زنده باد جمهوری اسلامی ایران که سر انجام سرتاسر دنیا را فرا میگرد

1394/02/08

تنها یک آدم ساده و بی اطلاع به اسلام اهانت میکنه،نمیدونه که داره خودشو میندازه تو آتیش،کسی حق نداره به مقدسات توهین کنه ،اگه دستم بهشون برسه زندشون نمیذارم.

16518 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-05-14 05:03:53 +0430 +0430

آقای panthyhouse
خلاصه جوابت رو میدم .
شما اگه واقعا به دنبال حقیقت هستی میتونی سوالات رو یکی یکی بپرسی و جواب بگیری .اینکه بیای یک حجم بزرگ و سیاه نمایی مطرح کنی و چندتا اتهام بزنی و بری خب خیلی روش بچگانه ای هست. پس اگر ابهام داری یکی یکی مطرح کن تا یکی یکی جواب بگیری.
خب معلومه وقتی ده تا چرت و پرت سر هم کنی دیگه من جواب هیچ کدوم رو نمیدم.
پس ازین به بعد یکی یکی.
نکته بعد اینکه من نمیدونم منظورت از مولا چیه و کیه ولی اگه واقعا همچین حرفی زده باشه حرفش جالبه .

0 ❤️

2015-05-14 05:07:06 +0430 +0430

[quote=korosh.sexy]بد نیست بری یکم مطالعه کنی
تو هم با این حرفات نشون دادی که بیشتر مسلمانان مخصوصا متعصبینشون تفاوتی با داعش و طالبان و … ندارن
دینی میتونه بگه خشن نیست که پیامبرش مثل عیسی جلوی سنگسار حتی یه فاحشه رو بگیره نه دینی مثل اسلام که امام اولش به نام مثلا خدا گردن هزاران آدم بیگناه رو بزنه
حالا درسته که بعد عیسی کشیشها مسیحیت رو به گند کشیدن ولی این ذات خود دینه، همه ی ادیان ابراهیمی همینن و به قول نیچه دین افیون ملت هاست.
فقط دو دسته جذبش میشن آدم نماهایی که نمیشه حتی بهشون گفت انسان و انسان های ساده و قالبا حتی ساده لوح و یا زود باور
استیون واینبرگ:
با دین یا بدون آن، انسانهای خوب کارهای خوب می کنند و انسانهای شرور، کارهای شرارت بار. اما برای اینکه انسانهای خوب کارهای شرورانه بکنند، به دین نیاز است.
در مورد اون پیامبر و فرزندانشم میتونی ماجرای جنگ با بنی قریظه رو بخونی تا ببنی پیامبر و امام علی با داعش تفاوت زیادی نداشتن و اسلام ناب محمدی همون چیزیه که از طالبان و داعش امروزی میبینیم
اگر خواستی میتونم مرجع هم معرفی کنم ولی الان وقتشو ندارم کافیه تو اینترنت بگردی اصل واقعه هم توی تاریخ طبری اومده
به همه ی کسانی که میکن کار داعش خلاف اسلامه توصیه میکنم برن یکم ترایخ بخونن نمونشم که بالا گفتم برای شروع خوبه[/quote]

برای اینکه بفهمی حرفات کاملا بی اساس هست فقط همین نکته کافیه که داعشی ها لواط میکنند . خب حالا کجای اسلام ناب محمدی به لواط دستور داده که شما میگی داعشی ها مسلمان واقعی هستند ؟؟
دیگه بقیه جنایت هاشون بماند .

0 ❤️

2015-05-14 08:38:11 +0430 +0430

[quote=kzur][quote=pouyapoya2012][quote=kzur][quote=pouyapoya2012][quote=kzur][quote=sexshort_zanoone][quote=kzur][quote=sexshort_zanoone][quote=kzur][quote=ویلی فاگ][/quote]
…[/quote]

تو که راست میگی مسلمون نیستی ولی خواهر مادر دروغگو رو گاییدم. منابع تحقیقاتت رو معرفی میکنی که ما هم بریم یه کم ایمانمون رو قوی کنیم؟[/quote]
بله منم حرف شما رو قبول دارم.
.[/quote]

سم ببری؟

1385555_229261747238663_632789660_n.jpg[/quote]
اولا من خودم چندین بار قرآن رو مطالعه کرده ام . هم به زبان فارسی و هم به زبان عربی . البته اگر کسی با زبان عربی آشنا باشه خیلی بیشتر از مطالعه این کتاب لذت میبره. و من خودم چندین سال صرف آموزش زبان عربی کرده ام.
نکته بعد اینکه : شما منصفانه صحبت نمیکنید و در واقع فقط نظر شخصی خودتون رو بیان میکنید. و من الان شدیدا احتمال میدم که این شما هستید که تا بحال قرآن رو مطالعه نکرده اید.
چون انسانهای عاقل و فهمیده وقتی این کتاب رو مطالعه میکنند بیشتر بهش جذب میشن.
چون در اکثر جاهای قرآن صحبت از مهربانی خداوند و انسانیت انسان و کمالات اخلاقی میباشد و …
بنابراین این جمله شما که گفتید هرکس قرآن رو مطالعه کنه دیگه به اسلام اعتقادی نخواهد داشت یک جمله بی اساس است.
نکته بعد اینکه : بر فرض که من نام 14 کتاب رو بگم . خب بعدش یکی دیگه پیدا میشه میگه نام 20 تا دیگه هم بگو … و این یک کار بیهوده است . ثانیا گفتن نام کتاب چه مشکلی را حل میکند ؟ اگر شما به دنبال این هستید که بگید من خیالبافی میکنم ، خب راحت باشید . نیاز نیست اینقدر جنب و جوش داشته باشید. من دیگه بحث رو ادامه نمیدهم . شما هم هر طور مایل هستید عمل کنید.
و با توجه به اینکه دوستان زیاد سوال میپرسند و اینکه من زیاد وقت ندارم تا به همه سوالات دوستان جواب بدم. و اگر سوال کسی از دوستان بی جواب ماند حمل بر بی ادبی نباشه.[/quote]

آقای KZUR…

اگه به گفته ی شما، اکثر جاهای قرآن صحبت از مهربانی خداونده و …

ممکنه بفرمایید که تویِ ما بقیش چی نوشته شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ( مثلن از ریشه ی قَتَلَ هم میتونی مطلب بنویسی)[/quote]
اگر ممکنه واضح تر سوال بپرسید[/quote]

با درود…

دوست گرامی…

به گفته ی شما، “در اکثر جاهای قرآن”، ( نه همه ی جاهای این کتاب)… خب… پس تویِ مابقیِ این کتاب چی نوشته…؟؟؟ اون قسمت هایی که از فتل و غارت و تجاوز به زنان اسیر گرفته شده، سخن رانده شده… جزء کدوم قسمت محسوب میشه ؟؟

? Hard Or Soft Portion[/quote]
میشه بگید در کجای کتاب مسلمونا به قتل . غارت و تجاوز دستور داده؟؟[/quote]

بازم روز از نو و روزی از نو…

0 ❤️

2015-05-14 16:49:09 +0430 +0430

[quote=kzur][quote=korosh.sexy]بد نیست بری یکم مطالعه کنی
تو هم با این حرفات نشون دادی که بیشتر مسلمانان مخصوصا متعصبینشون تفاوتی با داعش و طالبان و … ندارن
دینی میتونه بگه خشن نیست که پیامبرش مثل عیسی جلوی سنگسار حتی یه فاحشه رو بگیره نه دینی مثل اسلام که امام اولش به نام مثلا خدا گردن هزاران آدم بیگناه رو بزنه
حالا درسته که بعد عیسی کشیشها مسیحیت رو به گند کشیدن ولی این ذات خود دینه، همه ی ادیان ابراهیمی همینن و به قول نیچه دین افیون ملت هاست.
فقط دو دسته جذبش میشن آدم نماهایی که نمیشه حتی بهشون گفت انسان و انسان های ساده و قالبا حتی ساده لوح و یا زود باور
استیون واینبرگ:
با دین یا بدون آن، انسانهای خوب کارهای خوب می کنند و انسانهای شرور، کارهای شرارت بار. اما برای اینکه انسانهای خوب کارهای شرورانه بکنند، به دین نیاز است.
در مورد اون پیامبر و فرزندانشم میتونی ماجرای جنگ با بنی قریظه رو بخونی تا ببنی پیامبر و امام علی با داعش تفاوت زیادی نداشتن و اسلام ناب محمدی همون چیزیه که از طالبان و داعش امروزی میبینیم
اگر خواستی میتونم مرجع هم معرفی کنم ولی الان وقتشو ندارم کافیه تو اینترنت بگردی اصل واقعه هم توی تاریخ طبری اومده
به همه ی کسانی که میکن کار داعش خلاف اسلامه توصیه میکنم برن یکم ترایخ بخونن نمونشم که بالا گفتم برای شروع خوبه[/quote]

برای اینکه بفهمی حرفات کاملا بی اساس هست فقط همین نکته کافیه که داعشی ها لواط میکنند . خب حالا کجای اسلام ناب محمدی به لواط دستور داده که شما میگی داعشی ها مسلمان واقعی هستند ؟؟
دیگه بقیه جنایت هاشون بماند .[/quote]
بله…لواط خلاف اسلامه… بسیاری از ملاهای حوزه علمیه هم با همدیگه لواط میکنن
خود محمدرسول الله هم با دحیه کلبی…لواط های جانانه ای می فرمودند…هر چند بر خلاف گفته های خودشان بود…

0 ❤️

2015-05-15 10:10:17 +0430 +0430

[quote=kzur]آقای panthyhouse
خلاصه جوابت رو میدم .
شما اگه واقعا به دنبال حقیقت هستی میتونی سوالات رو یکی یکی بپرسی و جواب بگیری .اینکه بیای یک حجم بزرگ و سیاه نمایی مطرح کنی و چندتا اتهام بزنی و بری خب خیلی روش بچگانه ای هست. پس اگر ابهام داری یکی یکی مطرح کن تا یکی یکی جواب بگیری.
خب معلومه وقتی ده تا چرت و پرت سر هم کنی دیگه من جواب هیچ کدوم رو نمیدم.
پس ازین به بعد یکی یکی.
نکته بعد اینکه من نمیدونم منظورت از مولا چیه و کیه ولی اگه واقعا همچین حرفی زده باشه حرفش جالبه .[/quote]

(نقل قول)
میبینم که اساسی سرگیجه گرفتی و زدی تو کار پرت و پلا گفتن.
دانشمند، محقق، مطالب بالام سوال از شما نبود، جواب سوالات و ادعاهای واهی شما بود که به تفکیک نوشته شده بود.
پیشنهاد تک تک مطرح کردن سوالات رو ازش استقبال میکنم و از یه سوال ساده شروع میکنم :
چرا الله خبر نداشت که آدمیزاد یه عضوی داره تو بدنش به نام مغز که وظیفه اش تفکر و تعقل هست؟

جهت اطلاع بگم که تو کل قرآن حتی برای یک بار اسمی از مغز نیومده و هر جا صحبتی از تفکر و تعقل بوده اشاره به قلب شده.

0 ❤️

2015-05-17 13:19:14 +0430 +0430

[quote=arrmann33]sexshort_zanoone
27353664_28os09l7.jpg[/quote]

دیدم شماها 24 ساعته دارین کوس میگین خواستم تنوعی تو کار بیاد کون گفتم. دردت اومد؟

0 ❤️

2015-05-23 20:23:37 +0430 +0430

[quote=kzur][quote=korosh.sexy]بد نیست بری یکم مطالعه کنی
استیون واینبرگ:

دیگه بقیه جنایت هاشون بماند .[/quote]
جقی جون دوستمون ک ازت سوال کرد خوب رید روت ک جز طفره رفتن کاری نکردی کیری خان ماله کش ک 1 بارم قرآن رو نخوندی تو این آیات حکم ب لواط داده اسلام ناب کیرخری 19 الانسان 24 الطور و 17 الواقعه از همینجا لاشی خان فهمیدم ک دروغگو و ماله کشی

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «