درخواستهای عجیب غریب!!!

1395/12/13

سلام به دوستان
موضوعی رو عنوان میکنم که شاید حرف دل بسیاری از کاربران (مخصوصا دخترها) باشه
مدت زیادی هست که با این سایت آشنا شدم و از مطالب تاپیکها و داستانهاش استفاده میکنم و لذت میبرم . مثل هر آدم دیگه کنجکاوی جنسی دلیلش بوده و نه منکر این میشم و نه دلیلی برای خجالت از طبیعت خودم میبینم
اما مایه تعجبه برام با اینکه داخل پروفایلم در قسمت “جویای” مشخص نوشتم هیچ ولی هر روز که آنلاین میشم کلی درخواست عجیب غریب برام میاد درحالی که حتی زیاد اهل کامنت دادن و فعالیت هم نیستم ولی نمیدونم چجوری به محض آنلاین شدن کاربریم رو پیدا میکنن و پیشنهاد میدن چون وقتهایی که سر میزنم درست همون لحظه چندین و چند پیام خصوصی با درخواستهای عجیب و گاها جالب میاد بدون اینکه هیچ جا کامنت داده باشم که کاربری من نمایان بشه فقط داشتم داستان میخوندم یا از تاپیکی بازدید میکردم گاهی فکر میکنم که این عزیزان بو میکشند!

ولی بعضی از درخواستها اونقد جالبه که حسابی خندم میگیره . چطور میتونن یه متن ثابت بنویسن عین آگهی به خصوصی هر چند تا دختر که تو سایت میبینن بفرستن ولی در عین حال انتظار اعتماد و هم داشته باشن؟ متنها بسیار جالبه معلومه حسابی وقت صرف کردن که شخصیت خود رو تا جایی که امکان داره مثبت نشون بدن. بزنم به تخته همه هم که از دم دکتر و مهندس و مدیر شرکت و پولدار با قدهای بلند و تیپهای عالی!!! ولی حالا چطوریه که این افراد مثلا با جایگاه بالای اجتماعی و ظاهر مطلوب سر از اینجا در میارن که برای خودشون شریک و دوست پیدا کنن واقعا نمیدونم!!!

بعید میدونم که انتشار دادن این پیام خصوصیها خلاف قوانین و اخلاقیات باشه چون به نظرم برخلاف اسمش اینها پیام خصوصی نیست عمومیه که برای همه دخترها میفرستن پس مشکلی نیست که در معرض عموم بذارم البته اسمهاشون رو به هر حال نمایان نمیکنم چون با شخص خودشون هیچ مشکلی ندارم و براشون احترام هم قائلم اما این رفتار عجیب برام غیر قابل هضمه

8 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-03-03 17:54:23 +0330 +0330

محمد جواد هستم 26 ساله.184 سانتی متر قد و 80 کیلوگرم وزنم هست. اگر حمل بر خودستایی نباشه تیپ و ظاهر خوبی دارم. به دنبال خانم با شخصیت و مورد اعتماد هستم که اون هم برای نیاز جنسی و عاطفیش دنبال شخصی که بسیار داغ و در عین حال عاطفی و با احساس باشه هست. درک متقابل از نیازهای طرف مقابل چیزی هست که متاسفانه در خیلی از رابطه ها رعایت نمیشه و هر طرف به دنبال لذت مقطعی خودش هست. من خیلی به سکس علاقه دارم و با هر کسی رابطه داشتم اون رو به اوج لذت رسوندم. اما فقط در شرایطی مایل به رابطه هستم که شخصیت و احترام طرفین حفظ بشه و اعتماد متقابل آرامش واقعی رو به همراه داشته باشه. اگر خانمی هستید که طرز فکر و علایق و سلایقتون هم راستای من هست خیلی خوشحال میشم بتونم باهاتون آشنا بشم. می تونید در سایت شهوانی و یا در تلگرم برام پیام بذارید.

0 ❤️

2017-03-03 17:55:22 +0330 +0330

سلام عزیزم خوبی؟ علی هستم . هات حشری همیشه کیرکلفتم سیخ و بی تاب میشه همیشه ابدار و حشریه از شورت میمزنه بیرون خیلی حشریه. خودمم که بد جور عاشق کوس لیسی و ممه خوریم دوسدارم از شب تا صبح بلیسمممم زبون کنم تو کوست همه آبشو بلیسم بخورم نمیزارم یه قطره ابت حرومم شه اوووف جوننننن … اگر شمام هات و حشریه هستی دوسدارم افتخار بدی با هم حرف بزنیم چت کنیم .

0 ❤️

2017-03-03 17:55:58 +0330 +0330

و هزار جور درخواست بی شرمانه دیگه

0 ❤️

2017-03-03 17:59:29 +0330 +0330

میتونستی صندوق پیامتو ببندی.چه حوصله ای هم داشتی که اینا رو خوندی و کپی کردی.احتمالا تن خودتم میخاره.

0 ❤️

2017-03-03 18:00:56 +0330 +0330
نقل از: so_gol همونطوری که گفتی واقعا حرف دله .یک ذره هم فهم ندارن اون هییییییچ به اون واضحی رو توی پروفایلمون نمیبینن که هر پیامی رو برای هر کسی نفرستن!

این هم پیامهایی که برای من میاد::

سلام سوگل جان این عکس مال خودته؟ اگه مال خودته بهت تبریک میگم دختر زیاد دیدم اما تو خیلی خشکلی. دوست پسر داری خوش به حالش اگه شوهر داری بهش تبریک میگم اگه نداری هیچکدام من خاستگارم

? ? ?

این مورد هم خیلی جالب بود … با یک عکس عاشق میشیم و با یک ارضا شدن عشق رو فراموش میکنیم … واقعا این موارد یا متشابه اینو میبینم خوشحال میشم که همجنسگرا هستم … حداقل به جنس مقابلم به چشم یک وسیله یا یک احمق نگاه نمیکنم

0 ❤️

2017-03-03 18:03:05 +0330 +0330
نقل از: so_gol محمد جواد هستم 26 ساله.184 سانتی متر قد و 80 کیلوگرم وزنم هست. اگر حمل بر خودستایی نباشه تیپ و ظاهر خوبی دارم. به دنبال خانم با شخصیت و مورد اعتماد هستم که اون هم برای نیاز جنسی و عاطفیش دنبال شخصی که بسیار داغ و در عین حال عاطفی و با احساس باشه هست. درک متقابل از نیازهای طرف مقابل چیزی هست که متاسفانه در خیلی از رابطه ها رعایت نمیشه و هر طرف به دنبال لذت مقطعی خودش هست. من خیلی به سکس علاقه دارم و با هر کسی رابطه داشتم اون رو به اوج لذت رسوندم. اما فقط در شرایطی مایل به رابطه هستم که شخصیت و احترام طرفین حفظ بشه و اعتماد متقابل آرامش واقعی رو به همراه داشته باشه. اگر خانمی هستید که طرز فکر و علایق و سلایقتون هم راستای من هست خیلی خوشحال میشم بتونم باهاتون آشنا بشم. می تونید در سایت شهوانی و یا در تلگرم برام پیام بذارید.

این پیامو برامنم فرستاده…حتی به یه بارهم قانع نیستن برامحکم کاری چند بارفرستاده.خخخخ

0 ❤️

2017-03-03 18:03:08 +0330 +0330

کجا داریم زندگی میکنیم بقران…اصن از خودم بدم اومد…بخدا 6ساله تو این سایتم تاحالا ی بار هم نشده ب دختر پیام بدم

0 ❤️

2017-03-03 18:03:14 +0330 +0330
نقل از: so_gol و هزار جور درخواست بی شرمانه دیگه

معلومه که بیشرمانست.انتظار داشتی تو سایت سکسی ازت شرح دعای ابو حمزه سوسماری رو بخوان یا فرمول اسید کلریدرید؟

2 ❤️

2017-03-03 18:05:20 +0330 +0330
نقل از: .Taksize کجا داریم زندگی میکنیم بقران.....اصن از خودم بدم اومد....بخدا 6ساله تو این سایتم تاحالا ی بار هم نشده ب دختر پیام بدم

آره والله.بحضرت قرعان.

0 ❤️

2017-03-03 18:59:53 +0330 +0330

آره حالا ک اینجوری شد از این پیامام زیاد واس من میاد واقعا که متاسفم

0 ❤️

2017-03-03 19:06:24 +0330 +0330
نقل از: Namehraban

معلومه که بیشرمانست.انتظار داشتی تو سایت سکسی ازت شرح دعای ابو حمزه سوسماری رو بخوان یا فرمول اسید کلریدرید؟

نه انتظار داشتم تو این سایت سکسی مردم قدرت درک واژه هییییچ رو در قسمت جویای پروفایل کاربران داشته باشند

هرچیزی فرهنگ صحیح استفاده داره حتی سایت سکسی که شما فرهنگش رو ندارید مگرنه الان همه در این تاپیک که ربطی به قسمت های سکسی نداره مجبور نبودن این منظره کریه المنظری که شما از خودتون به نمایش گذاشتید رو تحمل کنند

0 ❤️

2017-03-03 19:15:57 +0330 +0330

اومدم نظر بدم و عکس چندش آور اونجای ایشون : Namehraban
همه چی رو از فکرم پروند و بهم حس حالت تهوع دست داد

وقتی به جای یه جمله ی قشنگ بالاترین چیزی که بهش افتخار میکنن باید مثل کدو تنبل یهویی جلوی چشم آدم سبز شه دیگه آدم نمیتونه از این جماعت انتظار بهتر از اینارو داشته باشه

0 ❤️

2017-03-03 19:31:17 +0330 +0330
نقل از: poor_girl اومدم نظر بدم و عکس چندش آور اونجای ایشون : Namehraban همه چی رو از فکرم پروند و بهم حس حالت تهوع دست داد

وقتی به جای یه جمله ی قشنگ بالاترین چیزی که بهش افتخار میکنن باید مثل کدو تنبل یهویی جلوی چشم آدم سبز شه دیگه آدم نمیتونه از این جماعت انتظار بهتر از اینارو داشته باشه

واقعا از ته دلم درکتون میکنم!!!

1 ❤️

2017-03-03 20:03:12 +0330 +0330
نقل از: so_gol محمد جواد هستم 26 ساله.184 سانتی متر قد و 80 کیلوگرم وزنم هست. اگر حمل بر خودستایی نباشه تیپ و ظاهر خوبی دارم. به دنبال خانم با شخصیت و مورد اعتماد هستم که اون هم برای نیاز جنسی و عاطفیش دنبال شخصی که بسیار داغ و در عین حال عاطفی و با احساس باشه هست. درک متقابل از نیازهای طرف مقابل چیزی هست که متاسفانه در خیلی از رابطه ها رعایت نمیشه و هر طرف به دنبال لذت مقطعی خودش هست. من خیلی به سکس علاقه دارم و با هر کسی رابطه داشتم اون رو به اوج لذت رسوندم. اما فقط در شرایطی مایل به رابطه هستم که شخصیت و احترام طرفین حفظ بشه و اعتماد متقابل آرامش واقعی رو به همراه داشته باشه. اگر خانمی هستید که طرز فکر و علایق و سلایقتون هم راستای من هست خیلی خوشحال میشم بتونم باهاتون آشنا بشم. می تونید در سایت شهوانی و یا در تلگرم برام پیام بذارید.

عین این پیام رو به منم داده ? آگهی که گفتم دقیقا یعنی همین

0 ❤️

2017-03-03 20:04:08 +0330 +0330
نقل از: so_gol
نقل از: Namehraban

نه انتظار داشتم تو این سایت سکسی مردم قدرت درک واژه هییییچ رو در قسمت جویای پروفایل کاربران داشته باشند

هرچیزی فرهنگ صحیح استفاده داره حتی سایت سکسی که شما فرهنگش رو ندارید مگرنه الان همه در این تاپیک که ربطی به قسمت های سکسی نداره مجبور نبودن این منظره کریه المنظری که شما از خودتون به نمایش گذاشتید رو تحمل کنند

هزارتا لایک ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

0 ❤️

2017-03-03 20:29:08 +0330 +0330

برا منم همه ی این پیامها فرستاده شده واقعیتش من همشونو میخونم و سکوت میکنم… بعضی وقتا خندم میگیره بعضی وقتا بخاطر برچسبی که بهم میزنن(هرزگی) اعصابم بهم میریزه بازم سکوت میکنم دوست دارم فوش بدم ولی نمیتونم‌.‌‌…

به عنوان یه دختر گلایه ای ندارم همه جای دنیا ادما با سطح شعور بالا و پایین وجود دارند تو کشوری مثل ایران که همه توسری خور و عقده ای بار اومدیم بیشتر از این انتظاری نیست…

0 ❤️

2017-03-03 20:35:54 +0330 +0330
نقل از: icy_girl برا منم همه ی این پیامها فرستاده شده واقعیتش من همشونو میخونم و سکوت میکنم.. بعضی وقتا خندم میگیره بعضی وقتا بخاطر برچسبی که بهم میزنن(هرزگی) اعصابم بهم میریزه بازم سکوت میکنم دوست دارم فوش بدم ولی نمیتونم‌.‌‌..

به عنوان یه دختر گلایه ای ندارم همه جای دنیا ادما با سطح شعور بالا و پایین وجود دارند تو کشوری مثل ایران که همه توسری خور و عقده ای بار اومدیم بیشتر از این انتظاری نیست…

اوهوم… از نظر بعضیا اومدن یه دختر به سایت سکسی مساویه با هزرگی

جالبه همین امروز از وقتی این حرفها رو زدم کلی پیام فحش و توهین برام فرستاده شده که پس تو اینجا چه غلطی میکنی اگه تنت نمیخاره

0 ❤️

2017-03-03 20:44:50 +0330 +0330
نقل از: deba69
نقل از: icy_girl برا منم همه ی این پیامها فرستاده شده واقعیتش من همشونو میخونم و سکوت میکنم.. بعضی وقتا خندم میگیره بعضی وقتا بخاطر برچسبی که بهم میزنن(هرزگی) اعصابم بهم میریزه بازم سکوت میکنم دوست دارم فوش بدم ولی نمیتونم‌.‌‌..

اوهوم… از نظر بعضیا اومدن یه دختر به سایت سکسی مساویه با هزرگی

جالبه همین امروز از وقتی این حرفها رو زدم کلی پیام فحش و توهین برام فرستاده شده که پس تو اینجا چه غلطی میکنی اگه تنت نمیخاره

من بنظر کسی کاری ندارم چون برا خودم زندگی میکنم!

اون بعضیام که برات پی ام توهین امیز میفرستن مطمعنم ربط داره به همون گربه هه و پیف پیف کردناش…

0 ❤️

2017-03-03 21:37:08 +0330 +0330
نقل از: deadpool13
نقل از: hamhero93
نقل از: deadpool13 اینا چشونه کجا زندگی میکنن والا ما چند تا رفیقیم که ن قیافه آنچنانی داریم ن پولداریم ن چیز خاصی ولی انقد دیگه دخترا و حتی زنا راحت پا میدن و حتی خودشون پیش قدم میشن که دیگه حوصله هیچکسو نداریم همش دس ب سر میکنیم ای روزا چیزی ک زیاده دختر اینا فک کنم جایی زندگی میکنن ک دختری وجود نداره تو همین گرو های مجازی امکان نداره حداقل روزی ی نفر نیان پی وی واسه احوالپرسی کلا آدم تو این سایت چیزایی میبینه که شوکه میشه

ای دی میدم این سری اومدن پیشت بفرستیشون پیش ما :)

چشم شما جون بخا کی بده خخخ

کیر تو اون منگلی که به تو شاسکول بانمک پامیده (dash)

0 ❤️

2017-03-03 23:19:09 +0330 +0330

حفذ

0 ❤️

2017-03-03 23:21:22 +0330 +0330

ب قول بچه ها حذف

0 ❤️

2017-03-03 23:22:57 +0330 +0330
نقل از: بزرگمهر
نقل از: deadpool13
نقل از: hamhero93
نقل از: deadpool13 اینا چشونه کجا زندگی میکنن والا ما چند تا رفیقیم که ن قیافه آنچنانی داریم ن پولداریم ن چیز خاصی ولی انقد دیگه دخترا و حتی زنا راحت پا میدن و حتی خودشون پیش قدم میشن که دیگه حوصله هیچکسو نداریم همش دس ب سر میکنیم ای روزا چیزی ک زیاده دختر اینا فک کنم جایی زندگی میکنن ک دختری وجود نداره تو همین گرو های مجازی امکان نداره حداقل روزی ی نفر نیان پی وی واسه احوالپرسی کلا آدم تو این سایت چیزایی میبینه که شوکه میشه

ای دی میدم این سری اومدن پیشت بفرستیشون پیش ما :)

چشم شما جون بخا کی بده خخخ

کیر تو اون منگلی که به تو شاسکول بانمک پامیده (dash)

ادبشو نگا تو رو خدا هرچند همه اینو میگن فقط خندم میگیره چون تعدادشون کم هم نیست تازه قیافشونم عالیه خخخخ هرچند ک خودم خودمو قبول ندارم منم با تو موافقم که مشکل دارم ولی خب دیگه هرکی ی مشکلی داره

0 ❤️

2017-03-04 03:41:02 +0330 +0330

نه برات عادی باشه هرکی اومده اینجا باید اینا رو هم پیشو به تنش مالیده باشه

0 ❤️

2017-03-04 06:11:07 +0330 +0330

اینایی که آخرش میگن اگهههههههه خواستی زنگ بزن خیلی رو مخن :)

0 ❤️

2017-03-04 06:54:15 +0330 +0330

سلام دوست عزیز
با اینکه برخی از دوستان دروغ میگن اما بذار یه واقعیت بهت بگم،هر چی موقعیت اجتماعیت بهتر باشه،بیشتر تو چشمی و نمیتونی راحت با اطرافیان یا خیابون باشی چون میشناسن و ممکنه سر کیست کنن یا آبروت بره،اون کرم میریزه اما به محض تحویل گرفتن تو میگه فلانی اهلشه و حتی من دیدم که منشی تموم پیامها و صداهای ضبط شده رییسشو برای پوز و یا بعضی اوقات برای آبرو ریزی یا سرکیسه کردن به دوستانش داده
اما شهوانی جایه خوبیه چون ترس دوطرفه ست و نیت فرق میکنه،من خودم کسی رو که میخواستم پیدا کردم اما بعدش پشیمون شدم و گفتم نمیخوام آلوده بشم و با اینکه اومد اما دست بهش نزدم و دردسری هم برام درست نشد و رفت پی کارش و الان مثل دوتا دوست باهم تلفنی در ارتباطیم و هر وقت بخواهیم همو میبینیم که از اونروز فعلا نخواستیم،حالا اگه دوروبری هام بودن من میتونستم اینقد خیالم راحت باشه؟

0 ❤️

2017-03-04 07:31:33 +0330 +0330
نقل از: Julia-slut دقیقا حرف دل خیلیاست ونکته جالبه ش اینه که بعضیا حرف توی مغزشون نمیره

تو یکی دیگه ادا تنگا رو در نیار ابنه

0 ❤️

2017-03-04 10:28:25 +0330 +0330

حالا عنشو دربیارین تعداد پیامهای دریافتی رو نشون بدین حال بهم زن کسایی هستند که توی سایت سکسی نجیبند.آقایون هم اینقدر صغری کبری نچینید اینا رو خودتون پررو کردین با این کس لیسیا.راست برو سر اصل مطلب بگو اگه میدی هستم.یا میده یا نه دیگه.

0 ❤️

2017-03-04 11:00:44 +0330 +0330

دیبا جان عاااااااااالی بود : )) دقیقن کپی همین مسیجا رو برا منم میفرستن و حتی عجیب غریب تر : )))) ولی خب تنها کاری که میتونم بکنم بی تفاوتی و دیلیت کردنشونه . البته تو این بین یه عده ی محدودی هم هستن که واقن میشه بهشون اعتماد کرد و بیشتر اشنا شد و به عنوان یه دوست گاهی همصحبت شد

0 ❤️

2017-03-04 11:30:42 +0330 +0330

سلام ديبا خانم
آرشام هستم ٣٢
خوشحال ميشم با هم آشنا بشيم

0 ❤️

2017-03-04 14:51:43 +0330 +0330

خانمای عزیز, این حسی که باعث می شه شما از پیامهای این آقایون آزرده بشین و احساس کنین که اونها شمارو هرزه حساب کردند و ... خودش حسیه که مردا برای شما درست کردن. متاسفانه تمام زندگی خانمها و حتی خیلی از احساسات و باور هاشون چیزهاییه که توسط مردا پایه ریزی شده, همیشه این مردا هستن که صفت فاحشه رو به زنها نسبت می دند, چون می خوان زنهارو تحت سلطه ی خودشون داشته باشن, هیچوقت فکر نکردید چرا هیچ مردی فاحشه خونده نمی شه؟ و اصلا چرا فاحشه کلمه ای هستش که فقط مختص خانم هاست؟ غم انگیز اینه که خانم ها خودشون هم از این الفاظ استفاده می کنند و خودشون هم نگران فاحشه و یا هرزه دیده شدن هستن. چیزی که مردا تو ناخودآگاهشون کاشته اند.

این فقط خانم ها هستن که ممکنه همچین تاپیکی بزنند و از پیام های "آزار دهنده"ی درخواست رابطه جنسی گلایه کنند, چون نگران همون نگاه و قضاوت مردانه ی پدران, برادران و یا شوهرانشونن که این بار از درون خودشون شنیده می شه.

هیچ مردی ازینکه زنی بهش پیشنهاد رابطه جنسی بده ناراحت نمی شه, برای اینکه هیچ مردی نگرانی هرزه شمرده شدن رو نداره و پیشنهاد رابطه جنسی از اونجایی که یک رابطه واقعا خاص و حتی در کوتاهترین زمان می تونه حیرت انگیز عمیق باشه, خوشحالش هم می کنه! حتی اگر تصمیمی بر برقرار کردن رابطه نداشته باشه.

دوگانه ی قدیسه(باکره)-فاحشه توی کشور ما شما خانمهارو مچاله کرده و جالب اینکه ازون طرف خود مردهارو هم با مشکل مواجه می کنه, درواقع خانواده رو با مشکل مواجه می کنه. هیچ کس هم نمی تونه چشمش رو به روی حقیقت باز کنه و ببینه این دوگانه ی وحشتناک رو!

بر اساس این دوگانه "زنان بر دو نوعند: "فرشته" (شامل مادر و خواهر و دیگر زنان شایسته احترام) و "فاحشه" (زنانی که میل جنسی دارند و البته محترم نیستند). " این دوگانه "از آن‌جهت که زن را جز در دو قالب افراطی معصوم یا فاحشه به رسمیت نمی‌شناسد برای کنش‌های جنسی زنان محدودیت‌زا و آسیب‌رسان است."

"برای مردان، تصور این واقعیت که خواهر و مادر او نیز خواهش جنسی دارند بسیار سخت و ناگوار است. در صحنهٔ مقابل زن و دختر چنین مردانی نیز باید تظاهر به آن کنند که چنان میلی ندارند و در قطب فرشته‌اند.

در ادامه همین ذهنیت است که پیشقدم شدن دختران به هدف ازدواج و تشکیل خانواده قبیح است. از آنجا که فرض بر این است که دختران نمی‌بایست تمایل "نداشته"شان برای ازدواج و تشکیل خانواده را ابراز کنند و حتی باید در مقابل "ناز" بکنند؛ ولی البته پسران می‌توانند برای "نیاز"شان چه بسا سفارشی و از راه دور و پستی به خانواده سفارش زن بدهند.

در چنان جوامعی حتی پس از ازدواج نیز زن نباید بر نیاز جنسی‌اش تاکیدی بکند مبادا که در ذهنیت دوقطبی شوهرش در قطب "فاحشه" تصویر بشود. نتیجه عملی آن می‌شود که در قطب دیگر و در نقش "فرشته" و مادر برای همسرش فرو برود و از آن طریق ابراز عشق بکند. با این کار البته شرایط بیشتر گره می‌خورد چرا که مرد هم در تعقیب فانتزی‌های جنسی‌اش نمی‌تواند زنی که نقش مادری او را ایفا می‌کند در نظر بگیرد و ادامه سناریوی زندگی جنسی بسیاری مردان ایرانی این چنین رقم می‌خورد: زنی در خانه برای ایفای نقش مادری خود و کودکانش، و معشوقه‌ای در بیرون برای تعقیب فانتزی‌های جنسی‌اش"

0 ❤️

2017-03-04 15:05:55 +0330 +0330

زنی که به سایت سکسی می یاد و توی قسمت 'در جست و جوی' "هیچ" رو انتخاب می کنه, نگران و مضطربه, و آسیب پذیر. وقتی انتخاب می کنه که فقط آروم و بی سر و صدا از یک گوشه بیاد و فقط چند تا داستان اروتیک بخونه و چند تا عکس ببینه و بعدش هم باز از همون گوشه آروم بره بیرون می خواد نیازهاش رو برطرف کنه اما در عین حال نگران هویتشه, هم می خواد توی سایت سکسی بیاد هم می خواد هنوز اون هویت قدیسه(باکره) ی خودش رو حفظ کنه, که بعد با وجدان خودش در نیفته, تاپیکی اگر می ذاره, تاپیکیه که ترجیحا مودبانه و غیر جنسیه و نشون از شخصیت فرشته گونش داره (نقطه ی مقابل شخصیت فاحشه).

همین مردای توی این سایت که به شما فحش می دن و می گن این چرت و پرتا چیه و اگه تنت نمی خاره چرا اینجایی؟ ( که ترجمش می شه اگر فاحشه نیستی چرا اینجایی؟ قدیسه که فاقد نیاز جنسیه و نسبتی با این جاها نداره) اگر با شما نسبت خانوادگی داشتند, خوشحال هم می شدند از این حرفهای شما, برای اینکه اینجا شما برای اونها در گروه فاحشه های زندگیشون هستید و اگر در خونه و خونواده ی خودشون بودید در گروه فرشته ها. اینجا دوست دارن زنها فاحشه باشند و اونجا فرشته, اما همونقدر که این افراد گیرند و گرفتار و مشکل دارند در نوع نگاهشون, شما هم گیرید و گرفتار و همون مشکلات رو دارید اما به شکل دیگری و درقالب جنسیت زن.

در واقع شما روی دیگه ی همون سکه اید. همون سکه ای که حالتون ازش به هم می خوره.

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «