بی دین هایی که ادعای متمدن بودن میکنن جواب بدن

1393/10/15

شماهایی که ادعای فرهنگ و متمدن بودن میکنین اینه طرز حرف زدنو به بحث دعوت کردنتوون…
من نه بسیجیم نه از بسیجیا خوشم میااد گرچه معتقدم که بسیجیا هم مثل همه اقشار و مردم دنیا خوب و بد دارن…شماها یاد گرفتین که هرکی اومد جوابتونو داد و شما جواب قانع کننده براش پیدا نکردین بگین شما که مسلمونین تو این سایت چیکار میکنین؟؟مسلمون یه انسانه مثل همه انسانهای دیگه و انسانم جایزالخطاست…درسته که گفتن نباید تو این جور مسایل چه سایت چه کتاب برای ارضای هوس شرکت کنیم ولی نگفته که اگرم شرکت کردین نامسلموون میشینو کافر…مسلمونی هزار تا باید و نباید دیگه هم داره که شاید خیلی از اونایی که اینجان خیلیاشو انجام بدنو از خیلیاشم دوری کنن…اینم که الان میان اینجا واسه اینه که مملکتمون اوضاعش خرابه و یه عده به اسم اسلام ریختنو دارن چپاول میکنن جوونای ماهم باید برای ارضای نیاز طبیعیشون به این سایتا حجوم بیارن…در حالی که همون اسلامه ما گفته که اولین کارتون باید این باشه که فرزندانتون رو به محض بلوغ به ازدواج هم دربیارین تا ریشه فساد کنده بشه…ولی وقتی یه عده میان اوضاع کشورو خراب میکننو زمینه های ازدواجو ازشون میگیرن نتیجش از این بهتر که نمیشه…مطمئن باشید اگه بتونن از راه حلالشم میرن نیازشونو برطرف میکننو تو این سایتا نمیان ولی خوب خودتونم تو این مملکتین دیگه آخرش،اوضاعه نامساعدرو خودتونم شاهدش هستین…پس بیتوجهی های خودمون و کارنابلدی و قدرت طلبیه یه عده رو نباید گردن اسلام بندازیم…اسلام دین خیلی مقدس و پاکیه که اگه بتونن اجراش کنن همه معجزه هاشو به عینه میبینن…ادامه دارد

12962 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-01-07 12:10:50 +0330 +0330
1016438_733905793351459_5159537175506513931_n.jpg
0 ❤️

2015-01-07 12:16:44 +0330 +0330
9296_588556241257386_4254967332978346608_n.jpg
0 ❤️

2015-01-07 16:12:34 +0330 +0330

[quote=mohsen ba hal][quote=پسر نامریی]کجا موندین پس چرا نمیاین جواب بدین؟؟[/quote]
من بالاخره نفهمیدم صیغه رو قبول دارید یانه
ما یه حاجاقا توی دانشگاهمون بود رفتم پیشش گفتم نیروی جنسی بهم فشار میاره و از طرفی شرایط ازدواجو ندارم اگه شما قبول داری صیغه ای چیزی انجام بدم ، دیدم گفت تا وقتی که شرایط ازدواج برات فراهم نشده برو کوهنوردی
منم با خودم گفتم شاید من تا آخر عمرم شرایط لازمو نداشتم ، تا آخر عمرم باید برم کوهنوردی و در ضمن کوهنوردی چه ربطی داره به نیاز جنسی
وجالب اینجاست من هر وقت از کنار اطاقش رد میشدم میدیدم با دخترایی که اونجان خیلی گرم گرفته و شوخی میکنه و با خودم گفتم این یه جایه کارش میلنگه که البته پیش بینیم درست از آب در اومد و چند ماه بعد رئیس دانشگاه و چند نفر دیگه که باهاش اختلاف نظر داشتن خانوم بیوه و خوشگلی رو که توی دانشگاه بود فرستادن پیشش و حاجی کوهنورد هم بهش پیشنهاد صیغه داد و اونم که صداشو ضبط کرده بود به همه گفت و حاجی کوهنورد هم از اون شهر به کلی رفت
منم وقتی که این ماجرا رو دیدم با بچه های دانشگاه که خونه خالی داشتن رابطه برقرار کردم و نامردی نکردمو اولین جنده ای رو که دیدم تا خایه چپوندم توی کس و کونش خیلی هم حال داد و الان دارم حسرت میخورم که چرا قبلا این کارو نکردم
این بود داستان من که البته بر اساس واقعیته[/quote]
خوب عزیز من همه حاجی آخوندا
که درست حسابی نیستن…بعدشم چون صیغه جانیفتاده و مردم بدبینن نسبت به این قضیه خیلیا از ترس آبروشون چیزی نمیگن…من خودم یه آخوندی سراغ دارم که میتونه صیغه معرفی کنه واست ولی واسه همه اینکارو نمیکنه فقط کساییو که یخورده میشناستشونو کارشونو را میندازه

0 ❤️

2015-01-07 16:27:45 +0330 +0330

[quote=مرد حاضر جواب][quote=پسر نامریی][quote=مرد حاضر جواب][quote=پسر نامریی]
شماهایی که ادعای فرهنگ و متمدن بودن میکنین اینه طرز حرف زدنو به بحث دعوت کردنتوون…

[/quote]
من یه سئوال کوچیک داشتم از حضور شما ممنون میشم جواب بدین .
می خواستم ببینم رعایت ادب و متانتی که شما به جا هم می فرمایین فقط در باره این موضوع خاص باید رعایت بشه یا یک امر کلی هست که باید همه افراد در همه جا باید به اون پایبند باشن ؟[/quote]
داداش من خوب اینم پرسیدن دارههه؟؟؟معلومه که همه جا رعایت ادب خوبو پسندیدس حتی همینجاا که سایت سکسیه[/quote]
خب بسیار عالی پسر نامریی و متمدن و در عین حال دیندار من !
می خواستم ببینم شما خودت می دونی که اگه کسی در جمهوری اسلامی زندگی کنه ملزم به رعایت همه قوانین اسلامی هست حتی اقلیتهای دینی باید حجاب اجباری داشته باشن.وقتی کسی تحت این فشار مضاعف زندگی می کنه و به دین چیزی میگه شما میگی به عنوان یک بچه مسلمان مودب و شیک !!! نمی توانم این توهینها رو تحمل کنم چون همه باید رعایت ادب رو داشته باشن حتی اینجا که یک سایت سکسیه.
حالا از شما پرسشی دارم آیا آمدن به این سایت سکسی غیر اسلامی و حتی ضد اسلامی هم اجباریه ؟؟؟
حال گیرم شما برای ارشاد و نصیحت قوم کافرین وارد شده اید و فقط در بحثهای مذهبی شرکت می کنید ولاغیر.
می خواستم ببینم آیا داستانهای سکسی هم جزوی از بحثهای مذهبیست و یا خواندن آنها برای تمام اعضای شهوانی اجباریست ؟
یا اینکه تنها افرادی که علاقمند به این گونه داستانهای پورنو و رکیک باشند و یا احیانا از این طریق بخواهند خود را ارضا نمایند به صفحات داستانهای سکسی سر می زنند؟
و سئوال دیگر اینکه منظورتان از رعایت ادب و عدم توهین به دیگران و احیانا آیین ومذهبشان فقط مربوط به اطرفیان و همدینان شماست که شما بارها می گویید چنین اجازه ای را به دیگران نمی دهید که به دین شما توهین شود. یا یک امر کلی ست و اصولا توهین و حرف رکیک زدن امری نکوهیده است ؟
می خواستم ببینم این جملات نشانه ای از آن ادب و متانت اسلامیست که بارها به آن اشاره کرد ه اید و دیگران را را نیز به آن توصیه می کنید ؟
شما اینها را درصفحه یک داستان پورنو و سکسی نوشته اید که هیچکس هم شما را به خواندن آنها مجبور نکرده است :

[quote=پسر نامریی]

pofiiiiiuse jaghi riidam tu zehne khallaghet dayyus to khodet in khozabalato bavar mikonii???dayyooos vaghan chetori fek kardi ke yeki biad in charandiato bavar koneo bah bah chah chah kone vasat kalle kiriye kos maghz [/quote]

لینک :
http://shahvani.com/stories/سکس-تو-پارک-با-دختری-که-میخارید

و البته امیدوارم اینقد هم جرات داشته باشین که الان نرین همه نظرات قبلیتون رو حذف و تعدیل کنین و سه نقطه به جاش بذارین .چون مسئله ای رو حل نمی کنه.[/quote]
من هیچ جایی نگفتم واسه موعضه و مقابله با کسایی که به اسلام توهین میکنن تو سایت ثبت نام کردم…گفتم هدفم از ایجاد تاپیک این بوده…حالا شما رفتی یکی از نظرات منو نبش قبر کردی که مثلا بگی این حرفاش صحت نداره و خودش بدتر از کفره…خوب عزیز من اینو وقتی از خودمم بپرسید قبلا گفتم بازم میگم که من خودم آدم درست و درمونی نیستم نه اینکه کلا بیخیال اسلام بشم بلکه خیلی از چیزایی که باید رو رعایت نمیکنم…اگر رعایت میکردم اینجا نبودم…بعدشم با هر کسی باید به زبون خودش صحبت کرد این آقایی که من بهش فحش دادم اومده یه مشت اراجیفی که زاییده ذهن ملجوقشه تعریف کرده و انتظار داره همه باور کنن…من گفتم این همه جا رعایت ادب خوب و پسندیدست حتی اینجا…بازم میگم…چیزی نیست که کسی منکرش بشه منه بی ادبم میدونم که ادب خوبه ولی یه جاهایی کنترل از دست آدم میره دیگه…من هیچوقت برنمیگردم نظرات قبلیمو پاک کنم…پشیمونم نیستم که این فحشارو بهش دادملایقش بود اینایی که گفتم…ولی تو این تاپیک چون من خودم ایجادش کردم باید جنبه اعتقادارو داشته باشم و حتی اونی که بهم فحش بده رو هم با زبون خوش و بدور از بی ادبی راهیش کنم

0 ❤️

2015-01-07 16:48:11 +0330 +0330

[quote=ترومن][quote=فری 65]1549402_565493536920664_8809538194222040078_n.jpg[/quote]

واقعاً هيچ ثمره اي نداشتن عمو فري. هيچ!!
مسلمونا بياين جواب بدين ديگه…
بياين بگين اسلامتون چه خدمتي به بشريت کرده؟!
چه مشکلي رو از سر راه پيشرفت آدما توي زندگيشون برداشته؟؟بياين بگين![/quote]
از اونجایی که زیاد وقت ندارم واسه توضیح دادن مختصری میگم و رد میشم که خودش جرقه ای بشه در ذهنتون و بقیشو بیاد بیارین
اسلام موقعی که در جهان عرب اومد عربا در بدترین وضع ممکن زندگی میکردن و دخترانشونو زنده به گور میکردن و چیزی به اسم روابط و قوانین اجتماعی نداشتن،برابری و برادری حالیشون نبوود،همین که اسلام ارزش زن رو زینت نهاد و روابط و قوانین اجتماعیو بینشون برقرار کرد کار کمی نبوود…حتی روابط خارجیم که تا اون موقع فقط با لشگرکشیو اینا انجام میشد اولین نفری که با دادن نامه و دعوتنامه پادشاهای دیگرو به اسلام دعوت کرد خود پیامبر بود…درسته که خیلی از علوم هم وجود داشت ولی محدود به چند کشور غربی میشد که اسلام با گسترش دادن و تکامل اونها کمک زیادی به بشر کرد…کتاب ریاضیات اقلیدوس رو مسلمونا گسترش و تکامل دادند(علم جبر و اعداد اعشاریو،دانش مثلثات و معادلات درجه دو و سه و…)…کتاب نجوم مجسطیه بطلمیوس که میگفت زمین در مرکز جهان قرار دارد و …مسلمونا تصحیحش کردنو گسترش دادن…در زمینه فیزیک و مکانیک کتابهای فیلون بیزانسی و مکانیک اسکندرانی و رساله ارشمیدس رو مسلمونا بسط و گسترش دادن…در علم پزشکی کتابهای بقراط و جالینوس رو با توجه به اینکه اکثر بیماریها بخاطر شرایط جوی سمت شرق زمین بود مسلمونا کاملش کردن و…علمهای دیگه که خودتون برید تحقیق کنید

0 ❤️

2015-01-07 17:02:59 +0330 +0330

من ریدم به تاپیک تخمی ات

0 ❤️

2015-01-07 17:08:18 +0330 +0330

[quote=rex2014]من ریدم به تاپیک تخمی ات[/quote]
تاپیک من تخمی،تاپیکایی که شما میزنینو به همه عالم و آدم توهین میکنین خووب

0 ❤️

2015-01-08 01:32:24 +0330 +0330

[quote=پسر نامریی]
از اونجایی که زیاد وقت ندارم واسه توضیح دادن مختصری میگم و رد میشم که خودش جرقه ای بشه در ذهنتون و بقیشو بیاد بیارین
اسلام موقعی که در جهان عرب اومد عربا در بدترین وضع ممکن زندگی میکردن و دخترانشونو زنده به گور میکردن و چیزی به اسم روابط و قوانین اجتماعی نداشتن،برابری و برادری حالیشون نبوود،همین که اسلام ارزش زن رو زینت نهاد و روابط و قوانین اجتماعیو بینشون برقرار کرد کار کمی نبوود…حتی روابط خارجیم که تا اون موقع فقط با لشگرکشیو اینا انجام میشد اولین نفری که با دادن نامه و دعوتنامه پادشاهای دیگرو به اسلام دعوت کرد خود پیامبر بود…درسته که خیلی از علوم هم وجود داشت ولی محدود به چند کشور غربی میشد که اسلام با گسترش دادن و تکامل اونها کمک زیادی به بشر کرد…کتاب ریاضیات اقلیدوس رو مسلمونا گسترش و تکامل دادند(علم جبر و اعداد اعشاریو،دانش مثلثات و معادلات درجه دو و سه و…)…کتاب نجوم مجسطیه بطلمیوس که میگفت زمین در مرکز جهان قرار دارد و …مسلمونا تصحیحش کردنو گسترش دادن…در زمینه فیزیک و مکانیک کتابهای فیلون بیزانسی و مکانیک اسکندرانی و رساله ارشمیدس رو مسلمونا بسط و گسترش دادن…در علم پزشکی کتابهای بقراط و جالینوس رو با توجه به اینکه اکثر بیماریها بخاطر شرایط جوی سمت شرق زمین بود مسلمونا کاملش کردن و…علمهای دیگه که خودتون برید تحقیق کنید[/quote]
دوست عزیز اینهایی که گفتی هیچکدومش به اسلام ربط نداشت…
اسلام ارزش زن رو زینت نهاد؟؟؟؟
شما اصلا قرآن خوندی؟
الرِّجَالُ قَوَّامُونَ عَلَى النِّسَاء بِمَا فَضَّلَ اللّهُ بَعْضَهُمْ عَلَى بَعْضٍ وَبِمَا أَنفَقُواْ مِنْ أَمْوَالِهِمْ فَالصَّالِحَاتُ قَانِتَاتٌ حَافِظَاتٌ لِّلْغَيْبِ بِمَا حَفِظَ اللّهُ وَاللاَّتِي تَخَافُونَ نُشُوزَهُنَّ فَعِظُوهُنَّ وَاهْجُرُوهُنَّ فِي الْمَضَاجِعِ وَاضْرِبُوهُنَّ فَإِنْ أَطَعْنَكُمْ فَلاَ تَبْغُواْ عَلَيْهِنَّ سَبِيلًا إِنَّ اللّهَ كَانَ عَلِيًّا كَبِيرًا (نساء/34) مردان قیم زنان هستند زیرا الله برخی از انسانها را بر برخی ديگر برترى داده است و به دلیل اینکه مردان از اموال خويش خرج مى‏كنند، زنان شايسته کسانی هستند كه فرمانبر نگهدارنده‌ی آن چیزی باشند که الله نگه داشته است ، و زنانى كه از نافرماني آنها می‌ترسید، بايد نصيحتشان كنيد و در بسترها(ی‌تان) از آنان دورى كنيد آنها را بزنید، پس اگر از شما پیروی نمودند، ديگر بهانه جويى نكنيد که الله بلندمرتبه بزرگ است.‏

میخواستم جواب همه مواردی که گفتی بدم ولی وقتی اولین مطلبت اینه دیگه بقیه اش ارزش جواب دادن نداره چون شما بدون هیچ تحقیقی اینا رو گفتی و فقط چیزهایی که پای منبر شنیدی رو اینجا مینویسی.
یکی از اینهایی که گفتی رو با دلیل و مدرک معتبر میتونی ثابت کنی؟؟؟/

0 ❤️

2015-01-08 03:19:04 +0330 +0330

[quote=فری 65]
شما اصلا قرآن خوندی؟
الرِّجَالُ قَوَّامُونَ عَلَى النِّسَاء بِمَا فَضَّلَ اللّهُ بَعْضَهُمْ عَلَى بَعْضٍ وَبِمَا أَنفَقُواْ مِنْ أَمْوَالِهِمْ فَالصَّالِحَاتُ قَانِتَاتٌ حَافِظَاتٌ لِّلْغَيْبِ بِمَا حَفِظَ اللّهُ وَاللاَّتِي تَخَافُونَ نُشُوزَهُنَّ فَعِظُوهُنَّ وَاهْجُرُوهُنَّ فِي الْمَضَاجِعِ وَاضْرِبُوهُنَّ فَإِنْ أَطَعْنَكُمْ فَلاَ تَبْغُواْ عَلَيْهِنَّ سَبِيلًا إِنَّ اللّهَ كَانَ عَلِيًّا كَبِيرًا (نساء/34) مردان قیم زنان هستند زیرا الله برخی از انسانها را بر برخی ديگر برترى داده است و به دلیل اینکه مردان از اموال خويش خرج مى‏كنند، زنان شايسته کسانی هستند كه فرمانبر نگهدارنده‌ی آن چیزی باشند که الله نگه داشته است ، و زنانى كه از نافرماني آنها می‌ترسید، بايد نصيحتشان كنيد و در بسترها(ی‌تان) از آنان دورى كنيد آنها را بزنید، پس اگر از شما پیروی نمودند، ديگر بهانه جويى نكنيد که الله بلندمرتبه بزرگ است.‏

میخواستم جواب همه مواردی که گفتی بدم ولی وقتی اولین مطلبت اینه دیگه بقیه اش ارزش جواب دادن نداره چون شما بدون هیچ تحقیقی اینا رو گفتی و فقط چیزهایی که پای منبر شنیدی رو اینجا مینویسی.
یکی از اینهایی که گفتی رو با دلیل و مدرک معتبر میتونی ثابت کنی؟؟؟/[/quote]

داداش ايشون يه مواردي رو ادعا ميکنه که نشان از بي اطلاع بودنش داره.
ديگه برتري مرد نسبت به زن، در اسلام يه چيز کاملاً ثابت شده‌ايه. و جاي بحث نداره (با توجه به آيات صريح قرآن) زن پايين تر از مرد و بصورت کالائي تعريف شده که همانند شتر به تملک مرد درمياد.
اين مورد خاص، جاي هيچگونه دفاعي نداره…
ولي اين دوستمون فقط ميخواد از راه مغلطه و بازي با کلمات، توجيه کنه. ولي قابل قبول نيست!

0 ❤️

2015-01-08 03:54:51 +0330 +0330

اسلام به پیروانش اجازه داده است که علاوه بر امکان در اختیار داشتن چهار زن بطور همزمان، این امکان را نیز داده است که زنان و یا دختران به اسارت گرفته شده نیز به تعداد نامحدودی در اختیار داشته باشند، آیا این همان کرامت زن در اسلام است؟ آیا در این تملک، چیزی جز لذت جنسی مردان مد نظر است؟؟

0 ❤️

2015-01-08 05:50:49 +0330 +0330

اخه تو چی میگی این وسط کله مرغابی ؟

0 ❤️

2015-01-08 07:02:43 +0330 +0330

[quote=ترومن][quote=فری 65]
شما اصلا قرآن خوندی؟

ديگه برتري مرد نسبت به زن، در اسلام يه چيز کاملاً ثابت شده‌ايه. و جاي بحث نداره (با توجه به آيات صريح قرآن) زن پايين تر از مرد و بصورت کالائي تعريف شده که همانند شتر به تملک مرد درمياد.
ولي اين دوستمون فقط ميخواد از راه مغلطه و بازي با کلمات، توجيه کنه. ولي قابل قبول نيست![/quote]
درود …
دقیقا مشکل کجای این آیه است؟میشه لطف کنید توضیح بدید.

0 ❤️

2015-01-08 10:23:20 +0330 +0330

[quote=پسر نامریی]

من هیچ جایی نگفتم واسه موعضه و مقابله با کسایی که به اسلام توهین میکنن تو سایت ثبت نام کردم…گفتم هدفم از ایجاد تاپیک این بوده…حالا شما رفتی یکی از نظرات منو نبش قبر کردی که مثلا بگی این حرفاش صحت نداره و خودش بدتر از کفره…خوب عزیز من اینو وقتی از خودمم بپرسید قبلا گفتم بازم میگم که من خودم آدم درست و درمونی نیستم نه اینکه کلا بیخیال اسلام بشم بلکه خیلی از چیزایی که باید رو رعایت نمیکنم…اگر رعایت میکردم اینجا نبودم…بعدشم با هر کسی باید به زبون خودش صحبت کرد این آقایی که من بهش فحش دادم اومده یه مشت اراجیفی که زاییده ذهن ملجوقشه تعریف کرده و انتظار داره همه باور کنن…من گفتم این همه جا رعایت ادب خوب و پسندیدست حتی اینجا…بازم میگم…چیزی نیست که کسی منکرش بشه منه بی ادبم میدونم که ادب خوبه ولی یه جاهایی کنترل از دست آدم میره دیگه…من هیچوقت برنمیگردم نظرات قبلیمو پاک کنم…پشیمونم نیستم که این فحشارو بهش دادملایقش بود اینایی که گفتم…ولی تو این تاپیک چون من خودم ایجادش کردم باید جنبه اعتقادارو داشته باشم و حتی اونی که بهم فحش بده رو هم با زبون خوش و بدور از بی ادبی راهیش کنم[/quote]

ببینین افرادی که کلا یک موضوعی رو متوجه نمیشن یا بقول عامیانه وساده پیاده هستن به سه دسته تقسیم میشن.
گروه اول دارای فقدان اطلاعات هستند که شاید پس از رسیدن به داده ها و کسب علم به آگاهی برسند .
گروه دوم افرادی هستند که اصولا فکر می کنند همه چیز را بلدند و نیازی به کسب اطلاعات جدید ندارند این گروه هیچگاه از آن سایه تاریک جهل خارج نمی شوند .
به قول مولانا :
آنکس که نداند و نداند که نداند
در جهل مرکب ابدالدهر بماند
البته گروه سومی هم هست که گویا مولانای عزیز در زمانشان این گروه وجود نداشته یا کمتر با آنها برخورد کرده.اینها وضعشان از گروه دوم هم به مراتب بدتر است این گروه افرادی هستند که می دانند از یک چیز اشتباه حمایت می کنند ومی دانند که اطلاعات کافی هم ندارند و حتی می دانند حق با طرف مقابل است ولی با سفسطه ومغلطه مسائل ساده را هم طوری می پیچانند که نه طرف مقابلشان چیزی بفهمد ونه خودشان .
وشما متاسفانه از این دسته سوم هستید که هیچ وقت به معرفت وشناخت حتی نسبی دست پیدا نمی کنید چون خودتان نمی خواهید.

0 ❤️

2015-01-08 10:30:56 +0330 +0330

الان متاهلا که بیشتر دنبال تنوعند

0 ❤️

2015-01-08 15:15:10 +0330 +0330

من اول اینو بگم رفتار و منش یه شخص ربطی به دیندار یا بی دین بودنش نداره چراشم یه بحث خیلی طولانيه. اما اسلام دینی هست که بر خلاف ادعای شما اگر به طور کامل اجرا بشه دنیا برميگرده به عصر بربریت. من نميخام اسلام رو بخاطر اینکه اعراب یه زمانی حمله کردن و کشتن و بردن محکوم کنم چون اون زمان همه جا اینطور بود یا اینکه محمد چرا اونهمه زن داشت خب خیلی پادشاهان هم حرمسرا داشتن اونموقع. ولی خب این در صورتی هست که شما قبول کنید محمد یه آدم قدرتمندی بوده مثل بقیه قدرتمندان اونموقع و اعتقادات اعراب و اعمالشون يچيزايي بوده واسه اونموقع ولی وقتی ميخواين اون عقاید رو واسه همه زمان ها بدانید مشکل ساز میشه.ببین مثلا ما اینجا میگیم ديه زن نصف مرده تو اسلام توام يچيزي میگی رد میشی ولی تا وقتی که یه مرد دخترت رو به قتل نرسونه و تو برای قصاص طرف مجبور باشی نصف ديه رو بدی بد بودن این مساله رو حس نمیکنی. حتی خود همین قصاص هم غیر عقلانی هست وقتی یه نفر تو ورزش اتفاقی باعث مرگ دوستش میشه مجازاتش با کسی که به عمد و با خشونت تمام یکی رو ميکشه برابره و تازه اجرای عدالت رو هم میدن به دست احساس یه انسان نه قوانین ثابت برای همه. يني ممکنه اون جوون ورزشکار بخاطر احساس بده اون ولی دم قصاص بشه یا مجبور بشه یه ديه سنگین بده ولی اوني که جنایت کرده بخاطر احساس خوب ولی دم محکوم نشه. یا شما تا مسیحی یا ارمنی یا کلا دگر اندیش نباشی نميتوني حس کنی وقتی یه مسلمون میاد خونت و لب به آب و غذا نميزنه و توام میدونی چرا اينکارو میکنه چون پاکی تو رو با سگ و خوک برابر میدونه، چقد سخته.شما اگه قبول کنی محمد یکی بوده مث بقیه قدرتمندان قدیم من کاريت ندارم ولی وقتی ميخاي اثبات کنی مقدس بوده من میگم یه آدم مقدس نباید اونقد زن بگیره و سکس کنه تا بخاطرش بميره، البته شمام میدونی اینو و میخوای ماسمالي کنی ولی من بهت میگم برو آیات 49 تا 54 احزاب رو بخون و ماسمالي رو بس کن.من میگم اينقد دم از آزادی عقیده تو اسلام نزن وقتی وقتی به دگر اندیشان میگه نجس و خر و احمق و نفهم و فلان تو قرآن. و مجازات خروج از دین مرگه. من بهت میگم این چه دین ننگيني هست که جون محسن اصلانی رو بخاطر اینکه صرفا درباره داستان نوح تشکیک کرده میگیره تو میگی کار آخوند هاست ولی من میگم برو مجازات سب النبی رو بخون تو احکام مراجع عظام! در ضمن شما تو یکی از پاسخ هات گفتی اسلام نگفته هرکی کافره بکش گفته چهار بار دعوت کن به اسلام اگه مسلمون نشد بکش! و خیلی منطقی وار از کنار این قضیه عبور کردی که خیلی منصفانه است بعد چهار بار دعوت، کشتن یک انسان. اگه منطقت در همون حد باشه بگو آب در هاون نکوبن دوستان البته فک کنم خودشون رسیدن بهش تا حالا

0 ❤️

2015-01-08 18:00:26 +0330 +0330

شما بی ناموس هایی که که دین ندارید …خب شما چیکار به دینه بقیه دارید؟چرا خودتونو جر میدین الکی؟چیو میخایین ثابت کنید؟گوه خور بقیه هستین؟به شما ربطی داره یارودینش چیه؟ خخخخخخ اویزون بقیه هستین مثله خایه

0 ❤️

2015-01-08 18:36:34 +0330 +0330

خخخخخ طرز حرف زدنت خیلی معمولیه…هههههه…ببین تو اول یه کون بیشتر نبودی بعدش زبون و دست و پا در اوردی… الان میای به دینی که یک میلیاد جمعیت داره توهین میکنی؟البته توهین کن…من ناراحت نمیشم…چون تو جات تو جهنمه… اونجا جاودانه میشی…اخه شما اوسکولایی که میگید اسلام چه سودی برا بشر داشته…مگه قران نبود که اثر انگشت رو هزار چهار صد سال پیش خبر داده بود ازش؟مگه دی ان ای رو کسی میفهمید؟ و…
نیازی نیست با امثال خری مثله شما کل بندازم… مطالب بیشتر هم توی نت هست سرچ کن … منم اومدم تو این سایت عضو شدم تا جواب خری مثله تو رو بدم… وگرنه خودم نامزد دارم از لحاظ شهوت فشاری ندارم. برو تاریخ عضویت رو ببین امروز عضو شدم… در ضمن زیاد به خودت فشار نیاررررررر… اروم باش…بدون فش هم میشه حرف زد… اینطور زود پیر میشی…غصه بقیه رو نخور که چه دینی دارند… غصه خودتو بخور که اویزونی و بخاطر بقیه اعصابتو خورد میکنی… تو که اسلام برات ارزش نداره و قبول نداری… پس چه اصراریبه بحث داری؟ خودت مهم تری یا بقیه؟پس بخاطر بقیه خودتو رنج نده… بیخیال باش… هر چند بعید میدونم بیخیال شی… ته دلت میسوزه… همش دلت میخاد بحث کنی… خخخخخخخ بیچاره… در جهنم جاوادنه باشی

0 ❤️

2015-01-08 18:52:22 +0330 +0330

من از کسی چیزی یاد نگرفتم…با اخوند هم نمیپرم… این دین بس که کامله و صحیحه نیازی به یاد گرفتن از کسی نداره… همه واضحه…حالا هم خودتو خالی کن عزیزم… به جز فوش دادن کاره دیگه ای نمیتونید که بکنید! با این حرفاتون هم کسب از دینش خارج نمیشه. مگر خیلی محدود…معلومه ما خیلی با ارشیم که ول کن نیستین شماها… وگرنه شماها به جای کل انداختن با ما و اعصاب خورد کنی باید به کیف و عشق و حال و زندگی خودتون میرسیدین…کیرت توی بقیه… هان؟اینطور نیست؟هههههه اون روز فرا خواهد رسید…دیر یا زود…در جهنم جاوادنه باشید عزیزان…شب خوش فعلا بای بای اویزون

0 ❤️

2015-01-08 19:14:47 +0330 +0330

[quote=پسر نامریی][quote=amir.m.m]این حرفتوخیلی میگن،اسلام دین مقدسیه که اگه بتوننداجراکنندخیلی معجزه هاشومیبینند.!!!
سول من اینه:اگه نتوننداجراکنندتکلیف چیه؟بهترنیست این دین فوق مقدسوبرای کسایی که بلدنداجراش کنندوازمعجزاتش بهره ببرندبگذاریم؟
آقایون کاتولیک ترازپاپ،شماازپیغمبرتون بهتربلدی اسلامواجراکنی؟که ازش فقط چندتاجنگ بیادگارمونده وبعدازخودش هم چپاولگری همسایگان بنام همون اسلام واختلافات بخاطراموال غارت شده؟
حتی دین مسیحیت بخاطراینکه بتونه حداقل بین طرفداران خودش دوام بیاره،قوانین دینشوعوض می کنه،مثل انکاروجودجهنم وازدواج همجنس گراها،وافتخاراسلام به بسته بودن وجمودفکریشه.
بقول افلاطون هرعقیده ومرامی بعلت افراط وزیاده روی دراصول وموازین خودش روبه انحطاط میره حتی دموکراسی.
دین که جای خودداره.[/quote]
ممنونم که تو نظر سنجی شرکت کردی دوست من
در پاسخ به سوالتون باید بگم که لازم نیست که اینا بتونند قوانین اسلامو بصورت کامل اجرا کنند،یعنی اصلا وظیفه اینا نیست و عمرا همچین کاری ازشون برنمیااد…این کار امام معصومه
اما کلا هم که نمیشه بیخیالش بشیم بگیم هرموقع اونی که باید بیاد اومد میریم سمتش…اگه قرار بود اینطوری بشه اصلا نباید چیزی به اسم قرآن بینمون میبود…ولی در مورد جمله دومتونم باید به اطلاعتون برسونم که خوب اینا کلا قوانینشون یعنی همون کتابشون(انجیل و تورات)تحریف شده و کلی نسخه ازش بیرونه که خیلیاشون با هم فرق میکنند،ولی در مورد کتاب خودمون تا حالا کسی ندیده که یه نسخه از قرآن جایی دیده بشه که با نسخه های دیگش فرق داره به همین دلیلم نمیتونن خلاف اون حکمیو صادر کنن چون گفتن که دین اصلیمونه…گرچه خیلی جاها تفریط میکنند و ͬZ^A8عضی جاهام افراط[/quote]
1-امام معصوم؟
ازکجای قرآن وسنت استخراج کردی؟
2-درسته کلا"نمیشه بیخیالش بشیم…چون عربهاجان ومال وناموس وتاریخ وحیثیتمون روگرفتندوبجاش قرآن بهمون دادندوبهمون گفتنددستوراتشوموبمواجراکنیم تا…؟؟ضامن بردگی ایرانیان بخودشون باشه.
چون قرآن هیچ حقی به غیرعرب قایل نیست.
3-کی بایدبیاد؟مگه خودتون نمیگیدغدیرخم محمددست علی روبلندکردوجانشین خودش معرفی کردوبقول خودش دین کامل شد؟
راستی پیغمبربایدجانشین داشته باشه؟
4-اگه انجیل وتورات کتابهای مقدس الهی هستندپس چطورتحریف شدند؟
خدای انجیل وتورات فرق می کنه یامابلدنیستیم چطورتقلب وتحریف کنیم؟
5-راستی پیغمبرعربهاکه ادعامی کنی پیغمبرتوهم هست.افراطی بودیاتفریطی؟
یاهیچکدوم؟یعنی گاهی لایی ردمی کرد؟

0 ❤️

2015-01-08 19:17:21 +0330 +0330

[quote=فری 65][quote=پسر نامریی]
اسلام موقعی که در جهان عرب اومد عربا در بدترین وضع ممکن زندگی میکردن و دخترانشونو زنده به گور میکردن و چیزی به اسم روابط و قوانین اجتماعی نداشتن،برابری و برادری حالیشون نبوود،همین که اسلام ارزش زن رو زینت نهاد و روابط و قوانین اجتماعیو بینشون برقرار کرد کار کمی نبوود…حتی روابط خارجیم که تا اون موقع فقط با لشگرکشیو اینا انجام میشد اولین نفری که با دادن نامه و دعوتنامه پادشاهای دیگرو به اسلام دعوت کرد خود پیامبر بود…درسته که خیلی از علوم هم وجود داشت ولی محدود به چند کشور غربی میشد که اسلام با گسترش دادن و تکامل اونها کمک زیادی به بشر کرد…کتاب ریاضیات اقلیدوس رو مسلمونا گسترش و تکامل دادند(علم جبر و اعداد اعشاریو،دانش مثلثات و معادلات درجه دو و سه و…)…کتاب نجوم مجسطیه بطلمیوس که میگفت زمین در مرکز جهان قرار دارد و …مسلمونا تصحیحش کردنو گسترش دادن…در زمینه فیزیک و مکانیک کتابهای فیلون بیزانسی و مکانیک اسکندرانی و رساله ارشمیدس رو مسلمونا بسط و گسترش دادن…در علم پزشکی کتابهای بقراط و جالینوس رو با توجه به اینکه اکثر بیماریها بخاطر شرایط جوی سمت شرق زمین بود مسلمونا کاملش کردن و…علمهای دیگه که خودتون برید تحقیق کنید[/quote]
شما اصلا قرآن خوندی؟

نساء34:مردان را بر زنان حق تسلط و نگهبانی است به واسطه آن برتری که خدا بعضی را بر بعضی مقرر داشته و هم بواسطه آنکه مردان از مال خود باید به زن نفقه دهند پس زنان شایسته و مطیع در غیبت مردان حافظ حقوق شوهران باشند و آنچه را که خدا به حفظ آن امر فرموده نگهدارند و زنانیکه از مخالفت و نافرمانی آنان بیمناکید باید نخست آنها را موعظه کنید اگر مطیع نشدند از خوابگاه آنها دوری گزینید باز مطیع نشدند آنهارا به زدن تنبیه کنید چنانچه اطاعت کردند دیگر بر آنها حق هیچگونه ستم ندارید که همانا خدا بزرگوار و عظیم الشان است…
اولا اینکه خود آیه کاملش بیانگر همه چیز هست ولو اینکه در نظرات قبلی در این باره بحث شده شما برید نظرای قبلیو کامل بخونید…
و اما منابع جمله هایی که در رابطه با کمک اسلام به پیشرفت علم گفتم:زندگینامه ریاضیدانان دوره اسلامی،ابوالقاسم قربانی…تاریخ نجوم اسلامی،ترجمه احمد آرام…دانشنامه جهان اسلام،جلد6…مهندسی مکانیک در میان مسلمانان،دونالدز هیل، ترجمه معصومی همدانی…الجامع بینالعلم والعمل،النافع فی صناعه الحیل،ترجمه محمد جواد ناطق…الصیدنه،ابوریحان بیرونی…علم و تمدن در اسلام،سید حسین نصر…و…

0 ❤️

2015-01-08 19:21:48 +0330 +0330

[quote=ترومن][quote=فری 65]
شما اصلا قرآن خوندی؟

ولي اين دوستمون فقط ميخواد از راه مغلطه و بازي با کلمات، توجيه کنه. ولي قابل قبول نيست![/quote]
داداش این مواردی که گفتین ازشون بی اطلاعم و پا منبر شنیدم منابعشو ذکر کردم خودتون برید ببینید…

0 ❤️

2015-01-08 19:28:12 +0330 +0330

[quote=مرد حاضر جواب][quote=پسر نامریی]
[/quote]
ببینین افرادی که کلا یک موضوعی رو متوجه نمیشن یا بقول عامیانه وساده پیاده هستن به سه دسته تقسیم میشن.
گروه اول دارای فقدان اطلاعات هستند که شاید پس از رسیدن به داده ها و کسب علم به آگاهی برسند .
گروه دوم افرادی هستند که اصولا فکر می کنند همه چیز را بلدند و نیازی به کسب اطلاعات جدید ندارند این گروه هیچگاه از آن سایه تاریک جهل خارج نمی شوند .
به قول مولانا :
آنکس که نداند و نداند که نداند
در جهل مرکب ابدالدهر بماند
البته گروه سومی هم هست که گویا مولانای عزیز در زمانشان این گروه وجود نداشته یا کمتر با آنها برخورد کرده.اینها وضعشان از گروه دوم هم به مراتب بدتر است این گروه افرادی هستند که می دانند از یک چیز اشتباه حمایت می کنند ومی دانند که اطلاعات کافی هم ندارند و حتی می دانند حق با طرف مقابل است ولی با سفسطه ومغلطه مسائل ساده را هم طوری می پیچانند که نه طرف مقابلشان چیزی بفهمد ونه خودشان .
وشما متاسفانه از این دسته سوم هستید که هیچ وقت به معرفت وشناخت حتی نسبی دست پیدا نمی کنید چون خودتان نمی خواهید.[/quote]
من متوجه نمیشم یا شماا؟؟تا الان هرچیزیو که گفتینو با مدرکشم ثابت کردم که واستون…شماها دارین سفسطه میکنین با ترجمه نادرست آیات یا من؟؟؟آیه های درستم که میارین میگین این ایراد داره…خوب من بی اطلاع از همه چیزم شما که معلوماتت بیشتره و آگاهیتم زیاده دلیل محکمه پسند ارائه کن تا ما بگیم شما راس میگی…

0 ❤️

2015-01-08 19:32:57 +0330 +0330

[quote=ترومن]اسلام به پیروانش اجازه داده است که علاوه بر امکان در اختیار داشتن چهار زن بطور همزمان، این امکان را نیز داده است که زنان و یا دختران به اسارت گرفته شده نیز به تعداد نامحدودی در اختیار داشته باشند، آیا این همان کرامت زن در اسلام است؟ آیا در این تملک، چیزی جز لذت جنسی مردان مد نظر است؟؟[/quote]
راجب این موضوع یبار بصورت کامل حرف زدیمااا…2تازن اولو در صورت توانایی مالی و جسمی اجازه دادن ولی سومی و چهارمیو با اذن همسران قبلی اجازه دادن…اسیرارم که گفتم بهتون اسلام اجازه نداده هیچ مسلمونیو به غلامیو اسارت بگیرن اینا واسه اوناییه که از اسلام تبعیت نکردند و مسلمان نشدند…

0 ❤️

2015-01-08 19:38:13 +0330 +0330

[quote=EAthe]میگوییم: القاعده،
می گویند: اسلامی نیست!
میگوییم: طالبان،
میگوییم: بوکوحرام،
میگوییم: داعش،
میگوییم: وهابیون،
می گوییم: حزب الله، جمهوری اسلامی،
می گویند: اینها اسلامی نیستند!
می گوییم: فلان مرجع تقلید شیعه، فلان مفتی سنی،
می گویند: این آخوندا مسلمون نیستن دارن اسلام رو خراب می کنن!
می گوییم: فلان قانون اسلام،
می گویند: این قانون مال اون زمان بوده و ربطی به الآن نداره!
می گوییم: فلان حدیث،
می گویند: ممکن است تحریف شده باشد، مورد قبول ما نیست!
می گوییم: فلان آیه قرآن،
می گویند: معنیش این نیست! برو تفسیرش رو بخون! شان نزول داره!
می گوییم: فلان روایت تاریخی از فلان مورخ مسلمان،
می گویند: فلان مورخ که معصوم نبوده، ما قبولش نداریم!
می گوییم: پس اسلام واقعی چیست؟ کجاست؟ کی می خواد اجرا بشه؟
می گویند: اسلام واقعی هنوز پیاده نشده باید تا ظهور مهدی عج صبر کنید!
می گوییم: ظهور چه موقع است ؟
می گویند: شاید این جمعه شاید هم اون جمعه[/quote]
راجع به این جمعه و آن جمعه هم حرف زدیم…اوناییم که میگن قبولش نداریم از خیلی وقت پیش نقشه نابودیشو کشیدن به خیال خودشون…یه کلیپ که بی ربطم به همین موضوع ظهور نیست از جلسه محرمانه خاخام های یهودی اومده بیرووون برید اونم پیدا کنید ببینید…اگه تونستم تو همین تاپیک میزارم تا دانلود کنین

0 ❤️

2015-01-08 19:44:20 +0330 +0330

[quote=EAthe]ﻣﺴﻠﻤﺎﻧﺎﻥ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻣﻨﺎﻃﻖ ﻧﺎﺭﺍﺿﯿﻨﺪ :
ﺩﺭ ﻓﻠﺴﻄﯿﻦ ﻧﺎﺭﺍﺿﯿﻨﺪ …
ﺩﺭ ﻣﺼﺮ ﻧﺎﺭﺍﺿﯿﻨﺪ …
ﺩﺭ ﻟﯿﺒﯽ ﻧﺎﺭﺍﺿﯿﻨﺪ …
در عربستان ناراضیند…
ﺩﺭ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻧﺎﺭﺍﺿﯿﻨﺪ …
ﺩﺭ ﻋﺮﺍﻕ ﻧﺎﺭﺍﺿﯿﻨﺪ …
ﺩﺭ ﯾﻤﻦ ﻧﺎﺭﺍﺿﯿﻨﺪ …
ﺩﺭ ﭘﺎﮐﺴﺘﺎﻥ ﻧﺎﺭﺍﺿﯿﻨﺪ …
ﺩﺭ ﺍﻓﻐﺎﻧﺴﺘﺎﻥ ﻧﺎﺭﺍﺿﯿﻨﺪ …
ﺩﺭ ﺳﻮﺭﯾﻪ ﻧﺎﺭﺍﺿﯿﻨﺪ …
ﺩﺭ ﺍﻧﺪﻭﻧﺰﯼ ﻧﺎ ﺭﺍﺿﯿﻨﺪ …
در نیجریه ناراضیند…
در سومالی ناراضیند…
در بحرین ناراضیند…
ﭘﺲ ﺩﺭ ﮐﺠﺎ ﺭﺍﺿﯿﻨﺪ؟!؟
ﺩﺭ ﻓﺮﺍﻧﺴﻪ ﺭﺍﺿﯿﻨﺪ …
ﺩﺭ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ ﺭﺍﺿﯿﻨﺪ …
ﺩﺭ ﺍﻧﮕﻠﯿﺲ ﺭﺍﺿﯿﻨﺪ …
ﺩﺭ ﺍﯾﺘﺎﻟﯿﺎ ﺭﺍﺿﯿﻨﺪ …
ﺩﺭ ﺁﻟﻤﺎﻥ ﺭﺍﺿﯿﻨﺪ …
ﺩﺭ ﺳﻮﺋﺪ ﺭﺍﺿﯿﻨﺪ …
ﺩﺭ ﻧﺮﻭﮊ ﺭﺍﺿﯿﻨﺪ …
ﺩﺭ ﺩﺍﻧﻤﺎﺭﮎ ﺭﺍﺿﯿﻨﺪ …
ﺩﺭ ﺍﺳﺘﺮﺍﻟﯿﺎ ﺭﺍﺿﯿﻨﺪ …
ﺩﺭ ﻫﻠﻨﺪ ﺭﺍﺿﯿﻨﺪ …
ﺩﺭ ﻭﺍﻗﻊ ﺁﻧﻬﺎ ﺩﺭ ﺗﻤﺎﻡ ﮐﺸﻮﺭ ﻫﺎﯼ ﻏﯿﺮ ﻣﺴﻠﻤﺎﻥ
ﺭﺍﺿﯿﻨﺪ ﻭ ﺩﺭ ﺗﻤﺎﻡ ﮐﺸﻮﺭ ﻫﺎﯼ ﻣﺴﻠﻤﺎﻥ ﻧﺎﺭﺍﺿﯽ …
ﻭ ﺁﻧﻬﺎ ﭼﻪ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﻋﺪﻡ ﺭﺿﺎﯾﺖ ﺧﻮﺩ ﻣﻘﺼﺮ ﻣﯽ
ﺩﺍﻧﻨﺪ؟
ﺍﺳﻼﻡ؟ ﻧﻪ …
ﺭﻫﺒﺮﺍﻧﺸﺎﻥ؟ ﻧﻪ …
ﺧﻮﺩﺷﺎﻥ؟ ﻧﻪ …
ﻭﺟﺎﻟﺐ ﺍﯾﻨﺠﺎﺳﺖ ﮐﺸﻮﺭﻫﺎﯾﯽ ﺭﺍ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺁﻧﺠﺎ ﺭﺍﺿﯿﻨﺪ
ﻣﻘﺼﺮ ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻨﺪ ﻭ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﻨﺪ ﺁﻥ ﮐﺸﻮﺭ ﻫﺎ ﺭﺍ
ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺩﺍﺩﻩ و ﺷﺒﯿﻪ ﮐﺸﻮﺭﯼ ﮐﻨﻨﺪ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺁﻧﺠﺎ ﻧﺎﺭﺍﺿﯽ ﺑﻮﺩﻧﺪ…![/quote]
قبلا هم گفتم اسلام دینیه که خیلیا جنبشو ندارن که بطور کامل اجرا بشه چون دست و پا گیره و راحتی و آسایش کنونیشونو ازشون سلب میکنه…این کشورهای مسلمون و غیر مسلمونیم که گفتی همینه…چون تو کشورای غیر مسلمون کاری باهاشون ندارنو آزادن راضین ازشون البته همه هم اینطوری نیستن ولی اکثرا راضین چون آزادانه هرکاری که دوست دارن انجام میدن

0 ❤️

2015-01-08 20:16:09 +0330 +0330

[quote=Endless-lust]من اول اینو بگم رفتار و منش یه شخص ربطی به دیندار یا بی دین بودنش نداره چراشم یه بحث خیلی طولانيه. اما اسلام دینی هست که بر خلاف ادعای شما اگر به طور کامل اجرا بشه دنیا برميگرده به عصر بربریت. من نميخام اسلام رو بخاطر اینکه اعراب یه زمانی حمله کردن و کشتن و بردن محکوم کنم چون اون زمان همه جا اینطور بود یا اینکه محمد چرا اونهمه زن داشت خب خیلی پادشاهان هم حرمسرا داشتن اونموقع. ولی خب این در صورتی هست که شما قبول کنید محمد یه آدم قدرتمندی بوده مثل بقیه قدرتمندان اونموقع و اعتقادات اعراب و اعمالشون يچيزايي بوده واسه اونموقع ولی وقتی ميخواين اون عقاید رو واسه همه زمان ها بدانید مشکل ساز میشه.ببین مثلا ما اینجا میگیم ديه زن نصف مرده تو اسلام توام يچيزي میگی رد میشی ولی تا وقتی که یه مرد دخترت رو به قتل نرسونه و تو برای قصاص طرف مجبور باشی نصف ديه رو بدی بد بودن این مساله رو حس نمیکنی. حتی خود همین قصاص هم غیر عقلانی هست وقتی یه نفر تو ورزش اتفاقی باعث مرگ دوستش میشه مجازاتش با کسی که به عمد و با خشونت تمام یکی رو ميکشه برابره و تازه اجرای عدالت رو هم میدن به دست احساس یه انسان نه قوانین ثابت برای همه. يني ممکنه اون جوون ورزشکار بخاطر احساس بده اون ولی دم قصاص بشه یا مجبور بشه یه ديه سنگین بده ولی اوني که جنایت کرده بخاطر احساس خوب ولی دم محکوم نشه. یا شما تا مسیحی یا ارمنی یا کلا دگر اندیش نباشی نميتوني حس کنی وقتی یه مسلمون میاد خونت و لب به آب و غذا نميزنه و توام میدونی چرا اينکارو میکنه چون پاکی تو رو با سگ و خوک برابر میدونه، چقد سخته.شما اگه قبول کنی محمد یکی بوده مث بقیه قدرتمندان قدیم من کاريت ندارم ولی وقتی ميخاي اثبات کنی مقدس بوده من میگم یه آدم مقدس نباید اونقد زن بگیره و سکس کنه تا بخاطرش بميره، البته شمام میدونی اینو و میخوای ماسمالي کنی ولی من بهت میگم برو آیات 49 تا 54 احزاب رو بخون و ماسمالي رو بس کن.من میگم اينقد دم از آزادی عقیده تو اسلام نزن وقتی وقتی به دگر اندیشان میگه نجس و خر و احمق و نفهم و فلان تو قرآن. و مجازات خروج از دین مرگه. من بهت میگم این چه دین ننگيني هست که جون محسن اصلانی رو بخاطر اینکه صرفا درباره داستان نوح تشکیک کرده میگیره تو میگی کار آخوند هاست ولی من میگم برو مجازات سب النبی رو بخون تو احکام مراجع عظام! در ضمن شما تو یکی از پاسخ هات گفتی اسلام نگفته هرکی کافره بکش گفته چهار بار دعوت کن به اسلام اگه مسلمون نشد بکش! و خیلی منطقی وار از کنار این قضیه عبور کردی که خیلی منصفانه است بعد چهار بار دعوت، کشتن یک انسان. اگه منطقت در همون حد باشه بگو آب در هاون نکوبن دوستان البته فک کنم خودشون رسیدن بهش تا حالا[/quote]
عزیزانی که میان نظر میدن لطف کنن برن نظرای قبلیو کامل بخونن بعد سر موضوع جدید بیان مارو محکوم کنن نه موضوعات تکراری…درباره حقوق زن و مرد و دیه توضیح مختصر و مفیدی دادم…اگر جاییش اشتباهه شما بیا بگو این جملت اشتباهه یا واسش توضیحی دارم یا نه که میگم شما راس میگین…شمام اگه یه ماشین یا یه آدم آنیی چیزی درست کنی ولی اونطور که میخوای کار نکنه میزنی میشکونیش…خدام انسانو خلق کرده و یه دستوراتیو که لازمه زندگی در اجتماع هستو بهش داده و تا جاییم باهاش کنار اومده و وقت داده تا اطاعت کنه وقتی اطاعت نکرد میگه از بین ببرینش…مثل اینکه یه میوه گندیده داخل یه جعبه میوه سالم افتاده باشه شما بخوای بخاطر این یدونه بقیه میوه هارم فاسد کنی…عقل سلیم میگه این کار اشتباهه شمارو نمیدونم…

0 ❤️

2015-01-08 20:17:37 +0330 +0330

[quote=amir.m.m][quote=پسر نامریی][quote=amir.m.m][/quote]
1-امام معصوم؟
ازکجای قرآن وسنت استخراج کردی؟
2-درسته کلا"نمیشه بیخیالش بشیم…چون عربهاجان ومال وناموس وتاریخ وحیثیتمون روگرفتندوبجاش قرآن بهمون دادندوبهمون گفتنددستوراتشوموبمواجراکنیم تا…؟؟ضامن بردگی ایرانیان بخودشون باشه.
چون قرآن هیچ حقی به غیرعرب قایل نیست.
3-کی بایدبیاد؟مگه خودتون نمیگیدغدیرخم محمددست علی روبلندکردوجانشین خودش معرفی کردوبقول خودش دین کامل شد؟
راستی پیغمبربایدجانشین داشته باشه؟
4-اگه انجیل وتورات کتابهای مقدس الهی هستندپس چطورتحریف شدند؟
خدای انجیل وتورات فرق می کنه یامابلدنیستیم چطورتقلب وتحریف کنیم؟
5-راستی پیغمبرعربهاکه ادعامی کنی پیغمبرتوهم هست.افراطی بودیاتفریطی؟
یاهیچکدوم؟یعنی گاهی لایی ردمی کرد؟[/quote]
امام معصومو از کجای قرآن و سنت استخراج کردم؟؟؟سوال خیلی واضحی بود که هیچ جوابی نداره!!
2.نمیشه بیخیال شد چون بالاخره جامعه باید بر اساس یه نظم و ترتیب خاصی پیش بره دیگه نه اینکه هرکی هرطور دلش خواست قانونو پیاده کنه…
3.بله دین کامل شد و پیغمبرم باید جانشین داشته باشه تا بعد خودش کتاب و سنتشو از خطر تحریف دور کنه و چراغ راهنمایی برای پیروانش باشه
4.در اثر همین که بعد عیسی و موسی دست یه آدمای نفهم و قدرت طلب افتاد و چون کسی سواد درست و حسابی نداشت هرطور که دلشون خواست تفسیر کردنو آیاتشو تغییر دادن…اونا هم دین خدا بودن ولی چون فهم و شعور انسانهای اون موقع به اندازه زمانهای بعد نبود کتابای جامعی نبودن…اسلامم چون دست به دست اماما گشت از خطر تحریف دور موند
5.هیچ کدوم میانه رو بوود

0 ❤️

2015-01-08 20:45:04 +0330 +0330

[quote=نه النا][quote=پسر نامریی][quote=Endless-lust]
عزیزانی که میان نطر میدن لطف کنن برن نظرای قبلیو کامل بخونن بعد سر موضوع جدید بیان مارو محکوم کنن نه موضوعات تکراری…درباره حقوق زن و مرد و دیه توضیح مختصر و مفیدی دادم…اگر جاییش اشتباهه شما بیا بگو این جملت اشتباهه یا واسش توضیحی دارم یا نه که میگم شما راس میگین…شمام اگه یه ماشین یا یه آدم آنیی چیزی درست کنی ولی اونطور که میخوای کار نکنه میزنی میشکونیش…خدام انسانو خلق کرده و یه دستوراتیو که لازمه زندگی در اجتماع هستو بهش داده و تا جاییم باهاش کنار اومده و وقت داده تا اطاعت کنه وقتی اطاعت نکرد میگه از بین ببرینش…مثل اینکه یه میوه گندیده داخل یه جعبه میوه سالم افتاده باشه شما بخوای بخاطر این یدونه بقیه میوه هارم فاسد کنی…عقل سلیم میگه این کار اشتباهه شمارو نمیدونم…[/quote]
برو گـ.ـهتو بخور کـ.سکش مـ.ادرسگ حمال
خـ.ارکسه… انسان دارای عقل است و نباید با سیب زمینی مقایسه بشه…کـ.سکش عـ.وضی…من دوست دارم گمراه بشم…کیو باید ببینم!؟ مـ.ادرجنده ها… شماها چیکاره عقل مردم هستید که بخواین بجای اونا تصمیم بگیرین…دمش گرم اون کسی که منو گمراه کرد(به زعم تو) من دوست داشتم گمراه بشم کـ.سکش…اونایی هم که من گمراهشون میکنم…خودشون دوست دارند گمراه بشن…مـ.ادرجنده…تو چیکاره اونایی!؟ اونا خودشون عقل دارن…مثل من که خودم دوست داشتم یکی منو گمراه کنه…
در ثانی…این الله کثیف تو…خودش نمیتونه اونی که مردم رو گمراه میکنه…به قتل برسونه!؟ آخه مـ.ادرسگ…اگه این احکام رو الله تصویب کرده…خودش هم اجرا کنه
مـ.ادرجنده…این الله که اینقدر از صهیونیستها و بهائیها و… بدش میاد…چرا اونا رو عقیم نمیکنه و نمیکشه!؟ چرا برای کشتن اونا…متوسل به تو میشه مــادرجنده!؟[/quote]
اتفاقا"چندوقت پیش یک سوال کردم که کسی نتونست جوابشوبده.
چرایک بچه ی حرومزاده,ناقص الخلقه بدنیانمیاد؟

0 ❤️

2015-01-08 23:21:10 +0330 +0330

درود عرض میکنم خدمت شما دوست عزیز.خیلی سپاسگذارم بابت بحث جالب و قابل تفکر شما…
اولین سوال که ذهن بنده را مشغول کرده این است که شخص با کمالات، متقی و با ایمانی همچون شما در این تارنما چرا حضور دارند!؟ جوابی که بر ذهن من نقش بست این است که شما بنا به فرموده دین مبین اسلام مشغول به امر به معروف هستید یا به اصطلاحی خودمانی تر نمیخواهی طرز تفکر کسی را تغییر دهی لیکن فقط و فقط به امید آن بهشت خیالی و آن پریان دلربا و آن شرابات گیرا که وعده دروغین آن را کسانی در 1400 سال پیش داده اند دست به همچین اعمال و نشر اکاذیب بر خلاف منطق میشوی؛کدامین منطق تو را از لذت های خداوند بر زمین دریغ کرده، منطق خودت یا منطقی دیگر از سالیان دور با سبک و سیاقی با طعم ملخ!؟ کدامین عقل سلیم میگوید که شما با یک پاره جمله از زبانی دیگر میتوانی انسانی را بدون احساس نسبت به خود به صرف استفاده ابزاری و حوس خواهانه خود بر خود حلال کنی، آیا توجیهی بی پایه و منطق بر وجدان خودت نیست!؟
اقشار عوام هستند که امامان را بر خداوند متعال مقدم میدانند و به جای مقصد نهایی که خداوند است راه هایی برای رسیدن مقصد را که دین میباشد را ابزار توجیه خود کرده اند و به جای یکتا پرستی، دین پرستی و امام پرستی را آموخته اند و پیشه خود کرده اند و در از ما بهتران آنان را ابزار قدرت و ثروت خود نموده اند… آنها که ادعا از دین تکمیل کننده انسان دارند، آنهایی که کامل شده اند بگویند تا به این لحظه چه خدمتی جزء نفاق و جنگ افروزی و غارت و دروغ به بشریت کرده اند…!؟
ای کاش به جای این دینها؛دینمان عقلمان و عدالتمان وجدانمان بود،برادر…

0 ❤️

2015-01-09 04:54:19 +0330 +0330

[quote=پسر نامریی]
عزیزانی که میان نظر میدن لطف کنن برن نظرای قبلیو کامل بخونن بعد سر موضوع جدید بیان مارو محکوم کنن نه موضوعات تکراری…درباره حقوق زن و مرد و دیه توضیح مختصر و مفیدی دادم…اگر جاییش اشتباهه شما بیا بگو این جملت اشتباهه یا واسش توضیحی دارم یا نه که میگم شما راس میگین…شمام اگه یه ماشین یا یه آدم آنیی چیزی درست کنی ولی اونطور که میخوای کار نکنه میزنی میشکونیش…خدام انسانو خلق کرده و یه دستوراتیو که لازمه زندگی در اجتماع هستو بهش داده و تا جاییم باهاش کنار اومده و وقت داده تا اطاعت کنه وقتی اطاعت نکرد میگه از بین ببرینش…مثل اینکه یه میوه گندیده داخل یه جعبه میوه سالم افتاده باشه شما بخوای بخاطر این یدونه بقیه میوه هارم فاسد کنی…عقل سلیم میگه این کار اشتباهه شمارو نمیدونم…[/quote]
آخه چرا چرت ميگي مسلمون؟؟
مگه من بي دين، چه آزاري براي جامعه دارم که ميگي بايد کشته بشم؟؟
جواب سؤالامو که نتونستي بدي!! حالا داري شر و ور بهم ميبافي؟؟
آخه مسلمون متعصب!!
اگر من انسانيتو بجا ميارم توي جامعه که به کسي آزاري نميرسونم. تو در مقابل من داري با دستور ((امر به معروف و نهي از منکرت)) کون عالم و آدمو پاره ميکني که!!
من اگه ماه رمضون آب بخورم، تو يکي نمياي گير بدي بهم؟؟
اگه با دوست دخترم برم بيرون، بسيجياي همکيشت جلومو نميگيرن که اين خانوم کيه باهاته؟؟
گفته بودم ديگه اينجا پستي نميزارم.
ولي بخاي کسو شعر بهم ببافي از قهوه‌اي کردنت کوتاهي نميکنم

0 ❤️

2015-01-09 05:06:59 +0330 +0330

[quote=پسر نامریی]
راجب این موضوع یبار بصورت کامل حرف زدیمااا…[/quote]
بله حرف زديم. ولي جواب محکمه پسندي نتونستي بدي…

[quote=پسر نامریی]
2تازن اولو در صورت توانایی مالی و جسمی اجازه دادن ولی سومی و چهارمیو با اذن همسران قبلی اجازه دادن…[/quote]
اصن يه سؤال!
چرا فقط در دين اسلام مردا ميتونن 4تا زن داشته باشن؟؟
آيا غير از اينه که زندگي عربها خلاصه ميشه به ناف و زير نافشون؟؟
چرا مسيحيا و يهوديا نميتونن طبق دستورات شرعيشون 4تا زن داشته باشن؟؟
آيا غير از اينه که اونها بهتر ميتونن غريضه خودشونو کنترل کنن و به همون يه دونه زن بسنده ميکنن؟ ولي عرب شهوت پرست به يه دونه زن راضي نميشه؟؟

[quote=پسر نامریی]
اسیرارم که گفتم بهتون اسلام اجازه نداده هیچ مسلمونیو به غلامیو اسارت بگیرن اینا واسه اوناییه که از اسلام تبعیت نکردند و مسلمان نشدند…[/quote]
اسيران جنگي!!
خب غيرمسلمونايي که به اسارت درميان، آدم نيستن؟؟
هيچ ميدوني اين چيزي که تو ازش دفاع ميکني به اين معنيه که اگر داعشيا حمله کنن به ايران، ميتونن طبق دستورات ديني پيامبرت، خواهر و مادرتو به عقد خودشون دربيارن بدون اين که نياز باشه از شوهر خواهرت يا پدرت، اجازشونو بگيرن؟؟ (چون خودت که ميدوني! داعشيا فقط خودشونو مسلمون ميدونن. نه تو رو!!)
يعني همچين خفتي براي تو قابل هضمه؟؟ به صرف اين که پيامبرت گفته؟؟

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «