ایده و نظر برای داستان (۲)

1403/03/03

عرض سلام و ادب و احترام
خدمت تمام دوستان عزیزم که به من لطف داشتن و دست نوشته های من رو که در قالب ماجراهای علی
۵ قسمت ماجراهای علی و مامانش
۵ قسمت خاطرات مامانم
۵قسمت سرگذشت من و مامانم
و
۲ قسمت رئالی شو سکسی پدرخوانده
و
۵ قسمت محسن و مامان چادری فرید
یک قسمت توبه کردم بخاطر دخترم
(یک قسمت هم از ۵ قسمت داستان واقعی دوزیست که با همکاری دوست عزیزی دارم مینویسم و تا الان ۴ قسمتش نوشته شده و بخاطر مشغله که دوست عزیز داشتن و از اونجایی که اتفاقات داستان واقعی بوده نخواستم بدون اینکه برام تعریف کنه از خودم بنویسم و منتظرم تا قسمت پنجم‌هم برام تعریف کنه و کل داستان رو تمام کنم و در یک بازه زمانی کوتاه ارسال کنم.)

در سایت منتشر کردم وقت گذاشتن و خواندید و با نظراتتون بهم انرژی مثبت دادید و خیلی وقتها راهنماییم کردید که بهتر بنویسم بسیار سپاسگزارم.
چند وقت میشه واقعا وقت نکردم حتی به یک داستان جدید فکر کنم .
پس تصمیم گرفتم باز از شما دوستان نظر و درخواست همکاری کنم تا یک داستان جدید شروع کنم.
چون قالبا داستان هایی دوست دارم بنویسم که حداقل زیاد قابل حدس زدن برای خواننده نباشه در اخرش یک پایان کامل یا یک نتیجه گیری مفیدی داخلش باشه.
یا داستان جدیدی برامون بنویس.
این تاپیک رو زدم که شما دوستان بهم ایده و نظر و پیشنهاد بدید که داستان جدید خواستم بنویسم در چه قالبی و با چه موضوعی باشه که بیشتر مورد پسندتان واقع بشه.
حرف آخر:
بی صبرانه منتظر نظرات و ایده های و پیام های دلگرم کننده شما دوستان عزیزم هستم که جامعه و کامل یک خط داستان کامل بهم بدید که ازش یک داستان خوب در بیارم.

دوستدار شما عزیزان موبان دختر آریایی

490 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-05-23 11:18:33 +0330 +0330

مرسی از داستانای قشنگت
اگه لینک همشو بذاری یه جا خوب می شه
سایت لیت اروتیکا هم داستانای خوبی داره
تو سبک های مختلف برای ایده گرفتن خوبن ولی ترجمش خوب درنمیاد

1 ❤️

2024-05-23 11:20:24 +0330 +0330

↩ bhzd-fantasies
سایت خارجی هست؟

1 ❤️

2024-05-24 08:58:34 +0330 +0330

امیدوارم داستان بسیار عالی از شما بخونم
که هم اروتیک فتیش داشته باشه و هم تابو
اما با یک روایت منطقی و طولانی
موفق باشی

1 ❤️

2024-05-24 22:31:37 +0330 +0330

↩ Mobanدختر آریایی
آره با گوگل یا هوش مصنوعی می تونی ترجمه کنی
مثلا این داستانش عالیه
https://www.literotica.com/s/how-i-seduced-my-son-pt-01

1 ❤️

2024-05-25 17:05:13 +0330 +0330

↩ bhzd-fantasies
ترجمش برام نمیاره اگر داشتید برام بفرستید ممنون میشم

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «