مغلطه ی اسلام واقعی

1395/08/13

اندکی تأمل بفرمائید…

يك كتاب آشپزی هست که ۱۴۰۰ساله هركی ازش غذا درست میكنه مسموم ميشه، اما عيب از كتاب نيست عيب از سرآشپزهاست!

می‌گوییم: القاعده،
می‌گویند: اسلام این نیست!

می‌گوییم: طالبان،

می‌گوییم: بوکوحرام،

می‌گوییم: داعش،

می‌گوییم: وهابیون،

می‌گوییم: حزب الله، جمهوری اسلامی،
می‌گویند: اینها اسلام نيستند!

می‌گوییم: فلان مرجع تقلید شیعه، فلان مفتی سنی،
می‌گویند: این آخوندا مسلمون نیستن دارن اسلام رو خراب می کنن!

می‌گوییم: فلان قانون اسلام،
می‌گویند: این قانون مال اون زمان بوده و ربطی به الآن نداره!

می‌گوییم: فلان حدیث،
می‌گویند: ممکن است تحریف شده باشد، مورد قبول ما نیست!

می‌گوییم: فلان آیه قرآن،
می‌گویند: معنیش این نیست! برو تفسیرش رو بخون! شان نزول داره!

مي‌گوييم: فلان تفاسير،
مي‌گويند: تفسیر که قرآن نیست.

می‌گوییم: فلان روایت تاریخی از فلان مورخ مسلمان،
می‌گویند: فلان مورخ که معصوم نبوده، ما قبولش نداریم!

می‌گوییم: پس اسلام واقعی چیست؟ کجاست؟ کِی می‌خواد اجرا بشه؟
می‌گویند: اسلام واقعی هنوز پیاده نشده باید تا ظهور مهدی عج صبر کنید!

می‌گوییم: ظهور چه موقع است؟
می‌گویند: شاید این جمعه شاید هم اون جمعه…!

التماس تفکر!

7 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-11-03 17:07:14 +0330 +0330

خوب اینکه مغالطه تو مغالطه شد که

فقط خودت گفتی

اجازه هم نمیدی ما صحبت کنیم

0 ❤️

2016-11-03 17:16:18 +0330 +0330

اینکه ظلم وارد میشه

شکی نیست

همیشه این ظلم وجود داره

و اینم میدونم که فقط به مغلطه

نقض وارد میشه

و من شخصا

اعتقاد دارم امام (زمانی)

وجود داره که همین الان تو این عصر

بدون اینکه کسی بشناستش

داره با ظلمی که وارد میشه

رو در رو

به معنای واقعی کلمه

جدا از خیال بافی

میجنگه :)

0 ❤️

2016-11-03 17:17:34 +0330 +0330
نقل از: honeybee خوب اینکه مغالطه تو مغالطه شد که

فقط خودت گفتی

اجازه هم نمیدی ما صحبت کنیم

_

بفرمائید

0 ❤️

2016-11-03 17:24:56 +0330 +0330

شما تو زمین خودتون بازی میکنی

من که عاجز و علیل و ناقص العقل

و از دار دنیا هیچ زمینی ندارم

و به همین خاطر

تو چند تا زمین بازی میکنم

که حسرت و ولع زمین بازی نداشته باشم :)

0 ❤️

2016-11-03 21:18:21 +0330 +0330
نقل از: honeybee شما تو زمین خودتون بازی میکنی

من که عاجز و علیل و ناقص العقل

و از دار دنیا هیچ زمینی ندارم

و به همین خاطر

تو چند تا زمین بازی میکنم

که حسرت و ولع زمین بازی نداشته باشم :)

_

خوش بگذره اون بالا مالاها رفیق ?

0 ❤️

2016-11-03 21:21:12 +0330 +0330

منطق اسلام عزيز همين است اخوي...كاري نميتوان كرد و متاسفانه همين اسلام عزيز باعث شده كه مردم به خصوص ملت ايران عقل و خرد خودشون رو دور بريزن و برده ي مشتي اخوند عقب مونده بشن

3 ❤️

2016-11-03 21:24:12 +0330 +0330
نقل از: Harvard-Man

منطق اسلام عزيز همين است اخوي...كاري نميتوان كرد و متاسفانه همين اسلام عزيز باعث شده كه مردم به خصوص ملت ايران عقل و خرد خودشون رو دور بريزن و برده ي مشتي اخوند عقب مونده بشن

_

اسلام در هرصورت اسباب بردگی ملت ماس. چه از آخوندا خوششون بیاد چه نیاد:

5 ❤️

2016-11-03 22:11:15 +0330 +0330

چون اصل پیدایش اسلام بر مبنای هیچ بوده، پس با هیچ منطقی نمی توان برای یک مبنای هیچ، تضادی اعلام کرد.

2 ❤️

2016-11-03 22:13:59 +0330 +0330
نقل از: فامیل.دور چون اصل پیدایش اسلام بر مبنای هیچ بوده، پس با هیچ منطقی نمی توان برای یک مبنای هیچ، تضادی اعلام کرد.

_

بیا و حالا بهشون بفهمون!

0 ❤️

2016-11-04 09:56:14 +0330 +0330
نقل از: naamira
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: فامیل.دور چون اصل پیدایش اسلام بر مبنای هیچ بوده، پس با هیچ منطقی نمی توان برای یک مبنای هیچ، تضادی اعلام کرد.

بیا و حالا بهشون بفهمون!

انتخاب مردم ایران دقیقا همین بوده و هست!! لذا زین وضعیت لذت هم میبرن.

گرچه که به زودی شاهد نابودی ایران خواهیم بود و از ایران چیزی جز اسمش چیزی باقی نخواهد موند و البته به تخم چپم هم نیست، ولی به خاطر همون یه ذره حس وطن دوستی که تو قلبم مونده، امیدوارم بیدار بشن.

یحتمل دونالد ترامپ ملعون به زودی بخش اعظمی از زحمت این نابودی رو خواهد کشید!

0 ❤️

2016-11-04 10:07:40 +0330 +0330

چون ایرانی هستم میگم خودمون…

خودمون، خودمون و در حال نابود کردنیم

به فضل طبیعت

و به کوری چشم خودمون :)

انشاء…

700، 800 سال دیگه میخوایم برگردیم عقب

از عقب دوباره رفرش کنیم بیایم جلو

منتها اینبار شبیه به قزاق ها فکر کنم در بیایم ?

0 ❤️

2016-11-06 05:09:05 +0330 +0330

درود
داداش واقعاَ پشتکار قابل تمجید و تقدیری داری، من که امیدم رو بکل از دست دادم و فکر میکنم برای بیداری این ملت باید دم مسیحایی داشته باشی چرا که وقتی با وجود این همه دلیل و مدرک مستند که به یمن وجود اینترنت در دسترس افراد قرار داره، کسی باز حرف خودش رو بزنه و حتّی از فکر کردن ساده به موضوع و سبک سنگین کردن آن طفره بره، هیچ دلیلی بجز مرگ مغزی فرد و از کار افتادن ارگانهای مربوط به تفکر و اندیشه او نمیتواند داشته باشد. مسئله پیچیده ریاضی یا فیزیک کوآنتوم نیست که برای فهمیدن آن نیاز به هوش خارق العاده و ذهن برتر باشد، یه دو دو تا چهارتای ساده است که از عهده هر کس که تونسته مدرک سیکل بگیره، برمیاد. افسوس که… . چه بار معنایی سنگینی دارد فرمایش آخرتون براستی که آی ملت التماس تفکر

1 ❤️

2016-11-06 13:27:05 +0330 +0330
نقل از: arasyar درود داداش واقعاَ پشتکار قابل تمجید و تقدیری داری، من که امیدم رو بکل از دست دادم و فکر میکنم برای بیداری این ملت باید دم مسیحایی داشته باشی چرا که وقتی با وجود این همه دلیل و مدرک مستند که به یمن وجود اینترنت در دسترس افراد قرار داره، کسی باز حرف خودش رو بزنه و حتّی از فکر کردن ساده به موضوع و سبک سنگین کردن آن طفره بره، هیچ دلیلی بجز مرگ مغزی فرد و از کار افتادن ارگانهای مربوط به تفکر و اندیشه او نمیتواند داشته باشد. مسئله پیچیده ریاضی یا فیزیک کوآنتوم نیست که برای فهمیدن آن نیاز به هوش خارق العاده و ذهن برتر باشد، یه دو دو تا چهارتای ساده است که از عهده هر کس که تونسته مدرک سیکل بگیره، برمیاد. افسوس که.... . چه بار معنایی سنگینی دارد فرمایش آخرتون براستی که **آی ملت التماس تفکر**

_
درود
البته مواردی هم از این دس موجوده که شخص ماله‌کش میاد از مفاهیم فلسفه و فیزیک کوانتوم و ریاضی و این چیزا بهره میگیره واسه ماسمالیای آخوندوار که این دیگه واقعن خنده‌داره و همچنین باعث تأسف!

2 ❤️

2016-11-07 15:22:39 +0330 +0330

بیا و حالا بهشون بفهمون!

گرچه که به زودی شاهد نابودی ایران خواهیم بود و از ایران چیزی جز اسمش چیزی باقی نخواهد موند و البته به تخم چپم هم نیست، ولی به خاطر همون یه ذره حس وطن دوستی که تو قلبم مونده، امیدوارم بیدار بشن.

جنگ ، جنگ سیاستمدارا و حاکم هاست ولی تو میدون جنگ 2 سربازی که همدیگر رو نمیشناسن ، باید همدیگرو بکشن و خون هم رو بریزن تا بالاخره بعد کلی کشتار یکیشون کوتاه بیاد و سیکتیر کنه بره

0 ❤️

2016-11-12 08:14:51 +0330 +0330

بیا و حالا بهشون بفهمون!

داش اسی بهیچ عنوان نیازی به حضور آقای ترامپ نیست خود مسئولین عزیز با درایت کامل و تلاش شبانه روزی خود، زحمت این امر را بعهده گرفته و نتایج پرباری هم بدست آورده اند که بزودی شاهد آن خواهیم بود

0 ❤️

2016-11-12 08:34:35 +0330 +0330

تاپیک بسیار پر باری بود (preved)

0 ❤️

2016-11-13 14:33:16 +0330 +0330
نقل از: عبدالله 1404
نقل از: Harvard-Man

_

اسلام در هرصورت اسباب بردگی ملت ماس.

واقعا اسلام رو مطالعه کردید که این حرف رو میزنید؟شما کاری به مسلمونا نداشته باش.برو ببین اسلام چی میگه.در ضمن از اسلام شناس واقعی هم کمک بگیر.اون موقع میفهمی که اسلام چیه

_
این↓ تاپیکو شیاف کن
«اسلام دین صلح و دوستی است»

0 ❤️

2016-11-23 11:28:21 +0330 +0330

من خودم با دیدن اطرافیانم که فقط به اسم مسلمونن ، از اسلام متنفر شده بودم

تصمیم گرفتم تا برم درباره ادیان مطالعه کنم . هنوز اول راهم ولی تا اینجا اسلام از همه عقلانی تر بوده

در ضمن بعضی از انتقادای اینجا واقعا بیخوده

بقول خودتون التماس تفکر :)

0 ❤️

2016-11-23 19:58:05 +0330 +0330
نقل از: king899 من خودم با دیدن اطرافیانم که فقط به اسم مسلمونن ، از اسلام متنفر شده بودم

تصمیم گرفتم تا برم درباره ادیان مطالعه کنم . هنوز اول راهم ولی تا اینجا اسلام از همه عقلانی تر بوده

در ضمن بعضی از انتقادای اینجا واقعا بیخوده

بقول خودتون التماس تفکر :)

سفارشی که تو پست قبلی دادم شمام اجرا کن.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «