🎶🎥آهنگ: حسودا – دنیا دادرسان| همیشه باش کنارم من که جز تو کسی ندارم، تموم دردای دنیا نباشی میان سراغم🥰

1403/03/28

📆 سال انتشار: 1397 | 2018 – به جای قافیه ها دقت کنین! 😇😇😇

🔋 تاپیک های قبلیم از بانو دنیا دادرسان: 🌎🌍🌏
🎶🎥 آهنگ: آهنگ قری – دنیا دادرسان | بسه امشب دگر حال بد و فکر و خیال بی جهت با زمین و با زمان جنگیدن💃💃💃
🎶⭐️ آهنگ: کارت ملی – دنیا دادرسان | عطرش هر جاست باید ... | ترکیب همزمان #زن_زندگی_آزادی، ج.ا. و پهلوی
🎶🎥 آهنگ: بال – دنیا و تامارا | اومدم پاک کنم ذهنتو از ترس | بالتو باز کن پربگیر با من آرزوهامونو بغل کنیم
🎶🎥𝓙𝓻 آهنگ: چیپس – دنیا | بریز بریز امشب بریز و بپاشه بریز و یه کار کن اکیپو که پاشه! |#زن_زندگی_آزادی✌️
🎶🎥 آهنگ: دنیا – دنیا دادرسان| دنیا جای قشنگی میشه وقتی شاد باشیم | دنیا قفس هیچ کی نیست باید آزاد باشیم (کلیپ داره!)🥰
🎶آهنگ: از این شهر برو– دنیا | حالا که منو میسوزونی پس کاش اقلا یه بارون بیاد | شبیه آهنگ بمون محسن یگانه💔 (فایل صدا و کلیپ بازخوانی کیمیا از آهنگ بمون محسن یگانه اضافه شد)
🤪 موسیقی طنز سکسی مذهبی: اگر امام امروز در جمع ما بود چی میگفت؟ پاسخ از Talk Down و بانو دنیا دادرسان

یه بار دیگه دوباره ما کنار همیم و همه چی 🔸 | خوبه و همه چی سر جاش غصه بخوریم ما برا چی؟ 🔸
کاریم به کسی نداریم راه خودمونو میریم 🔹 | میریم یه جای دور و از همه فاصله میگیریم 🔹

چقد حال این روزامون خوبه و ماهم دوتامون 🔸 | هوای همو داریم تا وقتی که خدا بهمون وقت میده 🔹
نه نمیخوام تموم بشه حال این روزامون 🔸 | وقتی باهمیم ما مگه شب میشه؟! حال حسودا بد میشه 🔹

همینکه باهمیم برا من بسه دیگه چیزی نمیخوام 🔸 | دلم خوشه به نگاهت شدی تموم دنیام 🔸
پس آروم تو چشام نگاه کن مثه روزای اول 🔹 | دستامو بگیر تا هر بار بشم دیوونه تر از قبل 🔹

چقد حال این روزامون خوبه و ماهم دوتامون 🔸 | هوای همو داریم تا وقتی که خدا بهمون وقت میده 🔹
نه نمیخوام تموم بشه حال این روزامون 🔸 | وقتی باهمیم ما مگه شب میشه؟! حال حسودا بد میشه 🔹

بیا بمونو بس کن تموم کن این بحثو 🔸 | تو که میدونی میمیره دلم بمونه دور از تو 🔸
همیشه باش کنارم من که جز تو کسی ندارم 🔹 | تموم دردای دنیا نباشی میان سراغم 🔹

💜 کلیپ اول - “اسمم باید تو همه آهنگام باشه!” 🌎🌍🌏:

💊 کلیپ نسخه کرونایی این آهنگ از بانو دنیا دادرسان: 😅😅😅
(چه وضعی بود … 😐)

💌🎨🌼 لایک و نظر و فالو یادتون نره حتما فرصت کردین به تاپیکای دیگه ام هم سر بزنین 🌼🎨💌
💟💟💟 خیلی دوستتون دارم عزیزای دلم 💟💟💟

🍹 همچنین ببینید: (دوتا تاپیک اول، اسم دنیا در تایتل هست! 😁😁😁)
🎶🎥 آهنگ: لعنت – باران | با خیال تو هر شب همینجام | بی تو میمیره این جا به زودی اونی که کل دنیاش تو بودی
🎶🎥 آهنگ: دلم رفت – شهرام صولتی | دنیا رو بیخیال غما رو ولش دلمو دادم رفت | دنسر-نوازنده ها خیلی کیوتن!😍

🎼🎥 آهنگ: حوری: سحر زکریا، صبا کمالی، دانیال مقدم | اولین موزیک ویدئوی خواننده های خانم در مرزهای ج.ا؟
🎶🎥 آهنگ: دریا – رضا طاهر | دریا دلتنگم براش واسه حال تو چشاش آخر یه روزی دستاشو میگیرم + اجرای گروهی🥰🥰🥰

🎼🎥 آهنگ: خوشگلا باید برقصن – اندی | نبینم که باز نشستی منتظر چی هستی؟! 💃+ شبیهش از برنامه کودک رنگین کمان 🌈
🎼🎥 آهنگ: نازک نارنجی – منصور | یه لب بخندی چی میشه ای خسیس؟ | شبیهش از برنامه کودک رنگین کمان پخش شده! 🌈

810 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-06-17 00:20:47 +0330 +0330

🌹🌹🌹

0 ❤️

2024-06-17 04:47:16 +0330 +0330

کوسشر

1 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «