🎶 آهنگ: طلسم – آریان | ولی کاش توی آسمون من دیگه ابرهای شرم جایی نداشتن| طلسم شرممو باید که بشکنم! 😱💋💦

1403/03/20

📆 سال انتشار: 1383 | 2004

💡 یعنی باورتون میشه این آهنگ در ج.ا. ساخته شده و مجوز گرفته باشه؟! 😱😱😱

🧕👙⭐️ به نظرتون میشه مثل خانومای آریان در ظاهرِ رسمی جلو آدمای بی جنبه، کاملا محجبه بود ولی وقتی آدمای بی جنبه دور و بر نبودن بشه تبدیل شد به یک پورن استار تمام عیار؟ متاسفانه هنوز این مرحله برای تقریبا ⬇️ همه ی بهترین پورن استار ها هم قفله وگرنه ایران رسما صنعت پورن داشت! 😇😇😇

💥 بعد از سفر بانو Whitney Wright به ایران، بانو Ava Addams هم محجبه شد!
🎥 دخترا چی میشه که با اولین سکس جلو دوربین با مرد غریبه احساس شرم و حیاتون از بین میره؟
☯️💊 میگن آدم و حوا سیب خوردن فهمیدن لخت مادرزادن | ممکنه سیب کنایه از عامل بیماری شرم و حیا بوده باشه؟
🎼 ⭐️ میدونستین بانو Gina Valentina علاوه بر پورن استار بودنش خواننده هم هست؟ + موزیک ویدئو
🎼🎥 آهنگ: استامینوفن – احلام | این بار نمیشم راضی! میرم تو جهان موازی! | بانوان آماده پورن استار شدن اند!
🎼🎥 معرفی یکی از سکسی ترین ساز های موسیقی: موافق نوازدگی کاخن توسط خانم ها هستین؟ + نمونه کارهای بانوان

👸 تاپیک های قبلیم از گروه آریان:
🎶 آهنگ: لحظه ها – گروه آریان | مستیم از عشق هرجا هردم حتی وقتی دوریم از هم | تقدیم به بانو Ariana Marie 🌼
🎶🎥 𝓙𝓻 آهنگ: نگو! – آریان | خودت ببین لجبازیمون چطور بین منوتو رو به هم زده | خواستی کات کنی بفرست براش (2)

میخواستم که بخونم باز از نم نمه بارون از آفتابگردون و قصه ی گلدون
میخواستم از گل یاس برات قصه بخونم بخونم تو بمون تا که بمونم
بگم توو فصل سرما گل همیشه بهاری تو مهتاب توی شبهای تاری
تو رویای سپیدی تویی همدم و همراز برای مرغ عشق دو بال پرواز

ولی چقدر آخه باز باید از گلها گفت حرفهای دلو پنهونی تو قصه ها گفت
طلسم شرممو باید که بشکنم اگه دل بذاره حرفمو این بار بزنم

گل و گلدون بهونن باد و بارون بهونن شب و ستاره و مهتاب و آسمون بهونن
اگه میگم برات از دل خستم بهونست که بگم …

شدی خورشید آسمون من شدم من گل آفتابگردون تو
میون باغ قصه های من گل من شدی و من گلدون تو گل من
ولی کاش توی آسمون من دیگه ابرهای شرم جایی نداشتن
چی میشد واسه ی گل و گلدون من دیوار قصه ها رو برمیداشتن

مگه چقدر آخه باز میشه از گلها گفت حرفهای دلو پنهونی تو قصه ها گفت
طلسم شرممو باید که بشکنم اگه دل بزاره حرفمو این بار بزنم

🍒 دکلمه یکی از خواننده های پسر گروه روی آهنگ:

طلسم شرممو باید که بشکنم!

🍋 اجرای زنده در Rangarang TV:

💌🎨🌼 لایک و نظر و فالو یادتون نره حتما فرصت کردین به تاپیکای دیگه ام هم سر بزنین 🌼🎨💌
💟💟💟 خیلی دوستتون دارم عزیزای دلم 💟💟💟

🍓 همچنین ببینید:
🎓 تاسیس اولین دانشگاه سکس: پیشنهاد بدین چه سرفصل های تئوری و عملی باید تدریس بشن؟
🎥👑 !Spermmania: Kristen Scott Gets Her Pussy Filled With Cum – Gangbang Creampie (فیلم کامل)
🍀🌺 دخترا بیاین به کمک هم اینستاگرام رو زیبا کنیم (3): پستهای زیبای بانو Kaho Shibuya در اینستاگرام (3)
💦🆎 به نظرتون میشه این صحبتای بانو Chanel Preston موقع سکس با ماسور رو به همین نازی به فارسی ترجمه کرد؟

🎼🎥آهنگ: خوشگلا باید برقصن – اندی | نبینم که باز نشستی منتظر چی هستی؟!💃+ شبیهش از برنامه کودک رنگین کمان🌈
🎶 𝓙𝓻 آهنگ: زشته واسه یه دختر – اکس بند و وینک | پیشم بمون هر روز و هر ماه | درِ قلب من بازه بفرما! 😂😂😂
🎼🎥 آهنگ: حوری: سحر زکریا، صبا کمالی، دانیال مقدم | اولین موزیک ویدئوی خواننده های خانم در مرزهای ج.ا؟
🎶⭐️ آهنگ: کارت ملی – دنیا دادرسان | عطرش هر جاست باید ... | ترکیب همزمان #زن_زندگی_آزادی، ج.ا. و پهلوی 💡

730 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «