🎶🎥 آهنگ: آهنگ قری – دنیا دادرسان | بسه امشب دگر حال بد و فکر و خیال بی جهت با زمین و با زمان جنگیدن💃💃💃

1403/03/11

📆 سال انتشار: اسفند 1401 | 2023

📌 تاپیک های قبلیم از دنیا دادرسان:
🎶⭐️ آهنگ: کارت ملی – دنیا دادرسان | عطرش هر جاست باید ... | ترکیب همزمان #زن_زندگی_آزادی، ج.ا. و پهلوی
🎶🎥 آهنگ: بال – دنیا و تامارا | اومدم پاک کنم ذهنتو از ترس | بالتو باز کن پربگیر با من آرزوهامونو بغل کنیم
🎶 آهنگ: دنیا – دنیا دادرسان | دنیا جای قشنگی میشه وقتی شاد باشیم | دنیا قفس هیچ کی نیست باید آزاد باشیم
🤪 موسیقی طنز سکسی مذهبی: اگر امام امروز در جمع ما بود چی میگفت؟ پاسخ از Talk Down و بانو دنیا دادرسان

بسه امشب دِگر حال بدو فکر و خیال | بی جهت با زمین و با زمان جنگیدن
بنده نزد شما آلبومی آوردم | تلفات دارد از فرطِ قِر و رقصیدن

وقت آن نیست که دل را کمی شاد کنیم؟ | هر چی قِر حبس شده در کمر آزاد کنیم؟
وقت آن نیست همگی واسه یه بارم که شده | بی خیال همه چی یک کمی افراط کنیم؟

همه آماده ی پرواز بشتاب ای ساقی | اندکی دیگر همه در وسط ابراییم
ساقیا پیکو بریز امشب از چیزی نترس | ما همه پر انرژی تر از این حرفاییم

پر انرژی ژی ژی پر انرژی
چی؟
پر انرژی پر انرژی
چی؟
پر انرژی ژی ژی پر انرژی
چی؟
پر انرژی پر انرژی

🪀 تاپیک های آهنگ دیگه ام رو هم حتما ببینید به خصوص:
🎼🎥 آهنگ: بزن و بکوب - کیمیا | تو پایمی چه خوب! امشب تمومی نداره! | چرا دنس موزیک دخترونه انقدر کم داریم؟
🎼🎥 آهنگ: هی آقا ببخشید – ستین | این چه کاری بود کردی با دل دیوونم! | خواننده هفته های آخر حامله است!
🎼🎥 آهنگ: بغلم کن عشقم - کامران هومن | هوامی! واسه من بودن تو نیازه! | قشنگ ترین دنس موزیک جدید ایرانی؟
🎶🎥 آهنگ: بی نظیر – اندی | تو یه حس بی نظیری با تو باشم بی نیازم | خونه ی آرزوهامو با وجود تو میسازم 👒
🎶🎥 آهنگ: حس جدید – اندی | همه عشقم همه جونم به احساس تو زنجیره 💞 همه فکرم همه حسم با این عاشقی درگیره 🥰
🎶آهنگ: لحظه ها – گروه آریان | مستیم از عشق هرجا هردم حتی وقتی دوریم از هم| تقدیم به بانو Ariana Marie 🌼

720 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «