احادیث ناگفته اسلامی

1394/10/02

احادیث دومین منبع دریافت حقایق در مورد اسلام است. روش دریافت حقایق، مثلا در مورد موارد حقوقی/قضایی اینگونه است که در هر مورد ابتدا به قرآن یعنی اولین منبع اسلام مراجعه میشود، و اگر قرآن پاسخگوی مسئله نبود سپس به حدیث مراجعه میشود و بعد از آن به نظرات قضات بزرگ و قضات پیشین و آرای فقها ارجاع میشود

منابع معتبر حدیثی شیعه عبارت است از :

کتب اربعه اولیه :
**
1- الکافی ثقة الاسلام کلینی 2 - من لایحضره الفقیه شیخ صدوق 3-تهذیب شیخ طوسی 4- استبصارشیخ طوسی**

کتب اربعه ثانویه :

1 - بحارالانوار علامه مجلسی 2- وسائل الشیعه شیخ حر عاملی 3- الوافی ملامحسن فیض کاشانی 4 - مستدرک الو سائل محدث نوری

منابع مهم اهل سنت ( صحاح سته ) عبارت است از :

1- صحیح بخاری ، 2- صحیح مسلم ، 3- سنن احمدحنبل ، 4- سنن ابن ماجه ، 5 - سنن نسایی ، 6 - سنن ترمذی.

گروهی از اسلامگرایان، اخیراً احادیث را کلا باطل میدانند و به دلیل مطالب وحشیانه و احمقانه ای که در احادیث از زبان پیامبر اسلام و ائمه بیان شده است، آنرا اساساً دروغ میشمارند، و میگویند تنها قرآن مرجع اسلام است.

از این دسته از عزیزان که تو این سایت کم هم نیستن و قطعا این ادعا رو تو همین تاپیک هم مطرح خواهند کرد یک سوال دارم :

اگه احادیث نبودن از کجا میخواستین احکام نماز و روزه رو یاد بگیرین؟

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-12-25 11:54:07 +0330 +0330

نقل از: topboy1995 نقل از: Arrow11 نقل از: topboy1995 ببین من ادم کا ملا منطقیم ودر حد خودم سواد مذهبی دارم و تعصبی هم ندارم وقبولم میکنم که توایران خیلیا دین زده شدن ولی ببین جهان اسلام فقط ایران نیست و لی شما سواد مذهبیت خیلی کمه تو ناگفته های دین اسلام گفته بودی که بعد اصول کافی معتبرترین کتاب شیعه بحار الانواره در حالی که یه بچه هم میدونده بعد اصول کافی کتب ثلاثه معتبرن

دوست عزیز توصیه میکنم در اولین فرصت نمره عینکتو عوض کنی. اگه تونستی نشون بدی که من جایی بحارالانوار رو دومین کتاب معتبر شیعه معرفی کردم من هر دوتا تاپیکم رو حذف میکنم.

خدمت تمام کاربران سایت شهوانی سلام ایشون فرمودن اگه ثابت کنی که من گفتم بعد اصول کافی معتبرترین کتاب بحارالانواره تایپیک رو حذف می کنه که من تو صفحه ی قبل ثابت کردم حالا ایشون تایپیک رو حذف نکردن که البته مختارن ولی جناب اقای اراو من وشما وقتی یه حرف میزنیم بهتره پاش واستیم

>اخوی برگرد از چندتا پست قبلتر دوباره تاپیک رو بخون ببین چقد داری خطا میزنی
1 ❤️

2015-12-25 15:25:47 +0330 +0330

امام صادق(ع) فرمود: رسول خدا(ص) از درد کمر به خداوند شکایت کرد، خدای متعال آن حضرت را دستور داد به خوردن گندم با گوشت یعنی حلیم.

**(الکافی 6/320) **

(سنن النبی صفحه 207

3 ❤️

2015-12-25 15:39:50 +0330 +0330

امام صادق(ع) فرمود: رسول خدا(ص) زکام خود را مداوا نمی کرد و می فرمود: هیچ کس نیست جز اینکه رگی از جذام دارد، و هر گاه به زکام مبتلا شود، زکام بیماری جذام را ریشه کن می کند.

** (الکافی 8/382)**

(سنن النبی صفحه 205

2 ❤️

2015-12-25 15:42:43 +0330 +0330

نقل از: topboy1995 جناب اقای اراو ببین من یه مسلمون عادیم و باسواد عادی من حالا نمی تونم بیام مسیحیت یا یهودیت رو به نقد بکشم چون دراون حد سواد ندارم باید یه عالم بزرگ مسلمون بیاد به نقد بکشه ودر مورد شما هم این قاعده صادقه ببین برادر من یه نفر برا این که بتونه در مورد اسلام حرف بزنه واقعا باید باسواد باشه قبول داری ؟

منظور؟

0 ❤️

2015-12-25 15:45:48 +0330 +0330

از حضرت امام رضا منقول است: بیماری برای مومن پاک کننده است او را از گناهان و رحمت الهی است نسبت به او.

برگ: 219 حلیه المتقین_ ملا محمد باقر مجلسی ، چاپ اول ، انتشارات جمهوری …

امام رضا فرمودند : بیماری مومن را پاک نموده و برای او رحمت است.

** برگ:415 ثواب الاعمال و عقاب الاعمال مولف :………عالم ربانی شیخ صدوق چاپ دوم تابستان 1378 مترجم :ابراهیم محدث بندر ریگی**

3 ❤️

2015-12-25 15:54:01 +0330 +0330

نقل از: topboy1995 جناب اقای اراو ببین من یه مسلمون عادیم و باسواد عادی من حالا نمی تونم بیام مسیحیت یا یهودیت رو به نقد بکشم چون دراون حد سواد ندارم باید یه عالم بزرگ مسلمون بیاد به نقد بکشه ودر مورد شما هم این قاعده صادقه ببین برادر من یه نفر برا این که بتونه در مورد اسلام حرف بزنه واقعا باید باسواد باشه قبول داری ؟

بسيجي مقيم تاپيکهاي ديني شهواني ? اگر خودتو در حدي نميدوني که بتوني در مورد چيزي حرف بزني، بهتر نيست سکوت اختيار کني؟؟ آخه جالبه که خودت ميگي سواد درست درمون نداري، بعد هي داري پارازيت هم ميندازي!! / بعدشم چه تلاوتي کردي!! عالم بزرگ مسلمون بياد اسلامو نقد کنه؟؟ (laugh)

0 ❤️

2015-12-25 15:58:56 +0330 +0330

نقل از: topboy1995 منظورم ساده بود منظورم این که جمع کن این بساط رو سوادت در حد رد اسلام نیست و مطالبی هم که میزاری خیلی بچه گونه است متاسفانه من وقت کمه وتوم حق پذیر نیستی و گرنه همشون رو جواب می دادم

در اینجا به ناچار تو را سفارش میکنم به فرموده مولایت امیرالمومنین که میفرماید : منگر که میگوید، بنگر چه میگوید!!!

اخوی گرامی ، من در عین بی سوادیم اطلاعاتم از دین بربر شما خیلی بیشتر از توئه مومن و معتقد هست، اگه جواب محکمه پسندی برای دفاع از دینت داری این گوی و این میدان، اگه نداری لطفا برو کنار بذار باد بیاد.

1 ❤️

2015-12-25 16:05:24 +0330 +0330

امام صادق(ع) فرمود: رسول خدا(ص) هر روز سیصد و شصت بار، به تعداد رگهای بدن، حمد خدا می کرد و می گفت «الحمدلله رب العالمین کثیراً علی کل حال» «در تمام حالات و به طور فراوان حمد و ستایش مخصوص پروردگار جهانیان باد»

** (الکافی 2/503)**

امام صادق(ع) از قول رسول خدا(ص) فرمود: در بدن آدمی سیصد و شصت رگ وجود دارد، که یکصد و هشتاد رگ آن متحرک و یکصد و هشتاد رگ دیگر ساکن است، اگر رگ های متحرک ساکن شوند یا بالعکس رگ های ساکن متحرک گردند آدمی خوابش نمی برد. از این رو رسول خدا(ص) چون صبح می کرد سیصد و شصت مرتبه می گفت «الحمدلله رب العالمین کثیراً علی کل حال» «در تمام حالات و به طور فراوان حمد و ستایش مخصوص پروردگار جهانیان باد» و چون شب فرا می رسید ذکر گذشته را نیز به همان شماره تکرار می فرمود.

(الکافی 2/503)

( سنن النبی صفحه 325 )

1 ❤️

2015-12-25 16:06:29 +0330 +0330

نقل از: kashkaki خب طرف کونیه.ولی این حکم برای تجاوز نیست.در تجاوز با مفعول کاری ندارند. کسی که پا میده وطرفش رو تحریک میکنه جرمش بیشتره یا کسی که تحریک میشه میکنه؟ خب معلومه جرم مفعول بیشتره.

تو با اين منطقت ريدمان اساسي زدي به کل قوانين اسلامي (laugh) / يني چي که کسي که طرفشو تحريک ميکنه جرمش بيشتره؟؟ خودت خنده‌ات نگرفت از اين حرف؟؟؟! / بنظرت اگر مثلاً يکي کيف پر از پولشو باز کنه و يه فقيري اونو ببينه و تحريک بشه براي دزدي! صاحب کيف مجرم ميشه؟!!!1

0 ❤️

2015-12-25 16:17:39 +0330 +0330

امام صادق(ع) فرمود: هر گاه کسالت یا سردردی به رسول خدا(ص) دست میداد، دستها را می گشود و سوره ی حمد و معوذتین(الفلق و الناس) را می خواند و دستها را به صورت می کشید، پس ناراحتیش برطرف می شد. (طب الائمه(ع) 39 «و فی المصدر عن احمد بن ابی زیاد»،

**( بحارالانوار 95/7 ) **

( الجعفریات 216)

(سنن النبی صفحه 330-331 )

رسول خدا(ص) در هنگام تب و سایر دردها خود را به این دعا تعویذ می کرد «اللهم انی اعوذبک من شر عرق نعار و من شر حر النار» «خدایا، من از شر رگی که خون به شدت در آن جریان دارد، و از شر سوزش آتش (دوزخ) به تو پناه می آورم.»

**(الدعوات 208 ) **

**(بحارالانوار 95/31) **

1 ❤️

2015-12-25 16:24:01 +0330 +0330

نقل از: topboy1995 اولا من بسیجی نیستم بعدش اقای ترومن شما واقعا ادم نفهمی هستید من گفتم خودم رو در حد رد مسیحیت نمی دونم نه این که سواد درست ودرمونی نداشته باشم بعدشم اقای خنگ من گفتم عالم بزرگ اسلام باید بره مسیحیت رو رد کنه نه یه مسلمون عادی اتفاقا من برای رد کردن تایپیک های مضغرف شما واراو سواد کافی دارم و اگه حس کنم حق پذیرید همه رو رد می نم

آخـــــــي… من بسيجي نيستم من ولايتمدار نيستم من مذهبي نيستم! ديگه عادت کرديم به اين حرفاتون 🙄 / چرا حالا داغ کردي؟! (laugh) اگر سواد کافي داري خب جواب مستند هم بده، منتظريم. وگرنه طبق گفته صاحب تاپيک اگه جوابي نداري پس جلوي بادو نگير گوگولي1

0 ❤️

2015-12-25 16:24:50 +0330 +0330

** امیرالمومنین(ع) فرمود: **رسول خدا(ص) به تب سختی دچار شد، جیرئیل آمد و او را با این دعا تعویذ کرد «بسم الله ارقیک، بسم الله اشفیک من کل داء یوذیک. و الله شافیک، بسم الله خذها فلتهنیک. بسم الله الرحمن الرحیم، و لا اقسم بمواقع النجوم و انه لقسم لو تعلمون عظیم، لتبران باذن الله عزوجل» «با نام خدا تو را تعویذ میکنم و پناه می دهم، با نام خدا برایت از هر درد که آزارت می رساند شفا میخواهم، و خداوند شفادهنده ی توست، به نام خدا این تعویذ را بگیر که تو را گوارا باد. به نام خداوند بخشنده ی مهربان، سوگند به جایگاه ستارگان که آن به حقیقت قسمی بزرگ است اگر بدانید، حتما به اذن خداوند بهبود خواهی یافت» پس رسول خدا(ص) برخاست و از بند تب نجات پیدا کرد. آنگاه فرمود: ای جبرئیل، تعویذی بلیغ بود! جبرئیل عرضه داشت: آن از خزانه ای است که در آسمان هفتم است.

** (طب الائمه(ع)38 )**

**( بحارالانوار 95/20 ) **

(قرب الاسناد 46 )

**( الکافی 8/109) **

(سنن النبی صفحه 331- 332

1 ❤️

2015-12-25 16:29:11 +0330 +0330

و از امير المؤمنين عليه السلام روايت شده كه آن حضرت فرمود: شير و بول دختر، پيش از آنكه غذا خوار شود (يا غذايش بر شير خوردنش غالب شود) از جامه‏ شسته مى‏شود، زيرا شيرى كه دختر ميخورد از مثانه مادر سرچشمه ميگيرد ولى شير پسر را قبل از اينكه غذا خوار شود از لباس نميشويند همچنين بول او نيز شستن نميخواهد زيرا شيرى را كه پسر ميخورد از دوشها و بازوان مادر بيرون مى‏آيد.

( من لا يحضره الفقيه، شيخ صدوق،مترجم: على اكبر غفارى‏،‏ نشر صدوق، چ: اول‏،1367 ش‏. ج‏1،برگ 98 )

1 ❤️

2015-12-25 16:33:39 +0330 +0330

نقل از: Arrow11
و از امير المؤمنين عليه السلام روايت شده كه آن حضرت فرمود: شير و بول دختر، پيش از آنكه غذا خوار شود (يا غذايش بر شير خوردنش غالب شود) از جامه‏ شسته مى‏شود، زيرا شيرى كه دختر ميخورد از مثانه مادر سرچشمه ميگيرد ولى شير پسر را قبل از اينكه غذا خوار شود از لباس نميشويند همچنين بول او نيز شستن نميخواهد زيرا شيرى را كه پسر ميخورد از دوشها و بازوان مادر بيرون مى‏آيد.
( من لا يحضره الفقيه، شيخ صدوق،مترجم: على اكبر غفارى‏،‏ نشر صدوق، چ: اول‏،1367 ش‏. ج‏1،برگ 98 )

عجب / يني پستان مادر تفاوت دختر يا پسر بودن بچه رو ميفهمه! جالبه ? / واقعاً دنياي پزشکي تمام پيشرفتهاشو مديون امامان ما هستن 🙄

0 ❤️

2015-12-25 16:40:11 +0330 +0330

در مكارم: از امير المؤمنين عليه السّلام كه فرمود: شيرهاى گاو دواء باشند.

و پرسيدندش عليه السّلام از شاش گاو كه كسى بنوشد؟

فرمود : اگر براى دواء نياز دارد باكى ندارد.

و از جعفريست كه شنيدم ابو الحسن عليه السّلام ميفرمود: شاش شتر به از شير آنست و خدا شفاء را در شير آن نهاده .

** آسمان و جهان- ترجمه كتاب السماء و العالم بحار، مجلسی، مترجم: محمد باقر كمره‏اى‏،ناشر: اسلاميه‏، تهران‏، چ اول‏:1351 ش‏. جلد6، برگ75.**

1 ❤️

2015-12-25 16:44:44 +0330 +0330

نقل از: topboy1995 نقل از: ترومن >نقل از: topboy1995 اولا من بسیجی نیستم بعدش اقای ترومن شما واقعا ادم نفهمی هستید من گفتم خودم رو در حد رد مسیحیت نمی دونم نه این که سواد درست ودرمونی نداشته باشم بعدشم اقای خنگ من گفتم عالم بزرگ اسلام باید بره مسیحیت رو رد کنه نه یه مسلمون عادی اتفاقا من برای رد کردن تایپیک های مضغرف شما واراو سواد کافی دارم و اگه حس کنم حق پذیرید همه رو رد می نم

آخـــــــي… من بسيجي نيستم من ولايتمدار نيستم من مذهبي نيستم! ديگه عادت کرديم به اين حرفاتون 🙄 / چرا حالا داغ کردي؟! (laugh) اگر سواد کافي داري خب جواب مستند هم بده، منتظريم. وگرنه طبق گفته صاحب تاپيک اگه جوابي نداري پس جلوي بادو نگير گوگولي1

جواب دارم واز همون اولین تایپیک شروع می کنم ببین برادر من در مورد کتب حدیثی که فرمودید باید بگم اولا شما باید احادیث شیعه و سنی رو جداگونه بررسی کنید نه این که همه رو قاطی کنید چون ببین اولا شیعه احادیث سنی رو قبول نداره مگه این که از یه معصوم روایت شده باشه وسنی هم مال شیعه رو قبول نداره مگه این که از یکی از اصحاب روایت شده باشه نقد اولم برا شما همین جدا نکردن احادیث شیعه وسنیه

با این دفاعیه ات داغونم کردی. ادامه نده لطفا، قول میدم مسلمون شم
.

خوب دانشمند شما اگه شیعه هستی احادیث شیعه رو دفاع کن و بیخیال تسنن شو
.

0 ❤️

2015-12-25 16:53:49 +0330 +0330

امام صادق(ع) فرمود: رسول خدا(ص) وسط سرش را حجامت می کرد و آن را «پناه دهنده» یا «نجات دهنده» می نامید.

(معانی الاخبار 247-248)

( سنن النبی صفحه 206 )

1 ❤️

2015-12-25 17:21:08 +0330 +0330

انس روایت کرده است: آب و هوای مدینه مناسب حال برخی از مردم نبود، پس پیامبر آنها را فرمان داد که چوپانش (و شترهای وی) را دنبال کنند و از شیر و ادرار آن داروها (بعنوان دارو) بنوشند. پس آنها را دنبال کردند و از شیر و ادرارشان نوشیدند تا سالم شدند. آنگاه چوپان را کشتند و شتر ها را راندند. وقتی خبر به پیامبر رسید، افرادی را بدنبال آنها فرستاد، آنها دستگیر شده، دست و پایشان بریده و چشمهایشان با آهنی داغ سوزانده شد.

(صحیح بخاری 7.71.590 )

شیر و ادرار شتر بنوشید که داروهای خوبی هستند…

( سنن ابن ماجه، 5.3503 )

1 ❤️

2015-12-25 17:31:07 +0330 +0330

رسول اکرم (ص):در ضمن حدیث مناهی فرمودند : شما را از بازی با نرد وشطرنج و نواختن در طبل و عود و طنبور و همچنین خرید و فروش آنها نهی میکنم.

( ترجمه من لا یحضره الفقیه جلد 5صفحه 308 )

1 ❤️

2015-12-25 17:37:59 +0330 +0330

امام صادق (ع) : فروختن شطرنج حرام است

و پولی هم که از فروختنش بدست می آید حرام است

و داشتن و نگاه داشتن شطرنج کفر است

و شطرنج بازی کردن شرک است

و سلام کردن بر کسی که شطرنج بازی می کند گناه کبیره هلاک کننده است

و کسی که شطرنج بازی می کند و دست در میان آن می برد چنان است که دست در میان گوشت خوک برده باشد.

و کسی که شطرنج بازی می کند نمازش قبول نیست تا اینکه دست خود را بشوید

و کسی که به شطرنج نگاه می کند مانند این است که به عورت مادر خود نگاه می کند

و کسی که نگاه می کند به کسانی که در حال بازی شطرنج هستند و به آنها سلام می کند در آن حال گناهش با کسی که شطرنج بازی می کند یکسان است .

و کسی که بنشیند به قصد بازی کردن شطرنج جای خود را در جهنم آماده کرده است و این زندگانی باعث حسرت او در قیامت است ( به سبب اینکه چرا معصیت ها را انجام داده است )

و از همنشینی قمار باز بپرهیز زیرا از جمله مجالسی است که اهلش مورد غضب الهی شده اند و هر ساعت منتظر غضبند ( بلا ) و چون نازل شود تو را و ایشان را فرا خواهد گرفت.

( وسائل الشیعه کتاب تجارت جلد 12 صفحه 241 حدیث 4 )

1 ❤️

2015-12-25 17:45:27 +0330 +0330

حضرت صادق (ع): درباره خرید و فروش آلات موسیقی فرمودند : صنعتی ( شغلی ) که هیچ جهت حلالی در آن نباشد و جز شر و فساد چیزی در آن مترتب نباشد مانند آلات موسیقی و شطرنج و صلیب سازی و یا نوشابه های مست کننده و هرچیزی که از این قبیل باشد پس یاد دادن و یاد گرفتن و خرید و فروش و اجرت دادن به کسی در رابطه با آن و یا اجرت گرفتن در رابطه مثلا حمل وسائل آن و کلا جمیع تصرفات در آنها حرام است .

( تحف العقول صفحه 335 )

1 ❤️

2015-12-25 17:50:22 +0330 +0330

حضرت علی (ع): می فرماید که به شش شخص سلام نکنید :

1.یهودی

2.اهل موسیقی و نوازندگی

3.مسیحی

4.شخص آوازه خوان

5.کسی که در حال بازی شطرنج است

6.کسی که شوخی اش فحش مادر است.

( خصال الصدوق جلد 1 صفحه 275 )

1 ❤️

2015-12-25 18:15:37 +0330 +0330

یه سوال برام پیش اومد!!!
چرا یکی باید بیاد تو سایت سکسی راجع به امام و پیامبر مطلب بنویسه؟؟؟
اسم سایت شهوانی هستش و برای شهوت و اهل شهوت یکی مثل من. آیا جوابی منطقی تر ازین وجود داره که شماها از یه جایی تغذیه میشید و پول میگیرید که تبلیغات ضد اسلامی بکنید؟؟؟
اصولا توی سایت سکسی باید مطالب سکسی گذاشنه بشه. من خودم سکس دوست دارم اما میدونم گناهم داره و عذاب اون دنیاشو به جون خریدم. اما این اعتقادات چرا باید اینجا مطرح شه؟؟؟ مگه جز اینه که اینجا سایت سکسی هستش؟؟؟ چرا تبلیغات ضد اسلامی؟؟؟
قشنگ معلومه یه فرقه پشت این موضوع هستش. بهترین راه برای فلج کردن یک کشور سست کردن اعتقادات و ضعیف کردن فرهنگ اون کشوره. به تلاشتون ادامه بدید تا فردا یه اجنبی بیاد خواهرتونو بگاد. شب بخیر

1 ❤️

2015-12-25 18:26:00 +0330 +0330

نقل از: saeed.24.karaj یه سوال برام پیش اومد!!!
چرا یکی باید بیاد تو سایت سکسی راجع به امام و پیامبر مطلب بنویسه؟؟؟
اسم سایت شهوانی هستش و برای شهوت و اهل شهوت یکی مثل من. آیا جوابی منطقی تر ازین وجود داره که شماها از یه جایی تغذیه میشید و پول میگیرید که تبلیغات ضد اسلامی بکنید؟؟؟
اصولا توی سایت سکسی باید مطالب سکسی گذاشنه بشه. من خودم سکس دوست دارم اما میدونم گناهم داره و عذاب اون دنیاشو به جون خریدم. اما این اعتقادات چرا باید اینجا مطرح شه؟؟؟ مگه جز اینه که اینجا سایت سکسی هستش؟؟؟ چرا تبلیغات ضد اسلامی؟؟؟
قشنگ معلومه یه فرقه پشت این موضوع هستش. بهترین راه برای فلج کردن یک کشور سست کردن اعتقادات و ضعیف کردن فرهنگ اون کشوره. به تلاشتون ادامه بدید تا فردا یه اجنبی بیاد خواهرتونو بگاد. شب بخیر

چرا مثه عاغاتون توهم دژمن فرضی میزنین همتون؟

عاغای مغز شومبولیان، سایت در کنار تالارهای سکسی تالار دین هم داره و همونقدر که جناب آلو حق داری عکس کوس و کونتو بذاری منم حق دارم مطلب دینی بذارم.

افتاد یا بیشتر فشار بدم ؟

2 ❤️

2015-12-25 18:33:48 +0330 +0330

**وقتی میبینم که بعضیا به خاطر نداشتن جواب منطقی برای ترکوندن تاپیک میان عکس پورن بچه میذارن و رفقاشونم فوری روش نقل میزنن ، یا مثل همین کاربر آخری بعد 3 سال عضویت اولین پستشون رو اینجا میذارن به نتیجه کارم امیدوارتر میشم و انگیزه ام برای ادامه بیشتر میشه. **

2 ❤️

2015-12-25 18:38:09 +0330 +0330

رسول الله(ص) فرمود: کسی که تخته بازی کند از خدا و پیامبرش سرپیچی کرده است.

(سنن ابوداوود، جلد 41، شماره 4920 )

1 ❤️

2015-12-25 18:43:38 +0330 +0330

امام باقر (ع) : از امام (ع) درباره بازی شطرنج سوال شد فرمودند : انسان مومن وقتش آنچنان با ارزش است که فرصت این کارهای بیهوده را ندارد .

( وسائل الشیعه کتاب تجارت)

1 ❤️

2015-12-25 18:52:13 +0330 +0330

arrowجان،شما نتیجه کارت را خواهی دید.اینا اگه این کارو نکنن،پس چطور میخوان که خایه های امام رو بمالن.یک جا هم که خلاف میل شان ببینند،آتش میگیرن! 🙄 کارهای این افراد رو نشونه موفقیتت بدون. (clap)

0 ❤️

2015-12-25 19:02:02 +0330 +0330

امام رضا (ع) : چون سر امام حسین (ع) را به شام بردند یزید لعنه الله فرمان داد تا آن را در محلی نهادند و پرده ای بر روی آن نصب نمودند پس او و یارانش بدانسو آمدند و به خوردن غذا و نوشیدن آبجو مشغول شدند و چون از کار خوردن و نوشیدن فارغ شدند فرمان داد تا آن سر مطهر را در طشتی زیر تختش نهادند و صفحه شطرنجی روی آن نهادند و یزید لعنه الله بنشست و به بازی شطرنج و گفتگو از حسین بن علی (ع) و پدرش و جدش سلام الله علیهم و استهزاء بذکر ایشان مشغول گشت. و هر زمان که در حرکات شطرنج از حریف خود مهره ای را می برد جامی آبجو می گرفت و سه نوبت می نوشید و آنگاه باقی مانده آن را در کنار طشت بر روی زمین می ریخت پس هر کس که از شیعیان ما می باشد باید از نوشیدن آبجو و بازی شطرنج خود داری کند و هرکس که نظرش به شطرنج یا آبجو افتاد باید به یاد کار پلید یزید لعنه الله افتد و او و خاندانش را نفرین نماید.

( کتاب شریف من لا یحضر الفقیه جلد 6 صفحه 379 حدیث 5915 )

1 ❤️

2015-12-25 19:04:29 +0330 +0330

نقل از: دهقان@خلافکار arrowجان،شما نتیجه کارت را خواهی دید.اینا اگه این کارو نکنن،پس چطور میخوان که خایه های امام رو بمالن.یک جا هم که خلاف میل شان ببینند،آتش میگیرن! 🙄 کارهای این افراد رو نشونه موفقیتت بدون. (clap)

;)

0 ❤️

2015-12-25 20:01:05 +0330 +0330

نقل از: topboy1995 نقل از: Arrow11
**وقتی میبینم که بعضیا به خاطر نداشتن جواب منطقی برای ترکوندن تاپیک میان عکس پورن بچه میذارن و رفقاشونم فوری روش نقل میزنن ، یا مثل همین کاربر آخری بعد 3 سال عضویت اولین پستشون رو اینجا میذارن به نتیجه کارم امیدوارتر میشم و انگیزه ام برای ادامه بیشتر میشه. **

بببین اقای اراو من اصلا این اقارو که عس پورن بچه گزاشته نمی شناسم تا رفیقش باشم ودلیلی که اومدم نقل زدم این بود که نمی خوام فایل پورن بچه پخش بشه و یه جای دیگه هم عکس پورن گزاشته بود بازم من نقل زدم

دوست عزیز لطفا به شعور کاربرها توهین نکن. برای اینکه پخش نشه روش نقل زدی یا برای اینکه اگه اون کاربر حذف شد هم عکسهاش تو تاپیک بمونه؟

از کی تا حالا برا پخش نشدنش نقل میزنن؟

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «