کیوتیسم- پایان یا سرآغاز؟!

1400/01/11

چند ماه پیش بود که شروع به خوندن داستان زندگی شیوا کردم، قبلا برای نوشتن داستان تلاش کرده بودم اما هیچوقت انگیزه کافی برای انجامشو نداشتم، بعد از خوندن اون مجموعه خط داستانی از زندگی 2 سال گذشته خودم شکل گرفت، تلفیقی از اتفاقات حقیقت زندگی من و فانتزی ها و به قول خودمون پیاز داغ ها و حشریتی که شاید به موقع انجام نشده بود، نتیجه همه این اتفاقات رسید به داستانی به اسم کیوتیسم.
در قسمت داستان ها 5 قسمتی که نوشته شد هست اما قرار نبود اینطور تموم بشه، از محدودیت 5 قسمت بی خبر بودم و برای اسم و تاپیک زدن هم دیر شده بود، آخر داستان رو باز گذاشتم تا شاید دوباره به یه اسم دیگه و توی یه غالب و فرمت جدید ادامه ای براش بنویسم، داستان زندگیم و همچنین نوشته هام کلی حرف برای گفتن دارن و کلی جا برای روایت…
خوشحال میشم نظراتتون برای اولین سری داستان هامو بدونم، حتی کوبنده ترین نظرات، چون کوبنده ترین هاست که مارو میسازه…

ممنون از وقتی که برای خوندن داستان و این تاپیک گذاشتید و همچنین نظرات دوستان❤️ 🌹

پ.ن. و همچنین نظراتتون درباره اینکه ادامه داشته باشه یا نه :)

قسمت اول

قسمت دوم

قسمت سوم

قسمت چهارم

قسمت پنجم

800 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-03-31 13:26:55 +0430 +0430

↩ ShivaBanoo
مرسی که همیشه انگیزه ادامش بودی 🙏 ❤️

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «