منفورترین و خائن ترین سیاست مدار ایرانی کیست

1395/01/23

بدون هیچ توهینی لطفا بیاید اینجا بگید از نظر شما منفور ترین و خائن ترین سیاست مدار یا رهبر ایران کیست .از دوران شاهنشاهی تا بحال

3951 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-04-11 12:39:52 +0430 +0430

واقعا دوستانی که سن بالا تر دارن و یا عزیزانی که دوران فعلی رو بخاطر دارن نظر بدین چه کسی عامل فقر و بدبختی امروز جامعه ایرانیه

0 ❤️

2016-04-11 12:42:21 +0430 +0430

اما یه نظر من بهتره که دوران معاصر رو مورد بحث قرار بدیم

0 ❤️

2016-04-11 12:46:16 +0430 +0430

بنظر من روح الله خمینی تنها کسی بود که مهلکترین ضربه رو با دسیسه کاری دولت انگلستان به ایران زد و از همان سال 42 با سیاست انگلستان قوت گرفت برای اینکه حکومت شاهنشاهی که جناب محمد رضا پهلوی سکان دار اون بود با هر قدم پیشرفش ضررهای زیادی به اقتصاد انگلستان میزد

0 ❤️

2016-04-11 12:50:04 +0430 +0430

اینکه روح الله خمینی دستپرورده انگلستان بود بر کسی پوشیده نیست شما در نظر بگیرید امروزه با این حجم قوی رسانها خیلی از مراجع دینی ناشناخته هستند اونوقت ببینید این شخصیت در سالهای پیش از 42 در روستاهای ایران هم شناخته شده بوده و این جیزی نمیتونه باشه چز اینکه یه سیستم قوی از یه کشور قوی که پشت این شخص بوده

1 ❤️

2016-04-11 12:55:57 +0430 +0430

خمینی که سردمداره ! اما لااقل دزد نبود! ولی ایرانو بدبخت کرد و کلی خون تو شیشه کرد … بقیه هم از اون بدتر !
اما در حال حاضر الان بدترین شخصیت های سیاسی که ایرانو به گه کشیدن ، جنایت کار ترین و دزد ترین :

برادران لاریجانی

هستن که کل مملکت رو چاپیدن و قاپیدن و… الی آخر

6 ❤️

2016-04-11 12:59:01 +0430 +0430

تحلیل دیگری که خیلی عامیانه و قابل درک هست اینه که از انقلاب بهمن سال1357 تنها دولت و مردمانی که سود بردند انگلیسی هابودن شما ببینید انقلاب میشه نفت ارزان میشه انگلستان سود میبره در اون دوران ابتدای انقلاب با اون شور چرا باید سفارت خانه امریکا مورد تعرض قرار بگیره و خبری از تعرض به سفارت انگلستان نباشه!جنگ میشه انگلستان باز سود میبره و کلا این انقلاب جمهوری اسلامی پیش از اینکه بخواد به مردم ایران سود برسونه مستقیم و غیر مستقیم انگلستان رو مورد موهبت قرار میده کسی فراموش نمیکنه اون خبرنگار انگلیسی که عاجزانه از محمد رضای پهلوی میخواست که در اوپک موجبات گرانی نفت رو فراهم نکنه که مردم انگلستان در زمستان 56 یخ نزنن و جواب ان عزیز از دست رفته نیز بر کسی پوشیده نبود که من مسول مردم کشور خودمم نه مردم انگلستان

2 ❤️

2016-04-11 13:04:20 +0430 +0430

ببینید دوستان اگه از جنبه تاریخی و اسنادی و اونی که سانسور نشده باشه و با واقعیات پیش بریم متوجه میشیم که سگ اقای خامنه ای و همین برادران دالتون می ارزه به کل اباو اجداد خمینی .خدا پدر جنتی و شورای نگهبان رو بیامرزه که نزاشتن این نوه این جرسومه تایید بشه چون ملت ما هنوز در اون فقر اطلاعاتی و فرهنگی هستند که دوباره پناه بیارن به دامان حسن خمینی و تخم ترکه خمینی

0 ❤️

2016-04-11 13:09:02 +0430 +0430

كل رژيم جمهوري اسهالي فاسده و سرانش همه قاتل و دزد و ادمكشن. پايه و اساس جمهوري اسلامي خون انسانهاي بيگناهه.از همون سال 57 كه خميني اون همه ادم روشنفكر و ازادي خواه و فاميلهاي محمد رضا شاه رو كشت و بعدش با كابينه ي بازرگان سر حكم قصاص و رفراندوم جمهوري اسلامي درگيري پيدا كرد و اشوب هاي زيادي تو تهران شد و ادماي زيادي كشته شدن.بعدش خميني جنايتكار با صدام لج كرد و 8 سال جنگ شد و اون همه ادم الكي مردن و روي مين رفتن.بعد اين كه خميني خودش مرد پسرش رو كشتن و دوران هاشمي كوسه هم وضع مملكت بگا رفت.بعد دوره ي خاتمي شروع شد و قتلهاي زنجيره اي شروع شدن و اون سعيد امامي هم كه متهم اصلي اين پرونده بود توي زندان به طرز عجيبي كشته ميشه.بعد اعتراض دانشجوها و حمله ي بسيجي هاي مزدور به كوي دانشگاه تو سال 78 و كشته شدن اون همه دانشجو توسط مزدوران خامنه اي.بعدش دوران احمدي نژاد و سركوب روشنفكران و پديد اومدن زندان كهريزك كه توش به همه ي زنها و مردها تجاوز و شكنجه ميكنن و توي اين هشت سال تا تونستن اختلاص كردن.الان هم كه فقط بخور بخوره و سپاه كثافت و جنايتكار و ادمكش و فاسد پاسداران به همراه كره ي خامنه اي مجتبي خامنه اي كه دارن تو مملكت ميرينن.كلا بايد اين رژيم و تمام سرانش سرنگون بشن تا ايران رنگ ازادي ببينه.

3 ❤️

2016-04-11 13:11:27 +0430 +0430

ببینید ملت ما توی این 37 سال اونقدر مشغول کارو رفع گرفتاریهای خود ساخته بودن که متاسفانه نتونستن تحلیلی درست از این سیاست بازی ها داشته باشن براشون مهدی کروبی و حسن خمینی و خاتمی میشن منجی اینها یک به یک به مراتب خائن تر و بیعرضه تر و منفورتر از این جناح حاکم فعلی هستند همین اقای کروبی بدترین خیانت رو زمانی کرد که به بموجب درخواست رهبر تدوین و اصلاح قانون مطبوعات رو در مجلس ششم از دستور کار خارج و مسکوت گذاشت الانم از ساده لوحی من وشما استفاده داره میشه و قراره بشه کاوه اهنگر و بیرق مبارزه رو با دستان الوده این برپا داشته بشه!

0 ❤️

2016-04-11 13:19:12 +0430 +0430

میدونید مردم ما اونقدر درگیر بدبختی خود شده اند که دیگه مجالی برای فکر و تحلیل ندارن فقط درد من از اینه که مردم ناخواسته دارن به سمتی کشیده میشن که نوه یک جلاد و دست پرورده انگلیسی داره براشون نقش منجی رو بازی میکنه .نباید فراموش کنیم که 8 سال و حتی جلوتر از اینها از همان سال 1342 خمینی تبر نابوی فرهنگ وعزت و افتخار ایرانی رو از رو بست ازهمان اولی که صدای این خمینی در دستگاهای صوتی پیچید لپ مطلبش این بود که امسال ملت ما عید ندارد …اون موقع مردم خوشحال میشدن از اینکه عید نداشته باشن !اما کسی پیدا نشد بپرسه چرا چرا توی که با وعده و وعید رسوندن حق به حق دار امدی چرا باید کاری کنی که این ملت عید نداشته باشند؟!

0 ❤️

2016-04-11 13:20:08 +0430 +0430
نقل از: اشراقی1357 ببینید ملت ما توی این 37 سال اونقدر مشغول کارو رفع گرفتاریهای خود ساخته بودن که متاسفانه نتونستن تحلیلی درست از این سیاست بازی ها داشته باشن براشون مهدی کروبی و حسن خمینی و خاتمی میشن منجی اینها یک به یک به مراتب خائن تر و بیعرضه تر و منفورتر از این جناح حاکم فعلی هستند همین اقای کروبی بدترین خیانت رو زمانی کرد که به بموجب درخواست رهبر تدوین و اصلاح قانون مطبوعات رو در مجلس ششم از دستور کار خارج و مسکوت گذاشت الانم از ساده لوحی من وشما استفاده داره میشه و قراره بشه کاوه اهنگر و بیرق مبارزه رو با دستان الوده این برپا داشته بشه!

ببينم تو مگه طرفدار همين حكومتي كه اينقدر سنگ خامنه اي و اصولگراها رو به سينه ميزني؟؟؟؟؟؟

0 ❤️

2016-04-11 13:27:52 +0430 +0430

دوستان عزیزی که از ظلم فقط حوادت سالهای 76 و88رو در خاطر دارن بهتره بدونن کل کشتار این دو حادثه یک صدم کشتار بی محاکمه ای نبود که خمینی صرفا بدستور خودش از سال 58 تا سال 65 و سال 67 انجام داد نمیشود .شاید فراموش کردین حکم اعدامی که خمینی در سا 1367صرفا برای خانمی صادر کرد که الگوی خودشو یه هنرپیشه ژاپنی قرار داده بود…و یا بدون تحلیل و نقدی بر کتاب ایات شیطانی نویسنده مشهور مسلمان سلمان رشدی را محکوم به اعدام نمود .هیچوقت از خودمون پرسیدیم امروزه که بدترین جانی ها رو هم در دادگاهاه محاکمه میکنن چطور میشه به حرف یه پیرمرد کسی رو مستحق مرگ دونست .

0 ❤️

2016-04-11 13:31:41 +0430 +0430
نقل از: اشراقی1357 دوستان عزیزی که از ظلم فقط حوادت سالهای 76 و88رو در خاطر دارن بهتره بدونن کل کشتار این دو حادثه یک صدم کشتار بی محاکمه ای نبود که خمینی صرفا بدستور خودش از سال 58 تا سال 65 و سال 67 انجام داد نمیشود .شاید فراموش کردین حکم اعدامی که خمینی در سا 1367صرفا برای خانمی صادر کرد که الگوی خودشو یه هنرپیشه ژاپنی قرار داده بود..و یا بدون تحلیل و نقدی بر کتاب ایات شیطانی نویسنده مشهور مسلمان سلمان رشدی را محکوم به اعدام نمود .هیچوقت از خودمون پرسیدیم امروزه که بدترین جانی ها رو هم در دادگاهاه محاکمه میکنن چطور میشه به حرف یه پیرمرد کسی رو مستحق مرگ دونست .

پس تو طرفدار خامنه اي هستي!!!!!!!!در اينكه خميني يه اخوند جنايتكار بيسواد ادمكش بود شكي نيست.نزديك به 4 هزار نفر رو اعدام كرد.ولي نميزاشت كسي دزدي كنه.خامنه اي كلا تعطيله.خودش و كل خانوادش و تمامي باندش همه دزد و ادمكشن و پول ملت رو به فنا ميدن

1 ❤️

2016-04-11 13:32:43 +0430 +0430
نقل از: Julia
نقل از: اشراقی1357 ببینید ملت ما توی این 37 سال اونقدر مشغول کارو رفع گرفتاریهای خود ساخته بودن که متاسفانه نتونستن تحلیلی درست از این سیاست بازی ها داشته باشن براشون مهدی کروبی و حسن خمینی و خاتمی میشن منجی اینها یک به یک به مراتب خائن تر و بیعرضه تر و منفورتر از این جناح حاکم فعلی هستند همین اقای کروبی بدترین خیانت رو زمانی کرد که به بموجب درخواست رهبر تدوین و اصلاح قانون مطبوعات رو در مجلس ششم از دستور کار خارج و مسکوت گذاشت الانم از ساده لوحی من وشما استفاده داره میشه و قراره بشه کاوه اهنگر و بیرق مبارزه رو با دستان الوده این برپا داشته بشه!

ببينم تو مگه طرفدار همين حكومتي كه اينقدر سنگ خامنه اي و اصولگراها رو به سينه ميزني؟؟؟؟؟؟

نه جانم اما بهتره که فریب نخوریم اگه ملت ما دوباره بخواد فریب بخوره و دوباره به دامان کثیف نوه و تخم وترکه خمینی پناه ببره اون موقع هست که همه ضرر کردیم و نابودیم .و اون چیزی که الان داره اتفاق می افته همین فریب بزرگه که با خراب کردن خامنه ای و بد جلوه دادن اون دارن زمینه ظهور حسن خمینی رو فراهم میکنن که این کثافت خون اشام هم 40 سال دیگه بر این کشور سیطره داشته باشه من نگران این موضوع هستم

0 ❤️

2016-04-11 13:41:35 +0430 +0430
نقل از: اشراقی1357

نه جانم اما بهتره که فریب نخوریم اگه ملت ما دوباره بخواد فریب بخوره و دوباره به دامان کثیف نوه و تخم وترکه خمینی پناه ببره اون موقع هست که همه ضرر کردیم و نابودیم .و اون چیزی که الان داره اتفاق می افته همین فریب بزرگه که با خراب کردن خامنه ای و بد جلوه دادن اون دارن زمینه ظهور حسن خمینی رو فراهم میکنن که این کثافت خون اشام هم 40 سال دیگه بر این کشور سیطره داشته باشه من نگران این موضوع هستم

مردم ايران نخواهند گذاشت دوباره اخوند ها بر كشور سيطره پيدا كنند.هم مجتبي خامنه و هم حسن خميني هر دوشون بايد نابود بشن.حكومت اينده ي ايران يه حكومت مردم سالار سكولار خواهد بود.و هيچ اخوندي در جامعه زنده نميمونه.

0 ❤️

2016-04-11 13:42:42 +0430 +0430

همین موسوی و اسهال طلبا که مردم بخاطرشون تو سال 88 زدن بیرون دوست و یاور خمینی ملعون بودن و نمیتونن ادعای دموکراسی و آزادی داشته باشن. در کل اینو یادت بمونه که درست موسوی و خامنه ای یا بهتر بگم اصلاح طلبان و اصولگرایان تو سر و صورت هم میزنن ولی اگه پایش بیوفته که نظام قراره به خطر بیوفته میان از نظام حمایت میکنن و اگه از دستشون کاری بر نیومد یک جمهوری اسلامی جدید میسازن که فقط فرقش با نظام قبلی نبود رهبره.

2 ❤️

2016-04-11 13:44:59 +0430 +0430
نقل از: sukhoi

همین موسوی و اسهال طلبا که مردم بخاطرشون تو سال 88 زدن بیرون دوست و یاور خمینی ملعون بودن و نمیتونن ادعای دموکراسی و آزادی داشته باشن. در کل اینو یادت بمونه که درست موسوی و خامنه ای یا بهتر بگم اصلاح طلبان و اصولگرایان تو سر و صورت هم میزنن ولی اگه پایش بیوفته که نظام قراره به خطر بیوفته میان از نظام حمایت میکنن و اگه از دستشون کاری بر نیومد یک جمهوری اسلامی جدید میسازن که فقط فرقش با نظام قبلی نبود رهبره.

کاملا موافقم

0 ❤️

2016-04-11 13:46:49 +0430 +0430

بنظر من اگه بشوک سگ برادران دالتون هم رهبر بشه به مراتب بهتر از حسن خمینی هست که دارن زمینه رهبریشو میریزن

0 ❤️

2016-04-11 13:51:03 +0430 +0430

اون كه بله…ولي از موسوي خوشم مياد جون هم تو 8 سال نخست وزيريش و هم تو سال 88 خامنه اي رو گاييد كه خامنه اي هنوز هم داره از درد زوزه ميكشه…ولي بايد حواسمون رو به اين كوسه ي شاخدار هاشمي رسماجاني جمع كنيم تامردمو گول نزنه.همشون بايد نابود شن.

1 ❤️

2016-04-11 13:59:37 +0430 +0430

خائن ترین سیاستمدار ایرانی بازرگان و دارو دسته شه.این ملاها کوچکترین چیزی از حکومت کردن نمیدونستن(و هنوز هم چیزی نمیدونن اگه آدمکشا و اسلام رو ازشون بگیرن یه روز هم دوام نمیارن) این دار و دسته تو همون حدود یه سالی که بر سر کار بودن ملاها رو راه انداختن.پیش خودش فکر میکرد که ملا که نمیتونه حکومت کنه ولی نفهمیده بود که ملا چه کفتار زنا زاده ایه/

0 ❤️

2016-04-11 14:07:45 +0430 +0430

اون كه بله…ولي از موسوي خوشم مياد جون هم تو 8 سال نخست وزيريش و هم تو سال 88 خامنه اي رو گاييد كه خامنه اي هنوز هم داره از درد زوزه ميكشه…ولي بايد حواسمون رو به اين كوسه ي شاخدار هاشمي رسماجاني جمع كنيم تامردمو گول نزنه.همشون بايد نابود شن.

امروز خطر اصلی حسن خمینی هست که دایه حکومت داری داره

1 ❤️

2016-04-11 14:09:38 +0430 +0430

اگه اين بازرگان بيشرف نخست وزير خميني نميشد خميني يك سال هم دووم نمياورد و گورش رو گم ميكرد.

1 ❤️

2016-04-11 14:43:26 +0430 +0430

سوالت مثل این میمونه چندتا گه رو بزارن جلو آدم بگن بد بوترین کدومه؟؟!! آخه گه بد و خوب داره؟؟ هرکی به اندازه یه تار مو به این گه اسهالی وصله تکلیفش مشخصه!!
ببخشید نمیتونم فوش ندم

2 ❤️

2016-04-11 15:04:35 +0430 +0430

اگر واقع بین باشیم 1 نفر منفورترین نیست چندین نفر هستن که خیانت و کثافتشون بی اندازه هست و قابل اندازه گیری نیست

1 ❤️

2016-04-11 15:33:23 +0430 +0430
نقل از: hasanpadoost اگر واقع بین باشیم 1 نفر منفورترین نیست چندین نفر هستن که خیانت و کثافتشون بی اندازه هست و قابل اندازه گیری نیست

كلا بايد همشون رو نابود تا مردم رنگ اسايش ببينن…

0 ❤️

2016-04-11 21:46:29 +0430 +0430

من در عجبم چرا میخوایم کشور اسرائیل رو از صفحه روزگار محو کنیم شما در نظر بگیرید تعداد افراد بشر که به دستور خمینی کشته شدن هزاران برابر فلسطینی های هست که تابحال بدست اسرائیل کشته شدن حالا شما خودتون قضاوت کنید کی باید از صفحه روزگار محو بشه

کی جنایت کاره بابا اگه سواد ندارید چرتکه که بلدین بندازین
1 ❤️

2016-04-11 21:54:58 +0430 +0430

جناب اقای سردار جعفری فرمانده محترم نیروی زمینی سپاه پاسداران اگه بقول حسین بن علی دین ندارید که ما اینجا میگیم دید نداری لااق ازاده باشید شما که به زبان عبری بر روی موشکت مینویسی اسرائییل باید از صحنه روزگار محو شود کل کشتار همین اسراییل جنایت کار در طی جنگهای 6 روزه و33 روزه به اندازه کشته شدگان یک ماه جاده های ایران که بخاطرمحصولات نا مرغوب ابران خودرو وسایپا است نمیشود بهتر نیست با موشکهات این دو غول کشتار جمعی ایرانیان یعنی سایپا و ایران حودرو رو نشانه میگرفتی

1 ❤️

2016-04-12 07:09:42 +0430 +0430
نقل از: اشراقی1357 جناب اقای سردار جعفری فرمانده محترم نیروی زمینی سپاه پاسداران اگه بقول حسین بن علی دین ندارید که ما اینجا میگیم دید نداری لااق ازاده باشید شما که به زبان عبری بر روی موشکت مینویسی اسرائییل باید از صحنه روزگار محو شود کل کشتار همین اسراییل جنایت کار در طی جنگهای 6 روزه و33 روزه به اندازه کشته شدگان یک ماه جاده های ایران که بخاطرمحصولات نا مرغوب ابران خودرو وسایپا است نمیشود بهتر نیست با موشکهات این دو غول کشتار جمعی ایرانیان یعنی سایپا و ایران حودرو رو نشانه میگرفتی

ایران عملا هیچ غلطی نمیتونه جلوی اسرائیل بکنه ندیدی عماد مغنیه گوزو رو کشتن اینا هیچ غلطی نکردن؟یا اسرائیل اومد یکی از فرماندهانشون رو تو لبنان کشت بازم مثل سگ ساکت موندن.

1 ❤️

2016-04-12 10:15:43 +0430 +0430
0 ❤️

2016-04-12 10:34:43 +0430 +0430

نمیشه یک نفر را نام برد،تعدادشان زیاد هست و همه هم می دونن کیا هستن،نمونش احمدی نژاد…

0 ❤️

2016-04-12 11:43:59 +0430 +0430

دزد اصلی کیه؟

سوال- حضرت آیت اله رفسنجانی ممکنه بفرمائید عامل اینهمه فساد و اختلاس و دزدی کیه؟ واله دیگه ملت خفه شدن از اینهمه دزدی و اختلاس و فساد.
جواب – حق دارید برادر. بنده نوکر ملتم. عامل که البته زیاد داره. می خواید همه رو اسم ببرم؟
س – نخیر قربان. فقط عامل اصلی رو بفرمائید.
ج – خوب که چی بشه؟
س – هیچ چی. به ملت معرفیش می کنم.
ج – لازم نکرده. برو پی کارت آقا جان. میدم بگیرن روت رو کم کنن ها!
س – خوب باشه به هیچکس نمی گم. فقط دوست دارم بدونم. جون مادرم من توی انتخابات به شما و روحانی رای دادم.
ج – خوب حالا که رای دادی و قول دادی جایی نگی بهت میگم. عرض کنم که به نظر بنده عامل اصلی مجتبای خامنه ای هست که با حمایت پدرش، هم بخش عمده ای از قدرت را قبضه کرده و هم توسط سپاه، همه این دزدیها و اختلاسها را توسط عواملش انجام میده. چه کسی دست سپاه را برای قاچاق باز گذاشته؟

س – حضرت آیت اله خامنه ای ممکنه بفرمائید به نظر شما عامل اصلی فساد و اختلاسهای هزار میلیاردی کیه؟
ج – ما اصولا فساد و اختلاس نداریم. ما شکوفایی داریم و اقتصاد مقاومتی داریم که خوب این مسائل هم میتواند از آثار جانبی ش باشه. حالا اینکه برخی ها از مقامشون سوء استفاده می کنن و یک کارهایی می کنن که به کشور ضربه می زنه اون دیگه اسمش اختلاس و فساد نیست و البته به شما مربوط نیست. ولی اگه قول بدید جایی درج نکنید و بیخودی هم کشش ندید یواشکی توی گوش خودت میگم.
س – قول میدم حضرت آیت اله.
ج – آورین آورین.دزد اصلی همین آقای رفسنجانی بود که می گفت یک قطعه زمین از پدرش بهش به ارث رسیده و ایران افتاده توش. با اینحال نباید کشش داد.
س –خوب حالا بفرمائید که نفر اصلی اون برخی از مقامات که فرمودید سوء استفاده می کنن کیه؟
ج – خوب معلوم است آقاجان. آقا زاده های آقای رفسنجانی که با حمایت پدرشان هم رشوه گرفته و هم اختلاس کرده اند. الان هم گفتم یکیش را زندانی کنن تا دیگه توی کشور اختلاسی نباشه.

س – آقای احمدی نژاد ممکنه بگید که عامل اصلی این فساد و اختلاس کیه؟ بعضیا از اطرافیان شما اسم می برن.
ج – دکتر احمدی نژاد پسر جان.
س – ببخشید آقای دکتر احمدی نژاد ممکنه بفرمائید…
ج – غلط می کنن اون بعضیا که از اطرافیان من اسم می برن. اطرافیان من همگی توسط خود عاقا و حضرات آیات عظام مثل مصباح و جنتی و مکارم و حتی برخی از مقدسین تایید شده هستند. کسانی که این حرفا رو می زنن از سوزششونه. صد دفه گفتم آب رو بریزید اونجا که می سوزه. بعضیا دستشون به گوشت نمی رسه میگن بو میده.
س – خوب بهرحال یک فسادی هست و این اختلاسها که دروغ نیست. میخواستم بگید به نظر شما عامل اصلی ش کیه؟
ج – خوب معلومه. همین لیبرالها و فتنه گرها. شما انگار سخنرانی های عاقا را گوش نمی کنید ها. ما که بعضیاشو افشا کردیم. من قول میدم اگه دوباره رئیس جمهور بشم بازم افشا کنم. با فیلم و سند. فکر می کنید چرا روحانی نه گذاشت و نه برداشت، رفت هرچی پول دستمون رسیده بود خرج خرید هواپیمای ایرباس کرد؟
س – خوب چرا؟ راستی چرا اینکار را کرد؟ یعنی مملکت مسئله مهم دیگری نداشت؟
ج – خوب همین دیگه. از برادرش بپرسید. اون فیلمِ برادر لاریجانی رو که درخواست رشوه از قاضی مرتضوی کرد رو که دیدید. فیلم برادر روحانی هم کلید خورده و به زودی در میاد. البته اون برادر لاریجانی راحت در رفت چون داداشش رئیس قضائیه بود. ولی نمیذاریم برادر روحانی راحت در بره.
س – خوب اینم برادر رئیس جمهوره.
ج – ریاست این به همین زودی تمام میشه و خودم دوباره میشم رئیس جمهور. اونوقت خواهید دید که من دیگه اون احمدی نژاد سابق نیستم.

س – آقای روحانی به نظر شما مقصر اصلی این فساد وحشتناک و فراگیر و این اختلاسهای نجومی کیه؟
ج – از برادران قاچاقچی بپرسید که نصف بودجه کشور را هرساله بصورت قاچاق جنس وارد می کنند. معاون آقای احمدی نژاد چرا زندانه؟ صبر کنید نوبت خودشم میرسه.
س – حالا اگه اصرار کنم که جنابعالی اقلا اسم یکی از عوامل اصلی رو ببرید چی می فرمائید.
ج – اسمش رو که درست نیست بگم. عظمت نظام ما در عظمت رهبریه و ما نباید رهبری رو تضعیف کنیم.

س – سلام پدر جان. خسته نباشی. میشه خودت رو معرفی کنی
ج – سلامت باشی. من ملتم. ملت سالخورده ایران.
س – شما از این دزدیها و اختلاسهایی که توی ایران میشه خبر دارید؟
ج – واله از اون درشتهاش که توی دعواهای داخلی مقامات خبرش به بیرون درز می کنه بله. اونایی ش هم که رسمی و دولتی و قانونیه که دیگه همه خبر دارن.
س – منظورت از اونایی که دولتی و رسمی و قانونیه، صادرات و واردات قاچاق سپاه پاسدارانه؟
ج – نه پدرجان. اون که برخلاف قانون همین حکومته. منظورم اون مالیاتهای میلیاردیه که آستان قدس و بنیادها و شرکتهای زیر نظر “عاقا” و سپاه پاسداران و بقیه آیات عظام نمیدن.
س – خوب به نظر شما مسئول اصلی همه این دزدیها و اختلاسها کیه؟ در یک کلام دزد اصلی کیه؟
ج – چرا سوال انحرافی می کنی پدرجان؟ دزد اصلی کیه یعنی چی؟ توی این حکومت همه دزد اصلین. دزد اصلی حکومت جمهوری ولایت فقیه است با همه دار و دسته هاش پدرجان. بیخود دنبال کس خاصی نگرد. من که ملتم و عمری ازم گذشته، سالهاس که فهمیدم دزد اصلی کیه و یقه کی را باید گرفت و کشوندش به پائین. خودم ترتیبش رو خواهم داد. مطمئن باش.

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «