🎶 𝓙𝓻 آهنگ: زشته واسه یه دختر – اکس بند و وینک | پیشم بمون هر روز و هر ماه | درِ قلب من بازه بفرما! 😂😂😂

1403/03/10

📆 سال انتشار: 1401 | 2022

🎼⭐️ میدونستین بانو Gina Valentina علاوه بر پورن استار بودنش خواننده هم هست؟ + موزیک ویدئو
🎼🎥 معرفی یکی از سکسی ترین ساز های موسیقی: موافق نوازدگی کاخن توسط خانم ها هستین؟ + نمونه کارهای بانوان
🎼🎥 آهنگ: بزن و بکوب - کیمیا | تو پایمی چه خوب! امشب تمومی نداره! | چرا دنس موزیک دخترونه انقدر کم داریم؟
🎶🎥 آهنگ: کیس – کیمیا | بیبی خیلی هاتی چقدر داریم تله پاتی حتی وقتی تلخی واسم مثه شکلاتی | بوس میخواد! 💋

زشته واسه یه دختر یهو جلو جمع داد بزنه عاشقتم میشه شماره بدم 😱😱😱☎️☎️☎️
اخه دیگه گذشته آب از سر تو چشات چی داری لامصب که اینجوری بهش وابستم
چرا حرف نمیزنی بام اصلا زشته واسه یه دختر ولی من غرورمو شکستم

🎼🎥 آهنگ: چه حالیم – شبنم ژاله | یه جوری مریضتم میدونی حد نداره | بیاین کاستوم تنیس خانوما رو مد کنیم! 👙

بگو توام دلت واسه این رابطه پایس میگن دلارو میبری بعد میشکونی شایعس
این آقا تو دل بردن و دلبری خیلی نابغس یه دختر انقدر عاشق بشه بد نیست حاجی فاجعه اس
این آقا تو دل بردن و دلبری خیلی نابغس یه دختر انقدر عاشق بشه بد نیست حاجی فاجعه اس

بیا تا تورو دارم سحر و تینا و مینا و بگو میخوام چیکار ها؟ واس تو سیگارو کنار گذاشتم و جاشم دستم گیتار
هی میزنم میخونم کیوتو دیوونم هَه مستم زیاد
همیشه پایمی همه میگن شما دوتا خل چقدر بهم میاین
حرفای مردمو قشنگم ولش حسودن میزنن رابطه رو چشم
اینا پی اینن آتو بگیرن چشم ندارن منو با تو ببینن
هرکی اومد جلو گفتم مریدم عاشقشم درگیرش شدیدم
تولدشم رفتم واسش کش دادمو یه بنز خریدم

زشته واسه یه دختر انقدر به یکی زنگ بزنه تقصیر من نیست دلم انقدر واست پر میزنه
سگه تو چشات میگیره آدمو حالا بگذریم از خندیدنت این دختر اگه ترکشی کنی به سیم آخر میزنه
وای سریع بغلم کن تو سرما پیشم بمون هر روز و هرماه دره قلب من بازه بفرما 🍌🍌🍌💦💦💦

🎼🎥 آهنگ: هی آقا ببخشید – ستین | این چه کاری بود کردی با دل دیوونم! | خواننده هفته های آخر حامله است!

💌🎨🌼 لایک و نظر و فالو یادتون نره حتما فرصت کردین به تاپیکای دیگه ام هم سر بزنین 🌼🎨💌
💟💟💟 خیلی دوستتون دارم عزیزای دلم 💟💟💟

📌 تاپیک های آهنگ دیگه ام رو هم حتما ببینید به خصوص:
🎼🎥 آهنگ: استامینوفن – احلام | این بار نمیشم راضی! میرم تو جهان موازی! | بانوان آماده پورن استار شدن اند!
🎼🎥 سکسی ترین موزیک ویدئو های ایرانی (نمایش نوک ممه، شورت، کلوچه، اندام سکسی، لباس لختی، دستمالی و ...)
🎼🎥 آهنگ: حوری: سحر زکریا، صبا کمالی، دانیال مقدم | اولین موزیک ویدئوی خواننده های خانم در مرزهای ج.ا؟ 👸
🎶🎥 آهنگ: بهاره – مهرشاد | میون این همه غنچه گل ناز یکی میاد که اسمش همیشه شادی میاره | وایرالش کنیم؟ ☘️
🎶🎥 آهنگ: شیلا – آسه آسه | دل دروغ نیست راست راسته! تو رو دیده تو رو خواسته! | کراش بچگی دهه هفتادیا! 😄
🎼🎥 آهنگ: نمه نمه – پگاه آرام | دور بشه چشه حسودا میمونیم تا تهش پای هم! | لباس ها و رقصشم خیلی قشنگن 🥰

550 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-05-30 22:56:03 +0330 +0330

این آهنگ قشنگ بود ولی خیلی وقتا آهنگ دوست ندارم بازم لایک میکنم واقعا برای یه تاپیک خیلی زحمت میکشی چه حوصله ای داری اخه دونه دونه این همه تاپیک لینک‌ میکنی جد اباد موسیقی هم در میاری مینویسی😅

1 ❤️

2024-05-31 00:05:56 +0330 +0330

↩ cute_girl23
😅😅😅🌼🌼🌼

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «