چرا به ایرانیان دینداران ایرونی(اسلام) میگن عرب پرست

1393/05/02

زیرا ایرانیان امروزی واژه های چندین سال پیش خود را با بیشتر واژه های عربی جایگزین کردن.و اگه کسی هم بخاد واژه های ایرانی رو بگه میگن وا این واژه ها کهنه شدند. اما واژه های 1400سال پیش عربی رو که خودشون میگن کهنه نشدن! شگفتا! این یکی از نشانه های عرب پرستی.
اینان خدا رو که میخان ستایش کنند به روش عربها ستایش میکنند. و به زبان عربها ستایش میکنند.
اینان بهترین جایگاه برای ستایش خدا رو پیش عربها همون عربستان میدونند.
اینان همه اندیششون همانند عربها هست
اینان پیوند زناشویشون هم به زبان عربی میگن. چون میگن اگه به زبان عربی نگی پیوند زناشویشان پلید است
اینان نام فرزندان خود را به عربی میگذارند.
اینان دستاورد ادیسون که همان برق هست هر زمان که از دستش میدند و دوباره بدستش می آورند برای سپاسگذاری بر یک یک عرب(محمد) درود میفرستند. با اینکه دستاورد ادیسون است
اینان جشن های عربی بر پا میکنند. و نوروز باستان رو هم با واژه های عربی درهم کردن. میگن لا هول نمیدونم لاحول قلول بقول بکول بچوس از این چرت و پرتا یه عرب پرست درستشو خوب میدونه بگه چون من عرب پرست نیستم خوب هم نمیدونم که چی میگن با عربی
اینان همانند عربهای یک ماه در سال رو به خودشون گشنگی میدن.
اینان همان کسایی هستند که خودشونو میبندند به مزار یه مرده عرب که بیماریشونو خوب کنه
اینان همان کسایی هستند که سال ایرانی خود 2573 که هم اکنون هست رو به عربی کردن و میگن ما سالمون همون سالی که اون عرب(محمد ) به بهمان جا رفت!
اینان همان کسایی هستند که واسه چند تا عرب هنوز که هنوز دارند سوگواری میکنند. پشت در پشت و تبارشون مردن اما اینان هنوز دست از سوگواری بر نمیدارند. آن هم 1400ساله که اینان مردن و اینها هنوز دارند واسشون سوگواری میکنند.
اینان همان کسایی هستند که همانند عربها چند ماه رو پلشت میدونند میگن نباید در این ماهها شادی کرد. یکی از ماههاشونم محرمه! خب شما کی شادی داشتید! تا بخاین بیان شادی کنید میبینی ای دل فرامشوکار این عربها که 20تن هستند و 14ده تاش مرد و 6تاش زنه. تا بیان یکم شاید کنند میبینند که یکشون در چنین روزی مرده و اون چهارماه که اونجوری.
و شما به زبان میگید ما خداپرستیم اما شما یه مشت عرب پرست بیش نیستید
و در پایان پس از این همه عرب پرستی. میگن اینها عرب پرستی نیست اینها دستورات خداوند است!
خخخخخخخخخخخخخخخخ دستورات خداوند
اگه دستورات پلشت و اینگونه خنده دار دستورات خداوند هست. پس من اون بهشتی هم که با چنین دستوراتی بخاد آدم بره بهشت. یه خاکروبه بیش نمیدونم.و آن رو پلید میدونم.
و من با این روان آزادم بر خودم ننگ میدونم هتا نام اینچنین بهشتی رو ببرم چه برسد که بخاد برم توش.
چون روان وتنم رو پلید(نجس) میکنه از بهشت شما.
و بسا همه این رو میدونند اون سخنهای خداوند در روان محمد و روان شما عرب پرستاست.
آری کاره تونو رو دنبال کنید. شاید به همون خاکروبه که بهشت هست رسیدید

3238 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-07-25 15:11:22 +0430 +0430

سلام آقای رضاج3
درباره حرفاتون راجبه شفا یافتن این 2تا مطلب رو بخونید مفیده
http://zandiq.com/2008/11/22/mojezate-marbot-be-shafa-yaftane-bimaran/

http://zandiq.com/2008/11/21/shafa-yaftegan/

بخش هایی ازین نوشته ها:
…وجود داشتن بیماری در بدن برای شخص استرس و ترسهایی ایجاد میکند که این استرسها و ترسها امروزه قابل بررسی و موشکافی دقیق هستند، در بسیاری از مواقع وقتی چنین استرسهایی در بدن وجود دارند کار مبارزه با عوامل بیماری برای سیستم دفاعی بدن دشوار میشود. استرس بر روی سیستم عصبی بدن، سیستم دفاعی و ترشحات هورمونی به طور مستقیم تاثیر منفی میگذارد، حتی گفته میشود استرس مادر بسیاری از بیماری ها است و همه باید بیاموزند که چگونه خود را از آرام سازند و از استرس رهایی یابند. بنابر این گروهی از بیماریها را میتوان با روانکاوی و استرس زدایی از بین برد، یعنی با امیدواری دادن و تلقین کردن میتوان بسیاری از بیماری ها را از بین برد و خیلی وقتها ممکن است این اتفاق بیافتد یعنی شخص وقتی درون حرم میرود واقعا به خود تلقین میکند که خوب خواهد شد و این تلقین بر بدن وی تاثیر میگذارد، تلقین در انسان از قوت بسیار بالایی برخوردار است و با تلقین میتوان تغییرات محسوسی در سیستم های مختلف بدن از جمله سیستم دفاعی بدن ایجاد کرد. برای همین است که در مورد بسیاری از بیماریها پزشکها از اطرافیان بیمار میخواهند که به او روحیه بدهند و به او تلقین کنند که خوب خواهد شد.

گروهی دیگر از بیماری ها که جنبه عصبی دارند و به سیستم عصبی بدن مربوط میشود از جمله بیماری فلج نیز در بسیاری از مواقع توسط یک محرک روانی فوق العاده زیاد که بطور ناگهانی به شخص وارد میشود (در اثر هیجانات) میتواند روی سیستم عصبی شخص اثر کند و بیماری وی را تا حدود زیادی درمان کند. زیگموند فروید نیز که خود از بیخدایان بزرگ خود با انجام عمل مشابهی کودک فلجی را درمان نمود. در اکثر مواردی که میگویند شخصی شفا پیدا کرده یکی از این دو اتفاق یاد شده افتاده است و این هیچ ربطی به امام رضا و یا حضرت معصومه و یا وجود خدا ندارد. این اتفاق به این دلیل نمی افتد که فرد بیمار وارد حرم شده است و یا شخصی که نظر کرده امامان است دستش را بر روی سر او کشیده است، این اتفاق میتواند با وارد شدن به یک معبد بودایی، یک کلیسا، کنیسه و یا هرجای دیگر اتفاق بیافتد. حتی یک متخصص روانشناسی نیز میتواند چنین کاری را انجام دهد، بنابر این، شفا یافتن این بیماران نه معجزه امامان است نه بخاطر قداست یک مکان و یا الطاف الهی و…، برای اثبات این حرف دلایل دیگری می آوریم…

0 ❤️

2014-07-25 15:23:15 +0430 +0430

پسر 16 سانتی نوشته هات همه چیزهایی هست که من خودم میدونستم ولی بدلیل نگارشت خوندنش خیلی جالب بود برام.واقعا با کلاس بودن و زیبایی زبان پارسی رو درک کردم. چطور به این نگارش رسیدی منم خیلی دوست دارم اینگونه بشم

0 ❤️

2014-07-25 16:14:44 +0430 +0430

[quote=pesare16santi][quote=ali2009t][quote=pesare16santi]برخی عرب پرستا چون میخاستند هم تبار و نژادشونو نگه دارند و همه عرب پرست باشند. امدن خیلی چیزا رو عرب کردن. همانند نیایش نوروز که بجای اون نیایش پارسی امدن نیایش عربی لا حول و لا قوله قلوبه و هر چرته دیگه. یا همون سال هجری خورشیدی. هجریش عربی اما خورشیدی پارسی.
و خیلی چیزای دیگه.پس میبینی که هیچکدوم از اینا با فرهنگ با نژاد یه ایرانی همخانی ندارد. پس اونها از بستگان تو هستند نه از بستگان من[/quote] پس چه چيزي با نژاد و فرهنگ ايراني همخاني دارد . عزيز من با فش دادن به ايراني وعرب هيچي عوض نميشه ايران 800 سال زير سلطه فرهنگ اسلامي بوده همين که الان داري با زبان فارسي مينويسي هم خيليه اگه شما اون موقع بودي مثلا چکار ميکردي که الان از ديگران توقع داري[/quote]
گمان کردی نمیدونستم تو هم یه عرب پرستی.امدی اینجا گفتی من پشتیبان کسی نیستم. خخخخخخخ که کسی بهت نگه عرب پرست برو خودتی. کسی که هیچ تلاشی برای فرهنگش نمیکنه و دوست داره بگه زبان فارسی بجای زبان پارسی. و دیگران رو هم که میخان گام بردارند از این کار بازمیدارند.دیگر نباید هیچ چشم داشتی ازش داشت. تو هم یه عرب پرست بیش نیستی. چرا که دوست داری همین روال دنباله داشته باشه.
تازه اینجا کسی به کسی دشنام نداده. ما تنها داریم آنچه که هستید رو بهتون میگیم.
نوشتار بالا رو اگه خوب خونده باشی میدونی چرا ما بهتون میگیم عرب پرست. شما چرا زور بهتون میاد بهتون میگن عرب پرست. اگه میخای بهتون نگن عرب پرست دست از این کارهای نادونی و ننگ آورتون بردارید که دیگه نگند بهتون عرب پرست. تو گمان میکنی چرا ما نمیتونیم به فرهنگ و نژاد و تبار خود برگردیم؟ خب برای اینه که عرب پرستایی چون تو نیمزارند. و برای نمونه میگن ما زبان فارسی شیرین عرب پرستی رو دوست داریم.و این فارسی رو از کجا آوردید من موندم توش. چون در فرهنگ پارسی واژه ای به نام فارسی نیست و نخاهد بود.و شمایید که دیگر همچون عرب ها نمیتونید بگید پ پ و هرچه میخاید زور بزنید بگید پ پ زبونتون نمیچرخه و در پایان میگید ف ف ف.تو که میگی ما همین روال رو دوست داریم و نباید دربرابرش بیاستیم.
پس گمان کردی برای چی ما 1400ساله هنوز نتونستیم فرهنگ و تبار خود رو برگردونیم.خب برای باورهای یخ بسته ای همچون توست. ای عرب پرست.دیگه نبینم بیای تو نوشتارهای من. گمان کردی که از همون نخست که اینو گفتی نمیدونستم تو هم یه عرب پرستی. و با زیرکی امدی گفتی من پشتیبان کسی نیستم. اگه پشتیبان کسی نبودی که هم اکنون یه گام کوچلو برای فرهنگت بر میداشتی.نه اینکه بیای بگی باید به همین خرسند بود.[/quote] من اصلا عربم ميفهمي اما نه عرب پرستم نه انسان پرست . مشکل تو اينه که فکر ميکني يا بايد مثل تو فکر کنيم وگرنه عرب پرستيم . شما اگه يک روزي خدا نکرده قدرت بدست بياري با 5 ميليون عرب يا عربزبان خوزستاني چکار ميکني ؟. داعش که شاخ و دم نداره مثل شما فکر ميکنه که جنايت بکنه عزيز من شما با نظام حاکم مشکل داري به عربها ربطي نداره برو مبارزه کن هزينه بده تا به ارمانت برسي

0 ❤️

2014-07-25 17:20:16 +0430 +0430

راجبه اعراب و زبان عربی هم من چندتا نکته بگم: من از عربی متنفر نیستم چون بسیاری از آثار ادبی گذشته ما توشون عربی استفاده شده که گلستان شاهکار سعدی یکی از مهم ترین هاشه و عاشقشم. از عربا هم متنفر نیستم. از مسلمان احمق عقب مانده و غیربهداشتی متنفرم که بسیاری از عربا و افغانیا و همچنین هموطنان اینطورن متاسفانه، که در زمینه اعراب و افغانیا به نژادپرستی منجر شده و در مورد داخلی ها هم به قومیت گرایی و شهر گرایی.

0 ❤️

2014-07-25 17:58:38 +0430 +0430

حرفات راجب زبون پارسی قشنگ بود لذت بردم اصلا از همین الان تصمیم گرفتم بگم پارسی نه فارسی!
اما راجب یه قومیت نباید اینجور حرف زد خیلیا از آشناهای خودمون همسایه بالاخره یکی هست که نژادش عرب هستش!
اگه اینجوری باشه باید یا همشونو بکشن یا به زور بگیم پارسی حرف بزنن!
شما و هم فکراتون راجب دین بد میگین چون نظرتون اینه دین اسلام زوریه بعد شما میخواید به این همه عربی که تو ایرانن زور بگی!
باید راه دیگه ایی پیدا کرد برای احیای این زبون به نظرم مسلمون بودن با پارسی حرف زدن در تضاد نیست!
آدم میتونه قرآن رو به زبون عربی بخونه اما تو حرفای روزانش از کلمات پارسی استفاده کنه مثل همون زر که اشاره کردی یا مثال های دیگه ایی که زدی!
در آخر هم از تاپیکت ممنونم بابت قسمتایی که راجب زبان پارسی سخن گفتی!

0 ❤️

2014-07-26 03:26:21 +0430 +0430

[quote=Endless-lust]سلام آقای رضاج3
درباره حرفاتون راجبه شفا یافتن این 2تا مطلب رو بخونید مفیده
http://zandiq.com/2008/11/22/mojezate-marbot-be-shafa-yaftane-bimaran/

http://zandiq.com/2008/11/21/shafa-yaftegan/

بخش هایی ازین نوشته ها:
…وجود داشتن بیماری در بدن برای شخص استرس و ترسهایی ایجاد میکند که این استرسها و ترسها امروزه قابل بررسی و موشکافی دقیق هستند، در بسیاری از مواقع وقتی چنین استرسهایی در بدن وجود دارند کار مبارزه با عوامل بیماری برای سیستم دفاعی بدن دشوار میشود. استرس بر روی سیستم عصبی بدن، سیستم دفاعی و ترشحات هورمونی به طور مستقیم تاثیر منفی میگذارد، حتی گفته میشود استرس مادر بسیاری از بیماری ها است و همه باید بیاموزند که چگونه خود را از آرام سازند و از استرس رهایی یابند. بنابر این گروهی از بیماریها را میتوان با روانکاوی و استرس زدایی از بین برد، یعنی با امیدواری دادن و تلقین کردن میتوان بسیاری از بیماری ها را از بین برد و خیلی وقتها ممکن است این اتفاق بیافتد یعنی شخص وقتی درون حرم میرود واقعا به خود تلقین میکند که خوب خواهد شد و این تلقین بر بدن وی تاثیر میگذارد، تلقین در انسان از قوت بسیار بالایی برخوردار است و با تلقین میتوان تغییرات محسوسی در سیستم های مختلف بدن از جمله سیستم دفاعی بدن ایجاد کرد. برای همین است که در مورد بسیاری از بیماریها پزشکها از اطرافیان بیمار میخواهند که به او روحیه بدهند و به او تلقین کنند که خوب خواهد شد.

گروهی دیگر از بیماری ها که جنبه عصبی دارند و به سیستم عصبی بدن مربوط میشود از جمله بیماری فلج نیز در بسیاری از مواقع توسط یک محرک روانی فوق العاده زیاد که بطور ناگهانی به شخص وارد میشود (در اثر هیجانات) میتواند روی سیستم عصبی شخص اثر کند و بیماری وی را تا حدود زیادی درمان کند. زیگموند فروید نیز که خود از بیخدایان بزرگ خود با انجام عمل مشابهی کودک فلجی را درمان نمود. در اکثر مواردی که میگویند شخصی شفا پیدا کرده یکی از این دو اتفاق یاد شده افتاده است و این هیچ ربطی به امام رضا و یا حضرت معصومه و یا وجود خدا ندارد. این اتفاق به این دلیل نمی افتد که فرد بیمار وارد حرم شده است و یا شخصی که نظر کرده امامان است دستش را بر روی سر او کشیده است، این اتفاق میتواند با وارد شدن به یک معبد بودایی، یک کلیسا، کنیسه و یا هرجای دیگر اتفاق بیافتد. حتی یک متخصص روانشناسی نیز میتواند چنین کاری را انجام دهد، بنابر این، شفا یافتن این بیماران نه معجزه امامان است نه بخاطر قداست یک مکان و یا الطاف الهی و…، برای اثبات این حرف دلایل دیگری می آوریم…[/quote]
مقاله هایی رو که گذاشته بودین خوندم

1. آیا شما به اثر دارو اعتقاد دارید یا نه؟ و تلقین و مبارزه با استرس به تنهایی عامل بهبودی بیماری ها میدانید؟ یا جمع بین آن دو رو موثر میدونید؟ آیا اثر دارو ذاتی خود اوست یا یک اثر بیرونی است؟
    2.کسی که زرتشتی است و اعتقادی به امام رضا ندارد چگونه به خود تلقین کرده است؟
    3.بله ممکن است کسانی از این مسئله ی سوء استفاه کنند و دنبال منافع اقتصادی باشند
    4.شفادادن توسط امامان منحصر به بیماری های فلج نمی باشد بلکه بیماری های سرطان و کور مادرزاد رو هم شامل می شود
    5.در مورد اینکه به جای دکتر برویم پیش امام رضا باید بگویم دین اسلام اولین راه درمان بیماری را استفاده از دارو و پزشک می داند آن کسی که درد را داده درمان را هم داده است
    آیات 59 تا 62 سوره ی نمل
    (ای پیامبر) بگو :« حمد و سپاس مخصوص خداوند است، و سلام بر بندگانش، کسانی که او (آنها را) بر گزیده است».آیا خداوند بهتر است یا آن چیزهای که شرک می آورند ؟
    (آیا این معبودان باطل شما بهتراند) یا کسی که آسمانها و زمین را آفرید، و از آسمان برای شما آبی نازل کرد، پس با آن باغهای خرم (و زیبا) رویاندیم، که شما هرگز توان رویاندن درختان آن را نداشتید،آیا معبودی دیگری با الله است؟! (نه) بلکه آنها گروهی هستند که (از حق منحرف می شوند و بتها را) همطراز (الله) قرار می دهند .
    (آیا این بتها بهتراند) یا کسی که زمین را قرار گاه ساخت، و میان آن نهرهایی قرار داد، و برای آن کوهها (ی ثابت و استوار) پدید آورد، و میان دو دریا مانعی قرار داد، آیا معبود دیگری با الله است ؟! (نه) بلکه بیشترشان نمی دانند.
    (آیا این بتها بهتراند) یا کسی که (دعای) مضطر (= درمانده) را اجابت می کند؛ چون او را بخواند، و گرفتاری را بر طرف می سازد، و شما را جانشینان زمین قرار می دهد، آیا معبودی دیگری با الله است ؟! چه اندک پند می گیرید.
    و خودش دستور به دعا کردن در هنگام مشکلات داده است و این به این معنی نیست که فقط بشینیم دعا کنیم
    6.در مورد اینکه گفتی خود قرآن هم قدرتی خارقالعاده برای پیامبر قایل نیست دو تا از معجزات پیامبر که در قرآن آمده رو ذکر می کنم
    الف. نصف شدن ماه
    «اقْتَرَبَتِ السَّاعَةُ وَ انْشَقَّ الْقَمَرُ»؛قمر (54)، آيه 1. «قيامت بسيار نزديك شد و ماه شكافت».
    ب. معراج پیامبر
    «سُبْحانَ الَّذِي أَسْرى‏ بِعَبْدِهِ لَيْلاً مِنَ الْمَسْجِدِ الْحَرامِ إِلَى الْمَسْجِدِ الْأَقْصَى الَّذِي بارَكْنا حَوْلَهُ لِنُرِيَهُ مِنْ آياتِنا إِنَّهُ هُوَ السَّمِيعُ الْبَصِيرُ»؛اسراء (17)، آيه 1. «منزه است آن [ خدايى‏]كه بنده‏اش را شبانگاهى از مسجد الحرام به سوى مسجدالاقصى كه پيرامونش را بركت داده‏ايم، سير داد تا از نشان‏هاى خود به او بنمايانيم كه او همان شنواى بيناست»
    هنگامی که میخواهیم در آیات قرآن تدبر کنیم نباید یک آیه از قرآن رو بکشیم بیرون و تفسیرش کنیم به این روش تفسیر به رای میگویند و کار حقیقت جویان نیست این روش کار کسانی است که مقاصد خاصی از رجوع به قرآن دارند
    برای فهم قرآن باید آیات قرآن رو ماننرد پازل کنار هم گذاشت
    ادامه ی صحبتام بعدا
0 ❤️

2014-07-26 13:17:23 +0430 +0430

[quote=rezaj3]ادامه ی صحبتم
یک، مردم فلسطین عرب زبان نبودن بلکه در طول زمان مانند ایران خودمون تعریب سازی شدن مانند مصر
دو، آیا همه گی عرب ها بد هستند؟ بله من قبول دارم که عرب های 1400 سال گذشته به طور کلی قطعا از ایرانیان اون زمان از نظر فرهنگی پایین تر بودن اما چون حکومت مرکزی نداشتن نگاه کلی به تاریخ اون زمان نگاه درستی نیست
اداره ی جامعه در 1400 سال پیش به صورت قبیله ای بوده است.ممکنه اکثر قبایل اون زمان در توحش و نادانی بزرگی بوده اند
اما این به این معنا نیست که همه ی قبایل اون زمان اینگونه بودند
بله ما پیرو قبیله ای به نام بنی هاشم شدیم قبیله ای که از نسل حضرت ابراهیم بود و جزء اعراب بادیه نبود افرادی که اهل سرزمین به روایتی فلسطین و به روایت دیگر عراق کنونی بودند
مگر نیاکان ما از اول در سرزمین ایران زندگی می کردند ؟مگر زبان فارسی از اول مانند فارسی میانه بوده است؟
شما پارسی باستان رو نگاه کنید زبانی که در دوره ی هخامنشی استفاده می شده است اصلا چه ربطی به پارسی میانه که بعدا دری نامیده شد داره؟ زبان پارسی باستان بعدا با زبان پارتی ترکیب میشود و بعد از یه سیر تحولی به زبان میانه که بهش اوستایی هم میگویند تبدیل می شود
نه تنها کلمات زبان باستان با میانه فرق می کند بلکه دستور زبان هم فرق می کند و آسان تر شده است
بنابر این من یه اصولی رو قبول دارم این که خدایی هست و همچنین جهانی پس از مرگ هست و پاسخ دهنده ای بهتر از اسلام ندیدم حالا میخواد این دین به زبان عربی باشد
من چون اسلام به زبان عربی است رو دلیلی بر برتری عرب ها نمیدونم.
ما از نسلی پیروی می کنیم که از آدم ابولبشر تاکنون پاکان روی زمینند
اما در مورد اینکه باید با خدا به زبان عربی صحبت کرد و این طور مسایل بعدا صحبت خواهم کرد[/quote]
تو یه چیزی شنیدی و یه چیزی تو گوشت کردن.میدونی بهترین زبان زبان سانکسیریت چینی است؟ میدونی چرا چون بیشترین واج رو داره.اما زبون عربی که شما میگی زبونی که از زبون پارسی کمتره چون چهارتا واج کم داره.و ما داریم اون 4تا واج هم برمیداریم. برای اون عرب ها. و خوده شما هی میگی فارسی چون دیگه نمیتونی بگی پارسی.و فرزندان تو چندین سال دیگه همچون عربها دیگه نمیتونند بگن چ ژ پ گ. و همانند عربهای به انگلیسی میگن انجیلیزی. خنده داره.
شما یه مشت عرب پرستیت. که با این همه برهان دوست ندارید زبانی که همه دنیا یه روزی از ایران الگو بگیره رو دوباره بازسازی کنید. و دارید نابودش میکنید

0 ❤️

2014-07-26 13:53:57 +0430 +0430

[quote=rezaj3]ادامه ی صحبتم
یک، مردم فلسطین عرب زبان نبودن بلکه در طول زمان مانند ایران خودمون تعریب سازی شدن مانند مصر
دو، آیا همه گی عرب ها بد هستند؟ بله من قبول دارم که عرب های 1400 سال گذشته به طور کلی قطعا از ایرانیان اون زمان از نظر فرهنگی پایین تر بودن اما چون حکومت مرکزی نداشتن نگاه کلی به تاریخ اون زمان نگاه درستی نیست
اداره ی جامعه در 1400 سال پیش به صورت قبیله ای بوده است.ممکنه اکثر قبایل اون زمان در توحش و نادانی بزرگی بوده اند
بله ما پیرو قبیله ای به نام بنی هاشم شدیم قبیله ای که از نسل حضرت ابراهیم بود و جزء اعراب بادیه نبود افرادی که اهل سرزمین به روایتی فلسطین و به روایت دیگر عراق کنونی بودند
مگر نیاکان ما از اول در سرزمین ایران زندگی می کردند ؟مگر زبان فارسی از اول مانند فارسی میانه بوده است؟
شما پارسی باستان رو نگاه کنید زبانی که در دوره ی هخامنشی استفاده می شده است اصلا چه ربطی به پارسی میانه که بعدا دری نامیده شد داره؟ زبان پارسی باستان بعدا با زبان پارتی ترکیب میشود و بعد از یه سیر تحولی به زبان میانه که بهش اوستایی هم میگویند تبدیل می شود
نه تنها کلمات زبان باستان با میانه فرق می کند بلکه دستور زبان هم فرق می کند و آسان تر شده است
بنابر این من یه اصولی رو قبول دارم این که خدایی هست و همچنین جهانی پس از مرگ هست و پاسخ دهنده ای بهتر از اسلام ندیدم حالا میخواد این دین به زبان عربی باشد
اما در مورد اینکه باید با خدا به زبان عربی صحبت کرد و این طور مسایل بعدا صحبت خواهم کرد[/quote]
ببخشید این ابول چیه؟ میشه پارسیشو بگی.شما در زبان خدا پرستیت اما همه میدونند یه عرب پرستیت. جشن کشتار جشن گشنگی(فطر) و جشن درگیری بر سر سرپرستی(غدیر خم). که سومی رو پس از اسلام در آوردن. تازه میگه دستور زبان اسان شده. خخخخخخخخخ آره نه اینکه ی رو آ میخووند کبرا رو کبری مینویسن و آن رو آ میخونند. یا هتا رو حتی مینویسند و ی رو ا میخونند یا واژه هایی که آ هست و ن میخوننش. همچون اتفاقن که اتفاقا مینویسند. چه اندازه خوب شد. تو ماتیکانها هم مینویسند فعل فاعل مفعلو صفت و بیچاره ها باید یک سال زمان ببره تا به همه بگن این وآزه های عربی به پارسی چیه .میشه. برو. آن زمان بگو ما عرب پرست نیستیم. ما همه ایرانیم به خودتون بیان چتون شده؟ مسلمون چیه که اینهمه ازش سخن میگید و بهش مینازید.یه ماتیکانی من درآوردی محمد عرب از خودش درآورده و همه شما خر شدید.آدم باشید. شما اندیشه دارید.یه نگاهی به محمد و فرزندان و هم سرزمیناش بندازید. چکار کردن.تا زمانی که خاستند بیمرنند همش جنگ و خونریزی. چگونه میگید خدا اینگونه با بشر رفتار میکنه.چگونه اندیشه خود رو دور میریزید. اون دوستمون راست گفته. اندیشه تنها کالایی هست که پی شهیچ دینداری خریدار نداره. همون که ادیسون گفت سخن گفتن با یه آدم دیندار همچون دارو دادن به یک مرده هست

0 ❤️

2014-07-26 14:00:40 +0430 +0430

[quote=rezaj3][quote=پیشی دختر]پسر جون بسته عرب پرستی. شماها دیدید همه در برابر عرب پرستی شما وایستادن. حالا میگی عرب مسلمون میپرستی. به ایه زیر توجه کن.
همین ایه وحشی گریشونو نشون میده. ذات و شخصیت مسلمونای زنا کار عربو نشون میده
شرم بر چیزی که چنین حرفهایی میزند و چنین اجازه ای می دهد:
نساء، 24:

“و زنان شوهردار [نيز بر شما حرام شده است] به استثناى زنانى كه مالك آنان شده ‏ايد.”
ترجمه: تجاوز به زنان شوهردار حرام است به غیر از آنهایی که در جنگ اسیر دزدان ِ مسلمان می شوند. (رحمت را می بینید؟!)

عربها چه مسلمون بودن چه نبودن به هر کجا در طول تاریخ حمله کردن فقط ناموس طرفشونو غارت و تجاوز کردن. اگر زنا کار هم نباشند اسلام بهشون میگه زنا کن عیب نداره.[/quote]
الان مثلا فکر کردی که خیلی دلیل محکمی برای رد اسلام آوردی؟!
زهی خیال باطل
خدمت شما عرض کنم که وقتی در مورد اسلام صحبت میکنی وقتی در مورد احکام اسلام صحبت می کنی وقتی در مورد قرآن صحبت می کنی
باید به یک نکته توجه کنی اونم این هست که شرایط ظهور اسلام چه بوده است؟
اسلام در شرایط مکانی و زمانی ظهور کرد که بعضی از اعراب اون زمان دخترانشون رو زنده به گور می کردند به خاطر مسئله ی کوچکی جنگی شروع و قبایل چندین نفر از یکدیگر رو می کشتند زنان به سان ملک بودند که از پسر به پدر و از پدر به سر ارث برده می شدند در جنگ ها زن ها رو به غنیمت می بردند، برده داری می کردند و …
بله اسلام در همچین شرایطی ظهور کرد
در نتیجه در مواجهه با همچین قومی نمیتونست در ابتدا بگه آقایون و خانم ها شراب نخورید نماز بخونید برده داری نکنید با هم جنگ نکنید هیچکس همچین دینی رو قبول نمی کرد
برای مبارزه با همچین سنت های جاهلی روش تدریجی رو انتخاب کرد مثلا در مورد شراب اول گفت که موقع نماز شراب نخورید
بعد از مدتی گفت شراب کلا حرام
در مورد برده داری هم همینطور این آیه ای که شما بهش استناد می کنید اوایل اسلام هست بعدا اسلام کلا برده داری رو ممنوع کرد
پیامبر ما چه زجر هایی برای اصلاح جامعه ی بشری کشید اون وقت یه عده ای به جای تشکر چه چیزهایی که به ایشون نسبت می دهند
متاسفم
این اسلام بود که برده داری رو منسوخ کرد
این اسلام بود که از جنگ های خونین جلوگیری کرد
این اسلام بود که نظام طبقاتی رو برچید[/quote]
بین عرب پرست زندگی حیوانی عربها رو پای ایرانی ها نزن. محمد هم همچون اونها بود. منتها چون بازرگان بود با چهارتا آدم تاب خورد یکم آدم شد.و خدا میدونه که اون کتابو چند تن راهنمایش کردن تا نوشت. راستی هرکسی میتونه تو خونه خودش شراب بخوره. به کسی چیه؟ آیا اگر من دوست داشته باشم به تن خودم آزار برسانم باید تازیانه بخورم. هر زمان که در بیرون شراب خوردم شاید اما درخانه چی؟ این دیگه چه قانونی که محمد درآورده. یکم بشنی اندیشه کن سپس بیا اینجا خوی عرب پرستیت رو به همه نشون بده

0 ❤️

2014-07-26 14:41:04 +0430 +0430

[quote=ali2009t][quote=pesare16santi][quote=ali2009t][quote=pesare16santi]برخی عرب پرستا چون میخاستند هم تبار و نژادشونو نگه دارند و همه عرب پرست باشند. امدن خیلی چیزا رو عرب کردن. همانند نیایش نوروز که بجای اون نیایش پارسی امدن نیایش عربی لا حول و لا قوله قلوبه و هر چرته دیگه. یا همون سال هجری خورشیدی. هجریش عربی اما خورشیدی پارسی.
و خیلی چیزای دیگه.پس میبینی که هیچکدوم از اینا با فرهنگ با نژاد یه ایرانی همخانی ندارد. پس اونها از بستگان تو هستند نه از بستگان من[/quote] پس چه چيزي با نژاد و فرهنگ ايراني همخاني دارد . عزيز من با فش دادن به ايراني وعرب هيچي عوض نميشه ايران 800 سال زير سلطه فرهنگ اسلامي بوده همين که الان داري با زبان فارسي مينويسي هم خيليه اگه شما اون موقع بودي مثلا چکار ميکردي که الان از ديگران توقع داري[/quote]
گمان کردی نمیدونستم تو هم یه عرب پرستی.امدی اینجا گفتی من پشتیبان کسی نیستم. خخخخخخخ که کسی بهت نگه عرب پرست برو خودتی. کسی که هیچ تلاشی برای فرهنگش نمیکنه و دوست داره بگه زبان فارسی بجای زبان پارسی. و دیگران رو هم که میخان گام بردارند از این کار بازمیدارند.دیگر نباید هیچ چشم داشتی ازش داشت. تو هم یه عرب پرست بیش نیستی. چرا که دوست داری همین روال دنباله داشته باشه.
نوشتار بالا رو اگه خوب خونده باشی میدونی چرا ما بهتون میگیم عرب پرست. شما چرا زور بهتون میاد بهتون میگن عرب پرست. اگه میخای بهتون نگن عرب پرست دست از این کارهای نادونی و ننگ آورتون بردارید که دیگه نگند بهتون عرب پرست. تو گمان میکنی چرا ما نمیتونیم به فرهنگ و نژاد و تبار خود برگردیم؟ خب برای اینه که عرب پرستایی چون تو نیمزارند. و برای نمونه میگن ما زبان فارسی شیرین عرب پرستی رو دوست داریم.و این فارسی رو از کجا آوردید من موندم توش. چون در فرهنگ پارسی واژه ای به نام فارسی نیست و نخاهد بود.و شمایید که دیگر همچون عرب ها نمیتونید بگید پ پ و هرچه میخاید زور بزنید بگید پ پ زبونتون نمیچرخه و در پایان میگید ف ف ف.تو که میگی ما همین روال رو دوست داریم و نباید دربرابرش بیاستیم.
پس گمان کردی برای چی ما 1400ساله هنوز نتونستیم فرهنگ و تبار خود رو برگردونیم.خب برای باورهای یخ بسته ای همچون توست. ای عرب پرست.دیگه نبینم بیای تو نوشتارهای من. گمان کردی که از همون نخست که اینو گفتی نمیدونستم تو هم یه عرب پرستی. و با زیرکی امدی گفتی من پشتیبان کسی نیستم. اگه پشتیبان کسی نبودی که هم اکنون یه گام کوچلو برای فرهنگت بر میداشتی.نه اینکه بیای بگی باید به همین خرسند بود.[/quote] من اصلا عربم ميفهمي اما نه عرب پرستم نه انسان پرست . مشکل تو اينه که فکر ميکني يا بايد مثل تو فکر کنيم وگرنه عرب پرستيم . شما اگه يک روزي خدا نکرده قدرت بدست بياري با 5 ميليون عرب يا عربزبان خوزستاني چکار ميکني ؟. داعش که شاخ و دم نداره مثل شما فکر ميکنه که جنايت بکنه عزيز من شما با نظام حاکم مشکل داري به عربها ربطي نداره برو مبارزه کن هزينه بده تا به ارمانت برسي[/quote]
میدونی چیکار میکنم اگه یه روزی فرمانروا شدم. نخستین کاری که میکنم آموزش زبون پارسی رو میزارم تو آموزش و پرورش و در آموزش و پرورش هرچی ماتیکان بیخود و بی سود هم میره تو خاکروبه. و همه بلندگوهای مسجد رو از بیرون بر میدارم و میزارم توی خوده مسجد تا از آوای گوش خراش خودشون گوشاشون کر بشه. و سومین کاری که میکنم هرکسی رو آگاهی و تانوایی داشته باشه میزارم سره کار. و چهارمین کار. همه ایرانیها و دانشمندان ایرانی رو که از دست این عرب پرستا به خارج پناه بردن میارم تو ایران. و خیلی چیزای دیگه و کسایی هم که همچون تو عرب پرست هستند. و خیلی عربها رو دوست دارند میرم تو عربستان براشون یه خونه میخرم. که برای همیشه پیش سروران(اربابان) عبر خود باشند. و پیش اون خانه چهار گوش(کعبه) و تا میتونند اونجا کت و راست شند.
و پول و همه چیز بهشون میدن.خخخخخخ عرب پرست چرا نمیرین همون عربستان. چرا هرکسی که میخاد از چنگال شما عربپرستا بیاد بیرون باش ستیز میکشید. تو خودت نخستین سیتزه کش هستی. چرا هرکسی که میخاد یه کاری کنه آنچنان ناامیدش میکنی که همچون خودتان سست و بی رگ بار بیاد؟ آیا من بد میکنم که نادرستی هاتونو یادآوری میکنم و بر این بر میام که درست یه کاری رو انجام میدیم.که شما میای ستیزه میکشی و میگی ما باید به همین زبون عرب پرستی سخن بگیم.

0 ❤️

2014-07-26 14:55:09 +0430 +0430

آدم در هر کشوی که زندگی میکنه نباید برده کشور دیگه بکشه. اگه زبونت بشه بجز زبون خودت به این چم هست که برده کشور دیگه شدی. کنون چه عربی باشه چه انگلیسی.
با مادرخاهر بردار دوست باید به زبون خودت سخن بگی.
باید با زبون خودت بنوسی.نتها زبون فرهنگ تبار و نژاد.
ما نژاد پرست نیستیم. آزاد اندیشیم.
ما بایستی فرهنگ ایران باستان رو گسترش بدیم نه اینکه بیایم نابودش کنیم و به گند بکشیم. چرا ما باید جشن کشتار عرب ها رو برپا کنیم؟ دردما تنها زبان نیست. دردما خیلی از نادانی های دیگه اما من میخام از زبان آغاز کنم تا به چکاد برسم.
چرا ما باید با عربها ستیز بکشم. برای این است که عربها بودن که هنوز که هنوز با فرهنگ بیخود و خونخارشون دارن اندیشه و روان و فرهنگ و تبار و همه چیمون نابود کنند. چنگیز این همه سال خون ریخت. چگونه خون ریخت. پس از اسلام بود.ما چرا به چنگیز آنچنان دشنام نمیدیهم. چون دیگر چنگیزی نیستو و تبارش دستش از ایران کوتاه شده. اما هنوز که هنوز اسلام خونخار در ایران است. همه رفتن اما هنوز که هنوز این اسلام خونخار و فرهنگ ددمنشانه عرب از ایران نرفته.
و ما هرکسی هم که میخاد فرهنگ ایران رو بازسازی کنه و گسترشش بده میای باش ستیز و کشمکش میکشمی. و میگی همین فرهنگ عرب پرستی خیلی هم خوبه. و روز به روز داریم از همه کس تو سری میخوریم. پیوند زناشویی رو باید به زبون پلشت عربی بخونی.باید با فرهنگ عربی همسر بگزنی. چیزایی چرتی همچون مهریه. و اینکه تنها مرد میتونه درخاست جدایی بشه. یا اینکه یه مرد میتونه 4 تا زن بگیرهو هزار کوفت دیگه.به خودتان بیاید پس این اندیشه رو میخاین کجا؟ یه گوسفند هم نمی اندیشه و به چوپان تکیه کرده. و شما هم نیز نمی اندیشید و به اسلام تکیه کردید.پس شما چه برتری با یه گوسفند از این دید دارید؟

0 ❤️

2014-07-26 15:11:24 +0430 +0430

َشما همچون گوسفندان که نمی اندیشن و تنها به چوپان تکیه کردند. شما هم نمی اندیشید و به اسلام تکیه کردید.
کسی که همه چیزشو به اسلام بفروشه به گمانش که شاید پس از این فروختن. تبار و نژاد و زبان و فرهنگ و اندیشه اش به اون بهشت عرب که به گمانشان بهشت خدا خاهند. رسید.
شما به کسی هم که میخاد فرهنگ با ارزش یک ایرانی رو جایگزین فرهنگ ددمنشانه عرب کنه میاد ستیزه میکشید و میگید همین فرهنگ عرب پرستی خیلی هم خوبه. و نمیخایم فرهنگ ارزشمند ایرانی رو جایگزین کنیم. چون در فرهنگ ارزمشند ایرانی باید اندیشه کنی. اما در فرهنگ عربی ددمنشانه نیازی به اندیشیدن نیست. و همه چیز آسان و با سستی و کت و راست شدن بدست میاد. و خدا تو اون دنیای رویایی برای بی رگیمان بهشتی بهمون میده که میتونی برای همیشه توش زندگی کنیم بر همین گمان باشید. بر همین گمان باشید که قرآن از سوی خداست. اگه روزی یه آزاد اندیش در ایران فرمانتروا بشه. نختسین کاری که میکنه برای شما در عربستان خانه میخوره. که برید پیش همون زادگاه محمدتان و پی شهمون خانه چهار گوش که میگید خانه خداست و از بامداد تا شب در برابر آن خانه کت و راست شید. و پس از اینکه که مردید خدا هم میگیه ای آفریدگان من همه رو در آتش میسوزانند به جز شما هم که آنچنان از خود گذشتگی کردید. که گوش به کسی ندادید و فرهنگ و همه چیزتون رو فروختید تا به این بهشت برسید. پس بیاید این هم آن بشهت مفتع بخورید و بیاشامید و هرگز همچون همیشه اندیشه نکنید. و تنها بر زبان بگید که ما اندیشه میکنیم آنچنان که من در قرآن گفتم که اندیشه کنید. اما با دستورات دیگه که بهتون میدادم آن اندیشیدن رو ازتون میگرفتم.
عرب پرتای آی کاش زودتر به آن خدای عربتان برسید

0 ❤️

2014-07-26 21:32:35 +0430 +0430

[quote=pesare16santi]َشما همچون گوسفندان که نمی اندیشن و تنها به چوپان تکیه کردند. شما هم نمی اندیشید و به اسلام تکیه کردید.
کسی که همه چیزشو به اسلام بفروشه به گمانش که شاید پس از این فروختن. تبار و نژاد و زبان و فرهنگ و اندیشه اش به اون بهشت عرب که به گمانشان بهشت خدا خاهند. رسید.
شما به کسی هم که میخاد فرهنگ با ارزش یک ایرانی رو جایگزین فرهنگ ددمنشانه عرب کنه میاد ستیزه میکشید و میگید همین فرهنگ عرب پرستی خیلی هم خوبه. و نمیخایم فرهنگ ارزشمند ایرانی رو جایگزین کنیم. چون در فرهنگ ارزمشند ایرانی باید اندیشه کنی. اما در فرهنگ عربی ددمنشانه نیازی به اندیشیدن نیست. و همه چیز آسان و با سستی و کت و راست شدن بدست میاد. و خدا تو اون دنیای رویایی برای بی رگیمان بهشتی بهمون میده که میتونی برای همیشه توش زندگی کنیم بر همین گمان باشید. بر همین گمان باشید که قرآن از سوی خداست. اگه روزی یه آزاد اندیش در ایران فرمانتروا بشه. نختسین کاری که میکنه برای شما در عربستان خانه میخوره. که برید پیش همون زادگاه محمدتان و پی شهمون خانه چهار گوش که میگید خانه خداست و از بامداد تا شب در برابر آن خانه کت و راست شید. و پس از اینکه که مردید خدا هم میگیه ای آفریدگان من همه رو در آتش میسوزانند به جز شما هم که آنچنان از خود گذشتگی کردید. که گوش به کسی ندادید و فرهنگ و همه چیزتون رو فروختید تا به این بهشت برسید. پس بیاید این هم آن بشهت مفتع بخورید و بیاشامید و هرگز همچون همیشه اندیشه نکنید. و تنها بر زبان بگید که ما اندیشه میکنیم آنچنان که من در قرآن گفتم که اندیشه کنید. اما با دستورات دیگه که بهتون میدادم آن اندیشیدن رو ازتون میگرفتم.
عرب پرتای آی کاش زودتر به آن خدای عربتان برسید[/quote] اقاي محترم شما داري بر دريا شلاق ميزني من کي از اسلام دفاع کردم برو تمام کامنتها رو بگرد يک کلمه هم پيدا نميکني من اصلا با تمام اديان وعقايد مشکل دارم زيرا 20 سال در تاريخ اديان مطالعه کردم .تنها چيزي که ازت خواستم اين بود که در انتقادات خودت نسبت به دين فرهنگ حکومت وهر شخصيتي يا هر کشوري هيچ اشکالي ندارد اما فقط به نژادها توهين نکن زيرا در قرن 21 وطبق منشور بين الملل در تمام دنياي متمدن اين کار جرم محسوب شده ومجازات هم داره من فقط از حرمت انسان دفاع کزدم نه از هيچ چيز ديگر. طبق منشور ملل همه انسانها بدون استسنا حق حيات حق بيان وانتخاب محل زندگي دارند. خوب در کشورهاي عقب افتاده مستبد مانند ايران وعربستان رعايت حقوق بشر را نميکنند. شما هم مانند انها ميخواهي عربهاي ايراني را تبعيد کني . ارزويت را به گور خواهيد برد و ملتهاي زجر کشيده خاور ميانه بلاخره مستبدين ديني ونژادي را در زباله دان تاريخ دفن خواهند کرد .

0 ❤️

2014-07-27 04:51:35 +0430 +0430

[quote=pesare16santi][quote=rezaj3]ادامه ی صحبتم
تو یه چیزی شنیدی و یه چیزی تو گوشت کردن.میدونی بهترین زبان زبان سانکسیریت چینی است؟ میدونی چرا چون بیشترین واج رو داره.اما زبون عربی که شما میگی زبونی که از زبون پارسی کمتره چون چهارتا واج کم داره.و ما داریم اون 4تا واج هم برمیداریم. برای اون عرب ها. و خوده شما هی میگی فارسی چون دیگه نمیتونی بگی پارسی.و فرزندان تو چندین سال دیگه همچون عربها دیگه نمیتونند بگن چ ژ پ گ. و همانند عربهای به انگلیسی میگن انجیلیزی. خنده داره.
شما یه مشت عرب پرستیت. که با این همه برهان دوست ندارید زبانی که همه دنیا یه روزی از ایران الگو بگیره رو دوباره بازسازی کنید. و دارید نابودش میکنید[/quote]
بازم میگم آقای نژاد پرست نادان تو هیچی از زبان نمیدونی
لطفا در مورد سیر زبان فارسی بیشتر تحقیق کن البته این گفته ی من فایده ای نداره چون تو این مدتی که با شما بحث کردم به این نتیجه رسیدم که شما اصلا دنبال حق نیستید
اصل اول در به نتیجه رسیدن بحثی حقجو بودن طرفین هست
اصلا مهم نیست که من و شما به یک نتیجه برسیم من فقط اومدم اینجا تا نظرم رو بیان کنم تا بحث یک طرفه نباشه
ضمنا من یه چیزی نشنیدم ، من دینم رو با تحقیق انتخاب کردم میفهمی بیشعور که یه ذره عقل نداری این شما هستید که یه چیزی تو گوشتون کردن
گفتن این حرفها چه فایده ای داره اگر منطقی داری رو کن

0 ❤️

2014-07-27 04:56:08 +0430 +0430

[quote=pesare16santi][quote=rezaj3][quote=پیشی دختر]پسر جون بسته عرب پرستی. شماها دیدید همه در برابر عرب پرستی شما وایستادن. حالا میگی عرب مسلمون میپرستی. به ایه زیر توجه کن.
نساء، 24:

“و زنان شوهردار [نيز بر شما حرام شده است] به استثناى زنانى كه مالك آنان شده ‏ايد.”
ترجمه: تجاوز به زنان شوهردار حرام است به غیر از آنهایی که در جنگ اسیر دزدان ِ مسلمان می شوند. (رحمت را می بینید؟!)

عربها چه مسلمون بودن چه نبودن به هر کجا در طول تاریخ حمله کردن فقط ناموس طرفشونو غارت و تجاوز کردن. اگر زنا کار هم نباشند اسلام بهشون میگه زنا کن عیب نداره.[/quote]
زهی خیال باطل
خدمت شما عرض کنم که وقتی در مورد اسلام صحبت میکنی وقتی در مورد احکام اسلام صحبت می کنی وقتی در مورد قرآن صحبت می کنی
اسلام در شرایط مکانی و زمانی ظهور کرد که بعضی از اعراب اون زمان دخترانشون رو زنده به گور می کردند به خاطر مسئله ی کوچکی جنگی شروع و قبایل چندین نفر از یکدیگر رو می کشتند زنان به سان ملک بودند که از پسر به پدر و از پدر به سر ارث برده می شدند در جنگ ها زن ها رو به غنیمت می بردند، برده داری می کردند و …
در نتیجه در مواجهه با همچین قومی نمیتونست در ابتدا بگه آقایون و خانم ها شراب نخورید نماز بخونید برده داری نکنید با هم جنگ نکنید هیچکس همچین دینی رو قبول نمی کرد
برای مبارزه با همچین سنت های جاهلی روش تدریجی رو انتخاب کرد مثلا در مورد شراب اول گفت که موقع نماز شراب نخورید
در مورد برده داری هم همینطور این آیه ای که شما بهش استناد می کنید اوایل اسلام هست بعدا اسلام کلا برده داری رو ممنوع کرد
پیامبر ما چه زجر هایی برای اصلاح جامعه ی بشری کشید اون وقت یه عده ای به جای تشکر چه چیزهایی که به ایشون نسبت می دهند
متاسفم
این اسلام بود که نظام طبقاتی رو برچید[/quote]
بین عرب پرست زندگی حیوانی عربها رو پای ایرانی ها نزن. محمد هم همچون اونها بود. منتها چون بازرگان بود با چهارتا آدم تاب خورد یکم آدم شد.و خدا میدونه که اون کتابو چند تن راهنمایش کردن تا نوشت. راستی هرکسی میتونه تو خونه خودش شراب بخوره. به کسی چیه؟ آیا اگر من دوست داشته باشم به تن خودم آزار برسانم باید تازیانه بخورم. هر زمان که در بیرون شراب خوردم شاید اما درخانه چی؟ این دیگه چه قانونی که محمد درآورده. یکم بشنی اندیشه کن سپس بیا اینجا خوی عرب پرستیت رو به همه نشون بده[/quote]
اگر ایرانی های زمان ساسانی اینقدر قوی و با فرهنگ بودند و رابطشون با حکومت خوب بوده است و هیچ تضاد طبقاتی و برده داری در اون زمان نبوده است پس چطور از سپاه اعراب به قول شما پست شکست می خورند؟!!
این نشان برتری اعراب اون زمان نبوده است؟!
آقای نژادپرست نادان ظاهرا کسی به شما ادب رو یاد نداده مهم نیست
در حکومت اسلامی پیروان سایر ادیان که به حرمت شراب اعتقادی ندارند میتونند در چارچوبه ی خونشون مشروبات الکلی بنوشند
حتی برای مصرف شخصی خود میتونند شراب درست کنند میتونند با هرکسی رابطه داشته باشند
اما وقتی از خونه ی خودشون میان بیرون باید پیرو قانون اکثریت باشند
بله افراد نادان این اختیار رو دارند با نوشیدن مشروبات الکلی به خود آسیب برسانند.اشکالی هم ندارد چون این افراد نادان هستند و فقط افراد نادان به خود آسیب میرسانند
ضمنا شما بشین اندیشه کن آقای نژاد پرست شما که هیچ شناختی از دین اسلام نداری و شناخت اندکت هم منحصر شده به متون منتشر شده توسط گروه های ضد اسلام .شما اندیشه کن.هرچند میدونم تمایلی به اندیشیدن نداری!
دین اسلام دین علم و اندیشه است
اصل اول رساله های احکام این است که باید دین اسلام را با تحقیق قبول کرد و نه به صورت تقلیدی

0 ❤️

2014-07-27 05:06:13 +0430 +0430

میگم ولی خوب دارین مثلا کم کم اسلام رو از بین میبرین اونم با اسم پسرای ایرانی و مثلا با سایتهای ایرانی

یه عده اونور نشستن و با اسم ایرانی دارن از تو ایران مثلا حرفایی میزنن

اگه تو به اسلام اعتقاد نداری پس چیکار داری کی چیکار میکنه و یا به کی اویزونه ؟؟

0 ❤️

2014-07-27 05:42:29 +0430 +0430

[quote=شیتون بلا]همین دوستمون پسر 16 سانتی چند تا پست قبل تر مشکل شماهارو گفته چیه. (ادیسون گفته سخن گفتن با یه آدم دیندار همچون دارو دادن به یک مرده هست) واسه همینه که عرب پرست شدید.[/quote]
منطق شما همین است توهین به دیگران و خالی از هر استدلال

0 ❤️

2014-07-27 05:48:10 +0430 +0430

[quote=پیشی دختر][quote=sanazebahar][quote=rezaj3][quote=پیشی دختر]پسر جون بسته عرب پرستی. شماها دیدید همه در برابر عرب پرستی شما وایستادن. حالا میگی عرب مسلمون میپرستی. به ایه زیر توجه کن.
نساء، 24:

زهی خیال باطل
متاسفم
این اسلام بود که نظام طبقاتی رو برچید[/quote][/quote]

بچه مسلمون کم حاشا کن. در اسلام برده داری مجاز است. و اعراب قبل از اسلام هم حیوون و زنا کار بودن بعدش هم همون بودن. و تو هم با گفتن اینکه قبل از اسلام دختراشونو زنده به گور میکردن. نمیتونی بگی که بعد از اسلام به به و چه چه شدن. (در اسلام برده داری حرام نیست میگید نه برید تحقیق کنید)[/quote]
برن تحقیق کنن ما از تحقیق استقبال می کنیم
ولی نه مثل شما تحقیق کنند
سایت های دو طرف رو ببینند موافق و مخالف
بحث های تاریخی رو بنداز دور
در حال حاضر مسلمون ها علیه کسی جنگی رو شروع نکردند و به قول شما ناموس کسی رو هم غارت نبردند
این شمایید که جنگ های متعددی رو شروع کردید و به ناموس دیگران تجاوز کردید
اما مسلمان ها به کسی تجاوز نمی کنند.

0 ❤️

2014-07-27 05:51:10 +0430 +0430

[quote=pesare16santi][quote=ali2009t][quote=pesare16santi][quote=ali2009t][quote=pesare16santi]برخی عرب پرستا چون میخاستند هم تبار و نژادشونو نگه دارند و همه عرب پرست باشند. امدن خیلی چیزا رو عرب کردن. همانند نیایش نوروز که بجای اون نیایش پارسی امدن نیایش عربی لا حول و لا قوله قلوبه و هر چرته دیگه. یا همون سال هجری خورشیدی. هجریش عربی اما خورشیدی پارسی.
پس گمان کردی برای چی ما 1400ساله هنوز نتونستیم فرهنگ و تبار خود رو برگردونیم.خب برای باورهای یخ بسته ای همچون توست. ای عرب پرست.دیگه نبینم بیای تو نوشتارهای من. گمان کردی که از همون نخست که اینو گفتی نمیدونستم تو هم یه عرب پرستی. و با زیرکی امدی گفتی من پشتیبان کسی نیستم. اگه پشتیبان کسی نبودی که هم اکنون یه گام کوچلو برای فرهنگت بر میداشتی.نه اینکه بیای بگی باید به همین خرسند بود.[/quote] من اصلا عربم ميفهمي اما نه عرب پرستم نه انسان پرست . مشکل تو اينه که فکر ميکني يا بايد مثل تو فکر کنيم وگرنه عرب پرستيم . شما اگه يک روزي خدا نکرده قدرت بدست بياري با 5 ميليون عرب يا عربزبان خوزستاني چکار ميکني ؟. داعش که شاخ و دم نداره مثل شما فکر ميکنه که جنايت بکنه عزيز من شما با نظام حاکم مشکل داري به عربها ربطي نداره برو مبارزه کن هزينه بده تا به ارمانت برسي[/quote]
میدونی چیکار میکنم اگه یه روزی فرمانروا شدم. نخستین کاری که میکنم آموزش زبون پارسی رو میزارم تو آموزش و پرورش و در آموزش و پرورش هرچی ماتیکان بیخود و بی سود هم میره تو خاکروبه. و همه بلندگوهای مسجد رو از بیرون بر میدارم و میزارم توی خوده مسجد تا از آوای گوش خراش خودشون گوشاشون کر بشه. و سومین کاری که میکنم هرکسی رو آگاهی و تانوایی داشته باشه میزارم سره کار. و چهارمین کار. همه ایرانیها و دانشمندان ایرانی رو که از دست این عرب پرستا به خارج پناه بردن میارم تو ایران. و خیلی چیزای دیگه و کسایی هم که همچون تو عرب پرست هستند. و خیلی عربها رو دوست دارند میرم تو عربستان براشون یه خونه میخرم. که برای همیشه پیش سروران(اربابان) عبر خود باشند. و پیش اون خانه چهار گوش(کعبه) و تا میتونند اونجا کت و راست شند.
و پول و همه چیز بهشون میدن.خخخخخخ عرب پرست چرا نمیرین همون عربستان. چرا هرکسی که میخاد از چنگال شما عربپرستا بیاد بیرون باش ستیز میکشید. تو خودت نخستین سیتزه کش هستی. چرا هرکسی که میخاد یه کاری کنه آنچنان ناامیدش میکنی که همچون خودتان سست و بی رگ بار بیاد؟ آیا من بد میکنم که نادرستی هاتونو یادآوری میکنم و بر این بر میام که درست یه کاری رو انجام میدیم.که شما میای ستیزه میکشی و میگی ما باید به همین زبون عرب پرستی سخن بگیم.[/quote]
این آرزو رو به گور می بری

0 ❤️

2014-07-27 15:25:44 +0430 +0430

[quote=پیشی دختر]راجب اینکه گفتی مسلمونا به کسی تجاوز نکدن و نمیکنن

نساء، 24:

همین ایه وحشی گریتونو نشون میده. ذات و شخصیت مسلمونای زنا کارو نشون میده. در قران اجازه تجاوز و برده داری داده شده
مرگ بر فلسطین مرگ بر لبنان. زنده باد اسراییل. شماها متوجه نیستید و نمیتونید درک کنید که همین ارامشی که خیلی از کشورها در دنیا دارند بخاطر وجود اسراییله. زنده باد اسراییل[/quote]
اولا در اسلام ازدواج بدون رضایت یکی از طرفین حرام است در نتیجه اگر در جنگی زن شوهرداری هم اسیر شود بدون رضایت او هیچ مسلمانی دست به او نخواهد زد.ضمنا اینجا دستور نداده که برید زنان شوهردار اسیر شده بدون اجازشون باهشون ازدواج کنید مستحب است و از این حرف ها.
فقط گفته اشکالی ندارد.
این دو معنی خیلی فرق می کنه.این کار با تجاوز فرق می کنه.تجاوز یعنی کاری که شما در جنگ ها مرتکب می شوید.اون فرد فقط اسیر هست.بعد از اتمام جنگ میتونه نزد خانوادش برگرده.اما اگر خودش خواست میتونه بمونه مثلا اگر مسلمان شده باشد طبق احکام اسلام به منزله ی طلاقه و دیگه با شوهر کافر حربی اش نمیتونه زندگی کند.این با تجاوز متفاوت است.میفهمی یا نه؟!
رفتار اسلام با برده ها مشخص است.این اسلام بود با برده داری مخالفت کرد.اسلام با ظلم به بردگان مبارزه کرد.این اسلام بود که برده داری رو منسوخ کرد.
چرا به احکامی که در این زمینه وجود دارد اشاره نمی کنید؟چرا به روایات تاریخی که در این زمینه وجود دارد اشاره نمی کنید؟
یک آیه می آورید و خودتان تفسیرش می کنید؟! ما به این کار تفسیر به رای می گوییم.یعنی تفسیر قرآن برای مقاصد شخصی
شما دوست دارید اینگونه معنی کنید.شما دنباله حقیقت نیستید.
اما در حال حاضر امثال شما اگر به جایی حمله کنند به همه ی زنان تجاوز خواهند کرد همانطور که کردید در عراق و افغانستان
پس خواهشا شما از تجاوز به زنان صحبت نکنید
کسی باید از این مسایل صحبت کند که صلاحیتش رو داشته باشد و نه شما!
ضمنا از نظر علم حقوق کسی قصاص قبل از جنایت نمیتواند بکند اگر مسلمان ها قدرت داشتند چنان می کردند بهمان می کردند
هرچند سواد شما در این حد نیست که حرفهای من رو بفهمید
مرگ بر اسزاییل
اسراییل اگر مرد بود به لبنان حمله می کرد یا به ایران تا با خاک یکسان شود و شرش برای همیشه کنده شود.نه به مردم ضعیفی که هفت سال در محاصره هستند.راستی همون یه باری که به لبنان حمله کرد برای هفت پشتش بسه.

0 ❤️

2014-07-28 03:51:33 +0430 +0430

[quote=شیتون بلا][quote=rezaj3][quote=پیشی دختر]راجب اینکه گفتی مسلمونا به کسی تجاوز نکدن و نمیکنن

نساء، 24:

همین ایه وحشی گریتونو نشون میده. ذات و شخصیت مسلمونای زنا کارو نشون میده. در قران اجازه تجاوز و برده داری داده شده
مرگ بر فلسطین مرگ بر لبنان. زنده باد اسراییل. شماها متوجه نیستید و نمیتونید درک کنید که همین ارامشی که خیلی از کشورها در دنیا دارند بخاطر وجود اسراییله. زنده باد اسراییل[/quote]
اولا در اسلام ازدواج بدون رضایت یکی از طرفین حرام است در نتیجه اگر در جنگی زن شوهرداری هم اسیر شود بدون رضایت او هیچ مسلمانی دست به او نخواهد زد.ضمنا اینجا دستور نداده که برید زنان شوهردار اسیر شده بدون اجازشون باهشون ازدواج کنید مستحب است و از این حرف ها.
فقط گفته اشکالی ندارد.
این دو معنی خیلی فرق می کنه.این کار با تجاوز فرق می کنه.تجاوز یعنی کاری که شما در جنگ ها مرتکب می شوید.اون فرد فقط اسیر هست.بعد از اتمام جنگ میتونه نزد خانوادش برگرده.اما اگر خودش خواست میتونه بمونه مثلا اگر مسلمان شده باشد طبق احکام اسلام به منزله ی طلاقه و دیگه با شوهر کافر حربی اش نمیتونه زندگی کند.این با تجاوز متفاوت است.میفهمی یا نه؟!
رفتار اسلام با برده ها مشخص است.این اسلام بود با برده داری مخالفت کرد.اسلام با ظلم به بردگان مبارزه کرد.این اسلام بود که برده داری رو منسوخ کرد.
چرا به احکامی که در این زمینه وجود دارد اشاره نمی کنید؟چرا به روایات تاریخی که در این زمینه وجود دارد اشاره نمی کنید؟
یک آیه می آورید و خودتان تفسیرش می کنید؟! ما به این کار تفسیر به رای می گوییم.یعنی تفسیر قرآن برای مقاصد شخصی
اما در حال حاضر امثال شما اگر به جایی حمله کنند به همه ی زنان تجاوز خواهند کرد همانطور که کردید در عراق و افغانستان
ضمنا از نظر علم حقوق کسی قصاص قبل از جنایت نمیتواند بکند اگر مسلمان ها قدرت داشتند چنان می کردند بهمان می کردند
مرگ بر اسزاییل
اسراییل اگر مرد بود به لبنان حمله می کرد یا به ایران تا با خاک یکسان شود و شرش برای همیشه کنده شود.نه به مردم ضعیفی که هفت سال در محاصره هستند.راستی همون یه باری که به لبنان حمله کرد برای هفت پشتش بسه.[/quote]

واقعا شما مسلمونا چه بی شرمای بی شرفی هستید. با همون ده خط اول جوابت بی شرمیتونو نشون دادید. شرم بر شما. در ضمن نه غزه نه لبنان مرگ بر هر دوشون[/quote]
شما زیاد به مغزت فشار نیار!
که چیزهایی که نوشتم رو بفهمی البته برای من مهم نیست که بفهمی چون شما قرار نیست بفهمی
کسی که دوست دار اسراییل باشد ازش هیچی بعید نیست.کسی که افتخارش کشتن نوزادان هست!
کسی که خواب باشد رو میشه بیدار کرد اما کسی که خودش رو به خواب زده رو نه
سعی نکن خودت رو از مستی بیرون بیاری!

0 ❤️

2014-07-28 04:08:45 +0430 +0430

[quote=پیشی دختر][quote=rezaj3][quote=پیشی دختر]راجب اینکه گفتی مسلمونا به کسی تجاوز نکدن و نمیکنن

نساء، 24:

فقط گفته اشکالی ندارد.
مرگ بر اسزاییل
اسراییل اگر مرد بود به لبنان حمله می کرد یا به ایران تا با خاک یکسان شود و شرش برای همیشه کنده شود.نه به مردم ضعیفی که هفت سال در محاصره هستند.راستی همون یه باری که به لبنان حمله کرد برای هفت پشتش بسه.[/quote]

خوب بخون. خودت حقیقتو میدونی و اینکه اسلام اجازه برده داری داده رو هم میدونی و میدونی که حدیث داریم که مرد مسلمان اگر زن کافر ببینه اجازه داره اورو به تصاحب خود در بیاره.
خودتم میدونی انقدر شما مسلمونا با مذهبتون حقیر و بدبخت و ادم کشید که به یک زن رحم نمیکنید. به هر حرف مفتی داری چنگ میندازی تا نا اگاهان رو هم بتونی با خودت هم صدا کنی. نفرین بر شما
خودت هم خوب میدونی که اسلام با شمشیر گسترش پیدا کرده. و باز هم خوب میدونی که کجا بوده که گفتن اینجارو محاسره کنید هر کی مسلمون نشد بکشید[/quote]
سخت در اشتباهید که فکر می کنید تفکر آدمارو با شمشیر میشه عوض کرد هرگز
با زور شمشیر یک میلیارد و خورده ای مسلمان الان وجود دارد.نه این به خاطر ذات پاک اسلام هست.
همه ی حرف من این است که در مورد اسلام تحقیق کنید.چگونه؟
حرف موافق و مخالف رو با هم بشنوید.این کار آدم حق جو است.
الان تو اینترنت اطلاعات از دو طرف وجود دارد.کسی که دنباله حقیقت باشد مطمئنا پیدا خواهد کرد. اگر افراد اطلاعات درست داشته باشند در مورد اسلام دروغ نمی گویند.

0 ❤️

2014-08-02 15:09:41 +0430 +0430

یک چیزی بگم به برخی از کاربرای دیندار که گمان نکنند خیلی زرنگن. برخی از کاربرا همانند sanaz میان میگن ما نباید با دیگران کاری داشته باشیم که بر چه باوری هستند. و از این چیزا و میگن که ما هم پشتیبان هیچ دینی نیستیم. اما همینکه نوشتارها دنباله دار میشوند. میبینی که کاشی درست میشه. اه. اونهم یه دیندار بوده.
خب اینکه تو دیندارهستی یا نیستید همانگونه که گفتی به ما هیپ پیوستگی نداره. خب. ما 1400ساله لب روی هم نهادیم و کاری به باور شما نداشتم. اما آیا از باورهای شما هیچ آسیبی به ما نرسیده؟
خودتان داوری کنید آیا از باورهای نادرست شما هیچ اسیبی به ما نرسیده که میگید. ما نباید با شما کاری نداشته باشیم! چرا ما به یهودیها یا مسیح ها یا بودایی ها کاری نداریم و تنها به شما مسلمانان گیر میدهیم آیا هیچ اندیشه کردید؟
خب زمانی که شمار زیادی از شما دورتا بر ما رو گرفتید. و دست رو این سرزمین گذاشتید و تنها باید دستور دستور شما باشد. و یه کاری میکنید تا از این کشور بزنیم بیرون. یا زیر ستم های شما نابود شویم آیا باز باید کاری به باورهای نادرست شما نداشته باشیم. زمانی که فرهنگ ایرانی و بر جام مانده های باستانیش رونابود میکنید. زمانی که کشور ایران را گرفتید دست و سرمایه هاشون به نام اسلام دارید میدید به کشورهای اسلامی. و مردمان خودتان از گشنگی میمرند. زمانی که در بلندگوها مسجد آنچنان زار میزنید. که آدم دلش میخاد یه پهن گاو بزن در دهنتو که فریادتون رو نشنوه و همش آزار پشت سر آزار.آیا این از دیدگاه شما درک آدم رو میرسونه که باز لب نزنه.آیا ما هم همجون شما بی رگ و ریشه هستیم. ما تاآنجا که توانمان هست دربرابر این ستم ایستادگی میکنیم.
چرا شما باید از اینکه نادرستی هاتونو میگن دلخور شوید. ایا هیچ اندیشه کردید؟
چرا؟ اگر شما هم همچون دیگران باورهایتان رو برای خودتون داشته باشید. و همچون یک گاو زار نزنید توی بلندگوها و زبان پارسی رو به لژن نکشید و فرهنگ پارسی رو ویران نکنید. و در آموزشگاهها باورهای نادرستتان رو به بچه ها و فرزندان ایران به زوردر روانشان نچپونناید. و کشور رو با باورهای خودتان نچرخانید. کی کاری به کارتان دارد؟
باور کن اگر اینان رو انجام دهید. اگر هی بزنید تو سر خودتون تا بمیرید واسه یه مشت عرب همچون حسین و حسن ما بگیم که کارتان نادرست هست. ما هیچ کاری به کار شما نداریم.

0 ❤️

2014-10-12 10:05:18 +0330 +0330

عرب پرستا با باورهایشان همه آسیبی میرسونند به همه و در پایان هم میگن باورهای ما رو لک دار نکنید.آخه باورهای شما لک دار هست از نخستش تا هم اکنونش. از همون محمدی که پدر و مادرش میگن تو سن 5سالگی مرد.خیلی کم پیش میاد یه پدر و مادری هردوتاشون خود به خود بمیرن. کسی چه میداند شاید اون هم یک پلید زاده بوده.
و اینکه این محمد با چندین زن هم خاب بوده این چی رو میرسونه از دیدگاه شما این پاکی رو میرسونه که یک مرد این همه زن داشته باشه. نه این جنده بازی رو میرسونه.
کسی که به مردا میگه میتونید 4زن همیشگی و بیشمار زن دمکی داشته باشید.
شما از یکتاپرستی اگه هیچی حالیتون میشه. شما از بشر دوستی باور کن اگه میدونید چیه. شما همانگونه که گفتم یک عرب پرستید و تا زمانی که با باورهای پوچتان این سرزمین رو دارید به لژن میکشد ما همه انباری از پهن گاو رو باورهای شما میندازیم

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «