نمیام بگم دختر بی چون و چرا باید ساک بزند و همواره دل به کار دهد و هیچ بهونه مهونه نیارد وگرنه از زیان‌کاران است.
ولاکن عقاید شما فعلن هزارتا قانون شخمی مث شلاق، اعدام، سنگسار و... مقرر کرده تو کشور. ضمن اینکه پیامبر دینیتونم جزو واجبات مقرر نموده که مرد هر وخ حشرش عود کرد زنش موظف است که فورن برایش رفع حشر نماید، حتا رو شتر! (روایتش هس برو بخون)

درست بجا جواب دادی ممنون

0 ❤️

2017-02-20 03:50:30 +0330 +0330

با چسبوندن لفظ "احترام" مثلن سعی کردی این دوتا مقوله (عقاید/تمایلات) رو به هم وصل کنی ولی اینا از هم جداس.
مقوله‌ی دوم (تمایلات جنسی) یه امر شخصیه واسه تو رختخواب، ولی اولی (عقاید دینی) در بطن جامعه وارد میشه و گند میزنه به زندگی بشر.
به عبارتی ینی دین هرکس مث کیرش میمونه که تو شورت خودش باید بمونه، من یکی دارم شمام یکی دارید الباقی هم دارن. ولی هی درنمیاریم به همدیگه نشونش بدیم یا مال همو دسمالی کنیم! به خورد بچاهامونم نمیدیمش! تو مدرسه هم به زور تو کله‌ی بچاها نمیکننش!

توی تاپیک «احترام به عقاید» این مسله‌ی عوامانه رو به تفصیل مورد بررسی قرار دادم که دریابید چرا عقاید لایق احترام نیس.
و اما درمورد تمایلات غیر معمول نیز عرض شود که خودم بعنوان یه بیخدا، بشخصه حالم از برخی تمایلات بهم میخوره ولی هیچ اصراری ندارم اونایی که بهش علاقه دارنو مجبور کنم مث من باشن. (این فرق ما با شما دینداراس راجب این موضو)
بلخره هرکی یه جور عشخش میکشه و حال میکنه، به ما چه؟ خب به تخم چپم که یارو دلش میخواد چسب آکواریوم بکنه تو کونش، یا به تخم راستم که اون یکی دوس داره یکی دیگه رو بیاره بجا خودش ترتیب زنشو بده. تا وختی به زور متوصل نشده یا نیومده منو هم مجبور به پیروی از خودش بکنه چرا باید تمایلش واسم مهم باشه که حمله کنم بهش؟
بعله، امیال جنسی افراد تا وختی منحصر به حریم شخصیشون باشه و آسیبی در کار نباشه، محترمه. (همونطو که عقایدم اگه چنین شرایطی داش محترم میبود) واضحه در زمینه تمایلات هم اگه شخصی با هر تمایل جنسی بیاد کیرشو مث چماغ بگیره دسش احساس پیامبری کنه بگه فقط اون چیزی که خشتک من میپسنده تنها منش زیرشیکمی درست محسوب میشه و همه باس فقط پیرو سلیقه کیرِ من باشن، اون وخ مقابله با این دیوانه جزو واجباته! حال تمایلش هرچی هم میخواد باشه، چه معمول چه غیرمعمول.
ولی یادم نمیاد کسی از جماعت طرفدار بی‌غیرتی و محارم و... همچین گوهخوری‌ای کرده باشن، تا الان هرچی شعار و زور تحمیل خشتکی بوده همیشه از جانب سینه‌چاکان غیرت بوده:

تمایل جنسی خودم مثلن خعلی بخواد اشتماعی بشه فوقش میام اینجا چار تا تاپیک سکسی میزنم راجب ساک‌زدن حرفه‌ای زنا ولی دیگه نمیام بگم دختر بی چون و چرا باید ساک بزند و همواره دل به کار دهد و هیچ بهونه مهونه نیارد وگرنه از زیان‌کاران است.
ولاکن عقاید شما فعلن هزارتا قانون شخمی مث شلاق، اعدام، سنگسار و... مقرر کرده تو کشور. ضمن اینکه پیامبر دینیتونم جزو واجبات مقرر نموده که مرد هر وخ حشرش عود کرد زنش موظف است که فورن برایش رفع حشر نماید، حتا رو شتر! (روایتش هس برو بخون)

احسنت اسکلت
واضح و صریح.سریه .سریح .ثریح ثریه

0 ❤️

2017-02-20 16:34:51 +0330 +0330

جناب مدافع حرم>

با توضیاتی که نقد کردی بدون شک هیچ بویی از آزادی واقعی به دماغت نخورده که تفاوت را حس کنی که چطور اسلامتون داره حقوق مردم را لگدمال می کنه باید از حٌجره تون بیایید بیرون بقیه ملل را ببینید بعد صاحب نظر شوید.

0 ❤️

2017-02-20 16:47:35 +0330 +0330
نقل از: FARMEEER به عنوان یک ایرانی بخون هرچند ربط زیادی نداره ولی یجورایی ربط داره

واقعا نفهمیدین دارن چیکار میکنن؟؟؟

دارن سعی میکنن ما ایرانی ها رو بی غیرت کنن!
این جمله رو سرچ کنید دقیقا عین اونو براتون توی نت میاره

کاری میکنیم که مردان ایرانی تا سال 2020 خودشون زنهاشون رو به نمایش بزارن!

عجیب نیست براتون که تا ده 60 یا 70 خبری از فتیش فمدام و برده و اینا نبود بعد یهویی سرو کلش پیدا شد؟؟؟
بعد الانم بیغیرتی؟اونم از نوع برده ی بیغیرت؟؟؟
نگین اینا یک حس سادست که توی همه وجود داره

فتیش اکتسابیه مخصوصا فوت فتیش باور نمیکنین؟؟ برین توی نت سرچ کنین!

وقتی شخص مشکل فوت فتیش پیدا میکنه برای اینکه حسشو ارضا کنه هی دایره این کار رو گسترده تر میکنه(مثلا مازوخیسم) و انحراف جنسی بیشتری پیدا میکنه به حدی میرسه که دلش میخواد جلوش زنشو بک.نن و اونم به عنوان یک برده ب اونا سرویس بده و شکنجه بشه!باور کنین همچین چیزیه اخرش!

این ینی بی غیرتی!چرا فقط این روند توی ایرانه که رشد صعودی داره؟؟؟چرا یهو از لیسیدن پا رسیدیم به برده بیغیرت شدن؟؟؟چرا توی اینستا همه ی میس ها برده بیغیرت میخوان؟؟عجیبه نه؟؟؟اگ فمدام از قبل توی ایران بوده باشه یک نفر یک شاعر یا یک نویسنده یا هر کس دیگه باید بهش اشاره کرده باشه!یا حداقل باید یک ردی توی تاریخ ایران باشه!

عجیب نیست ؟؟

دارن ایرانی ها رو بیغیرت میکنن!
توی دوره شاه جن.ده خونه وجود داشت یا همون شهر نو ولی تا الان دیدین که توی اون دوران جایی تحت عنوان شهر بردگی یا بی غیرت خونه وجود داشته باشه؟؟؟

این دقیقا تهاجمه!!رو ناموست غیرت که داشته باشی وقتی جنگ بشه میری جنگ که دست غریبه بهش نخوره ولی وقتی بی غیرت باشی چی؟؟

عجیب نیست که توی اینستا کلی از دخترا عکس پاشونو میزارن؟؟چون ناخوداگاه خوششون اومده و میبینن بقیه بهشون توجه میکنن!

اگه بگم اینکه عکسایی که تو فضا های مجازی میزارن بی حجابیه و گناهه بهم میگین امل! و این کار روشنفکریه و خدا مرا قضاوت کرد و به توچه دوس دارم اینجوری باشم!شما دارین با اینکار حق و حقوق من رو نقض میکنین همینطور هم حق و حقوق بچه هام و بچه هاشون!

میدونین چرا؟؟؟
شاید فکر کنین دیدن اینجور عکسا تاثیری نداره ولی در واقع درجه تحریک شخص رو میبره بالا ینی چی؟؟وقتی شخصی اون عکس رو میبینه مغزش تصویرنامناسب اون زن رو توی ذهنش با تصویر های برهنه ای که قبلا دیده مقایسه میکنه و به این نتیجه میرسه وقته امیزش جنسیه!و هورمون تستسترون رو میبره بالا در نتیجه بووومم انفجار شهوت!

چرا قبلا توی دهه 50 یا 60 یا قبل از اون تجاوز کم بود یا دخترا اکثرا پاک بودن؟؟؟

چرا الان نمیشه مثه اون دوران یک دختر پاک پیدا کرد؟یا اگه بشه خیلی سخته!ها؟

بابا به خودتون رحم نمیکنید به بچه هاتون رحم کنید!
شما میدونین این فانتزیه و الکی ولی بچه ها که نمیدونن!
اموزش درستی که در مورد بلوغ جنسی نداریم!دلتون میخواد بچتون وقتی برای اولین بار شهوتی شد تو نت دنبالش بگرده؟؟
اگر خدایی نکرده به مطالبی مثله سکس با محارم برخورد چی مثلا سکس با مادر!

اونکه نمیدونه اینا همش ساخته ی یک ذهن مریضه!
فک میکنه واقعیه!
دلتون میخواد وقتی اومدین خونه ببینین داره با زن و دخترتون سکس میکنه؟؟؟بخدا شما اگه همچین چیزی رو ببینین خورد میشین!

توی یک جلسه ی مشاوره ای یک زنی با گریه اومد گفت اقای دکتر پسر 12 سالم میخواد باهام سکس کنه هرچی هم میگم این اشتباههه میگه تو اُمل و مذهبی هستی بقیه همه دارن این کارو میکنن بخدا واقعیه این قضیه ببینین اینم نتیجش !

یاد بگیرین عمقی به همه چیزی نگاه کنید ن سطحی

نسل بعد 20 درصد جمعیت مارو تشکیل میدن شایدم کمتر!
ولی اونا 100 درصد اینده ایرانن!

اونا نسل بعد مارو هدف گرفتن میخوان بنیان خانواده رو نابود کنن

نابودی بنیان خانواده=نابودی بنیان کشور=نابودی ایران

خواهشا فکر کنید رو این مطلب به جای اینکه بدون فکر حرفامو نقض کنین اگه هم باور ندارین برین توی نت بگردین ببینین چقدر از حرفام واقعیته

ممنونم که تا تهشو خوندین

تمامی این علایق یا هابی ها ذاتا در تمامی انسان ها وجود دارد اما شکوفایی آن تمایلات نیازمند یک استارتر است و تا قبل دهۀ شصت یا هفتاد دنیای مجازی وجود نداشت که دوستان با تحقیق، چنین تمایلاتی را در خود کشف کنند به عنوان مثال پدوفیلی، که پیامبر اسلام صاحب چنین تمایلی بود.

1 ❤️

2017-02-20 17:31:48 +0330 +0330

باز این بسیجی در لباس دختر معلوم نیست چی زده اومده اینجا یه کصشری رو کپی کرده آخرشم جواب هیشکدومو نداده خخخخخخخخخخخخ تو اگه خایه داری (که نداری ? ) بیا و جواب این 4 صفحه رو بده که آدم حسابت کردن و واست جواب نوشتن. خخخخخخخخخخخخ

_________ در مورد سوال کصشرتم دوستان جوابتو دادن (که مطمئنم نفهمیدی از بس باهوشی!) هر وقت من دیگران رو مجبور به فتیش خودم کردم و به خاطرش آدم کشتم و دیگرانو به صُلابه کشیدم، اون موقع بیا این دو تا رو مقایسه کن (اون روز، همون روزیه که بالاخره به آرزوت میرسی و تئوری ارتباط بین **گوز** و **شقیقه** رو اثبات میکنی 🙄 ? )
0 ❤️

2017-02-20 17:44:32 +0330 +0330
نقل از: FARMEEER
نقل از: FARMEEER به عنوان یک ایرانی بخون هرچند ربط زیادی نداره ولی یجورایی ربط داره

واقعا نفهمیدین دارن چیکار میکنن؟؟؟

دارن سعی میکنن ما ایرانی ها رو بی غیرت کنن!
این جمله رو سرچ کنید دقیقا عین اونو براتون توی نت میاره

کاری میکنیم که مردان ایرانی تا سال 2020 خودشون زنهاشون رو به نمایش بزارن!

عجیب نیست براتون که تا ده 60 یا 70 خبری از فتیش فمدام و برده و اینا نبود بعد یهویی سرو کلش پیدا شد؟؟؟
بعد الانم بیغیرتی؟اونم از نوع برده ی بیغیرت؟؟؟
نگین اینا یک حس سادست که توی همه وجود داره

فتیش اکتسابیه مخصوصا فوت فتیش باور نمیکنین؟؟ برین توی نت سرچ کنین!

وقتی شخص مشکل فوت فتیش پیدا میکنه برای اینکه حسشو ارضا کنه هی دایره این کار رو گسترده تر میکنه(مثلا مازوخیسم) و انحراف جنسی بیشتری پیدا میکنه به حدی میرسه که دلش میخواد جلوش زنشو بک.نن و اونم به عنوان یک برده ب اونا سرویس بده و شکنجه بشه!باور کنین همچین چیزیه اخرش!

این ینی بی غیرتی!چرا فقط این روند توی ایرانه که رشد صعودی داره؟؟؟چرا یهو از لیسیدن پا رسیدیم به برده بیغیرت شدن؟؟؟چرا توی اینستا همه ی میس ها برده بیغیرت میخوان؟؟عجیبه نه؟؟؟اگ فمدام از قبل توی ایران بوده باشه یک نفر یک شاعر یا یک نویسنده یا هر کس دیگه باید بهش اشاره کرده باشه!یا حداقل باید یک ردی توی تاریخ ایران باشه!

عجیب نیست ؟؟

دارن ایرانی ها رو بیغیرت میکنن!
توی دوره شاه جن.ده خونه وجود داشت یا همون شهر نو ولی تا الان دیدین که توی اون دوران جایی تحت عنوان شهر بردگی یا بی غیرت خونه وجود داشته باشه؟؟؟

این دقیقا تهاجمه!!رو ناموست غیرت که داشته باشی وقتی جنگ بشه میری جنگ که دست غریبه بهش نخوره ولی وقتی بی غیرت باشی چی؟؟

عجیب نیست که توی اینستا کلی از دخترا عکس پاشونو میزارن؟؟چون ناخوداگاه خوششون اومده و میبینن بقیه بهشون توجه میکنن!

اگه بگم اینکه عکسایی که تو فضا های مجازی میزارن بی حجابیه و گناهه بهم میگین امل! و این کار روشنفکریه و خدا مرا قضاوت کرد و به توچه دوس دارم اینجوری باشم!شما دارین با اینکار حق و حقوق من رو نقض میکنین همینطور هم حق و حقوق بچه هام و بچه هاشون!

میدونین چرا؟؟؟
شاید فکر کنین دیدن اینجور عکسا تاثیری نداره ولی در واقع درجه تحریک شخص رو میبره بالا ینی چی؟؟وقتی شخصی اون عکس رو میبینه مغزش تصویرنامناسب اون زن رو توی ذهنش با تصویر های برهنه ای که قبلا دیده مقایسه میکنه و به این نتیجه میرسه وقته امیزش جنسیه!و هورمون تستسترون رو میبره بالا در نتیجه بووومم انفجار شهوت!

چرا قبلا توی دهه 50 یا 60 یا قبل از اون تجاوز کم بود یا دخترا اکثرا پاک بودن؟؟؟

چرا الان نمیشه مثه اون دوران یک دختر پاک پیدا کرد؟یا اگه بشه خیلی سخته!ها؟

بابا به خودتون رحم نمیکنید به بچه هاتون رحم کنید!
شما میدونین این فانتزیه و الکی ولی بچه ها که نمیدونن!
اموزش درستی که در مورد بلوغ جنسی نداریم!دلتون میخواد بچتون وقتی برای اولین بار شهوتی شد تو نت دنبالش بگرده؟؟
اگر خدایی نکرده به مطالبی مثله سکس با محارم برخورد چی مثلا سکس با مادر!

اونکه نمیدونه اینا همش ساخته ی یک ذهن مریضه!
فک میکنه واقعیه!
دلتون میخواد وقتی اومدین خونه ببینین داره با زن و دخترتون سکس میکنه؟؟؟بخدا شما اگه همچین چیزی رو ببینین خورد میشین!

توی یک جلسه ی مشاوره ای یک زنی با گریه اومد گفت اقای دکتر پسر 12 سالم میخواد باهام سکس کنه هرچی هم میگم این اشتباههه میگه تو اُمل و مذهبی هستی بقیه همه دارن این کارو میکنن بخدا واقعیه این قضیه ببینین اینم نتیجش !

یاد بگیرین عمقی به همه چیزی نگاه کنید ن سطحی

نسل بعد 20 درصد جمعیت مارو تشکیل میدن شایدم کمتر!
ولی اونا 100 درصد اینده ایرانن!

اونا نسل بعد مارو هدف گرفتن میخوان بنیان خانواده رو نابود کنن

نابودی بنیان خانواده=نابودی بنیان کشور=نابودی ایران

خواهشا فکر کنید رو این مطلب به جای اینکه بدون فکر حرفامو نقض کنین اگه هم باور ندارین برین توی نت بگردین ببینین چقدر از حرفام واقعیته

ممنونم که تا تهشو خوندین

تمامی این علایق یا هابی ها ذاتا در تمامی انسان ها وجود دارد اما شکوفایی آن تمایلات نیازمند یک استارتر است و تا قبل دهۀ شصت یا هفتاد دنیای مجازی وجود نداشت که دوستان با تحقیق، چنین تمایلاتی را در خود کشف کنند به عنوان مثال پدوفیلی، که پیامبر اسلام صاحب چنین تمایلی بود.

کاملا اشتباه میکنی مشخصه اصلا در مورد این مطالب تحقیقی نکردی!

یک نمونه رو تو نت بگرد فوت فتیش چجوری بوجود میاد!

بعد بر حسب چه تحقیقی میگی پیامبر همچین تمایلی داشت منبعی برای حرفت داری؟؟؟

منظور از تحقیق یعنی لمس دیداری و شنیداری است نه تحقیق برای یادگیری فنون فتیش شدن، انسان وقتی با دیدن یک موردی نسبت به آن مورد بر انگیختگی مثبت حس می کند یعنی صاحب یک تمایل پنهانی نسبت به آن مورد است که با تکرار مراجعه به دیدن، تمایلات پنهانیش را ندانسته شکوفاتر می کند و در نهایت چنین تمایل پنهانی را در خود کشف می کند. و اگر بخواهید توضیح دهید که انسان با دیدن می تواند از صفر شروع به علاقمند شدن کند حرفتان را رد می کنم چون در مراجعه لحظه به لحظه برای دیدن صحنه های متفاوت تصادفات ،هیچ انسان عاقلی علاقمند به ایجاد تصادف نمیشود.>

و در خصوص پیامبر اسلام هم عرض کنم عقد یک مرد 54 ساله با یک کودک زیر 10 سال قاعدتا از رحمت رسول به عایشه نبود.

0 ❤️

2017-02-20 21:45:39 +0330 +0330

جناب مدافع حرم>

با توضیاتی که نقد کردی بدون شک هیچ بویی از آزادی واقعی به دماغت نخورده که تفاوت را حس کنی که چطور اسلامتون داره حقوق مردم را لگدمال می کنه باید از حٌجره تون بیایید بیرون بقیه ملل را ببینید بعد صاحب نظر شوید.

چه ربطی داشت شبت بخیر

0 ❤️

2017-02-20 22:05:19 +0330 +0330

چه ربطی داشت این ب اون آخه آره میدونیم تو هیچ کشوری حقی از کسی ضایع نمیشه ب هیچ وجه فقط ایران ک داره حق همه جهانو‏ ضایع میکنه و فقط تو ایران نقض حقوق بشر میشه وگرنه همه کشورای یهودی و مسیحی و ادیان دیگه همه چی گل و بلبله اصلا ب نظرم باید بیان ایرانو با خاک یکسان کنن ک همه دنیا از دستش راحت شن خلاصه شبت بخیر بچه شب بخیر جهانگرد شب بخیر ملل بین و در پایان شب بخیر مارکوپولو

0 ❤️

2017-02-20 22:39:05 +0330 +0330

جناب مدافع حرم>

چه ربطی داشت شبت بخیر

ربطش در آن قسمت رخ می نماید که :

اعتقادات اسلامی دین مبین تان نه تنها به شکل خصوصی بلکه به شکل عمومی هم (مطابق تصاویر) تو حلقوم مردم فرو رفته.

در ضمن ایران را با غاصبان ایران یکجا نگذارید.

شب و روزت بخیر و خوشی بزرگوار.

0 ❤️

2017-02-20 22:50:52 +0330 +0330

هیچوقت کسی نگفت که جامعه باید بی قانون باشه،آزادی رو با بی قانونی یکی نکنین و در مقابل دیکتاتوری رو با قانونمداری.
شما خودت چندبار مورد تجاوز یک همجنسگرای واقعی قرار گرفتی?دقت کن همجنسگرای واقعی نه یک جقیه همجنسباز…احترام به گرایشات به این معنی نیست که هر کی تو جامعه هر کاری خواست بکنه و کسی هم بهش چیزی نگه،احترام به این معنیه که من نگران این نباشم که پیامهایی که بین من و دوست پسرم رد و بدل میشه موجب دستگیر شدن و اعدام شدن من بشه.اسلام به هیچ تفکری جز تفکر خودش احترام نمیزاره.تفکر خودش هم اینه که اگر از ما نیستی پس علیه ما هستی و خونت حلاله

0 ❤️

2017-02-21 00:23:16 +0330 +0330

اومدم جواب بدم, این جواب تر و تمیز رو دیدم , دیگه نیازی نبود وقت بذارم, مرسی

0 ❤️

2017-02-21 01:02:46 +0330 +0330

در کل چون آدم کم حوصله ای هستم و وقت آزاد زیادی هم ندارم ب جز شبا ک بیدارم حوصلم نیومد دوباره درباره تمایلات و فتیش ها و عقاید دوباره تکرار مکررات کنم ی پیام خودمو تو ی تاپیک دیگه زدم کپیش میکنم همینجا چون بحث زیادم نتیجه برعکس میده;

مشکل اصلی اونجاست ک کسی این تاپیکو ب وجود آورده که امضاش خودش پر از اشکاله و همه ی فتیش ها و تمایلات در ایران یا حتی جاهای دیگه حتی همجنسبازی یا هزارجور از این تمایلات ب صورت اکتسابی و رسانه ها و فضای اجتماعی و مجازی باعث این نوع تمایلات ب طوری که ب اصطلاح فانتزی سکس با محارم ک ب صورت واقعی تو ایران تا حالا کم اتفاق نیفتاده تو چند سال اخیر چ برسه ب انواع دیگه تمایلات و فانتزی ها و بخصوص همجنسبازی که سیر فوق العاده صعودی تو یک دهه اخیر تو ایران داشته و اینا همه ب علت فراگیر شدن این نوع تمایلات که ب اصطلاح تابوش شکسته شده و همیشه ب این شکله که وقتی کسی کاریرو انجام میده مث همجنسبازی و سکس با محارم یا هرچیز دیگه و میره تعریف میکنه و داستانشو مینویسه یا فیلمهایی از این دست باعث میشن ک ب تدریج ب یک عمل عادی تو جامعه تبدیل شن جوری ک امروزه تو کشور خودمون با ی سری فیلم و داستان دیگه خیانت ب چیز عادی تبدیل شده و خیلی از زنای شوهر دار بدون حتی اندکی عذاب وجدان یا هرچیز دیگه ای با چند پسر رابطه دوستی و جنسی دارن و اصلا براشون مهم نیس ک دارن چکار میکنن و وقتی میرن از این کاراشون واسه بقیه تعریف میکنن باعث میشن ک اون شخص یا اشخاص هم ب این کار ترغیب پیدا کنن و الان دیگه زنای شوهر دار خیلیاشون داشتن دوست پسر رو حق مسلم خودشون میدونن و من ب شخصه از کسانی ک این نوع تمایلاتو دارن و دلیلشو پرسیدم از بعضیا شنیدم ک مثلا اولین فیلم سکسی یا داستان سکسی ک دیدن و خوندن درمورد عملی بوده ک الان بهش تمایل پیدا کردن هرچند ک حتی وقتی اون داستان یا فیلمو دیدن بهشون برخورده ولی ب تدریج این عمل ملکه ذهنشون شده و ب اصطلاح نسبت بهش کنجکاو شدن یا نسبت به اون عمل ترغیب شدن و با هجوم رسانه و فضاهای مجازی باید مواظب حتی دیده ها و شنیده هامون باشیم هرچند که شاید از اون دیده ها و شنیده ها هم متنفر باشیم ولی باز هم احتمال ب اون سمت کشیده شدن خیلی زیاده و دیگه همه دنیا اینو میدونن ک شنیده ها حتی در زمان خواب تاثیر خودشونو رو مغز انسان میذارن چه برسه ب زمانی ک بیداریم و نسبت ب همه چیز هوشیار و واسه همینه که این تمایلات ب صورت اپیدمی داره گسترش پیدا میکنه و ب خاطر همین موارد بود ک من ی جا دیگه گفتم تمایلات هر فرد حتی میتونه بیشتر از عقاید یک فرد ب جامعه لطمه بزنه چون کمتر کسی درمورد عقایدش با دیگران یا دوستان و آشناها حرف میزنه ولی همه درباره تمایلاتمون با همدیگه و حتی غریبه ها حرف میزنیم و خلاصه اینکه میخان همه چیمونو غارت کنن حتی اخلاق و رفتار ایرانیمون رو و در کل اخلاق و رفتارای خوبی رو که بهشون اعتقاد داریمو میخان ازمون بگیرن و میخان ازمون لجن بسازن از تک تکمون هرچند ک الان بعضیا میان بد و بیراه میگن و این حرفارو قبول ندارن و ب من میگن بیسواد و احمق ولی بشخصه ب این چیزایی ک نوشتم ایمان دارم و از لحاظ روانشناختی هم ثابت شدست حالا دیگه خود دانید خلاصه مواظب خودتون ی اگه میتونید بچه های معصومتون باشید

0 ❤️

2017-02-21 01:18:51 +0330 +0330

و در پایان احترام ب همه تمایلات همونطور ک نوشتم و توضیح دادم میتونه عواقبی داشته باشه که هیچوقت دیگه قابل جبران نیست و همین ب اصطلاح احترامات بیهوده باعث شده خیلی از فرهنگای خوبی ک داشتیم و از ایرانی بودنمون سرچشمه میگیره ن از اسلامی بودنمون از بین رفتن و دارن از بین میرن و کلا فرهنگ و منش ایرانی هم مثل یوز ایرانی در حال انقراضه و همچنین در مورد همجنسبازی این کار فقط در اسلام و ادیان دیگر نکوهیده و زشت نیس و در خیلی از کشورهای اروپایی و آمریکایی این عمل و این نوع ارتباطو قبول ندارن و تو چند سال اخیر این مسأله در چندین کشور اروپایی و آمریکایی باب شده که اونم دلایل خاص خودشو داره که دولتها با تصویب این قوانین ک تا چند سال قبلتر در همون کشورها این عمل غیر قابل قبول تلقی میشد ولی بنا ب یک سری سیاست ها این کار رو ب تصویب رسوندن و همیشه همه چیزو ب دین و اسلام ربط ندید بعضی اعمال از نظر انسانی قابل قبول نیستند و ربطی ب اسلام ندارد چون در بیشتر کشورهایی ک دین اسلام ندارند این اعمال انسانی تلقی نمیشوند

0 ❤️

2017-02-21 05:12:13 +0330 +0330

من سالهاست که در مورد دین مخصوصا بحث نبوت و اینکه آیا پیامبران از طرف خدا اومدند یانه مطالعه و تفکر میکنم و دین رو با دلیل و استدلال رد میکنم … قراردادهای اجتماعی مثل ازدواج بین دونفر بسته میشه و به کسی ربطی نداره که اونها میخوان شخص سومی رو به جمع خودشون ورود بدن … البته باید فکر سرانجام کار رو از ابتدا بکنند و همه عواقبش رو بسنجند … در هرصورت از دوستانی که به دین پایبند هستند عرض کنم که سایت رو اشتباه تشریف آوردند … اینجا از اسمش هم پیداست که سایت دیندارها نیست … البته به اعتقاد من بعضی تمایلات مثل ضربدری و mfm و fmf و حتی گی و لز رو میشه جهت رسیدن به لذت جنسی هر چه بیشتر توجیه کرد ولی ادرارخواری و مدفوع خواری رو بنده نه بعنوان نوعی لذت که در وجودمون قرار داره بلکه نوعی انحراف روانی میدونم …

1 ❤️

2017-02-22 04:38:58 +0330 +0330

من در جواب سوال تاپیک متنی رو نوشتم قبلا
خلاصه این بود که
“احترام به عقاید یه گزاره اشتباه و مغلطه هست
ما فقط دو اصل آزادی بیان و آزادی عمل مشروط داریم
طبق اصل آزادی بیان هرکسی آزاده عقیده خودش رو بیان کنه و همینطور تمایلات جنسیش رو بیان کنه
اما از اونجایی که آزادی عمل مشروط هست کسی نمیتونه عقیده خودش رو به بقیه تحمیل کنه و یا اینکه کسی رو وادار به برآوردن تمایلات جنسی خودش کنه”

پس هر کسی آزاده هر تمایلی داره تو این سایت راجبش حرف بزنه
منم با احترام به همه تمایلات و نظرات، خواستم نظرم رو بگم که
من هم مثل آقای deadpool با خیانت و سکس با محارم و … مخالفم و بنظرم رواج این مسائل به ضرر فرهنگ ایرانی و اتحاد بین مردم و در نهایت ملت ایران هست. تو این دوره که ما هستیم همه مردم موفق دنیا خودشون رو وابسته به ملت و کشور خودشون میدونن و سعی میکنن دائم اینا رو بینشون تقویت کنن مثل مردم آمریکا یا آلمان یا انگلیسی ها و حتی بطور ضمنی بعضی هاشون به نژاد خودشون افتخار میکنن و نژادپرستی خفیف رو تشویق میکنن مثلا در آلمان به نژاد ژرمن و در انگلیس به نژاد انگلوساکسون
اینا بی دلیل و منطق نیست چون میدونن این چیزا باعث اتحاد بین مردمشون میشه و غرور و انگیزه و امید بین مردم میره بالا
اما متاسفانه تو ایران ما بعضی روشنفکرنماها که معلوم نیست اندیشه هاشون با کدام پشتوانه و با چه منظوری و چه استدلالی هست این چیزهارو عقب موندگی میدونن
من فکر میکنم ما باید به ایرانی بودن به نژاد آریایی بودن به فرهنگ ایرانی(نه اون قسمت اسلامیش) به ناموس به غیرت(به خصوص در مقابل با غیر ایرانی ها) به وطن پرستی و این چیزا خیلی بها بدیم و به راحتی کنار نذاریمشون
اما در عین حال آزادی جنسی بیشتری هم بین مردم خودمون فراهم کنیم تو روابط جنسی بین دو نفر دخالت نکنیم
سکس قبل ازدواج تابو نباشه برای ایجاد رابطه سکسی اینقد شرط و شروط نذاریم بفهمیم که این یه نیاز ساده و دوطرفست
فکر خیانت و زرنگی و بازی گرفتن روابط سکسی-دوستانه نباشیم به جای اینکه فکر تعداد رابطه هامون باشیم فکر کیفیت رابطه ها باشیم که ارضاء جنسی با ارضاء عاطفی هم همراه باشه که اینقد ملت ایران عقده ای جنسی نباشن
اگه تصمیم به ازدواج هم گرفتیم دیگه پایوند به رابطه باشیم
این میشه یه ملت موفق در غیر این صورت از این وضعیتی هم که هستیم به سمت بدترش میریم

0 ❤️

2017-02-26 22:56:50 +0330 +0330

حالا بعضی از بچه های سایت هستن ک بلدن حرف بزنن شما دیگه حرف زدنم بلد نیستی و هرکی فک میکنه این آقا اصلا میتونه ی جمله با مفهوم بگه بیاد همینجا اعلام موجودیت کنه

اینکه نمی فهمی دلیلش دقیقن اینه که یه مغز شسته ی اسلام پرست دچار توهمات رویایی سراسر دروغ ساخته ی ذهن بیمار یک مشت هرزه به نام امام و پیامبر و آخوند می باشی گلم.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «