حذف قران از سفره هفت سین..............

1395/01/02

نوروز یک جشن باستانی.
هفت سین یک سنت ایرانی.
من موندم قران اون وسط چه میکنه؟؟؟؟؟
کتاب گذاشتن سر سفره معنیش اینه که ما ایرانی ها اهل کتاب بودیم و دنبال علم بودیم.و یعنی تمدن داشتیم و وحشی نبودیم.
بعد این قران عربی اونجا چه میکنه؟کتابی که حتی یک بارم به فارسی نمیخونین.کتابی که هیچ علمی درش وجود نداره
من خواهش میکنم از دوستان قران رو از سفره هفت سین حذف کنن و جاش کتاب هایی مثل شاهنامه. استفاده کنن

دوم چیز دعای سال نو هست.این یا مقلب از کجا اومده؟؟؟؟یعنی تو جشن ایرانی هم باید عربی خونی کنیم؟؟؟
خود اسلام که هیچ مراسم زیبایی درخودش نداره.بعد مراسم زیبای ایرانی رو هم به گند بکشیم با این چیزا؟؟؟؟؟؟؟

3364 👀
7 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-03-21 09:17:28 +0430 +0430

خوشم میاد از این همه بازدید کسی حال نظردادن نداره
حتی بسیحی ها هم نیستن .خخخخخخخ

0 ❤️

2016-03-21 09:41:33 +0430 +0430

لایک
با حرفت موافقم دوست من ولی چه میشه کرد؟

0 ❤️

2016-03-21 09:44:30 +0430 +0430
نقل از: payam9 لایک با حرفت موافقم دوست من ولی چه میشه کرد؟

میتونیم از همین تعداد کم شروع کنیم و جا بندازیم

0 ❤️

2016-03-21 11:19:19 +0430 +0430

چه عجب يه حرف درست با دليل درست و حسابى زدى
ما كه نفهميديم اينا چه دشمنى با اداب و رسوم باستانى ما داشتن و دارن و به شدت سعى دارن فرهنگ من دراوردى عربيشونو كه خود اعراب هم اونطورى نيستن رو به خورد خلق اله بدن!
من كه به بهشت و جهنم اعتقادى ندارم ولى اميدوارم سوختن اينا رو تو همون جهنمى كه تو ذهنشون ساختن به چشم خودم تا وقتى زندم تو همين دنيا ببينم تا حداقل مطمئن بشم عدالت الهى وجود داره.
اميدوارم يه روز انقدر سطح فرهنگ و سواد و شعورمون بالا بره كه هر كس و نا كسى به خودش اجازه نده هر جورى كه دلش خواست به ما حكومت كنه.
در اخرم اين جمله زيبا رو مينويسم شايد هر كسى رو حتى به لحظه اى فكر كرن دعوت كنه :

"انسان به وسعت تفكرش ازاد است"
0 ❤️

2016-03-21 11:34:51 +0430 +0430

من الان جهار ساله ازدواج کردم و از سالی که خودم مستقل شدم هر سال سفره نوروزمون رو با شوهرم با شاهنامه تضیين میکنیم

2 ❤️

2016-03-21 11:56:19 +0430 +0430

ما توو سفرمون جا مجله پلی بوی گذاشدیم ^__^

0 ❤️

2016-03-21 12:28:21 +0430 +0430

بعله! ما که البته خعلی وخته بجا قرعان، شاهنامه میذاریم.

چون این یکی بهتر از هر کتابی تداعی-گر هویت ایرانیه. ?

پیشنهاد میکنم همینو جایگزین تازینامه کنید.

اگرم شاهنامه نبود، رباعیات خیام یا فالنامه حافظم خوبه ?

2 ❤️

2016-03-21 13:26:11 +0430 +0430

درود بر شما دوستان.با نظرهاتون.و کار زیبایی که انجام میدین. ?

0 ❤️

2016-03-21 13:31:45 +0430 +0430

اون صف مسخره ارزیابب کم بود.حالا این اضافه شده.نمیتونم تو تایپک خودم تکشر کنم.
تشکر میکنم از همه .نمیدونم چرا اسم میبرم ارور میده

0 ❤️

2016-03-21 13:48:46 +0430 +0430

شدید باهات موافقم ?

0 ❤️

2016-03-21 18:25:31 +0430 +0430
نقل از: sepide20 چندوقته دلم یه مسافرت دونفره میخوادکه هم گشت و گذار باشه هم سکس و شادی عشق و حال دوست دارم طرفمم فردی تحصیلکرده - مودب - مهربون - دست و دل باز و خوش تیپ باشه تا هر دو تو این چند روز لذت ببریم بی ادبی ممنوع لطفا پیامهای چرت و پرت ندین

ی نگاه به تایپک کن بعد نظر بده

0 ❤️

2016-03-21 18:26:40 +0430 +0430
نقل از: مهردادساتا شدید باهات موافقم ?

درود بر شرف و اگاهی شما

0 ❤️

2016-03-22 00:15:20 +0430 +0430

امثال این شعر بجای "یا مقلب القلوب..."

***--

هوا هوای بهار است و باده باده ی ناب*** به خنده خنده بنوشیم جرعه جرعه شراب

در این پیاله ندانم چه ریختی، پیداست*** كه خوش به جان هم افتاده اند آتش و آب

فرشته روی من، ای آفتاب صبح بهار*** مرا به جامی ازین آب آتشین دریاب

به جام هستی ما، ای شراب عشق بجوش*** به بزم ساده ی ما، ای چراغ ماه بتاب.

گُل امید من امشب شكفته در بر من*** بیا و یك نفس ای چشم سرنوشت بخواب

مگر نه خاك ره این خرابه باید شد*** بیا كه كام بگیریم از این جهان خراب

فریدون مشیری

1 ❤️

2016-03-22 00:42:38 +0430 +0430

لطفا خفه شو،تو همون داستانع سکسیتو بنویس ملعون.‌چقد تو باز کسخلی ک میگی تو قران علم‌نیست،خیلی بزی،بزخان اون دعای مقلبم مالع عید نیس،اوله سال میخونن که سالو با نامو یاده خدا شروع کنیمو خدا تچ این ساله جدید کمکون کنه،
ازت خاهشمندم برو همون داستان سکسیتو بخونو جق بزن و اون مخه معیویو فندوقیتو درگیر این مسائل نکن

0 ❤️

2016-03-22 06:13:26 +0430 +0430
نقل از: pouyapoya2012

امثال این شعر بجای "یا مقلب القلوب..."

***--

هوا هوای بهار است و باده باده ی ناب*** به خنده خنده بنوشیم جرعه جرعه شراب

در این پیاله ندانم چه ریختی، پیداست*** كه خوش به جان هم افتاده اند آتش و آب

فرشته روی من، ای آفتاب صبح بهار*** مرا به جامی ازین آب آتشین دریاب

به جام هستی ما، ای شراب عشق بجوش*** به بزم ساده ی ما، ای چراغ ماه بتاب.

گُل امید من امشب شكفته در بر من*** بیا و یك نفس ای چشم سرنوشت بخواب

مگر نه خاك ره این خرابه باید شد*** بیا كه كام بگیریم از این جهان خراب

فریدون مشیری

درود بر شما.بسیار زیبا بود.واقعا هر دعا و شعری به زبان پارسی بخونیم خیلی بهتراز این دعا هست

0 ❤️

2016-03-22 06:16:39 +0430 +0430
نقل از: yelesarebad لطفا خفه شو،تو همون داستانع سکسیتو بنویس ملعون.‌چقد تو باز کسخلی ک میگی تو قران علم‌نیست،خیلی بزی،بزخان اون دعای مقلبم مالع عید نیس،اوله سال میخونن که سالو با نامو یاده خدا شروع کنیمو خدا تچ این ساله جدید کمکون کنه، ازت خاهشمندم برو همون داستان سکسیتو بخونو جق بزن و اون مخه معیویو فندوقیتو درگیر این مسائل نکن

اوسکل خان.اول اینکه من داستان سکسی ندارم.اونو امثال تو مینویسن.
دوم اینکه سفره و مراسم مال ایران باستانه.قران اصلا جایی توش نداره.و من شک ندارم تو حتی یک بار قران رو به فارسی نخوندی و فقط از اخوندا شنیدی قران سرشار از علمه.
سوم اون دعای مسخره به درد خود شما عرب پرست ها میخوره و بس.خیلی پابند اسلامی نیا تو سایتی که فیلتر شده و گناه هست توش

0 ❤️

2016-03-22 16:23:26 +0430 +0430

توی مملکتی که مسئولش چهارشنبه سوری و عید نوروز و سیزده به در رو خرافات میدونه و وقتی از خودش بپرسی به وجود خرافاتی مثل امام زمان اعتقاد ده چندان داره باید هم به زور خودشون رو جا بدن تو آیین و رسومات ایرانی. یادم باشه در مورد این امام زمان خرافی هم تاپیک بزنم که اینکه اینها هی امام زمان امام زمان میکنن همش یه مشت مزخرفات و مهملاته.

0 ❤️

2016-03-23 03:44:26 +0430 +0430
نقل از: webcamsx توی مملکتی که مسئولش چهارشنبه سوری و عید نوروز و سیزده به در رو خرافات میدونه و وقتی از خودش بپرسی به وجود خرافاتی مثل امام زمان اعتقاد ده چندان داره باید هم به زور خودشون رو جا بدن تو آیین و رسومات ایرانی. یادم باشه در مورد این امام زمان خرافی هم تاپیک بزنم که اینکه اینها هی امام زمان امام زمان میکنن همش یه مشت مزخرفات و مهملاته.

اسلام که از خودش هیچی نداره.همین روز مرد.و روز زن.نوروز.این مراسم رو هم با قاطی کردن تولد امام ها و گذاشتن قران و خوندن یک مشت چرت عربی میخوان مال اسلام کنن که شاید کمی رنگ و بوی انسانیت بگیره به خودش

0 ❤️

2016-03-23 03:50:19 +0430 +0430
نقل از: Master_Fuck چوب تو کیونت دیوس ؛ تو در حدی نیستی که راجعبه کتاب قرآن نظر بدی ، سوادشو نداری که قرآن فارسیو بخونی روش فک کنی،پ حق نداری بیای نظرات کسشعرانه از خودت منتشر کنی بدبخته بیسواد ؛ کسی جلوتو نگرفته بری قرآنو به فارسی هم بخونی؛ .کسی حق داره نظر بده که خوب قرآنو خونده باشه اونوقت میتونه بیاد نظرشو بگه تا جوابشو بدم ، ضمنا شاهنامه ی فردوسی جاش رو سر ماس این دوتارو باهم قاطی نکنی ماش مخ جون....

تو که سواد خوندن قرانو داری بهت نگفتن نیای تو سایت سکسی که فیلتر شده.دیوس اون کسیه که بهت ادب یاد نداده چطور بحث کنی.
اگه قران برات ارزش داره اینجا چه کار میکنی.تو کدوم ایه نوشته بیای اینجا؟

0 ❤️

2016-03-23 08:41:04 +0430 +0430

متاسفانه شاهدیم ک برخی از کاربرها، با لگد هم از خواب بیدار نمیشن…

اما، پرویز جان؛ نیمه ی پُرِ لیوان اینه ک ، دوستانِ فهیم و بیدارگری همچون شما، همواره در تلاشن تا اندک اندک ، ب عدد مستان بیافزایند…

پرویز عزیز… شما مصداق خوبی از این مصرع از جناب حافظ هستی…

فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو دراندازیم…

تو ارائه دهنده ی مدلِ نوینِ (طرحی نو ) ابطال ایدئولوژی های نخ نما هستی… با قدرت ب کارت ادامه بده…

و در این راه ، هر گاه، غم، لشکر انگیخت، تا خون عشاقی مانند شما رو بریزه، نگران نباش… چون تو ساقیِ شرابی هستی که بیدارگره… و این بیدارگری تا سرحدِ ویرانیِ بنیادِ تفکر متعصبین مذهبی، پیش خواهد رفت…

کامیاب باشی…

0 ❤️

2016-03-23 10:16:21 +0430 +0430
نقل از: pouyapoya2012 متاسفانه شاهدیم ک برخی از کاربرها، با لگد هم از خواب بیدار نمیشن....

اما، پرویز جان؛ نیمه ی پُرِ لیوان اینه ک ، دوستانِ فهیم و بیدارگری همچون شما، همواره در تلاشن تا اندک اندک ، ب عدد مستان بیافزایند…

پرویز عزیز… شما مصداق خوبی از این مصرع از جناب حافظ هستی…

فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو دراندازیم…

تو ارائه دهنده ی مدلِ نوینِ (طرحی نو ) ابطال ایدئولوژی های نخ نما هستی… با قدرت ب کارت ادامه بده…

و در این راه ، هر گاه، غم، لشکر انگیخت، تا خون عشاقی مانند شما رو بریزه، نگران نباش… چون تو ساقیِ شرابی هستی که بیدارگره… و این بیدارگری تا سرحدِ ویرانیِ بنیادِ تفکر متعصبین مذهبی، پیش خواهد رفت…

کامیاب باشی…

درود برشما دوست گرامی.کمی زیادی تعریف کردین.که لطف شما رو میرسونه.من هم در کنار دوستان تلاش خودمو میکنم. ?

0 ❤️

2016-03-23 10:35:08 +0430 +0430
نقل از: Master_Fuck
نقل از: parviz_parviz
نقل از: Master_Fuck چوب تو کیونت دیوس ؛ تو در حدی نیستی که راجعبه کتاب قرآن نظر بدی ، سوادشو نداری که قرآن فارسیو بخونی روش فک کنی،پ حق نداری بیای نظرات کسشعرانه از خودت منتشر کنی بدبخته بیسواد ؛ کسی جلوتو نگرفته بری قرآنو به فارسی هم بخونی؛ .کسی حق داره نظر بده که خوب قرآنو خونده باشه اونوقت میتونه بیاد نظرشو بگه تا جوابشو بدم ، ضمنا شاهنامه ی فردوسی جاش رو سر ماس این دوتارو باهم قاطی نکنی ماش مخ جون....

تو که سواد خوندن قرانو داری بهت نگفتن نیای تو سایت سکسی که فیلتر شده.دیوس اون کسیه که بهت ادب یاد نداده چطور بحث کنی.

اول فک کن ببین چی داری بلغور میکنی بعد ادعای شخصیت داشته باش ؛ کجای قرآن گفته دست و پای مردم بستس؟! کسی که میتونه خودشو کنترل کنه و یسری کارای شنیع مث لواط و سکس با محارمش نمیکنه سگش شرف داره به بقیه…
قرآنم گفته گناه نکن و به گناه نیفت ؛ نگفته که با فیلتر شکن نیا تو سایت!!!
ضمنا ، واس تفکرتون متاسفم که فکر میکنین کتاب قرآنی که زبون نزولش عربیه واس ایرانیا نیس !
حتی مسیحیت و بقیه ی ادیان همچین تفکر بچگونه ای ندارن…
فک کردی کتاب انجیل یا کتاب موسی همش به زبون خودشونه؟
کل اروپا که اکثرشون مسیحین ؛ مثل فرانسویا مثلا میان بگن چون انجیل انگلیسی _لاتینه پس کتاب ما نیست؟
تف تو این طرز تفکر بچگونه…
شماها به جای اینکه برین تو محتوا ؛ قاچ زینو چسبیدین…

تو قران نگفته با فیلتر شکن نیا تو سایت.پس تو میای ؟احمق مگه اون زمان فیلتر و فیلترشن بود؟اون محمد گوسفند چرون میخواست ایه برای اینترنت بیاره؟
الان که این همه اخوند تو ایانه.و تو اسلامو از اونا یاد گرفتی و اونا مرجع تقلیدن میگن اینجا حرامه و فیلترش کردن.نباید بیای.
جدا از اون من نگفتم قران چون عربیه مال نیست.گفتم قران ربطی به رسوم ایران باستان نداره.و اون دعای مسخره ساحل تحویل.
بیخود این اخوندا از خودشون چیزی ندارن دنبال کون مراسم ما ایرانی ها نباشن.افتاد؟

0 ❤️

2016-03-23 11:20:10 +0430 +0430

**زارررررررررررررررررررررت **

گوزیدم تو استدلال خودت و کل بنیاد اسلا م :)

او سکو ل خان حداقل قران رو نخوندی برو یه سرچ بزن ببین حکم “صور قبیحه” چیه بعد بیا اومدنت تو سایت صکصی رو توجیه کن 🙄

تنها حرف درست و سالمی که میشه از حرفای چرندت استخراج کرد همینه که آخوند خوب آخوند مرده س!! :) (clap)

0 ❤️

2016-03-23 11:20:55 +0430 +0430

به حرفای شما مسلمو نا فقط باید خندید و گوزید که چجوری دین رو سمبل کاری میکنید!! چسو ی اعظم برو همون اخوند هایی که میگی قبولشون داری و مردن رو برو رساله ها شون رو درمورد تماشای تصاویر و مطالب صکصی ببین

اخه ر یدمون تو رفتی کل اروپا و دانشمندا نش رو دیدی که میگی روز به روز دارن معجزا ت علمی رو کشف میکنن؟؟؟ 🙄

شا سکول ما لیا تی دوتا سند معتبر از این کشفیات برای ما بیار بلکه ما هم ایمان اوردیم!! ?

0 ❤️

2016-03-23 11:22:15 +0430 +0430

ادمین تو هم که ریدی با این سیستم سایتت :| هرچی مینویسم ارور میده غیر مجاز ? ? ? ?

0 ❤️

2016-03-23 11:27:42 +0430 +0430

اول فک کن ببین چی داری بلغور میکنی بعد ادعای شخصیت داشته باش ؛ کجای قرآن گفته دست و پای مردم بستس؟! کسی که میتونه خودشو کنترل کنه و یسری کارای شنیع مث لواط و سکس با محارمش نمیکنه سگش شرف داره به بقیه…
قرآنم گفته گناه نکن و به گناه نیفت ؛ نگفته که با فیلتر شکن نیا تو سایت!!!
ضمنا ، واس تفکرتون متاسفم که فکر میکنین کتاب قرآنی که زبون نزولش عربیه واس ایرانیا نیس !
حتی مسیحیت و بقیه ی ادیان همچین تفکر بچگونه ای ندارن…
فک کردی کتاب انجیل یا کتاب موسی همش به زبون خودشونه؟
کل اروپا که اکثرشون مسیحین ؛ مثل فرانسویا مثلا میان بگن چون انجیل انگلیسی _لاتینه پس کتاب ما نیست؟
تف تو این طرز تفکر بچگونه…
شماها به جای اینکه برین تو محتوا ؛ قاچ زینو چسبیدین…

تو قران نگفته با فیلتر شکن نیا تو سایت.پس تو میای ؟احمق مگه اون زمان فیلتر و فیلترشن بود؟اون محمد گوسفند چرون میخواست ایه برای اینترنت بیاره؟
الان که این همه اخوند تو ایانه.و تو اسلامو از اونا یاد گرفتی و اونا مرجع تقلیدن میگن اینجا حرامه و فیلترش کردن.نباید بیای.
جدا از اون من نگفتم قران چون عربیه مال نیست.گفتم قران ربطی به رسوم ایران باستان نداره.و اون دعای مسخره ساحل تحویل.
بیخود این اخوندا از خودشون چیزی ندارن دنبال کون مراسم ما ایرانی ها نباشن.افتاد؟

تو که ادعای شعورت میشه درست حرف بزن تا درست جوابتو بدم!
بعدشم چرا چرررت میگی واس خودت ؟!! برو یه بار دیگه نظر قبلیمو بخون با چشای باز ،
من کی گفتم تو قرآن حرف از اینترنت و فیلتر شکن اومده؟؟!!!؟

گفتم قرآن فقط از کاری که تورو به گناه بندازه منعت کرده ؛
اول از همه باس بگم کیرم تا ته تو عبا و عمامه ی هرچی آخوند بی پدر مادره…
من اصلا با آخوندا حال نمیکنم ( به غیر از دو سه تاشون که از اصل آدمای خوبی بودن که الانم فوت کردن)
حرف من رو حرمت اصل دین اسلام و کتاب مقدس قرآنه نه دین تحریف شده ای که این آخوندای بچه باز بابش کردن …
شما همون بهتره جمع نبندی ؛ وقتی رفتی کتاب قرآنو به فارسی خوندی و رو آیاتش تفکر کردی بیا فتوا بده که این کتاب بدرد نمیخوره…
الان کل اروپا و آمریکا و دانشمنداش روز ب روز دارن معجزات قرآنیو به روش علمی کشف میکنند …
یکم اطلاعات عمومیتو ببر بالا

این کسشعر هارو اخوندا تو سرت کردن.اگه اخوندا اسلامو خراب کردن.تو اسلام نابو از کجا فهمیدی؟از بودایی ها؟؟؟؟؟
الان یک اختراع بگو که از تو قران اومده باشه؟؟؟تو توی کل اروپا رفتی توی دانشگاهاش گشتی و یا یک اخوند تو صداسیما گفت تو هم باور کردی؟؟؟؟؟؟

0 ❤️

2016-03-23 11:31:44 +0430 +0430
نقل از: گوزوی خوشبخت به حرفای شما مسلمو نا فقط باید خندید و گوزید که چجوری دین رو سمبل کاری میکنید!! چسو ی اعظم برو همون اخوند هایی که میگی قبولشون داری و مردن رو برو رساله ها شون رو درمورد تماشای تصاویر و مطالب صکصی ببین

اخه ر یدمون تو رفتی کل اروپا و دانشمندا نش رو دیدی که میگی روز به روز دارن معجزا ت علمی رو کشف میکنن؟؟؟ 🙄

شا سکول ما لیا تی دوتا سند معتبر از این کشفیات برای ما بیار بلکه ما هم ایمان اوردیم!! ?

همینو بگو…کدوم احمقی از توی قران و انجیل علم پیدا کرده.یک چیزی از اخوندا شنیده و باور کرده که تو اروپا دارن از روی قران اختراع انجام میدن.

0 ❤️

2016-03-23 12:03:02 +0430 +0430

این برای بار شونصدهزارمه که یه جوجه مسلمون که نه تالا قرآن خودشو به زبون فارسی خونده، نه درک و فهم درستی از اصول دین خودش داره، میاد اینجا واسه ما گلواژه میبافه و وجود خودشو هم تو همچین سایتی توجیه میکنه!

یه بار برای همیشه باید این مسله رو برا این دلخوشان خوشخیال روشن کرد.

0 ❤️

2016-03-23 13:49:22 +0430 +0430
نقل از: Master_Fuck این آخرین کامنتم تو تاپیک متعفنته چون با دوستای از خودت جفنگ ترت ثابت کردی که جنبه ی بحث نداری و فقط بلدی چنتا جمله ی ابلهانه رو پشت سر هم تکرار کنی! از بس هم جق زدی چشمات داره کور میشه که کامنتامو نمیتونی بخونی و همون برداشت بچگانه ی خودتو ازشون داری ؛ و حرف خودتو مث منگلا مدام تکرار میکنی ، پ با تفکرات جاهلانت خوش باش اخوی!

------’---------’------------’

گوزوی بدبخت!!! تو که دیگه از اسمت مشخصه چه شاسگولی هستی ؛ حیف درد زایمان ننت ،
کیر همه ی مسلمونای دنیا از پهنا تو کونت چاقاله روانی ؛ تو همه ی تاپیکا در حال کسشعر گفتنی و یبار یه حرف عاقلانه ازت ندیدم که بخوام حتی آدم حسابت کنم .
برو همون گوزتو بده و فک کن خوشبختی!! فقط مراقب باش از شدت خوشی نرینی رو سر خودت و دوستات و تفکرات احمقانتون.

---------’---------’----------’

و اما عرضم به درز اسکلت حشری که تا الان باهات آشنایی نداشتم اما الان خیلی خوشوقتم از آشناییت ؛ کاملا مشخصه تو جمجمت به جای چس مثقال مغز پر از استخون کرم خوردست.
خدمتت بگم که من قرآنو خوندم منتها خلاف تصور شما کس مغزای اعظم تفکرات جاهلانه و خشک مذهبی ندارم و اعتقادم فقط به کتاب مقدس خدا و پیامبر و اماماشه نه آخوندتبارها! حالا میخواید باور کنید اگه نمیکنیدم که کیرم تا ته تو باورتون ؛ شما در حد پشم منم سواد ندارید ؛ جقولای بدبخت، پس برام مهم نیست که چه خزعبلاتی میرینید…
راستی واس اینکه کون گشادتون هم بسوزه بنده اقامت شینگن اروپارو دارم کسمغزا و کاملا با فرهنگ و تمدن کشورای دیگه آشنام ؛ در مورد معجزات قرآنم کافیه یه سرچ تو اینترنت بزنید و جای عکس کس و کون یکم چشمتونو رو واقعیت دنیا باز کنید و با مغز نداشتتون یکم تدبر کنید تا دستتون بیاد که تو دنیا چخبره ؛
جالبه والا … دلالای کنجی واس ما شدن منجی، خاک عالم تو سرتون

_

خخخخخخخخ اقامتتو بکن تو کونت راگوزت بسته شه ;) . کوشولو وختی تو کلّه ت بجا مغز، عن باشه اقامت کره مریخم به دردت نمیخوره :D . در ضمن اون پستو من فقط واسه تو چاقال نذاشتم یه مسله کلی و فراگیر بود مختصِ همه مسلمونایی که مث تو سرشون تو کونشونه و میرینن به فرق سر خودشون خیال میکنن فرنی پختن. مگرنه تو یکی که در حد پشم فرخورده زیرین خایه چپ منم نیسی ;)

این بیلاخو هم بذار گوشه لُپت ?

0 ❤️

2016-03-23 13:54:17 +0430 +0430

بفرما چاقال کونی مونی (اینجوری خطابت میکنم چون خارش از کون جرواجر خودته)

«کلیک کن» اینم اثبات بیسواد بودن امثال مشنگایی مث تو که چارتا کسشر خرافی شنیدن و رو هوا باور کردن.

0 ❤️

2016-03-23 13:59:32 +0430 +0430
نقل از: Master_Fuck این آخرین کامنتم تو تاپیک متعفنته چون با دوستای از خودت جفنگ ترت ثابت کردی که جنبه ی بحث نداری و فقط بلدی چنتا جمله ی ابلهانه رو پشت سر هم تکرار کنی! از بس هم جق زدی چشمات داره کور میشه که کامنتامو نمیتونی بخونی و همون برداشت بچگانه ی خودتو ازشون داری ؛ و حرف خودتو مث منگلا مدام تکرار میکنی ، پ با تفکرات جاهلانت خوش باش اخوی!

------’---------’------------’

گوزوی بدبخت!!! تو که دیگه از اسمت مشخصه چه شاسگولی هستی ؛ حیف درد زایمان ننت ،
کیر همه ی مسلمونای دنیا از پهنا تو کونت چاقاله روانی ؛ تو همه ی تاپیکا در حال کسشعر گفتنی و یبار یه حرف عاقلانه ازت ندیدم که بخوام حتی آدم حسابت کنم .
برو همون گوزتو بده و فک کن خوشبختی!! فقط مراقب باش از شدت خوشی نرینی رو سر خودت و دوستات و تفکرات احمقانتون.

---------’---------’----------’

و اما عرضم به درز اسکلت حشری که تا الان باهات آشنایی نداشتم اما الان خیلی خوشوقتم از آشناییت ؛ کاملا مشخصه تو جمجمت به جای چس مثقال مغز پر از استخون کرم خوردست.
خدمتت بگم که من قرآنو خوندم منتها خلاف تصور شما کس مغزای اعظم تفکرات جاهلانه و خشک مذهبی ندارم و اعتقادم فقط به کتاب مقدس خدا و پیامبر و اماماشه نه آخوندتبارها! حالا میخواید باور کنید اگه نمیکنیدم که کیرم تا ته تو باورتون ؛ شما در حد پشم منم سواد ندارید ؛ جقولای بدبخت، پس برام مهم نیست که چه خزعبلاتی میرینید…
راستی واس اینکه کون گشادتون هم بسوزه بنده اقامت شینگن اروپارو دارم کسمغزا و کاملا با فرهنگ و تمدن کشورای دیگه آشنام ؛ در مورد معجزات قرآنم کافیه یه سرچ تو اینترنت بزنید و جای عکس کس و کون یکم چشمتونو رو واقعیت دنیا باز کنید و با مغز نداشتتون یکم تدبر کنید تا دستتون بیاد که تو دنیا چخبره ؛
جالبه والا … دلالای کنجی واس ما شدن منجی، خاک عالم تو سرتون

بهت فحش نمیدن جانم چون چیزی که هستی حاصل تربیت پدر مادرت بوده که بیچاره ها شعورشون نرسیده یادت بدن مثل ادم صحبت کنی. فقط تا همین حد بدون در حد گوز منم نیستی که بخوام از حرفت ناراحت بشم عزیزم خوش باش :)

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «