لطفا با بیشرف نباشید

1399/12/10

متاسفانه در این چند روزه که اعتراضات سیستان و بلوچستان شروع شده با ترفند فرقه تبهکار و سپاهش جوی در فضای مجازی راه افتاده که سوختبران رو معضل اقتصاد، بلوچ رو تجزیه طلب و حکومت رو که داره مردم بی دفاع رو سلاخی میکنه قهرمان این مبارزه نابرابر به مردم معرفی کنن تا مبادا مردم سایر نقاط با بلوچ ابراز همدردی و یا اعتراض به حکومت کنه.
این وسط یه تعداد نیروی سایبری هست که روی صحبتم به اونا نیست. چون اونا نه شرف دارن نه ناموس و نه وطن. اونا برای دو سه میلیون تومنی که بابت فعالیت در فضای مجازی بهشون میدن لازم بشه خواهر مادر خودشونم میذارن وسط.
طرف صحبتم بیشتر با اونایی هست که گول این پروپاگاندا رو میخورن و ناخواسته میشن بازوی تبلیغاتی حکومت و میگن بلوچها حقشونه و …

قاچاق سوخت توسط بلوچ کوچکترین تاثیری در این اقتصاد داغون ما نمیذاره.
همانطور که در زمانهای مختلف و موقع هایی که گاها جنگ کفتارها تو ایران راه می افته روحانی و احمدی نژاد و … افشا کردن که بزرگترین قاچاقچی ایران با در اختیار داشتن ۸۵٪ از مبادی ورودی و خروجی کشور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هست.
هر وانت سوختبر میتونه حداکثر ۱۰۰۰ لیتر سوخت حمل کنه که از هر وانت حمل شده هم حداقل ۴- ۵ خانواده نون میخورن و هر چند روز میتونن فقط یه وانت بار ببرن ولی هر کشتی که سپاه با اون برای ونزوئلا سوخت مجانی میفرسته تا بتونه در حیاط خلوت آمریکا تروریست پرورش بده حدود ۱۰۰ میلیون لیتر هست که فقط در چند ماه اخیر حداقل ۱۰ کشتی به ونزوئلا اعزام شدن (چنتاشون توسط آمریکا توقیف شد).
پی بردن به عمق فاجعه چندان سخت نیست، بار ۱۰ کشتی میشه ۱۰۰۰ میلیون لیتر و اون هم میشه ۱ میلیون وانت سوخت.
تازه این ۱۰ کشتی چیزیه که افشا شده و به قولی هنوز کلفتش زیر لحافه.
هدف کسی که سوختبری و کولبری میکنه نه ضربه زدن به کشوره نه از سر دلخوشی، بلکه از اجبار و از سر نداریه
هیچ احمقی رو پیدا نمیکنید که زندگیش تامین باشه ولی بیاد تو بیابون و کوه و کمر با عزرائیل پاسور بازی کنه
وظیفه حکومت غاصب و ایران فروش هست که تو این مناطق محروم اشتغالزایی و کارآفرینی بکنه تا مردم از سر ناچاری نرن تو کار قاچاق، ولی از اونجایی که اینکار رو بخواد بکنه ممکنه یه وقت برای حوثی و حزب الله و حماس و نکبت زاده های خودشون پول کمتری برسه راحتترین کار رو انجام میده که اونم کشتن کولبر و سوختبر هست.
یه موضوعی هم که هست سوختبری در نوار مرزی دهه هاست که وجود داره و کار دیروز و امروز هم نیست ولی هیچ وقت به این شدت باهاشون برخورد نشده بود و وقتی یک دفعه اینجوری کشتار راه میندازن تجربه میگه احتمالا یکی از سرداران سپاه هوس کرده این تجارت رو در اون منطقه مال خودش کنه و داره موانع و مزاحمین رو پاکسازی میکنه و این سیاستیه که سالهاست حتی در مورد خورده مواد فروشها هم انجامش میدن.

مورد دیگه اینکه به ضرس قاطع میگم بلوچ نه تنها تجزیه طلب نیست بلکه از وطن پرست ترین اقوام ایرانی هست. من نه بلوچم، نه دوست بلوچ دارم و نه فامیل بلوچ که از روی تعصب شخصی بخوام سنگشون رو به سینه بزنم ولی به اقتضای شغلی خیلی از جاهای ایران رفتم و خیلی جاها کار کردم که بلوچستان هم یکی از اون جاها هست و خودم به چشم محرومیت و مظلومیت این مردم رو دیدم و ننگ بر این حکومت که استانی که یکی از بزرگترین معادن طلای جهان رو داره محرومترین استان ایران محروم هست.
من خودم آذری هستم و این حرفم ممکنه به مذاق همزبانهام خوش نیاد ولی اگه یک دهم ظلمی که در بلوچستان میشه اگه در آذربایجان میشد تا حالا ۱۰ بار از ایران جدا شده بودن.
لطفا اگه منصف هم نمیتونیم باشیم حداقل آلت دست بیشرف نباشیم.
بسیجی سایبری، تو هم اگه برات مقدور بود سعی کن اینقدر بیشرف نباشی و نونت رو تو خون مردم نزنی.

عکسی از قصر یکی از مفسدین اقتصادی که کمر به نابودی اقتصاد پویای ما بسته

21 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-03-01 12:29:15 +0330 +0330

https://up.shahvani.com/u/etnulsokmt.mp4
4 mb
پشت پرده واقعی کشتار بلوچستان
حتما ببینید

0 ❤️

2021-03-01 14:14:20 +0330 +0330

مدرک و سند مستند قاچاق سوخت توسط سپاه با کانتینر
https://up.shahvani.com/u/ugjswifvfm.mp4
4mb

0 ❤️

2021-03-01 14:58:55 +0330 +0330

تیتر روزنامه ای از دوران ستمشاهی

1 ❤️

2021-03-03 13:40:36 +0330 +0330

عکس یادگاری آرشیوی مربوط به دو سال پیش

با حیوان شکار شده هم معمولا اینجوری عکس نمیگیرن

1 ❤️

تاپیک‌های تازه

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «