🏳️⚖️ 𝓙𝓻 سال 66 عباس بابایی با اشتباه خودی کشته شد سال 67 جنگ تموم شد | رئیسی 1403: تکرار داستان گذشته؟

1403/03/03

🟡 سال 1366 عباس بابایی نظامی ارشد - معاون عملیات نیروی هوایی ارتش ایران، روز عید قربان در راه برگشت از ماموریت نظامی با شلیک پدافند خودی رو آسمون هدف قرار گرفت و در جا کشته شد.
💡 و سوال باقی موند که گیریم تیراندازی اشتباهی به جنگنده خودی شد. چه جوری ممکنه گلوله ای بین این همه مسیر برای رد شدن، صاف باید از تو گردن این شخص خاص رد بشه و اینو بکشه؟!

🌹 معروفه که عباس بابایی چند لحظه قبل از مرگش این رباعی از مولوی خطاب به خدا رو برای خلبان همراهش خونده بوده:

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند؟
فرزند و عیال و خانمان را چه کند؟
دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی
دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند؟

🟡 37 سال بعد در سال 1403 ابراهیم رئیسی سیاستمدار ارشد – رئیس جمهور ایران، روز قبل از تولد امام هشتم شیعیان در راه برگشت از ماموریت اداری خارجی بر اثر برخورد هلی‌کوپترش به کوه درجا کشته شد و صبح فرداش یعنی روز تولد امام هشتم جسدش پیدا شد. چند روز قبلش هم در حرم مشهد تگرگ شدید باعث کشته شدن پرنده های حاضر در اون منطقه شد.
💡 و سوال باقی موند که چه جوری ممکنه این همه بی احتیاطی که در سفر های قبلی رخ داده باعث مرگ کسی نشدن ولی این بار در این زمان و مکان خاص فقط باید هلی کوپتر این شخص به خصوص دچار سانحه بشه و دو تا هلیکوپتر همراهش جون سالم به در ببرن؟

🌹 و این یکی هم در یکی از سفر های استانی که به خاطرش معروف شده بود کشته شد!

💡 **Déjà vu = یک سال بعد از مرگ عباس بابایی جنگ ایران و عراق تموم شد و حالا دوباره اتفاق مشابهی رخ داده …
🏳️⚖️ به نظرتون ممکنه این اتفاق نشانه این باشه که خدا انگار میخواد در و تخته رو دوباره طوری جور کنه که این بار اختلافات ایران با اسرائیل و آمریکا هم حل بشه؟

💡 Déjà vu شماره 2 = آیا ذبح عظیمی که طبق قرآن سوره صافات 104 تا 111 برای آینده باقی گذاشته شده و ابراهیمی که در ادامه بهش سلام داده شده، همین ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران بود؟ **

☯️ قرآن گفته خدا میخواد ((دین حق)) رو بر همه ادیان برتری بده | دین حق چیه؟ آیا اسلام واقعا آخرین دینه؟
☯️ خدای قابل وصف خدا نیست | پس درسته جهان توسط هوش مرجع نامرئی اداره میشه که مبناش برآیند خواست آدماست؟
🎲 به نظرتون قانون بقای شانس وجود داره؟ اگه در کاری بدشانس باشیم احتمال خوش شانسی در آینده زیاد میشه؟
🏳️ مگر پیامبر اسلام قبله مسلمونا رو از بیت المقدس به کعبه تغییر نداده؟ پس چرا قبله شون برگشته جای اولش؟

2550 👀
5 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-05-23 23:56:54 +0330 +0330

در مورد بابایی این رو نمیدونستم … فقط تو روز عید قربان میدونستم شهید شده بود…

ولی این دلیل بر تفاهم و دوستی با صهونیست نمیشه که…

حالا ابی رئیسیمون شوخی نکیون!! ایشون یار مردمان بودنا😣🙄 هرچند که من فقط حسن کلید رو تو ماشین دیدم از فاصله 200 متری (سال 92-93 بود برا سفر استانی ، لااقل از تو ماشین هم نگاه میکرد به مدارس دست تکون میداد…)

2 ❤️

2024-05-23 23:59:33 +0330 +0330

چقدر کص بافتی بهم مومن 🫤

2 ❤️

2024-05-24 00:01:59 +0330 +0330

اینقدر کوسشعر نباف
از ساقی موتوری جنس نگیر
گوه زیادی نخور

1 ❤️

2024-05-24 00:05:00 +0330 +0330

↩ wrecked_erny
میدونی علت یا علت های اختلاف ایران با اسرائیل و آمریکا چیه؟ 🌹

1 ❤️

2024-05-24 00:06:18 +0330 +0330

↩ Johnny Sins Jr
ام نمیدونم ؛ ولی اونا مثل گاو بنی اسرائیلی هستن و حرف خودشون میزنن؟ مثال های بنی اسرائیلی؟
والا من ایسرائیل گبول ندارم ، ولی امریکا هم همون انگلیسه ، پس همش تقصیر انگلیسه

1 ❤️

2024-05-24 00:15:51 +0330 +0330

انقد ساده نباشین،کسی کشته نشده و این فقط یه فیلم سیاسیه برای حذف مهره های سوخته به این شکل،خود دیکتاتورم گفت که بدون رئیسی هم اداره مملکت دچار اختلال نمیشه،و این ینی بود و نبود نوچه هاش دیگه فرقی ندارن و اکثر ملت فهمیدن پشت صحنه چ خبره و دیگه این نوچه ها به درد خور نیستن و دیکتاتور باید دونه به دونشونو ی جورایی از سرش کمشون کنه به طرق مختلف و خودش دیگه رسما بالا بیاد و خلافت عصر حجرشو کنه،تو دوران روحانیم قرار شد روحانیم ی جورایی سر به نیست کنه و فعلا آن زمان موقعیت رو جور ندید

1 ❤️

2024-05-24 00:22:53 +0330 +0330

خدا اگه میخواست از ابراهیم امتحان بگیره بهش میگفت کیرت رو ببر نه سر بچه ات رو

2 ❤️

2024-05-24 00:26:00 +0330 +0330

↩ کوروشم1
👎 👎 👎 😐😐😐 👎 👎 👎

1 ❤️

2024-05-24 00:26:51 +0330 +0330

کصشعر زیبایی سرائیدی

1 ❤️

2024-05-24 00:35:19 +0330 +0330

↩ Glass.diamond
تا جایی که من متوجه شدم مفاهیم قرآن و همه کتاب های ادیان آسمانی، مشابه راهنمایی که معلما برای سوالای امتحان میدن، صرفا یه سری استعارن که بر حسب موقعیت باید تلاش کنیم مطابقت و منظور دقیقشون رو پیدا کنیم و اگه لازمه ازشون استفاده کنیم مثل ابزار

سر فرزند رو بریدن میتونه استعاره از هر امتحانی نسبت به آدمای دیگه باشه که از نظر سختی روانی با سر بریدن هم تراز فرض شده

☯️🧠 واقعیت داره که قرآن و همه کتاب های ادیان آسمانی در واقع داده اولیه‌ یادگیری ماشین برای مغز انسانن؟

2 ❤️

2024-05-24 00:49:34 +0330 +0330

↩ Johnny Sins Jr
ممنون از پاسختون اما اتفاق ذبح اسماعیل کاملا حقیقی است مثال نیست خود ابراهیم هم باورش نمیشده خدا ازش این رو میخواد چون این خواست خدا رو در خواب میبینه اول محل نمیزاره که باعث میشه ۲ بار دیگه همون خواب رو ببینه

1 ❤️

2024-05-24 01:13:34 +0330 +0330

↩ wrecked_erny
👎 👎 👎 😐😐😐 👎 👎 👎

بر اساس شواهد راه حل شاید به کلمه “ابراهیم” مرتبط باشه …
مثلا قرآن آیه های 64 تا 67 آل عمران رو ببین:
به صورت مشابه باید در کتاب مقدس و آموزه های ادیان شرق آسیا و … هم موضوع رو بررسی کرد.

فقط دو نکته چون ترجمه های قرآن در حدی که من بلدم همگی چرندن:

1- اون جایی که آخر آیه اولی گفته “انا مسلمون” فکر میکنم یعنی خطاب به اون گروه که زیر قرار مشترک میزنن بگید ما سر منطق مشترک وایسادیم (و شمایید که زیر حرفتون زدید) نه اینکه ما مسلمانیم به معنی که الان رایجه!

2- کتاب یعنی هر چیزی که ثبت و نوشته میشه و چون همه خاطرات و تفکرات و … آدما در مغزشون ثبت میشن این عبارت “اهل کتاب” خطاب هست به همه ی آدم ها بدون برتری برای گروه خاصی و ربطی هم به اینکه کی رو خودش چه برچسبی مسلمون و مسیحی و یهودی، زرتشتی و … میذاره نداره و بر خلاف نظر علمای معظم اسلام، علاوه بر ادیان معروف، پیروان ادیان شرق آسیا، آتئیست ها، شیطان پرست ها و کلا همه آدمایی که از مغزشون استفاده میکنن رو شامل میشه!

👀 خبر داری تا الان اصلا تحقیق مشترکی در مورد این کلمه بین ادیان مختلف انجام شده یا نه؟

2 ❤️

2024-05-24 01:30:29 +0330 +0330

↩ Glass.diamond
مثلا تو جمله ی سلام به روی ماهت، “روی ماه” ممکنه به خاطر این استفاده شده باشه که واقعا کره ماه رو گذاشته باشن جای سر طرف (در یک داستان علمی تخیلی) 😁 😁 😁
ولی میتونه به خاطر خوشگل بودن هم استفاده بشه.

اینکه یک داستان یا عبارت یا … با قابلیت استعاری بودن، در گذشته یا آینده واقعیت عینی داشته باشه دلیل نمیشه در معنی استعاری نشه استفادش کرد.

1 ❤️

2024-05-24 01:38:39 +0330 +0330

از اخبار صدا و سیما و سایر نشریات و غیره چیزی که بر مبنای حقیقت باشه نمیشه یافت.اونقدر دروغ و دغل بهم میبافن که اکثرا خودشونم نمیدونن چی دروغ بوده و چی راست،این از خبر داخلی،که مطیع اون پیرمرد متوهمن همه‌شون…میمونه خبرای خارجی،که تا جاییکه شنیدیم اینه که در این کار یا موضوع اشکالاتی هست،اونم اشکالاتی اساسی…نتیجه،پیرمرد متوهم دیده این رفته مشهد و اونجا در مورد رهبر شدنش خوش‌خوشانش شده،طبق معمول دقیقا همونجا که اوشون میخواسته یهو آب‌و‌هوا اینقدر متغیر میشه که سگ صاحبشو نمیتونه پیدا کنه چه برسه به هلیکوپتر یارو مردک قاتل با اونهمه تجهیزات برای جهت‌یابیهای مختلف،اما ترکها بلدن چجوری این یارو رو پیدا کنن!..نتیجه اخلاقی:حرف حرف پیرمرده‌است و فقط خودشه که هر ابلهیو بعد از خودش شاه کنه!!!..منع شاه بدبختو میکردن،سلطنت چرا موروثیه؟چرا باید پسر بجای پدر صاحب تاج و تخت بشه و …قس،علی‌هذا…تو خود حدیث مفصل خوان از اینهمه مجملات!🤔

2 ❤️

2024-05-24 01:54:01 +0330 +0330

↩ داریوشم
قبول دارم که اگه قرار باشه پسر خامنه ای رهبر بعدی ایران بشه قطعا این سوال جدی پیش میاد که خب پس چرا پهلوی و قاجار و … به دلیل سلطنت موروثی بد بودن و باید سرنگون میشدن؟!

اصن بدتر از همه همون امامای شیعه که همه شون موروثی پدر به پسر، خودخوانده امام شدن!

ولی چون اتفاقی افتاده که ممکنه به نفع رهبر شدن پسر خامنه ای باشه دلیل نمیشه رهبر فعلی دستور قتل رئیس جمهور کشور رو داده باشه.

1 ❤️

2024-05-24 02:18:44 +0330 +0330

جانی چقد بهت گفتم رو جنس نیا تو سوشال مدیا. شدی خود رائفی پور منتها نسخه جقیش. جدای از شوخی دادا چرا ماستا رو میریزی تو قیمه ها؟قرآن چه ربطی به ابی داره آخه؟

1 ❤️

2024-05-24 02:40:19 +0330 +0330

عباس بابایی رو پدافند نزد عباس بابایی ترور شد از داخل کابین بهش شلیک شد

1 ❤️

2024-05-24 05:47:28 +0330 +0330

ببخشید قصدم بی احترامی نیست ولی این دری وری ها چی میگی چجوری مرگ خلبان بابایی رو به پایان جنگ و خدا رو به در و تخته اختلاف ایران و امریکا و سوره صافات به رییس جمهور مقتول و دین برتر هوش مصنوعی بد شانسی بیت المقدس بهم ربط دادی حالت خوبه شما با اینحال پاسخ سوالاتو میگم بهتون
عباس بابایی معاون نیروی هوایی ترور شد از داخل کابین و از پشت سر هدف قرار گرفته شما احتمالن با تجهیزات نظامی اشنایی نداری اغلب پدافند ضد هوایی که کوچکترین هم هست توپ ۲۳ میلیمتری هست که یا ۴ لوله یا دو لول گلوله ان حدود نیم کیلو وزن داره اگر اون گلوله به ادم اصابت کنه طرف متلاشی میشه مثلن عباس بابایی که میگن با شلیک پدافند و اصابت به گردنش کشته شده اگر گلوله پدافند به گردنش اصابت کرده باشه گردن قطع میکنه و کلن سر طرف میترکه عکسش رو برات میزارم ببینی

اینکه عباس بابایی قبل مرگش چه شعری میخونده رو خبر ندارم و اما صانحه برای یه پرنده نظامی هر لحظه ممکنه پیش بیاد و ربطی به سیل و کشته شدن پرنده ها قبلش و تولد امام رضا بعدش ابدن ربطی نداره مردم ما عادت دارن مثل جنابعالی خیلی چیزا رو بهم ربط بدن مثلن طرف یه عرق خور شارلاتانه صبح عاشورا فوت میکننه مردم میگن ببین عجب سعادتی داشته روز عاشورا مرد ولی فقط روز عاشورا ما ایرانی ها میمیریم اگه بایدن هم روز عاشورا بمیره باید بگین دشمن ما بود ولی چه سعادتی داشت ربطی نداره بهم یه مسیحی اصلن نمیدونه عاشورا چی هست امام حسین کی هست اینکه چرا یکی از سه بالگرد دچار حادثه شده هم خیلی طبیعیه بقول معروف اجل که برسه نگاه نمیکنه ریس جمهوری یا عمله تو بالگردی یا دوچرخه باید بری اختلاف ایران با امریکا فقط سر خودخواهی های یه نظام کشور هست وگرنه شما تاریخ بخوانید خواهید دید اگر قبول کنیم امریکا دشمن ما است و به ما ضرر زده روسیه هزار برابر امریکا
با ما دشمنی کرده و ایرانی کشته و به کشور ضرر زده اما دشمنی ایران که نه بهتره بگیم شیعیان با اسراییل حل نشدنی خواهد بود چون این اختلاف از قبل از رسالت محمد وجود داشته تا به الان در مورد ایات صوره صافات گفتید که اتفاقن من کمی با این سوره اشنایی دارم در سوره صافات از ابراهیم و اسماعیل نوح اسحاق موسی و هارون لوط یونس و جنیان هم صحبت میکنه و اسم میاره و شما صرفن بخاطر تشابه اسمی میگی اون سلامی که داده به ریسی بوده در مورد دین حق که میگین خخدا گفته دین حق را میخواد برتری بده به دیگر ادیان باید به شما بگم در حال حاضر حدود ۴۹۰۰ دین مختلف وجود برعکس باور بسیاری از مردم ادیان بشر برای استسمار دیگر مردمان ساخته و خدا دینی برای مردم نیاورده چطور ممکنه که خدایی که یکی است هر چند وقت یکبار یه پیامبر برای هدایت انسانها بفرسته و هر بار یه کتاب جدید با قوانین و مقررات جدید بده دستشون بگه برید مردم براه راست هدایت کنید دستورات خداوند که ویندوز نیست هر ۶ ماه یکبار براش آپدیت بده مگر اینکه بگیم خدا انجیل به موسی داد ولی عقلش نمیرسید که باید فلان دستور بده بعدن یادش افتاد تو قران نوشت خوب نمیتونست همون انجیل رو چند صفحه بهش اضافه کنه حتمن باید دین جدیدی میفرستاد نکته ای که میخوام اشاره کنم مگه نمیگیم یهود و مسیحی و زردشتی و اسلام از ادیان الهی هستند و خدا توسط پیمبران ارسال کرده پس چرا هیچیک همدیگه رو قبول ندارن یهود میگه دین من کامله مسلمون میگه دین اسلام کامله و بقیه ناقص هستند و کتبشون تحریف شده جز قران در مورد وصف خدا و هدایت جهان اگه اهل مطالعه هستی دو تا کتاب بهت معرفی میکنم که با خوندش این ادمی که الان هستی نخواهی بود و همه باورها و اعتقاداتت بهم میریزه در مورد بقای شانس باید بگم هیچ چیزی در دنیا بر اساس شانس و اقبال پیش نمیره همه چیز بر اساس قانون علت معلول هست اگر چیزی به اسم شانس وجود داشت باید شامل حال همه ادمها میشد ولی شما میبینید یه شخصی راه به راه خوشانسی شاملش میشه و یکی هم هر کاری انجام میده میخوره به در بسته مثلن من یه فامیلی دارم تو کوچه شیش متری با سرعت ۸۰ کیلومتر رانندگی میکنه هفته ای یکدفعه تصادف میکنه مادرش میگه اونروزی که این بچه دنیا اومد شانس رفته بود مهمونی شانس نداره بچم همش تصادف میکنه در عوض افرادی هستند که ۵۰ سال راننده هستند تابحال تصادف نکردن خوب این به شانس ربطی نداره اون بابا مقررات رعایت میکنه این یکی بی کله رانندگی میکنه و اما در باره تغییر قبله مسلمان چیزی که بسیاری نمیدانند و فکر میکنند نماز خواندن و حج رو پیامبر اسلام بنا گذاشته در حالیکه این دو قبل از ظهور اسلام وجود داشته و قبله اول مسلمین بیت المقدس نبوده بلکه شهر پترا در اردن بوده قبله رو هم پیامبر تغییر نداده بلکه سالها پس از محمد تغییر داده شده ولی اینکه میگی برگشته سرجای اولش متوجه نمیشم مگه الان قبله بیت المقدس هست بیت المقدس داستان طولانی داره یهود معتقد هست اینجا مکان معبد هیکل سلیمان هست که بدست بخت النصر خراب شده و بقایای اون زیر جاییکه الان بهش میگن قدس هست مسیحیت هم معتقده که در همین اطراف عیسی مسیح زاده شده مسلمانان معتقدند که در زیر گنبد زرد رنگ که قبطه الصخره نام داره جایکه پیامبر از اونجا که تخته سنگی وجود داره پاشو رو اون گذاشته و سوار عفیر الاغ خودش شده و به معراج رفته و برگشته پس این مکان برای هر سه دین ابراهیمی مقدس هست اما اینکه میگی شواهدی بصورت عینی ظاهر میشه و راه حل باید به کلمه ابراهیم مرتبط باشه ابتدا یه سوال بپرسم شما مطمینی چیزی نزدی ؟ کتاب مقدس و اموزه های ادیان شرق آسیا دیگه از کجات دراوردی شرق اسیا دینشون هندو بودیسم سیک تایویسم و شینتویسم جنیسیسم کنفسویزم بهارات وداها هستند که ربطی به اسلام و قران پیامبران ندارند بقیه مواردی که در مورد ایات قران گفتی رو نتونستم درک کنم منظورت چیه و چه ربطی با موضوع داره فقط یه چیزو میتونم بگم در ایاتی که در قران به کتاب اشاره شده منظورش کتابی بجز قران هست مثل سوره نمل که سلیمان به اطرافیان میگه ای بزرگان کدام یک از شما تخت بلقیس قبل از خودش میتونید بیارید برای من و میگه عفریتی از جنیان گفت قبل از اینکه از جایت برخیزی برایت میاورم و در ادامه میگه ان مرد که به علمی از کتاب دانا بود گفت من پیش از انکه پلک بزنی برایت حاضر میکنم اینجا منظورش از کتاب جادو طلسم هست اما در کل نتونستم بفهمم منظورت از اینکه به این مطالب کنار هم اشاره کردی چی بوده منظورت اگه واضحتر بگی شاید بتونم بیشتر کمکت کنم

2 ❤️

2024-05-24 11:15:17 +0330 +0330

↩ Johnny Sins Jr
والا من مسلمون نما هستم دکتر جون ، زیاد مطالب عمومیم در این روابط هم خوب نیست!! رو به زواله!! فقط حمد و ناس و سوره رو فاتجه رو بلدم!! گاهی وقتا باید درست بهشون فکرکرد که ما بعضا (یکیش خودم ) انجام نمیدیم!!

2 ❤️

2024-05-24 19:25:44 +0330 +0330

🚁🛸✈️ UP ✈️🛸🚁

1 ❤️

2024-05-24 23:01:56 +0330 +0330

↩ Johnny Sins Jr
دوست عزیز،من نمیگم حتما دستورشو رهبر داده،اما وقتی اتفاقات عجیب و غریب همچین سقوطیو کنار هم میزارم میبینم حتما یه جای کار ایراد داره،کافیه به شواهد،دروغهای متناقض مسئولین،هول شدن اطلاعات تا مبادا کسی بگه سقوط داده شده و غیره و یک واقعیت واقعا عجیب اینکه چطور امکان داره هلیکوپتر رئیس جمهوری یک کشوری بقول خودشون با اینهمه عظمت،به مدت شونزده هفده ساعت به کل گم شده باشه!اونم با اینهمه امکانات دیجیتالی که هلیکوپترهای معمولیم دارن چه برسه به ریاست‌جمهوری؟!
البته نکات دیگه‌ایم هست که بحث طولانی میشه

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «