ارتش های دنیا در مقابل ارتش و سپاه دوزاری جمهوری اسهالی ایران

1394/06/08

تو این تاپیک ارتش جمهوری اسهالی رو با ارتش های مدرن کشورای دیگه مقایسه میکنیم.به وسیله ویدئو ها از رزمایش های کشور های دیگه و همین طور از دست آورد هاشون بعد شما خودتون اینا رو با ارتش جمهوری اسهالی مقایسه کنید crazy .

به نظر شما چرا هیچوقت از رزمایش های مسخره جمهوری اسهالی با دوربین های کیفیت بالا
فیلمبرداری نمیشه؟چون نمیخوان شما سوتی هاشون رو پیدا کنید چون بیشتر وسایل جمهوری اسهالی یا قدیمین یا ماکتن و به هیچ دردی نمیخورن
بسیجیان شاسکول سایت حتما این فیلم رو ببینن و پیش خودشون فکر کنن چرا ارتش ایران با اون رزمایش های دوزاریش و همیشه سوار بر کامیون نمیتونه استاندارد باشه
بسیجیا منتظرتونم lol .
pleasantry .
برای دانلود بر روی اینجا کلیک کنید.
برای دانلود ویدئوی شماره 2 برر روی لینک های زیر کلیک کنید( فایل رو دو پارت کردم هر دو پارت رو دانلود کنید و بعدش تو یه پوش بریزید و اسم هردوشون رو بزارید part1 و part2 بعد باهمدیگه اکسترکشون کنید.
من که از رقص آخر سربازا خیلی خوشم میاد ارتش و سپاه جمهوری اسهالی باید یکم از اینا یاد بگیره bad .
برای دانلود part1 بر روی اینجا کلیک کنید.
برای دانلود part2 بر روی اینجا کلیک کنید.
ویدئویی کوتاه از تفنگداران دریایی آمریکا! ارتش جمهوری اسهالی و سپاه روی هم در مقابل تفنگداران آمریکایی گوز هم به حساب نمیان biggrin .
برای دانلود ویدئو بر روی اینجا کلیک کنید
بسیجیان محافظه خایه های عاقا بیان برای دفاع pleasantry .

19073 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-08-30 09:35:37 +0430 +0430

بسیجیا کجایید بیاید از خایه های عاقا دفاع کنید pleasantry

0 ❤️

2015-08-30 09:39:04 +0430 +0430

[quote=sukhoi]بسیجیا کجایید بیاید از خایه های عاقا دفاع کنید pleasantry[/quote]
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

0 ❤️

2015-08-30 13:44:41 +0430 +0430

فکر کنم بسیجیا در حال جق زدنن وقت ندارن از خایه های عاقا دفاع کنن lol

0 ❤️

2015-08-30 13:49:22 +0430 +0430

[quote=sukhoi]فکر کنم بسیجیا در حال جق زدنن وقت ندارن از خایه های عاقا دفاع کنن lol[/quote]
جق زدن نه!در حال کون دادن هستند. کاری که از بچگی بهشون یاددادند. این گوزوهای متعفن!نمی دونند که دوره ی خر کردن مردم گذشته!به لطف وجود اینترنت و ماهواره دیگه نمی شه با یه مشت دروغ مردم کشور روگول زد. توان واقعی جمهوری اسهالی رو هم توی جنگ با عراق دیدیم که آخرش جام زهر خوردند!هم توی همین قضیه ی چندماه پیش که تعدادی از فرماندهان سپاه در کنار جهاد مغنیه کشته شدند!جمهوری اسهالی ونصرالله اولش گنده گوزی کردند که انتقام می گیریم واین حرفها!ولی هیچ گوهی نتونستند بخورند! ROFL

0 ❤️

2015-08-30 13:53:30 +0430 +0430

[quote=johnycage][quote=sukhoi]فکر کنم بسیجیا در حال جق زدنن وقت ندارن از خایه های عاقا دفاع کنن lol[/quote]
جق زدن نه!در حال کون دادن هستند. کاری که از بچگی بهشون یاددادند. این گوزوهای متعفن!نمی دونند که دوره ی خر کردن مردم گذشته!به لطف وجود اینترنت و ماهواره دیگه نمی شه با یه مشت دروغ مردم کشور روگول زد. توان واقعی جمهوری اسهالی رو هم توی جنگ با عراق دیدیم که آخرش جام زهر خوردند!هم توی همین قضیه ی چندماه پیش که تعدادی از فرماندهان سپاه در کنار جهاد مغنیه کشته شدند!جمهوری اسهالی ونصرالله اولش گنده گوزی کردند که انتقام می گیریم واین حرفها!ولی هیچ گوهی نتونستند بخورند! ROFL[/quote]
اون ویدئو رو دیدی که ایران ادعا داره با پهپاد های ساخت خودش از بالای ناو آمریکایی فیلمبرداری کرده؟من فکر نکنم اون ویدئو کار یه پهپاد نظامی باشه چون کیفیت دوربینش در حد آشغال بود bad
من فکر کنم از این ربات های کنترل از راه دور بود که فرستاده بودنش بالا سر ناو ?

0 ❤️

2015-08-30 13:58:09 +0430 +0430

[quote=sukhoi][quote=johnycage][quote=sukhoi]فکر کنم بسیجیا در حال جق زدنن وقت ندارن از خایه های عاقا دفاع کنن lol[/quote]
جق زدن نه!در حال کون دادن هستند. کاری که از بچگی بهشون یاددادند. این گوزوهای متعفن!نمی دونند که دوره ی خر کردن مردم گذشته!به لطف وجود اینترنت و ماهواره دیگه نمی شه با یه مشت دروغ مردم کشور روگول زد. توان واقعی جمهوری اسهالی رو هم توی جنگ با عراق دیدیم که آخرش جام زهر خوردند!هم توی همین قضیه ی چندماه پیش که تعدادی از فرماندهان سپاه در کنار جهاد مغنیه کشته شدند!جمهوری اسهالی ونصرالله اولش گنده گوزی کردند که انتقام می گیریم واین حرفها!ولی هیچ گوهی نتونستند بخورند! ROFL[/quote]
اون ویدئو رو دیدی که ایران ادعا داره با پهپاد های ساخت خودش از بالای ناو آمریکایی فیلمبرداری کرده؟من فکر نکنم اون ویدئو کار یه پهپاد نظامی باشه چون کیفیت دوربینش در حد آشغال بود bad
من فکر کنم از این ربات های کنترل از راه دور بود که فرستاده بودنش بالا سر ناو ?[/quote]

ویدئو رو ول کنین… من موندم سریع ترین اژدر دنیا رو باید کجای دلم جا بدم…

0 ❤️

2015-08-30 14:00:14 +0430 +0430

[quote=sukhoi]
من فکر کنم از این ربات های کنترل از راه دور بود که فرستاده بودنش بالا سر ناو ?[/quote]

گوه خوردند که همچین ادعایی کردند!مطمئن باش این کار پهپاد ایرانی نبوده!احتمالا مال یه کشور دیگه ای بوده ،ایران می خواد بگه کار خودش بود!تازه فیلمبرداری با اون کیفیت پایین چه افتخاری محسوب می شه؟بسیجی های کونی فکر می کنند الان شاخ غول رو شکستند اگه بتونند چهارتا عکس از ناو آمریکا بگیرن! ROFL

0 ❤️

2015-08-30 14:01:45 +0430 +0430

[quote=GreatES][quote=sukhoi][quote=johnycage][quote=sukhoi]فکر کنم بسیجیا در حال جق زدنن وقت ندارن از خایه های عاقا دفاع کنن lol[/quote]

ویدئو رو ول کنین… من موندم سریع ترین اژدر دنیا رو باید کجای دلم جا بدم…[/quote]
lol اینا یه فیلم درست و حسابی از اسلحه های ساخت خودشون به ما نشون نمیدن بعد انتظار دارن ما باورشون کنیم اگه هم فیلم بزارن اینقدر کیفیت پایین میزارن که تو چیزی نتونی تشخیص بدی

0 ❤️

2015-08-30 14:05:05 +0430 +0430

[quote=دنگ و فنگ]خجالت بکشيد اقا
سايت سکسيو اين حرفھا؟ diablo[/quote]
چندبار ادمین باید به شما بسیجی ها حالی بکنه!که سایت شهوانی فقط سکسی نیست وبخش دینی و سیاسی هم داره! pleasantry

0 ❤️

2015-08-30 14:05:36 +0430 +0430

شهوانی دارای انجمن های گوناگونه شما اگه دلت نمیخواد واقعیت رو ببینی میتونی بری تو تاپیک های دیگه فعالیت کنی pleasantry

0 ❤️

2015-08-30 14:05:57 +0430 +0430

یکی پیدا شد بگیرینش در نره…

0 ❤️

2015-08-30 14:12:11 +0430 +0430

من متاسفانه نرم افزار ادیتور فیلمم خراب شده تا چند روز دیگه دوباره دانلودش میکنم اون وقت رزمگایش(رزمایش) جمهوری اسهالی ایرانی رو در مقابل ارتش های مدرن دنیا روسیه-آمریکا-چین-اسراییل و … رو در یک ویدئو میزارم بصورت دو تصویر جدا تا آخوندا دیگه مارو با دروغ های عقب موندشون مسخره نکنن pleasantry

0 ❤️

2015-08-30 14:25:04 +0430 +0430

[quote=sukhoi]من متاسفانه نرم افزار ادیتور فیلمم خراب شده تا چند روز دیگه دوباره دانلودش میکنم اون وقت رزمگایش(رزمایش) جمهوری اسهالی ایرانی رو در مقابل ارتش های مدرن دنیا روسیه-آمریکا-چین-اسراییل و … رو در یک ویدئو میزارم بصورت دو تصویر جدا تا آخوندا دیگه مارو با دروغ های عقب موندشون مسخره نکنن pleasantry[/quote]

فعلا این واسه دست گرمی خوبه!این جدول جایگاه واقعی جمهوری اسهالی رو می تونه تا حد زیادی نشون بده! ROFL
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_military_expenditures

0 ❤️

2015-08-30 14:28:31 +0430 +0430

[quote=johnycage][quote=sukhoi]من متاسفانه نرم افزار ادیتور فیلمم خراب شده تا چند روز دیگه دوباره دانلودش میکنم اون وقت رزمگایش(رزمایش) جمهوری اسهالی ایرانی رو در مقابل ارتش های مدرن دنیا روسیه-آمریکا-چین-اسراییل و … رو در یک ویدئو میزارم بصورت دو تصویر جدا تا آخوندا دیگه مارو با دروغ های عقب موندشون مسخره نکنن pleasantry[/quote]

فعلا این واسه دست گرمی خوبه!این جدول جایگاه واقعی جمهوری اسهالی رو می تونه تا حد زیادی نشون بده! ROFL
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_military_expenditures[/quote]
هرگز به ویکی پدیا اعتماد نکن مطالبش خیلی راحت توسط کاربرا عوض میشه تو لیست نوشته عربستان از روسیه بودجه نظامیش بیشتره lol

0 ❤️

2015-08-30 14:33:10 +0430 +0430

[quote=johnycage][quote=sukhoi]من متاسفانه نرم افزار ادیتور فیلمم خراب شده تا چند روز دیگه دوباره دانلودش میکنم اون وقت رزمگایش(رزمایش) جمهوری اسهالی ایرانی رو در مقابل ارتش های مدرن دنیا روسیه-آمریکا-چین-اسراییل و … رو در یک ویدئو میزارم بصورت دو تصویر جدا تا آخوندا دیگه مارو با دروغ های عقب موندشون مسخره نکنن pleasantry[/quote]
اینکه هزینه ی نظامیه… قدرت نظامی ینی این… ببینین کیف کنین…مقایسه هم بکنین بخندیم یکم…
https://fa.wikipedia.org/wiki/ذوالفقار_(تانک)

https://fa.wikipedia.org/wiki/چیفتن_(تانک)

https://fa.wikipedia.org/wiki/مرکاوا
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_military_expenditures[/quote]

0 ❤️

2015-08-30 14:36:49 +0430 +0430

[quote=sukhoi]

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_military_expenditure]
هرگز به ویکی پدیا اعتماد نکن مطالبش خیلی راحت توسط کاربرا عوض میشه تو لیست نوشته عربستان از روسیه بودجه نظامیش بیشتره lol[/quote]

درسته توسط کاربرها قابل تغییره!اما باید مطالب روبا مدرک ودلیل تغییر بدی و اعضای خودسایت هم تایید کنند!مثلا الان اگه یکی بره بگه بودجه ی کویت از هند بیشتره!مطمئنا ویکی پدیا تایید نمی کنه!در مورد بودجه ی نظامی عربستان هم به نظرم به واقعیت نزدیک هستش. چون عربستان درآمد نجومی فوق العاده ای هم از طریق فروش نفت و هم حج داره وبیشترش رو هم صرف خرید ادوات نظامی می کنه!الان هم توی بحرین و هم یمن داره از همین ادواتی که خریده استفاده می کنه!پس مطلبش چندان هم دور ازواقعیت نیست.

0 ❤️

2015-08-30 14:41:11 +0430 +0430

[quote=GreatES]

[quote]

پست اصلی رو قبلا تو این تاپیک گذاشته بودم!:
https://shahvani.com/comment/2674173#comment-2674173

0 ❤️

2015-08-30 14:43:12 +0430 +0430

[quote=johnycage][quote=sukhoi]

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_military_expenditure]
هرگز به ویکی پدیا اعتماد نکن مطالبش خیلی راحت توسط کاربرا عوض میشه تو لیست نوشته عربستان از روسیه بودجه نظامیش بیشتره lol[/quote]

درسته توسط کاربرها قابل تغییره!اما باید مطالب روبا مدرک ودلیل تغییر بدی و اعضای خودسایت هم تایید کنند!مثلا الان اگه یکی بره بگه بودجه ی کویت از هند بیشتره!مطمئنا ویکی پدیا تایید نمی کنه!در مورد بودجه ی نظامی عربستان هم به نظرم به واقعیت نزدیک هستش. چون عربستان درآمد نجومی فوق العاده ای هم از طریق فروش نفت و هم حج داره وبیشترش رو هم صرف خرید ادوات نظامی می کنه!الان هم توی بحرین و هم یمن داره از همین ادواتی که خریده استفاده می کنه!پس مطلبش چندان هم دور ازواقعیت نیست.[/quote]
درسته بودجه عربستان سرسام آوره ولی تعداد کارکنان ارتشش کمه و اگه شما سلاح اصلی سربازاشو ببینی همه AK 47 هست عربستان توان ساخت هیچ سلاحی رو هم نداره پس فکر نکنم بودجه نظامیش در حد روسیه باشه عربستان فقط خریداره.
یه سر به اینجا بزن www.globalfirepower.com لیست بهترین ارتش های جهان رو باتوجه به ناو ها تانک اصلی میدان نبرد و … آورده

0 ❤️

2015-08-30 14:48:19 +0430 +0430

[quote=sukhoi]

درسته بودجه عربستان سرسام آوره ولی تعداد کارکنان ارتشش کمه و اگه شما سلاح اصلی سربازاشو ببینی همه AK 47 هست عربستان توان ساخت هیچ سلاحی رو هم نداره پس فکر نکنم بودجه نظامیش در حد روسیه باشه عربستان فقط خریداره.
یه سر به اینجا بزن www.globalfirepower.com لیست بهترین ارتش های جهان رو باتوجه به ناو ها تانک اصلی میدان نبرد و … آورده[/quote]

من مطلب این سایتی رو که گفتی قبول دارم. خودم هم توی کامنت بالاتر بیان کردم که روسیه بعد از آمریکا دومین ارتش جهان روداره. ولی دوم بودن ارتش روسیه منافاتی با خرج کردن های سرسام آور عربستان نداره!درواقع همون طور که خودت هم گفتی عربستان خودش فناوری خاصی بلد نیست تولید کنه واسه همین فقط خریدار سلاح هستش !اما روسها چون بعد از آمریکا دومین کشوری هستند که قدرت تولید فناوریهای نظامی رودارند نیازی ندارند به اندازه عربستان خرج قوای نظامیشون بکنند!

0 ❤️

2015-08-30 15:38:55 +0430 +0430

یه سر به اینجا بزن www.globalfirepower.com لیست بهترین ارتش های جهان رو باتوجه به ناو ها تانک اصلی میدان نبرد و … آورده[/quote]

من مطلب این سایتی رو که گفتی قبول دارم. خودم هم توی کامنت بالاتر بیان کردم که روسیه بعد از آمریکا دومین ارتش جهان روداره. ولی دوم بودن ارتش روسیه منافاتی با خرج کردن های سرسام آور عربستان نداره!درواقع همون طور که خودت هم گفتی عربستان خودش فناوری خاصی بلد نیست تولید کنه واسه همین فقط خریدار سلاح هستش !اما روسها چون بعد از آمریکا دومین کشوری هستند که قدرت تولید فناوریهای نظامی رودارند نیازی ندارند به اندازه عربستان خرج قوای نظامیشون بکنند![/quote]
i-m_so_happy

0 ❤️

2015-08-30 18:06:21 +0430 +0430

[quote=johnycage][quote=sukhoi]فکر کنم بسیجیا در حال جق زدنن وقت ندارن از خایه های عاقا دفاع کنن lol[/quote]
سلام داشتم نظرات رو می خوندم نظر شما برام جالب بود .
شما به دوران جنگ هشت ساله اشاره کردید و گفتین که قدرت واقعی ایران رو هم دیدیم ، این جواب خیلی ساده ای هست جنگ ایران در صورت ضعیف بودن به هشت سال هم نمی رسید و نتیجه جنگ در همون قطعنامه های اول با ضمیمه شدن قسمت کوچکی از خاک ایران تموم می شد اما خب این اتفاق نیوفتاد که این غیر قابل انکاره که جنگنده ها و کلاه سبز های ارتش ایران برای آموزش های قبل انقلاب کمک محسوسی به پیروزی و اتمام جنگ کردن اینکه میگم پیروزی در واقع هدف ما و ملاک پیروزی ما اجازه ندادن به صدام برای تصرف خاک ایران بود و ملاک پیروزی کشورگشایی نبود . ولی به کشته شدن فرمانده های سپاه اشاره کردید و گفتید که اسراییل رو تهدید کردند که فلان می کنید اما نکردن ولی خود سایت رادیو فردا خبر انهدام یک خودرو نظامی اسراییل که حامل یک فرمانده اسراییلی به دست حزب الله رو بعد از اون حادثه کشته شدن فرمانده های سپاه درج کرد ٬ پس اینجا مشخص میشه که پاسخ داده شده و لاف نبوده ٬ امیدوارم دوستان در جواب با احترام و منطق و بدون دشنام صحبت کنن ، موید باشید .

0 ❤️

2015-08-30 18:46:40 +0430 +0430

دمت گرم لازم بود … بحث آزاد و منطقی توی همین محیطا شکل میگیره
توی این فروم های خودشون اصلا نمیشه حتی انتقاد کرد سریع حذف و اخراج آخه یکی نیست بگه نوشته رو پاک میکنید تفکر ما هم می تونید حذف کنید کونی ها؟ aggressive

0 ❤️

2015-08-30 19:31:32 +0430 +0430

درود.تاپیک نو مبارک give_rose
تاپیک بسیار خوبیه که موجبات شادی منو فراهم میکنه…
ایران هنوز دل گرمیش به همون تجهیزات نظامی هست که قبل انقلاب داشته… قضیه ی مقایسه ایران با بقیه کشورا مثل قضیه علم هست که با هرچی مقایسش کنی کم میاره. ?

0 ❤️

2015-08-31 00:21:21 +0430 +0430

[quote=دخــــتر بــסِ]درود.تاپیک نو مبارک give_rose
تاپیک بسیار خوبیه که موجبات شادی منو فراهم میکنه…
ایران هنوز دل گرمیش به همون تجهیزات نظامی هست که قبل انقلاب داشته… قضیه ی مقایسه ایران با بقیه کشورا مثل قضیه علم هست که با هرچی مقایسش کنی کم میاره. ?[/quote]
سلام خوشحالم که به تاپیکم سر زدی ?
این تاپیک فقط برای اینه که ما بدونیم چرا جمهوری اسهالی هیچوقت رزمایش هاش مثل کشور های دیگه نیست؟چرا همیشه تانک ها و دست آورد هاشون روی کامیونن.چرا فیلم های انفجار پوشک هاشون همیشه کیفیت پایینن و هزاران سوال دیگه آدم اون ویدئو رو ببینه دستش میاد ارتش پر زرق و برق یعنی چی ROFL

0 ❤️

2015-08-31 00:35:09 +0430 +0430

[quote=Life-Time]دمت گرم لازم بود … بحث آزاد و منطقی توی همین محیطا شکل میگیره
توی این فروم های خودشون اصلا نمیشه حتی انتقاد کرد سریع حذف و اخراج آخه یکی نیست بگه نوشته رو پاک میکنید تفکر ما هم می تونید حذف کنید کونی ها؟ aggressive[/quote]
منظورت سایت میلتریه؟ lol

0 ❤️

2015-08-31 01:40:05 +0430 +0430

[quote=iranain army][quote=johnycage][quote=sukhoi]فکر کنم بسیجیا در حال جق زدنن وقت ندارن از خایه های عاقا دفاع کنن lol[/quote]
شما به دوران جنگ هشت ساله اشاره کردید و گفتین که قدرت واقعی ایران رو هم دیدیم ، این جواب خیلی ساده ای هست جنگ ایران در صورت ضعیف بودن به هشت سال هم نمی رسید و نتیجه جنگ در همون قطعنامه های اول با ضمیمه شدن قسمت کوچکی از خاک ایران تموم می شد اما خب این اتفاق نیوفتاد که این غیر قابل انکاره که جنگنده ها و کلاه سبز های ارتش ایران برای آموزش های قبل انقلاب کمک محسوسی به پیروزی و اتمام جنگ کردن اینکه میگم پیروزی در واقع هدف ما و ملاک پیروزی ما اجازه ندادن به صدام برای تصرف خاک ایران بود و ملاک پیروزی کشورگشایی نبود . ولی به کشته شدن فرمانده های سپاه اشاره کردید و گفتید که اسراییل رو تهدید کردند که فلان می کنید اما نکردن ولی خود سایت رادیو فردا خبر انهدام یک خودرو نظامی اسراییل که حامل یک فرمانده اسراییلی به دست حزب الله رو بعد از اون حادثه کشته شدن فرمانده های سپاه درج کرد ٬ پس اینجا مشخص میشه که پاسخ داده شده و لاف نبوده ٬ امیدوارم دوستان در جواب با احترام و منطق و بدون دشنام صحبت کنن ، موید باشید .[/quote]

آقاي عزيز زماني كه ايران مجبور شد قطعنامه 598 رو بپذيره عراق در حال پيشروي در خاك ايران بود و چندين منطقه مرزي از جمله نفت شهر , مهران , شلمچه و … رو به تصرف خودش در آورده بود . مناطق مرزي ايران زماني آزاد شدند كه عراق به كويت حمله كرد و با خالي كردن اين مناطق ميخواست حسن نيت خودش رو به ايران ثابت كنه و ايران رو با خودش در يك خاكريز مقابل آمريكا قرار بده , وگرنه مطمئن باش تا زمان حمله آمريكا به عراق اين مناطق تحت اشغال عراق باقي ميموندند .

0 ❤️

2015-08-31 01:48:20 +0430 +0430

[quote=iranain army][quote=johnycage][quote=sukhoi]فکر کنم بسیجیا در حال جق زدنن وقت ندارن از خایه های عاقا دفاع کنن lol[/quote]
شما به دوران جنگ هشت ساله اشاره کردید و گفتین که قدرت واقعی ایران رو هم دیدیم ، این جواب خیلی ساده ای هست جنگ ایران در صورت ضعیف بودن به هشت سال هم نمی رسید و نتیجه جنگ در همون قطعنامه های اول با ضمیمه شدن قسمت کوچکی از خاک ایران تموم می شد اما خب این اتفاق نیوفتاد که این غیر قابل انکاره که جنگنده ها و کلاه سبز های ارتش ایران برای آموزش های قبل انقلاب کمک محسوسی به پیروزی و اتمام جنگ کردن اینکه میگم پیروزی در واقع هدف ما و ملاک پیروزی ما اجازه ندادن به صدام برای تصرف خاک ایران بود و ملاک پیروزی کشورگشایی نبود . ولی به کشته شدن فرمانده های سپاه اشاره کردید و گفتید که اسراییل رو تهدید کردند که فلان می کنید اما نکردن ولی خود سایت رادیو فردا خبر انهدام یک خودرو نظامی اسراییل که حامل یک فرمانده اسراییلی به دست حزب الله رو بعد از اون حادثه کشته شدن فرمانده های سپاه درج کرد ٬ پس اینجا مشخص میشه که پاسخ داده شده و لاف نبوده ٬ امیدوارم دوستان در جواب با احترام و منطق و بدون دشنام صحبت کنن ، موید باشید .[/quote]
lol جنگ ایران و عراق یه جنگ فرسایشی بود که شوروی و آمریکا توش سلاح ها همدیگه رو آزمایش کردن و اون خمینی ملعون هم اگه نزاشت بخشی از ایران جذا بشه بخاطر همون استراتژی ای بود که آمریکا و انگلیس تو حمله به نرماندی استفاده کردن یعنی حمله کردن با حداکثر تعداد نفرات اون ملعون با همین روشی جوانان مملکت رو به کام مرگ میفرستاد بدون هیچ ماسک شیمیایی از اونا برای پیشروی به سمت عراق هدایت میکرد و اون صدام حروم زاده هم تا میتونست سرشون شیمیایی میزد.
و باید بگم اگه ایران تونست بر علیه عراق تحرکاتی انجام بده به لطف ماجرای مک فارلین بوده و به لطف تجهیذات صادراتی و داغون شوروی به عراق بوده. pleasantry یه ویدئو دیدم یه تانک عراقی به سربازای ایرانی حمله میکنه بعد تو زمین گیر میکنه و دیگه نمیتونه حرکت کنه وقتی خدمش از تانک میان بیرون تا فرار کنن اون سربازای ایرانی حتی نمیتونن یکیشون رو بکشن از فاصله 300 متری lol

0 ❤️

2015-08-31 02:42:11 +0430 +0430

[quote=iranain army]
.

خیلی نفهم تشریف داری!شماها به لطف سلاح هایی که اسرائیل و آمریکا توماجارای مک فارلین بهتون فروختند!و بعد حمله ی اسرائیل به اوسیراگ!تونستید یه چندصباحی جنگ روادامه بدید!ولی دست آخر به تعبیر همون امام جاکشتون!جام زهر خوردید.(اونم بعد از به کشتن دادن یک ونیم میلیون ایرانی ونابودی کامل زیرساختهای استان خوزستان!) pleasantry درمورد دوم هم که ریدی!بچه جون اسرائیل زد فرماندهان درجه بالای سپاه روبه همراه یکی از مهم ترین اعضای حزب الله(جهاد مغنیه ی گوزو!)رو کشت. اون وقت شما چهارتا دونه خودروی نظامی اسرائیل رو زدید که توش هیچ مقام قابل توجهی حضور نداره!تو به این می گی جواب کوبنده!خخخخخخ. جواب شما فقط نشون داد که جز ادعاهای الکی چیزی در میدان عمل برای عرضه ندارید. ROFL

0 ❤️

2015-08-31 02:49:53 +0430 +0430

[quote=johnycage][quote=iranain army]
.

خیلی نفهم تشریف داری!شماها به لطف سلاح هایی که اسرائیل و آمریکا توماجارای مک فارلین بهتون فروختند!و بعد حمله ی اسرائیل به اوسیراگ!تونستید یه چندصباحی جنگ روادامه بدید!ولی دست آخر به تعبیر همون امام جاکشتون!جام زهر خوردید.(اونم بعد از به کشتن دادن یک ونیم میلیون ایرانی ونابودی کامل زیرساختهای استان خوزستان!) pleasantry درمورد دوم هم که ریدی!بچه جون اسرائیل زد فرماندهان درجه بالای سپاه روبه همراه یکی از مهم ترین اعضای حزب الله(جهاد مغنیه ی گوزو!)رو کشت. اون وقت شما چهارتا دونه خودروی نظامی اسرائیل رو زدید که توش هیچ مقام قابل توجهی حضور نداره!تو به این می گی جواب کوبنده!خخخخخخ. جواب شما فقط نشون داد که جز ادعاهای الکی چیزی در میدان عمل برای عرضه ندارید. ROFL[/quote]
اینا هنوز نتونستن خرابی های خوزستان رو درست کنن شما بری اونجا بازم جای تیر و توپ تفنگ رو میبینی خوزستان درآمد جمهوری اسهالیه ولی هیچوقت ترمیمش نکردن جاکشا چون نمیخوان از بخور بخور هاشون کم بشه lol

0 ❤️

2015-08-31 02:56:54 +0430 +0430

[quote=sukhoi]

اینا هنوز نتونستن خرابی های خوزستان رو درست کنن شما بری اونجا بازم جای تیر و توپ تفنگ رو میبینی خوزستان درآمد جمهوری اسهالیه ولی هیچوقت ترمیمش نکردن جاکشا چون نمیخوان از بخور بخور هاشون کم بشه lol[/quote]

باورکن هرکی یه سفر بره خرمشهر!فکر می کنه احتمالا جنگ ایران وعراق تازه چندماهه که تموم شده!چون هنوز خرمشهر بعد از این همه سال چهره یه شهر درب وداغون جنگ زده رو داره! dash1 .جالبه مردم خوزستان روی طلای سیاه(نفت)نشستند!توی صادرات نیشکر هم که خوزستان جز مهم ترین ها به حساب میاد ولی مردمش جز بدبخت ترین و عقب افتاده ترین استانهای کشورهستند. چون تمام درآمد خوزستان میره تو جیب بسیج واستاندار واون امام جمعه ی خیکیش!موسوی جزایری. bad

0 ❤️

2015-08-31 03:02:22 +0430 +0430

اینا هنوز نتونستن خرابی های خوزستان رو درست کنن شما بری اونجا بازم جای تیر و توپ تفنگ رو میبینی خوزستان درآمد جمهوری اسهالیه ولی هیچوقت ترمیمش نکردن جاکشا چون نمیخوان از بخور بخور هاشون کم بشه lol[/quote]

باورکن هرکی یه سفر بره خرمشهر!فکر می کنه احتمالا جنگ ایران وعراق تازه چندماهه که تموم شده!چون هنوز خرمشهر بعد از این همه سال چهره یه شهر درب وداغون جنگ زده رو داره! dash1 .جالبه مردم خوزستان روی طلای سیاه(نفت)نشستند!توی صادرات نیشکر هم که خوزستان جز مهم ترین ها به حساب میاد ولی مردمش جز بدبخت ترین و عقب افتاده ترین استانهای کشورهستند. چون تمام درآمد خوزستان میره تو جیب بسیج واستاندار واون امام جمعه ی خیکیش!موسوی جزایری. bad[/quote]
خوزستانی ها خیلی مردم خوب و مهمان نوازی هستن اون جمهوری اسهالی اینقدر برای مردم این منطقه فرق گذاشته که بعضی از مردم خوزستان تجذیه طلب شدن

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «